2024 birželio 24 d. pirmadienis, 22:10
Reklama  |  facebook

Išskirtinės JUNG naujienos svarbiausioje statybų verslui skirtoje parodoje RESTA

2024-04-26 06:16
Protingų namų ekspertai iš „JUNG Vilnius" 2024 metų tarptautinės statybų verslo parodos „RESTA" lankytojams demonstruoja, jog namai gali tapti dinamiška aplinka, kuri su mumis sąveikauja, supranta mūsų poreikius ir padeda gyventi patogesnį gyvenimą. Šią naujos kartos namų evoliuciją, kartu su kitomis karštomis Vokietijos elektros instaliacijos prietaisų lyderės naujienomis, įkūnija bendrovės parodos stende pristatoma išmanesnių namų sistema JUNG HOME.
nuotrauka
Lankytojai laukiami Litexpo parodos rūmų 3 salėje įsikūrusiame JUNG parodos stende. JUNG Vilnius nuotr.


Architektų, dizainerių ir paprastų „RESTA" lankytojų dėmesio besitikintis jungiklių ir protingų namų sistemų centro „JUNG Vilnius" vadovas Raimundas Skurdenis yra įsitikinęs, jog bendrovės stende demonstruojama skaitmeninė namų sistema JUNG HOME iš esmės keičia protingesnių namų sampratą – išmanesni namai tampa didelių išlaidų nereikalaujančia, lengvai pasiekiama realybe, o ne egzotika, skirta tik prabangiausiems projektams.

Nuo šiol bet kurie namai gali tapti išmanesni


„Įprasta elektros instaliacija susideda iš atskirų, tarpusavyje tik paprastais ryšiais susijusių elementų. JUNG HOME šiems elementams įkvepia gyvybės ir sujungia juos į vieną ekosistemą, kur kiekvienas iš jų bendrauja tarpusavyje ir harmoningai atlieka jiems pavestas užduotis. Šiai sistemai įdiegti nebūtina speciali elektros instaliacija, o tai reiškia, kad ji gali būti sumontuota bet kokiuose namuose ant standartinės elektros instaliacijos", – aiškina R. Skurdenis.

Elektros instaliacijos eksperto teigimu, ši sistema leidžia valdyti apšvietimą, stebėti buitinių prietaisų energijos sąnaudas, kontroliuoti patalpų klimatą bei kurti įvairius scenarijus. Valdymas užtikrinamas tiek įprastais JUNG HOME jungikliais, tiek specialia programėle, judesio jutikliais ar balso komandomis per „Google Assistant" ir „Amazon Alexa" virtualius asistentus. JUNG HOME sistemos valdymas taip pat yra suderinamas ir su „Samsung SmartThings". Ši programėlė leidžia valdyti išmaniojo namo elementus (išmaniuosius šviestuvus, termostatus, kištukinius lizdus) mobiliuoju telefonu, išmaniuoju laikrodžiu ar balsu.

„JUNG HOME dėka sukuriant įvairius automatizuotus scenarijus, kuomet savaime įsijungia rytinis apšvietimas ar nepakilus nuo sofos užtraukiamos užuolaidos, elektros energija vartojama žymiai efektyviau: įrenginiai veikia tik tada, kai reikia, ir būtent taip, kaip to pageidauja namų šeimininkai. Visus sistemos prietaisus galima ne tik valdyti nuotoliniu būdu, bet ir išmatuoti jų energijos suvartojimą – taip išmanesnių namų technologijos yra pritaikomos prie unikalių kiekvieno žmogaus poreikių bei pageidavimų, užtikrina komfortą, saugumą ir aukštesnę gyvenimo kokybę", – pabrėžia jungiklių ir protingų namų sistemų centro „JUNG Vilnius" vadovas.

Anot R. Skurdenio, šią sistemą galima diegti palaipsniui: pradedant nuo vieno išmaniojo jungiklio ar kištukinio lizdo ir plėsti priklausomai nuo poreikių ar finansinės situacijos. Veikti ji ima iškart, be interneto ryšio ar serverio.

Ypatinga šviesos reguliatorių apdaila


Parodoje bendrovė savo ekspozicijoje taip pat pristato vieną iš šio sezono naujienų – griežtų formų, stilingą matinio stiklo kvadratinių rėmelių kolekciją A VIVA. Dėl suapvalintų kraštų ir šlifuoto matinio paviršiaus derinio šių rėmelių stiklas atrodo „minkštesnis", nes taip yra sušvelninamas stiklo, kaip medžiagos, kietumas. Kartu šis rėmelis išsaugo griežtų formų ir švaraus dizaino dermę, kuri puikiai papildo tiek klasikinį, tiek minimalistinį dizainą.

Anot R. Skurdenio, A VIVA rėmeliai dera su visais A serijos dangteliais, įskaitant šviesos jungiklius, kištukinius lizdus, daugialypės terpės jungtis ir KNX mygtukus, o tai reiškia, kad šią rėmelių seriją galima sklandžiai integruoti ir į pastatų automatikos sistemas.

