2024 balandžio 13 d. šeštadienis, 5:18
Reklama  |  facebook

Didžiausioje Baltijos šalyse statybų parodoje – 2023 m. JUNG naujovės: pristatys ilgai lauktus išmanius sprendimus Fotogalerija

2023-04-18 10:43
Išmanių namų ekspertai šių metų tarptautinės statybų verslo parodos RESTA lankytojus balandžio 27–29 d. pasitiks pristatydami tvariam ir komfortiškam gyvenimui sukurtus gaminius. Estetiškų elektros instaliacijos prietaisų ir išmaniųjų sistemų gamintojo JUNG stende didžiausio dėmesio tikimasi naujos kartos skaitmeninei sistemai, lengvai realizuojamai naujuose ir senesnės statybos pastatuose, atitinkančiuose įrengimui reikiamas sąlygas.
nuotrauka
JUNG nuotr.


Minimos įmonės
JUNG Vilnius, UAB
Naujovė leis kurti išmanesnius namus paprasčiau

Tokios skaitmeninės namų sistemos kaip šiemet parodoje pristatoma JUNG HOME seniai laukė ne vien elektrikai ir kiti būstų įrengimo sektoriaus specialistai.

Pasak jungiklių ir išmanių namų sistemų centro „JUNG Vilnius“ vadovo Raimundo Skurdenio, iš arti susipažinti su didelių išlaidų nereikalaujančia, paprastesne alternatyva profesionalioms išmanaus namo sistemoms verta ir naujakuriams ar planuojantiesiems remontą.

„Vienas esminių šio sprendimo privalumų – galimybė vos su kvalifikuoto elektriko pagalba tiek inžineriniu aspektu paprastesnius senos statybos, tiek naujus namus transformuoti į išmanesnius. Mat sistemai įdiegti reikia tik tradicinės elektros instaliacijos.

Veikti ji ima iškart, be interneto ryšio ar serverio. Užtenka atsisiųsti nemokamą JUNG HOME programėlę, kuri visus komponentus akimirksniu susieja saugiu „Bluetooth® Mesh“ ryšiu“, – pasakoja ekspertas ir priduria, kad sistemos naudojimui, konfigūravimui ar atnaujinimui prireiks tik telefono su ta pačia intuityviai valdoma programėle.

Tvarumas ir dizaino estetika

Su JUNG HOME į bendrą tinklą sujungtos namų funkcijos veikia išvien ir atveria neribotas galimybes. Įskaitant tokias, kurios atliepia šiandien ypač aktualų tvariau eksploatuojamų būstų poreikį: pavienių įrenginių energijos suvartojimo stebėjimą ar šildymo išlaidų taupymo scenarijų.

R. Skurdenis pamini ir komfortiškesnės kasdienybės aspektą, kuomet savaime įsijungia rytinis apšvietimas ar nepakilus nuo sofos užtraukiamos užuolaidos. Susiejus sistemą su virtualiaisiais asistentais „Amazon Alexa“, „Google Home“ ar ekosistema „SmartThings“ namai jų ribose paklus valdymui per nuotolį ar balsu.

„Pradėti galima kad ir nuo vieno išmaniojo jungiklio ar kištukinio lizdo ir plėsti sistemą palaipsniui, priklausomai nuo poreikių ar finansinės situacijos“, – akcentuoja ekspertas.

Tuo tarpu kone visi įmanomi stilingi JUNG dizainai iš plastiko ar metalo, įskaitant 63 „Les Couleurs® Le Corbusier“ spalvas, suteikia kūrybinę laisvę interjero ekspertams – kiekvienas nuosaikios išvaizdos valdiklis bet kokioje aplinkoje dera kaip estetiška puošmena.

Vienas dailus valdiklis – platus pritaikymas

Parodoje taip pat bus galima apžiūrėti 32 išmaniosiomis funkcijomis pasižymintį intuityvų jutiklinį ekraną ir jungiklį viename – LS TOUCH. Tai JUNG asortimento naujiena, kurioje visapusiškas konkrečios patalpos KNX sistemos valdymas ir atvaizdavimas susijungia su universaliu rafinuotu dizainu.

„Įrenginyje galima sukurti iki 8 savaitinių laikmačių, taip apšvietimą ir žaliuzes galima reguliuoti pagal laiką, LS TOUCH leidžia iškviesti mėgstamiausius scenarijus bei individualizuoti meniu: tinklelio dydį, puslapių skaičių ir išdėstymą. O štai kambario temperatūros matavimas ir optimalaus jos rodiklio nustatymas – viena pažangiausių LS TOUCH funkcijų“, – pasakoja R. Skurdenis.

Pagal principą „perbraukti ir paliesti“ sukurta naudotojo sąsaja primena išmaniuosius telefonus, tad perprasti įrenginį neprireiks pastangų. Kaip ir paversti patraukliu namų interjero akcentu su nesenstančiu LS 990 arba potinkinio montavimo LS ZERO dizainu. Be metalinės versijos, rėmelį galima rinktis iš „Les Couleurs® Le Corbusier“ paletės – tokiu atveju analogiška spalva švies ir ekrano fonas.

