2024 liepos 16 d. antradienis, 12:46
Reklama  |  facebook

GEALAN – dar žingsniu priekyje: apgalvoti sprendimai judėjimui be kliūčių

2024-03-10 08:11
Yra dvi priežastys, kodėl gamintojai gręžiasi į universalų dizainą. Nes patogu visiems ir estetiška. Kaip ši koncepcija realizuojama GEALAN įmonės, PVC langų bei durų profilių sistemų kūrėjos, gaminiuose?
nuotrauka
GEALAN BALTIC nuotr.


Minimos įmonės
GEALAN BALTIC, UAB
Durų, slankiųjų sistemų slenksčiai tradiciškai yra tai, kas išbaigia konstrukciją: uždaro, atriboja, saugo šilumą, saugo nuo vėjo ir padeda kurti akustinį komfortą patalpoje. Bet tuo pat metu slenkstis tampa kliūtimi. Jei už jo eidamas užklius sveikas žmogus, gal ir nieko nenutiks. Bet tai gali būti mažas vaikas, stumiamas vaikiškas vežimėlis, senyvi tėvai, judėjimo negalių ištikti žmonės. Ir čia jau bus problema. Tad galima siekti kitokio, priešingo varianto – pašalinti visus slenksčius. Tik logiškai mąstantis žmogus stabtelės: kas apsaugos nuo šalčio, garso ir lietaus. GEALAN turi naują sprendimą.

Kitoks slenkstis: kuo jis ypatingas naudotojui ir specialistui

GEALAN rinkai pasiūlė naujos kartos slenksčius. Tai yra grindų lygyje montuojami durų slenksčiai GEALAN-COMFORT®. Kuo jie ypatingi?

GEALAN BALTIC

Iliustracijoje – grindų lygyje montuojami durų slenksčiai GEALAN-COMFORT®

Pirmiausia, šie durų slenksčiai GEALAN-COMFORT® yra itin kokybiški ir šis sprendimas atitinka visus judėjimo be kliūčių reikalavimus. Antra, GEALAN-COMFORT® yra estetiškai išbaigtas, nematomas ir užtikrina sklandų ir saugų perėjimą iš vienos erdvės į kitą. Šie slenksčių sprendimai tinka tiek lauko, tiek balkono, tiek ir terasos durims. Jie taip pat lengvai pritaikomi ir renovuojamuose istorinio paveldo statiniuose. Jeigu namuose jau yra įrengtas kitas GEALAN durų slenkstis, jį labai lengva pakeisti nauju, grindų lygyje esančiu slenksčiu.

Visais šiais atvejais moderni slenksčio sistema leidžia lengvai ir saugiai judėti iš lauko į vidų. Tokiu būdu senyvas ar neįgalus žmogus turės didesnį savarankiškumą, bus minimizuota užkliuvimo rizika bet kokio amžiaus, sveikatos, pajėgumo žmogui.

Šį sprendimą įvertins ir estetikos gerbėjai. GEALAN-COMFORT® turi ryškų vizualinį pranašumą: namų erdvė tampa atviresnė, erdvesnė ir jaukesnė.

Svarbu. Slenkstis grindų lygyje
       Atitinka judėjimo be ribų reikalavimus pagal DIN 18040.
       Aukštis – 0 mm.
       Sklandus judėjimas be matomo slenksčio – estetiškas sprendimas.

Tad GEALAN suteikia kur kas daugiau negu sprendimą – suteikia galimybę judėti be kliūčių.

Kaip užtikrinamas stabilumas ir sandarumas: pasiteisinęs PVC ir aliuminio junginys

Tiek grindų lygyje montuojamai slenksčio sistemai GEALAN-COMFORT®, tiek ir standartiniam 20 mm aukščio durų slenksčiui gamintojo konstruktoriai panaudojo GEALAN slenksčio sprendimus su stabiliu ir šilumą izoliuojančiu PVC bei aliuminio kompozitu. Gerai subalansuotas kompozicinio aliuminio ir PVC derinys GEALAN durų slenksčiams suteikia savybių, kurios svarbios siekiant aukšto energinio naudingumo. Šis derinys užtikrina puikų šiluminį atskyrimą, net ir statramsčio srityje, pasiekiama labai gera šilumos izoliacija ir sumažėja kondensato bei šilumos tiltelių, per kuriuos gali būti prarandama šiluma, susidarymo rizika.

