2022 lapkričio 27 d. sekmadienis, 9:42
Reklama  |  facebook

GEALAN praplečia langų rinkos galimybių rėmus

2022-02-11 07:57
GEALAN ne tik gamina profilius langų rėmams, bet ir formuoja plastikinių langų funkcionalumo bei dizaino tendencijas, o novatoriški sprendimai sukuria realią pridėtinę vertę partnerių ir klientų gaminamiems produktams. Naujos kampanijos šūkis „Mes praplečiame rėmus“ siunčia žinią, kad GEALAN gali pasiūlyti kur kas daugiau, negu tik modernius profilius langų ir durų rėmams.
nuotrauka
GEALAN nuotr.


Minimos įmonės
GEALAN BALTIC, UAB
GEALAN gamina PVC profilius, iš kurių gaminami plastikinių langų ir durų rėmai. Daugiau nei 50 metų patirtis ir inovatyvios technologijos atsispindi kiekviename GEALAN gaminyje.

Tačiau GEALAN gali dar daugiau. Naujoji kampanija „Mes praplečiame rėmus“ aiškiai ir paprastai pristato platų siūlomų produktų ir paslaugų spektrą. Ir tai daroma atskirai kiekvienai tikslinei grupei, t.y. architektams ir projektuotojams, langų gamintojams ir pardavėjams, taip pat privatiems klientams, kurie kasdien gyvena su GEALAN sprendimais.

Tvirtas karkasas pačiam rėmui

Ko dar be mūsų pagrindinio produkto reikia mūsų partneriams ir klientams, planuojant ir vykdant jų verslą? Kaip GEALAN gali padėti langų gamybos, montavimo, reklamos ir pardavimo procesuose? Kokie pritaikyti programinės įrangos sprendimai padeda GEALAN partneriams kasdienėje veikloje? GEALAN sukuria tvirtą paslaugų ir sprendimų karkasą pačiam plastikiniam rėmui. Visų pirma tai yra skaitmeniniai įrankiai ir kompetentingi specialistai, kurie padeda projektuotojams, gamintojams ir pardavėjams.

GEALAN

Labai svarbios ir kvalifikacijos kėlimo paslaugos – tiksliniai mokymai ir seminarai, GEALAN klientams suteikiantys teorinių ir praktinių žinių, kurios labai praverčia jų kasdieniame darbe.

Dar vienas svarbus GEALAN veiklos akcentas – tvarumas, kuris mums yra daugiau nei mada, nes ekonomiškai naudojame visus išteklius ir jau daugiau nei 25 metus saugome aplinką ir išteklius. Jau šiandien didelę dalį PVC profilių gamybai naudojamos žaliavos sudaro perdirbtos medžiagos. Naudojame ekologišką elektros energiją ir pasikliaujame efektyviais procesais. Akivaizdu, kad GEALAN daugelyje sričių yra langų pramonės pradininkas.

Mes praplečiame rėmus!

Ką siūlo ši kampanija?

Pristatomi aukštos kokybės produktai ir technologijos, skaitmeniniai sprendimai, naudingi patarimai ir paslaugos. Informacija apie tai vaizdžiai išdėstyta GEALAN vaizdo klipuose ir interneto svetainės atskirame skyriuje. Informacija dėstoma atskirai kiekvienai tikslinei grupei, akcentuojant būtent jai svarbiausius dalykus.

Aštuoni GEALAN vaizdo įrašai ir trylika interneto svetainės puslapių

Kampanijos pagrindą sudaro aštuoni vaizdo klipai, kuriuose konkrečiai parodyta, ką GEALAN siūlo kiekvienai tikslinei grupei ir šalia pristato būtent šiai grupei skirtas temas, kurioms išdėstyti buvo sukurta net 13 atskirų interneto svetainės puslapių. Tokiu būdu interneto svetainės lankytojas gali dar geriau susipažinti su GEALAN įmone, jos produkcija ir paslaugomis. Kadangi GEALAN yra tarptautinė įmonė ir jos klientai bei partneriai yra skirtingų Europos šalių gyventojai, tai kampanija pristatoma skirtingomis kalbomis. Visa kampanijos informacija yra išversta į 18 skirtingų kalbų!

