2023 gruodžio 9 d. šeštadienis, 13:18
Reklama  |  facebook

„Bauroc“. Namo konstrukcijos lemia jaukumą, saugumą ir komfortabilumą

2017-04-28 11:33
Šiųmetinėje RESTOJE pristatomas naujas prekinis ženklas bauroc. Šį prekinį ženklą naudoja bendrovė AEROC, taip pat pakeitusi pavadinimą: dabar tai yra bendrovė „Bauroc“.
nuotrauka
Bendrovės „Bauroc“ nuotr.


Minimos įmonės
Bauroc, UAB
„Naujoji mūsų tapatybė ir prekės ženklas bauroc (bau vokiečių kalba reiškia statyba, rock – akmuo) simbolizuoja daug skirtingų statybinių medžiagų, kurių paskirtis gali būti pati įvairiausia, – pasakoja bendrovės „Bauroc“ generalinis direktorius Alvidas Musius. – Mūsų produktai naudojami pradedant individualių gyvenamųjų namų statyba ir baigiant žemės ūkio bei pramoninės paskirties pastatų apdaila. Visi produktai pagaminti iš akmens, t. y. akytojo betono.“

Įmonė veikia 15 metų, gaminių asortimentas išaugo kelis kartus. Greta įvairių statybinių blokelių siūlomos armuotos sąramos, didelių matmenų montuojamos pertvarų ir sienų plokštės, ugniai atsparios sienų plokštės, sausieji statybiniai mišiniai, įrankiai ir pagalbiniai reikmenys. Tokia plati sritis ir buvo priežastis pakeisti prekės ženklą, nes pavadinimas nebeatspindėjo įmonės veiklos.

Įmonės asortimente atsirado ir dar vienas naujas prekinis ženklas „Roclite“ – tai yra kokybiška, bet pigesnė medžiaga. Šio ženklo blokelis labiau orientuotas į ekonominį sektorių. Tačiau, palyginus su bauroc, „Roclite“ neturi plataus asortimento, kurį galima būtų pasiūlyti klientui.

Taip pat, kaip ir bauroc, „Roclite“ gaminamas Estijoje.

„Dažniausiai parodos lankytojai klausinėja apie panaudojimą, apie skirtumus, lyginant su kitomis medžiagomis, – parodos įspūdžiais dalijasi A. Musius. – Išlikę ir senieji mitai, nes žmonės klausia, ar laikys pakabintas paveikslas? Be abejo. Tačiau kaip galima rinktis namo sienas pagal tai, ar ant sienos bus galima pakabinti paveikslus? Yra svaresnių priežasčių, dėl ko reikia rinktis akyto blokelio namo sienas.“

Klausia ir apie kokybę, bet ne paskutinis ir klausimas apie kainas. Žmonės, pastebi įmonės vadovas, vis linkę rinktis kainą, o statybas pradėti nuo interjero ir paveikslų kabinimo. Tačiau požiūris keičiasi: atsiranda profesionalumas, klientai ima suvokti, kaip svarbu pasirinkti geras medžiagas, negalima taupyti konstrukcijų sąskaita, nes tai lemia jaukumą, saugumą ir komfortabilumą.

„Kadangi sugriežtinti reikalavimai namo energiniam efektyvumui, kai privalu statyti ne žemesnės negu A klasės namus, noriu atkreipti dėmesį kaip tik į akytojo betono blokelius, kurie turi neginčijamų pranašumų, – sako A. Musius. – Gerai pastatyti galima su visomis medžiagomis, skirtumas tik – sąnaudos ir skirtingi sprendimo būdai. Akytas betonas yra pigi medžiaga, paprastai naudojama, nes net blogai statant niekada nepadarysi blogai.“

Pasak bendrovės „Bauroc“ vadovo, akytasis betonas padeda išvengti problemų dėl kiaurų sienų, šalčio tiltų, pelėsio – jeigu konstrukcija statoma bent minimaliai išmanant apie statybą, ji neturi šalčio tilto. Kitas akcentas – statant namą iš akyto betono, nereikės brangių pamatų – galima rintis juostinius pamatus, tik projektuojant reikia įvertinti, kiek pakelti grindis, kad jos ne sutaptų su pamato viršumi, o būtų šiek tiek aukščiau – per vieną–dvi mūro eiles. Tokiu būdu eliminuojamas šalčio tiltelis su pamatu.

