2022 liepos 3 d. sekmadienis, 9:20
Reklama  |  facebook

UAB „Gilesta“ projektas vėl pripažintas geriausiu Fotogalerija

2022-02-08 07:16
UAB „Gilesta“ pastatytas Kauno klinikų Ambulatorinis diagnostikos centras konkurse „Lietuvos metų gaminys 2021“ buvo įvertintas aukso medaliu. Pandemijos metu išaugus medicininių paslaugų poreikiui, šis pastatas tapo reikšmingas ne tik užsakovui ir generaliniam rangovui, bet ir visai Lietuvai.
nuotrauka
UAB „Gilesta“ nuotr.


Minimos įmonės
Gilesta, UAB
„Lietuvos metų gaminio“ apdovanojimas – didelis įvertinimas įmonei ir paskata eiti toliau. Nors kelias nuo statybų aikštelės iki aukso medalio sunkus, pareikalavęs greitų sprendimų pandemijos sukeltiems iššūkiams spręsti, džiaugiamės, kad pavyko įvykdyti užsakovo pageidavimus ir pastatyti kokybišką, modernią įstaigą, efektyviai pritaikytą tiek personalui, tiek pacientams“, – komentuoja generalinio rangovo ir statybų paslaugas teikiančios UAB „Gilesta“ direktorius Romas Paliulis.

Bendrovės patirtis statybų srityje padėjo greičiau išsigryninti užsakovo poreikius. Kvalifikuotų specialistų, supratingų partnerių ir greito procesų koordinavimo rezultatai džiugina, nes pavyko pastatyti ir įrengti išskirtinį pastatą per gana trumpą – 12 mėnesių – terminą.

GILESTA

LPK nuotraukoje iš kairės:
ekonomikos ir inovacijų ministrė A.Armonaitė, „Gilestos“ vadovas R.Paliulis, ir LPK prezidentas V.Janulevičius

Ambulatorinis diagnostikos centras buvo statomas šalia veikiančio Traumų ir skubios pagalbos centro, todėl statybų kompanijai teko riboti savo darbo laiką, triukšmą. Dirbant mažoje statybvietėje prie klinikų komplekso ir neturint galimybės joje sandėliuoti medžiagų, nemažas iššūkis buvo medžiagų tiekimą derinti su itin dideliu Kauno klinikas aptarnaujančio transporto ir lankytojų automobilių srautu.

Naujasis pastatas ir išorėje, ir požeminėje dalyje jungiasi su traumų skyriumi. Statyti galerijas ir tiesti požeminius koridorius tarp šių pastatų buvo galima tik derinantis prie didelius pacientų srautus aptarnaujančio skyriaus darbo, jo nesutrikdant. Iššūkių įnešė ir įpusėjus projektui prasidėjusi pandemija. Komandos bei subrangovų darbus buvo svarbu organizuoti taip, kad būtų kuo mažiau kontaktų.

6,5 tūkst. kv. m diagnostikos centro pastatas išsiskiria komfortiška aplinka darbuotojams ir pacientams. Pastato centre įrengtas didžiulis stiklo stogu dengtas atriumas, per kurį patenka natūrali šviesa, o įspūdingas gėlynas ne tik puošia, bet ir atskiria radiologinės diagnostikos aparatūros veikimo zoną nuo lankytojų.

GILESTA
Nuotraukoje –
Kauno klinikų
Ambulatorinis diagnostikos centras konkurse „Lietuvos metų gaminys 2021“ buvo įvertintas aukso medaliu

Buvo siekiama sukurti kuo jaukesnę, įtampos nekeliančią aplinką, kad lankytojai jaustųsi patekę ne į medicinos įstaigą, o į jaukius namus. Todėl pasirinktos rankų darbo durys bei itin kokybiškos, jaukumo ir prabangos suteikiančios apdailos medžiagos.

Ambulatorinis diagnostikos centras teikia daug paslaugų, tad reikėjo įrengti nemažai daugiafunkcių patalpų skirtingiems specialistams. Be įvairių apžiūros kabinetų, įrengti ir magnetinio rezonanso kabinetai bei operacinės su steriliomis patalpomis ir specialia vėdinimo įranga. Didelės apimties projektas pareikalavo sudėtingų inžinerinių sprendimų. Specialiai šiam pastatui buvo sukurta ir įdiegta eilių valdymo sistema, įrengtos aukščiausio lygio vaizdo stebėjimo, gaisro kontrolės, apsauginės signalizacijos, kurios buvo sujungtos su bendromis Kauno klinikų valdymo sistemomis.