GEALAN_PVC_profiliai_langams_durims

GEALAN PVC profiliai langams ir durims

Siekiant maksimalaus efekto, galima rinktis gamintojo siūlomus priedus ir juos derinti su įvairiais papildomais GEALAN asortimento profiliais apatinėje jungčių srityje. Specialūs priedai užtikrina maksimalų sandarumą. Jungčių asortimentas, skirtas slenksčiui tvirtinti prie GEALAN sistemų rėmų ir statramsčių, yra itin platus.

Svarbu. Didelis sandarumas
       Mechaninė nusileidžianti tarpinė nepraleidžia lietaus ir vėjo.
       Nusileidžianti tarpinė integruota į varčios oro juostos konstrukciją – ji patikimai pakeičia pakeltą grindų slenkstį.

Sistema pasižymi dideliu stabilumu, kurį užtikrina optimalus PVC ir aliumininių dalių santykis, o PVC ir aliuminio dalių dviejų lygių fiksacija užtikrina tvirtą sukabinimą.

Specialistams: slenksčio sprendimą naudinga numatyti projektavimo etape

Specialistams svarbi žinia – šis slenkstis tinka vidurinio ir išorinio sandarinimo S 9000 profilių sistemos visoms lauko ir balkono durims. Gamintojai, kurie anksčiau durims naudojo standartinius GEALAN slenksčius, jau dabar gali panaudoti šį naujausią GEALAN produktą. Efektyvi mechaninė nuleidžiamoji tarpinė patikimai pakeičia pakeltą grindų slenkstį.

GEALAN_PVC_profiliai_langams_durims

GEALAN PVC profiliai langams ir durims

Galimybė laisvai, be kliūčių judėti patalpose, pereinant iš vienos erdvės į kitą, yra svarbi tiek naujai statomuose, tiek renovuojamuose ar paveldo pastatuose, gausiai lankomuose įvairaus judėjimo pajėgumo ir amžiaus žmonių. Todėl gamintojai ragina šį universalaus dizaino principą atliepiantį sprendimą – grindų lygyje montuojamus durų slenksčius – numatyti jau projektavimo metu.

Gamina dabartiniam naudotojui, bet galvoja ir apie ateitį

Ar kurdami šiandienos planus galvojate apie ateitį? GEALAN galvoja ir daro. Pristatyti grindų lygyje montuojami slenksčiai patvirtina tai.

GEALAN_PVC_profiliai_langams_durims

GEALAN PVC profiliai langams ir durims

GEALAN profilių sistemos platforma moderniems langams ir durims, šiuolaikiški stumdomų durų projektai, inovatyvi stiklinimo technologija ir kiti unikalūs sprendimai neatsilieka nuo pasaulio naujųjų technologijų – visos šios inovacijos kompanijos klientams ir partneriams suteikia pridėtinių verčių konkurencinėje rinkoje. Tačiau svarbiausia, kad GEALAN siūlo sprendimus, kurie ne tik jų partneriams suteikia pranašumo rinkoje, bet suteikia žmogui galimybę laisvai judėti ir būti kuo ilgiau savarankiškiems.

Nes GEALAN visa ko centre yra žmogus. 

Daugiau informacijos apie GEALAN produkciją ir sprendimus rasite www.gealan.lt,
langų ir durų konstrukcijų iš GEALAN profilių gamintojai Lietuvoje www.gealan.lt/gamintojai

GEALAN BALTIC nuotr. ir iliustr. 

