2021 spalio 25 d. pirmadienis, 20:17
Reklama  |  facebook

Išskirtiniai sprendimai. Slaptasis konkurencinės rinkos ginklas – efektyvi statybinė technika Fotogalerija Video

2021-05-04 07:05
Kad statybinė technika atlieptų konkurencinės rinkos iššūkius, ji turi būti ne tik efektyvi, bet taip pat ir patraukli ja dirbantiems žmonėms, nes visuotinai žinomos problemos dėl darbuotojų trūkumo. Todėl 125 metų patirtis, kurią sukaupė „Doosan Infracore Europe“ – Pietų Korėjos konglomeratui „Doosan Group“ priklausanti pasaulinė karjerų eksploatavimo ir statybinės įrangos gamintoja, – yra teisingo pasirinkimo garantas.
nuotrauka
„Doosan“ statybinė technika. UAB „INTRAC Lietuva“ / „Doosan Infracore Europe“ nuotr.


Minimos įmonės
INTRAC Lietuva, UAB

Tarp įvairių grupės „Doosan Infracore Europe“ įmonių veiklų yra statybinės technikos gamyba, todėl UAB „INTRAC Lietuva“ gali pasiūlyti platų statybinės technikos produktų asortimentą, kuriame – vikšriniai, frontaliniai, ratiniai ir mini krautuvai, šarnyriniai savivarčiai bei jų priedai statybai, karjerų eksploatavimui, kasybai ir bendrai statybų pramonei.

„Doosan“ statybinės technikos gama – ypač plati. Technika pasižymi itin puikia subalansuota kasimo, krovimo galia ir mažomis kuro sąnaudomis, kurios padeda taupyti veiklos išteklius, o įrangoje įdiegtos pažangios technologijos – optimizuoti statybos darbus“, – sako Mindaugas Juknius, UAB „Intrac Lietuva“ Statybinės technikos pardavimų vadovas.

Pristatė tranformuotų frontalinių krautuvų seriją DL-7 su permatomu kaušu

Baigiantis metams, „Doosan Infracore“ kompanija pristatė naują frontalinių krautuvų seriją Doosan DL-7. Rinkos naujokai, pasak technikos kūrėjų, yra visiškai transformuoti – perrinkti nuo apačios iki viršaus tam, kad atitiktų naujus „Doosan“ klientų produktyvumo ir ekonomiškumo reikalavimus. Gamintojai siekė ir produktyvumo, ir ekonomiškumo, ir galvojo apie operatoriaus darbo komfortą.

DOOSAN Atnaujinus kabiną, ji tapo erdvesne, o joje įrengtas atnaujintas matuoklių ekranas su antirefleksine danga. Operatoriaus darbas tapo paprastesniu dėl išmanios „Doosan“ valdymo sistemos (DSGS), krautuvas lengviau užvažiuoja į įkalnę. Lengvas technikos aptarnavimas yra dar vienas šios technikos pranašumas.

Konstruktoriai padidino ne tik patį kaušą, bet ir jo prasiskverbimo jėgą, įrengė kaušo pakrovimo sistemą, kuri fiksuoja kaušo padėtį pakėlimo metu. Esant sunkesnėms darbo sąlygoms, gelbsti patobulinta važiuoklės ašis ir sutvirtintas rėmas.

Tačiau įdomiausiais ir inovatyviausiais konstruktorių sprendimais galima laikyti nuotoliniu pulteliu atrakinamas duris ir permatomą kaušą. Šis kaušas pagamintas ne iš stiklo – tai modernių technologijų rezultatas. Kadangi kaušas yra permatomas, tai krovimo metu operatoriaus kabinos ekrane galima matyti, kas yra priekyje. Operatoriams ši technologija darbą daro kur kas paprastesniu.

„Doosan“ sukūrė vaizdo siužetą, kuriame pristato krautuvą DL-7 ir jo techninę specifikaciją. Tai išskirtinai informatyvus video, kuriame akivaizdžiai parodytos ne tik technikos funkcijos, bet ir nurodytos detalės, sprendimai, kurie šiuos veiksmus daro įmanomais.

Ratiniai ekskavatoriai – mažesnės sąnaudos įmonei ir išskirtinis komfortas operatoriams

Dar vienas iš „Doosan“ gaminių, kuriančių įmonėms pridėtinę vertę, – ratiniai ekskavatoriai. Jie ne tik kur kas efektyviau naudoja kurą, negu jo pirmtakai, bet ir pasižymi išskirtinėmis eksploatacinėmis savybėmis, stabilumu, demonstruoja puikų ratų sukibimą su žeme, važiuojant net ir slidžiu reljefu arba dirbant su dideliais, sunkiais kroviniais.

