2022 sausio 19 d. trečiadienis, 16:00
Reklama  |  facebook

„YIT Lietuva“ fondui „East Capital Real Estate Fund IV“ pardavė naujai pastatytą modernų biurų pastatą Vilniaus centre

2021-11-22 10:25
Darnios miestų plėtros ir statybų bendrovė „YIT Lietuva“ investuotojams „East Capital Real Estate AS“ pardavė sostinės Žalgirio gatvėje pastatytą modernų verslo centrą „Naujasis Skansenas Ž“. Šiuolaikiško 5 aukštų, 7550 kv. m ploto verslo centro statybos darbai bus užbaigti iki šių metų pabaigos.
nuotrauka
YIT LIETUVA nuotr.


Minimos įmonės
YIT Lietuva, UAB

Atgyjančioje Šnipiškių dalyje – „Naujasis Skansenas“ kvartale – baigiamame statyti verslo centre jau yra išnuomota apie 70 proc. ploto. Pirmuoju ir didžiausiu projekto nuomininku tapo JAV programavimo paslaugų įmonė „Devbridge“. Komercinėse verslo centro patalpose taip pat įsikurs restoranas „iLunch“ bei dekoro prekių parduotuvė „Shishi“. Naujasis investuotojas perims sudarytas nuomos sutartis ir rūpinsis likusių nuomininkų pritraukimu.

Šiuo metu verslo centre laisvos beveik 2000 kv. m ploto administracinės patalpos ir 160 kv. m bei 77 kv. m ploto komercinės paskirties patalpos pirmajame aukšte. Tipinis vieno aukšto plotas siekia 2000 kv. m.

„Pandemija nesumažino kokybiškų biuro patalpų patraukliose miesto vietose poreikio, o veikiau paskatino nuomininkus dar daugiau dėmesio skirti patalpų saugumui, patogumui ir pritaikomumui skirtingiems darbo modeliams. Verslo centras Žalgirio gatvėje buvo vystomas atsižvelgiant į visus šiuos kriterijus, todėl netruko sulaukti nuomininkų, o kartu ir investuotojų susidomėjimo. Objektas nuo pat pradžių buvo plėtojamas su tikslu sukurti pridėtinę vertę pritraukiant nuomininkus ir jį parduoti, todėl esame patenkinti sklandžiu procesu ir rezultatu“, – sako bendrovės „YIT Lietuva“ vadovas Kęstutis Vanagas.

Baigiamas statyti modernus A+ energinio naudingumo klasės verslo centras turės „Breeam“ tvarumo sertifikatą, pažangius pastato efektyvumą ir žmonių komfortą užtikrinančius inžinerinius sprendimus, tokius kaip aukšto naudingumo vėdinimo su oro drėkinimu ir klimato kontrolės sistema. Verslo centro patalpos taip pat atitiks aukštus akustinio komforto parametrus.

Po pastatu įrengta automobilių stovėjimo aikštelė su automatizuota valstybinių numerių nuskaitymo sistema. Verslo centro teritorijoje taip pat įrengtos elektromobilių įkrovimo stotelės bei dviračių saugyklos. Teritorija bus saugoma ir stebima vaizdo kamerų.

„East Capital Real Estate“ vadovas Baltijos šalims Madis Raidma pažymėjo: „Mums itin malonu bendradarbiauti su YIT šio biurų pastato įsigijimo ir tolimesnio išnuomojimo projekte. YIT, mūsų vertinimu, yra vienas profesionaliausių vystytojų šiame regione. Taipogi, YIT ir East Capital vienija ypatingas dėmesys aukštai vystomų objektų statybos kokybei ir jų aplinkosauginio tvarumo standartams. Verslo centras „Naujasis Skansenas Ž“ puikiai papildo mūsų augantį ECRE IV fondo turto portfelį. Ypač vertiname tai, kad šis verslo centras yra arti centrinio Vilniaus verslo kvartalo (CBD) šerdies ir turi puikų susisiekimą su ja, yra itin kokybiškai pastatytas bei gali pasiūlyti konkurencingas nuomos sąlygas esamiems ir būsimiems nuomininkams.“

„YIT Lietuva“ plėtojamas „Naujasis Skansenas“ kvartalas su gyvenamaisiais namais ir verslo centrais yra vertinamas dėl aukštos kokybės bei centrinės miesto lokacijos su gerai išplėtota susisiekimo ir paslaugų infrastruktūra. Projekte planuojamas ir dar vienas verslo centras, kurio statybos numatomos jau kitąmet. Visai netoliese yra įsikūręs finansinis Vilniaus centras Konstitucijos prospekte, o kitapus Neries verda Senamiesčio gyvenimas.

