2024 balandžio 20 d. šeštadienis, 7:51
Reklama  |  facebook

Baldai. Ar reikia sukti galvą, ką rinktis – komfortą, patogumą ar funkcionalumą? Fotogalerija

2022-04-14 07:37
Kaip susikurti, įsirengti ir apstatyti namus? Kaip tai padaryti meniškai? Kokius baldus rinktis? Kaip estetiką suderinti su patogumu? Tai kiekvieno naujakurio klausimai, kurie neapleidžia ir sugalvojusių atnaujinti būstą.
nuotrauka
LAUKSVOS baldai


Minimos įmonės
LITEXPO Lietuvos parodų ir kongresų centras, UAB
Lauksva, UAB
Vilniaus dailės akademija,
Zbiga (Magrės baldai), UAB
Vieno žinomo Lietuvos vyro namų interjeras verčia aikčioti – kaip iš tokios gausybės daiktų įmanoma sukurti išskirtinį interjerą? Panaršius internete tampa sudėtinga apsispręsti, kokius baldus rinktis, kad jie kurtų estetišką aplinką ir patogiai tarnautų pagal poreikius. Parodoje „Baldai ir dizaino sprendimai 2022“ bus galima ne tik gyvai pamatyti baldų naujienas, bet ir pasitarti su baldų ir interjero specialistais.

Atveža pasaulinės baldų dizaino parodos dvelksmą

Pandemija pakoregavo darbo aplinką: nemažai verslų, per karantiną dirbę nuotoliniu būdu, darbą iš namų tęsia ir toliau. Šie pokyčiai lėmė ir pakitusias nekilnojamojo turto tendencijas – ieškoma didesnio būsto, kad būtų galima įsirengti jeigu ne atskirą darbo kambarį, tai bent darbui skirtą erdvę. Baldų gamintojai sako, kad šie pokyčiai paveikė ir baldų rinką.

LAUKSVA baldai„Lauksvos“ baldai

Parodoje „Baldai ir dizaino sprendimai 2022“ lietuviška baldų gamybos kompanija „Lauksva“ pristatys gaminius, kurie sukurti ne tik pagal naujas dizaino tendencijas, bet ir pakoreguoti pagal pasikeitusias darbo bei gyvenimo sąlygas.

„Pandemija gerokai pakoregavo visų mūsų erdvės ir jos funkcijų suvokimą, todėl šioje parodoje savo klientams pademonstruosime trijų skirtingų kainų klasių – SIMPLE, DAILY ir TREND – modulinius baldus. Moduliniai baldai turi nuostabią savybę prisitaikyti prie žmogaus ir jo poreikių. Reikia daug sėdimos vietos vakarėliui ar erdvios vietos miegui? O gal kompaktiškų baldų skirtingoms namų erdvėms, o tada ir vėl didelio, patogaus baldo svečiams? Visiems šiems skirtingiems poreikiams idealiai tinka moduliniai baldai“, – sako „Lauksvos“ pardavimų ir rinkodaros vadovė Miglė Valaitytė.

Baldų formomis, audinių spalvomis bei jų techninėmis savybėmis baldų gamintojų ekspozicijoje atspindės šių metų pasaulines baldų madų tendencijas, pristatytas prestižinėje Milano baldų dizaino parodoje.

Madingiausios šių metų baldų formos, pasak M. Valaitytės, – purios, aptakių ir nugludintų formų. Audiniai – kuo minkštesni ir malonesni lietimui, ypač buklė („boucle“) tipo, o jų spalvose dominuoja natūralios, gamtoje sutinkamos spalvos: deginto molio, samanų, miško, lino atspalviai.

„Visa tai rasite mūsų stende, kaip ir itin patvarius, lengvai prižiūrimus ir malonius liesti audinius, sukurtus šeimoms, kurios turi vaikų ir gyvūnų“, – sako M. Valaitytė, akcentuodama, kad lankytojai galės ne tik visa tai paliesti, bet ir patys išbandyti jų priežiūrą bei patvarumą.

