2024 vasario 25 d. sekmadienis, 0:54
Reklama  |  facebook

7 jaukaus ir patogaus vonios kambario paslaptys

2023-11-21 13:23
Vonios kambarys yra ta vieta, į kurią užsukame ne vieną kartą per dieną, todėl norėtųsi, kad jis būtų kuo jaukesnis ir patogesnis. Tokią aplinką sukurti tikrai yra įmanoma – tereikia pasitelkti kelias paprastas gudrybes. Šį kartą atskleisime pagrindines paslaptis, kurios padės sukurti malonesnę vonios kambario atmosferą – beliks jas pritaikyti savo namams.
nuotrauka
Pigu.lt nuotr.


Minimos įmonės
Pigu.lt,

1. Paslėpti reikmenys

Ne paslaptis, jog vonios kambaryje prireikia ne tik dantų šepetėlio: čia laikome ir kūno priežiūros priemones, ir įvairius plaukų formavimo prietaisus. Jei visi šie atributai neturės tikslios savo vietos, būtent jie pirmiausiai atkreips dėmesį užsukus į vonios kambarį – tai jaukumo patalpai tikrai nepridės. Būtent dėl to pravartu įsitikinti, kad visi daiktai šioje erdvėje turės savo vietą – tam geriausiai tinka uždaro tipo vonios baldai. El. parduotuvėje Pigu.lt vonios spintelės nustebins plačia pasirinkimo įvairove – čia tikrai pavyks surasti tinkamiausią.

2. Apšviestas veidrodis

Vonios kambaryje neįmanoma išsiversti be veidrodžio, tad iš jo reikėtų „išspausti“ viską, kas tik įmanoma. Galite rinktis neįprastas formas ar veidrodines spinteles, o dar geriau, jei pirmenybę teiksite veidrodžiams su apšvietimu. Jie padės dar patogiau atlikti įvairias gražinimosi procedūras ir suteiks naujų patalpos apšvietimo galimybių. Tokiems aksesuarams nereikia didelių išlaidų, tačiau jų poveikis erdvei yra akivaizdus.

3. Tekstilės sluoksniavimas

Norint vonios kambarį paversti atpalaiduojančia SPA oaze, reikėtų atsižvelgti į rankšluosčius. Purūs, kokybiški, pagaminti iš minkštų, gerai drėgmę sugeriančių medžiagų, jie šiai patalpai suteiks daugiau jaukumo – net ir tuomet, jei juos laikysite mažiau matomoje vietoje. Taip pat reikėtų nepamiršti minkšto vonios kilimėlio: jo dydį ir dizainą pasirinksite pagal kambario dydį ir bendrą vyraujančią stilistiką.

4. Unikalūs akcentai

Vienas ar keli įdomesni sprendimai pagyvins vonios kambario interjerą. Akcentais galite paversti ir pagrindinę apdailą ar įrenginius – pavyzdžiui, panaudoti įdomesnes plyteles ar pakabinti ryškų gyvatuką. El. parduotuvėje Pigu.lt praustuvai taip pat džiugina įdomia išvaizda: tarp kriauklių galima surasti labai unikaliai, o kartais – net ir prašmatniai atrodančių įrenginių, kurie galės tapti dėmesį traukiančia patalpos puošmena.

5. Malonus aromatas

Tikriausiai esate pastebėję (o tiksliau – užuodę), jog prabangių viešbučių kambariai visuomet kvepia gaiviai ir maloniai. Tai galima įgyvendinti ir savo namuose: tereikia pasitelkti namų kvapus ar eterinių aliejų difuzorius, kurie galės tapti ir savotiška šios patalpos puošmena. Svarbiausia surasti tokį aromatą, kuris nuteiks atpalaiduojančiai ir raminančiai – kiekvienam šis kvapas gali būti vis kitoks.

6. Natūralumas

Jaukumo vonios kambariui suteikia natūralios medžiagos ir medienos atspalviai – turėkite tai omenyje, kai rinksitės aksesuarus ar planuosite apdailą. Taip pat verta paieškoti vietos žaliuojantiems augalams, kurie leis pasijausti arčiau gamtos ir padės geriau atsipalaiduoti. Tiesa, jeigu dėl vienų ar kitų priežasčių vonios kambaryje negalite ar nenorite laikyti gyvų augalų, juos galima pakeisti į dirbtinius – tarp jų tikrai pavyks surasti labai realistiškai atrodančių variantų.

