2022 gruodžio 1 d. ketvirtadienis, 2:39
Reklama  |  facebook

Su CAT patogesnis darbas ir buitis

2019-04-18 10:00
Darbo įrankis turi būti malonus akiai ir rankai, patogus paimti, galintis efektyvinti darbą ir ilgai patikimai tarnauti. Šiuolaikinės technologijos, medžiagos ir gamintojų ambicingumas sudaro galimybę įgyvendinti visus šiuos vartotojo poreikius ir lūkesčius. Daugiau kaip 90 metų rinkoje veikianti „Caterpillar Inc.“ naudojasi pažangiausiomis inovacijomis, pasaulinio lygio žiniomis ir moksliniais tyrimais. Todėl „Caterpillar“ yra pasaulyje pirmaujanti statybos ir kalnakasybos įrangos įmonė, kurios gaminiai tenkina tiek profesionalų, tiek namų ūkio poreikius.
nuotrauka
„Caterpillar“ yra pasaulyje pirmaujanti statybos ir kalnakasybos įrangos įmonė, kurios gaminiai tenkina tiek profesionalų, tiek namų ūkio poreikius. CAT iliustr.


Minimos įmonės
Ilprimo, UAB

LED prožektoriai – be kompromisų kokybei

CAT LED prožektoriai yra aukščiausios kokybės apšvietimo gaminiai, pasižymintys naujausiomis technologijomis ir atitinkantys aukščiausius profesinius standartus. Visi „Caterpillar“ apšvietimo įrenginiai pasižymi naujausiomis LED technologijomis ir pramoninės kokybės medžiagomis. Kuriant šiuos prožektorius, išlaikyti svarbiausi dėmenys – patvarus, patikimas, ilgaamžis. 

CAT prožektoriuose naudojamos aukščiausios kokybės CREE LED technologijos. Profesionaliam naudojimui svarbu, kad ši CREE LED technologija leidžia dirbti šviesoje, kuri nekeičia spalvų, atspalvių. Tai yra itin svarbu tinkuotojams, dažytojams arba net dirbantiems ūkyje, nes pašaruose leis pamatyti pelėsį, kuris tiesiog dingsta esant prastam apšvietimui.

CAT prožektoriai yra atsparūs smūgiams, nebijo lietaus, nieko nenutiks, jeigu jie įkris į balą. Juos malonu laikyti rankose. Priklausomai nuo paskirties, poreikių, prožektoriai gali būti stacionarūs arba įkraunami, veikti su įprastais elementais. Visi įkraunami prožektoriai turi mobiliojo telefono įkrovimo funkciją POWERBANK.

Prožektoriai gali būti dideli, kokių reikia apšviesti teritorijai, ir visai maži, nešiojami kišenėje. CAT prožektoriai yra universalūs ir tvirtinimo prasme – juos galima tvirtinti ant galvos, kišenės ar kuprinės, pasinaudojus magnetu – prie metalinių paviršių ar tiesiog pastatyti. 

Prožektorių korpusas sukurtas iš aukščiausios kokybės plastiko, gumos arba aliuminio. Tad prožektoriai yra stabilūs, lengvi, neslidūs, estetiško dizaino. CAT gamina ir itin atsparius LED prožektorius, kuriuos be jokios žalos galima numesti ant žemės. Profesionalius ir mėgėjų prožektorius skiria tik medžiagos ir patvarumas. Be kompromisų kokybei.
CAT produktų krepšelį taip pat sudaro ir darbo saugos priemonės: darbo rūbai, pirštinės, akiniai, šalmai, įvairūs aksesuarai – laikrodžiai, kuprinės, lagaminai, kurie atitinka gamintojo deklaruojamas vertybes, t. y. patogus naudojimas, patikimumas, idealiai tinka pagal paskirtį, yra ilgaamžiai.

Naujausi CAT darbo įrankiai – efektyvu ir patogu

Darbo įrankis turi tiksliai atitikti poreikius, todėl CAT gamina profesionalams (tai CAT K serija) ir namų ūkiams (CAT J serija) skirtus gaminius

Profesionali serija skiriasi medžiagomis, iš kurių pagaminti įrankiai. CAT K serijos gaminiams naudojamas patentuotas stiklo pluošto audinys, sustiprintas pagal specialią CAT technologiją. Todėl šios serijos kastuvai yra pripažinti kaip tvirčiausi pasaulyje – žmogui neįmanoma jo nulaužti. Tokiam kastuvui, kaip ir kitiems profesionaliems CAT K serijos darbo įrankiams, suteikiama viso gyvenimo garantija.
Kuriant profesionalią liniją, įvertinta aplinkybė, kad įrankiai naudojami platesnei darbų sričiai, naudojami dažnai, todėl pagaminti iš karinės klasės plieno, su itin tvirta e-glass stiklo puošto rankena.

Namų ūkiams skirtos CAT J serijos įrankiai sukurti galvojant apie patogų ir malonų darbą su patvariu įrankiu. Šioje serijoje taip pat išlaikyta prekės ženklo filosofija: įrankis turi būti patikimas, patogus ir ilgaamžis, todėl naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagos, inovatyvios technologijos, atsisakant perteklinių mėgėjų poreikiams technologijų. Žmogus buityje nenaudoja įrankio kasdien, tad jam siūlomas patikimas produktas už prieinamą kainą.

