2022 sausio 20 d. ketvirtadienis, 0:12
Reklama  |  facebook

JUNG. Nuo nuginkluojančių retro stiliaus produktų iki išmanumo, paslėpto po paprastu dizainu

2019-04-24 18:46
Jungiklių ir išmaniųjų namų sistemų centras „Jung Vilnius“ RESTOJE pristato itin praktiškų produktų, kurie taupo namus įsirenginėjančių žmonių ir interjero dizainerių laiką, pinigus, tuo pat metu suteikdami galimybių rinktis, derinti ir lyginti kainas.
nuotrauka
Dabar interjero dizaineris gali nesukti galvos, kokios spalvos, formos reikės šviestuvo – visa tai – formą, spalvą, rėmelius – galima keisti vėliau ar net kaitalioti, kada panorėjus. JUNG iliustr.


Minimos įmonės
JUNG Vilnius, UAB

Viena tokių praktiškų naujovių – vadinamasis jungiklių vadybininkas. Internetinis įrankis www.jungiklis.eu sudaro galimybes pasirinkti jungiklio dizainą, rėmelį, spalvą, sudaryti specifikaciją. Tokiu būdu galima pačiam susikomplektuoti jungiklius už pačių pasirinktą kainą. Keiti spalvą, dizainą, rėmelį, o www.jungiklis.eu suskaičiuoja, kiek tai kainuos.

Nuotraukoje – „Jung Vilnius“ vadovas Raimundas Skurdenis

Kaip sakė „Jung Vilnius“ vadovas Raimundas Skurdenis, šis įrankis skirtas galutiniam vartotojui ir interjero specialistui, kuris nėra technikas. Iki šiol, norint klientui pasakyti, kiek kainuos jo pasirinktas vienoks ar kitoks variantas, reikėjo gaišti laiką paieškoms. Dabar užtenka internetiniame įrankyje parinkti jungiklį pagal funkcionalumą, spalvą ir kaina aiški iš karto. Tokį darbą vartotojas gali atlikti ir pats – be jokio vargo ar specialaus pasirinkimo, kaip ir pasitikrinti, kaip interjere atrodys konkretus jungiklis.

Šįkart JUNG pristato ir supaprastintą elektros instaliacijos sistemą, kuri nėra skirta išmaniajam namui, bet šie jungikliai, anot R. Skurdenio, ateityje pakeis dabar naudojamus įprastinius jungiklius. Tačiau tik vizualiai jie atrodo kaip įprasti. Iš tiesų jie nėra visai paprasti jungikliai: be papildomų laidų vedžiojimo galima pridėti šiek tiek išmanumo ir jungiklius valdyti naudojant programėles, valdyti naudojant jutiklius, nustatyti veikimą pagal laiką.

Siekiant maksimaliai vieningos interjero stilistikos, JUNG pasiūlė šviestuvėlius, derinamus prie jungiklio. Tai yra šviestuvai, integruoti jungiklio formos rėmeliuose. Naujovės esmė – šviestuvėlį galima tiesiog ištraukti iš vieno rėmo ir įdėti į kitą, reguliuoti apšvietimo intensyvumą. 

„LS 1912“ mena šimtametes gamybos tradicijas. JUNG iliustr. 

Dabar interjero dizaineris gali nesukti galvos, kokios spalvos, formos reikės šviestuvo – visa tai – formą, spalvą, rėmelius – galima keisti vėliau ar net kaitalioti, kada panorėjus. Paprasta tokie mobilūs šviestuvėliai rekomenduojami viešbučiuose, miegamuosiuose šalia lovos, naudoti kaip skaitymo lemputes, įrengti koridoriuje, apšviesti paveikslą. Tokiu pat principu galima keisti ir lubų šviestuvus.

Yra žmonių, kurie negali atsispirti retro stiliui. JUNG sukūrė jungiklį „LS 1912“, kuris mena šimtametes gamybos tradicijas (JUNG įkurta 1912 m.), tačiau yra pritaikytas moderniems namams – galima valdyti išmanaus namo sistemas, gali būti įdiegta elektronika, kuri valdo rimtas namo sistemas. Jungiklis su svirtele nuginkluos retro stiliaus gerbėjus – nuo įjungimo svirtelės, subtilaus jos trakštelėjimo iki spalvų. 

Taip pat skaitykite:

„Resta 2019“: kokias naujienas rasite JUNG stende?

