2024 liepos 24 d. trečiadienis, 12:28
Reklama  |  facebook

Išskirtiniai sprendimai. Slaptasis konkurencinės rinkos ginklas – efektyvi statybinė technika Fotogalerija Video

2021-05-04 07:05
Kad statybinė technika atlieptų konkurencinės rinkos iššūkius, ji turi būti ne tik efektyvi, bet taip pat ir patraukli ja dirbantiems žmonėms, nes visuotinai žinomos problemos dėl darbuotojų trūkumo. Todėl 125 metų patirtis, kurią sukaupė „Doosan Infracore Europe“ – Pietų Korėjos konglomeratui „Doosan Group“ priklausanti pasaulinė karjerų eksploatavimo ir statybinės įrangos gamintoja, – yra teisingo pasirinkimo garantas.
nuotrauka
„Doosan“ statybinė technika. UAB „INTRAC Lietuva“ / „Doosan Infracore Europe“ nuotr.


Minimos įmonės
INTRAC Lietuva, UAB

Tarp įvairių grupės „Doosan Infracore Europe“ įmonių veiklų yra statybinės technikos gamyba, todėl UAB „INTRAC Lietuva“ gali pasiūlyti platų statybinės technikos produktų asortimentą, kuriame – vikšriniai, frontaliniai, ratiniai ir mini krautuvai, šarnyriniai savivarčiai bei jų priedai statybai, karjerų eksploatavimui, kasybai ir bendrai statybų pramonei.

„Doosan“ statybinės technikos gama – ypač plati. Technika pasižymi itin puikia subalansuota kasimo, krovimo galia ir mažomis kuro sąnaudomis, kurios padeda taupyti veiklos išteklius, o įrangoje įdiegtos pažangios technologijos – optimizuoti statybos darbus“, – sako Mindaugas Juknius, UAB „Intrac Lietuva“ Statybinės technikos pardavimų vadovas.

Pristatė tranformuotų frontalinių krautuvų seriją DL-7 su permatomu kaušu

Baigiantis metams, „Doosan Infracore“ kompanija pristatė naują frontalinių krautuvų seriją Doosan DL-7. Rinkos naujokai, pasak technikos kūrėjų, yra visiškai transformuoti – perrinkti nuo apačios iki viršaus tam, kad atitiktų naujus „Doosan“ klientų produktyvumo ir ekonomiškumo reikalavimus. Gamintojai siekė ir produktyvumo, ir ekonomiškumo, ir galvojo apie operatoriaus darbo komfortą.

DOOSAN Atnaujinus kabiną, ji tapo erdvesne, o joje įrengtas atnaujintas matuoklių ekranas su antirefleksine danga. Operatoriaus darbas tapo paprastesniu dėl išmanios „Doosan“ valdymo sistemos (DSGS), krautuvas lengviau užvažiuoja į įkalnę. Lengvas technikos aptarnavimas yra dar vienas šios technikos pranašumas.

Konstruktoriai padidino ne tik patį kaušą, bet ir jo prasiskverbimo jėgą, įrengė kaušo pakrovimo sistemą, kuri fiksuoja kaušo padėtį pakėlimo metu. Esant sunkesnėms darbo sąlygoms, gelbsti patobulinta važiuoklės ašis ir sutvirtintas rėmas.

Tačiau įdomiausiais ir inovatyviausiais konstruktorių sprendimais galima laikyti nuotoliniu pulteliu atrakinamas duris ir permatomą kaušą. Šis kaušas pagamintas ne iš stiklo – tai modernių technologijų rezultatas. Kadangi kaušas yra permatomas, tai krovimo metu operatoriaus kabinos ekrane galima matyti, kas yra priekyje. Operatoriams ši technologija darbą daro kur kas paprastesniu.

„Doosan“ sukūrė vaizdo siužetą, kuriame pristato krautuvą DL-7 ir jo techninę specifikaciją. Tai išskirtinai informatyvus video, kuriame akivaizdžiai parodytos ne tik technikos funkcijos, bet ir nurodytos detalės, sprendimai, kurie šiuos veiksmus daro įmanomais.

Ratiniai ekskavatoriai – mažesnės sąnaudos įmonei ir išskirtinis komfortas operatoriams

Dar vienas iš „Doosan“ gaminių, kuriančių įmonėms pridėtinę vertę, – ratiniai ekskavatoriai. Jie ne tik kur kas efektyviau naudoja kurą, negu jo pirmtakai, bet ir pasižymi išskirtinėmis eksploatacinėmis savybėmis, stabilumu, demonstruoja puikų ratų sukibimą su žeme, važiuojant net ir slidžiu reljefu arba dirbant su dideliais, sunkiais kroviniais.