Kita „JUNG Vilnius" stendo parodoje naujiena – minimalistinė virštinkinė jungiklių ir kištukinių lizdų kolekcija A CUBE, skirta atviroms erdvėms. Elektros eksperto įsitikinimu – tai tinkamiausias sprendimas, kai nėra potinkinio montavimo galimybės, o kartu tai ir puikus interjero akcentas.

„A CUBE dizainas idealiai dera atvirose erdvėse, kuriose vyrauja lofto dvasia. Itin estetiškai šios virštinkinės serijos komponentai atrodo ant betono, natūralaus akmens sienų ar medinių atraminių konstrukcijų. Daugelį šios serijos derinių galima montuoti tiek vertikaliai, tiek horizontaliai. Šis virštinkinis modelis tinka visoms serijoms, kurioms nereikia gilios potinkinės dėžutės, todėl jis gali tapti itin stilinga modernaus interjero stiliaus kūrimo priemone", – pastebi R. Skurdenis.

Anot R. Skurdenio, parodoje „RESTA" pristatyti JUNG gaminiai, gerokai praplečia architektų ir dizainerių galimybes sukurti harmoningus, šiuolaikiškus interjerus, kuriuose kiekviena detalė yra ne tik kruopščiai apgalvota, bet ir prisitaikanti prie aplinkos. O energiją taupančios funkcijos bei pažangūs automatizavimo scenarijai išmaniųjų namų sistemose leidžia sutaupyti lėšų ir žengti žingsnį tvaraus gyvenimo link. 
Statybunaujienos.ltRESTA

