2022 birželio 28 d. antradienis, 11:26
Reklama  |  facebook

UAB „ICC Engineering“ – suvirintųjų sujungimų defektų nustatymo profesionalai Fotogalerija

2017-01-27 08:00,      Nuotraukų galerija 2017-01-27 16:00
Suvirintųjų sujungimų defektų nustatymo paslaugų įmonė UAB „ICC Engineering“ per daugiau nei 10 veiklos metų ne tik sukaupė vertingos patirties, bet ir užsitarnavo rinkoje patikimo paslaugų teikėjo vardą ir užtikrintai konkuruoja su kitomis analogišką veiklą vykdančiomis bendrovėmis.
nuotrauka
„ICC Engineering“ atlieka radiografinę kontrolę Būtingės naftos terminale. „ICC Engineering“ iliustr.


Minimos įmonės
ICC Engineering, UAB
Radiacinės saugos centras,
Įmonė patenka „Stipriausių Lietuvoje“ reitingą ir jame laikosi ne vienus metus. Sertifikatas, kurį įteikė UAB „Creditinfo Lietuva“ pažymi, kad UAB „ICC Engineering“ turi itin aukštą mokumo reitingą. Tokiu gali pasigirti vos 4 proc. Lietuvos įmonių.

Taiko neardančius bandymų metodus 

Mažeikiuose įsikūrusi bendrovė veikia nuo 2000 metų. Savo kelią rinkoje pradėjo kaip UAB „Tarptautinė statybos korporacija“ padalinys Mažeikių gamybinės bazės filiale, o 2004 m. buvo įregistruota UAB „ICC Engineering“, veikianti iki šios dienos.

ICC Engineering

Pagrindinė įmonės veikla – suvirintųjų sujungimų ir pagrindinio metalo vidaus ir išorės defektų nustatymas. Paslauga atliekama taikant neardančius bandymų (NDT) metodus: radiografinę kontrolę (RT); ultragarsinę kontrolę (UT); magnetinę kontrolę (MT); kapiliarinę (spalvinę) kontrolę (PT); vizualinę (apžiūrimąją) kontrolę (VT); vakuuminius bandymus (LT); suvirintųjų sujungimų (siūlių) terminį apdirbimą – aukštą atleidimą (PWHT); metalo storio ir kietumo matavimus.

Nuotraukoje –
UAB „ICC Engineering“ direktorius Egidijus Viktoravičius

Svarbu atkreipti dėmesį, kad tik atlikus vizualinę kontrolę ir ją priėmus, galima taikyti kitus neardančiosios kontrolės metodus, kurie padeda nustatyti šiuos defektus: neįvirinimą, nesulydymą, įtrūkimus, poras, porų sankaupas, metalinius ir nemetalinius intarpus. Taip pat šiais metodais aptinkami ir defektai (suvirinimo siūlės įduba ar per didelis įvirinimas), kurių negalima nustatyti atliekant vizualinę (apžiūrimąją) kontrolę.

„Užsakovai, atliekantys suvirinimo ir montavimo darbus, turėtų laiku pasikviesti neardančiosios kontrolės specialistus. Pasitaiko atvejų, kai kviečiama atlikti kontrolę, darbams įpusėjus arba netgi einant į pabaigą. Tokiu atveju, nustačius suvirinimo siūlių defektų, gali kilti daug problemų. Būtina ištaisyti defektus ir pakartotinai atlikti neardančiąją kontrolę bei atlikti papildomą patikrinimą neardančiaisiais metodais. Kartais dėl kilusių nesklandumų kaltinami neardančios kontrolės specialistai, tačiau tai nėra teisinga ir pagrįsta. Mes tiesiog atliekame savo darbą, o rezultatai priklauso ir nuo to, kuriame darbų etape buvo kreiptasi į mus“, – veiklos niuansus atskleidžia UAB „ICC Engineering“ direktorius Egidijus Viktoravičius.

Padeda išvengti defektų

Bendrovės teikiamos paslaugos itin svarbios gamybos bei paslaugų įmonėms, savo veikloje naudojančioms potencialiai pavojingus įrenginius, įrangą ir kitas metalines konstrukcijas. UAB „ICC Engineering“ tikslas – patikrinti ir užtikrinti įvairių konstrukcijų metalo ir suvirintųjų sujungimų kokybę.