7. Papildomi baldai

Nors vonios kambariai dažniausiai nėra itin erdvūs, turėdami šiek tiek laisvos vietos, galite ją išnaudoti papildomiems baldams. Tai gali būti taburetė ar pufas, kurie leis prisėsti ir patogiau atlikti tam tikras procedūras arba nedidelis staliukas, ant kurio bus galima pasidėti rankšluosčius, o galbūt – sukurti žavią kompoziciją iš žvakių ir augalų. Bet kokie panašūs sprendimai suteiks daugiau komforto ir pridės lengvos prabangos.

Pritaikę šiuos patarimus savo vonios kambariui, mėgausitės dar jaukesne atmosfera ir nestokosite komforto. Kartais užtenka nedidelių detalių, jog įvyktų ženklūs pokyčiai – tuo netruksite įsitikinti ir patys. 

Statybunaujienos.ltArchitektūra. Interjeras

nuotrauka
2024-02-22 10:12
Daugeliui neatskiriamas kiekvieno ryto įprotis yra mėgstamos kavos puodelis. Modernūs ir funkcionalūs kavos aparatai tapo patikimais pagalbininkais ruošiant šį nepakeičiamą ryto gėrimą. Visgi rytinis kavos ruošimo ritualas toks svarbus ne tik dėl rezultato, bet ir paties proceso. Kad jis būtų lengve...
nuotrauka
2024-02-15 10:10
Dalimis tvarkomi Astravo dvaro sodybos rūmai pamažu atgauna savo buvusį grožį. Šią savaitę pasirašytas Astravo dvaro sodybos rūmų Belvederio fasadų remonto darbų priėmimo aktas.
nuotrauka
2024-02-14 08:42
Kuriant namų interjerą, vienas iš svarbiausių uždavinių yra grindų ir baldų derinimas. Grindys yra interjero pagrindas, o baldai – akcentai, kurie suteikia asmeninio charakterio. Šiame straipsnyje suteiksime gaires, kaip derinti grindis ir baldus, kad sukurtumėte jaukią ir patrauklią namų aplinką.
nuotrauka
2024-02-09 12:31
Vasario 16-ąją apdovanojimas už metų darbą Klaipėdai bus įteiktas entuziastingiems kultūros paveldo puoselėtojams – verslininkui Augustinui Jankevičiui ir paramos fondo „Augustus“ vadovui Arvydui Urbiui. Jų pastangomis buvusiame Klaipėdos dujų fabriko pastatų komplekse atgimė du išskirtiniai past...
nuotrauka
2024-02-07 07:27
Naujos kartos „hansgrohe iBox universal 2“ – tai patobulintas „hansgrohe iBox universal“, kuris nepraranda populiarumo jau 23-jus metus. Patobulinto įrenginio esmė – novatoriška paslėpta potinkinė technologija „iBox universal 2“, kuri idealiai tinka vonios kambariui įrengti.
nuotrauka
2024-02-06 11:07
Kaip ir ieškant naujų namų, taip ir renkantis biurą – klausimų daugelis turi daugiau nei atsakymų. Kaip išsirinkti biurą, kurio nereikėtų palikti po vienerių metų?
nuotrauka
2024-02-06 10:46
Vilniaus Antakalnio kapinėse baigiami sovietinius karius vaizdavusio paminklo demontavimo darbai – nukeliamas postamentas ir aukuras.
nuotrauka
2024-02-06 08:43
Turto banko, kartu su Lietuvos architektų sąjungos Klaipėdos apskrities organizacija skelbtame naujojo teismų pastato Klaipėdoje architektūriniame konkurse sulaukta 11 projektų pasiūlymų. Geriausią projektą išrinks komisija, sutartį su laimėtoju ketinama pasirašyti antrąjį metų ketvirtį.
nuotrauka
2024-02-05 10:35
Statybos sektoriaus vystymo agentūra (SSVA) savivaldybių vyriausiesiems architektams pristatė nuo vasario 1 d. įsigaliojusius pokyčius, susijusius su Lietuvos bendrojo plano sprendinių įgyvendinimu.
nuotrauka
2024-02-02 12:38
