2023 rugsėjo 24 d. sekmadienis, 7:07
Reklama  |  facebook

FESTOOL ExoActive – pirmasis aktyvus egzoskeletas, palengvinantis statybų darbus Fotogalerija Video

2023-08-29 07:42
Elektrinių įrankių gamintojas „Festool“ sukūrė aktyvųjį akumuliatorinį egzoskeletą „ExoActive“. Priešingai nei šiuo metu rinkoje esančios sistemos, „Festool“ egzoskeletas suteikia naudotojui aktyvų palaikymą po rankomis ir palengvina sunkius darbus, atliekamus pakeltomis rankomis ant sienų ir lubų. „Festool ExoActive“, galima sakyti, iš esmės keičia statybos pramonę.
nuotrauka
UAB „Festool LT“ iliustr.


Minimos įmonės
Festool LT, UAB
Statant, dažant, tapetuojant ar montuojant, „ExoActive“ suteikia papildomos jėgos, kai rankos pavargsta, be to, leidžia dirbti efektyviau, kokybiškiau ir labiau mėgautis savo darbu. Egzoskeleto naudotojai gali per kelias sekundes pakoreguoti reikiamą palaikymo lygį. „ExoActive“ yra dėvimas kaip kuprinė ir gali būti greitai priderintas prie naudotojo individualaus kūno dydžio.

Ką reiškia „aktyvusis egzoskeletas“

„ExoActive“ yra aktyvi sistema, o tai yra unikalu egzoskeletų segmente. „Aktyvi“ reiškia, kad naudotojas gali tiksliai sureguliuoti palaikymo nustatymą.

„ExoActive“ egzoskeletą maitina galingas „Festool“ 18 V sistemos akumuliatorius ir suteikia naudotojams tiek jėgos, kiek reikia, kad būtų galima lengviau atlikti varginančius darbus pakeltomis rankomis. Ar nuo juosmens, ar nuo krūtinės, ar virš galvos – naudotojai gali per kelias sekundes nustatyti reikiamo palaikymo lygį ir darbo zoną. Esant poreikiui, palaikymą galima visiškai išjungti. Tokiu būdu „ExoActive“ gali suteikti naudotojams tikslinę pagalbą ten, kur jos reikia, o nešioti jį yra taip pat lengva kaip kuprinę. „ExoActive“ egzoskeletas gali būti greitai sureguliuotas, kad ergonomiškai tiktų skirtingiems kūno dydžiams.

Suteikia atramą iki 5 kg

„ExoActive“ kiekvienai rankai suteikia jėgos iki 50 N. Tai sumažina apkrovą apytiksliai 5 kg. Sienų ir lubų šlifuoklis PLANEX LHS 2-M sveria 3,9 kg, tačiau rankose jis jaučiamas tarsi plunksna. Kadangi statyboje darbo užduotys būna įvairios, „ExoActive“ teikiamos paramos lygis gali būti pritaikytas konkrečiai užduočiai atlikti. Valdymo pulteliu galima nustatyti reikiamą palaikymą bet kuriuo momentu. Egzoskeletas turi tris iš anksto nustatytas darbo sritis: nuo juosmens į viršų, nuo krūtinės į viršų arba virš galvos. Ergonomiškai suprojektuotas ir lengvai pasiekiamas valdymo pultelis leidžia pagal poreikį įjungti ir išjungti „ExoActive“, nustatyti bet kurį iš 5 palaikymo lygių ir pasirinkti darbo sritį. Jei naudotojui kurį laiką nereikia jokio palaikymo, pvz., kai paimamas varžtas ar maišomi dažai, jis, paspausdamas mygtuką, gali sustabdyti sistemos veikimą.

Maksimali judėjimo laisvė

Naujasis egzoskeletas tampa neatskiriama kūno dalimi. Naudotojui netrukdo jokie komponentai, nevaržo jokie dirželiai. Ar būtų paimamas varžtas, ar maišomi dažai, ar imami įrankiai iš transporto priemonės, „ExoActive“ egzoskeletas suteikia maksimalią judėjimo laisvę ir yra labai patogus dėvėti. Praktiška detalė: visos „ExoActive“ medžiaginės dalys ir dirželiai yra nuimami ir skalbiami, todėl jį gali nešioti skirtingi žmonės. Be to, kiekvienas naudotojas gali turėti savo diržų sistemą, kad dar greičiau ir lengviau galėtų pasikeisti.

