2020 kovo 30 d. pirmadienis, 13:32
Reklama  |  El. paštas  |  facebook

Biuras, kuris RESTOJE abejingų nepaliko Fotogalerija

2016-05-03 10:27
Bendrovė „Ergolain“ įrengė ergonomišką biurą portalo Statybunaujienos.lt redakcijos darbuotojams, dirbusiems RESTOJE. Tačiau pasėdėti ant neįprastų kėdžių, rankos judesiu reguliuoti stalų aukštį panoro daugelis parodos lankytojų.
nuotrauka
„Eika“ generalinis direktorius Domas Dargis (kairėje) neatsispyrė pagundai išbandyti stalą, kurio aukštis reguliuojamas tiesiog spustelėjus ranka. Portalo Statybunaujienos.lt nuotr.


Minimos įmonės
Ergolain, UAB

Portalo Statybunaujienos.lt žurnalistams ir vadybininkams „Ergolain“ parinko du stalus – skirtingo dizaino, bet abu – reguliuojamo aukščio. Stalai valdomi pirštu palietus specialų skydelį. „Ergolain“ nuostata – darbo vieta turi prisitaikyti prie žmogaus, o ne atvirkščiai. Tokia funkcija patogi ne vien dėl skirtingo ūgio, bet ir dėl pomėgio dirbti atsistojus prie stalo. Kaip tik dėl šių stalo galimybių prie portalo stendo su ergonomiškais baldais stabtelėjo ir bendrovės „Eika“ generalinis direktorius Domas Dargis. Išbandęs stalo galimybes, jis pasidalino – tai yra tai, ko jis ieškąs.

Nuotraukoje - minkštasuolį išbandė „Eika“ generalinis direktorius Domas Dargis (kairėje) su kolega.

Dar viena funkcija, sulaukusi parodos smalsuolių, – skirtingų spalvų šviesomis švytintys stalo pakraščiai. Kaip sakė ergonomiškų baldų sprendimus siūlančios bendrovės „Ergolain“ Komunikacijos ir marketingo skyriaus vadovė Vaida Kandratavičiūtė, stalo kūrėjai pasiūlė idėją, kaip gali komunikuoti bendradarbiai, netrukdydami vieni kitiems. 

„Tos švieselės programuojamos telefonu. Dirbant biure galima susitarti dėl taisyklių. Jeigu, pavyzdžiui, stalas švyti raudonai, tai reiškia, kad žmogus dirba ir nenori būti trukdomas, – pasakojo V. Kandratavičiūtė. – Spalvas galima keisti pačiam. Tad žalia spalva, pavyzdžiui, gali reikšti, kad einu kavos, kviečiu prisijungti ir kolegas.“

Portalo redakcijos darbuotojai turėjo pramogą išbandyti įvairias kėdes, kurių bendras vardiklis – patogus arba ergonomiškas sėdėjimas. 

Restos lankytojai išbando „Ergolain“ įrengto biuro kėdes ir darbą prie neįprasto stalo. 

„Tik taisyklinga laikysena, anot gamintojų, padeda gerai jaustis darbe, neužspausti kvėpavimo takų, nejausti riešo, nugaros skausmų – visa susireguliuoti taip, kad būtų patogu konkrečiam žmogui“, – sako V. Kandratavičiūtė.

Žurnalistai įvertino nestandartinį „Ergolain“ minkštasuolį, ant kurio sėdint, net ir RESTOS ūžesyje, buvo galima normaliai rašyti, skambinti, kalbėtis su pašnekovu. Aukštos minkštasuolio atkaltės puikiai apsaugojo nuo nereikalingo triukšmo. Kaip pastebėjo „Ergolain“ atstovė, tokie baldai su izoliuotos erdvės zona ypač yra paklausūs atviros erdvės biuruose, kokių pastaruoju metu sparčiai daugėja. 

„Mes intensyviai kuriame naują seriją baldų, kurie sprendžia akustikos problemas, ir sėkmingai žengiame į užsienio rinkas“, – sakė V. Kandratavičiūtė (nuotraukoje kairėje).