„YIT Lietuva“ šiuo metu taip pat stato „Gerų baldų fabriką“ Kauno LEZ, atlieka bendrovės „Kauno baldai“ pastatų konversijos ir naujos gamyklos statybos darbus, vykdo „Vilniaus lenkų kultūros namų“ statybas ir įgyvendina kitus rangos bei infrastruktūros projektus.

Statybunaujienos.lt
Žymės  Verslo centras
Objektai. Technologijos. Verslas

nuotrauka
2022-01-19 15:13
Bendrovė „Realco“ įsigijo daugiau nei 2,4 ha žemės sklypą ir jame esančius statinius sostinės Parodų g. 1, kur norėtų vystyti gyvenamosios paskirties projektą.
nuotrauka
2022-01-19 10:17
Fondo valdytoja „East Capital Real Estate“ pardavė viešbučio „GoSpa“ pastatą Kuresarėje, kurio bendras plotas – daugiau kaip 6 600 kv. metrų. Viešbutis įsikūręs patraukliame Estijos Saremos salos kurorte, netoli uosto, miesto parko ir vaizdingos XIII a. vyskupų pilies.
nuotrauka
2022-01-19 07:05
Darnios NT plėtros bendrovė „YIT Lietuva“ yra viena iš dviejų Lietuvos statybos įmonių, kurių net du projektai pelnė konkurso „Lietuvos metų gaminys 2021“ aukso medalius.
nuotrauka
2022-01-18 08:53
Fondų valdymo įmonės UAB „Eika Asset Management“ (EAM) valdomas NT fondas UAB „Eika Real Estate Fund“ (EREF) investavo į A klasės verslo centrą „Business Centrum Tesla2“ (BCT2) Košice, antrame pagal dydį Slovakijos mieste. EREF įsigijo 50 proc. įmonės „Kosice HoldCo s r o“, kuriai priklauso verslo c...
nuotrauka
2022-01-17 09:39
Neringos savivaldybė pasirašė rangos sutartį su UAB „Žimpra“ dėl naujo gyvenamojo daugiabučio namo Preiloje (Preilos g. 73B, Preila, Neringos sav.) statybos. Gyvenamajame name savivaldybė planuojama įrengti 6 socialinius vieno kambario būstus, kurie bus išnuomoti mažiausiai 6 asmenims (šeimoms). Num...
nuotrauka
2022-01-14 11:56
2022 m. sausį oficialiai baigtas didžiausias šalies aviacijos istorijoje Vilniaus oro uosto aerodromo atnaujinimo projektas. Trejus metus trukusios rekonstrukcijos metu atnaujinti ir įrengti nauji orlaivių riedėjimo takai, pakeistos ir išplatintos dangos, sudarant sąlygas riedėti didesnės kategorijo...
nuotrauka
2022-01-14 10:01
Vilniaus m. savivaldybė ir Vilniaus vystymo kompanija pasirašė sutartį dėl Žirmūnų lengvosios atletikos maniežo projektavimo. Maniežą projektuos MB „Syrusas“, veikianti pavadinimu „IMPLMNT architects“ (architektai Aurimas Syrusas, Greta Šidlauskaitė, Eglė Gečaitė, Aurelija Kniukštaitė, Kotryna Bajor...
nuotrauka
2022-01-13 09:39
UAB Merko statyba baigė darbus Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerijos inicijuotame projekte – bendrovė renovavo Lietuvos kariuomenės Vytauto Didžiojo jėgerių bataliono kareivinių pastatą.
nuotrauka
2022-01-11 09:37
Metų pradžia – tinkamas laikas įvertinti praėjusių metų darbus. Apžvelgdamas juos, Kultūros infrastruktūros centro direktorius Šarūnas Šoblinskas teigė, kad 2021 m. padėjo labiau suprasti rinkos situaciją ir priimti sprendimus, kurie padėtų geriau rūpintis mūsų šalies istorijai svarbiais statiniais.
nuotrauka
2022-01-10 08:13
Kauno Žaliakalnyje atgimstančiame sporto ir laisvalaikio komplekse darbai vyksta ir šaltuoju metų laiku. Kauno sporto halėje liko paskutiniai rekonstrukcijos štrichai, o nuo pamatų statomame Dariaus ir Girėno stadione jau montuojamos žiūrovams skirtos kėdės.