Naujos išvaizdos termostatai padeda taupyti

Ant JUNG inovacijų pakylos parodoje RESTA 2023 – ir patalpos termostatai, užtikrinantys ekonomišką energijos vartojimą. Priklausomai nuo konkretaus tipo, įrenginiai turi standartinius šildymo, vėsinimo bei ekonominį režimą – šis nakčiai sumažina šildymą. Kai kurie automatiškai koreguoja temperatūrą viduje, užfiksavę jos kritimą (pavyzdžiui, palikus pravirą langą), arba gali veikti išvien su šildomomis grindimis.

„Norimas klimatas pasirenkamas tiesiog pasukus ratuką, o tokia funkcija kaip mechaniškai užfiksuojama maksimali nustatoma termostato vertė ypač palanki viešojo naudojimo objektuose, tarkime, ugdymo įstaigose.

Naudojimąsi taip pat supaprastina iš tolo matomas esamos įrenginio būsenos šviesos diodas. Įjungus šildymą ar vėsinant pastatą šviesos diodas bus atitinkamai raudonas arba mėlynas, oranžinė spalva indikuos apsaugos nuo užšalimo režimą. Pavyzdžiui, nakties metu miegamajame indikatorių galima vienu paspaudimu išjungti“, – komentuoja R. Skurdenis.

Ypatinga šviesos reguliatorių apdaila

Mėgautis komfortišku ir prie efektyvesnio resursų vartojimo prisidedančiu klimatu atnaujintas JUNG termostatas leis funkcionalų įrenginį pritaikant kaip skoningą interjero detalę. Tereikia išsirinkti iš JUNG LS, A, CD, AS serijų, medžiagų ir spalvų gausos.

„Vizualiai termostatai identiški patobulintiems šviesos reguliatoriams. Pastarųjų sukamąsias rankenėles paplatinome 4 mm ir sumažinome aukštį, tikro metalo modelių priekinę dalį gaminame iš tokios pačios medžiagos kaip visas elementas“, – anot R. Skurdenio, dėl taip optimizuotos konstrukcijos ne tik dizainas alsuoja harmoningesne elegancija, bet ir pažangesnis valdymas tarnauja naudotojui.

„Geriausia tuo įsitikinti išbandžius patiems, tad per parodą kviečiu užsukti ir į mūsų naujausių gaminių ekspoziciją. Ir nesukti galvos dėl būtinybės permontuoti visą reguliatorių, jei nuspręsite turimus dangtelius pakeisti naujaisiais – naujieji dangteliai tiks ir anksčiau sumontuotiems mechanizmams“, – pataria jis.

Tarptautinė statybų verslo paroda RESTA 2023 parodų ir kongresų centre LITEXPO Vilniuje šurmuliuos balandžio 27–29 d. Laukiami visi: projektuotojai, būsto statytojai, kiti esami ir nauji savo sričių specialistai bei kiekvienas, kuriam smalsu susipažinti su rinkos inovacijomis. 
Statybunaujienos.lt
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
RESTA

