2021 balandžio 10 d. šeštadienis, 17:28
Reklama  |  facebook

Pernai Turto bankas pasirūpino suremontuoti 140 patalpų visoje Lietuvoje

2021-01-25 10:50
Gerindamas darbo sąlygas viešojo sektoriaus darbuotojams, įmonė Turto bankas per 2020-iuosius metus atliko daugiau nei 140 patalpų remonto darbų visoje Lietuvoje. Pokyčius pajautė ne tik institucijų darbuotojai, tačiau ir jų lankytojai: dalyje valstybei priklausančių pastatų įrengti ilgai laukti neįgaliųjų judėjimą palengvinantys keltuvai ir pandusai, sutvarkytas lauko apšvietimas, pastatų fasadai ir atlikti kiti darbai.
nuotrauka
Turto banko koliažas


Minimos įmonės
Turto bankas, VĮ,
„Du iš trijų pastatų, kur veiklą vykdo valstybės institucijos, yra patenkinamos arba blogos būklės, o tai veikia ir darbo sąlygas bei darbuotojų motyvaciją, tad vienas iš Turto banko prioritetų yra gerinti darbo sąlygas dirbantiems valstybei. Nors ir pandemijos sąlygomis, tačiau per nepilnus metus pavyko prisidėti prie darbo sąlygų gerinimo apie 5000 viešojo sektoriaus darbuotojų“, – pranešime cituojamas Mindaugas Sinkevičius, Turto banko generalinis direktorius.

Įvairiuose Lietuvos miestuose buvo atlikti tokių institucijų kaip Valstybinė mokesčių inspekcija, Nacionalinio bendrųjų funkcijų centro, Nacionalinė žemės tarnyba, Valstybinio studijų fondo, Viešųjų pirkimų tarnybos, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos, Lietuvos transporto saugos administracijos, Muitinės departamento ir kitų institucijų naudojamų patalpų ir pastatų remonto darbai.

Pasak Jolantos Motuzaitės, Nacionalinio bendrųjų funkcijų centro Teisės ir administravimo grupės vadovės, cituojamos pranešime, remontai buvo atlikti praktiškai visuose pastatuose, kur įsikūrę įstaigos padaliniai. „Labiausiai išskirčiau du objektus, kur reikšmingai pagerėjo darbo sąlygos. Atlikti remonto darbai sostinės Juozapavičiaus g. pagerino patalpų būklę taip, kad juose darbuotojai gali dirbti, o Panevėžyje iš sandėlio patalpų virto normalios darbo vietomis”, – teigia ji.

Nacionalinės žemės tarnybos Bendrųjų reikalų departamento Turto valdymo skyriaus vedėja Inga Leinienė mini konkrečius atvejus apie pasikeitusias darbo sąlygas.

„Turto bankas ne kartą išsprendė mums kilusius rūpesčius dėl patalpų remonto. Dar 2020 m. Turto banko darbuotojai atsakingai įgyvendino mūsų siekį kokybiškiau aptarnauti į Klaipėdos rajono skyrių besikreipiančius asmenis. Skyriuje įrengta stiklinė pertvara ne tik sukūrė dalykišką ir patogią aplinką besikreipiantiems asmenims, bet ir žymiai pagerino darbuotojų darbo sąlygas“, – sako J. Motuzaitė.

Turto bankas praneša, kad pernai iš viso per metus tiesiogiai atnaujinta daugiau nei 6 500 kv. m valstybei priklausančių patalpų arba 130 tūkst. kv. m pastatų. Juose padarytas vidaus patalpų remontas, sutvarkytos pastatų komunikacinės sistemos, tokios kaip priešgaisrinės, elektros, nuotekų. Modernizuoti šilumos punktai ir vėdinimo sistemos. Remontų metu sutvarkyti išorės fasadai, atnaujinti lietvamzdžiai, stogo konstrukcijos.