Įrankiai pagaminti pagal universalaus dizaino principus, t. y. tokie, kad juos naudoti būtų patogu visiems: inovatyvi, neslystanti, tiesios arba D formos rankena pritaikyta patogiam naudojimui. E-glass stiklo puošto audinys pripažintas tvirčiausia medžiaga, tvirtesne už metalą, bet yra lengvesnė, todėl įrankiai sukurti išlaikant svorio ir tvirtumo balansą. 

Grūdintas karinės klasės plienas CAT įrankius daro praktiškai nesulaužomus. Dažniausiai kasimo įrankiai gaminami geležtes privirinant prie koto, per suvirinimo siūles įrankiai dažniausiai ir lūžta. CAT įrankiai tokių siūlių neturi, yra vientisi, todėl jie patvarūs ir patogūs vartotojui.

Profesionalūs CAT karučiai – pirmieji pasaulyje, kurių krovumas – net iki pusės tonos, tad padeda taupyti darbo laiką. Plati karučio rato padanga su traktoriaus protektoriumi saugo nuo klimpimo į gruntą, yra gerai išbalansuota ir beorė, todėl negriūva ir yra tinkamo kietumo. Sukimosi mechanizme naudojami du profesionalūs tepami guoliai, kad sukantis būtų kuo mažesnis pasipriešinimas ir kad karutį būtų stumti kuo lengviau. Karutis turi dviejų pozicijų rankenas – vežti ir versti, kad žmogus galėtų efektyviausiai panaudoti jėgą. Priekyje įrengtas stabdys, kad verčiant krovinį, karutis nevažiuotų. Talpa – plieninė arba kieto plastiko – pagal poreikius ir naudojimą. Pvz., karučiai su plastikinėmis talpomis naudojami žirgynuose, nes tokia talpa nekelia triukšmo, nebaido gyvūnų.

APIE CAT

●CAT prekės ženklas net 17 metų iš eilės yra tarp 100 geriausių prekės ženklų visame pasaulyje pagal „Interbrand“.
●CATERPILLAR yra 28-oje vietoje pasaulyje tarp kompanijų, kuriomis labiausiai žavimasi (pagal „Fortune“).
●CAT yra vertingiausių pasaulio prekės ženklų sąrašo 57-oje vietoje (pagal „Forbes“).

Firminė CAT e-parduotuvė Lietuvoje www.catpower.pro 

CAT iliustr. 