Statybunaujienos.ltUniversalus dizainas

nuotrauka
2024-07-11 09:22
Baigti Panevėžio autobusų stoties statybų rangos darbai. Šiuo metu tvarkoma aplinka, gaminami baldai, pagal sutartį iki spalio mėnesio turi būti baigti sutvarkyti statybos užbaigimo dokumentai. Su kelis dešimtmečius lauktu nauju statiniu panevėžiečiams ir miesto svečiams sudaryta galimybė susipažint...
nuotrauka
2024-06-28 08:38
Praėjusiais metais modernizavus net 20 sporto aikštynų prie sostinės ugdymo įstaigų, spartūs darbai tęsiami ir šiemet. Aikštynų remonto projektų įgyvendinimui 2024 m. savivaldybės biudžete skirta apie 6 mln. eurų – numatoma, kad šių lėšų pakaks beveik dviejų dešimčių aikštynų įrengimui ar atnaujinim...
nuotrauka
2024-05-08 13:19
Panevėžys plėtoja paslaugas neįgaliesiems ir įgyvendina „Harmonijos miesto“ statybos projektą. Ties Aguonų ir A. Baranausko g. sankirta sparčiai kylantis „Harmonijos miestas“ – modernus kompleksinių paslaugų centras vaikams su negalia ir jų šeimos nariams. Šiemet planuojama užbaigti statybos darbus,...
nuotrauka
2024-05-08 09:13
Turto bankas Šiauliuose atidarė atnaujintą pastatų komplekso Vilniaus g. 265 korpusą. Po atliktų darbų 910 kv. m pastatas tapo draugiškesnis darbuotojams ir aplinkai. Projekto vertė beveik 1,2 mln. eurų. Šiuolaikiškuose biuruose įsikūrė Šiaulių apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos (Šiaulių AV...
nuotrauka
2024-04-16 18:41
Panevėžio Beržų progimnazijos stadione šiuo metu įrengiamas pripučiamas futbolo maniežas. Minėtos progimnazijos teritorijoje jau darbuojasi statybininkai – modernizuojama futbolo aikštė, netrukus prasidės komunikacijų įrengimo darbai.
nuotrauka
2024-03-13 09:24
Ketvirtadienį oficialiai startavo Plungės geležinkelio stoties teritorijos ir prieigų sutvarkymo, pritaikant autobusų stoties veiklai, darbai – konkursą laimėjusiam rangovui – UAB „VVARFF“ – perduota statybvietė.
nuotrauka
2023-12-06 14:12
Šiandien simboliniu kapsulės įkasimu pažymėtos žmonėms su intelekto ar psichosocialine negalia skirtų grupinio gyvenimo namų statybos. Juose gyventojai padedant socialiniams darbuotojams bus mokomi patys pasirūpinti savo buitimi ir pagrindiniais poreikiais: tvarkytis namuose, apsipirkti parduotuvėje...
nuotrauka
2023-12-01 10:07
Sostinės Savanorių prospekte esančiame sklype simboliniu kapsulės įkasimu pradedamos pirmųjų socialinių dirbtuvių ir dienos užimtumo centro statybos. Juose intelekto ar psichosocialinę negalią turintys žmonės vykdys socialinį verslą: daigins augalus, gamins biohumusą, lies žvakes, megs šviesą atspin...
nuotrauka
2023-11-29 12:41
Kultūros infrastruktūros objektų savininkai ir valdytojai kviečiami teikti projektų įgyvendinimo planus ir pretenduoti į paramą objektui atnaujinti.
nuotrauka
2023-10-09 14:10
Druskininkai yra ne tik vienas iš žaliausių ir mėgstamiausių šalies kurortų, bet ir pirmasis miestas, kuriame kursuoja tik elektriniai autobusai, įrengta plati žmonėms su negalia pritaikyta infrastruktūra. Tokios sėkmės paslaptis – miestas keičiamas atsižvelgiant į žmonių ir gamtos dermę.
nuotrauka