DOOSANPatikimi, patogūs valdyti ir itin manevringi siaurose bei perpildytose statybvietėse ar vykdant kelių darbus – juos tiesiant, prižiūrint. Būdami didelės keliamosios galios (pagal šią savybę laikomi geriausiais savo įrangos klasėje), prisitaikantys prie įvairių sąlygų, dėl gabaritų ir manevringumo gebantys greitai atlikti kelis veiksmus vienu metu ir pasižymintys mažomis kuro sąnaudomis, jie taupo laiką ir pinigus. 125 metų gamintojo patirtis garantuoja, kad tai yra ne tik efektyvi, bet ir ilgaamžė technika.

„Doosan“ kuria vertę ne tik verslui, bet ir darbuotojams. Ratiniuose ekskavatoriuose įdiegtas išmaniojo galios valdymo (angl. SPC – Smart power control) režimas, o pati technika paprastai ir lengvai prižiūrima.

„Doosan“ ratinių ekskavatorių viduje įmontuotas 7 colių (17,8 cm) spalvotas LCD ekranas informacijai, navigacijos rankenėlė saugesniam ir patogesniam valdymui bei galinė ir šoninė kameros geram matomumui užtikrinti. Didelė ir slopinanti triukšmą kabina su guminiais amortizatoriais bei reguliuojama sėdyne kuria patogias darbo sąlygas operatoriui.

Vikšriniai ekskavatoriai – galimybė dirbti reikiamu režimu

„Doosan“ vikšriniai ekskavatoriai laikomi vienais iš patikimiausių pramonės sektoriuje, nes jie sukurti taip, kad daug metų dirbtų efektyviai ir mažomis kuro bei eksploatavimo sąnaudomis. Todėl visiškai atitinka kainos ir kokybės santykį.

DOOSAN„Doosan“ vikšrinių ekskavatorių serijoje – įvairių dydžių (nuo mini iki galingų) modeliai, kuriuos galima naudoti kone visiems kasimo, kėlimo ir krovimo darbams, taip pat ir kelių tiesimo, statybos darbams. „Doosan“ vikšriniai ekskavatoriai dėl tvirto rėmo ir sustiprintos viršutinės konstrukcijos yra ilgaamžiai.

Vikšriniuose ekskavatoriuose sumontuoti rinkos lyderiais laikomi hidrauliniai siurbliai, kurie lemia greitą ir efektyvų darbą. „Doosan“ vikšriniuose ekskavatoriuose įdiegta elektroninė galios optimizavimo sistema (angl. EPOS – Electronic Power Optimizing System), kuri įgalina dirbti greičiau ir našiau nepalankiomis sąlygomis, dirbti greičiau atliekant sunkius darbus, optimaliai naudoti degalus įprastomis darbo sąlygomis bei sumažinti degalų sąnaudas atliekant paprastesnius darbus.

Kai kuriuose modeliuose sumontuotos daugiau galimybių teikiančios aušinimo sistemos: kintamo greičio hidraulinis aušinimo ventiliatorius reguliuoja oro srautą per alyvos aušintuvą, o padidėjusi aušinimo galia leidžia varikliui efektyviau veikti optimalioje darbinėje temperatūroje, didinant efektyvumą ir prailginant technikos komponentų tarnavimo laiką.

Operatorių darbą paprastesniu daro 360 laipsnių kampu veikianti kamera, kurios jutikliai įspėja apie galimas kliūtis. Kaip ir ratiniuose traktoriuose, vikšriniuose ekskavatoriuose įrengta komfortiška kabina ant guminių amortizatorių, įdiegtos priemonės, dėl kurių operatoriaus darbas tampa kur kas patogesniu: nuo reguliuojamos sėdynės iki oro kondicionavimo prietaisų.

Kaip pastebi šios technikos kūrėjai, „Doosan“ vikšriniai ekskavatoriai leidžia išnaudokite visas darbo dienos galimybes, yra aukštos kokybės, ilgaamžiai, spartina darbus ir didina įmonės turto vertę.

UAB „INTRAC Lietuva“ / „Doosan Infracore Europe“ nuotr.

