2020 liepos 6 d. pirmadienis, 15:43
Reklama  |  El. paštas  |  facebook

„Bauroc“. Namo konstrukcijos lemia jaukumą, saugumą ir komfortabilumą

2017-04-28 11:33
Šiųmetinėje RESTOJE pristatomas naujas prekinis ženklas bauroc. Šį prekinį ženklą naudoja bendrovė AEROC, taip pat pakeitusi pavadinimą: dabar tai yra bendrovė „Bauroc“.
nuotrauka
Bendrovės „Bauroc“ nuotr.


Minimos įmonės
Bauroc, UAB
„Naujoji mūsų tapatybė ir prekės ženklas bauroc (bau vokiečių kalba reiškia statyba, rock – akmuo) simbolizuoja daug skirtingų statybinių medžiagų, kurių paskirtis gali būti pati įvairiausia, – pasakoja bendrovės „Bauroc“ generalinis direktorius Alvidas Musius. – Mūsų produktai naudojami pradedant individualių gyvenamųjų namų statyba ir baigiant žemės ūkio bei pramoninės paskirties pastatų apdaila. Visi produktai pagaminti iš akmens, t. y. akytojo betono.“

Įmonė veikia 15 metų, gaminių asortimentas išaugo kelis kartus. Greta įvairių statybinių blokelių siūlomos armuotos sąramos, didelių matmenų montuojamos pertvarų ir sienų plokštės, ugniai atsparios sienų plokštės, sausieji statybiniai mišiniai, įrankiai ir pagalbiniai reikmenys. Tokia plati sritis ir buvo priežastis pakeisti prekės ženklą, nes pavadinimas nebeatspindėjo įmonės veiklos.

Įmonės asortimente atsirado ir dar vienas naujas prekinis ženklas „Roclite“ – tai yra kokybiška, bet pigesnė medžiaga. Šio ženklo blokelis labiau orientuotas į ekonominį sektorių. Tačiau, palyginus su bauroc, „Roclite“ neturi plataus asortimento, kurį galima būtų pasiūlyti klientui.

Taip pat, kaip ir bauroc, „Roclite“ gaminamas Estijoje.

„Dažniausiai parodos lankytojai klausinėja apie panaudojimą, apie skirtumus, lyginant su kitomis medžiagomis, – parodos įspūdžiais dalijasi A. Musius. – Išlikę ir senieji mitai, nes žmonės klausia, ar laikys pakabintas paveikslas? Be abejo. Tačiau kaip galima rinktis namo sienas pagal tai, ar ant sienos bus galima pakabinti paveikslus? Yra svaresnių priežasčių, dėl ko reikia rinktis akyto blokelio namo sienas.“

Klausia ir apie kokybę, bet ne paskutinis ir klausimas apie kainas. Žmonės, pastebi įmonės vadovas, vis linkę rinktis kainą, o statybas pradėti nuo interjero ir paveikslų kabinimo. Tačiau požiūris keičiasi: atsiranda profesionalumas, klientai ima suvokti, kaip svarbu pasirinkti geras medžiagas, negalima taupyti konstrukcijų sąskaita, nes tai lemia jaukumą, saugumą ir komfortabilumą.

„Kadangi sugriežtinti reikalavimai namo energiniam efektyvumui, kai privalu statyti ne žemesnės negu A klasės namus, noriu atkreipti dėmesį kaip tik į akytojo betono blokelius, kurie turi neginčijamų pranašumų, – sako A. Musius. – Gerai pastatyti galima su visomis medžiagomis, skirtumas tik – sąnaudos ir skirtingi sprendimo būdai. Akytas betonas yra pigi medžiaga, paprastai naudojama, nes net blogai statant niekada nepadarysi blogai.“

Pasak bendrovės „Bauroc“ vadovo, akytasis betonas padeda išvengti problemų dėl kiaurų sienų, šalčio tiltų, pelėsio – jeigu konstrukcija statoma bent minimaliai išmanant apie statybą, ji neturi šalčio tilto. Kitas akcentas – statant namą iš akyto betono, nereikės brangių pamatų – galima rintis juostinius pamatus, tik projektuojant reikia įvertinti, kiek pakelti grindis, kad jos ne sutaptų su pamato viršumi, o būtų šiek tiek aukščiau – per vieną–dvi mūro eiles. Tokiu būdu eliminuojamas šalčio tiltelis su pamatu.