„Svarbu tinkamai pasirinkti tokias sąramas, kurios padeda išvengti šalčio tiltų montuojant langus, – sako A. Musius. – Langą rekomenduojame įstatyti į mūrą, tik reikia pasirinkti 30 centimetrų storio blokelį, kad vizualiai atrodytų gerai, nes pasirinkus plonesnį blokelį, reikės „išnešinėti“ į šiltinimo medžiagą. Toks sprendimas yra geras energiniu požiūriu, t.y. eliminuojami visi šalčio tilteliai, bet turi ir trūkumų, apie kuriuos niekas nekalba.“

Anot A. Musiaus, jeigu langas bus „išneštas“ į šiltinimo medžiagą, kainuos apie 40 procentų brangiau. Kitas dalykas – nėra daug specialistų, kurie tai padarytų gerai iš pirmo karto. Jeigu prisieis keisti taip įmontuotus langus, o fasadas bus tinkuojamas, pakeisti langus bus sunku, nes reikės ardyti fasadą.

„O mūsų sprendimas – langas statomas į mūrą, taip sutaupant darbų ir medžiagų sąskaita, nes langą galima bus pakeisti net kada ir labai paprastai – reiks pakeisti tik angokraščius. Mes rekomenduojame ir visą angokraštį, kuris yra sumūrytas, išklijuoti polistirenu arba kitomis specialiomis medžiagomis. Į taip suformuotą „dėžutę“ įstatomas langas ir nelieka šalčio tiltų“, – pasakoja A. Musius.

Kodėl su kitomis medžiagomis negalima to daryti? Pasirinkus šaltą medžiagą (akytas betonas yra šiltas), anot įmonės vadovo, nepavyks išvengti šalčio tilto. Nes nelogiška statyti namo su labai storomis sienomis. O pasirinkus plonesnes, lango vaizdas iš vidaus nebus pats geriausias.