Perkant bet kurią „Doosan“ techniką išsimokėtinai, palūkanos – nuo 0%. Šis pasiūlymas galioja iki 2021 m. rugsėjo.

Daugiau apie pasiūlymą galite sužinoti paskambinę „INTRAC Lietuva“ pardavimų atstovams:

  • Klaipėdoje
Mindaugas Juknius +370 61466590
  • Vilniuje
Mindaugas Šlapkauskas +37062060072
mindaugas.slapkauskas@intrac.lt
  • Kaune
Deividas Buslius +37061487585
deividas.buslius@intrac.lt
Statybunaujienos.lt
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka

DOOSAN tranformuotų frontalinių krautuvų serija DL-7

Statybinė ir kelių technika

nuotrauka
2021-09-29 07:16
Vokietijos CEDIMA GmbH jau šimtmetį deimantus „augina“ laboratorijose, kontroliuodama jų stiprumą, išmatavimus ir savybes, kokių reikia gaminant instrumentus ir specialias mašinas, paprastai naudojamas pjauti, gręžti ar atlikti panašius darbus.
nuotrauka
2021-09-22 06:25
Kiekvienas Europos ir Lietuvos keliais riedantis vilkikas jo savininkui yra didžiulė investicija. Visgi kartais vadovaujamasi klaidinga prielaida, jog kol transporto priemonė važiuoja – viskas gerai, ir per mažai dėmesio skiriama reguliariai jos priežiūrai.
nuotrauka
2021-08-30 07:30
Naujieji „Cat“ mini ekskavatorių modeliai 302.7 CR, 303 CR ir 303.5 CR – tai išties unikalios 2,7–3,5 t klasės kasimo mašinos, žymiai našesnės už ankstesnės kartos modelius. Minėti modeliai kuria papildomą pridėtinę vertę verslui – tiesioginę ir netiesioginę.
nuotrauka
2021-07-29 07:41
Statybos verslas sukasi kokybės ir terminų karuselėje, nes šie faktoriai lemia užsakymų portfelį ir pelną. Vienu iš itin svarbių faktorių, kurie gali garantuoti našumą arba lemti nemenkus nuostolius, tampa įrangos, technikos patikimumas. Ką daryti, kad technika taptų efektyvia pagalbininke, o ne gal...
nuotrauka
2021-02-19 07:16
Vilniuje įsikūrusios įmonės „Trantera“ veikla yra susijusi su transporto priemonėmis. Todėl įmonės vadovas Aleksandr Lavrinovič įsitikinęs: verslo sėkmei ypač svarbu, kad mechanizmai ir transporto priemonės būtų ne tik patikimos, efektyvios, bet ir stiprintų įmonės įvaizdį. Neatsitiktinai jau beveik...
nuotrauka
2021-02-15 07:49
Idealu, kad būsimam šaltukui galima būtų pasirengti iš anksto. Tai ypač svarbu vairuotojams, kurie slidžiais keliais išbandomi kiekvieną žiemą, ir kelius prižiūrinčioms tarnyboms, kurios vis kaltinamos, kad „vėl nespėjo pasirengti“.
nuotrauka
2021-02-11 09:28
Esant stipriam snygiui, vis dažniau visuomenėje pasigirsta, kad keliai valomi prastai, labai retai. Tačiau ar žinojote, kad sniego valymo, barstymo eiga ir sparta priklauso nuo kelio ar gatvės reikšmės? Kuo kelias aukštesnės kategorijos, tuo priežiūros darbai vykdomi greičiau, reikalavimai atliekami...
nuotrauka
2020-10-01 08:00
Ekskavatorinis krautuvas – bene populiariausia mašina, atliekant įvairius žemės kasimo, krovimo, pervežimo ir kitus darbus. Ši technika sėkmingai dirba statybose – pirmoji atvyksta, paskutinė išvyksta.
nuotrauka
2020-09-30 09:16
Vienas iš civilizacijos rodiklių – rankų darbo keitimas mašinomis, mechanizmais. Ir ne tik. Pandemija rodo, kad mašinos yra nepakeičiamos mažinant užsikrėtimo koronavirusu grėsmes.
nuotrauka
2020-03-25 08:00
Vilniaus Pilaitės rajone pastatytas automatizuotos įrankių nuomos terminalas. Moduliniame statinyje su 200 užrakinamų dėžių galima nuomotis įrankius visą parą – naudojantis specialia kurts programėle. Išmanus bekontaktis nuomos būdas arti namų pasirodė esąs įžvalgus sprendimas.