Praėjusiais metais bendrovė laimėjo konkursą įrengti NATO centrinės būstinės Briuselyje poilsio vietas. „Ergolain“ į Briuselį nuvežė skirtingus baldus, kad darbuotojai patys galėtų pasirinkti tai, kas jiems labiausiai tinka, ant ko norėtų sėdėti. Pirmą vietą laimėjo tas pats minkštasuolis, kurio vertę ir naudą pripažino ir portalo Statybunaujienos.lt redakcijos darbuotojai. 

Bendrovės „Krilita“ direktorius Kęstutis Jakubauskas per RESTĄ taip pat prisėdo viename iš tokių minkštasuolių – tik žemu atlošu. Patogu sėdėti – įvertino verslininkas, portalo stende ant minkštasuolių prisėdęs ne sykį.

Įmonė „Ergolain“ šiuos baldus – stalus, minkštasuolius – ir projektuoja, ir gamina, ieškodama iniciatyvių, nestandartinius sprendimus generuojančių kūrėjų. Kėdes „Ergolain“ į Lietuvą atveža, bendradarbiaudamas su kitais gamintojais. 

 
Statybunaujienos.lt
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
Rašyti komentarą:
Vardas:

Tekstas:

Komentarai šalinami, jeigu juose naudojami necenzūriniai žodžiai, skatinamas smurtas, grasinama.