 
Statybunaujienos.ltRESTA

nuotrauka
2023-05-30 13:31
Didžiausiai Baltijos šalyse tarptautinei statybų verslo parodai „Resta“ suteiktas Pasaulinės parodų industrijos asociacijos UFI sertifikatas. Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO teigimu, ši paroda yra vienintelė Baltijos šalyse, pelniusi tokį įvertinimą.
nuotrauka
2023-05-03 08:49
Jau penktą kartą Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vykstančios tarptautinės statybų verslo parodos RESTA metu buvo įvardintos įspūdingiausios ekspozicijos. Konkurso „Įspūdingiausios RESTA ekspozicijos“ vertinimo komisija analizavo, kodėl vienoms įmonėms pavyksta būti matomoms, išskirtinėms,...
nuotrauka
2023-04-28 09:26
Jau penktą kartą įvyko konkursas „Įspūdingiausios parodos ekspozicijos“. Jungtinės RESTA ir BALDAI IR DIZAINO SPRENDIMAI 2023 parodos išrinktos įspūdingiausios ekspozicijos, įvardinti jų autoriai.
nuotrauka
2023-04-27 18:59
Ketvirtadienį, balandžio 27 d., LITEXPO atidaryta 3 dienas truksianti didžiausia Baltijos šalyse tarptautinė statybų verslo paroda „Resta 2023". Daugiausia dėmesio joje skiriama energiniam statinių tvarumui, skaitmeninei statybai, profesiniam orientavimui, darniam miestų vystymui ir Ukrainos atstaty...
nuotrauka
2023-04-18 10:43
Išmanių namų ekspertai šių metų tarptautinės statybų verslo parodos RESTA lankytojus balandžio 27–29 d. pasitiks pristatydami tvariam ir komfortiškam gyvenimui sukurtus gaminius. Estetiškų elektros instaliacijos prietaisų ir išmaniųjų sistemų gamintojo JUNG stende didžiausio dėmesio tikimasi naujos ...
nuotrauka
2023-02-03 07:30,      papildyta 2023-04-18 06:50, Komisijos nariai
Tarptautinės statybų verslo parodos RESTA metu jau penktą kartą įvyks konkursas „Įspūdingiausios RESTA ekspozicijos“ (ĮRE). Konkurso metu bus apdovanotos 5 įspūdingiausias ekspozicijas parengusios bendrovės bei architektai/projektuotojai, įrengę nugalėtojų ekspozicijas.
nuotrauka
2022-04-28 07:10
Paroda paprastai suvokiama kaip renginys, kurio metu lankytojams pristatomi eksponatai, sprendimai, veikla. Ir todėl svarbūs du klausimai: ką pristatyti ir kaip tai padaryti.
nuotrauka
2022-04-22 14:24
Medienos vilnos plokštės „Cewood“ Lietuvoje dar itin naujas produktas. Tuo tarpu Latvijoje, namų rinkoje, šis produktas naudojamas labai plačiai: nuo lubų apdailos privačiuose namuose iki daugelio mokyklų, verslo pastatų, kitų objektų atnaujinimo ir statybos projektų.
nuotrauka
2022-04-22 13:27
Mes gaminame priešgaisrinius produktus, kurie skirti pasyviai gaisrinei saugai. Rinkai pristatome įvairius sertifikuotus sprendimus: dūmų šalinimo kanalus, ugniai atsparius ortakius, plieninių ir medinių konstrukcijų apsaugą – tai labai platus spektras sprendimų, dalį kurių su partneriais (UAB FOGO)...
nuotrauka
2022-04-22 11:30
RESTOJE pristatome dvi temas, kurios būdingos mūsų įmonei: išmaniosios technologijos ir dizainas. Parodos lankytojams pristatome naujas išmaniųjų namų sistemas, naujus lietimui jautrius ekranus, šiek tiek pigesnes naujas sistemas valdyti išmanius namus ir kaip visada – naujo dizaino, spalvų jungikli...
nuotrauka
2022-04-20 18:06
Šiemet jau ketvirtą kartą įvyko konkursas „Įspūdingiausios parodos ekspozicijos“. Pamatykite nugalėtojų ekspozicijas.
nuotrauka
2022-04-20 16:54
Šiandien, balandžio 20 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO prasidėjo 4 dienas truksianti tarptautinė statybos ir remonto paroda RESTA, kuri šiemet vyksta kartu su paroda „Baldai ir dizaino sprendimai“.
nuotrauka
2022-04-19 10:52
Jau balandžio 22 d. apie statybų sektoriaus skaitmenizaciją, statybos leidimų išdavimo spartinimą ir reikalingus pokyčius sektoriuje bus diskutuojama jau 11-us metus iš eilės vykstančiame didžiausiame skaitmeninės statybos tematikos renginyje Lietuvoje – tarptautinėje konferencijoje „Skaitmeninė sta...
nuotrauka
2022-04-19 09:22
Žmogus – itin gerai prisitaikanti būtybė. Statybos, energetikos ar susijusių sektorių atveju tai reiškia gebėjimą sukurti ir naudoti technologijas, kurios įveikia ribojimus arba kuria pridėtinių verčių
nuotrauka
2022-04-15 07:48
Po dviejų metų pertraukos „Layher Baltic“ ir Baltijos pastolininkų asociacija BSA rengia antrąjį pastolininkų čempionatą. Dalyvauti jame rengiasi komandos ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Suomijos, Švedijos, Norvegijos.
nuotrauka
2022-04-14 07:37
Kaip susikurti, įsirengti ir apstatyti namus? Kaip tai padaryti meniškai? Kokius baldus rinktis? Kaip estetiką suderinti su patogumu? Tai kiekvieno naujakurio klausimai, kurie neapleidžia ir sugalvojusių atnaujinti būstą.
nuotrauka
2022-04-05 13:26
Gyvai grįžtančioje parodoje RESTA įmonės pristatys ne tik naują požiūrį į tradicinius, įprastus dalykus, bet ir suteiks galimybę gyvai pamatyti tai, ko pasaulyje yra vos kelios dešimtys.
nuotrauka
2022-03-17 15:37
Balandžio 20–23 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vyks didžiausia Baltijos šalyse statybų verslo paroda RESTA. Kartu vyks ir paroda „Baldai ir dizaino sprendimai 2022“.
nuotrauka
2022-03-02 13:45,      papildyta 2022-04-14 06:00, Patikslinta informacija
Tarptautinės statybos ir remonto parodos RESTA metu jau ketvirtą kartą įvyks konkursas „Įspūdingiausios RESTOS ekspozicijos“ (ĮRE). Konkurso metu bus apdovanotos 5 įspūdingiausias ekspozicijas parengusios bendrovės bei architektai/projektuotojai, įrengę nugalėtojų ekspozicijas.
nuotrauka
2020-06-02 10:01,      papildyta 2020-10-02 15:00, Papildyta pranešimų vaizdo įrašais
Kaip atsitiko, kad viena pagrindinių ekonomikos sričių – statybos, dažnai linksniuojama kaip efektyvumo stokojančių industrijos šakų?

Statybunaujienos.lt » RESTA