DOOSANPatikimi, patogūs valdyti ir itin manevringi siaurose bei perpildytose statybvietėse ar vykdant kelių darbus – juos tiesiant, prižiūrint. Būdami didelės keliamosios galios (pagal šią savybę laikomi geriausiais savo įrangos klasėje), prisitaikantys prie įvairių sąlygų, dėl gabaritų ir manevringumo gebantys greitai atlikti kelis veiksmus vienu metu ir pasižymintys mažomis kuro sąnaudomis, jie taupo laiką ir pinigus. 125 metų gamintojo patirtis garantuoja, kad tai yra ne tik efektyvi, bet ir ilgaamžė technika.

„Doosan“ kuria vertę ne tik verslui, bet ir darbuotojams. Ratiniuose ekskavatoriuose įdiegtas išmaniojo galios valdymo (angl. SPC – Smart power control) režimas, o pati technika paprastai ir lengvai prižiūrima.

„Doosan“ ratinių ekskavatorių viduje įmontuotas 7 colių (17,8 cm) spalvotas LCD ekranas informacijai, navigacijos rankenėlė saugesniam ir patogesniam valdymui bei galinė ir šoninė kameros geram matomumui užtikrinti. Didelė ir slopinanti triukšmą kabina su guminiais amortizatoriais bei reguliuojama sėdyne kuria patogias darbo sąlygas operatoriui.

Vikšriniai ekskavatoriai – galimybė dirbti reikiamu režimu

„Doosan“ vikšriniai ekskavatoriai laikomi vienais iš patikimiausių pramonės sektoriuje, nes jie sukurti taip, kad daug metų dirbtų efektyviai ir mažomis kuro bei eksploatavimo sąnaudomis. Todėl visiškai atitinka kainos ir kokybės santykį.

DOOSAN„Doosan“ vikšrinių ekskavatorių serijoje – įvairių dydžių (nuo mini iki galingų) modeliai, kuriuos galima naudoti kone visiems kasimo, kėlimo ir krovimo darbams, taip pat ir kelių tiesimo, statybos darbams. „Doosan“ vikšriniai ekskavatoriai dėl tvirto rėmo ir sustiprintos viršutinės konstrukcijos yra ilgaamžiai.

Vikšriniuose ekskavatoriuose sumontuoti rinkos lyderiais laikomi hidrauliniai siurbliai, kurie lemia greitą ir efektyvų darbą. „Doosan“ vikšriniuose ekskavatoriuose įdiegta elektroninė galios optimizavimo sistema (angl. EPOS – Electronic Power Optimizing System), kuri įgalina dirbti greičiau ir našiau nepalankiomis sąlygomis, dirbti greičiau atliekant sunkius darbus, optimaliai naudoti degalus įprastomis darbo sąlygomis bei sumažinti degalų sąnaudas atliekant paprastesnius darbus.

Kai kuriuose modeliuose sumontuotos daugiau galimybių teikiančios aušinimo sistemos: kintamo greičio hidraulinis aušinimo ventiliatorius reguliuoja oro srautą per alyvos aušintuvą, o padidėjusi aušinimo galia leidžia varikliui efektyviau veikti optimalioje darbinėje temperatūroje, didinant efektyvumą ir prailginant technikos komponentų tarnavimo laiką.

Operatorių darbą paprastesniu daro 360 laipsnių kampu veikianti kamera, kurios jutikliai įspėja apie galimas kliūtis. Kaip ir ratiniuose traktoriuose, vikšriniuose ekskavatoriuose įrengta komfortiška kabina ant guminių amortizatorių, įdiegtos priemonės, dėl kurių operatoriaus darbas tampa kur kas patogesniu: nuo reguliuojamos sėdynės iki oro kondicionavimo prietaisų.

Kaip pastebi šios technikos kūrėjai, „Doosan“ vikšriniai ekskavatoriai leidžia išnaudokite visas darbo dienos galimybes, yra aukštos kokybės, ilgaamžiai, spartina darbus ir didina įmonės turto vertę.

UAB „INTRAC Lietuva“ / „Doosan Infracore Europe“ nuotr.

Perkant bet kurią „Doosan“ techniką išsimokėtinai, palūkanos – nuo 0%. Šis pasiūlymas galioja iki 2021 m. rugsėjo.