2023-01-18 15:37
Vilniaus Taryba patvirtino universalaus dizaino principų strategiją – „Miestas visiems". Jos tikslas – užtikrinti, kad miesto fizinė ir virtuali aplinka būtų lygiai prieinama visiems miestiečiams.
nuotrauka
2022-12-09 10:57
Seimas pritarė Gaminių ir paslaugų prieinamumo reikalavimų įstatymui, kuriuo įgyvendinama europinė direktyva, kad kuo daugiau asmenų su negalia galėtų naudotis atitinkamais gaminiais ir paslaugomis.
nuotrauka
2022-11-28 15:18
Utenoje baigtas įgyvendinti dar vienas miestui ir jo gyventojams svarbus projektas – Utenos miesto darnaus judumo plano priemonių diegimo pirmasis etapas. Jo metu mieste įrengta 21 nauja autobusų sustojimo stotelė, kurios pritaikytos ir žmonėms su negalia.
nuotrauka
2022-11-11 12:37
Sostinės Vingio parke įrengti du nauji stendai, kurie suteikia informacijos visiems lankytojams pagal jų individualius poreikius. Tai pirmieji viešosios erdvės žemėlapiai ir stendai, pagaminti pagal universalaus dizaino principus. Iki 2030 metų Vilniaus mieste visi parkų ir skverų informaciniai sten...
nuotrauka
2022-11-08 14:52
Prieš 15 metų įkurtame kvartale „Bajorų kalvos" po poros savaičių duris atvers naujas Vilniaus savivaldybės darželis „Bajorėlis". Pirmuoju etapu į darželį priimta 140 vaikų, tačiau grupių bus ir daugiau.
nuotrauka
2022-11-03 08:49
Siekiant užtikrinti žmonių su negalia lygias galimybes, mažinti jų diskriminaciją, kompiuteriai, bankomatai, išmanieji telefonai ir kiti gaminiai, transporto, banko, telefonijos, informacijos teikimo ir kitos paslaugos turės atitikti specialius prieinamumo reikalavimus. Tai sudarys galimybę gaminiai...
nuotrauka
2022-09-05 15:43
Vilnius ieško sprendimų, kaip į urbanizuotas teritorijas įlieti gamtos – liepą startavo bandomasis 11 viešojo transporto stotelių apželdinimo projektas.
nuotrauka
2022-09-02 07:47
Grindinį žmonės paprastai pastebi tik dviem atvejais: kai už jo užkliūva arba grožėdamiesi negali atitraukti akių. Kauno rajono Kulautuvos miestelio Akacijų alėjoje ir V.Augausko gatvėje paklota apie 7 tūkst. kv. m „Brikers LT“ trinkelių – patogių pėstiems ir važiuotiems, įspūdingų, derančių prie ap...
nuotrauka
2022-05-06 10:06
Druskininkuose startavo projektas „Druskininkai – be ribų“, kuriuo siekiama įvertinti, kiek Druskininkai yra draugiški neįgaliesiems, bei nustatyti tobulintinus kurorto aspektus turistų ir vietos gyventojų su negalia atžvilgiu.
nuotrauka
2022-04-06 16:20
Nuo 2022 m. lapkričio 1 d. visos naujos įsigyjamos viešojo transporto priemonės turėtų būti pritaikytos regos, klausos, fizinę ar intelekto negalią turintiems ir kitiems žmonėms, turintiems individualių poreikių – vaikams vežimėliuose, senyvo amžiaus žmonėms, nėščiosioms ir pan. Susisiekimo minister...

Statybunaujienos.lt » Universalus dizainas

nuotrauka

Įmonės GERBŪVIO PROJEKTAI apyvartas augina plečiamas paslaugų paketas ir kelių projektai

Įmonė „Gerbūvio projektai“ įgyja pagreitį. Jau trečius metus sparčiai auga užsakymų portfelis, o nuo 2020 m. apyvarta kasmet auga kone dvigubai. 2023-aisiais įmonė tempo nemažino.