2023 rugsėjo 27 d. trečiadienis, 1:34
Reklama  |  facebook

Giruliuose įrengtos vaikų žaidimo ir sporto aikštelės, lauko treniruokliai bei poilsio zonos

2023-06-09 09:47
Giruliuose atverta nauja vieša laisvalaikio erdvė, kurioje įrengtos vaikų žaidimo ir sporto aikštelės, lauko treniruokliai bei poilsio zonos. Sportuoti ir žaisti naujoje tam pritaikytoje erdvėje gali visi pageidaujantys – vietos gyventojai ir poilsiautojai.
nuotrauka
Klaipėdos savivaldybės nuotr.


Minimos įmonės
Klaipėdos m. savivaldybė,
Savivaldybės ir Girulių bendruomenės atstovai susitiko su rangovu, apžiūrėjus atliktus darbus ir konstatavus, kad visi darbai projekto apimtyje atlikti nepriekaištingai – su tuo sutiko ir Girulių bendruomenės atstovai, – buvo pasirašytas atliktų darbų perdavimo – priėmimo aktas.

„Įveiklinta dar viena nuostabi vieta Klaipėdoje. Giruliuose, apleistos krepšinio aikštelės vietoje, įrengta erdvė, kurioje jau gali žaisti, sportuoti ar tiesiog ilsėtis visi norintys. Mūsų tikslas – naujam gyvenimui prikelti kuo daugiau tokių užmirštų, apleistų vietų, kad jos tarnautų žmonėms, – uostamiesčio savivaldybės pranešime cituojama vicemerė Vaida Raugelė.

Girulių bendruomenės seniūnaitis Viktoras Kavolis savivaldybės komisijai išsakė pageidavimų, kaip šią laisvalaikio erdvę padaryti dar patrauklesne, bet ir jis sutiko, kad laisvalaikio erdvės įrengimo darbai yra atlikti pagal projektą. Pažymėta, kad kiti siūlymai gali būti įgyvendinti pagal kitą šalia vykdomą projektą (automobilių stovėjimo aikštelės ir pėsčiųjų takų įrengimas).

„Stengsimės keisti savivaldybės bendravimo su bendruomene tradicijas, kad visi gyventojų pastebėjimai ir pasiūlymai būtų girdimi dar objektų projektavimo eigoje“, – pažadėjo vicemerė V. Raugelė. „Džiaugiuosi, kad vietos bendruomenei rūpi savivaldybės atliktas darbas. Vietoje pasikalbėjus visoms suinteresuotoms pusėms, atsakyta į iškilusius klausimus, suplanuoti tolimesni veiksmai kaip realizuoti kitus bendruomenės pageidavimus. Džiugu, kad ir seniūnaitis, ir kiti bendruomenės atstovai pritarė, kad projektas įvykdytas tinkamai“, – sakė V. Raugelė.

Projektuojant šią laisvalaikio zoną, ypatingas dėmesys buvo skirtas įrenginių dizaino universalumui. Įvairaus amžiaus asmenims skirtoje laisvalaikio erdvėje įrengti šiuolaikiški įrenginiai, smūgį silpninanti danga – apsauga nuo kritimo, o infrastruktūra pritaikyta asmenims, turintiems judėjimo negalią.

Vaikų žaidimo aikštelėje įrengti daugiafunkciniai patrauklių spalvų, lavinantys kognityvines ir motorines vaikų funkcijas įrenginiai (sūpynės, karuselės, batutas), taip pat – neįgaliems vaikams skirti įrenginiai.

Lauko treniruoklių aikštelėje įrengti nauji gimnastikos įrenginiai, o aptverta daugiafunkcinė sporto aikštelė pritaikyta žaisti krepšinį, futbolą ir tinklinį. Nauja laisvalaikio erdvė apsodinta naujais, kruopščiai atrinktais želdiniais.