ICC Engineering

Nuo suvirinimo siūlės formos priklauso siūlės tvirtumas. Jei suvirinimo siūlės forma neatitinka standarto reikalavimų, siūlė gali neatlaikyti numatytų apkrovų, o dėl to gali atsirasti papildomų įtempimų konstrukcijoje. Todėl labai svarbu, kad būtų tiksliai nustatytas suvirinimo briaunų paruošimas ir sujungimo surinkimas prieš atliekant suvirinimo darbus. Tokiu būdu galima išvengti daugelio kitų defektų atliekant suvirinimą.

Taikant neardančiosios kontrolės bandymų metodus, galima patikrinti suvirinimo siūlės formą, išorinius ir vidinius defektus ir kitas suvirinimo sujungimų savybes. Forma ir geometriniai matmenys (plotis, aukštis) apžiūrimi atliekant vizualinę kontrolę, kurios metu taip pat nustatomi ir išoriniai matomi siūlės defektai: poros, porų sankaupos, paviršiniai įtrūkimai, išsisluoksniavimas, subėgimas, šaknies neįvirinimas, neleistinos įpjovos, metalo purslai ir užlajos, pradeginimai ir kt.

Prieš suvirinimą tikrinamas briaunų paruošimas ir sujungimo surinkimas, o baigus virinti atliekama paviršiaus defektų apžiūrimoji kontrolė, tikrinant suvirinimo siūles, terminio poveikio zoną ir pagrindinio metalo paviršių. 

Profesionali konsultacija – kaip prevencinė priemonė 

Be neardančios kontrolės, įmonė siūlo ir terminio suvirinimo siūlių formavimo (PWHT) paslaugas, atlieka kietumo bei storio matavimus, koordinuoja ir prižiūri suvirinimo darbus, organizuoja ir veda suvirintojų (pagal standarto LST EN ISO 9606-1 „Suvirintojų kvalifikacijos tikrinimas“ ir slėginių indų direktyvą PED 2014/68/EU savo bei Užsakovo teritorijoje) bei suvirinimo procedūrų patvirtinimo protokolo (SPPP / WPQR) atestavimą, ruošia vamzdynų, rezervuarų, metalo konstrukcijų ir kitų potencialiai pavojingų įrenginių techninę – vykdomąją dokumentaciją bei techninio įrenginio pasus, suvirinimo procedūrų aprašus (SPA) bei remonto technologinius lapus; ruošia kokybės kontrolės planus (KKP) ir kontrolės procedūras (KP).

Tai, kad bendrovė, be neardančios kontrolės darbų dar tikrina ir suvirintojų kvalifikaciją bei atlieka suvirintojų atestacijos organizavimą, išskiria kompaniją iš kitų rinkos dalyvių ir užtikrina, kad prieš darbų pradžią užsakovams bus suteikta išsami konsultacija apie suvirinimo darbų atlikimą ir tinkamą bei savalaikį neardančiosios kontrolės užsakymo pateikimą ir atlikimą.

Paslaugas teikia aukščiausios kvalifikacijos darbuotojai

„Branginame savo gerą vardą, tad visuomet sąžiningai vykdome įsipareigojimus. Mūsų prioritetas – profesionalumas ir aukšta kokybė, laikantis nustatytų technologinių reikalavimų bei darbų atlikimo terminų“, – pabrėžia UAB „ICC Engineering“ vadovas, 20 metų darbo patirtį sukaupęs diplomuotas statybos inžinierius Egidijus Viktoravičius.

 Bendrovė į savo komandą subūrė itin patyrusius ir aukštą kvalifikaciją turinčius profesionalus, kurie nuolat gilina savo žinias ir siekia tobulėti. Specialiai apmokyti defektoskopininkai yra išlaikę egzaminus ir turi pažymėjimus, patvirtinančius, kad jų žinios atitinka standarto LST EN ISO 9712 „Neardomieji bandymai. Neardomųjų bandymų personalo kvalifikacijos tikrinimas ir sertifikavimas“ reikalavimus bei slėginių indų direktyvą 97/23/EC.

Įmonėje dirba Europos ir Tarptautinis suvirinimo inžinierius, atestuotas pagal LST EN 719 standartą „Suvirinimo darbų derinimas. Užduotys ir atsakomybė“. Bendrovei dar 2000 m. Radiacinės saugos centras išdavė ir 2014 m. atnaujino veiklos su jonizuojančiais šaltiniais licenciją.

