2022 rugpjūčio 12 d. penktadienis, 11:47
Reklama  |  facebook

Alvidas Musius. Kaip paprasčiausi sprendimai padeda pasiekti aukščiausią energinį efektyvumą?

2018-04-25 14:22
„Šiuo metu ieškomos ir į rinką įvedamos naujos statybinės medžiagos, kurios leidžia pasiekti aukščiausią energinį efektyvumą. Ne mažiau svarbu, kad tai būtų pasiekta naudojant paprastus, kiekvienam žmogui nesudėtingai įgyvendinamus sprendimus“, – pirmąją parodos RESTA dieną pasakojo įmonės BAUROC direktorius Alvidas Musius.
nuotrauka
Bendrovės BAUROC komanda. Portalo Statybunaujienos.lt nuotr.


Minimos įmonės
Bauroc, UAB
Kauno technologijos universitetas (KTU),

Bendrovė  „Bauroc“ parodoje RESTA dalyvauja jau dešimtmetį. Kaip sako įmonės vadovas, kiekviena RESTA yra kitokia. Kiekvienais metais į ją stengiamasi atvešti naujienas. Šiemet BAUROC pristato naują sprendimą. ACOTERM+ blokeliai, kaip konstruktyvinė pastato dalis, sukurta taip, kad langus bei duris būtų galima montuoti tiesiai į mūrą, o ne į šiltinimo medžiagą, kaip buvo daroma iki šiol. 

bauroc, blokeliai

Alvidas Musius. Portalo Statybunaujienos.lt nuotr. 

„Iki šiol buvo teigiama, kad reikia statyti šaltas ir tvirtas pastato sienas, o viską spręsti su šiltinimo medžiagomis. Tačiau tokie sprendimai ne visada pavykdavo specialistams. Be to, jeigu vėliau užsakovai norėdavo pakeisti langus, tekdavo ardyti fasadą. Technologijos eina į priekį, o žmogus išnešęs langus ir duris į šiltinimo medžiagas, tapdavo šio sprendimo įkaitu ilgam. Dėl didėjančių energinio efektyvumo reikalavimų tiek gyvenamiesiems, tiek pramoniniams pastatams, statybų sektorius priverstas ieškoti ir rinkai pateikti naujas medžiagas. Todėl mums  bendradarbiauajnt su Kauno technologijų universiteto mokslininkais buvo patvirtintas naujas sprendimas – lango statymas į ACOTERM+ blokelius. Jie leidžia montuoti langus į mūrą. Taigi, galima atsisakyti šiltinimo medžiagų ir sumažinti statybos išlaidas, tačiau taip pat garantuoti puikius energinio efektyvumo rezultatus", – pasakoja A. Musius. 

BAUROC siūlomas sprendimas yra patikimas, paprastas ir nebrangus. Kaip pastebi pašnekovas, RESTOJE aiškiai matomos paprastų sprendimų – universalumo – paieškos. Visos medžiagos geros, bet jas būtina naudoti teisingai, pagal paskirtį. Vis dėlto neretai nesilaikoma instrukcijų – seno meistro mitai dar gajūs. Rezultatas netenkins, jeigu prieš kelis dešimtmečius meistras statė namus, bet nesitobulino, o dabar tą pačią technologiją bando panaudoti dirbdamas su naujomis medžiagomis. Kaip sako A. Musius, gaila, bet neretai meistrai gudrauja – jie nenori pilnų sprendimų, juk jie nori išlikti svarbūs, pateikti sprendimus ir juos išspręsti, už tai gauti pinigus. Deja, statybinės medžiagos tobulėja, tad kiekvienas iš mūsų galime pasirinkti paprastus sprendimus, kurie padės pasiekti puikių rezultatų. 