Ekskursiją pradėkime nuo kampanijos „Mes praplečiame rėmus“ pagrindinio puslapio. Čia pristatoma visos kampanijos apžvalga, jos sukūrimo istorija. Nuorodos nukreipia lankytoją į svetainės puslapius, orientuotus į tikslines grupes.

Langų gamintojai ir pardavėjai patenka į jiems svarbų GEALAN sistemų ir produktų skyrių. Taip pat jie gali susipažinti su didžiulėmis skaitmenizuoto ateities langų verslo galimybėmis ir realia pridėtine verte jų verslo plėtrai.

Architektai gali patys įsitikinti, kaip skaitmeniniai GEALAN įrankiai palengvina projektavimą ir įsitikinti, kad GEALAN tikrai turi daug sprendimų, kurie padės jų vizijas paversti realybe.

Gealan

Į galutinio vartotojo poreikius orientuotame skyriuje gausu informacijos ne tik apie langus, bet ir apie sprendimus, kurie pakels jų turimo būsto vertę ir gyvenimo kokybę. Čia supažindinama ir su išmaniaisiais sprendimais langams: išmaniosiomis vėdinimo sistemomis, nesudėtingai įrengiama ir patikima apsauga nuo įsilaužimo.

GEALAN kampanija „Mes praplečiame rėmus“, vyks ne tik interneto svetainėje. Paruošta daug įvairios reklaminės medžiagos – plakatų, reklamos socialiniuose tinkluose žinučių, vaizdo klipų ir nuotraukų galerijų. Viso to dėka tikimės vaizdžiai parodyti, kaip GEALAN plėtoja ateities langų verslą, neapsiriboja tik profilių gamyba, kaip aktyviai remia savo klientus bei partnerius.

Kampanija sukurta ir įgyvendinta GEALAN darbuotojų rankomis

Kas buvo svarbu kuriant naująjį įvaizdį? GEALAN kampanija turi būti autentiška – nuo idėjų iki tekstų rašymo, nuotraukų ir vaizdo įrašų gamybos. Sukurta pačių įmonės darbuotojų, dalyvaujant tikslinėms grupėms, į kurias orientuojamasi. Linksmi vaizdo klipai ir įspūdingos iliustracijos leidžia greitai suprasti, kokią tikrą pridėtinę vertę siūlo GEALAN.

Jokių samdytų aktorių, jokių dirbtinių scenų

„Mes praplečiame rėmus“ – tai ne tik naujosios GEALAN kampanijos šūkis, bet ir būdas, kaip tai padarėme. Visą kampaniją kūrė tik „GEALAN'-čiai“, t. y. darbuotojai, kurie dalyvavo kuriant idėjas ir jas įgyvendinant. Kūrimo procese nebuvo nė vieno samdyto aktoriaus, nebuvo panaudotos dirbtinės scenos. Viską darėme mes patys – „GEALAN'-čiai“!

Pradinės idėjos buvo bendrai plėtojamos ir paverčiamos turiniu. Projektai pirmiausiai pristatyti gamintojams, pardavėjams, architektams ir galutiniams klientams, klausiant: „Ar parinkome tikrai aktualias temas?“, „Ar mūsų žinutės yra pakankamai aiškios ir suprantamos žmonėms?“ ir „Ar tai tikrai visapusiškai mus pristato?“. Greitai supratome, kad tik įvertinę gautus kritiškus partnerių ir kolegų atsiliepimus, pagaliau galėsime išryškinti bendrą kampanijos giją.

Gealan

Nuo idėjos iki galutinio rezultato, nuo naujų interneto svetainės puslapių iki reklaminių skelbimų – viskas yra 100 % padaryta GEALAN. Ir 100 % viskas padaryta vietoje, visi klipų filmavimai ir fotosesijos vyko dviejose vietovėse Oberkotzau ir Tannoje, kur yra mūsų pagrindinė būstinė ir gamykla. 2021 m. vasarą apylinkėms, supančioms abi GEALAN Vokietijoje įsikūrusias įmones, nepavyko išvengti mažo sujudimo. Blykstės, raudonos filmavimo lempos ir dūzgiančios skraidyklės virš sodų, virš vietinių sporto aikštynų kėlė vietinių žmonių susidomėjimą.

Kampanija bus vykdoma įvairiose Europos šalyse nuo 2022 m. vasario mėn. ir truks kelis mėnesius. Siekiame, kad GEALAN ir jos veikla taptų dar plačiau žinoma bei dar labiau išgarsintume savo prekės ženklą.

