2021 gruodžio 5 d. sekmadienis, 3:40
Reklama  |  facebook

Alvidas Musius. Kaip paprasčiausi sprendimai padeda pasiekti aukščiausią energinį efektyvumą?

2018-04-25 14:22
„Šiuo metu ieškomos ir į rinką įvedamos naujos statybinės medžiagos, kurios leidžia pasiekti aukščiausią energinį efektyvumą. Ne mažiau svarbu, kad tai būtų pasiekta naudojant paprastus, kiekvienam žmogui nesudėtingai įgyvendinamus sprendimus“, – pirmąją parodos RESTA dieną pasakojo įmonės BAUROC direktorius Alvidas Musius.
nuotrauka
Bendrovės BAUROC komanda. Portalo Statybunaujienos.lt nuotr.


Minimos įmonės
Bauroc, UAB
Kauno technologijos universitetas (KTU),

Bendrovė  „Bauroc“ parodoje RESTA dalyvauja jau dešimtmetį. Kaip sako įmonės vadovas, kiekviena RESTA yra kitokia. Kiekvienais metais į ją stengiamasi atvešti naujienas. Šiemet BAUROC pristato naują sprendimą. ACOTERM+ blokeliai, kaip konstruktyvinė pastato dalis, sukurta taip, kad langus bei duris būtų galima montuoti tiesiai į mūrą, o ne į šiltinimo medžiagą, kaip buvo daroma iki šiol. 

bauroc, blokeliai

Alvidas Musius. Portalo Statybunaujienos.lt nuotr. 

„Iki šiol buvo teigiama, kad reikia statyti šaltas ir tvirtas pastato sienas, o viską spręsti su šiltinimo medžiagomis. Tačiau tokie sprendimai ne visada pavykdavo specialistams. Be to, jeigu vėliau užsakovai norėdavo pakeisti langus, tekdavo ardyti fasadą. Technologijos eina į priekį, o žmogus išnešęs langus ir duris į šiltinimo medžiagas, tapdavo šio sprendimo įkaitu ilgam. Dėl didėjančių energinio efektyvumo reikalavimų tiek gyvenamiesiems, tiek pramoniniams pastatams, statybų sektorius priverstas ieškoti ir rinkai pateikti naujas medžiagas. Todėl mums  bendradarbiauajnt su Kauno technologijų universiteto mokslininkais buvo patvirtintas naujas sprendimas – lango statymas į ACOTERM+ blokelius. Jie leidžia montuoti langus į mūrą. Taigi, galima atsisakyti šiltinimo medžiagų ir sumažinti statybos išlaidas, tačiau taip pat garantuoti puikius energinio efektyvumo rezultatus", – pasakoja A. Musius. 

BAUROC siūlomas sprendimas yra patikimas, paprastas ir nebrangus. Kaip pastebi pašnekovas, RESTOJE aiškiai matomos paprastų sprendimų – universalumo – paieškos. Visos medžiagos geros, bet jas būtina naudoti teisingai, pagal paskirtį. Vis dėlto neretai nesilaikoma instrukcijų – seno meistro mitai dar gajūs. Rezultatas netenkins, jeigu prieš kelis dešimtmečius meistras statė namus, bet nesitobulino, o dabar tą pačią technologiją bando panaudoti dirbdamas su naujomis medžiagomis. Kaip sako A. Musius, gaila, bet neretai meistrai gudrauja – jie nenori pilnų sprendimų, juk jie nori išlikti svarbūs, pateikti sprendimus ir juos išspręsti, už tai gauti pinigus. Deja, statybinės medžiagos tobulėja, tad kiekvienas iš mūsų galime pasirinkti paprastus sprendimus, kurie padės pasiekti puikių rezultatų. 