Statybunaujienos.lt
RESTA

nuotrauka
2022-04-28 07:10
Paroda paprastai suvokiama kaip renginys, kurio metu lankytojams pristatomi eksponatai, sprendimai, veikla. Ir todėl svarbūs du klausimai: ką pristatyti ir kaip tai padaryti.
nuotrauka
2022-04-22 14:24
Medienos vilnos plokštės „Cewood“ Lietuvoje dar itin naujas produktas. Tuo tarpu Latvijoje, namų rinkoje, šis produktas naudojamas labai plačiai: nuo lubų apdailos privačiuose namuose iki daugelio mokyklų, verslo pastatų, kitų objektų atnaujinimo ir statybos projektų.
nuotrauka
2022-04-22 13:27
Mes gaminame priešgaisrinius produktus, kurie skirti pasyviai gaisrinei saugai. Rinkai pristatome įvairius sertifikuotus sprendimus: dūmų šalinimo kanalus, ugniai atsparius ortakius, plieninių ir medinių konstrukcijų apsaugą – tai labai platus spektras sprendimų, dalį kurių su partneriais (UAB FOGO)...
nuotrauka
2022-04-22 11:30
RESTOJE pristatome dvi temas, kurios būdingos mūsų įmonei: išmaniosios technologijos ir dizainas. Parodos lankytojams pristatome naujas išmaniųjų namų sistemas, naujus lietimui jautrius ekranus, šiek tiek pigesnes naujas sistemas valdyti išmanius namus ir kaip visada – naujo dizaino, spalvų jungikli...
nuotrauka
2022-04-20 18:06
Šiemet jau ketvirtą kartą įvyko konkursas „Įspūdingiausios parodos ekspozicijos“. Pamatykite nugalėtojų ekspozicijas.
nuotrauka
2022-04-20 16:54
Šiandien, balandžio 20 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO prasidėjo 4 dienas truksianti tarptautinė statybos ir remonto paroda RESTA, kuri šiemet vyksta kartu su paroda „Baldai ir dizaino sprendimai“.
nuotrauka
2022-04-19 10:52
Jau balandžio 22 d. apie statybų sektoriaus skaitmenizaciją, statybos leidimų išdavimo spartinimą ir reikalingus pokyčius sektoriuje bus diskutuojama jau 11-us metus iš eilės vykstančiame didžiausiame skaitmeninės statybos tematikos renginyje Lietuvoje – tarptautinėje konferencijoje „Skaitmeninė sta...
nuotrauka
2022-04-19 09:22
Žmogus – itin gerai prisitaikanti būtybė. Statybos, energetikos ar susijusių sektorių atveju tai reiškia gebėjimą sukurti ir naudoti technologijas, kurios įveikia ribojimus arba kuria pridėtinių verčių
nuotrauka
2022-04-15 07:48
Po dviejų metų pertraukos „Layher Baltic“ ir Baltijos pastolininkų asociacija BSA rengia antrąjį pastolininkų čempionatą. Dalyvauti jame rengiasi komandos ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Suomijos, Švedijos, Norvegijos.
nuotrauka
2022-04-14 07:37
Kaip susikurti, įsirengti ir apstatyti namus? Kaip tai padaryti meniškai? Kokius baldus rinktis? Kaip estetiką suderinti su patogumu? Tai kiekvieno naujakurio klausimai, kurie neapleidžia ir sugalvojusių atnaujinti būstą.
nuotrauka
2022-04-05 13:26
Gyvai grįžtančioje parodoje RESTA įmonės pristatys ne tik naują požiūrį į tradicinius, įprastus dalykus, bet ir suteiks galimybę gyvai pamatyti tai, ko pasaulyje yra vos kelios dešimtys.
nuotrauka
2022-03-17 15:37
Balandžio 20–23 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vyks didžiausia Baltijos šalyse statybų verslo paroda RESTA. Kartu vyks ir paroda „Baldai ir dizaino sprendimai 2022“.
nuotrauka
2022-03-02 13:45,      papildyta 2022-04-14 06:00, Patikslinta informacija
Tarptautinės statybos ir remonto parodos RESTA metu jau ketvirtą kartą įvyks konkursas „Įspūdingiausios RESTOS ekspozicijos“ (ĮRE). Konkurso metu bus apdovanotos 5 įspūdingiausias ekspozicijas parengusios bendrovės bei architektai/projektuotojai, įrengę nugalėtojų ekspozicijas.
nuotrauka
2020-06-02 10:01,      papildyta 2020-10-02 15:00, Papildyta pranešimų vaizdo įrašais
Kaip atsitiko, kad viena pagrindinių ekonomikos sričių – statybos, dažnai linksniuojama kaip efektyvumo stokojančių industrijos šakų?
nuotrauka
2020-06-01 10:09
Dėl šiuolaikinių technologijų, net ir karantino metu atsiradę apribojimai nėra kliūtis, norintiems ir toliau sėkmingai organizuoti renginius. Vienas tokių pavyzdžių – Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“ organizuojama statybų paroda „Resta 2020“, kuri šiais metais dalyvius ir lankytojus pasi...
nuotrauka
2020-05-19 11:35
Gyvenimui ir darbui persikėlus į virtualią erdvę, tarptautinė statybų paroda „Resta 2020“ taip pat keičia formatą. Ji keliasi į skaitmeninį pasaulį ir kviečia statybų sektoriaus įmones virtualiai pristatyti savo aktualiausias naujienas vartotojams patogiai ir saugiai – vienoje platformoje, vienu pri...
nuotrauka
2019-05-06 14:44
Prieš penkerius metus VŠĮ „Skaitmeninė statyba“ steigėjai organizavo pirmąją konferenciją „Skaitmeninė statyba 2014“, kuri tapo neatskiriama „Restos“ dalimi. Steigėjų pastangos spartinti BIM diegimą Lietuvoje ir šviesti statybos sektoriaus bendruomenę, pradėjo duoti pirmuosius rezultatus.
nuotrauka
2019-05-03 08:24
Jau trečią kartą iš eilės parodoje RESTA įvyko konkursas „Įspūdingiausios Restos ekspozicijos“, kurio metu komisija išrinko įdomiausių ekspozicijų penketuką – įmones ir ekspozicijų projektų autorius.
nuotrauka
2019-05-02 07:50
Balandžio 25-26 d. Lietuvoje viešėjo Europos statybos pramonės federacijos (FIEC) prezidentas Kjetil Tonning kartu su federacijos technologijų vadove Sue Arundale.
nuotrauka
2019-04-30 14:51
„Restoje“ įvykusio tarptautinio pastolininkų čempionato nugalėtojais tapo UAB „Hotrema“ profesionalai. Antroji liko pastolininkų komanda iš Estijos įmonės „Adelante“, trečioji – įmonės „Arad“ komanda iš Lenkijos.

Statybunaujienos.lt » RESTA