Siekiant įgyvendinti visus užsakovo poreikius, išskirtinis dėmesys buvo skirtas procesams valdyti. Greita reakcija ir inovatyvūs sprendimai net itin sudėtingomis sąlygomis leido kompanijai įgyvendinti projektą laiku ir pastatyti išskirtinį pastatą.GILESTA

„Gilesta“ sukaupta patirtis, standartizuoti procesai ir skaitmenizuota veikla leidžia mums pasiūlyti itin kokybiškas paslaugas ir efektyviai padėti užsakovams pasiekti savo tikslą už prieinamą kainą per trumpiausią laiką. Džiaugiamės tapę reikšmingų pastatų statytojais ir sėkmingų projektų, įdomių erdvių kūrėjais“, – sako bendrovės vadovas R.Paliulis.

UAB „Gilesta“ nuotr.

Statybunaujienos.lt
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka

Metų nominacijos

nuotrauka
2022-07-01 14:04
Liepos 1-ąją, Tarptautinę architektų dieną, oficialiai pristatyti Nacionaliniai architektūros apdovanojimai’2023 (NAA), kuriuos inicijuoja Aplinkos ministerija. Ši diena pasirinkta neatsitiktinai – simboliška, kad lygiai po metų, šventinio renginio metu bus paskelbti pirmieji NAA laimėtojai.
nuotrauka
2022-06-07 10:53
BIM yra modernus įrankis, kuris vis labiau įsitvirtina statybos sektoriuje, apimdamas vis daugiau statybos proceso dalyvių. Apie BIM vertes ir neišnaudotas galimybes – konkurso „Lietuvos BIM projektai 2022“ komisijos nariai: Lietuvos statybininkų asociacijos (LSA) prezidentas, VšĮ „Skaitmeninė staty...
nuotrauka
2022-06-01 07:42
Didžiausiame Lietuvos skaitmeninės statybos tematikos renginyje – tarptautinėje konferencijoje „Skaitmeninė statyba 2022. Vilnius“ – paskelbti ir apdovanoti geriausi 2022 m. BIM projektai.
nuotrauka
2022-05-20 07:38
Konferencijoje „Skaitmeninė statyba 2022. Vilnius“ paskelbti geriausi Lietuvos BIM projektai. Geriausiu BIM projektu užsienyje pripažintas „Science Park Towers“ Švedijoje, kurį įgyvendino „INHUS Engineering“, „Peikko Lietuva“ ir „Staticus“.
nuotrauka
2022-05-18 11:02
Projektavimo įmonė „Atamis“ yra dalis komandos, projektavusios administracinės paskirties pastatą T.Ševčenkos g. 13, Vilniuje. Šis objektas pripažintas geriausiu visuomeniniu BIM projektu. Jam buvo suformuotas pirmasis Lietuvoje „Taip pastatyta“ BIM objekto elektroninis statinio pasas.
nuotrauka
2022-05-17 15:32
Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatorė „Litgrid“ kviečia Lietuvos mokslo ir verslo bendruomenes susipažinti su pirmąja Baltijos šalyse prie perdavimo tinklo prijungta 1 MW galios ir 1 MWh talpos baterija ir ją išmėginti.
nuotrauka
2022-05-17 07:15
Konkurse „Lietuvos BIM projektai 2022“ geriausiu visuomeniniu BIM projektu buvo pripažintas UAB „Naresta“, generalinio rangovo, rekonstruotas administracinis pastatas T.Ševčenkos g. 13, Vilniuje. Užsakovas – VĮ „Turto bankas“, projektavo įmonė „Atamis“.
nuotrauka
2022-05-11 07:29
„Raitininkų sodo“ projektas, kurį įmonė „YIT Lietuva“ įgyvendino dviem etapais, sulaukė svarbaus įvertinimo. Konkurse „Lietuvos BIM projektai 2022“ šis projektas pripažintas geriausiu gyvenamųjų pastatų BIM projektu.
nuotrauka
2022-05-10 07:32
KTU Statybos ir architektūros fakulteto Išmaniųjų miestų ir infrastruktūros centro sukurtas Kauno miesto skaitmeninis dvynys konkurse „Lietuvos BIM projektai 2022“ pripažintas geriausiu miesto modelio BIM projektu.
