2024 birželio 17 d. pirmadienis, 2:51
Reklama  |  facebook

Didžiausioje Baltijos šalyse statybų parodoje – 2023 m. JUNG naujovės: pristatys ilgai lauktus išmanius sprendimus Fotogalerija

2023-04-18 10:43
Išmanių namų ekspertai šių metų tarptautinės statybų verslo parodos RESTA lankytojus balandžio 27–29 d. pasitiks pristatydami tvariam ir komfortiškam gyvenimui sukurtus gaminius. Estetiškų elektros instaliacijos prietaisų ir išmaniųjų sistemų gamintojo JUNG stende didžiausio dėmesio tikimasi naujos kartos skaitmeninei sistemai, lengvai realizuojamai naujuose ir senesnės statybos pastatuose, atitinkančiuose įrengimui reikiamas sąlygas.
nuotrauka
JUNG nuotr.


Minimos įmonės
JUNG Vilnius, UAB
Naujovė leis kurti išmanesnius namus paprasčiau

Tokios skaitmeninės namų sistemos kaip šiemet parodoje pristatoma JUNG HOME seniai laukė ne vien elektrikai ir kiti būstų įrengimo sektoriaus specialistai.

Pasak jungiklių ir išmanių namų sistemų centro „JUNG Vilnius“ vadovo Raimundo Skurdenio, iš arti susipažinti su didelių išlaidų nereikalaujančia, paprastesne alternatyva profesionalioms išmanaus namo sistemoms verta ir naujakuriams ar planuojantiesiems remontą.

„Vienas esminių šio sprendimo privalumų – galimybė vos su kvalifikuoto elektriko pagalba tiek inžineriniu aspektu paprastesnius senos statybos, tiek naujus namus transformuoti į išmanesnius. Mat sistemai įdiegti reikia tik tradicinės elektros instaliacijos.

Veikti ji ima iškart, be interneto ryšio ar serverio. Užtenka atsisiųsti nemokamą JUNG HOME programėlę, kuri visus komponentus akimirksniu susieja saugiu „Bluetooth® Mesh“ ryšiu“, – pasakoja ekspertas ir priduria, kad sistemos naudojimui, konfigūravimui ar atnaujinimui prireiks tik telefono su ta pačia intuityviai valdoma programėle.

Tvarumas ir dizaino estetika

Su JUNG HOME į bendrą tinklą sujungtos namų funkcijos veikia išvien ir atveria neribotas galimybes. Įskaitant tokias, kurios atliepia šiandien ypač aktualų tvariau eksploatuojamų būstų poreikį: pavienių įrenginių energijos suvartojimo stebėjimą ar šildymo išlaidų taupymo scenarijų.

R. Skurdenis pamini ir komfortiškesnės kasdienybės aspektą, kuomet savaime įsijungia rytinis apšvietimas ar nepakilus nuo sofos užtraukiamos užuolaidos. Susiejus sistemą su virtualiaisiais asistentais „Amazon Alexa“, „Google Home“ ar ekosistema „SmartThings“ namai jų ribose paklus valdymui per nuotolį ar balsu.

„Pradėti galima kad ir nuo vieno išmaniojo jungiklio ar kištukinio lizdo ir plėsti sistemą palaipsniui, priklausomai nuo poreikių ar finansinės situacijos“, – akcentuoja ekspertas.

Tuo tarpu kone visi įmanomi stilingi JUNG dizainai iš plastiko ar metalo, įskaitant 63 „Les Couleurs® Le Corbusier“ spalvas, suteikia kūrybinę laisvę interjero ekspertams – kiekvienas nuosaikios išvaizdos valdiklis bet kokioje aplinkoje dera kaip estetiška puošmena.

Vienas dailus valdiklis – platus pritaikymas

Parodoje taip pat bus galima apžiūrėti 32 išmaniosiomis funkcijomis pasižymintį intuityvų jutiklinį ekraną ir jungiklį viename – LS TOUCH. Tai JUNG asortimento naujiena, kurioje visapusiškas konkrečios patalpos KNX sistemos valdymas ir atvaizdavimas susijungia su universaliu rafinuotu dizainu.