„Svarbu tinkamai pasirinkti tokias sąramas, kurios padeda išvengti šalčio tiltų montuojant langus, – sako A. Musius. – Langą rekomenduojame įstatyti į mūrą, tik reikia pasirinkti 30 centimetrų storio blokelį, kad vizualiai atrodytų gerai, nes pasirinkus plonesnį blokelį, reikės „išnešinėti“ į šiltinimo medžiagą. Toks sprendimas yra geras energiniu požiūriu, t.y. eliminuojami visi šalčio tilteliai, bet turi ir trūkumų, apie kuriuos niekas nekalba.“

Anot A. Musiaus, jeigu langas bus „išneštas“ į šiltinimo medžiagą, kainuos apie 40 procentų brangiau. Kitas dalykas – nėra daug specialistų, kurie tai padarytų gerai iš pirmo karto. Jeigu prisieis keisti taip įmontuotus langus, o fasadas bus tinkuojamas, pakeisti langus bus sunku, nes reikės ardyti fasadą.

„O mūsų sprendimas – langas statomas į mūrą, taip sutaupant darbų ir medžiagų sąskaita, nes langą galima bus pakeisti net kada ir labai paprastai – reiks pakeisti tik angokraščius. Mes rekomenduojame ir visą angokraštį, kuris yra sumūrytas, išklijuoti polistirenu arba kitomis specialiomis medžiagomis. Į taip suformuotą „dėžutę“ įstatomas langas ir nelieka šalčio tiltų“, – pasakoja A. Musius.

Kodėl su kitomis medžiagomis negalima to daryti? Pasirinkus šaltą medžiagą (akytas betonas yra šiltas), anot įmonės vadovo, nepavyks išvengti šalčio tilto. Nes nelogiška statyti namo su labai storomis sienomis. O pasirinkus plonesnes, lango vaizdas iš vidaus nebus pats geriausias.

 
Statybunaujienos.ltRašyti komentarą:
Vardas:

Tekstas:

Komentarai šalinami, jeigu juose naudojami necenzūriniai žodžiai, skatinamas smurtas, grasinama.