Bendra investicijų į pastatų atnaujinimą suma daro 3 mln. Eur. Lėšos skirtos iš valstybės investicijų programos, skirtos kovoti su ekonominiais COVID-19 sukeltais padariniais. 
Statybunaujienos.lt
Žymės  Remontas
Objektai. Technologijos. Verslo naujienos

nuotrauka
2021-04-07 12:20
Centrinio Vilniaus verslo kvartalo, įsikūrusio Konstitucijos pr. ir jo prieigose, ribos toliau plečiamos į rytinę prospekto pusę, formuojant urbanistinę kalvą Kalvarijų gatvės link. Šioje prestižinėje verslo zonoje įsikūrusiuose moderniuose verslo centruose vakansija siekia tik 5,1 proc., o senesni ...
nuotrauka
2021-04-02 07:37
Individualaus namo statyba neretai siejama su ilgai trunkančiais procesais, varginančiomis statybininkų, sunkiasvorės technikos ar medžiagų paieškomis. Šie ir kiti papildomi rūpesčiai ne vieną atbaido nuo svajonės pasistatyti trokštamus namus. Vis dėlto statybos gali būti ne tik kokybiškos, bet ir g...
nuotrauka
2021-03-31 14:05
Visorių informacinių technologijų parke pradedamos naujo mokslinių tyrimų, eksperimentinės plėtros ir inovacijų (MTEPI) centro statybos. Pirmąjį iš trijų numatomų centrų už 8,5 mln. Eur statys „Naresta“.
nuotrauka
2021-03-31 09:12
Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Bolds Property Partners“ pradeda 4300 kv. m naujo verslo parko statybas sostinės Ukmergės ir Mykolo Lietuvio gatvių sankryžoje prie sankirtos su Vakariniu aplinkkeliu – Vilniaus miesto savivaldybė projektui suteikė statybos leidimą.
nuotrauka
2021-03-30 11:34
Viena didžiausių JAV medicinos technologijų bendrovė „Dexcom“ išsinuomojo biurą verslo kvartale „Business Stadium“. Sostinėje, Rinktinės gatvėje statomame verslo centre bendrovė nuomosis daugiau nei trečdalį pastato – 6 tūkst. kv. m ploto.
nuotrauka
2021-03-29 11:56
Į naują plėtros etapą įžengusi SBA keičia savo ir grupės įmonių pavadinimus, atnaujina prekės ženklus, misiją bei vizualinį identitetą. Pokyčiais, kurie daromi konsultuojantis su pasaulinių prekių ženklų kūrėjais, toliau stiprinamas grupės vertybinis integralumas, ryškinama kryptis į globalias rinka...
nuotrauka
2021-03-29 11:14
Tarptautinį prekybos centro „Europa“ architektų konkursą, skirtą atrinkti partnerius rekonstrukcijai, laimėjo Suomijos architektūros ir interjero studija „Bolder Development Oy“. Pagrindinė architektų ir interjero dizainerių užduotis – funkcionalus išplanavimas, naujos, kasdieniams poreikiams pritai...
nuotrauka
2021-03-29 08:37
Fondų valdymo įmonės UAB „Eika Asset Management“ (EAM) valdomas nekilnojamojo turto fondas UAB „Eika Real Estate Fund“ (EREF) užbaigė sandorį su „Moller Real Estate Baltic AS“, pagal kurį įsigijo „Audi“ ir „Volkswagen“ atstovybių pastatus Vilniuje.
nuotrauka
2021-03-26 10:32
Kauno IX forto memorialiniame komplekse veikiančiame istorijos muziejuje laukiama reikšmingų pokyčių.
nuotrauka
2021-03-24 16:12
Rinkoje jau yra nemažai efektyvių hidroizoliavimo sprendimų. Todėl pranašumą suteikia nebe vien efektyvi, bet ir paprastai naudojama, greitai veikianti, pageidautina ir taupios išeigos medžiaga. Visos šios savybės būdingos naujos kartos SCHOMBURG GmbH hidroizoliavimo priemonei AQUAFIN-RB400.
