2021 balandžio 14 d. trečiadienis, 20:39
Reklama  |  facebook

Kretinga: bibliotekos ir Sporto komplekso statybų pabaigai ieškomi privatūs investuotojai

2017-07-27 15:03
,,Biblioteką turėtume užbaigti kitąmet, Sporto ir sveikatingumo kompleksą – po dvejų metų“, – apie didžiąsias Kretingos miesto, taip pat ir rajono, statybas, dėl kurių vilkinimo, kitų nesklandumų Savivaldybės valdžia ne kartą buvo kritikuota, sakė Kretingos rajono savivaldybės administracijos direktorius Virginijus Domarkas.
nuotrauka
Asociatyvi Pixabay.com nuotr.


Minimos įmonės
Vėtrūna, UAB
PST (Panevėžio statybos trestas), AB
Vėtrūna, UAB
Pagal rangovus bibliotekos Kretingos centre statybą galime skirstyti į tris etapus: biblioteką statyti pradėjo UAB „Ringesta“, vėliau perėmė UAB „Vėtrūna“, o netrukus, liepos 31 d., Savivaldybė turėtų pasirašyti 998 tūkst. eurų statybos rangos darbų sutartį su AB „Panevėžio statybos trestu“. Planuojama, kad Panevėžio statybos trestas pabaigs biblioteką statyti. Ši įmonė rangos darbų pirkimo konkursui pasiūlė
mažiausią darbų kainą.
 
„Panevėžio statybos trestas yra finansiškai pajėgi statybų įmonė, ir jos atliekamų darbų kokybe užsakovai nesiskundžia. Tikimės, kad nenusivilsime ir mes“, – kalbėjo V. Domarkas. Į bibliotekos statybą jau investuota apie 1,9 mln. eurų. Šiemet Kultūros ministerija šiai statybai (iš Valstybės investicijų programos –VIP) skyrė 250 tūkst. eurų, o Savivaldybė iš savo biudžeto – 500 tūkst. eurų.
 
Prie būsimo baseino: (iš kairės) rajono meras Juozas Mažeika, Seimo narys Antanas Vinkus, Savivaldybės administracijos direktorius Virginijus Domarkas. Įrengti baseinui svarstoma pritraukti privačias lėšas. pajurionaujienos.lt nuotr. 
 
Bibliotekos statybai, kuri prasidėjo 2008 metais, užbaigti dar reikia per 1 mln. eurų. „Įtikinėjame Kultūros ministeriją, kad 2018 metų valstybės biudžete Kretingos bibliotekos statybai užbaigti skirtų 998 tūkst. eurų, kitus 200 tūkst. eurų skirtų Savivaldybė“, – teigė V. Domarkas, pastebėjęs, jog rangovas buvo parinktas visam baigiamajam darbų etapui, kad nereiktų blaškytis ir būtų galima greičiau padaryti likusius darbus.

Savanorių gatvėje Kretingoje kylančio Sporto ir sveikatingumo komplekso statyba įpusėjo: iš 6 mln. eurų (tokia komplekso statybos darbų kaina) įvykdžius šiemet suplanuotus darbus, kuriems pinigai jau skirti, bus investuota apie 3 mln. eurų.

Iš VIP kompleksui statyti 2017-iems metams Savivaldybė gavo 750 tūkst. eurų, dar 800 tūkst. eurų skyrė iš savo biudžeto. „Šiemet bus visiškai sutvarkyta pastato išorė, iš dalies aplinka. Turime rūpestį dėl medžių, o tiksliau – dėl Savanorių gatvės pakraštyje stadioną juosiančių liepų: kiek tų liepų iškirsti, kad būtų galima atidengti pastatą. Kaip kretingiškai reaguotų į tokį medžių iškirtimą, ypač tie, kurie gyvena netoliese? Būsime dėkingi gyventojams už jų nuomonę, kurią išsakyti galima ir paskambinus į Savivaldybę“, – kalbėjo V. Domarkas.

Šios savaitės pradžioje Sporto ir sveikatingumo komplekso statybos eiga domėjosi kretingiškių išrinktas Seimo narys Antanas Vinkus. Jis pritarė Savivaldybės vadovų siekiui kitąmet įrengti sporto salę su priklausiniais (dušais ir kt.), kad Kretingos miesto ir rajono sporto bendruomenė kompleksu galėtų naudotis ir nesulaukusi jo statybos pabaigtuvių.