Statybunaujienos.lt
RESTA

nuotrauka
2020-06-02 10:01,      papildyta 2020-10-02 15:00, Papildyta pranešimų vaizdo įrašais
Kaip atsitiko, kad viena pagrindinių ekonomikos sričių – statybos, dažnai linksniuojama kaip efektyvumo stokojančių industrijos šakų?
nuotrauka
2020-06-01 10:09
Dėl šiuolaikinių technologijų, net ir karantino metu atsiradę apribojimai nėra kliūtis, norintiems ir toliau sėkmingai organizuoti renginius. Vienas tokių pavyzdžių – Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“ organizuojama statybų paroda „Resta 2020“, kuri šiais metais dalyvius ir lankytojus pasi...
nuotrauka
2020-05-19 11:35
Gyvenimui ir darbui persikėlus į virtualią erdvę, tarptautinė statybų paroda „Resta 2020“ taip pat keičia formatą. Ji keliasi į skaitmeninį pasaulį ir kviečia statybų sektoriaus įmones virtualiai pristatyti savo aktualiausias naujienas vartotojams patogiai ir saugiai – vienoje platformoje, vienu pri...
nuotrauka
2019-05-06 14:44
Prieš penkerius metus VŠĮ „Skaitmeninė statyba“ steigėjai organizavo pirmąją konferenciją „Skaitmeninė statyba 2014“, kuri tapo neatskiriama „Restos“ dalimi. Steigėjų pastangos spartinti BIM diegimą Lietuvoje ir šviesti statybos sektoriaus bendruomenę, pradėjo duoti pirmuosius rezultatus.
nuotrauka
2019-05-03 08:24
Jau trečią kartą iš eilės parodoje RESTA įvyko konkursas „Įspūdingiausios Restos ekspozicijos“, kurio metu komisija išrinko įdomiausių ekspozicijų penketuką – įmones ir ekspozicijų projektų autorius.
nuotrauka
2019-05-02 07:50
Balandžio 25-26 d. Lietuvoje viešėjo Europos statybos pramonės federacijos (FIEC) prezidentas Kjetil Tonning kartu su federacijos technologijų vadove Sue Arundale.
nuotrauka
2019-04-30 14:51
„Restoje“ įvykusio tarptautinio pastolininkų čempionato nugalėtojais tapo UAB „Hotrema“ profesionalai. Antroji liko pastolininkų komanda iš Estijos įmonės „Adelante“, trečioji – įmonės „Arad“ komanda iš Lenkijos.
nuotrauka
2019-04-29 16:50
Jau ketvirtus metus iš eilės VšĮ „Skaitmeninė statyba“ kartu su Lietuvos statybininkų asociacija organizavo konkursą „Lietuvos BIM projektai”, kurio nugalėtojai buvo apdovanoti „Skaitmeninė statyba 2019. Vilnius“ konferencijoje, didžiausios statybų parodos „Resta“ metu. Konkursas yra skirtas išrinkt...
nuotrauka
2019-04-29 16:08
„Ukmergės gelžbetonis“ ką tik pasibaigusioje „Restoje“ pristatė tradicinius gaminius. Įmonei buvo svarbu priminti parodos lankytojams apie gamyklą ir savo gaminius.
nuotrauka
2019-04-26 07:25
Į Vilnių atvyko ir dalyvaus šiandien vykstančioje konferencijoje RESTOJE Europos statybos pramonės (FIEC) prezidentas Kjetil Tonning. Jis statybų sektoriaus bendruomenei skaitys pranešimą konferencijoje „Skaitmeninė statyba 2019. Vilnius”.
nuotrauka
2019-04-26 07:09
Kol Lietuvoje vis dar diskutuojama, verta ar neverta eiti statybų pramonės skaitmeninimo keliu, Vakaruose tuo seniai neabejojama. Atsiliekame net nuo Rytų – NVS šalys sparčiai juda pažangos kryptimi ir intensyviai dirba prie statybų skaitmeninimo projektų, tvirtina UAB „AGA CAD“. Pažangos pavyzdžiu ...
nuotrauka
2019-04-25 16:47
Tarptautinės statybos ir remonto parodos RESTA metu jau trečią kartą įvyko konkursas „Įspūdingiausios RESTOS ekspozicijos“. Šiandien, balandžio 24 d., paskelbti nugalėtojai.
nuotrauka
2019-04-25 09:20
Vakar, balandžio 24 d., prasidėjusioje tarptautinėje statybų parodoje „Resta 2019“ lankytojai galėjo ne tik pasisemti įkvėpimo, kaip įsirengti svetainę, vonią, virtuvę ar terasą, tačiau ir pamatyti tris skirtingus miegamųjų interjerus. 40 kv. m plote įrengtos interjerų ekspozicijos, atspindinčios tr...
nuotrauka
2019-04-25 07:54
Bendrovė BAUMIT, į Lietuvą tiekianti fasadų sistemas, RESTOJE pristatinėja sveiką statybą.
nuotrauka
2019-04-25 07:48
Statybinės medžiagos, kurias RESTOJE pristato įmonė BAUROC, nesikeičia jau kurį laiką. Tačiau, kaip sako įmonės direktorius Alvidas Musius, keičiasi technologijos ir pasiūlymai.
nuotrauka
2019-04-24 18:46
Jungiklių ir išmaniųjų namų sistemų centras „Jung Vilnius“ RESTOJE pristato itin praktiškų produktų, kurie taupo namus įsirenginėjančių žmonių ir interjero dizainerių laiką, pinigus, tuo pat metu suteikdami galimybių rinktis, derinti ir lyginti kainas.
nuotrauka
2019-04-24 16:03
Kaip dekoruoti namų sienas ir lubas? Kokios statybų sektoriaus naujienos pasiekė Lietuvos rinką, kokios tendencijos įsitvirtina? Kaip nesuklysti renkantis augalus ir įsirengiant žalią plotą prie namų ar balkone? Atsakymų visi statybų sektoriaus profesionalai, naujakuriai bei savo būstą statyti, įsir...
nuotrauka
2019-04-24 07:27
Saulei kylant laikas susimąstyti apie namų eksterjerą, nes jaukus rytas su kavos puodeliu, savaitgalio pietūs arba nuostabi vakarienė lauko terasoje – tikras malonumas. Tačiau subjuręs oras ar, atvirkščiai, pernelyg intensyvūs, varginantys saulės spinduliai gali sugriauti planus ir pasisėdėjimas gry...
nuotrauka
2019-04-19 10:34
Ar žinote, kokios interjero tendencijos šiuo metu madingiausios? Kaip įsirengti mažą erdvę? Kaip atnaujinti vienspalves namų sienas ir papuošti jas, pavyzdžiui, žydinčiomis gėlėmis? Visi atsakymai parodoje RESTA.
nuotrauka
2019-04-17 07:33
Tarptautinėje statybų parodoje „RESTA 2019“ balandžio 24–27 d. parodų ir kongresų centre „Litexpo“ rasite visas jungiklių ir išmanių namų centro „JUNG Vilnius“ naujienas.

Statybunaujienos.lt » RESTA