nuotrauka
2021-03-24 13:27
Važiuojant pro Elektrėnus jau galima pastebėti, kad pastarosiomis dienomis ėmė trumpėti vienas iš dviejų nebenaudojamų Lietuvos elektrinės kaminų. Šių 250 ir 150 m aukščio kaminų ardymo projektas yra išskirtinis regione, kadangi tokio aukščio konstrukcijų demontavimas nei Lietuvoje, nei Baltijos šal...
nuotrauka
2021-03-23 11:09
VĮ Lietuvos oro uostai ir statybų bendrovė „Mitnija“ sutarė nutraukti rangos sutartį dėl naujo Vilniaus oro uosto keleivių išvykimo terminalo statybos. Toks sprendimas priimtas dėl to, kad pandemijos sukelti finansiniai iššūkiai aviacijos sektoriui apsunkino projekto finansavimo paieškas ir neleido ...
nuotrauka
2021-03-22 16:18
Gavusi lėšų iš struktūrinių fondų, Varėnos rajono savivaldybės administracija ketina įgyvendinti avarinės būklės pastato – Merkinėje (Varėnos rajone) stovinčio vadinamojo Vazos namo – tvarkybos, kapitalinio remonto ir pritaikymo Merkinės krašto muziejaus kultūrinėms veikloms projektą.
nuotrauka
2021-03-18 14:53
Vilniuje, T. Ševčenkos g. 13 įkasta kapsulė, kuri žymi naujojo LR Vadovybės apsaugos tarnybos (VAT) biuro pastato rekonstrukciją. 1972 m. statytas pastatas bus iš esmės atnaujintas, paverčiant jį šiuolaikiniu biuru ir pritaikant prie specifinių VAT darbuotojų poreikių.
nuotrauka
2021-03-18 07:18
Šiuo metu Lietuvoje yra eksploatuojama maždaug 4000 tiltų ir viadukų, kurių bendras ilgis siekia apie 93 km. Didžioji dauguma jų jungia automobilinius kelius ir tik maždaug 14% tiltų yra pastatytų geležinkelio transportui. Gelžbetonio tiltai sudaro maždaug 95% visų Lietuvos tiltų.
nuotrauka
2021-03-17 08:50
Atlikti buvusios Šilinės smuklės, esančios Jurbarko rajone, Skirsnemunės seniūnijoje, stogo dangos tvarkybos (remonto) darbai. Vasario mėnesį Kultūros paveldo departamento (KPD) paskirta Tvarkybos darbų priėmimo komisija priėmė šiuos darbus.
nuotrauka
2021-03-16 13:31
Šventosios jūrų uosto atstatymo darbams uždegta žalia šviesa – kovo 16 d. pasirašyta žvejybos infrastruktūros sukūrimo rangos darbų sutartis.
nuotrauka
2021-03-12 14:20
50-ies metų veiklos jubiliejų švenčiantys Kauno menininkų namai (KMN) gimtadienį pasitiks atsinaujinę. Kovą pradedami pastato fasado tvarkybos darbai, planuojami atlikti per ateinančius 8 mėnesius.
nuotrauka
2021-03-10 15:09
Viena didžiausių kelių tiesimo bendrovių Lietuvoje AB „Panevėžio keliai“ priėmė sprendimą nebetęsti veiklos Švedijos rinkoje ir uždaryti čia veikusią antrinę įmonę „PK Road AB“.
nuotrauka
2021-03-09 10:27
Registrų centro įgyvendinamas naujojo biuro su duomenų centru įrengimo projektas sparčiai juda į priekį – šią savaitę pradėti administracinio pastato, esančio Studentų g., Vilniuje, projektavimo darbai, kuriuos užbaigus bus skelbiamas rangos darbų konkursas. Numatoma, kad administracinis pastatas su...

Statybunaujienos.lt » Objektai. Technologijos. Verslo naujienos