Statybunaujienos.lt
Statybinė ir kelių technika, įrankiai

nuotrauka
2022-11-04 06:27
Parodoje „Bauma 2022“, kuri vyko Miunchene (Vokietija) spalio 24–30 dienomis, DOOSAN pristatė pramonėje pirmaujančią naujų pažangiausių mašinų ir skaitmeninių technologijų ekspoziciją. UAB „INTRAC Lietuva“ – DOOSAN statybinės technikos atstovas Lietuvoje.
nuotrauka
2022-10-25 14:57
Miunchene (Vokietija) spalio 24 d. prasidėjusioje didžiausioje tarptautinėje statybos ir pramonės parodoje BAUMA (ekspozicijos stendas FS 908/1) kompanija MANITOU pristatė rekordinį naujų produktų skaičių.
nuotrauka
2022-09-16 07:24
Terasa tapo neatskiriama būsto dalimi. Kad šis statinys leistų patirti visus malonumus ne tik šiltuoju metų laiku, reikia pasidomėti statybos ypatumais.
nuotrauka
2022-08-30 12:26
Nesvarbu, turite nuosavą būstą ar nuomojatės butą, natūralu, kad kartais tenka atlikti remontą namuose. Yra labai lengva paskambinti santechnikui, elektrikui ar kitam meistrui, nors iš tikrųjų kai kuriuos dažniausiai pasitaikančius būsto remonto darbus galima nesunkiai atlikti patiems. Be to, sutaup...
nuotrauka
2022-08-25 09:35
Įrankius, reikalingus būsto remontui, geriau pasiruošti dar prieš pradedant remontą, kad nesiblaškyti ieškant kokios nors smulkmenos, sujaukiančios visą suplanuotą darbo grafiką. Įrankių sąrašas sudaromas pagal suplanuotus darbų etapus, kuriuos reikės atlikti.
nuotrauka
2022-06-20 06:30
Į krovos pajėgumų didinimą Malkų įlankos terminalas investavo 5 mln. Eur. Į terminalą pristatytas mobilus, elektra varomas hidraulins kranas „Mansinen 300 ER“, kuris šiuo metu yra didžiausias toks Baltijos šalių uostuose. Taip pat baigiamas statyti naujas 3200 kv. m dengtas sandėlis, o iki liepos pa...
nuotrauka
2022-05-09 12:03
Pjovimo bei gręžimo mašinų ir instrumentų rinka Lietuvoje demonstruoja aiškias tendencijas: naudojimo laiką pratęsti restauruojant, susigrąžinti senus, bet pasiteisinusius modelius, benzininius vidaus degimo variklius keisti elektriniais ir ekonomiškais dyzeliniais.
nuotrauka
2022-02-21 11:16
Net viena trečioji Europos Sąjungoje (ES) sunaudojamos energijos atitenka transporto sektoriui. Automobiliai, sunkvežimiai ir autobusai sukuria apie 70 proc. transporto sektoriaus šiltnamio efektą sukeliančių dujų kiekio, likusią dalį – aviacija ir laivyba.
nuotrauka
2021-12-09 07:32
STORCH kuria ir gamina aukštos kokybės dažymo įrankius, skirtus profesionaliam naudojimui, jau daugiau nei 120 metų. Ilgametė patirtis reiškia patikimus gaminius.
nuotrauka
2021-09-29 07:16
Vokietijos CEDIMA GmbH jau šimtmetį deimantus „augina“ laboratorijose, kontroliuodama jų stiprumą, išmatavimus ir savybes, kokių reikia gaminant instrumentus ir specialias mašinas, paprastai naudojamas pjauti, gręžti ar atlikti panašius darbus.
nuotrauka
2021-09-22 06:25
Kiekvienas Europos ir Lietuvos keliais riedantis vilkikas jo savininkui yra didžiulė investicija. Visgi kartais vadovaujamasi klaidinga prielaida, jog kol transporto priemonė važiuoja – viskas gerai, ir per mažai dėmesio skiriama reguliariai jos priežiūrai.
nuotrauka
2021-08-30 07:30
Naujieji „Cat“ mini ekskavatorių modeliai 302.7 CR, 303 CR ir 303.5 CR – tai išties unikalios 2,7–3,5 t klasės kasimo mašinos, žymiai našesnės už ankstesnės kartos modelius. Minėti modeliai kuria papildomą pridėtinę vertę verslui – tiesioginę ir netiesioginę.
nuotrauka
2021-07-29 07:41
Statybos verslas sukasi kokybės ir terminų karuselėje, nes šie faktoriai lemia užsakymų portfelį ir pelną. Vienu iš itin svarbių faktorių, kurie gali garantuoti našumą arba lemti nemenkus nuostolius, tampa įrangos, technikos patikimumas. Ką daryti, kad technika taptų efektyvia pagalbininke, o ne gal...
nuotrauka
2021-05-04 07:05
Kad statybinė technika atlieptų konkurencinės rinkos iššūkius, ji turi būti ne tik efektyvi, bet taip pat ir patraukli ja dirbantiems žmonėms, nes visuotinai žinomos problemos dėl darbuotojų trūkumo. Todėl 125 metų patirtis, kurią sukaupė „Doosan Infracore Europe“ – Pietų Korėjos konglomeratui „Doos...
nuotrauka
2021-02-19 07:16
Vilniuje įsikūrusios įmonės „Trantera“ veikla yra susijusi su transporto priemonėmis. Todėl įmonės vadovas Aleksandr Lavrinovič įsitikinęs: verslo sėkmei ypač svarbu, kad mechanizmai ir transporto priemonės būtų ne tik patikimos, efektyvios, bet ir stiprintų įmonės įvaizdį. Neatsitiktinai jau beveik...
nuotrauka
2021-02-15 07:49
Idealu, kad būsimam šaltukui galima būtų pasirengti iš anksto. Tai ypač svarbu vairuotojams, kurie slidžiais keliais išbandomi kiekvieną žiemą, ir kelius prižiūrinčioms tarnyboms, kurios vis kaltinamos, kad „vėl nespėjo pasirengti“.
nuotrauka
2021-02-11 09:28
Esant stipriam snygiui, vis dažniau visuomenėje pasigirsta, kad keliai valomi prastai, labai retai. Tačiau ar žinojote, kad sniego valymo, barstymo eiga ir sparta priklauso nuo kelio ar gatvės reikšmės? Kuo kelias aukštesnės kategorijos, tuo priežiūros darbai vykdomi greičiau, reikalavimai atliekami...
nuotrauka
2020-10-01 08:00
Ekskavatorinis krautuvas – bene populiariausia mašina, atliekant įvairius žemės kasimo, krovimo, pervežimo ir kitus darbus. Ši technika sėkmingai dirba statybose – pirmoji atvyksta, paskutinė išvyksta.
nuotrauka
2020-09-30 09:16
Vienas iš civilizacijos rodiklių – rankų darbo keitimas mašinomis, mechanizmais. Ir ne tik. Pandemija rodo, kad mašinos yra nepakeičiamos mažinant užsikrėtimo koronavirusu grėsmes.
nuotrauka
2020-03-25 08:00
Vilniaus Pilaitės rajone pastatytas automatizuotos įrankių nuomos terminalas. Moduliniame statinyje su 200 užrakinamų dėžių galima nuomotis įrankius visą parą – naudojantis specialia kurts programėle. Išmanus bekontaktis nuomos būdas arti namų pasirodė esąs įžvalgus sprendimas.

Statybunaujienos.lt » Statybinė ir kelių technika, įrankiai