2022 rugsėjo 30 d. penktadienis, 0:59
Reklama  |  facebook

Didžiausiose Baltijos šalyse KTU „WANTed“ karjeros dienose – rekordinis verslo atstovų ir lankytojų skaičius

2018-10-25 07:30
KTU „WANTed“ karjeros dienos 2018 – keturioliktus metus Kauno technologijos universiteto (KTU) organizuojama didžiausia Baltijos šalyse studentų, absolventų ir verslo įmonių kontaktų mugė. Spalio 24 dieną beveik 9 tūkst. jaunuolių užplūdo Kauno „Žalgirio“ areną, kur jų laukė talentų ieškančių įmonių, organizacijų bei žymių tarptautinių investuotojų atstovai.
nuotrauka
KTU „WANTedׅ“ karjeros dienos. KTU nuotr.


Minimos įmonės
Kauno technologijos universitetas (KTU),

Renginio šūkis – „Wanted meets Wanted“ – akcentavo, kad tai vieta, kur geidžiamiausi darbdaviai susitiko su geidžiamiausiais ateities darbuotojais.

Pasak renginio organizatorių, kasmet jaučiamas vis didesnis susidomėjimas iš abiejų pusių – studentai ateina žinodami ko ieško, ko galėtų paklausti, įmonės randa vis inovatyvesnių ir įdomesnių sprendimų, kaip pateikti informaciją apie save. Dalyvaujančių įmonių skaičius – rekordinis ir simboliškas

„Gaila, kad kai aš buvau studentas, tokių renginių dar nebuvo. Puikiai prisimenu ir pirmąsias KTU karjeros dienas – šiandien džiaugiamės rekordiniu dalyvaujančių įmonių skaičiumi, anądien greičiausiai pačių lankytojų tebuvo vos 141. Jei tendencijos nesikeis, po 10 metų galbūt turėsime jau 1000 mugės dalyvių“, – renginio atidarymo šventėje sakė KTU Studijų prorektorius Jonas Čeponis.

dargis

Nuotraukoje - Robertas Dargis

KTU „WANTedׅ“ karjeros dienos 2018 globėjas, Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) prezidentas Robertas Dargis pastebėjo, jog skaičius 141 – labai simbolinis.

„Būtent tiek Seimo narių turime Lietuvoje, bet ne Seime yra sprendžiama Lietuvos ateitis, ateitis yra sprendžiama čia, kur susirenka patys kūrybingiausi, patys svarbiausi žmonės mūsų ateičiai, kurie turi idėjų, o pasaulį šiandien valdo būtent idėjos ir profesionalumas. Technologijos leidžia daryti tai, ko žmogaus protas dar nėra sugalvojęs, bet pasinaudoti tomis galimybėmis šiandien galite kiekvienas. Mano palinkėjimas visiems dalyviams – tapti pačiais geriausiais darbdaviais, nes su savo idėjomis šiandien galite apversti pasaulį“, – tvirtino R. Dargis.

Pasak jo, į įmones ateina visiškai nauja karta darbuotojų, o vadovų užduotis suburti įmonėje dirbančius žmones į darnią ir puikiai veikiančią komandą, tad tokie renginiai – puikus formatas susipažinti ir geriau suprasti, kokias idėjas generuoja naujoji karta.

„Galime iki užkimimo kalbėti apie aukštą pridėtinę vertę, bet jeigu neturėsime žmonių, kurie ją kurtų, tai niekas nepasikeis. Tai, apie ką mums reikia kalbėti – idėjos, idėjos ir dar kartą idėjos, bei, aišku, kūrybingų žmonių skatinimas veikti“.

Geriausi rinkoje – vienoje vietoje

Įmonės ir organizacijos renginio metu galėjo siūlyti darbo ir praktikos vietas, baigiamųjų projektų temas studentams. Pagrindinio karjeros dienų partnerio „ABB“ vykdomasis direktorius Jukka Patrikainenas pastebėjo, jog plečiantis verslui įvairių galimybių studentams kasmet ženkliai daugėja. 

