2022 rugpjūčio 12 d. penktadienis, 23:51
Reklama  |  facebook

Austriškas faktorius įgalina suderinti aukštą kokybę ir dėmesį žmogui

2018-04-28 11:10
Bendrovė BAUMIT yra vienas iš statybos rinkos lyderių, į Lietuvą tiekiančių fasadų sistemas. 100-o metų patirtį turinti įmonė siūlo savo klientams sprendimus, kurie sukuria ilgalaikę vertę, dėl kurių dėmesio centre atsiduria ne pastatas, jo konstrukcijos, o žmogus, jo jausena, komfortas.
nuotrauka
BAUMIT ekspozicija parodoje RESTA. Kairėje – E. Radavičius, bendrovės BAUMIT generalinis direktorius. Portalo Statybunaujienos.lt nuotr.


Minimos įmonės
Baumit, UAB

„BAUMIT sistemos orientuotos ne į namą, o pirmiausia – į žmogų, – sako Edmundas Radavičius, bendrovės BAUMIT generalinis direktorius. – Netgi mūsų koncerno, kurio ištakos yra Austrijoje ir kurio dalimi esame, vizija yra aiškiai orientuota į žmogų, į sveiką ir komfortišką aplinką, kurioje jis gyvena, dirba, ilsisi. Būtent tai yra svarbiausi kriterijai, aplink kuriuos ir kuriuos paremiant, kuriami kiti sprendiniai, užtikrinantys aukštą energinį efektyvumą, keliantys estetinį pasigėrėjimą.“

RESTOJE austriškų ištakų bendrovė pristato įvairių dekorų, fasadų ir vidaus apdailos sistemų. Pristatomų produktų įvairovę lemia koncernas, kurio metinė apyvarta siekia apie pusantro milijardo eurų, kurio įmonės dirba daugiau negu 30-yje valstybių, kuris turi per 50 fabrikų, gaminančių šlapius tinkuojamus fasadus, įvairius sausus mišinius, kuris specializuojasi šlapių tinkuojamų fasadų sistemose.

„Parodos lankytojams mes akcentuojame, kad BAUMIT visų pirma galvoja apie žmogaus komfortą ir sveikatą, nepamiršdami energinio efektyvumo, estetikos ir funkcionalumo. Labai dažnai galvodami tik apie A, A+ energinės klasės reikalavimus mes pamirštame, kad svarbiausias yra žmogus ir jo savijauta“, – sako Edmundas Radavičius, bendrovės BAUMIT generalinis direktorius. 

BAUMIT jau trečius metus Austrijoje kartu su Vienos medicinos universitetu vysto projektą „Viva park“, kurio rezultatai įgalins sukurti dar aukštesnę gyvenimo kokybę pastatuose. Projekto metu pastatyta 10 standartinių namų, kurių įvairūs parametrai nuolat matuojami ir analizuojami. Kaip sakė E. Radavičius, jau sukaupta per 5 mln. įvairių parametrų, tampa aišku, kokios statybinės sistemos leidžia sukurti sveikiausią aplinką žmogui.

„Kaip ir sakiau, fasadas, vidaus apdaila – labai svarbūs, bet nevalia pamiršti, kad visa tai turi tarnauti žmogui, šeimai, gyvenančiai pastate, todėl kalbėdami apie visą sistemą arba vadinamąjį sumuštinį, mes namo sienas suvokiame kaip trečią žmogaus odą, – sako įmonės vadovas. – Ir parodos lankytojams akcentuojame, kad svarbiausias dalykas yra aplinka, kurioje gyvename, tad ši aplinka turi būti sveika, komfortabili, lemianti gerą žmogaus savijautą. Tik patenkinus šiuos žmogaus poreikius, galima galvoti apie estetiką ir energinį efektyvumą.“ 

