2024 birželio 20 d. ketvirtadienis, 5:13
Reklama  |  facebook

Biuras, kuris RESTOJE abejingų nepaliko Fotogalerija

2016-05-03 10:27
Bendrovė „Ergolain“ įrengė ergonomišką biurą portalo Statybunaujienos.lt redakcijos darbuotojams, dirbusiems RESTOJE. Tačiau pasėdėti ant neįprastų kėdžių, rankos judesiu reguliuoti stalų aukštį panoro daugelis parodos lankytojų.
nuotrauka
„Eika“ generalinis direktorius Domas Dargis (kairėje) neatsispyrė pagundai išbandyti stalą, kurio aukštis reguliuojamas tiesiog spustelėjus ranka. Portalo Statybunaujienos.lt nuotr.


Minimos įmonės
Ergolain, UAB

Portalo Statybunaujienos.lt žurnalistams ir vadybininkams „Ergolain“ parinko du stalus – skirtingo dizaino, bet abu – reguliuojamo aukščio. Stalai valdomi pirštu palietus specialų skydelį. „Ergolain“ nuostata – darbo vieta turi prisitaikyti prie žmogaus, o ne atvirkščiai. Tokia funkcija patogi ne vien dėl skirtingo ūgio, bet ir dėl pomėgio dirbti atsistojus prie stalo. Kaip tik dėl šių stalo galimybių prie portalo stendo su ergonomiškais baldais stabtelėjo ir bendrovės „Eika“ generalinis direktorius Domas Dargis. Išbandęs stalo galimybes, jis pasidalino – tai yra tai, ko jis ieškąs.

Nuotraukoje - minkštasuolį išbandė „Eika“ generalinis direktorius Domas Dargis (kairėje) su kolega.

Dar viena funkcija, sulaukusi parodos smalsuolių, – skirtingų spalvų šviesomis švytintys stalo pakraščiai. Kaip sakė ergonomiškų baldų sprendimus siūlančios bendrovės „Ergolain“ Komunikacijos ir marketingo skyriaus vadovė Vaida Kandratavičiūtė, stalo kūrėjai pasiūlė idėją, kaip gali komunikuoti bendradarbiai, netrukdydami vieni kitiems. 

„Tos švieselės programuojamos telefonu. Dirbant biure galima susitarti dėl taisyklių. Jeigu, pavyzdžiui, stalas švyti raudonai, tai reiškia, kad žmogus dirba ir nenori būti trukdomas, – pasakojo V. Kandratavičiūtė. – Spalvas galima keisti pačiam. Tad žalia spalva, pavyzdžiui, gali reikšti, kad einu kavos, kviečiu prisijungti ir kolegas.“

Portalo redakcijos darbuotojai turėjo pramogą išbandyti įvairias kėdes, kurių bendras vardiklis – patogus arba ergonomiškas sėdėjimas. 

Restos lankytojai išbando „Ergolain“ įrengto biuro kėdes ir darbą prie neįprasto stalo. 

„Tik taisyklinga laikysena, anot gamintojų, padeda gerai jaustis darbe, neužspausti kvėpavimo takų, nejausti riešo, nugaros skausmų – visa susireguliuoti taip, kad būtų patogu konkrečiam žmogui“, – sako V. Kandratavičiūtė.

Žurnalistai įvertino nestandartinį „Ergolain“ minkštasuolį, ant kurio sėdint, net ir RESTOS ūžesyje, buvo galima normaliai rašyti, skambinti, kalbėtis su pašnekovu. Aukštos minkštasuolio atkaltės puikiai apsaugojo nuo nereikalingo triukšmo. Kaip pastebėjo „Ergolain“ atstovė, tokie baldai su izoliuotos erdvės zona ypač yra paklausūs atviros erdvės biuruose, kokių pastaruoju metu sparčiai daugėja. 

„Mes intensyviai kuriame naują seriją baldų, kurie sprendžia akustikos problemas, ir sėkmingai žengiame į užsienio rinkas“, – sakė V. Kandratavičiūtė (nuotraukoje kairėje).

Praėjusiais metais bendrovė laimėjo konkursą įrengti NATO centrinės būstinės Briuselyje poilsio vietas. „Ergolain“ į Briuselį nuvežė skirtingus baldus, kad darbuotojai patys galėtų pasirinkti tai, kas jiems labiausiai tinka, ant ko norėtų sėdėti. Pirmą vietą laimėjo tas pats minkštasuolis, kurio vertę ir naudą pripažino ir portalo Statybunaujienos.lt redakcijos darbuotojai. 

