2020 kovo 30 d. pirmadienis, 12:54
Reklama  |  El. paštas  |  facebook

Visa konferencinė įranga iš vienų rankų

2017-05-15 08:12
Įrengiant posėdžių kambarius, organizuojant konferencijas, seminarus, pristatymus ar kitus verslo susitikimus, svarbi kiekviena detalė. Reikalingas nepriekaištingas garsas, kokybiškas vaizdas ir beveik nematoma, bet tobulai veikianti technika. Tad siekiant aukščiausios kokybės, sklandžių renginių, visuomet verta kreiptis į patyrusius ir savo sritį išmanančius specialistus.
nuotrauka
Rekomenduojama įsigyti pagrindinę įrangą, o vėliau, artėjant konkrečiam renginiui, išsinuomoti papildomą. Bendrovės „Konferenta“ nuotr.


Minimos įmonės
Konferenta, UAB

Bendrovė „Konferenta“ verslo pranešimų ir konferencinių sistemų prekyba, diegimu, nuoma ir aptarnavimu užsiima jau daugiau nei 15 metų. Įmonė puikiai išmano visus šios įrangos ypatumus ir gali pasiūlyti geriausius individualius sprendimus. Komandą sudaro daugiau nei 20 srities profesionalų, kurie nuolat domisi naujovėmis, dirba su geriausiais pasaulio gamintojais, savo sričių lyderiais. Bendrovė siūlo platų paslaugų paketą – nuo konsultavimo, projekto parengimo, visiško įrangos sumontavimo ir integravimo su kitomis sistemomis, reikalingų programų įdiegimo, iki derinimo, paleidimo ir vartotojų apmokymo.

Populiarėja maži konferencijų kambariai

Tradicinis konferencijų sistemos modelis – didelė posėdžių salė su įvairiais projektoriais, užuolaidomis, specialiu apšvietimu – išlikęs didžiuosiuose viešbučiuose, teatruose, kultūros namuose. Sparčiai tobulėjant šiuolaikinėms technologijoms, vis labiau populiarėja maži konferencijų kambariai ir darbo grupėse sistemos.

Pasak UAB „Konferenta“ administracijos direktoriaus Jauniaus Bieliausko, paskutinis mados šauksmas yra nedideli su puikiomis vaizdo ir garso galimybėmis konferencijų kambarėliai, kuriuose galima rodyti prezentacijas iš bet kokio savo atsinešto įrenginio, jungtis be laidų. Toks praktiškas sprendimas dažnai pasirenkamas statant verslo centrus.

„Anksčiau vaizdo konferencijos reikalaudavo daug laiko, kruopštaus pasiruošimo: reikėdavo išsiaiškinti, kokia operacinė sistema įdiegta pranešėjo kompiuteryje, suderinti sistemas, jungtis, pasirūpinti reikiamais laidais, todėl jos nebuvo populiarios. Pažangių technologijų dėka visų šių problemų nebeliko. Suorganizuoti vaizdo konferenciją tapo taip pat paprasta, kaip tiesiog paskambinti telefonu“, – nuotolinio darbo bei darbo kintamose grupėse technologijų pokyčius vardija J. Bieliauskas.

Inovatyvūs sprendimai

Vienas iš pagrindinių bendrovės iššūkių – sukurti geriausią sprendimą konkrečiam klientui. Ypač tai svarbu įrengiant universalias konferencijų patalpas, kurias planuojama nuomoti skirtingiems klientams. Gerų rezultatų pasiekti padeda nuolatinis tobulėjimas ir žengimas koja kojon su pasaulinėmis tendencijomis.

Bendrovės specialistai konsultuoja įrangos pasirinkimo klausimais, parenka sprendimus pagal kliento poreikius, objekto specifiką. Kad būtų lengviau pasirinkti, siūlomos įrangos demonstracijos. UAB „Konferenta“ kompetenciją ir profesionalumą įrodo klientų pasitikėjimas ir įgyvendinti dideli projektai. Kompanija diegė konferencinę įrangą visuose didžiuosiuose verslo centruose, taip pat dirbo didžiausiuose konferenciniuose viešbučiuose visoje Lietuvoje.

Konferencinės įrangos nuoma

Pasak J. Bieliausko, šiais laikais statant naują viešbutį ar konferencijų centrą neįmanoma numatyti visko, ko ateity gali prireikti, tad ir susipirkti visą rinkoje siūlomą įrangą tiesiog neapsimoka. Rekomenduojama įsigyti pagrindinę įrangą, o vėliau, artėjant konkrečiam renginiui, išsinuomoti papildomą.