nuotrauka
2022-04-29 07:39
Vilniuje po dviejų metų priverstinės pertraukos įvyko jau antrasis tarptautinis pastolininkų čempionatas, kurį organizavo BSA Baltijos pastolininkų asociacija kartu su įmone „Layher Baltic“.
nuotrauka
2022-04-29 06:35
Europos Komisija, vykdydama Klimatui neutralių ir sumanių miestų misiją, prisidės prie 100 Europos miestų, sieksiančių iki 2030 m. neutralizuoti savo poveikį klimatui, plėtros. Tarp jų pateko du Lietuvos miestai – Vilnius ir Tauragė. Jie gaus paramą ir finansavimą, kad per šį dešimtmetį taptų klimat...
nuotrauka
2022-04-25 09:08
Balandžio 22 d., penktadienį, didžiausiame skaitmeninės statybos tematikos renginyje Lietuvoje – tarptautinėje konferencijoje „Skaitmeninė statyba 2022. Vilnius“ – paskelbti ir apdovanoti geriausi 2022 m. Lietuvos BIM projektai. VšĮ „Skaitmeninė statyba“ rengiamame kasmetiniame konkurse 6-iose kateg...
nuotrauka
2022-04-25 07:43
Penktadienį, balandžio 22 d., Viktoras Voroncovas, LAYHER BALTIC vadovas, buvo apdovanotas Valstybinės darbo inspekcijos (VDI) auksiniu pasižymėjimo ženklu.
nuotrauka
2022-02-22 12:06
Paupys – pirmasis lietuviškas nekilnojamojo turto projektas, nominuotas prestižiniuose MIPIM apdovanojimuose. Šiemet jis pretenduoja tapti geriausiu urbanistiniu projektu pasaulyje – šioje kategorijoje apdovanojami projektai naujam gyvenimui prikėlę apleistas, nenaudojamas miesto teritorijas ar past...
nuotrauka
2022-02-22 07:02
Procesų skaitmenizavimas – neišvengiama statybų sektoriaus ateitis. GEALAN, viena iš pirmaujančių Europoje PVC langų ir durų profilių sistemų gamintojų, jau dabar siūlo nuoseklų langų gamybos skaitmeninimo procesą. Už geriausią architektų, projektuotojų ir langų gamintojų palaikymą BIM sprendimais į...
nuotrauka
2022-02-11 11:45
Medienos perdirbimo, baldų ir popieriaus pramonės bendrovė „Lauksva“ jubiliejiniuose apdovanojimuose „Lietuvos metų gaminys 2021“ buvo įvertinta aukso medaliu. Aukščiausią įvertinimą bendrovės gaminiai gauna jau penktą kartą. Lietuviškų baldų kokybė pripažinimo sulaukė ir užsienyje. Gaminiai eksport...
nuotrauka
2022-02-07 07:10
Įmonė „Panevėžio statybos trestas“ (PST), kaip pagrindinis statybos rangovas, įgyvendino valstybei svarbų projektą – pastatė Kauno kogeneracinę jėgainę (Kauno KJ) ir pelnė „Lietuvos metų gaminys 2021“ aukso medalį.
nuotrauka
2022-02-03 07:11
Pirmasis miego SPA Šiaurės Europoje „Amberton Green SPA Druskininkai“ projektas „Lietuvos metų gaminio 2021“ konkurse pelnė aukso medalį. Objektą pastatė UAB „VA STATYBA“.
nuotrauka
2022-02-01 07:01
Balkonų ir kitų iš fasado išsikišančių pastato elementų statyba šalyse, kuriose žiẽmos šáltos, – tikras iššūkis. Užkirsti kelią šiluminiams tilteliams, išlaikant konstrukcijos vientisumą, inžinieriams gali būti nelengva užduotis, ypač tada, kai pastato architektūra yra išskirtinė.
nuotrauka
2022-01-26 06:02
Šventinį Vilniaus gimtadienio vakarą 10 garbingų miestiečių Rotušėje iškilmingai apdovanoti Šv. Kristoforo statulėlėmis už idėjas ir darbus Vilniui, miesto puoselėjimą ir garsinimą. Reikšmingiausiam miesto apdovanojimui šįmet buvo nominuota per 50 kandidatų.

Statybunaujienos.lt » Metų nominacijos