Daugiau apie pasiūlymą galite sužinoti paskambinę „INTRAC Lietuva“ pardavimų atstovams:

  • Klaipėdoje
Mindaugas Juknius +370 61466590
  • Vilniuje
Mindaugas Šlapkauskas +37062060072
mindaugas.slapkauskas@intrac.lt
  • Kaune
Deividas Buslius +37061487585
deividas.buslius@intrac.lt
Statybunaujienos.lt
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka

DOOSAN tranformuotų frontalinių krautuvų serija DL-7
Statybinė ir kelių technika, įrankiai

nuotrauka
2024-07-03 07:55
Liepos 3-ąją CEDIMA – kaip įmonė, pradėjusi eksportuoti mašinas ir įrankius į užsienio rinkas, – mini 40 metų veiklos sukaktį ir siūlo klientams specialią programą. Sukakties išvakarėse Baltijos šalių rinką taip pat pasiekė daugiafunkcės, visiškai hidraulinės CEDIMA mašinos profesionaliems betono ap...
nuotrauka
2024-01-25 11:09
Akumuliatoriniai darbo įrankiai populiarūs, nes jie ne tik patogūs naudoti, be ir puikiai pritaikomi tiek profesionalams, tiek mėgėjams. Šios rūšies įrankio veikimas tiesiogiai priklauso nuo akumuliatoriaus galingumo, jo dydžio ir talpos. Jei nesinori darbo nutraukti todėl, kad išseko baterija, nau...
nuotrauka
2024-01-19 10:23
Pietų Korėjos statybinės technikos gamintoja DEVELON (naujas DOOSAN vardas) 2024 metus pradeda geromis naujienomis. Klientai, kurie pirks šios kompanijos mini ekskavatorius DX17Z ir DX19 sausio-kovo mėnesiais, galės pasinaudoti ne tik labai patraukliomis finansavimo sąlygomis (finansavimo palūkanos ...
nuotrauka
2023-12-04 13:10
Nuo šiol „INTRAC Lietuva“ gali pasiūlyti DEVELON buldozerius, kurie yra galingi ir lengvai valdomi. DEVELON buldozeriai turi efektyvią hidrostatinę pavarą, 2D sistemos reguliuojamus stūmimo peilius (verstuves), paprastą valdymą, ypač patogią operatoriaus kabiną ir puikų matomumą, kuris dar labiau pa...
nuotrauka
2023-11-21 10:26
DEVELON statybinės technikos asortimentą papildo gamykloje modifikuoti ekskavatoriai, kurie pritaikyti specifinių pramonės sričių poreikiams. Specialios paskirties ekskavatoriai gamykliškai pritaikyti įvairių medžiagų tvarkymo ir krovos darbams, yra ir specialūs modeliai, skirti griovimo darbams atl...
nuotrauka
2023-11-16 12:13
Nuo plaktuko, atsuktuvo ir replių iki skirtingų rūšių grąžtų bei suktuvų – kiekvieno meistro įrankių dėžėje galima sutikti pačius įvairiausius įrankius. Nors namų remonto ar kiti statybos darbai neįsivaizduojami be elektrinių įrankių, savo patvarumu ir funkcionalumu gali nustebinti ir šiuolaikiški a...
nuotrauka
2023-09-13 16:03
Šiais metais Vilniaus miesto gatvės vėl bus skenuojamos siekiant įvertinti asfalto dangos nusidėvėjimą. Remiantis gautais duomenimis bus sudėlioti gatvių remonto prioritetai – tai leidžia ir kasmet sutaupyti apie 5 proc. gatvių remontui skiriamų lėšų.
nuotrauka
2023-09-01 07:52
Vokietijos CEDIMA GmbH, pasaulyje gerai žinomas deimantinių įrankių ir mašinų betonui apdirbti tiekėjas, pristato betono apdirbimo naujienas ir atnaujintas mašinas, kurios darbą daro efektyvesnį, nes, nepriklausomai nuo betono tipo, mašinos galingumo ar kitų savybių, leidžia greitai surasti optimalų...
nuotrauka
2023-07-21 06:50
Antrąjį šių metų ketvirtį elektroninių aukcionų ir varžytynių dalyviai tradiciškai pirko įvairų nekilnojamąjį turtą patraukliose šalies vietovėse, bet kartu pastebimai išaugo susidomėjimas įvairia kelių technika bei transporto priemonėmis, skelbia elektroninių varžytynių ir aukcionų portalą evarzyty...