nuotrauka
2024-04-10 14:13
Paskutinį balandžio savaitgalį, 25-27 d., LITEXPO parodų ir kongresų centras, kaip ir kasmet, vėl pakvies į svarbiausią šalyje statybų sektoriaus temoms dedikuotą parodą – „Resta 2024“. Pirmą kartą surengta dar 1994-aisiais, „Resta“ per 30 metų ženkliai išaugo, sustiprėjo ir dabar yra vienintelė spe...
nuotrauka
2024-02-07 15:06
Pandemija parodų verslui tapo tikrai egzistencine grėsme. Jos laikotarpiu LITEXPO pajamos smuko net penkis kartus. Panašią statistiką fiksavo ir parodų organizatoriai užsienyje. Pesimistiškesni analitikai netgi prognozavo, kad sektorius išgyvena negrįžtamus pokyčius ir patyrė neatitaisomą žalą. Vis ...
nuotrauka
2023-05-30 13:31
Didžiausiai Baltijos šalyse tarptautinei statybų verslo parodai „Resta“ suteiktas Pasaulinės parodų industrijos asociacijos UFI sertifikatas. Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO teigimu, ši paroda yra vienintelė Baltijos šalyse, pelniusi tokį įvertinimą.
nuotrauka
2023-05-03 08:49
Jau penktą kartą Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vykstančios tarptautinės statybų verslo parodos RESTA metu buvo įvardintos įspūdingiausios ekspozicijos. Konkurso „Įspūdingiausios RESTA ekspozicijos“ vertinimo komisija analizavo, kodėl vienoms įmonėms pavyksta būti matomoms, išskirtinėms,...
nuotrauka
2023-04-28 09:26
Jau penktą kartą įvyko konkursas „Įspūdingiausios parodos ekspozicijos“. Jungtinės RESTA ir BALDAI IR DIZAINO SPRENDIMAI 2023 parodos išrinktos įspūdingiausios ekspozicijos, įvardinti jų autoriai.
nuotrauka
2023-04-27 18:59
Ketvirtadienį, balandžio 27 d., LITEXPO atidaryta 3 dienas truksianti didžiausia Baltijos šalyse tarptautinė statybų verslo paroda „Resta 2023". Daugiausia dėmesio joje skiriama energiniam statinių tvarumui, skaitmeninei statybai, profesiniam orientavimui, darniam miestų vystymui ir Ukrainos atstaty...
nuotrauka
2023-02-03 07:30,      papildyta 2023-04-18 06:50, Komisijos nariai
Tarptautinės statybų verslo parodos RESTA metu jau penktą kartą įvyks konkursas „Įspūdingiausios RESTA ekspozicijos“ (ĮRE). Konkurso metu bus apdovanotos 5 įspūdingiausias ekspozicijas parengusios bendrovės bei architektai/projektuotojai, įrengę nugalėtojų ekspozicijas.
nuotrauka
2022-04-28 07:10
Paroda paprastai suvokiama kaip renginys, kurio metu lankytojams pristatomi eksponatai, sprendimai, veikla. Ir todėl svarbūs du klausimai: ką pristatyti ir kaip tai padaryti.
nuotrauka
2022-04-22 14:24
Medienos vilnos plokštės „Cewood“ Lietuvoje dar itin naujas produktas. Tuo tarpu Latvijoje, namų rinkoje, šis produktas naudojamas labai plačiai: nuo lubų apdailos privačiuose namuose iki daugelio mokyklų, verslo pastatų, kitų objektų atnaujinimo ir statybos projektų.
nuotrauka
2022-04-22 13:27
Mes gaminame priešgaisrinius produktus, kurie skirti pasyviai gaisrinei saugai. Rinkai pristatome įvairius sertifikuotus sprendimus: dūmų šalinimo kanalus, ugniai atsparius ortakius, plieninių ir medinių konstrukcijų apsaugą – tai labai platus spektras sprendimų, dalį kurių su partneriais (UAB FOGO)...
nuotrauka
2022-04-22 11:30
RESTOJE pristatome dvi temas, kurios būdingos mūsų įmonei: išmaniosios technologijos ir dizainas. Parodos lankytojams pristatome naujas išmaniųjų namų sistemas, naujus lietimui jautrius ekranus, šiek tiek pigesnes naujas sistemas valdyti išmanius namus ir kaip visada – naujo dizaino, spalvų jungikli...
nuotrauka
2022-04-20 18:06
Šiemet jau ketvirtą kartą įvyko konkursas „Įspūdingiausios parodos ekspozicijos“. Pamatykite nugalėtojų ekspozicijas.
nuotrauka
2022-04-20 16:54
Šiandien, balandžio 20 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO prasidėjo 4 dienas truksianti tarptautinė statybos ir remonto paroda RESTA, kuri šiemet vyksta kartu su paroda „Baldai ir dizaino sprendimai“.
nuotrauka
2022-04-19 10:52
Jau balandžio 22 d. apie statybų sektoriaus skaitmenizaciją, statybos leidimų išdavimo spartinimą ir reikalingus pokyčius sektoriuje bus diskutuojama jau 11-us metus iš eilės vykstančiame didžiausiame skaitmeninės statybos tematikos renginyje Lietuvoje – tarptautinėje konferencijoje „Skaitmeninė sta...
nuotrauka
2022-04-19 09:22
Žmogus – itin gerai prisitaikanti būtybė. Statybos, energetikos ar susijusių sektorių atveju tai reiškia gebėjimą sukurti ir naudoti technologijas, kurios įveikia ribojimus arba kuria pridėtinių verčių
nuotrauka
2022-04-15 07:48
Po dviejų metų pertraukos „Layher Baltic“ ir Baltijos pastolininkų asociacija BSA rengia antrąjį pastolininkų čempionatą. Dalyvauti jame rengiasi komandos ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Suomijos, Švedijos, Norvegijos.
nuotrauka
2022-04-14 07:37
Kaip susikurti, įsirengti ir apstatyti namus? Kaip tai padaryti meniškai? Kokius baldus rinktis? Kaip estetiką suderinti su patogumu? Tai kiekvieno naujakurio klausimai, kurie neapleidžia ir sugalvojusių atnaujinti būstą.
nuotrauka
2022-04-05 13:26
Gyvai grįžtančioje parodoje RESTA įmonės pristatys ne tik naują požiūrį į tradicinius, įprastus dalykus, bet ir suteiks galimybę gyvai pamatyti tai, ko pasaulyje yra vos kelios dešimtys.
nuotrauka
2022-03-17 15:37
Balandžio 20–23 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vyks didžiausia Baltijos šalyse statybų verslo paroda RESTA. Kartu vyks ir paroda „Baldai ir dizaino sprendimai 2022“.
nuotrauka
2022-03-02 13:45,      papildyta 2022-04-14 06:00, Patikslinta informacija
Tarptautinės statybos ir remonto parodos RESTA metu jau ketvirtą kartą įvyks konkursas „Įspūdingiausios RESTOS ekspozicijos“ (ĮRE). Konkurso metu bus apdovanotos 5 įspūdingiausias ekspozicijas parengusios bendrovės bei architektai/projektuotojai, įrengę nugalėtojų ekspozicijas.

Statybunaujienos.lt » RESTA