Kaip pastebi daugelyje šalių įvairiose parodose buvojantis BAUMIT vadovas E. Radavičius, Lietuvos klientai yra labai sumanūs ir gudrūs žmonės: jie domisi, aiškinasi technologinius sprendimus, jų pranašumus, jiems svarbu, kiek ir kodėl kas nors kainuoja daugiau, žmonės yra labai atviri naujovėms, kurios orientuotos į vidinę gerą savijautą, nes labai gerai suvokia, kad name gyvena šeima. Vadovas džiaugiasi pastebėdamas, kad žmonės, nepaleisdami iš akiračio kainos, yra atviri BAUMIT nuostatai ekonominės naudos siekti ne per pigias medžiagas, o per technologinius sprendimus. Vienas iš tokių sprendimų – naujos kartos smeigės „StarTrack“, patikimas pasirinkimas naujo namo statybai ir seno renovacijai, kurios, užtikrindamos aukštus parametrus, leidžia rasti ekonomiškai efektyvesnius sprendimus.

BAUMIT rasite 5-ojoje parodos salėje. 

Statybunaujienos.lt
RESTA

nuotrauka
2022-04-28 07:10
Paroda paprastai suvokiama kaip renginys, kurio metu lankytojams pristatomi eksponatai, sprendimai, veikla. Ir todėl svarbūs du klausimai: ką pristatyti ir kaip tai padaryti.
nuotrauka
2022-04-22 14:24
Medienos vilnos plokštės „Cewood“ Lietuvoje dar itin naujas produktas. Tuo tarpu Latvijoje, namų rinkoje, šis produktas naudojamas labai plačiai: nuo lubų apdailos privačiuose namuose iki daugelio mokyklų, verslo pastatų, kitų objektų atnaujinimo ir statybos projektų.
nuotrauka
2022-04-22 13:27
Mes gaminame priešgaisrinius produktus, kurie skirti pasyviai gaisrinei saugai. Rinkai pristatome įvairius sertifikuotus sprendimus: dūmų šalinimo kanalus, ugniai atsparius ortakius, plieninių ir medinių konstrukcijų apsaugą – tai labai platus spektras sprendimų, dalį kurių su partneriais (UAB FOGO)...
nuotrauka
2022-04-22 11:30
RESTOJE pristatome dvi temas, kurios būdingos mūsų įmonei: išmaniosios technologijos ir dizainas. Parodos lankytojams pristatome naujas išmaniųjų namų sistemas, naujus lietimui jautrius ekranus, šiek tiek pigesnes naujas sistemas valdyti išmanius namus ir kaip visada – naujo dizaino, spalvų jungikli...
nuotrauka
2022-04-20 18:06
Šiemet jau ketvirtą kartą įvyko konkursas „Įspūdingiausios parodos ekspozicijos“. Pamatykite nugalėtojų ekspozicijas.
nuotrauka
2022-04-20 16:54
Šiandien, balandžio 20 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO prasidėjo 4 dienas truksianti tarptautinė statybos ir remonto paroda RESTA, kuri šiemet vyksta kartu su paroda „Baldai ir dizaino sprendimai“.
nuotrauka
2022-04-19 10:52
Jau balandžio 22 d. apie statybų sektoriaus skaitmenizaciją, statybos leidimų išdavimo spartinimą ir reikalingus pokyčius sektoriuje bus diskutuojama jau 11-us metus iš eilės vykstančiame didžiausiame skaitmeninės statybos tematikos renginyje Lietuvoje – tarptautinėje konferencijoje „Skaitmeninė sta...
nuotrauka
2022-04-19 09:22
Žmogus – itin gerai prisitaikanti būtybė. Statybos, energetikos ar susijusių sektorių atveju tai reiškia gebėjimą sukurti ir naudoti technologijas, kurios įveikia ribojimus arba kuria pridėtinių verčių
nuotrauka
2022-04-15 07:48