Kaip sukurti komfortą namuose arba tvirtas šeimos užnugaris

Komfortas, patogumas ir saugumas – neretai kaip tik šios dedamosios apsprendžia baldų pasirinkimą. UAB „Zbiga“ (Magrės baldai) į parodą atveš patogius, išskirtinius baldus, orientuotus į šiuolaikinio kliento poreikius. Šie baldai, skirti privačių namų interjerui, yra orientuoti į komfortą ir patogumą, šeimos poilsį ir laiką kartu.

MAGRĖS baldaiMagrės baldai

„Naujausiai baldų kolekcijai „Eva“ būdingos suapvalintos formos ir retro stilių kiek primenantis dizainas, – apie madingas tendencijas įmonės gaminamuose balduose kalba „Zbiga“ marketingo vadovė Marta Rudėnė. – Šių baldų išvaizda – universali, o tai reiškia, kad juos pritaikysite klasikiniame, moderniame, skandinaviškame ir daugelyje kitų interjerų. Aukštos grakščios kojelės šios kolekcijos baldus daro universalius, patogiai naudojamus, kai, pavyzdžiui, tvarka namuose prižiūrima naudojant dulkių siurblį – robotą.“

Tuos pačius baldus skirtingais padaro apmušalai, kurių Magrės baldų kolekcijoje yra nuo lygaus glotnaus veliūro, kuris pamažu užleidžia vietą austinio tipo audiniams su išraiškingesne tekstūra, iki buklė („boucle“) ir netgi „kailinių“ audinių. Parodoje galima bus pamatyti ne tik atskirus baldus, bet ir vientisą svetainės kambario koncepciją su sofa, foteliu ir staliukais.

Lova seniai nebėra baldas, skirtas vien miegui: joje susirangome su knyga, įsitaisome su nešiojamu kompiuteriu, apsistatome ir maisto dubenėliais. Bus pristatyta minimalistinės estetikos lova užapvalintomis formomis, o galvūgalyje įtaisyta ne tik nusegama atraminė pagalvė. Tai lova, turinti ir nestandartinį apšvietimą, kuris įsijungia nuleidus kojas ant grindų.

Studentų darbais domisi ne tik verslai, bet ir kolekcionieriai

Parodoje „Baldai ir dizaino sprendimai 2022“ Vilniaus dailės akademija (VDA) pristatys iki šiol niekur neeksponuotus studentų ir absolventų darbus: baldus, keramiką, tekstilę iš VDA fakultetų Vilniuje, Kaune ir Telšiuose.

VDAMykolo Kavaliausko (VDA) darbas

„Tai jaunatviški objektai: nuo minimalistinių šviestuvų iki baldų iš faneros, modulių, tokių netradicinių medžiagų, kaip popieriaus masė. Bus ir šiek tiek keramikos“, – sako VDA Dizaino inovacijų centro direktorė Audronė Drungilaitė, akcentuodama, kad tai yra prototipai, kurie gali tapti komerciniais produktais.

Studentai seka mados tendencijas, turi naujų idėjų, todėl, kaip pastebi VDA atstovė, tai gali būti gera proga verslams, ypač, kai ima stigti polėkio, darosi itin atsargūs ir rizikuoja tapti nuobodžiais. „Darbiniai studentų raumenys“ gali tapti naujomis verslo idėjomis. Artėjant studentų praktikai, įmonėms tai gali būti ne tik galimybė rasti sau praktikantą, bet ir užsiauginti naują darbuotoją.

Neretai studentų darbais domisi kolekcionieriai, kurių nuojauta leidžia atpažinti būsimus garsius autorius, ir įsigyti gaminių, kurių vertė laikui bėgant tik didės – kolekcinis dizainas tampa vis populiaresnis.