Kviečiame jus kartu pakeliauti po GEALAN pasaulį. Kelionė „Mes praplečiame rėmus“ prasideda čia: https://www.gealan.de/lt/mes-prapleciame-remus

Kviečiame pasižvalgyti ir po kampanijos kūrimo užkulisius: https://www.gealan.de/lt/mes-prapleciame-remus/kampanijos-kurimas 

GEALAN informacija ir nuotraukos

Statybunaujienos.lt
Objektai. Technologijos. Verslas

nuotrauka
2022-11-27 06:07
Miestų veidas nuolat keičiasi ir tobulėja, kurdamas ne tik patogesnę, bet ir patrauklesnę aplinką. Ieškant optimaliausio balanso, analizuojama, kaip galima atgaivinti primirštas ir neretai apleistas teritorijas. Teigiamų rezultatų siekia ne tik miesto valdžia, bet ir nekilnojamojo turto (NT) vystyto...
nuotrauka
2022-11-24 14:48
Kaune duris atvėrė prekybos ir verslo centras „Kalniečiai“, pavadintas anksčiau buvusio prekybos centro vardu. Savanorių prospekte 375-uoju numeriu pažymėto 6 aukštų nekilnojamojo turto objekto bendras patalpų plotas – beveik 7 tūkst. kv. metrų, per 3 tūkst. kv. metrų iš jų užima verslo centro erdvė...
nuotrauka
2022-11-22 15:34
Po kelių dešimtmečių pertraukos „Rotonda" vėl kviečia vilniečius ir miesto svečius apsilankyti. Prie daugeliui nostalgiją keliančio pastato Sereikiškių parke atgimimo prisidėjo ir Vilniaus miesto savivaldybė, kuri, siekdama atgaivinti sostinės širdyje ilgą laiką apleistą kavinę, investavo apie 230 t...
nuotrauka
2022-11-22 07:27
Statybų sektorius susiduria ne tik su daugelį sričių paliečiančiais kylančių kainų, žaliavų trūkumo ar vis augančio investicijų ekologiškiems sprendimams poreikio iššūkiais. Didėjančio vartotojų reiklumo ir rinkos bei aplinkos sąlygų diktuojami pokyčiai reikalauja kūrybiškų ir tvarių sprendimų.
nuotrauka
2022-11-21 16:04
Lazdijuose pradedamos naujojo sporto centro statybos, po kurių iškils 8293,71 kv. m ploto statinys. Jo erdvėse numatytos patalpos įvairioms sporto šakoms, baseinui bei krepšinio salei.
nuotrauka
2022-11-21 09:56
Lietuvos nekilnojamojo turto (NT) vystytojai pirmieji Baltijos šalys pasiekė aukštą garso izoliaciją. Vilniuje vystomas NT projektas „Mindaugo rezidencija“ yra pirmasis daugiabutis Baltijos šalyse, turintis A klasės garso izoliaciją, kuri gyventojams užtikrina maksimalų privatumą ir komfortą.
nuotrauka
2022-11-18 14:24
Į aplinką harmoningai įsiliejantis fasadas, dvi modernios koncertų salės su preciziška akustika, transformuojama konferencijų, kongresų erdvė, tvariais sprendimais paremta šildymo bei vėsinimo sistema. Visa tai ir kur kas daugiau architektai numato M. K. Čiurlionio koncertų centro Kaune vizijoje.
nuotrauka
2022-11-17 16:10
VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcija (toliau – Kelių direkcija) skelbia viešąjį pirkimą sukurti Lietuvos klimatinėms sąlygoms tinkamus asfalto mišinius panaudojant perdirbtų padangų gumą ir nustatyti jų eksploatacines savybes, siekiant įvertinti tolesnio panaudojimo galimybes. Atvirame konkurse d...
nuotrauka
2022-11-17 16:01
Pradėjęs modernizuoti savo valdomus pastatus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei kituose šalies miestuose, Turto bankas nepaliks nuošalyje ir savo valdomo turto Šiauliuose. Planuojama, jog jau gruodį prasidės Vilniaus g. 265, Šiauliuose esančio pastatų komplekso, kuriame įsikūrusi Valstybinė mokesčių in...
nuotrauka
2022-11-17 10:57
Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Galio Group" Klaipėdoje baigė komercinių patalpų komplekso „STOCK-o" pirmojo etapo statybas. Šis projektas, kartu su vasarą duris atvėrusia „Decathlon" parduotuve, Baltijos prospekte sukurs naują prekybinį miestelį.
nuotrauka
2022-11-16 15:30
UAB „Statybos inžinierių konsultantų biuras“, pasiūlęs tinkamiausią kruiziniams laivams švartuoti skirtos krantinės ir naujo Uosto direkcijos administracinio pastato projekto sprendinį, jau netrukus imsis darbų. Su įmone pasirašyta ir jau yra įsigaliojusi projektavimo paslaugų pirkimo sutartis. Proj...
nuotrauka
2022-11-15 10:32
SBA grupės nekilnojamojo turto (NT) vystytoja „SBA Urban“ su danų tvarios architektūros kūrėjais „PLH Architects“ pristato šalia Ukmergės gatvės iškilsiantį el. prekybos miestelį „Urban HUB Vilnius“. 22 tūkst. kv. m ploto „stock office“ tipo projektą planuojama įgyvendinti iki ateinančių metų pabaig...
nuotrauka
2022-11-15 07:36
Įmonės TECHNOGAJA sukurti AMAZING KIS vėdinimo sistemų filtrai sėkmingai naudojami tiek vietos rinkoje, tiek Vokietijoje, Švedijoje, Suomijoje, Norvegijoje, žengia ir į kitas rinkas. Tokį AMAZING KIS filtrų populiarumą lemia ne tik tiesioginės, bet ir pridėtinės vertės šiuos filtrus naudojančiam bei...
nuotrauka
2022-11-09 09:17
UAB Merko statyba apyvarta iš generalinės rangos sutarčių 2022 metų trečią ketvirtį pasiekė 56 mln. eurų ir buvo 30 proc. didesnė nei pernai tuo pačiu laiku (43 mln. eurų).
nuotrauka
2022-11-08 14:52
Prieš 15 metų įkurtame kvartale „Bajorų kalvos" po poros savaičių duris atvers naujas Vilniaus savivaldybės darželis „Bajorėlis". Pirmuoju etapu į darželį priimta 140 vaikų, tačiau grupių bus ir daugiau.
nuotrauka
2022-11-07 10:53
Bankas „Bigbank“ suteikė 6,32 mln. eurų paskolą Vilniuje, Visoriuose plėtojamam butų projektui „Visi savi by CITUS“, kuriam valdyti buvo pasitelkta nekilnojamojo turto (NT) paslaugų bendrovė „Citus“. Projekto savininkas – uždarojo tipo informuotiesiems investuotojams skirta investicinė bendrovė UAB ...
nuotrauka
2022-11-07 10:41
Šiandien, lapkričio 7 d., Kaune duris atveria Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Pedagogų rengimo centras (K. Donelaičio g. 52). Jis įsikūręs erdvėse, įrengtose renovuojant ir modernizuojant universiteto turimą infrastruktūrą: įrengta per 100 darbo vietų ugdymo mokslų studijų programų dėstytojams i...
nuotrauka
2022-11-03 08:58
Klaipėdiečius ir miesto svečius jau pasitinka atnaujintas šiaurinis molas Melnragėje. Uosto įplauką nuo bangų saugantis bangolaužis atlieka dar ir kitą, t. y. socialinę, funkciją: tai – gyventojų mėgstama pasivaikščiojimų vieta.
nuotrauka
2022-10-31 10:40
Nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovių grupė „Omberg group“ pradeda plėtoti projektą „Stockholm“ – daugiafunkcinės paskirties patalpų kompleksą (angl. „stock-office“) Kaune. Apie 7 tūkst. kv. m ploto projektas apjungs sandėliavimo patalpas, pardavimo erdves ir biurus. Pasak bendrovės atstovų, „S...
nuotrauka
2022-10-31 10:26
Danijos bankas „Danske Bank“ pasirinko technologinės saugos paslaugų partnerę „Caverion“ korporaciją pasirūpinti padaliniais, esančiais Danijoje, Suomijoje, Lietuvoje, Norvegijoje ir Švedijoje.

Statybunaujienos.lt » Objektai. Technologijos. Verslas