Dalis „Festool“ 18 voltų sistemos

FESTOOL

„ExoActive“ kartu su visais priedais tiekiamas tvirtoje pakuotėje, kuri, be gaminio apsaugos, taip pat veikia kaip paaukštinta sandėliavimo vieta. „ExoActive“ energiją tiekia 18 V akumuliatorius, kuris yra suderinamas su visa „Festool“ 18 V akumuliatorinių įrankių sistema.

Naujasis „Festool ExoActive“ egzoskeletas prekyboje atsiras nuo 2023 m. spalio mėnesio.

Sužinokite daugiau apie „ExoActive“ festool.lt/@577339

Statybunaujienos.lt
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka

FESTOOL egzoskeletas „ExoActive“ EXO 18 | Akumuliatoriniai įrankiai
Objektai. Technologijos. Verslas

nuotrauka
2023-09-22 12:59
Diskusijose apie kvalifikuotų darbuotojų stoką bei jų pritraukimo galimybes vis dažniau atsigręžiama į emigracijoje gyvenančius ir į Lietuvą sugrįžti svajojančius mūsų piliečius. Juolab, kad grįžtančių į gimtinę ar rimtai ketinančių tai daryti skaičiai kasmet auga. Emigrantų, ypač kvalifikuotų darbu...
nuotrauka
2023-09-22 11:30
Nekilnojamojo turto vystymo bendrovė „Homa Group“ keičia 2021 m. įsigyto viešbučio „Simple Plus“ pastato koncepciją ir pavadinimą. Šiuo metu Ševčenkos g. 21, Vilniaus Naujamiesčio rajone, atliekami paprastojo remonto darbai.
nuotrauka
2023-09-21 09:30
Pasaulyje gerai žinomas SIKA prekinis ženklas, kuriuo žymimos specifinės cheminės medžiagos, skirtos statybai, turi 113 metų patirtį, kuri prasidėjo Šveicarijoje. Šimtametė kompanijos istorija yra pagrindas, ant kurio kuriami modernios rinkos produktai ir kuris liudija šimtmečio patikrintą patikimum...
nuotrauka
2023-09-20 13:35
Tvarių miestų plėtros ir statybų bendrovės „YIT Lietuva“ sostinės Viršuliškių rajone baigiamą vystyti naują 18 aukštų „Sky Office“ verslo centrą savo naujiesiems biurams jau pasirinko keletas nuomininkų.
nuotrauka
2023-09-19 20:06
Viena didžiausių šalies statybos bendrovių „Naresta“ pasirašė generalinės rangos sutartį dėl nacionalinio stadiono komplekso Vilniuje pirmojo etapo statybų. Sutartis pasirašyta su stadiono projektą įgyvendinančiu koncesininku – „BaltCap Infrastructure Fund“ valdoma įmone „Vilniaus daugiafunkcinis ko...
nuotrauka
2023-09-18 13:47
Turto bankas paskelbė du aukcionus ir siūlo įsigyti patalpas Vilniaus Naujamiesčio rajone – Algirdo ir Vytenio gatvėse esančiuose pastatuose – iš viso daugiau nei 1,6 tūkst. kv. m ploto.
nuotrauka
2023-09-18 07:17
Statyba tradiciškai laikoma inertiška, ją sunku įsivaizduoti be sunkiasvorės technikos, kalno medžiagų. Bet statyba taip pat įgyja vis daugiau lankstumo, kurio jai suteikia naujos technologijos. Viena tokių – geopolimerų injekcijų technologija.
nuotrauka
2023-09-15 15:41
2022 m. pabaigoje Lietuvos banko licenciją gavęs Uždarojo tipo informuotiesiems investuotojams skirtas investicinis fondas „Reverest Baltic Opportunity Fund“ pradėjo įgyvendinti nekilnojamojo turto projektus, siekdamas skirti išskirtinį dėmesį miesto pridėtinės vertės kūrimui ir objektų plėtrai be...
nuotrauka
2023-09-15 11:17