Bendrovės „Krilita“ direktorius Kęstutis Jakubauskas per RESTĄ taip pat prisėdo viename iš tokių minkštasuolių – tik žemu atlošu. Patogu sėdėti – įvertino verslininkas, portalo stende ant minkštasuolių prisėdęs ne sykį.

Įmonė „Ergolain“ šiuos baldus – stalus, minkštasuolius – ir projektuoja, ir gamina, ieškodama iniciatyvių, nestandartinius sprendimus generuojančių kūrėjų. Kėdes „Ergolain“ į Lietuvą atveža, bendradarbiaudamas su kitais gamintojais. 

 
Statybunaujienos.lt
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
RESTA

nuotrauka
2024-05-06 13:00
Į parodą atvežėte gerą gaminį, norėjote pristatyti įdomią naujovę, bet prie ekspozicijos priėjo vos vienas kitas žmogus. Priešais įsikūrusioje ekspozicijoje nebuvo nieko naujo, bet žmonės nuolat prie jos būriavosi. Kaip įminti buvimo parodos dalyviu mįslę, kad išleisti pinigai sugrįžtų padidėjusiu ž...
nuotrauka
2024-04-30 12:15
„OmnispowerEurope“ drauge su partneriais sukūrė unikalią bateriją, galinčią dirbti ir aukštoje, ir žemoje temperatūroje bei užtikrinti didžiausią įrenginio našumą. Ji ne tik dirba 24x7 režimu, kad maksimaliai sumažintų sąnaudas ir generuotų didžiausias vertes, bet ir yra besimokanti baterija. Ji nuo...
nuotrauka
2024-04-29 16:39
Balandžio 26 d. didžiausiame skaitmeninės statybos forume Lietuvoje – tarptautinėje konferencijoje „Skaitmeninė statyba 2024. Vilnius" – paskelbti ir apdovanoti geriausi praėjusiais metais Lietuvos įmonių įgyvendinti skaitmeninės statybos projektai.
nuotrauka
2024-04-26 16:47
Tarptautinėje statybų verslo parodoje „RESTA 2024" buvo diskutuojama ir apie tai, ar duomenys apie pastato techninę eksploataciją yra svarbūs ir ar jie padidina pastato vertę.
nuotrauka
2024-04-26 10:20
Tarptautinės statybos verslo parodos RESTA metu jau šeštą kartą įvyko konkursas „Įspūdingiausios RESTA ekspozicijos“ (ĮRE). Konkurso metu apdovanotos 5 įspūdingiausias ekspozicijas parengusios bendrovės bei architektai/projektuotojai, įrengę nugalėtojų ekspozicijas.
nuotrauka
2024-04-26 10:08
Įsitikinti, kaip įvairiai interjerą mato ir kokias emocijas juo gali perteikti skirtingi žmonės, galima užsukus į LITEXPO parodos „Baldai ir dizaino sprendimai" garsių nuomonės formuotojų erdvę. Joje dizaineris Robertas Kalinkinas, menininkė Monika Dirsytė ir tinklaraščio susitvarkyk.lt autorė Toma ...
nuotrauka
2024-04-26 06:16
Protingų namų ekspertai iš „JUNG Vilnius" 2024 metų tarptautinės statybų verslo parodos „RESTA" lankytojams demonstruoja, jog namai gali tapti dinamiška aplinka, kuri su mumis sąveikauja, supranta mūsų poreikius ir padeda gyventi patogesnį gyvenimą. Šią naujos kartos namų evoliuciją, kartu su kitomi...
nuotrauka
2024-04-26 06:10
Daugiabučių atnaujinimo klausimas tampa vis aktualesnis – Vyriausybės programoje iškelto tikslo kasmet renovuoti po 1000 daugiabučių pasiekti kol kas nepavyksta. Aplinkos ministras Simonas Gentvilas mano, kad pastatų atnaujinimas skydais leistų pamatyti 3 kartus greitesnį renovacijos procesą ir suta...
nuotrauka
2024-04-25 07:10
Balandžio 25 d. „LITEXPO“ vyksiančioje parodoje „RESTA 2024“ Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) organizuoja konferenciją „Pastatų renovacija skydais Lietuvoje: iššūkiai ir perspektyvos“. Konferencijoje išskirtinis dėmesys bus skiriamas efektyviems senų daugiabučių modernizavimo sprendimams. L...
nuotrauka
2024-04-23 07:10