Užsakymus įgyvendina ne tik Lietuvoje

 Geriausiai įmonės patirtį ir profesionalumą liudija nuveikti darbai. Bendrovės įvykdytų užsakymų ir prižiūrimų objektų sąraše – daugiau nei 50 įmonių, veikiančių visoje Lietuvoje ir už jos ribų. Užsakovai įmonės paslaugomis naudojosi objektuose AB „Orlen Lietuva“ Mažeikiuose; UAB „Orion Global PET“ Klaipėdoje; AB „Lietuvos energija“ Kaune; AB „Lietuvos elektrinė“

Elektrėnuose; UAB „Mestila“ Klaipėda; Šilutės spirito gamykloje, Gyvūninės kilmės atliekų perdirbimo įmonėje Rietave; UAB „Kurana“ Pasvalyje; AB „Klaipėdos nafta“ Klaipėdoje, AB „Achema“ Jonavoje, AB „Akmenės cementas“ ir daugelyje kitų. 

Įgyvendintų darbų sąraše dominuoja vamzdynų, rezervuarų ir metalinių konstrukcijų neardančioji kontrolė. Kompanijai savo žinias ir patirtį teko pritaikyti ir dirbant Latvijoje bei Estijoje.

Reklama
 „ICC Engineering“ iliustr.
Statybunaujienos.lt
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka

Objektai. Technologijos. Verslas

nuotrauka
2022-06-23 11:09
Remiantis Aplinkos projektų valdymo agentūros (toliau – APVA) duomenimis, šiuo metu šalyje vykdoma daugiau kaip 600 daugiabučių atnaujinimo projektų, kuriuos įgyvendina arti 150 statybų sektoriaus bendrovių.
nuotrauka
2022-06-22 14:19
Šįryt, birželio 22 d., Gedimino kalno šiaurės rytiniame šlaite po visą parą trukusio itin intensyvaus lietaus užfiksuota nuošliauža. Įvykusi paviršinio grunto nuošliauža nekelia grėsmės kalno stabilumui, o avarijos likvidavimo darbai jau yra pradėti. Istorinis takas į Gedimino kalną nuo Vilnios upės...
nuotrauka
2022-06-22 06:42
Šimtmečio idėja virsta realybe – jau baigiamas rengti Nacionalinės koncertų salės – „Tautos namų" techninis projektas. Įvertinus ekspertams, maždaug lapkričio mėnesį, tikimasi gauti statybos leidimą. Dar šiemet bus pradėtas tvarkyti ir Tauro kalno parkas, o Liuteronų sode, prie kurio prisišlies „Tau...
nuotrauka
2022-06-21 11:22
„Civinity“ grupės valdybai nusprendus transformuoti klasikiniu modeliu veikiančią pastatų priežiūros grupę į technologijų įmonę, pristatomi pirmieji darbai – įkurta nekilnojamojo turto technologijų įmonė „Smart Technologies“, kuriai vadovauti ėmėsi skaitmeninės rinkodaros ir finansinių technologijų ...
nuotrauka
2022-06-21 10:39
Šiaurės Europos investicinis fondas (ŠEIF) dviem etapais išplatino 7 mln. eurų vertės obligacijas. Pritrauktos lėšos skirtos fondo kartu su NT bendrove „Omberg group“ sostinės Viršuliškėse plėtojamo projekto „Skylum“ statyboms.
nuotrauka
2022-06-17 11:50
„Luminor“ bankas fondui „Lords LB Special Fund I Subfund B“ suteikė 35,4 mln. eurų finansavimą A klasės „Lvivo“ verslo centro Vilniuje projektui.
nuotrauka
2022-06-17 09:41
Pirmajame „Eika“ verslo centre CBD (ang. Central Business District) teritorijoje, Konstitucijos pr., 2023 m. III ketv. įsikurs neobankas „PayRay Bank“ bei oro transporto sektoriuje veikianti įmonė. Šiuo metu intensyviai deramasi dėl daugiau nei pusės verslo centre nuomojamo biurų ploto.
nuotrauka
2022-06-16 11:23
Tvarių miestų plėtros ir statybų bendrovė „YIT Lietuva“ imasi modernaus administracinės paskirties pastato Vilniaus Žirmūnų mikrorajone statybų. Sporto gatvėje iškilsiantį beveik 5,5 tūkst. kv. m ploto biurų projektą vysto nekilnojamojo turto investicinių projektų bendrovė „Sporto 18“. „YIT Lietuva“...
nuotrauka
2022-06-15 16:33
Antstolis privalės perskaičiuoti įmonei Panevėžio statybos trestas (PST) priskaičiuotas palūkanas už Konkurencijos tarybos baudą, nes palūkanos, teismo nuomone, buvo skaičiuojamos per ilgai.
nuotrauka
2022-06-13 12:01
Vilniaus Senamiestyje, Paupyje, baigtos 5.600 kv. m. verslo centro „Paupio Darboteka“ statybos. Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Darnu Group“ į projektą investavo 12 mln. eurų ir rinkai pasiūlė visiškai įrengtus biurus.
nuotrauka
2022-06-13 07:29
Lietuvoje ir pasaulyje vis sparčiau populiarėjantys žmogui ir aplinkai draugiški produktai apima įvairias sritis, ne išimtis ir statybos sektorius. Žaliojo kurso vystymo srityje Vilniaus Gedimino technikos universitetas (VILNIUS TECH) aktyviai plėtoja mokslo ir verslo bendradarbiavimą.
nuotrauka
2022-06-13 07:04
Kompleksinio statybų konsultavimo bendrovės „Be Live“, veikiančios juridiniu pavadinimu UAB „Baltic Engineers“, metinė apyvarta pernai siekė 2,78 mln. eurų. Palyginti su 2020-aisiais metais, ji augo 44 proc. Įmonės grynasis pelnas šiemet sudarė 150 tūkst. eurų.
nuotrauka
2022-06-10 08:36
Žaliakalnio sporto ir laisvalaikio komplekse vienus darbus veja kiti. Kol skaičiuojamos paskutinės savaitės iki oficialaus Dariaus ir Girėno stadiono bei Sporto halės atgimimo, šalia dirbanti sunkioji technika jau kloja pamatus uždaro Lengvojo atletikos maniežo statyboms. Čia prasideda didelio kruop...
nuotrauka
2022-06-09 13:42
Sostinės Lazdynų daugiafunkciame komplekse pirmą kartą vandeniu užpildytas olimpinis baseinas. Atskiras baseino dalis užpildant vandeniu, šiuo metu išbandomas baseino sandarumas.
nuotrauka
2022-06-09 13:26
Bankas „Bigbank“ finansavo vieną didžiausių Lietuvoje bendro gyvenimo (angl. co-living) projektų „Chapters”, įsikūrusį Vilniuje. Jį išplėtojo nekilnojamojo turto projektų vystytojas „Baltic Asset Management“, kuriam bankas suteikė 12 mln. eurų finansavimą.
nuotrauka
2022-06-09 11:29
Nenaudojamos ir apleistos dvarų sodybos, unikalūs medinės architektūros pavyzdžiai ar Ukrainoje nuo karo nukentėję istoriniai statiniai greitu metu gali tapti prarastu paveldu. Jį išsaugoti skaitmeniniu pagrindu ir sukaupti duomenis vėlesniam tokių objektų atstatymui ar rekonstravimui gali padėti ši...
nuotrauka
2022-06-08 09:11
Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Galio Group" baigė „Decathlon" parduotuvės statybas Klaipėdoje, o per ateinantį pusmetį pastatys „stock-office" komercinių pastatų komplekso „STOCK-O“ pirmąjį etapą.
nuotrauka
2022-06-02 10:18
NT fondas „GROA Real Estate Fund I“, valdomas „GROA Capital“, susitarė su nekilnojamojo turto plėtros bendrove „Galio Group“ dėl A+ klasės verslo centro Vilniuje „Freedom 36/Girteka park“ įsigijimo. Tai didžiausias 2022 m. sudarytas investicinis NT sandoris Lietuvoje, kurio vertė siekia beveik 40 ml...
nuotrauka
2022-06-02 09:03
„INVL Baltic Real Estate“ informuoja, kad birželio 1 d. buvo sudaryta akcijų pirkimo-pardavimo sutartis dėl UAB „RE 1“ 100 proc. akcijų įsigijimo. Pažymėtina, kad RE 1 nuosavybės teise priklauso negyvenamoji patalpa-kavinė, esanti Vilniaus g. 37, Vilnius.
nuotrauka
2022-05-31 09:56
Nuo šių metų birželio 1 d. UAB „Eika“ suformuojama nauja generalinio direktoriaus pavaduotojo pareigybė, į kurią paskirtas Martynas Žibūda iki šiol ėjęs Plėtros departamento direktoriaus pareigas. M. Žibūdos pareigas perima Tomas Žiaugra, Plėtros projektų vadovas.

Statybunaujienos.lt » Objektai. Technologijos. Verslas