nuotrauka
2022-01-07 12:31
Lietuvos paštas ir VšĮ „Kaunas 2022“ pasirašė bendradarbiavimo sutartį. Joje numatyta, kad Lietuvos paštas 2022-aisiais metais atveria organizacijai buvusio Kauno centrinio pašto rūmus – juose visus metus vyks „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ renginiai.
nuotrauka
2022-01-07 10:22
Fondų valdymo įmonės UAB „Eika Asset Management“ (EAM) valdomas NT fondas UAB „Eika Real Estate Fund“ (EREF) užbaigė sandorį dėl inžinerinės didmeninės prekybos įmonės UAB „ViaCon Baltic“ gamybos bazės, įsikūrusios Kauno rajone, įsigijimo. „ViaCon Baltic“ ilgalaike sutartimi nuomojasi beveik 5 ha te...
nuotrauka
2022-01-06 09:07
Po kelerius metus trukusių derinimo procedūrų, Aplinkos ministerija pritarė restorano „Strandhalle“ statyboms Smiltynėje.
nuotrauka
2022-01-05 07:14
Rinkoje siūlomos įvairių formų ir dydžių fasadų plokštės. Tačiau šių plokščių tvirtinimas kabėmis ir varžtais ne visuomet atitinka architekto sumanymą, statytojo, vis labiau vertinančio estetiką, poreikį. „Soudal“ pasiūlė sprendimą, kuris patenkins ir architektų, ir estetiką vertinančių statytojų lū...
nuotrauka
2022-01-04 11:56
Šiandien, sausio 4 d., Vilniuje sunkioji technika pradėjo ardyti nuo 1993 m. užkonservuotas nebaigtas statyti stadiono konstrukcijas. Per 4 mėnesius bendrovė „Vilniaus BDT“ įsipareigojo nugriauti yrančias žiūrovų tribūnas, išvalyti teritoriją ir parengti aikštelę 85 tūkst. kv. m daugiafunkciam sveik...
nuotrauka
2022-01-04 09:47
Rekordais paženklintus 2021-uosius šalies būsto rinka užbaigė išlaikiusi didelį aktyvumą, tačiau perėjusi į stabilaus augimo trajektoriją. Tokią tendenciją atspindi darnios miestų plėtros ir statybų bendrovės „YIT Lietuva“ praėjusių metų būsto pardavimo rezultatai.
nuotrauka
2022-01-04 09:32
„Vilniaus metrologijos centras“, seniausia Lietuvoje metrologijos įmonė, teikianti aukštos kokybės teisinės, mokslinės ir industrinės metrologijos paslaugas, keičia pavadinimą ir nuo sausio 4 d. vadinsis „Nordic Metrology Science“.
nuotrauka
2021-12-31 09:18
Valstybės nekilnojamąjį turtą valdanti ir jo priežiūrą užtikrinanti valstybės įmonė Turto bankas ir bendrovė „Infes“ pasirašė sutartį dėl modernaus policijos administracinio pastato statybos darbų. Sutartimi numatytų rangos darbų vertė 14,34 mln. eurų įskaitant pridėtinės vertės mokestį.
nuotrauka
2021-12-30 11:45
Privataus kapitalo fondų valdytojos „BaltCap“ fondas „BaltCap Infrastructure Fund“ (BInF) per savo antrinę įmonę „Forest Investment“ skolina 6 mln. eurų biokuro kogeneracinės jėgainės statybai Alytuje. Projektą įgyvendina bendrovė „Biovatas“. Planuojama, kad šilumos ir elektros energijos gamyba kati...
nuotrauka
2021-12-30 10:07
Vilniaus savivaldybė kartu su Vilniaus pataisos namais sutvarkė ir išvalė teritoriją (apie 2365 kv. m) šalia Vizitiečių vienuolyno, Drujos g. 11. Anksčiau čia buvo griežtojo režimo pataisos darbų kolonijos gamybinė teritorija, užteršta sunkiaisiais metalais ir naftos produktais.

Statybunaujienos.lt » Objektai. Technologijos. Verslas