„Pavyzdžių toli ieškoti nereikia – pernai tuo pačiu metu galėjome pasiūlyti 1300 laisvas pozicijas visame pasaulyje, šiandien jų yra 3064. Lietuvoje, kaip ir visame pasaulyje galimybių yra daugybė. Pagrindinis mūsų sėkmės elementas yra bendradarbiavimas – tiek vieniems su kitais, tiek su kitomis įmonėmis, valdžios institucijomis. Žinoma, labai svarbu rodyti iniciatyvą, būti aktyviems, mokytis. Kurkime ateitį drauge,“ – ragino J. Patrikainen.

Renginio organizatoriai ir dalyviai įsitikinę, jog nors šiais laikais informacijos apstu ir internete, gyvo bendravimo ir tokių karjeros kontaktų mugių svarba niekur nedingsta.

„Jausmas ir suvokimas, ar nori priklausyti organizacijai susiformuoja per bendravimą su ten jau dirbančiais žmonėmis. Renginio metu galima susipažint ir įvertinti, kokia kultūra vyrauja įmonėje, koks požiūris į darbuotoją ir pan., kas būsimam komandos nariui dažnai padeda apsispręsti“, – sakė KTU Bendradarbiavimo vystymo ir karjeros centro (BVKC) vadovė Lina Slavickaitė. 

Šiemet dar daugiau laiko skirti bendravimui padėjo naujovė – elektroninė kontaktų apsikeitimo sistema. Renginio lankytojai galėjo vienu kortelės prilietimu palikti savo kontaktinius duomenis dominančiai organizacijai.

Įkvepiantys pranešimai ir „Beissoul & Einius“ pasirodymas

Studentus, absolventus ir visus kitus renginio dalyvius pasitiko net 3 skirtingos renginio erdvės, skirtos karjerai, ugdymui ir įkvėpimui – tradicinėje „Karjeros“ erdvėje įsikūrė organizacijų stendai, „Inovacijų alėjoje“ įmonės pristatė savo kuriamus produktus, inovacijas, o konferencijų erdvėje„Wanted talks“ buvo galima išgirsti įkvepiančių pranešimų.

Konferenciją moderavo „Gero vakaro šou“ ir kitų TV laidų bei renginių vedėjas, vienas iš „Humoro klubo“ įkūrėjų, ilgametis „Kitokie pasikalbėjimų“ vedėjas Justinas Jankevičius.

Konferencijoje pranešimus skaitė KTU „WANTedׅ“ karjeros dienos 2018 globėjas, Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) prezidentas R. Dargis, karjeros dienų mecenatės, bendrovės „ABB“ padalinio Lietuvoje vadovas Kęstutis Jablonskis ir pardavimų specialistas Paulius Gūžys, „Continental“, ketinančios Lietuvoje investuoti 95 mln. dolerių, padalinio Lietuvoje vadovas Shayanas Ali, įmonės „Littelfuse“ mokslinių tyrimų ir plėtros skyriaus vadovas Jovirdas Linkauskas, „Centric“ technologijų direktorius (CTO) Freddie Veltmaatas.

Paskutiniai J. Jankevičiaus pašnekovais tapo elektroninės muzikos ir meno dueto „Beissoul & Einius“ vaikinai, pasidalinę savo patirtimi apie tai, ką bendro turi karjera ir žodis „ne“ ir muzikine programa užbaigę karjeros dienų renginį.

Parengta pagal KTU informaciją. KTU nuotr. 