nuotrauka
2024-05-06 13:00
Į parodą atvežėte gerą gaminį, norėjote pristatyti įdomią naujovę, bet prie ekspozicijos priėjo vos vienas kitas žmogus. Priešais įsikūrusioje ekspozicijoje nebuvo nieko naujo, bet žmonės nuolat prie jos būriavosi. Kaip įminti buvimo parodos dalyviu mįslę, kad išleisti pinigai sugrįžtų padidėjusiu ž...
nuotrauka
2024-04-30 12:15
„OmnispowerEurope“ drauge su partneriais sukūrė unikalią bateriją, galinčią dirbti ir aukštoje, ir žemoje temperatūroje bei užtikrinti didžiausią įrenginio našumą. Ji ne tik dirba 24x7 režimu, kad maksimaliai sumažintų sąnaudas ir generuotų didžiausias vertes, bet ir yra besimokanti baterija. Ji nuo...
nuotrauka
2024-04-29 16:39
Balandžio 26 d. didžiausiame skaitmeninės statybos forume Lietuvoje – tarptautinėje konferencijoje „Skaitmeninė statyba 2024. Vilnius" – paskelbti ir apdovanoti geriausi praėjusiais metais Lietuvos įmonių įgyvendinti skaitmeninės statybos projektai.
nuotrauka
2024-04-26 16:47
Tarptautinėje statybų verslo parodoje „RESTA 2024" buvo diskutuojama ir apie tai, ar duomenys apie pastato techninę eksploataciją yra svarbūs ir ar jie padidina pastato vertę.
nuotrauka
2024-04-26 10:20
Tarptautinės statybos verslo parodos RESTA metu jau šeštą kartą įvyko konkursas „Įspūdingiausios RESTA ekspozicijos“ (ĮRE). Konkurso metu apdovanotos 5 įspūdingiausias ekspozicijas parengusios bendrovės bei architektai/projektuotojai, įrengę nugalėtojų ekspozicijas.
nuotrauka
2024-04-26 10:08
Įsitikinti, kaip įvairiai interjerą mato ir kokias emocijas juo gali perteikti skirtingi žmonės, galima užsukus į LITEXPO parodos „Baldai ir dizaino sprendimai" garsių nuomonės formuotojų erdvę. Joje dizaineris Robertas Kalinkinas, menininkė Monika Dirsytė ir tinklaraščio susitvarkyk.lt autorė Toma ...
nuotrauka
2024-04-26 06:10
Daugiabučių atnaujinimo klausimas tampa vis aktualesnis – Vyriausybės programoje iškelto tikslo kasmet renovuoti po 1000 daugiabučių pasiekti kol kas nepavyksta. Aplinkos ministras Simonas Gentvilas mano, kad pastatų atnaujinimas skydais leistų pamatyti 3 kartus greitesnį renovacijos procesą ir suta...
nuotrauka
2024-04-25 07:10
Balandžio 25 d. „LITEXPO“ vyksiančioje parodoje „RESTA 2024“ Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) organizuoja konferenciją „Pastatų renovacija skydais Lietuvoje: iššūkiai ir perspektyvos“. Konferencijoje išskirtinis dėmesys bus skiriamas efektyviems senų daugiabučių modernizavimo sprendimams. L...
nuotrauka
2024-04-23 07:10
Tarptautinės statybos verslo parodos RESTA metu jau šeštą kartą įvyks konkursas „Įspūdingiausios RESTA ekspozicijos“ (ĮRE). Konkurso metu bus apdovanotos 5 įspūdingiausias ekspozicijas parengusios bendrovės bei architektai/projektuotojai, įrengę nugalėtojų ekspozicijas.
nuotrauka
2024-04-10 14:13
Paskutinį balandžio savaitgalį, 25-27 d., LITEXPO parodų ir kongresų centras, kaip ir kasmet, vėl pakvies į svarbiausią šalyje statybų sektoriaus temoms dedikuotą parodą – „Resta 2024“. Pirmą kartą surengta dar 1994-aisiais, „Resta“ per 30 metų ženkliai išaugo, sustiprėjo ir dabar yra vienintelė spe...
nuotrauka
2024-02-07 15:06
Pandemija parodų verslui tapo tikrai egzistencine grėsme. Jos laikotarpiu LITEXPO pajamos smuko net penkis kartus. Panašią statistiką fiksavo ir parodų organizatoriai užsienyje. Pesimistiškesni analitikai netgi prognozavo, kad sektorius išgyvena negrįžtamus pokyčius ir patyrė neatitaisomą žalą. Vis ...
nuotrauka
2023-05-30 13:31
Didžiausiai Baltijos šalyse tarptautinei statybų verslo parodai „Resta“ suteiktas Pasaulinės parodų industrijos asociacijos UFI sertifikatas. Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO teigimu, ši paroda yra vienintelė Baltijos šalyse, pelniusi tokį įvertinimą.
nuotrauka
2023-05-03 08:49
Jau penktą kartą Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vykstančios tarptautinės statybų verslo parodos RESTA metu buvo įvardintos įspūdingiausios ekspozicijos. Konkurso „Įspūdingiausios RESTA ekspozicijos“ vertinimo komisija analizavo, kodėl vienoms įmonėms pavyksta būti matomoms, išskirtinėms,...
nuotrauka
2023-04-28 09:26
Jau penktą kartą įvyko konkursas „Įspūdingiausios parodos ekspozicijos“. Jungtinės RESTA ir BALDAI IR DIZAINO SPRENDIMAI 2023 parodos išrinktos įspūdingiausios ekspozicijos, įvardinti jų autoriai.
nuotrauka
2023-04-27 18:59
Ketvirtadienį, balandžio 27 d., LITEXPO atidaryta 3 dienas truksianti didžiausia Baltijos šalyse tarptautinė statybų verslo paroda „Resta 2023". Daugiausia dėmesio joje skiriama energiniam statinių tvarumui, skaitmeninei statybai, profesiniam orientavimui, darniam miestų vystymui ir Ukrainos atstaty...
nuotrauka
2023-04-18 10:43
Išmanių namų ekspertai šių metų tarptautinės statybų verslo parodos RESTA lankytojus balandžio 27–29 d. pasitiks pristatydami tvariam ir komfortiškam gyvenimui sukurtus gaminius. Estetiškų elektros instaliacijos prietaisų ir išmaniųjų sistemų gamintojo JUNG stende didžiausio dėmesio tikimasi naujos ...
nuotrauka
2023-02-03 07:30,      papildyta 2023-04-18 06:50, Komisijos nariai
Tarptautinės statybų verslo parodos RESTA metu jau penktą kartą įvyks konkursas „Įspūdingiausios RESTA ekspozicijos“ (ĮRE). Konkurso metu bus apdovanotos 5 įspūdingiausias ekspozicijas parengusios bendrovės bei architektai/projektuotojai, įrengę nugalėtojų ekspozicijas.
nuotrauka
2022-04-28 07:10
Paroda paprastai suvokiama kaip renginys, kurio metu lankytojams pristatomi eksponatai, sprendimai, veikla. Ir todėl svarbūs du klausimai: ką pristatyti ir kaip tai padaryti.
nuotrauka
2022-04-22 14:24
Medienos vilnos plokštės „Cewood“ Lietuvoje dar itin naujas produktas. Tuo tarpu Latvijoje, namų rinkoje, šis produktas naudojamas labai plačiai: nuo lubų apdailos privačiuose namuose iki daugelio mokyklų, verslo pastatų, kitų objektų atnaujinimo ir statybos projektų.
nuotrauka
2022-04-22 13:27
Mes gaminame priešgaisrinius produktus, kurie skirti pasyviai gaisrinei saugai. Rinkai pristatome įvairius sertifikuotus sprendimus: dūmų šalinimo kanalus, ugniai atsparius ortakius, plieninių ir medinių konstrukcijų apsaugą – tai labai platus spektras sprendimų, dalį kurių su partneriais (UAB FOGO)...

Statybunaujienos.lt » RESTA