Po dviejų metų pertraukos „Layher Baltic“ ir Baltijos pastolininkų asociacija BSA rengia antrąjį pastolininkų čempionatą. Dalyvauti jame rengiasi komandos ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Suomijos, Švedijos, Norvegijos.
nuotrauka
2022-04-14 07:37
Kaip susikurti, įsirengti ir apstatyti namus? Kaip tai padaryti meniškai? Kokius baldus rinktis? Kaip estetiką suderinti su patogumu? Tai kiekvieno naujakurio klausimai, kurie neapleidžia ir sugalvojusių atnaujinti būstą.
nuotrauka
2022-04-05 13:26
Gyvai grįžtančioje parodoje RESTA įmonės pristatys ne tik naują požiūrį į tradicinius, įprastus dalykus, bet ir suteiks galimybę gyvai pamatyti tai, ko pasaulyje yra vos kelios dešimtys.
nuotrauka
2022-03-17 15:37
Balandžio 20–23 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vyks didžiausia Baltijos šalyse statybų verslo paroda RESTA. Kartu vyks ir paroda „Baldai ir dizaino sprendimai 2022“.
nuotrauka
2022-03-02 13:45,      papildyta 2022-04-14 06:00, Patikslinta informacija
Tarptautinės statybos ir remonto parodos RESTA metu jau ketvirtą kartą įvyks konkursas „Įspūdingiausios RESTOS ekspozicijos“ (ĮRE). Konkurso metu bus apdovanotos 5 įspūdingiausias ekspozicijas parengusios bendrovės bei architektai/projektuotojai, įrengę nugalėtojų ekspozicijas.
nuotrauka
2020-06-02 10:01,      papildyta 2020-10-02 15:00, Papildyta pranešimų vaizdo įrašais
Kaip atsitiko, kad viena pagrindinių ekonomikos sričių – statybos, dažnai linksniuojama kaip efektyvumo stokojančių industrijos šakų?
nuotrauka
2020-06-01 10:09
Dėl šiuolaikinių technologijų, net ir karantino metu atsiradę apribojimai nėra kliūtis, norintiems ir toliau sėkmingai organizuoti renginius. Vienas tokių pavyzdžių – Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“ organizuojama statybų paroda „Resta 2020“, kuri šiais metais dalyvius ir lankytojus pasi...
nuotrauka
2020-05-19 11:35
Gyvenimui ir darbui persikėlus į virtualią erdvę, tarptautinė statybų paroda „Resta 2020“ taip pat keičia formatą. Ji keliasi į skaitmeninį pasaulį ir kviečia statybų sektoriaus įmones virtualiai pristatyti savo aktualiausias naujienas vartotojams patogiai ir saugiai – vienoje platformoje, vienu pri...
nuotrauka
2019-05-06 14:44
Prieš penkerius metus VŠĮ „Skaitmeninė statyba“ steigėjai organizavo pirmąją konferenciją „Skaitmeninė statyba 2014“, kuri tapo neatskiriama „Restos“ dalimi. Steigėjų pastangos spartinti BIM diegimą Lietuvoje ir šviesti statybos sektoriaus bendruomenę, pradėjo duoti pirmuosius rezultatus.
nuotrauka
2019-05-03 08:24
Jau trečią kartą iš eilės parodoje RESTA įvyko konkursas „Įspūdingiausios Restos ekspozicijos“, kurio metu komisija išrinko įdomiausių ekspozicijų penketuką – įmones ir ekspozicijų projektų autorius.
nuotrauka
2019-05-02 07:50
Balandžio 25-26 d. Lietuvoje viešėjo Europos statybos pramonės federacijos (FIEC) prezidentas Kjetil Tonning kartu su federacijos technologijų vadove Sue Arundale.
nuotrauka
2019-04-30 14:51
„Restoje“ įvykusio tarptautinio pastolininkų čempionato nugalėtojais tapo UAB „Hotrema“ profesionalai. Antroji liko pastolininkų komanda iš Estijos įmonės „Adelante“, trečioji – įmonės „Arad“ komanda iš Lenkijos.

Statybunaujienos.lt » RESTA