Statybunaujienos.lt
Aktualijos

nuotrauka
2022-09-29 14:43
2022 m. LEDVANCE ekspozicija aplankys kelias Europos šalis ir sustos didmeninės prekybos įmonėse bei kitose patogiose vietose, kad pademonstruotų naujausius LEDVANCE gaminius – nuo šviestuvų, lempų, LED modulių, iki elektrinių komponentų ir šviesos valdymo sistemų, skirtų montuotojams ir projektuoto...
nuotrauka
2022-09-29 09:50
Didžiausią įtaką bendram kainų pokyčiui turėjo statybinių medžiagų ir gaminių kainų padidėjimas 1,2 proc., mašinų ir mechanizmų darbo valandos kainų padidėjimas 0,4 proc., ir vidutinio valandinio bruto darbo užmokesčio sumažėjimas 1,2 proc. Iš statybinių medžiagų ir gaminių daugiausia – 7,7 proc. pa...
nuotrauka
2022-09-28 12:54
Aplinkos ministerija patikslino Vyriausybės nutarimu patvirtintus Daugiabučio namo bendrojo naudojimo objektų administravimo nuostatus ir kviečia projektui teikti pastabas ir pasiūlymus.
nuotrauka
2022-09-28 06:46
Nuo spalio 3 d. neprijungtų prie centrinio šildymo sistemos daugiabučių namų gyventojai ir individualių gyvenamųjų namų savininkai, norintys pasikeisti iškastiniu kuru kūrenamus katilus į netaršius šildymo įrenginius, galės teikti paraiškas paramai gauti.
nuotrauka
2022-09-27 07:47
Pagal Valstybinės žemės sklypų perdavimo valdyti, naudoti ir disponuoti jais patikėjimo teise savivaldybėms taisykles ir atsižvelgiant į Marijampolės savivaldybės tarybos prašymą, Marijampolės savivaldybei perduodama 10 valstybinės žemės sklypų gatvėms ir vietiniams keliams, komunaliniams inžinerini...
nuotrauka
2022-09-26 11:20
Nuo 2022 m. lapkričio 1 d. ketindami atsiskaityti grynaisiais pinigais turime įsivertinti, ar mūsų mokamos sumos dydis yra leistinas įstatymais, nes net nenorėdami galime tapti įstatymo pažeidėjais, kai neigiamų pasekmių sulaukia tiek grynųjų pinigų mokėtojas, tiek juos priėmęs asmuo.
nuotrauka
2022-09-26 11:00
Vilnius kviečia architektus teikti projektus ir idėjas naujoms ugdymo įstaigoms. „Vilniaus vystymo kompanija“ skelbia architektūros projektų konkursus, kuriuose ieškoma geriausių idėjų vaikų darželiams Šnipiškėse ir Balsiuose bei Pavilnyje ir Perkūnkiemyje planuojamoms statyti progimnazijoms.
nuotrauka
2022-09-26 07:14
Nusėdęs, pakrypęs, skylantis statinys – gal ir nedažna, bet labai sunki liga, galinti pasibaigti ir avarija ar pastato nugriovimu. Baltijos šalyse ir Lenkijoje lietuviško kapitalo bendrovė „Geolift Baltic“ siūlo konstrukcijų stabilizavimą ir pakėlimą geopolimerinėmis injekcijomis – greita ir elegant...
nuotrauka
2022-09-23 09:27
Šalies ekonomistai prognozuoja, kad situacija Lietuvos nekilnojamojo turto (NT) rinkoje netrukus stabilizuosis – kainos turėtų išsilyginti, o naujų butų pasiūla pradėti augti. Todėl svajojantiems apie savo nuosavą būstą sąlygos jį įsigyti, ekspertų teigimu, ateityje vėl numatomos palankios. Tačiau n...
nuotrauka
2022-09-22 14:13
Visoje Lietuvoje vykstant viešame masinio vertinimo dokumentų svarstyme visuomenė gali susipažinti su Registrų centro perskaičiuotomis projektinėmis žemės ir statinių vidutinėmis rinkos vertėmis, kurios įsigalios nuo kitų metų sausio. Vidutinės rinkos vertės ne rečiau kaip kas penkerius metus prilyg...
nuotrauka
2022-09-22 06:20
Valstybės įmonė Turto bankas pajūryje skelbia išskirtinį aukcioną – ketinama parduoti nuo jūros 600 m nutolusius beveik 2000 kv. m dydžio poilsio namus. Pradinė kaina aukcione sieks 2 mln. 168 tūkst. eurų. Iš parduoto turto gautos lėšos bus investuojamos į policijos komisariato Klaipėdoje daugiaaukš...