„Įrenginyje galima sukurti iki 8 savaitinių laikmačių, taip apšvietimą ir žaliuzes galima reguliuoti pagal laiką, LS TOUCH leidžia iškviesti mėgstamiausius scenarijus bei individualizuoti meniu: tinklelio dydį, puslapių skaičių ir išdėstymą. O štai kambario temperatūros matavimas ir optimalaus jos rodiklio nustatymas – viena pažangiausių LS TOUCH funkcijų“, – pasakoja R. Skurdenis.

Pagal principą „perbraukti ir paliesti“ sukurta naudotojo sąsaja primena išmaniuosius telefonus, tad perprasti įrenginį neprireiks pastangų. Kaip ir paversti patraukliu namų interjero akcentu su nesenstančiu LS 990 arba potinkinio montavimo LS ZERO dizainu. Be metalinės versijos, rėmelį galima rinktis iš „Les Couleurs® Le Corbusier“ paletės – tokiu atveju analogiška spalva švies ir ekrano fonas.

Naujos išvaizdos termostatai padeda taupyti

Ant JUNG inovacijų pakylos parodoje RESTA 2023 – ir patalpos termostatai, užtikrinantys ekonomišką energijos vartojimą. Priklausomai nuo konkretaus tipo, įrenginiai turi standartinius šildymo, vėsinimo bei ekonominį režimą – šis nakčiai sumažina šildymą. Kai kurie automatiškai koreguoja temperatūrą viduje, užfiksavę jos kritimą (pavyzdžiui, palikus pravirą langą), arba gali veikti išvien su šildomomis grindimis.

„Norimas klimatas pasirenkamas tiesiog pasukus ratuką, o tokia funkcija kaip mechaniškai užfiksuojama maksimali nustatoma termostato vertė ypač palanki viešojo naudojimo objektuose, tarkime, ugdymo įstaigose.

Naudojimąsi taip pat supaprastina iš tolo matomas esamos įrenginio būsenos šviesos diodas. Įjungus šildymą ar vėsinant pastatą šviesos diodas bus atitinkamai raudonas arba mėlynas, oranžinė spalva indikuos apsaugos nuo užšalimo režimą. Pavyzdžiui, nakties metu miegamajame indikatorių galima vienu paspaudimu išjungti“, – komentuoja R. Skurdenis.

Ypatinga šviesos reguliatorių apdaila

Mėgautis komfortišku ir prie efektyvesnio resursų vartojimo prisidedančiu klimatu atnaujintas JUNG termostatas leis funkcionalų įrenginį pritaikant kaip skoningą interjero detalę. Tereikia išsirinkti iš JUNG LS, A, CD, AS serijų, medžiagų ir spalvų gausos.

„Vizualiai termostatai identiški patobulintiems šviesos reguliatoriams. Pastarųjų sukamąsias rankenėles paplatinome 4 mm ir sumažinome aukštį, tikro metalo modelių priekinę dalį gaminame iš tokios pačios medžiagos kaip visas elementas“, – anot R. Skurdenio, dėl taip optimizuotos konstrukcijos ne tik dizainas alsuoja harmoningesne elegancija, bet ir pažangesnis valdymas tarnauja naudotojui.

„Geriausia tuo įsitikinti išbandžius patiems, tad per parodą kviečiu užsukti ir į mūsų naujausių gaminių ekspoziciją. Ir nesukti galvos dėl būtinybės permontuoti visą reguliatorių, jei nuspręsite turimus dangtelius pakeisti naujaisiais – naujieji dangteliai tiks ir anksčiau sumontuotiems mechanizmams“, – pataria jis.