LITEXPO vienu metu – balandžio 20–23 d. – vyks dvi susijusios parodos: RESTA bei „Baldai ir dizaino sprendimai 2022“. Tai galimybė vizualizuoti savo namus nuo projekto, sienų iki interjero.

Nuotraukos – tekste minimų įmonių

Statybunaujienos.lt
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka

Žymės  Baldai, InterjerasRESTA

nuotrauka
2024-04-10 14:13
Paskutinį balandžio savaitgalį, 25-27 d., LITEXPO parodų ir kongresų centras, kaip ir kasmet, vėl pakvies į svarbiausią šalyje statybų sektoriaus temoms dedikuotą parodą – „Resta 2024“. Pirmą kartą surengta dar 1994-aisiais, „Resta“ per 30 metų ženkliai išaugo, sustiprėjo ir dabar yra vienintelė spe...
nuotrauka
2024-02-07 15:06
Pandemija parodų verslui tapo tikrai egzistencine grėsme. Jos laikotarpiu LITEXPO pajamos smuko net penkis kartus. Panašią statistiką fiksavo ir parodų organizatoriai užsienyje. Pesimistiškesni analitikai netgi prognozavo, kad sektorius išgyvena negrįžtamus pokyčius ir patyrė neatitaisomą žalą. Vis ...
nuotrauka
2023-05-30 13:31
Didžiausiai Baltijos šalyse tarptautinei statybų verslo parodai „Resta“ suteiktas Pasaulinės parodų industrijos asociacijos UFI sertifikatas. Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO teigimu, ši paroda yra vienintelė Baltijos šalyse, pelniusi tokį įvertinimą.
nuotrauka
2023-05-03 08:49
Jau penktą kartą Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vykstančios tarptautinės statybų verslo parodos RESTA metu buvo įvardintos įspūdingiausios ekspozicijos. Konkurso „Įspūdingiausios RESTA ekspozicijos“ vertinimo komisija analizavo, kodėl vienoms įmonėms pavyksta būti matomoms, išskirtinėms,...
nuotrauka
2023-04-28 09:26
Jau penktą kartą įvyko konkursas „Įspūdingiausios parodos ekspozicijos“. Jungtinės RESTA ir BALDAI IR DIZAINO SPRENDIMAI 2023 parodos išrinktos įspūdingiausios ekspozicijos, įvardinti jų autoriai.
nuotrauka
2023-04-27 18:59
Ketvirtadienį, balandžio 27 d., LITEXPO atidaryta 3 dienas truksianti didžiausia Baltijos šalyse tarptautinė statybų verslo paroda „Resta 2023". Daugiausia dėmesio joje skiriama energiniam statinių tvarumui, skaitmeninei statybai, profesiniam orientavimui, darniam miestų vystymui ir Ukrainos atstaty...
nuotrauka
2023-04-18 10:43
Išmanių namų ekspertai šių metų tarptautinės statybų verslo parodos RESTA lankytojus balandžio 27–29 d. pasitiks pristatydami tvariam ir komfortiškam gyvenimui sukurtus gaminius. Estetiškų elektros instaliacijos prietaisų ir išmaniųjų sistemų gamintojo JUNG stende didžiausio dėmesio tikimasi naujos ...
nuotrauka
2023-02-03 07:30,      papildyta 2023-04-18 06:50, Komisijos nariai
Tarptautinės statybų verslo parodos RESTA metu jau penktą kartą įvyks konkursas „Įspūdingiausios RESTA ekspozicijos“ (ĮRE). Konkurso metu bus apdovanotos 5 įspūdingiausias ekspozicijas parengusios bendrovės bei architektai/projektuotojai, įrengę nugalėtojų ekspozicijas.
nuotrauka
2022-04-28 07:10
Paroda paprastai suvokiama kaip renginys, kurio metu lankytojams pristatomi eksponatai, sprendimai, veikla. Ir todėl svarbūs du klausimai: ką pristatyti ir kaip tai padaryti.
