2022 gruodžio 6 d. antradienis, 10:18
Reklama  |  facebook

UAB „Gilesta“ projektas vėl pripažintas geriausiu Fotogalerija

2022-02-08 07:16
UAB „Gilesta“ pastatytas Kauno klinikų Ambulatorinis diagnostikos centras konkurse „Lietuvos metų gaminys 2021“ buvo įvertintas aukso medaliu. Pandemijos metu išaugus medicininių paslaugų poreikiui, šis pastatas tapo reikšmingas ne tik užsakovui ir generaliniam rangovui, bet ir visai Lietuvai.
nuotrauka
UAB „Gilesta“ nuotr.


Minimos įmonės
Gilesta, UAB
„Lietuvos metų gaminio“ apdovanojimas – didelis įvertinimas įmonei ir paskata eiti toliau. Nors kelias nuo statybų aikštelės iki aukso medalio sunkus, pareikalavęs greitų sprendimų pandemijos sukeltiems iššūkiams spręsti, džiaugiamės, kad pavyko įvykdyti užsakovo pageidavimus ir pastatyti kokybišką, modernią įstaigą, efektyviai pritaikytą tiek personalui, tiek pacientams“, – komentuoja generalinio rangovo ir statybų paslaugas teikiančios UAB „Gilesta“ direktorius Romas Paliulis.

Bendrovės patirtis statybų srityje padėjo greičiau išsigryninti užsakovo poreikius. Kvalifikuotų specialistų, supratingų partnerių ir greito procesų koordinavimo rezultatai džiugina, nes pavyko pastatyti ir įrengti išskirtinį pastatą per gana trumpą – 12 mėnesių – terminą.

GILESTA

LPK nuotraukoje iš kairės:
ekonomikos ir inovacijų ministrė A.Armonaitė, „Gilestos“ vadovas R.Paliulis, ir LPK prezidentas V.Janulevičius

Ambulatorinis diagnostikos centras buvo statomas šalia veikiančio Traumų ir skubios pagalbos centro, todėl statybų kompanijai teko riboti savo darbo laiką, triukšmą. Dirbant mažoje statybvietėje prie klinikų komplekso ir neturint galimybės joje sandėliuoti medžiagų, nemažas iššūkis buvo medžiagų tiekimą derinti su itin dideliu Kauno klinikas aptarnaujančio transporto ir lankytojų automobilių srautu.

Naujasis pastatas ir išorėje, ir požeminėje dalyje jungiasi su traumų skyriumi. Statyti galerijas ir tiesti požeminius koridorius tarp šių pastatų buvo galima tik derinantis prie didelius pacientų srautus aptarnaujančio skyriaus darbo, jo nesutrikdant. Iššūkių įnešė ir įpusėjus projektui prasidėjusi pandemija. Komandos bei subrangovų darbus buvo svarbu organizuoti taip, kad būtų kuo mažiau kontaktų.

6,5 tūkst. kv. m diagnostikos centro pastatas išsiskiria komfortiška aplinka darbuotojams ir pacientams. Pastato centre įrengtas didžiulis stiklo stogu dengtas atriumas, per kurį patenka natūrali šviesa, o įspūdingas gėlynas ne tik puošia, bet ir atskiria radiologinės diagnostikos aparatūros veikimo zoną nuo lankytojų.

GILESTA
Nuotraukoje –
Kauno klinikų
Ambulatorinis diagnostikos centras konkurse „Lietuvos metų gaminys 2021“ buvo įvertintas aukso medaliu

Buvo siekiama sukurti kuo jaukesnę, įtampos nekeliančią aplinką, kad lankytojai jaustųsi patekę ne į medicinos įstaigą, o į jaukius namus. Todėl pasirinktos rankų darbo durys bei itin kokybiškos, jaukumo ir prabangos suteikiančios apdailos medžiagos.