Tarptautinė statybų verslo paroda RESTA 2023 parodų ir kongresų centre LITEXPO Vilniuje šurmuliuos balandžio 27–29 d. Laukiami visi: projektuotojai, būsto statytojai, kiti esami ir nauji savo sričių specialistai bei kiekvienas, kuriam smalsu susipažinti su rinkos inovacijomis. 
Statybunaujienos.lt
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
RESTA

nuotrauka
2024-05-06 13:00
Į parodą atvežėte gerą gaminį, norėjote pristatyti įdomią naujovę, bet prie ekspozicijos priėjo vos vienas kitas žmogus. Priešais įsikūrusioje ekspozicijoje nebuvo nieko naujo, bet žmonės nuolat prie jos būriavosi. Kaip įminti buvimo parodos dalyviu mįslę, kad išleisti pinigai sugrįžtų padidėjusiu ž...
nuotrauka
2024-04-30 12:15
„OmnispowerEurope“ drauge su partneriais sukūrė unikalią bateriją, galinčią dirbti ir aukštoje, ir žemoje temperatūroje bei užtikrinti didžiausią įrenginio našumą. Ji ne tik dirba 24x7 režimu, kad maksimaliai sumažintų sąnaudas ir generuotų didžiausias vertes, bet ir yra besimokanti baterija. Ji nuo...
nuotrauka
2024-04-29 16:39
Balandžio 26 d. didžiausiame skaitmeninės statybos forume Lietuvoje – tarptautinėje konferencijoje „Skaitmeninė statyba 2024. Vilnius" – paskelbti ir apdovanoti geriausi praėjusiais metais Lietuvos įmonių įgyvendinti skaitmeninės statybos projektai.
nuotrauka
2024-04-26 16:47
Tarptautinėje statybų verslo parodoje „RESTA 2024" buvo diskutuojama ir apie tai, ar duomenys apie pastato techninę eksploataciją yra svarbūs ir ar jie padidina pastato vertę.
nuotrauka
2024-04-26 10:20
Tarptautinės statybos verslo parodos RESTA metu jau šeštą kartą įvyko konkursas „Įspūdingiausios RESTA ekspozicijos“ (ĮRE). Konkurso metu apdovanotos 5 įspūdingiausias ekspozicijas parengusios bendrovės bei architektai/projektuotojai, įrengę nugalėtojų ekspozicijas.
nuotrauka
2024-04-26 10:08
Įsitikinti, kaip įvairiai interjerą mato ir kokias emocijas juo gali perteikti skirtingi žmonės, galima užsukus į LITEXPO parodos „Baldai ir dizaino sprendimai" garsių nuomonės formuotojų erdvę. Joje dizaineris Robertas Kalinkinas, menininkė Monika Dirsytė ir tinklaraščio susitvarkyk.lt autorė Toma ...
nuotrauka
2024-04-26 06:16
Protingų namų ekspertai iš „JUNG Vilnius" 2024 metų tarptautinės statybų verslo parodos „RESTA" lankytojams demonstruoja, jog namai gali tapti dinamiška aplinka, kuri su mumis sąveikauja, supranta mūsų poreikius ir padeda gyventi patogesnį gyvenimą. Šią naujos kartos namų evoliuciją, kartu su kitomi...
nuotrauka
2024-04-26 06:10
Daugiabučių atnaujinimo klausimas tampa vis aktualesnis – Vyriausybės programoje iškelto tikslo kasmet renovuoti po 1000 daugiabučių pasiekti kol kas nepavyksta. Aplinkos ministras Simonas Gentvilas mano, kad pastatų atnaujinimas skydais leistų pamatyti 3 kartus greitesnį renovacijos procesą ir suta...
nuotrauka
2024-04-25 07:10
Balandžio 25 d. „LITEXPO“ vyksiančioje parodoje „RESTA 2024“ Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) organizuoja konferenciją „Pastatų renovacija skydais Lietuvoje: iššūkiai ir perspektyvos“. Konferencijoje išskirtinis dėmesys bus skiriamas efektyviems senų daugiabučių modernizavimo sprendimams. L...
nuotrauka
2024-04-23 07:10