Visuomenės nuomonės tyrimai rodo, kad Lietuvos verslui pavyksta auginti pasitikėjimą darbdaviais. Šalies vadybos ekspertai sako, kad šis laimėjimas džiugina, bet kartu ir užkrauna didesnes atsakomybes.
nuotrauka
2023-09-14 14:17
Turto valdymo bendrovės „BRAITIN" valdomai investicijų bendrovei „Verslo trikampis" Šiaulių bankas skolina 25,7 mln. eurų. Bendrovė, Vilniuje valdanti to paties pavadinimo biurų kompleksą, naujai gautas lėšas naudos anksčiau prisiimtų įsipareigojimų refinansavimui bei kasdienės veiklos poreikiams.
nuotrauka
2023-09-14 14:01
Pradedamas įgyvendinti naujas tvarus projektas „Sand Offices". Naujas verslo centras iškils sostinės Žalgirio ir Linkmenų gatvėse esančio seno administracinio pastato vietoje ir pasiūlys modernius inovatyvaus dizaino biurus.
nuotrauka
2023-09-14 13:31
Šią vasarą vos per du mėnesius – liepą ir rugpjūtį – investuotojai į naujus „Estateguru" sutelktinio finansavimo projektus investavo 18,9 mln. eurų.
nuotrauka
2023-09-14 07:57
Nuo praėjusių metų gegužės atsisakyta deklaracijų apie neypatingų statinių statybos užbaigimą tvirtinimo Valstybinėje teritorijų planavimo ir statybos inspekcijoje (Statybos inspekcija), perduodant šią funkciją statinio ekspertizės rangovams. Tačiau pokyčiai įnešė į rinką sumaišties.
nuotrauka
2023-09-12 16:47
Modernizuodama verslo centrą „Europa“, nekilnojamojo turto plėtros kompanija „Hanner“ atnaujina ir daugiaaukštę automobilių stovėjimo aikštelę. Tūkstančio parkavimo vietų aikštelės atnaujinimo darbus planuojama užbaigti iki šių metų pabaigos, investicijos sieks apie 6 mln. eurų.
nuotrauka
2023-09-12 16:38
Šalia Vilniaus, Avižieniuose oficialiai pradėtos prekybinių sandėlių (angl. stock-office) projekto „Urban HUB" statybos.
nuotrauka
2023-09-11 12:28
Generolo Silvestro Žukausko poligone Pabradėje pristatytas NATO itin aukštos parengties greitojo reagavimo pajėgų poreikiams skirtos infrastruktūros vystymo projektas.
nuotrauka
2023-09-08 07:10
UKMERGĖS GELŽBETONIS – įmonė, gaminanti ne tik gelžbetonio gaminius, bet ir polistireninį putplastį, kurio gaminimo patirtis – 27 metai. Anksčiau didžiausios įmonės apyvartos buvo susijusios su polistireniniu putplasčiu, o per pastaruosius 5 metus gelžbetonio gaminių gamyba išaugo apie 3 kartus ir d...
nuotrauka
2023-09-07 08:08
Siekiant sudaryti tinkamas tarnybos ir gyvenimo sąlygas sąjungininkams ir Lietuvos kariams Lietuvos didžiojo kunigaikščio Vytenio bendrosios paramos logistikos batalione Marijampolėje atidaryta nuolatinė modulinė stovykla, kurioje įrengta visa jai reikalinga karinė infrastruktūra. Ši stovykla bus na...
nuotrauka
2023-09-05 12:47
Daugiafunkcio komplekso ant Šeškinės kalno projekte pradedamas naujas etapas: šią savaitę išduotas leidimas statyti Kultūros ir ugdymo centrą. Dar dviejų, į Ozo g. 27 kompleksą įeinančių objektų – Sporto centro su lengvosios atletikos maniežu ir futbolo treniruočių aikšte bei vaikų darželio – techni...
nuotrauka
2023-09-05 10:08
AB HISK stebėtojų taryba rugsėjo 4 d. išrinko naują nepriklausomą valdybos narį Aivarą Čičelį. Jis keičia iki šiol šias pareigas ėjusį Mindaugą Jusių.

Statybunaujienos.lt » Objektai. Technologijos. Verslas