Ambulatorinis diagnostikos centras teikia daug paslaugų, tad reikėjo įrengti nemažai daugiafunkcių patalpų skirtingiems specialistams. Be įvairių apžiūros kabinetų, įrengti ir magnetinio rezonanso kabinetai bei operacinės su steriliomis patalpomis ir specialia vėdinimo įranga. Didelės apimties projektas pareikalavo sudėtingų inžinerinių sprendimų. Specialiai šiam pastatui buvo sukurta ir įdiegta eilių valdymo sistema, įrengtos aukščiausio lygio vaizdo stebėjimo, gaisro kontrolės, apsauginės signalizacijos, kurios buvo sujungtos su bendromis Kauno klinikų valdymo sistemomis.

Siekiant įgyvendinti visus užsakovo poreikius, išskirtinis dėmesys buvo skirtas procesams valdyti. Greita reakcija ir inovatyvūs sprendimai net itin sudėtingomis sąlygomis leido kompanijai įgyvendinti projektą laiku ir pastatyti išskirtinį pastatą.GILESTA

„Gilesta“ sukaupta patirtis, standartizuoti procesai ir skaitmenizuota veikla leidžia mums pasiūlyti itin kokybiškas paslaugas ir efektyviai padėti užsakovams pasiekti savo tikslą už prieinamą kainą per trumpiausią laiką. Džiaugiamės tapę reikšmingų pastatų statytojais ir sėkmingų projektų, įdomių erdvių kūrėjais“, – sako bendrovės vadovas R.Paliulis.

UAB „Gilesta“ nuotr.