Kitąmet planuojama stadioną su Sporto ir sveikatingumo kompleksu aptverti nauja tvora, ties Žemaitės alėja dėl saugumo ją paaukštinti.
Objektai. Technologijos. Verslo naujienos

nuotrauka
2021-04-13 11:22
Sekmadienį prasidėjo Klaipėdos jūrų uosto bangolaužių rekonstravimo darbai. Pirmiausiai bus rekonstruojamas pietinis bangolaužis, tad šiaurinis molas, esantis Melnragėje, šiemet liks atviras gyventojams.
nuotrauka
2021-04-13 11:02
Artimiausiu metu vidaus reikalų sistemos pareigūnams – ugniagesiams gelbėtojams, policininkams ir kitiems – bus pagerintos gydymo ir reabilitacijos sąlygos. Valstybės turtą valdanti ir jo priežiūrą užtikrinanti valstybės įmonė Turto bankas, įgyvendinantis Vidaus reikalų ministerijos Reabilitacijos c...
nuotrauka
2021-04-12 17:25
Šalia Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikų iškils didžiausia Baltijos šalyse infekcinių ligų ligoninė. Kauno klinikų užsakymu infekcinių ligų ligoninės projektą įgyvendins projektavimo paslaugų konkursą laimėjusi UAB „Maspro“. Pastato statybos darbų vertė gali siekti apie 2...
nuotrauka
2021-04-12 11:03
Būstą įsigyti siekiančių lietuvių pandemija negąsdina, o butų pardavimai pirmąjį šių metų ketvirtį ir vėl viršijo visus lūkesčius. Darnios miestų plėtros ir statybų bendrovė „YIT Lietuva“ skaičiuoja, kad pirmąjį šių metų ketvirtį savo įgyvendintuose ir vystomuose projektuose pardavė 81 proc. daugiau...
nuotrauka
2021-04-12 10:41
Vilniaus Naujamiesčio rajone, buvusios „Spartos“ gamyklos teritorijoje statomas „Cyber City“ technologijų miestelis išsiskirs ne tik savo pobūdžiu, apimtimi ir architektūra, bet ir moderniais fasado sprendimais. Statant 35 tūkst. kv. m ploto kompleksą technologijų bendruomenei bus naudojami naujos k...
nuotrauka
2021-04-07 12:20
Centrinio Vilniaus verslo kvartalo, įsikūrusio Konstitucijos pr. ir jo prieigose, ribos toliau plečiamos į rytinę prospekto pusę, formuojant urbanistinę kalvą Kalvarijų gatvės link. Šioje prestižinėje verslo zonoje įsikūrusiuose moderniuose verslo centruose vakansija siekia tik 5,1 proc., o senesni ...
nuotrauka
2021-04-02 07:37
Individualaus namo statyba neretai siejama su ilgai trunkančiais procesais, varginančiomis statybininkų, sunkiasvorės technikos ar medžiagų paieškomis. Šie ir kiti papildomi rūpesčiai ne vieną atbaido nuo svajonės pasistatyti trokštamus namus. Vis dėlto statybos gali būti ne tik kokybiškos, bet ir g...
nuotrauka
2021-03-31 14:05
Visorių informacinių technologijų parke pradedamos naujo mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų (MTEPI) centro statybos. Pirmąjį iš trijų numatomų centrų už 8,5 mln. Eur statys „Naresta“.
nuotrauka
2021-03-31 09:12
Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Bolds Property Partners“ pradeda 4300 kv. m naujo verslo parko statybas sostinės Ukmergės ir Mykolo Lietuvio gatvių sankryžoje prie sankirtos su Vakariniu aplinkkeliu – Vilniaus miesto savivaldybė projektui suteikė statybos leidimą.
nuotrauka
2021-03-30 11:34
Viena didžiausių JAV medicinos technologijų bendrovė „Dexcom“ išsinuomojo biurą verslo kvartale „Business Stadium“. Sostinėje, Rinktinės gatvėje statomame verslo centre bendrovė nuomosis daugiau nei trečdalį pastato – 6 tūkst. kv. m ploto.