RESTA

nuotrauka
2020-06-03 20:28
Jau šį ketvirtadienį, birželio 4 d.,virtualios statybų parodos RESTA 2020 metu vyks diskusija „Statybos darbų viešieji pirkimai: kaip teisingai atsirinkti rangovą ir sėkmingai įgyvendinti projektą".
nuotrauka
2020-06-02 10:01
Kaip atsitiko, kad viena pagrindinių ekonomikos sričių – statybos, dažnu atveju linksniuojama kaip efektyvumo stokojančių industrijos šakų?
nuotrauka
2020-06-01 13:38
Jau šį trečiadienį, birželio 3 d., kviečia dalyvauti virtualios statybų parodos RESTA 2020 metu vyksiančioje konferencijoje „Statyba ir infrastruktūra: Vizija 2030"!
nuotrauka
2020-06-01 10:09
Dėl šiuolaikinių technologijų, net ir karantino metu atsiradę apribojimai nėra kliūtis, norintiems ir toliau sėkmingai organizuoti renginius. Vienas tokių pavyzdžių – Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“ organizuojama statybų paroda „Resta 2020“, kuri šiais metais dalyvius ir lankytojus pasi...
nuotrauka
2020-05-27 07:44
Šiemet viskas kitaip, net ir didžiausia statybų paroda RESTA. Birželio 2 d. susitikime RESTA metu vyksiančioje virtualioje konferencijoje „Kaip skaitmeninės priemonės padeda efektyviai organizuoti darbą statybvietėse?“
nuotrauka
2020-05-19 11:35
Gyvenimui ir darbui persikėlus į virtualią erdvę, tarptautinė statybų paroda „Resta 2020“ taip pat keičia formatą. Ji keliasi į skaitmeninį pasaulį ir kviečia statybų sektoriaus įmones virtualiai pristatyti savo aktualiausias naujienas vartotojams patogiai ir saugiai – vienoje platformoje, vienu pri...
nuotrauka
2020-05-06 08:18
Jau penktus metus iš eilės VšĮ „Skaitmeninė statyba“ kartu su Lietuvos statybininkų asociacija organizuoja konkursą „Lietuvos BIM projektai”, skirtą išrinkti geriausią Lietuvos įmonių praktiką, naudojant statinio informacinio modeliavimo (BIM) technologijas ir metodologiją.
nuotrauka
2020-03-05 10:35,      papildyta 2020-04-01 11:14, Pakeista data
Jau penktus metus iš eilės VšĮ „Skaitmeninė statyba“ kartu su Lietuvos statybininkų asociacija skelbia konkursą „Lietuvos BIM projektai”, skirtą išrinkti geriausią Lietuvos įmonių praktiką, naudojant statinio informacinio modeliavimo (BIM) technologijas ir metodologiją.
nuotrauka
2020-01-22 09:03
Jau penktus metus iš eilės VšĮ „Skaitmeninė statyba“ kartu su Lietuvos statybininkų asociacija skelbia konkursą „LIETUVOS BIM PROJEKTAI“, skirtą išrinkti geriausią Lietuvos įmonių praktiką, naudojant statinio informacinio modeliavimo (BIM) technologijas ir metodologiją.
nuotrauka
2019-05-06 14:44
Prieš penkerius metus VŠĮ „Skaitmeninė statyba“ steigėjai organizavo pirmąją konferenciją „Skaitmeninė statyba 2014“, kuri tapo neatskiriama „Restos“ dalimi. Steigėjų pastangos spartinti BIM diegimą Lietuvoje ir šviesti statybos sektoriaus bendruomenę, pradėjo duoti pirmuosius rezultatus.
nuotrauka
2019-05-03 08:24
Jau trečią kartą iš eilės parodoje RESTA įvyko konkursas „Įspūdingiausios Restos ekspozicijos“, kurio metu komisija išrinko įdomiausių ekspozicijų penketuką – įmones ir ekspozicijų projektų autorius.
nuotrauka
2019-05-02 07:50
Balandžio 25-26 d. Lietuvoje viešėjo Europos statybos pramonės federacijos (FIEC) prezidentas Kjetil Tonning kartu su federacijos technologijų vadove Sue Arundale.
nuotrauka
2019-04-30 14:51
„Restoje“ įvykusio tarptautinio pastolininkų čempionato nugalėtojais tapo UAB „Hotrema“ profesionalai. Antroji liko pastolininkų komanda iš Estijos įmonės „Adelante“, trečioji – įmonės „Arad“ komanda iš Lenkijos.
nuotrauka
2019-04-29 16:50
Jau ketvirtus metus iš eilės VšĮ „Skaitmeninė statyba“ kartu su Lietuvos statybininkų asociacija organizavo konkursą „Lietuvos BIM projektai”, kurio nugalėtojai buvo apdovanoti „Skaitmeninė statyba 2019. Vilnius“ konferencijoje, didžiausios statybų parodos „Resta“ metu. Konkursas yra skirtas išrinkt...
nuotrauka
2019-04-29 16:08
„Ukmergės gelžbetonis“ ką tik pasibaigusioje „Restoje“ pristatė tradicinius gaminius. Įmonei buvo svarbu priminti parodos lankytojams apie gamyklą ir savo gaminius.
nuotrauka
2019-04-26 07:25
Į Vilnių atvyko ir dalyvaus šiandien vykstančioje konferencijoje RESTOJE Europos statybos pramonės (FIEC) prezidentas Kjetil Tonning. Jis statybų sektoriaus bendruomenei skaitys pranešimą konferencijoje „Skaitmeninė statyba 2019. Vilnius”.
nuotrauka
2019-04-26 07:09
Kol Lietuvoje vis dar diskutuojama, verta ar neverta eiti statybų pramonės skaitmeninimo keliu, Vakaruose tuo seniai neabejojama. Atsiliekame net nuo Rytų – NVS šalys sparčiai juda pažangos kryptimi ir intensyviai dirba prie statybų skaitmeninimo projektų, tvirtina UAB „AGA CAD“. Pažangos pavyzdžiu ...
nuotrauka
2019-04-25 16:47
Tarptautinės statybos ir remonto parodos RESTA metu jau trečią kartą įvyko konkursas „Įspūdingiausios RESTOS ekspozicijos“. Šiandien, balandžio 24 d., paskelbti nugalėtojai.
nuotrauka
2019-04-25 09:20
Vakar, balandžio 24 d., prasidėjusioje tarptautinėje statybų parodoje „Resta 2019“ lankytojai galėjo ne tik pasisemti įkvėpimo, kaip įsirengti svetainę, vonią, virtuvę ar terasą, tačiau ir pamatyti tris skirtingus miegamųjų interjerus. 40 kv. m plote įrengtos interjerų ekspozicijos, atspindinčios tr...
nuotrauka
2019-04-25 07:54
Bendrovė BAUMIT, į Lietuvą tiekianti fasadų sistemas, RESTOJE pristatinėja sveiką statybą.

Statybunaujienos.lt » RESTA

nuotrauka

„Megaplantas“. Ką daryti, kad medžiai mieste turėtų sau vietą?

Šiuolaikinis miestas neįsivaizduojamas be medžių, krūmų, žolynų ar gėlynų, nes želdiniai mieste kuria teigiamas emocijas, suteikia pavėsį, slopina triukšmą, valo orą ir sukurią realią naudą ...