2021 liepos 26 d. pirmadienis, 7:58
Reklama  |  facebook

Vilniaus savivaldybė pasirašė sutartis dėl 10 sporto aikštynų atnaujinimo ir pradeda darbus

2021-05-27 09:27
Vilniaus miesto savivaldybė sudarė sutartis su tiekėjais dėl 10 ugdymo įstaigų sporto aikštynų modernizavimo. Iš viso iki rugsėjo planuojama modernizuoti daugiau nei 42 tūkst. kv. metrų užimančius plotus.
nuotrauka
K. Mačiūno nuotr.


Minimos įmonės
Vilniaus m. savivaldybė,
Grinda, UAB
Rolana, UAB
Baltik sport, UAB
Vilniaus apšvietimas, UAB
Kamitra, UAB

„Šiuo metu baiginėjame pernai pradėtus darbus mokyklų aikštynuose, ir pradedame naujų objektų modernizavimą. Iki šių metų pabaigos planuojame turėti jau 23 užbaigtus stadionus. O per ateinančius dvejus turime tikslą suremontuoti dar 17 aikštynų. Skaičiuojame, kad patrauklias sąlygas sportuoti suteiksime daugiau nei trečdaliui visų miesto mokyklų“, – pranešime cituojamas Vilniaus miesto vicemeras Valdas Benkunskas.

Mokyklų stadionus atnaujins uždarosios akcinės bendrovės „Kamitra“ ir ko, „Rolana“, „Baltik Sport“ ir „Sportinės dangos“.

Vilniaus mieste yra 117 įvairių mokyklų, iš jų dvylikoje stadionai jau atnaujinti, viename darbai baigiami, o netrukus aikštynai bus sutvarkyti ir Sietuvos, Emilijos Pliaterytės, Maironio ir Antakalnio progimnazijose, taip pat Karoliniškių, Jono Pauliaus II, Juzefo Ignacijaus Kraševskio, Tuskulėnų bei Antakalnio gimnazijose ir Ateities mokykloje.

Ateities mokykloje, Sietuvos progimnazijoje ir Karoliniškių gimnazijoje rangovai (UAB „Kamitra" ir ko ir UAB „Rolana") atliks ir paruošiamuosius darbus, ir dangos bei inventoriaus montavimą. Vieno standartinių matmenų stadiono su 1400 kv. m bėgimo takais, 1200 kv. m universaliomis aikštelėmis ir 2500 kv. m futbolo aikštėmis atnaujinimo kaina, priklausomai nuo mokyklos ir ten parinktų sprendinių, sieks nuo 307,3 iki 315,9 tūkst. eurų su PVM.

„Pernai modernizuotuose stadionuose paruošiamuosius darbus atliko savivaldybės įmonės, tačiau šiemet nusprendėme išbandyti ir kitą modelį, kai visi darbai sutelkti vieno tiekėjo rankose. Tikimės, kad taip pavyks optimizuoti išlaidas ir procesus bei sutrumpinti rangos darbų laiką", - pažymi V. Benkunskas.

Likusiose mokyklose pagrindų paruošimu ir apšvietimo įrengimu rūpinsis, praneša savivaldybė, UAB „Grinda", UAB „Kamitra" ir UAB „Vilniaus apšvietimas", o rangovai (UAB „Baltik Sport" ir UAB „Sportinės dangos") iš viso įrengs 26,88 tūkst. kv. m dangos bėgimo takams, universalioms aikštelėms ir futbolo aikštėms atnaujinti. Priklausomai nuo stadiono dydžio, dangų rangos ir inventoriaus montavimo darbai vienam objektui atsieis nuo 14,5 tūkst. iki 145,6 tūkst. eurų su PVM.

Antakalnio gimnazijoje ir progimnazijoje, Tuskulėnų gimnazijoje ir Emilijos Pliaterytės progimnazijoje paruošiamieji darbai jau užbaigti, tad jose aikštynų atidarymo tikimasi dar iki vasaros vidurio. Visus darbus planuojama užbaigti iki rugsėjo.