Statybunaujienos.lt
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka

Metų nominacijos

nuotrauka
2022-11-27 06:29
Ekonomikos ir inovacijų ministerija kartu su Viešųjų pirkimų tarnyba išrinko 2022 m. geriausiai ir profesionaliausiai organizuotus pirkimus. Iš viso tarp laimėtojų pateko net 13 Lietuvos organizacijų.
nuotrauka
2022-10-17 15:01
Lietuvos dizaino forumas jau dešimtus metus iš eilės organizavo „Gero dizaino“ apdovanojimų teikimo ceremoniją. Šiemet ji vyko spalio 12 dieną Kaune, verslo centre BLC. Renginys yra programos „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ dalis.
nuotrauka
2022-10-17 08:39
Vilniaus rotušėje spalio 13 d. įteikti Lietuvos architektų sąjungos konkurso „Žvilgsnis į save 2021-2022“ apdovanojimai.
nuotrauka
2022-10-10 08:29
Šalies savivaldybėms, labiausiai nusipelniusioms konkrečiose srityse, spalio 7 dienos vakarą Vilniuje išdalinti svarbiausieji savivaldos metų apdovanojimai – 16 bronzinių „Auksinės krivūlės“ statulėlių.
nuotrauka
2022-09-27 07:16
Statybininkų dienos proga apdovanoti du įmonės „Layher Baltic“ darbuotojai. Projektų vadybininkei Margaritai Leganovičiūtei įteikta Lietuvos statybininkų asociacijos padėka, o vyr. pastolių projektavimo inžinieriui Ramanui Dzikavitskiui – Lietuvos Respublikos Seimo pirmininkės padėka.
nuotrauka
2022-09-16 11:26
Vienui vienu punktu iki vienuolikos procentų – tiek per metus Lietuvoje padidėjo renovuotų senų daugiabučių dalis. Maždaug 650 senų daugiabučių perėjo į atnaujintų kategoriją, kurioje jau yra 4387.
nuotrauka
2022-09-14 13:11
Architektūrinės estetikos studijos „arches“ suprojektuotas viešbutis ir SPA Amberton Green SPA Druskininkai laimėjo 1-ąją vietą tarptautiniame tvarios architektūros konkurse „Sustainability in Architecture Construction and Design in Baltics 2022“.
nuotrauka
2022-09-13 09:37
Lietuvos statybos inžinierių sąjungos, Lietuvos statybininkų asociacijos, VšĮ Statybos sektoriaus vystymo agentūros ir Europos statybos inžinierių tarybos atstovai Statybininkų dienos šventės metu Palangoje paskelbė metų inžinieriaus konkurso laimėtojus.
nuotrauka
2022-09-12 06:35,      papildyta 2022-09-14 08:00, Papildyta nuotraukomis
Statybininkų dienos šventėje tradiciškai įvyko jau 9-oji Statybininkų olimpiada.
nuotrauka
2022-09-09 16:10,      papildyta 2022-09-16 15:19, Papildytas sąrašas
Šiandien, rugsėjo 9 d., Palangoje Lietuvos statybininkų asociacijos nariai mini Statybininkų dieną, kuri švenčiama antrąjį rugsėjo savaitgalį. Šventės proga įteikti apdovanojimai statybų sektoriaus atstovams.
nuotrauka
2022-08-01 14:46
Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė gavo Ukrainos prezidento Volodymyro Zelenskio įsteigtą Ukrainos taikos apdovanojimą. Ukrainos žmonių vardu ministrė apdovanota už paramą Ukrainai šalies karo su Rusija metu.
nuotrauka
2022-07-01 14:04
Liepos 1-ąją, Tarptautinę architektų dieną, oficialiai pristatyti Nacionaliniai architektūros apdovanojimai’2023 (NAA), kuriuos inicijuoja Aplinkos ministerija. Ši diena pasirinkta neatsitiktinai – simboliška, kad lygiai po metų, šventinio renginio metu bus paskelbti pirmieji NAA laimėtojai.
nuotrauka
2022-06-07 10:53
BIM yra modernus įrankis, kuris vis labiau įsitvirtina statybos sektoriuje, apimdamas vis daugiau statybos proceso dalyvių. Apie BIM vertes ir neišnaudotas galimybes – konkurso „Lietuvos BIM projektai 2022“ komisijos nariai: Lietuvos statybininkų asociacijos (LSA) prezidentas, VšĮ „Skaitmeninė staty...
nuotrauka
2022-06-01 07:42
Didžiausiame Lietuvos skaitmeninės statybos tematikos renginyje – tarptautinėje konferencijoje „Skaitmeninė statyba 2022. Vilnius“ – paskelbti ir apdovanoti geriausi 2022 m. BIM projektai.
nuotrauka
2022-05-20 07:38
Konferencijoje „Skaitmeninė statyba 2022. Vilnius“ paskelbti geriausi Lietuvos BIM projektai. Geriausiu BIM projektu užsienyje pripažintas „Science Park Towers“ Švedijoje, kurį įgyvendino „INHUS Engineering“, „Peikko Lietuva“ ir „Staticus“.
nuotrauka
2022-05-18 11:02
Projektavimo įmonė „Atamis“ yra dalis komandos, projektavusios administracinės paskirties pastatą T.Ševčenkos g. 13, Vilniuje. Šis objektas pripažintas geriausiu visuomeniniu BIM projektu. Jam buvo suformuotas pirmasis Lietuvoje „Taip pastatyta“ BIM objekto elektroninis statinio pasas.
nuotrauka
2022-05-17 15:32
Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatorė „Litgrid“ kviečia Lietuvos mokslo ir verslo bendruomenes susipažinti su pirmąja Baltijos šalyse prie perdavimo tinklo prijungta 1 MW galios ir 1 MWh talpos baterija ir ją išmėginti.
nuotrauka
2022-05-17 07:15
Konkurse „Lietuvos BIM projektai 2022“ geriausiu visuomeniniu BIM projektu buvo pripažintas UAB „Naresta“, generalinio rangovo, rekonstruotas administracinis pastatas T.Ševčenkos g. 13, Vilniuje. Užsakovas – VĮ „Turto bankas“, projektavo įmonė „Atamis“.
nuotrauka
2022-05-11 07:29
„Raitininkų sodo“ projektas, kurį įmonė „YIT Lietuva“ įgyvendino dviem etapais, sulaukė svarbaus įvertinimo. Konkurse „Lietuvos BIM projektai 2022“ šis projektas pripažintas geriausiu gyvenamųjų pastatų BIM projektu.
nuotrauka
2022-05-10 07:32
KTU Statybos ir architektūros fakulteto Išmaniųjų miestų ir infrastruktūros centro sukurtas Kauno miesto skaitmeninis dvynys konkurse „Lietuvos BIM projektai 2022“ pripažintas geriausiu miesto modelio BIM projektu.

Statybunaujienos.lt » Metų nominacijos