nuotrauka
2022-09-22 06:17
15 tūkstančių sėdimų vietų, stogas virš tribūnų, du didžiuliai ekranai, automatiškai laistoma ir šildoma žalia veja bei aukščiausios kokybės bėgimo takai. Visa tai – tik dalis nuo pamatų atstatyto naujutėlaičio Dariaus ir Girėno stadiono privalumų. Sportininkai ir žiūrovai juos išbandys jau netrukus...
nuotrauka
2022-09-22 06:02
Dviračių ir pėsčiųjų infrastruktūros plėtra nuo 3 tūkst. iki 5 tūkst. km takų, patogesnės ir saugesnės šių eismo dalyvių kelionės, motyvacija iš nuosavo transporto persėsti ant gamtai ir sveikatai draugiškų dviračių ir daugiau nei 300 mln. eurų investicijų šiems tikslams pasiekti. Tokia dviračių Lie...
nuotrauka
2022-09-21 07:01
Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija prie Aplinkos ministerijos (Statybos inspekcija) dažnai sulaukia statytojų klausimų, ką privalu žinoti planuojant ir organizuojant statybos darbus, kieno prievolė ir kompetencija prižiūrėti statybos atitiktį statinio projektui ir kontroliuoti st...
nuotrauka
2022-09-20 06:12
Panevėžyje atnaujinamas dar vienas ypatingos reikšmės sporto infrastruktūros objektas - Panevėžio miesto savivaldybė su AB „Panevėžio statybos trestu“ pasirašė daugiafunkcio sporto ir sveikatinimo centro „Aukštaitija“ rangos darbų sutartį.
nuotrauka
2022-09-19 07:21
Vilniuje, Nacionalinio stadiono statybų aikštelėje, specializuota įmonė AB „Detonas“ susprogdino gelžbetonio pamatų bloką. Nepaisant papildomų saugos priemonių, tikėtina, kad iš statybvietės atskriejusi skeveldra išdaužė netoli teritorijos stovėjusio automobilio lango stiklą.
nuotrauka
2022-09-19 06:38
Šiuo metu biudžetinių įstaigų įgyvendinamiems viešųjų pastatų atnaujinimo projektams, kuriems, įvykdžius viešųjų pirkimų procedūras, nepakanka lėšų projektų tikslams pasiekti dėl padidėjusių statybos darbų rinkos kainų, papildomai skirta 10 mln. eurų iš Klimato kaitos programos lėšų.
nuotrauka
2022-09-14 12:57
Viena didžiausių Lietuvos nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovių „Realco“ vykdo uždarą kviestinį architektūrinį konkursą sklypui Justiniškių g. 126, kur vystys naują ekonominės klasės gyvenamųjų namų kompleksą.
nuotrauka
2022-09-14 06:50
Lietuvos oro uostai baigė vykdyti viešąjį pirkimą, kurio metu atrinktas rangovas, statysiantis naują Vilniaus oro uosto keleivių išvykimo terminalą. Juo tapo kompanija „Eikos statyba“. Naujasis terminalas bus statomas tarp VIP terminalo su konferencijų centru ir senojo keleivių terminalo. Bendra pir...
nuotrauka
2022-09-12 08:43,      papildyta 2022-09-14 08:02, Papildyta nuotraukomis
Rugsėjo 9 d., Palangoje, įvyko didžiausias renginys Lietuvos statybininkų bendruomenei – STATYBININKŲ DIENOS ŠVENTĖ 2022. Iškilmingame renginyje apdovanoti ir pagerbti geriausi šalies statybų sektoriaus darbuotojai.

Statybunaujienos.lt » Aktualijos

nuotrauka

Likviduojant istorinę taršą, bus išvalyta virš 6 tūkst. kub. m užteršto grunto

Teritorijos, dėl neatsakingos veiklos sovietmečiu užterštos cheminėmis medžiagomis, po sutvarkymo pamažu virsta poilsio zonomis.
nuotrauka

Pagal universalaus dizaino principus paklotas nestandartinių formų trinkelių grindinys Kulautuvoje

Grindinį žmonės paprastai pastebi tik dviem atvejais: kai už jo užkliūva arba grožėdamiesi negali atitraukti akių. Kauno rajono Kulautuvos miestelio Akacijų alėjoje ir V.Augausko gatvėje pak...