Naujas postūmis siekiant atgaivinti Klaipėdos centrinio pašto kompleksą – Klaipėdos savivaldybės ir Kultūros ministerijai pavaldžios biudžetinės įstaigos Kultūros infrastruktūros centro atstovai aptarė artimiausius galimus žingsnius, kad procesas pajudėtų. Pačiame pašto komplekse vykusio susitikimo ...
nuotrauka
2024-01-31 15:08
Ne paslaptis, kad svajojant apie nuosavus namus, neretai kyla daugybė klausimų. Žvalgomės geriausio varianto – ieškome būsto su potencialu, kuriame galėtume realizuoti savo idėjas ir sukurti saugią, jaukią bei visiems poreikiams lanksčią erdvę. Natūralu, kad šių svajonių išsipildymui koją dažnai pak...
nuotrauka
2024-01-26 07:59
Jau daugiau nei 20 metų sostinės gimtadienį vainikuoja Vilniaus garsinančių lyderių apdovanojimai. Už idėjas ir darbus Vilniui, miesto puoselėjimą ir garsinimą kasmet Šv. Kristoforo statulėlėmis apdovanojami iškiliausi vilniečiai. Reikšmingiausi miesto apdovanojimai įteikt dešimt laureatų.
nuotrauka
2024-01-24 14:07
Klaipėdos savivaldybė praneša numačiusi šiais metais skirti lėšų F. W. Argelanderio mokslo ir meno centro koncepcijai parengti, kad Klaipėdos centrinis paštas galėtų atgimti. Planuojama, kad Kultūros ministerijai pavaldi biudžetinė įstaiga Kultūros infrastruktūros centras artimiausiu metu pradės cen...
nuotrauka
2024-01-22 16:43
Praėjusią savaitę Vilniaus Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje (Trakų g. 9) buvo pristatyti beveik dešimtmetį trukę skliautų tapybos restauravimo darbai. Pagrindinės navos skliautuose atsivėrė unikalūs sienų tapybos kūriniai.
nuotrauka
2024-01-17 16:03
Aplinkos ministerija parengė ir teikia derinti Architektūros kokybės vertinimo metodiką, kuri leis sukurti aiškesnę ir skaidresnę architektūros kokybės vertinimo sistemą, iš anksto žinomą visiems, dalyvaujantiems statinių projektavimo ar teritorijų planavimo procesuose.
nuotrauka
2024-01-16 14:22
Daugiau nei 2 mlrd. eurų vertės Norvegijos sostinėje Osle kylantis Vyriausybės kvartalas savo šalyje sulaukia ne mažiau dėmesio ir diskusijų nei A. Goštauto kvartalo transformacijos projektas Lietuvoje. Iššūkiai ir klausimai, kuriuos sprendžia norvegai panašūs: susisiekimas, saugumas, siekis kurti n...
nuotrauka
2024-01-15 14:47
Dažų gamintojas „PPG Tikkurila" 2024-ųjų metų spalva išrinko persikinio atspalvio „Nude in Nizza". Šis atspalvis spinduliuoja šilumą, atspindi gerumą, meilę ir žaismingumą.
nuotrauka
2024-01-10 09:31
Jei įsivaizduojate tipinį daugiabučių rajono kiemą, tikriausiai mintyse iškyla asfaltuotos automobilių aikštelės vaizdas. O žiemą apsnigtuose daugiabučių kiemuose vietos automobiliams net neužtenka, todėl vairuotojai palieka juos ant takų ar pievelių. Ar gali kiemas būti kitoks? Tvarios miestų ir in...
nuotrauka
2024-01-08 13:36
Nuo sausio mėnesio Vilniaus miesto savivaldybės specialistai analizuos, kaip praktiškai pritaikomas ir įgyvendinamas pagrindinis miesto teritorijų planavimo dokumentas – bendrasis miesto planas. Į stebėsenos procesą įsitrauks ir nepriklausomi ekspertai.
nuotrauka
2024-01-03 13:59
Valgomo baldai ir jų akcentas – valgomojo stalas – itin svarbūs kiekvienuose namuose. Pastarieji suburia šeimą, artimuosius ir draugus kartu minėti gražiausias metų šventes, sukaktis ar tiesiog kartu pavakarieniauti. Interjero dizainerė pastebi, renkantis naują valgomojo stalą, o kartu su juo – ir k...

Statybunaujienos.lt » Architektūra. Interjeras