nuotrauka
2023-06-15 12:51
MANITOU krovos technika puikiai darbuojasi statybų sektoriuje. Montuojant plieno konstrukcijas, karkasines konstrukcijas, atliekant apdailos ir mūrijimo darbus, visur, kur reikia pakelti sunkius krovinius į didelį aukštį ir padėti juos tiksliai į numatytą vietą. Visiems šiems darbams MANITOU turi sp...
nuotrauka
2023-06-09 07:30
Šalinant bet kokio tipo dangą, ypač nuo betoninių ir metalinių paviršių, svarbu yra tai atlikti kokybiškai, sparčiai ir patogiai dirbančiam žmogui. HUSQVARNA CONSTRUCTION atliepia šiuos poreikius, rinkai pasiūlydama ilgaamžes, tvarias grindų grandymo, frezavimo, skutimo, šlifavimo mašinas bei šratas...
nuotrauka
2023-04-24 07:51
Betono dažai, skiedinio likučiai ant fasadų, klojinių ar statybinių mašinų gali tapti rimtu iššūkiu, norint juos nuvalyti nepažeidžiant konstrukcijos ar sudėtingo pasiekiamumo. KARCHER siūlo sprendimą – 12 naujų šalto vandens aukšto slėgio plovimo įrenginių superklasės segmente.
nuotrauka
2023-04-05 07:23
Įmonė RANDVEL į rinką tiekia žinomų pasaulyje prekinių ženklų statybų techniką – kokybišką ir įgijusią rinkos pasitikėjimą. Papildomos vertės šiai technikai suteikia tai, kad įmonės meistrai ją puikiai išmano ir geba remontuoti, o gamintojai į įmonės sandėlius tiekia atsargines detales. Tai yra fakt...
nuotrauka
2023-03-27 07:53
Kompanija „Doosan Infracore“ (HDI) paskelbė, kad keičia statybinės technikos DOOSAN prekės ženklą ir pristato naująjį prekės ženklą – DEVELON.
nuotrauka
2023-02-10 07:31
Vokietijos CEDIMA GmbH – jau šimtmetį pasaulyje gerai žinomas kaip deimantinių įrankių ir mašinų, skirtų betonui apdirbti, tiekėjas. Praėjusių metų pabaigoje Vokietijoje, Miunhene, įvykusioje tarptautinėje statybos parodoje „Bauma“ CEDIMA GmbH pristatė pagrindines technikos naujienas.
nuotrauka
2022-12-15 07:24
Ancenis (Prancūzija), 2022 m. gruodžio 6 d. „MANITOU Group“, pasaulinė statybų, pramonės ir žemės ūkio sektoriams skirtos krovos technikos, kėlimo platformų gamintoja, pristatė vandenilinių mašinų tyrimų ir plėtros planą bei pirmąjį teleskopinio krautuvo prototipą, kuris veikia, naudodamas žaliąjį v...
nuotrauka
2022-12-02 11:41
Atliekant skirtingus apdailos darbus, reikalingi specifiniai statybiniai įrankiai skirti šlifavimui, dažymui, pjovimui ar sienų matavimui. Nors dažnas skuba pirkti statybinius įrankius, tačiau tai nėra vienintelis sprendimo būdas. Būtent tokiais atvejais vertėtų apsvarstyti galimybę pasinaudoti įran...
nuotrauka
2022-11-04 06:27
Parodoje „Bauma 2022“, kuri vyko Miunchene (Vokietija) spalio 24–30 dienomis, DOOSAN pristatė pramonėje pirmaujančią naujų pažangiausių mašinų ir skaitmeninių technologijų ekspoziciją. UAB „INTRAC Lietuva“ – DOOSAN statybinės technikos atstovas Lietuvoje.
nuotrauka
2022-10-25 14:57
Miunchene (Vokietija) spalio 24 d. prasidėjusioje didžiausioje tarptautinėje statybos ir pramonės parodoje BAUMA (ekspozicijos stendas FS 908/1) kompanija MANITOU pristatė rekordinį naujų produktų skaičių.
nuotrauka
2022-09-16 07:24
Terasa tapo neatskiriama būsto dalimi. Kad šis statinys leistų patirti visus malonumus ne tik šiltuoju metų laiku, reikia pasidomėti statybos ypatumais.

Statybunaujienos.lt » Statybinė ir kelių technika, įrankiai