RESTA

nuotrauka
2020-03-05 10:35
Jau penktus metus iš eilės VšĮ „Skaitmeninė statyba“ kartu su Lietuvos statybininkų asociacija skelbia konkursą „Lietuvos BIM projektai”, skirtą išrinkti geriausią Lietuvos įmonių praktiką, naudojant statinio informacinio modeliavimo (BIM) technologijas ir metodologiją.
nuotrauka
2020-01-22 09:03
Jau penktus metus iš eilės VšĮ „Skaitmeninė statyba“ kartu su Lietuvos statybininkų asociacija skelbia konkursą „LIETUVOS BIM PROJEKTAI“, skirtą išrinkti geriausią Lietuvos įmonių praktiką, naudojant statinio informacinio modeliavimo (BIM) technologijas ir metodologiją.
nuotrauka
2019-05-06 14:44
Prieš penkerius metus VŠĮ „Skaitmeninė statyba“ steigėjai organizavo pirmąją konferenciją „Skaitmeninė statyba 2014“, kuri tapo neatskiriama „Restos“ dalimi. Steigėjų pastangos spartinti BIM diegimą Lietuvoje ir šviesti statybos sektoriaus bendruomenę, pradėjo duoti pirmuosius rezultatus.
nuotrauka
2019-05-03 08:24
Jau trečią kartą iš eilės parodoje RESTA įvyko konkursas „Įspūdingiausios Restos ekspozicijos“, kurio metu komisija išrinko įdomiausių ekspozicijų penketuką – įmones ir ekspozicijų projektų autorius.
nuotrauka
2019-05-02 07:50
Balandžio 25-26 d. Lietuvoje viešėjo Europos statybos pramonės federacijos (FIEC) prezidentas Kjetil Tonning kartu su federacijos technologijų vadove Sue Arundale.
nuotrauka
2019-04-30 14:51
„Restoje“ įvykusio tarptautinio pastolininkų čempionato nugalėtojais tapo UAB „Hotrema“ profesionalai. Antroji liko pastolininkų komanda iš Estijos įmonės „Adelante“, trečioji – įmonės „Arad“ komanda iš Lenkijos.
nuotrauka
2019-04-29 16:50
Jau ketvirtus metus iš eilės VšĮ „Skaitmeninė statyba“ kartu su Lietuvos statybininkų asociacija organizavo konkursą „Lietuvos BIM projektai”, kurio nugalėtojai buvo apdovanoti „Skaitmeninė statyba 2019. Vilnius“ konferencijoje, didžiausios statybų parodos „Resta“ metu. Konkursas yra skirtas išrinkt...
nuotrauka
2019-04-29 16:08
„Ukmergės gelžbetonis“ ką tik pasibaigusioje „Restoje“ pristatė tradicinius gaminius. Įmonei buvo svarbu priminti parodos lankytojams apie gamyklą ir savo gaminius.
nuotrauka
2019-04-26 07:25
Į Vilnių atvyko ir dalyvaus šiandien vykstančioje konferencijoje RESTOJE Europos statybos pramonės (FIEC) prezidentas Kjetil Tonning. Jis statybų sektoriaus bendruomenei skaitys pranešimą konferencijoje „Skaitmeninė statyba 2019. Vilnius”.
nuotrauka
2019-04-26 07:09
Kol Lietuvoje vis dar diskutuojama, verta ar neverta eiti statybų pramonės skaitmeninimo keliu, Vakaruose tuo seniai neabejojama. Atsiliekame net nuo Rytų – NVS šalys sparčiai juda pažangos kryptimi ir intensyviai dirba prie statybų skaitmeninimo projektų, tvirtina UAB „AGA CAD“. Pažangos pavyzdžiu ...
nuotrauka
2019-04-25 16:47
Tarptautinės statybos ir remonto parodos RESTA metu jau trečią kartą įvyko konkursas „Įspūdingiausios RESTOS ekspozicijos“. Šiandien, balandžio 24 d., paskelbti nugalėtojai.
nuotrauka
2019-04-25 09:20
Vakar, balandžio 24 d., prasidėjusioje tarptautinėje statybų parodoje „Resta 2019“ lankytojai galėjo ne tik pasisemti įkvėpimo, kaip įsirengti svetainę, vonią, virtuvę ar terasą, tačiau ir pamatyti tris skirtingus miegamųjų interjerus. 40 kv. m plote įrengtos interjerų ekspozicijos, atspindinčios tr...
nuotrauka
2019-04-25 07:54
Bendrovė BAUMIT, į Lietuvą tiekianti fasadų sistemas, RESTOJE pristatinėja sveiką statybą.
nuotrauka
2019-04-25 07:48
Statybinės medžiagos, kurias RESTOJE pristato įmonė BAUROC, nesikeičia jau kurį laiką. Tačiau, kaip sako įmonės direktorius Alvidas Musius, keičiasi technologijos ir pasiūlymai.
nuotrauka
2019-04-24 18:46
Jungiklių ir išmaniųjų namų sistemų centras „Jung Vilnius“ RESTOJE pristato itin praktiškų produktų, kurie taupo namus įsirenginėjančių žmonių ir interjero dizainerių laiką, pinigus, tuo pat metu suteikdami galimybių rinktis, derinti ir lyginti kainas.
nuotrauka
2019-04-24 16:03
Kaip dekoruoti namų sienas ir lubas? Kokios statybų sektoriaus naujienos pasiekė Lietuvos rinką, kokios tendencijos įsitvirtina? Kaip nesuklysti renkantis augalus ir įsirengiant žalią plotą prie namų ar balkone? Atsakymų visi statybų sektoriaus profesionalai, naujakuriai bei savo būstą statyti, įsir...
nuotrauka
2019-04-24 07:27
Saulei kylant laikas susimąstyti apie namų eksterjerą, nes jaukus rytas su kavos puodeliu, savaitgalio pietūs arba nuostabi vakarienė lauko terasoje – tikras malonumas. Tačiau subjuręs oras ar, atvirkščiai, pernelyg intensyvūs, varginantys saulės spinduliai gali sugriauti planus ir pasisėdėjimas gry...
nuotrauka
2019-04-19 13:42
Jau ketvirtus metus iš eilės VšĮ „Skaitmeninė statyba“ kartu su Lietuvos statybininkų asociacija organizuoja konkursą „Lietuvos BIM projektai”. Konkursas yra skirtas išrinkti geriausią Lietuvos įmonių praktiką, naudojant statinio informacinio modeliavimo (BIM) technologijas ir metodologiją.
nuotrauka
2019-04-19 10:34
Ar žinote, kokios interjero tendencijos šiuo metu madingiausios? Kaip įsirengti mažą erdvę? Kaip atnaujinti vienspalves namų sienas ir papuošti jas, pavyzdžiui, žydinčiomis gėlėmis? Visi atsakymai parodoje RESTA.
nuotrauka
2019-04-17 07:33
Tarptautinėje statybų parodoje „RESTA 2019“ balandžio 24–27 d. parodų ir kongresų centre „Litexpo“ rasite visas jungiklių ir išmanių namų centro „JUNG Vilnius“ naujienas.

Statybunaujienos.lt » RESTA