nuotrauka
2021-03-29 11:56
Į naują plėtros etapą įžengusi SBA keičia savo ir grupės įmonių pavadinimus, atnaujina prekės ženklus, misiją bei vizualinį identitetą. Pokyčiais, kurie daromi konsultuojantis su pasaulinių prekių ženklų kūrėjais, toliau stiprinamas grupės vertybinis integralumas, ryškinama kryptis į globalias rinka...
nuotrauka
2021-03-29 11:14
Tarptautinį prekybos centro „Europa“ architektų konkursą, skirtą atrinkti partnerius rekonstrukcijai, laimėjo Suomijos architektūros ir interjero studija „Bolder Development Oy“. Pagrindinė architektų ir interjero dizainerių užduotis – funkcionalus išplanavimas, naujos, kasdieniams poreikiams pritai...
nuotrauka
2021-03-29 08:37
Fondų valdymo įmonės UAB „Eika Asset Management“ (EAM) valdomas nekilnojamojo turto fondas UAB „Eika Real Estate Fund“ (EREF) užbaigė sandorį su „Moller Real Estate Baltic AS“, pagal kurį įsigijo „Audi“ ir „Volkswagen“ atstovybių pastatus Vilniuje.
nuotrauka
2021-03-26 10:32
Kauno IX forto memorialiniame komplekse veikiančiame istorijos muziejuje laukiama reikšmingų pokyčių.
nuotrauka
2021-03-24 16:12
Rinkoje jau yra nemažai efektyvių hidroizoliavimo sprendimų. Todėl pranašumą suteikia nebe vien efektyvi, bet ir paprastai naudojama, greitai veikianti, pageidautina ir taupios išeigos medžiaga. Visos šios savybės būdingos naujos kartos SCHOMBURG GmbH hidroizoliavimo priemonei AQUAFIN-RB400.
nuotrauka
2021-03-24 13:27
Važiuojant pro Elektrėnus jau galima pastebėti, kad pastarosiomis dienomis ėmė trumpėti vienas iš dviejų nebenaudojamų Lietuvos elektrinės kaminų. Šių 250 ir 150 m aukščio kaminų ardymo projektas yra išskirtinis regione, kadangi tokio aukščio konstrukcijų demontavimas nei Lietuvoje, nei Baltijos šal...
nuotrauka
2021-03-23 11:09
VĮ Lietuvos oro uostai ir statybų bendrovė „Mitnija“ sutarė nutraukti rangos sutartį dėl naujo Vilniaus oro uosto keleivių išvykimo terminalo statybos. Toks sprendimas priimtas dėl to, kad pandemijos sukelti finansiniai iššūkiai aviacijos sektoriui apsunkino projekto finansavimo paieškas ir neleido ...
nuotrauka
2021-03-22 16:18
Gavusi lėšų iš struktūrinių fondų, Varėnos rajono savivaldybės administracija ketina įgyvendinti avarinės būklės pastato – Merkinėje (Varėnos rajone) stovinčio vadinamojo Vazos namo – tvarkybos, kapitalinio remonto ir pritaikymo Merkinės krašto muziejaus kultūrinėms veikloms projektą.
nuotrauka
2021-03-18 14:53
Vilniuje, T. Ševčenkos g. 13 įkasta kapsulė, kuri žymi naujojo LR Vadovybės apsaugos tarnybos (VAT) biuro pastato rekonstrukciją. 1972 m. statytas pastatas bus iš esmės atnaujintas, paverčiant jį šiuolaikiniu biuru ir pritaikant prie specifinių VAT darbuotojų poreikių.
nuotrauka
2021-03-18 07:18
Šiuo metu Lietuvoje yra eksploatuojama maždaug 4000 tiltų ir viadukų, kurių bendras ilgis siekia apie 93 km. Didžioji dauguma jų jungia automobilinius kelius ir tik maždaug 14% tiltų yra pastatytų geležinkelio transportui. Gelžbetonio tiltai sudaro maždaug 95% visų Lietuvos tiltų.

Statybunaujienos.lt » Objektai. Technologijos. Verslo naujienos