Statybunaujienos.lt
Savivaldybėse

nuotrauka
2021-07-23 11:03
Alytaus miesto savivaldybė nuogąstauja dėl planuojamos naujos mineralinės uolienos perdirbimo gamyklos statybos ir jos veiklos saugumo užtikrinimo. Ji veiktų buvusio medvilnės kombinato teritorijoje, „Ekologistikos“ nelaimės vietos kaimynystėje.
nuotrauka
2021-07-21 11:49
Klaipėdos centrinio pašto kompleksas gali tapti kelias epochas reprezentuojančiu objektu, pritraukiančiu miestiečius ir turistus savo architektūra, įvairių kultūrų įtakos požymiais bei išskirtiniu objektu – kariljonu. Tokiu akcentu pristatyta Klaipėdos centrinio pašto komplekso įveiklinimo galimybių...
nuotrauka
2021-07-21 08:16
Pernai Lampėdžio pakrantėje duris atvėrusią sporto mokyklos „Bangpūtys“ irklavimo bazę jau greitai papildys tarptautinius reikalavimus atitinkanti 2 km ilgio trasa. Šiame komplekse vandens sporto atletai galės ne tik treniruotis, bet ir varžytis aukšto rango varžybose.
nuotrauka
2021-07-20 14:15
Vilniaus miesto savivaldybei ir UAB „Vilniaus vystymo kompanijai“ bendradarbiaujant su naujai atrinktu Lazdynų baseino rangovu AB „Panevėžio statybos trestu“, baseino statybos darbai persirito į antrą pusę. Objekte ištaisyta didžioji dalis defektų ir atlikta apie du trečdalius visų rangos darbų, o j...
nuotrauka
2021-07-19 14:46
VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcija (toliau – Kelių direkcija) paskelbė viešąjį pirkimą pėsčiųjų ir dviračių tako Smiltynė–Nida apie 35 km projektavimui. Planuojama, kad, 2022 m. pabaigus projektavimą, bus skelbiami viešieji pirkimai statybos darbams atlikti. Kol takas bus sutvarkytas taip, kad ...
nuotrauka
2021-07-19 08:05
Pokyčiai Kauno senamiestyje aprėpė ne tik Vilniaus gatvę bei Pilies žiedą su prieigomis, bet ir miestui reikšmingus pastatus. Pastoliai grįžta į Kauno Šv. Mikalojaus bažnyčios ir benediktinių vienuolyno ansamblį. Autentiškas spalvas netrukus atgaus šio komplekso klebonijos fasadas. Planuojama, kad p...
nuotrauka
2021-07-15 15:45
Konkurencijos taryba nusprendė, kad Palangos savivaldybė, pavesdama savo įmonei „Palangos komunalinis ūkis“ teikti pastatų administravimo, statybos darbų ir statinio projektavimo paslaugas, peržengė vidaus sandorio išimties ribas ir ribojo konkurenciją. Savivaldybė netruko išplatinti pranešimą, kad ...
nuotrauka
2021-07-14 15:41
Šią savaitę pradėtas Vilniaus gatvės kapitalinis remontas pelnytai vadinamas didžiausios apimties projektu šioje senamiesčio arterijoje per daugiau kaip pusę amžiaus. Įsibėgėjantys darbai aprėps ir giliai po žeme glūdinčias pasenusias komunikacijas. Akmeniu grįstas grindinys taps patogesnis ir estet...
nuotrauka
2021-07-14 15:35
Vilniaus miesto Taryba po pateikimo pritarė siūlymui svarstyti įsigyti Ozo g. 14A esančią „Jeep“ areną. Prieš tai dar planuojama atlikti turto vertinimą ir su dabartiniais arenos savininkais sėsti prie derybų stalo.
nuotrauka
2021-07-14 08:55
Iniciatyva Klaipėdos švyturį atverti visuomenei aptarta savivaldybės vadovų bei specialistų susitikime su Susisiekimo ministerijos, Lietuvos transporto saugos administracijos, ugniagesių, Valstybinio jūrų uosto direkcijos, AB „Klaipėdos nafta“ atstovais.