Tarptautinės statybos verslo parodos RESTA metu jau šeštą kartą įvyks konkursas „Įspūdingiausios RESTA ekspozicijos“ (ĮRE). Konkurso metu bus apdovanotos 5 įspūdingiausias ekspozicijas parengusios bendrovės bei architektai/projektuotojai, įrengę nugalėtojų ekspozicijas.
nuotrauka
2024-04-10 14:13
Paskutinį balandžio savaitgalį, 25-27 d., LITEXPO parodų ir kongresų centras, kaip ir kasmet, vėl pakvies į svarbiausią šalyje statybų sektoriaus temoms dedikuotą parodą – „Resta 2024“. Pirmą kartą surengta dar 1994-aisiais, „Resta“ per 30 metų ženkliai išaugo, sustiprėjo ir dabar yra vienintelė spe...
nuotrauka
2024-02-07 15:06
Pandemija parodų verslui tapo tikrai egzistencine grėsme. Jos laikotarpiu LITEXPO pajamos smuko net penkis kartus. Panašią statistiką fiksavo ir parodų organizatoriai užsienyje. Pesimistiškesni analitikai netgi prognozavo, kad sektorius išgyvena negrįžtamus pokyčius ir patyrė neatitaisomą žalą. Vis ...
nuotrauka
2023-05-30 13:31
Didžiausiai Baltijos šalyse tarptautinei statybų verslo parodai „Resta“ suteiktas Pasaulinės parodų industrijos asociacijos UFI sertifikatas. Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO teigimu, ši paroda yra vienintelė Baltijos šalyse, pelniusi tokį įvertinimą.
nuotrauka
2023-05-03 08:49
Jau penktą kartą Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vykstančios tarptautinės statybų verslo parodos RESTA metu buvo įvardintos įspūdingiausios ekspozicijos. Konkurso „Įspūdingiausios RESTA ekspozicijos“ vertinimo komisija analizavo, kodėl vienoms įmonėms pavyksta būti matomoms, išskirtinėms,...
nuotrauka
2023-04-28 09:26
Jau penktą kartą įvyko konkursas „Įspūdingiausios parodos ekspozicijos“. Jungtinės RESTA ir BALDAI IR DIZAINO SPRENDIMAI 2023 parodos išrinktos įspūdingiausios ekspozicijos, įvardinti jų autoriai.
nuotrauka
2023-04-27 18:59
Ketvirtadienį, balandžio 27 d., LITEXPO atidaryta 3 dienas truksianti didžiausia Baltijos šalyse tarptautinė statybų verslo paroda „Resta 2023". Daugiausia dėmesio joje skiriama energiniam statinių tvarumui, skaitmeninei statybai, profesiniam orientavimui, darniam miestų vystymui ir Ukrainos atstaty...
nuotrauka
2023-04-18 10:43
Išmanių namų ekspertai šių metų tarptautinės statybų verslo parodos RESTA lankytojus balandžio 27–29 d. pasitiks pristatydami tvariam ir komfortiškam gyvenimui sukurtus gaminius. Estetiškų elektros instaliacijos prietaisų ir išmaniųjų sistemų gamintojo JUNG stende didžiausio dėmesio tikimasi naujos ...
nuotrauka
2023-02-03 07:30,      papildyta 2023-04-18 06:50, Komisijos nariai
Tarptautinės statybų verslo parodos RESTA metu jau penktą kartą įvyks konkursas „Įspūdingiausios RESTA ekspozicijos“ (ĮRE). Konkurso metu bus apdovanotos 5 įspūdingiausias ekspozicijas parengusios bendrovės bei architektai/projektuotojai, įrengę nugalėtojų ekspozicijas.
nuotrauka
2022-04-28 07:10
Paroda paprastai suvokiama kaip renginys, kurio metu lankytojams pristatomi eksponatai, sprendimai, veikla. Ir todėl svarbūs du klausimai: ką pristatyti ir kaip tai padaryti.
nuotrauka
2022-04-22 14:24
Medienos vilnos plokštės „Cewood“ Lietuvoje dar itin naujas produktas. Tuo tarpu Latvijoje, namų rinkoje, šis produktas naudojamas labai plačiai: nuo lubų apdailos privačiuose namuose iki daugelio mokyklų, verslo pastatų, kitų objektų atnaujinimo ir statybos projektų.

Statybunaujienos.lt » RESTA