„Tokiais atvejais esam itin lankstūs. Pavyzdžiui, jei viešbutis ar kita įmonė iš mūsų įsigijo sinchroninio vertimo sistemą, prireikus galimerenginiams išnuomoti papildomus tos pačios sistemos pultelius ar sertifikuotas kabinas vertėjams“, – paaiškina J. Bieliauskas.

Parinkus tinkamiausią įrangą ir sukūrus efektyvią sistemą, galima užtikrinti puikią vaizdo ir garso kokybę ir suorganizuoti sklandų, sėkmingą

 renginį net ir tam nepritaikytose patalpose, transliuoti jį internetu ar padaryti kokybišką vaizdo bei garso įrašą, tinkamą net televizijai.

UAB „Konferenta“ prekiauja visa vaizdo ir garso konferencijoms reikalinga įranga, o esant reikalui, ir nuomoja ją. Sinchroninio vertimo ir diskusijų įranga, konferenciniai telefonai, monitoriai, interaktyvios lentos, ekranai, garso ir apšvietimo įrenginiai, signalų komunikacinė įranga, valdymo skydeliai, mikrofonai, įvairaus galingumo projektoriai, kompiuterinė įranga, vaizdo konferencijų sistemos – visko gali pasiūlyti UAB „Konferenta“. Įrangą aptarnauja kvalifikuotas techninis personalas, dirbęs ne vienoje aukšto lygio konferencijoje. UAB „Konferenta“ komanda patikima, sutelkta ir mobili, tad savo paslaugas teikia visoje Lietuvoje ir už jos ribų. 

 

Bendrovės nuotr. 

Reklama

Statybunaujienos.ltRašyti komentarą:
Vardas:

Tekstas:

Komentarai šalinami, jeigu juose naudojami necenzūriniai žodžiai, skatinamas smurtas, grasinama.