Tarptautinės statybos verslo parodos RESTA metu jau šeštą kartą įvyks konkursas „Įspūdingiausios RESTA ekspozicijos“ (ĮRE). Konkurso metu bus apdovanotos 5 įspūdingiausias ekspozicijas parengusios bendrovės bei architektai/projektuotojai, įrengę nugalėtojų ekspozicijas.
nuotrauka
2024-04-10 14:13
Paskutinį balandžio savaitgalį, 25-27 d., LITEXPO parodų ir kongresų centras, kaip ir kasmet, vėl pakvies į svarbiausią šalyje statybų sektoriaus temoms dedikuotą parodą – „Resta 2024“. Pirmą kartą surengta dar 1994-aisiais, „Resta“ per 30 metų ženkliai išaugo, sustiprėjo ir dabar yra vienintelė spe...
nuotrauka
2024-02-07 15:06
Pandemija parodų verslui tapo tikrai egzistencine grėsme. Jos laikotarpiu LITEXPO pajamos smuko net penkis kartus. Panašią statistiką fiksavo ir parodų organizatoriai užsienyje. Pesimistiškesni analitikai netgi prognozavo, kad sektorius išgyvena negrįžtamus pokyčius ir patyrė neatitaisomą žalą. Vis ...
nuotrauka
2023-05-30 13:31
Didžiausiai Baltijos šalyse tarptautinei statybų verslo parodai „Resta“ suteiktas Pasaulinės parodų industrijos asociacijos UFI sertifikatas. Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO teigimu, ši paroda yra vienintelė Baltijos šalyse, pelniusi tokį įvertinimą.
nuotrauka
2023-05-03 08:49
Jau penktą kartą Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vykstančios tarptautinės statybų verslo parodos RESTA metu buvo įvardintos įspūdingiausios ekspozicijos. Konkurso „Įspūdingiausios RESTA ekspozicijos“ vertinimo komisija analizavo, kodėl vienoms įmonėms pavyksta būti matomoms, išskirtinėms,...
nuotrauka
2023-04-28 09:26
Jau penktą kartą įvyko konkursas „Įspūdingiausios parodos ekspozicijos“. Jungtinės RESTA ir BALDAI IR DIZAINO SPRENDIMAI 2023 parodos išrinktos įspūdingiausios ekspozicijos, įvardinti jų autoriai.
nuotrauka
2023-04-27 18:59
Ketvirtadienį, balandžio 27 d., LITEXPO atidaryta 3 dienas truksianti didžiausia Baltijos šalyse tarptautinė statybų verslo paroda „Resta 2023". Daugiausia dėmesio joje skiriama energiniam statinių tvarumui, skaitmeninei statybai, profesiniam orientavimui, darniam miestų vystymui ir Ukrainos atstaty...
nuotrauka
2023-02-03 07:30,      papildyta 2023-04-18 06:50, Komisijos nariai
Tarptautinės statybų verslo parodos RESTA metu jau penktą kartą įvyks konkursas „Įspūdingiausios RESTA ekspozicijos“ (ĮRE). Konkurso metu bus apdovanotos 5 įspūdingiausias ekspozicijas parengusios bendrovės bei architektai/projektuotojai, įrengę nugalėtojų ekspozicijas.
nuotrauka
2022-04-28 07:10
Paroda paprastai suvokiama kaip renginys, kurio metu lankytojams pristatomi eksponatai, sprendimai, veikla. Ir todėl svarbūs du klausimai: ką pristatyti ir kaip tai padaryti.
nuotrauka
2022-04-22 14:24
Medienos vilnos plokštės „Cewood“ Lietuvoje dar itin naujas produktas. Tuo tarpu Latvijoje, namų rinkoje, šis produktas naudojamas labai plačiai: nuo lubų apdailos privačiuose namuose iki daugelio mokyklų, verslo pastatų, kitų objektų atnaujinimo ir statybos projektų.
nuotrauka
2022-04-22 13:27
Mes gaminame priešgaisrinius produktus, kurie skirti pasyviai gaisrinei saugai. Rinkai pristatome įvairius sertifikuotus sprendimus: dūmų šalinimo kanalus, ugniai atsparius ortakius, plieninių ir medinių konstrukcijų apsaugą – tai labai platus spektras sprendimų, dalį kurių su partneriais (UAB FOGO)...

Statybunaujienos.lt » RESTA