Sutvarkyti buvusią apleistą teritoriją, įrengti daugiafunkcines ir vaikų žaidimo aikšteles kainavo 300 tūkst. Eur. Lėšos šiems darbams apmokėti skirtos iš Klaipėdos miesto savivaldybės biudžeto.

Klaipėdos miesto savivaldybė kasmet mieste įrengia bent kelias naujas, modernias, higienos normos atitinkančias vaikų žaidimo aikšteles bei atnaujina laisvalaikio erdves. Pastebėta, kad netoli namų esanti šiuolaikiška laisvalaikio infrastruktūra klaipėdiečius skatina rinktis aktyvias veiklas lauke, bendrauti, stiprina bendruomeniškumą.
Statybunaujienos.ltSavivaldybėse

nuotrauka
2023-09-26 13:31
Nuo 2024 m. sausio 1 d. miestuose ir miesteliuose savivaldybėms patikėjimo teise bus perduota valstybinė žemė, kuri nėra suplanuota valstybės reikmėms. Patikėjimo teise valdomoje valstybinėje žemėje savivaldybės miestų ir miestelių teritorijose atliks naujas funkcijas, kurias joms numato perduoti Na...
nuotrauka
2023-09-26 11:49
Žaliakalnio karūna tituluojamoje laikinosios sostinės vietoje išskirtinių būsto projektų ir NT paslaugų kompanijos „Citus“ valdomame projekte „Radio City by CITUS“ baigtas pirmasis etapas. Į jį investuota daugiau nei 8,3 mln. eurų.
nuotrauka
2023-09-26 11:17
Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) Kauno ligoninėje artimiausiu metu bus pradėti Skubiosios pagalbos bei Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyrių modernizavimo darbai. Pokyčiai, kurie bus įgyvendinti iki 2024 m. pabaigos, leis užtikrinti paslaugų teikimą didesniems pacientų srautams i...
nuotrauka
2023-09-26 11:05
Panevėžyje sparčiai vykdomi miesto autobusų stoties statybos darbai. Jau įrengti lauko vandentiekio, vidaus lietaus nuotekų bei drenažo, vidaus vandentiekio tinklai, sumontuotos stoties pastato denginį laikysiančios metalinės kolonos, išbetonuota požeminės stovėjimo aikštelės perdanga, keleivių lau...
nuotrauka
2023-09-22 12:59
Diskusijose apie kvalifikuotų darbuotojų stoką bei jų pritraukimo galimybes vis dažniau atsigręžiama į emigracijoje gyvenančius ir į Lietuvą sugrįžti svajojančius mūsų piliečius. Juolab, kad grįžtančių į gimtinę ar rimtai ketinančių tai daryti skaičiai kasmet auga. Emigrantų, ypač kvalifikuotų darbu...
nuotrauka
2023-09-21 11:46
Sostinėje daugėja rekreacinių zonų, kuriose gyventojai gali mėgautis gamtos teikiamais malonumais ir poilsiu. Tyrimai rodo, kad arti namų esantys parkai ir žaliosios erdvės teigiamai veikia gyventojų sveikatą – mažina stresą, širdies ir kraujagyslių ligų riziką, padeda išvengti medžiagų apykaitos su...
nuotrauka
2023-09-21 11:13
Nuvilnijus informacijos bangai, kad sostinės gyventojai, gaunantys kompensacijas už šildymą ir balsuojantys prieš renovaciją, valstybės paramos nebegaus, patikslinama, kokių priemonių artimiausiu metu bus imtasi.
nuotrauka
2023-09-18 11:48
Prasideda priėjimo prie Gulbino ežero atvėrimo darbai. Vilniečiai galės patogiai ateiti prie ežero, esančio šalia Gulbinų kvartalo, iš šiaurinės ir pietinės pusių. Planuojamas įrengti apie 250 m ilgio medinis takas, ežero pakrantėje taip pat bus kuriama poilsiavietė, įrengiamos grilio vietos su suol...