RESTA

nuotrauka
2020-03-05 10:35
Jau penktus metus iš eilės VšĮ „Skaitmeninė statyba“ kartu su Lietuvos statybininkų asociacija skelbia konkursą „Lietuvos BIM projektai”, skirtą išrinkti geriausią Lietuvos įmonių praktiką, naudojant statinio informacinio modeliavimo (BIM) technologijas ir metodologiją.
nuotrauka
2020-01-22 09:03
Jau penktus metus iš eilės VšĮ „Skaitmeninė statyba“ kartu su Lietuvos statybininkų asociacija skelbia konkursą „LIETUVOS BIM PROJEKTAI“, skirtą išrinkti geriausią Lietuvos įmonių praktiką, naudojant statinio informacinio modeliavimo (BIM) technologijas ir metodologiją.
nuotrauka
2019-05-06 14:44
Prieš penkerius metus VŠĮ „Skaitmeninė statyba“ steigėjai organizavo pirmąją konferenciją „Skaitmeninė statyba 2014“, kuri tapo neatskiriama „Restos“ dalimi. Steigėjų pastangos spartinti BIM diegimą Lietuvoje ir šviesti statybos sektoriaus bendruomenę, pradėjo duoti pirmuosius rezultatus.
nuotrauka
2019-05-03 08:24
Jau trečią kartą iš eilės parodoje RESTA įvyko konkursas „Įspūdingiausios Restos ekspozicijos“, kurio metu komisija išrinko įdomiausių ekspozicijų penketuką – įmones ir ekspozicijų projektų autorius.
nuotrauka
2019-05-02 07:50
Balandžio 25-26 d. Lietuvoje viešėjo Europos statybos pramonės federacijos (FIEC) prezidentas Kjetil Tonning kartu su federacijos technologijų vadove Sue Arundale.
nuotrauka
2019-04-30 14:51
„Restoje“ įvykusio tarptautinio pastolininkų čempionato nugalėtojais tapo UAB „Hotrema“ profesionalai. Antroji liko pastolininkų komanda iš Estijos įmonės „Adelante“, trečioji – įmonės „Arad“ komanda iš Lenkijos.
nuotrauka
2019-04-29 16:50
Jau ketvirtus metus iš eilės VšĮ „Skaitmeninė statyba“ kartu su Lietuvos statybininkų asociacija organizavo konkursą „Lietuvos BIM projektai”, kurio nugalėtojai buvo apdovanoti „Skaitmeninė statyba 2019. Vilnius“ konferencijoje, didžiausios statybų parodos „Resta“ metu. Konkursas yra skirtas išrinkt...
nuotrauka
2019-04-29 16:08
„Ukmergės gelžbetonis“ ką tik pasibaigusioje „Restoje“ pristatė tradicinius gaminius. Įmonei buvo svarbu priminti parodos lankytojams apie gamyklą ir savo gaminius.
nuotrauka
2019-04-26 07:25
Į Vilnių atvyko ir dalyvaus šiandien vykstančioje konferencijoje RESTOJE Europos statybos pramonės (FIEC) prezidentas Kjetil Tonning. Jis statybų sektoriaus bendruomenei skaitys pranešimą konferencijoje „Skaitmeninė statyba 2019. Vilnius”.
nuotrauka
2019-04-26 07:09
Kol Lietuvoje vis dar diskutuojama, verta ar neverta eiti statybų pramonės skaitmeninimo keliu, Vakaruose tuo seniai neabejojama. Atsiliekame net nuo Rytų – NVS šalys sparčiai juda pažangos kryptimi ir intensyviai dirba prie statybų skaitmeninimo projektų, tvirtina UAB „AGA CAD“. Pažangos pavyzdžiu ...
nuotrauka
2019-04-25 16:47
Tarptautinės statybos ir remonto parodos RESTA metu jau trečią kartą įvyko konkursas „Įspūdingiausios RESTOS ekspozicijos“. Šiandien, balandžio 24 d., paskelbti nugalėtojai.
nuotrauka
2019-04-25 09:20
Vakar, balandžio 24 d., prasidėjusioje tarptautinėje statybų parodoje „Resta 2019“ lankytojai galėjo ne tik pasisemti įkvėpimo, kaip įsirengti svetainę, vonią, virtuvę ar terasą, tačiau ir pamatyti tris skirtingus miegamųjų interjerus. 40 kv. m plote įrengtos interjerų ekspozicijos, atspindinčios tr...
nuotrauka
2019-04-25 07:54
Bendrovė BAUMIT, į Lietuvą tiekianti fasadų sistemas, RESTOJE pristatinėja sveiką statybą.
nuotrauka
2019-04-25 07:48
Statybinės medžiagos, kurias RESTOJE pristato įmonė BAUROC, nesikeičia jau kurį laiką. Tačiau, kaip sako įmonės direktorius Alvidas Musius, keičiasi technologijos ir pasiūlymai.
nuotrauka
2019-04-24 18:46
Jungiklių ir išmaniųjų namų sistemų centras „Jung Vilnius“ RESTOJE pristato itin praktiškų produktų, kurie taupo namus įsirenginėjančių žmonių ir interjero dizainerių laiką, pinigus, tuo pat metu suteikdami galimybių rinktis, derinti ir lyginti kainas.
nuotrauka
2019-04-24 16:03
Kaip dekoruoti namų sienas ir lubas? Kokios statybų sektoriaus naujienos pasiekė Lietuvos rinką, kokios tendencijos įsitvirtina? Kaip nesuklysti renkantis augalus ir įsirengiant žalią plotą prie namų ar balkone? Atsakymų visi statybų sektoriaus profesionalai, naujakuriai bei savo būstą statyti, įsir...
nuotrauka
2019-04-24 07:27
Saulei kylant laikas susimąstyti apie namų eksterjerą, nes jaukus rytas su kavos puodeliu, savaitgalio pietūs arba nuostabi vakarienė lauko terasoje – tikras malonumas. Tačiau subjuręs oras ar, atvirkščiai, pernelyg intensyvūs, varginantys saulės spinduliai gali sugriauti planus ir pasisėdėjimas gry...
nuotrauka
2019-04-19 13:42
Jau ketvirtus metus iš eilės VšĮ „Skaitmeninė statyba“ kartu su Lietuvos statybininkų asociacija organizuoja konkursą „Lietuvos BIM projektai”. Konkursas yra skirtas išrinkti geriausią Lietuvos įmonių praktiką, naudojant statinio informacinio modeliavimo (BIM) technologijas ir metodologiją.
nuotrauka
2019-04-19 10:34
Ar žinote, kokios interjero tendencijos šiuo metu madingiausios? Kaip įsirengti mažą erdvę? Kaip atnaujinti vienspalves namų sienas ir papuošti jas, pavyzdžiui, žydinčiomis gėlėmis? Visi atsakymai parodoje RESTA.
nuotrauka
2019-04-17 07:33
Tarptautinėje statybų parodoje „RESTA 2019“ balandžio 24–27 d. parodų ir kongresų centre „Litexpo“ rasite visas jungiklių ir išmanių namų centro „JUNG Vilnius“ naujienas.

Statybunaujienos.lt » RESTA