nuotrauka
2019-08-26 09:38
Nauji „Cat“ mini ekskavatoriai nuo didžiųjų ekskavatorių skiriasi dydžiu ir svoriu, tačiau išmanumu mažai kuo nusileidžia didžiosioms kasimo mašinoms. Tai universali ir nepamainoma smulkioji statybinė technika, kuri dabar dar efektyvesnė, taupesnė ir patogesnė nei bet kada.
nuotrauka
2019-08-14 14:36
Palangos paplūdimiuose triūsia nauja ir moderni smėlio valymo mašina „BeachTech Marina“. Ekonomiškai ir tyliai dirbanti savaeigė technika kol kas neturi analogo Baltijos jūros regione.
nuotrauka
2019-08-09 11:08
Atliekų tvarkymo įmonė „Ekonovus“ pirmoji šalyje pradeda dirbti su dujinėmis šiukšliavežėmis, kurios ne tik mažiau terš orą, bet ir veiks kur kas tyliau nei dyzelinės jų „kolegės“.
nuotrauka
2019-07-10 14:00,      papildyta 2019-07-10 14:57, papildyta nuotraukomis ir video
Š. m. gegužės mėn. vyko statybinės technikos šventė „Caterpillar Roadshow“, kurios metu visiems besidomintiems statybinės technikos naujovėmis buvo pademonstruotos pažangiausios „Cat“ prekės ženklo mašinos. Renginio organizatorius – UAB „Avesco Lithuania“, oficialus „Cat“ technikos atstovas Lietuvoj...
nuotrauka
2019-04-18 10:00
Darbo įrankis turi būti malonus akiai ir rankai, patogus paimti, galintis efektyvinti darbą ir ilgai patikimai tarnauti. Šiuolaikinės technologijos, medžiagos ir gamintojų ambicingumas sudaro galimybę įgyvendinti visus šiuos vartotojo poreikius ir lūkesčius. Daugiau kaip 90 metų rinkoje veikianti „C...
nuotrauka
2019-02-18 10:09
Per didelė drėgmė patalpose – kur kas rimtesnė problema nei daugelis galvoja. Būtina ją naikinti tiek jau gyvenant naujai įrengtose patalpose, tiek ruošiant jas rekonstrukcijai, kadangi nepanaikinus drėgmės pertekliaus rizikuojama ne tik nemaloniais pojūčiais, tačiau ir greičiau susigadinamu interje...
nuotrauka
2019-02-05 13:33
Eismo sąlygos, sauga ir transporto priemonės per keletą metų labai pasikeitė ir dėl technologijų plėtros toliau sparčiai kinta. Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) viešėjęs Švedijos transporto administracijos vyresnysis patarėjas Larsas Ekmanas pastebėjo, kad ne visada plėtra vyksta toki...
nuotrauka
2018-09-24 15:13,      papildyta 2018-09-25 08:30, Papildyta nuotraukomis
45, 25 ir 15 proc. Tai yra trys skaitmenys, kuriems neliko abejingi Žemaitijos verslininkai, dalyvavę naujos kartos „Caterpillar“ mašinų – 20 tonų klasės ekskavatorių „Cat“ 320 GC, 320 ir 323 – pristatyme Palangoje.
nuotrauka
2018-03-28 07:29
Darbo efektyvumą, kalbant apie sunkiąją techniką, lemia ir techninės charakteristikos, ir ja dirbantis specialistas. Kompanija „Hyundai“, išleisdama į rinką naujus modelius, juos tobulina abiem šiomis kryptimis. Technikos teikiamą naudą, kaip pastebi įmonės HML direktorius Martynas Slovikas, nemaža ...
nuotrauka
2017-11-03 14:20
Seimo narys Algirdas Butkevičius kreipėsi į Premjerą Saulių Skvernelį dėl jo vadovaujamos vyriausybės ketinimų naikinti viešąją įstaigą Technikos priežiūros tarnyba.

Statybunaujienos.lt » Statybinė ir kelių technika

nuotrauka

Tvarumas ir žaliosios sienos didmiesčiuose

Miestų želdynai – tema, kuri darosi vis aktualesnė brangstant sklypams, aktyvėjant statyboms, žaliųjų erdvių rekonstrukcijos projektams ir visiems siekiant turėti atgaivos suteikiančias žali...