nuotrauka
2022-04-22 14:24
Medienos vilnos plokštės „Cewood“ Lietuvoje dar itin naujas produktas. Tuo tarpu Latvijoje, namų rinkoje, šis produktas naudojamas labai plačiai: nuo lubų apdailos privačiuose namuose iki daugelio mokyklų, verslo pastatų, kitų objektų atnaujinimo ir statybos projektų.
nuotrauka
2022-04-22 13:27
Mes gaminame priešgaisrinius produktus, kurie skirti pasyviai gaisrinei saugai. Rinkai pristatome įvairius sertifikuotus sprendimus: dūmų šalinimo kanalus, ugniai atsparius ortakius, plieninių ir medinių konstrukcijų apsaugą – tai labai platus spektras sprendimų, dalį kurių su partneriais (UAB FOGO)...
nuotrauka
2022-04-22 11:30
RESTOJE pristatome dvi temas, kurios būdingos mūsų įmonei: išmaniosios technologijos ir dizainas. Parodos lankytojams pristatome naujas išmaniųjų namų sistemas, naujus lietimui jautrius ekranus, šiek tiek pigesnes naujas sistemas valdyti išmanius namus ir kaip visada – naujo dizaino, spalvų jungikli...
nuotrauka
2022-04-20 18:06
Šiemet jau ketvirtą kartą įvyko konkursas „Įspūdingiausios parodos ekspozicijos“. Pamatykite nugalėtojų ekspozicijas.
nuotrauka
2022-04-20 16:54
Šiandien, balandžio 20 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO prasidėjo 4 dienas truksianti tarptautinė statybos ir remonto paroda RESTA, kuri šiemet vyksta kartu su paroda „Baldai ir dizaino sprendimai“.
nuotrauka
2022-04-19 10:52
Jau balandžio 22 d. apie statybų sektoriaus skaitmenizaciją, statybos leidimų išdavimo spartinimą ir reikalingus pokyčius sektoriuje bus diskutuojama jau 11-us metus iš eilės vykstančiame didžiausiame skaitmeninės statybos tematikos renginyje Lietuvoje – tarptautinėje konferencijoje „Skaitmeninė sta...
nuotrauka
2022-04-19 09:22
Žmogus – itin gerai prisitaikanti būtybė. Statybos, energetikos ar susijusių sektorių atveju tai reiškia gebėjimą sukurti ir naudoti technologijas, kurios įveikia ribojimus arba kuria pridėtinių verčių
nuotrauka
2022-04-15 07:48
Po dviejų metų pertraukos „Layher Baltic“ ir Baltijos pastolininkų asociacija BSA rengia antrąjį pastolininkų čempionatą. Dalyvauti jame rengiasi komandos ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Suomijos, Švedijos, Norvegijos.
nuotrauka
2022-04-05 13:26
Gyvai grįžtančioje parodoje RESTA įmonės pristatys ne tik naują požiūrį į tradicinius, įprastus dalykus, bet ir suteiks galimybę gyvai pamatyti tai, ko pasaulyje yra vos kelios dešimtys.
nuotrauka
2022-03-17 15:37
Balandžio 20–23 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vyks didžiausia Baltijos šalyse statybų verslo paroda RESTA. Kartu vyks ir paroda „Baldai ir dizaino sprendimai 2022“.
nuotrauka
2022-03-02 13:45,      papildyta 2022-04-14 06:00, Patikslinta informacija
Tarptautinės statybos ir remonto parodos RESTA metu jau ketvirtą kartą įvyks konkursas „Įspūdingiausios RESTOS ekspozicijos“ (ĮRE). Konkurso metu bus apdovanotos 5 įspūdingiausias ekspozicijas parengusios bendrovės bei architektai/projektuotojai, įrengę nugalėtojų ekspozicijas.

Statybunaujienos.lt » RESTA