nuotrauka
2023-09-14 11:55
Kauno apygardos prokuratūros Viešojo intereso gynimo skyriaus (VIGS) prokurorai, reaguodami į žiniasklaidoje pasirodžiusią informaciją apie bandymus keisti Alytaus bendrąjį planą ir miesto centre leisti statyti penkiaaukščius pastatus, inicijavo tyrimą dėl galimo viešojo intereso pažeidimo.
nuotrauka
2023-09-13 15:47
Baisogaloje ir Šeduvoje pradėta dviejų naujų didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelių statyba.
nuotrauka
2023-09-12 16:38
Šalia Vilniaus, Avižieniuose oficialiai pradėtos prekybinių sandėlių (angl. stock-office) projekto „Urban HUB" statybos.
nuotrauka
2023-09-12 15:39
Sparčiai augančiame sostinės Pilaitės mikrorajone simboliniu kapsulės įkasimu pažymėtas vaikų lopšelio-darželio statybos darbų startas.
nuotrauka
2023-09-11 11:17
Nuo rugsėjo 11 d. bus teikiamas finansavimas namų ūkiuose susidariusių asbestinio šiferio atliekų surinkimo, vežimo ir šalinimo išlaidoms.
nuotrauka
2023-09-08 09:11
2 201 gyventojas – tiek šiauliečių dalyvauja VšĮ Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centro (ŠRATC) ir Šiaulių miesto savivaldybės administracijos įgyvendinamame maisto ir virtuvės atliekų surinkimo projekte „#AšPats. Planuoju. Valgau. Rūšiuoju. Saugau.“ Teisingai atskirtos ir išrūšiuotos maisto atliek...
nuotrauka
2023-09-07 08:16
Dar 2021 m. pavasarį Akmenės rajono savivaldybės administracija ir VŠĮ Lietuvos verslo paramos agentūra (dabar – Inovacijų agentūra) pasirašė projekto „Apšvietimo tinklų atnaujinimas, mažinant energijos suvartojimą Akmenės rajono savivaldybėje“ finansavimo sutartį (preliminari Projekto vertė – 3.101...
nuotrauka
2023-09-07 08:05
Pasirašyti pirmieji energijos sutaupymo susitarimai su savivaldybių valdomomis įmonėmis. Energetikos ministerija ir UAB „Šiaulių vandenys“ bei UAB „Kėdbusas“ sutarė dėl techninių energijos efektyvumo didinimo priemonių diegimo įmonių veikloje.
nuotrauka
2023-09-07 07:56
Vilniaus senamiesčio ir jo apsaugos zonos tvarkymo (specialųjį) planą planuojama parengti per dvejus metus. Parengtas, šis dokumentas taps pagrindiniu Vilniaus senamiesčio ir jo apsaugos zonos teritorijų planavimo dokumentu, kuriuo, be kita ko, bus numatoma, kokie statybos, rekonstrukcijos, remonto,...
nuotrauka
2023-09-07 07:33
Šiuo metu Panevėžyje yra 465 gatvės. Jų bendras ilgis siekia daugiau nei 295 km. Ilgiausia – J. Janonio g., jos ilgis siekia 5,8 km. Antra pagal ilgį gatvė Panevėžyje – Klaipėdos g. – 4,9 km, trečia – Smėlynės g. – 3,9 km. Toliau rikiuojasi Pušaloto g. – 3,6 km, Nemuno ir Kerbedžio gatvės, kurių ilg...
nuotrauka
2023-09-06 10:57
Telšiuose atidarytas „Ateities“ progimnazijos baseinas.
nuotrauka
2023-09-06 10:46
Apie „Rail Baltica“ projektą, Panevėžio laisvąją ekonominę zoną bei jau šį savaitgalį vyksiantį 520-ąjį Aukštaitijos sostinės gimtadienį – pokalbis su Panevėžio miesto meru Ryčiu Račkausku.

Statybunaujienos.lt » Savivaldybėse