nuotrauka
2021-07-14 08:41
Liepos 14 dieną oficialiai pristatomas atnaujintas ir sutvarkytas Reformatų sodas. Tarp Pylimo, J. Basanavičiaus, K. Kalinausko ir Teatro gatvių žaliuojantis Reformatų sodas reikšmingas ir Vilniaus miesto istorijai, ir reformatų bei netoliese gyvenančiai bei dirbančiai bendruomenei.
nuotrauka
2021-07-09 16:05
Liepos 12 dieną startuoja Vilniaus gatvės kapitalinis remontas. Šie darbai vienoje lankomiausių miesto erdvių pareikalaus maksimalios čia dirbančių verslininkų ir kitų kauniečių kantrybės.
nuotrauka
2021-07-09 15:45
Klaipėdoje lankantis kultūros ministrui Simonui Kairiui, viena iš pagrindinių temų susitikimo su miesto meru Vytautu Grubliausku metu – Klaipėdos centrinio pašto ateitis.
nuotrauka
2021-07-09 11:16
Sodininkas, miškininkas, arboristas ir kraštovaizdžio architektas, – tai 17-a skirtingo dydžio ir sudėtingumo žaliųjų teritorijų prižiūrinčių viešosios įstaigos „Vilniaus miesto parkai" specialistų pareigybės. Naujos komandos veikla neapsiriboja tik „Vilniaus miesto parkų" želdynų klausimais – papil...
nuotrauka
2021-07-09 07:08
Švietimo, mokslo ir sporto ministerija su Vilniaus miesto savivaldybe baigė derinti detales ir sutarė pasirašyti papildomą Vyriausybės ir savivaldybės indėlį bei garantijas įtvirtinantį dvišalį susitarimą dėl daugiafunkcinio komplekso statybos ant Šeškinės kalvos. Jei miesto taryba pritars susitarim...
nuotrauka
2021-07-08 06:49
Kauno laisvosios ekonominės zonos (LEZ) valdymo bendrovė ir čia veikiančios įmonės ketina prisidėti prie Karmėlavos seniūnijos viešosios infrastruktūros kūrimo bei socialinių projektų, kurie pagerintų šalia zonos gyvenančių žmonių gyvenimo kokybę.
nuotrauka
2021-07-01 15:27
Tauro kalno teritorijoje pradėtas tvarkyti Liuteronų sodas – Vilniaus evangelikų senosios kapinės, kurios atsiskleis kaip ramaus poilsio parkas. Būsimos Nacionalinės koncertų salės, „Tautos namų", prieigos ne tik bus sutvarkytos, bet ir pritaikytos patogiam visuomenės naudojimui – parke atsiras nauj...
nuotrauka
2021-07-01 09:39
Septynios Klaipėdos regiono savivaldybės susivienijo ir patvirtino Klaipėdos regiono specializacijos strategiją, pagal kurią plėtos regiono ekonomiką iki 2030 metų. Tai pirmoji tokia regiono specializacijos strategija Lietuvoje, kuri nustato, kuriomis kryptimis ir pagal kokius prioritetus bus skatin...
nuotrauka
2021-06-30 10:05
Lietuvos apeliacinis teismas pakeitė pirmosios instancijos teismo sprendimą, konstatuodamas, kad uždaroji akcinė bendrovė „Ekonovus“ už neįrengtą atliekų rūšiavimo liniją privalo Ukmergės rajono savivaldybės administracijai grąžinti 170 tūkst. Eur permoką.
nuotrauka
2021-06-30 09:32
Efektyviau ir tvariau: sostinėje startavo pilotinis AB Vilniaus šilumos tinklai (VŠT) projektas, kurio pirmame etape temperatūra centrinio šildymo tinkle bus palaipsniui žeminama nuo 70 iki 65 laipsnių, o antrame – tol, kol temperatūra tolimiausiose tinklo vietose pasieks 55 laipsnius.

Statybunaujienos.lt » Savivaldybėse