Statybunaujienos.lt
RESTA

nuotrauka
2020-06-02 10:01,      papildyta 2020-10-02 15:00, Papildyta pranešimų vaizdo įrašais
Kaip atsitiko, kad viena pagrindinių ekonomikos sričių – statybos, dažnai linksniuojama kaip efektyvumo stokojančių industrijos šakų?
nuotrauka
2020-06-01 10:09
Dėl šiuolaikinių technologijų, net ir karantino metu atsiradę apribojimai nėra kliūtis, norintiems ir toliau sėkmingai organizuoti renginius. Vienas tokių pavyzdžių – Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“ organizuojama statybų paroda „Resta 2020“, kuri šiais metais dalyvius ir lankytojus pasi...
nuotrauka
2020-05-19 11:35
Gyvenimui ir darbui persikėlus į virtualią erdvę, tarptautinė statybų paroda „Resta 2020“ taip pat keičia formatą. Ji keliasi į skaitmeninį pasaulį ir kviečia statybų sektoriaus įmones virtualiai pristatyti savo aktualiausias naujienas vartotojams patogiai ir saugiai – vienoje platformoje, vienu pri...
nuotrauka
2019-05-06 14:44
Prieš penkerius metus VŠĮ „Skaitmeninė statyba“ steigėjai organizavo pirmąją konferenciją „Skaitmeninė statyba 2014“, kuri tapo neatskiriama „Restos“ dalimi. Steigėjų pastangos spartinti BIM diegimą Lietuvoje ir šviesti statybos sektoriaus bendruomenę, pradėjo duoti pirmuosius rezultatus.
nuotrauka
2019-05-03 08:24
Jau trečią kartą iš eilės parodoje RESTA įvyko konkursas „Įspūdingiausios Restos ekspozicijos“, kurio metu komisija išrinko įdomiausių ekspozicijų penketuką – įmones ir ekspozicijų projektų autorius.
nuotrauka
2019-05-02 07:50
Balandžio 25-26 d. Lietuvoje viešėjo Europos statybos pramonės federacijos (FIEC) prezidentas Kjetil Tonning kartu su federacijos technologijų vadove Sue Arundale.
nuotrauka
2019-04-30 14:51
„Restoje“ įvykusio tarptautinio pastolininkų čempionato nugalėtojais tapo UAB „Hotrema“ profesionalai. Antroji liko pastolininkų komanda iš Estijos įmonės „Adelante“, trečioji – įmonės „Arad“ komanda iš Lenkijos.
nuotrauka
2019-04-29 16:50
Jau ketvirtus metus iš eilės VšĮ „Skaitmeninė statyba“ kartu su Lietuvos statybininkų asociacija organizavo konkursą „Lietuvos BIM projektai”, kurio nugalėtojai buvo apdovanoti „Skaitmeninė statyba 2019. Vilnius“ konferencijoje, didžiausios statybų parodos „Resta“ metu. Konkursas yra skirtas išrinkt...
nuotrauka
2019-04-29 16:08
„Ukmergės gelžbetonis“ ką tik pasibaigusioje „Restoje“ pristatė tradicinius gaminius. Įmonei buvo svarbu priminti parodos lankytojams apie gamyklą ir savo gaminius.
nuotrauka
2019-04-26 07:25
Į Vilnių atvyko ir dalyvaus šiandien vykstančioje konferencijoje RESTOJE Europos statybos pramonės (FIEC) prezidentas Kjetil Tonning. Jis statybų sektoriaus bendruomenei skaitys pranešimą konferencijoje „Skaitmeninė statyba 2019. Vilnius”.
nuotrauka
2019-04-26 07:09
Kol Lietuvoje vis dar diskutuojama, verta ar neverta eiti statybų pramonės skaitmeninimo keliu, Vakaruose tuo seniai neabejojama. Atsiliekame net nuo Rytų – NVS šalys sparčiai juda pažangos kryptimi ir intensyviai dirba prie statybų skaitmeninimo projektų, tvirtina UAB „AGA CAD“. Pažangos pavyzdžiu ...
nuotrauka
2019-04-25 16:47
Tarptautinės statybos ir remonto parodos RESTA metu jau trečią kartą įvyko konkursas „Įspūdingiausios RESTOS ekspozicijos“. Šiandien, balandžio 24 d., paskelbti nugalėtojai.
nuotrauka
2019-04-25 09:20
Vakar, balandžio 24 d., prasidėjusioje tarptautinėje statybų parodoje „Resta 2019“ lankytojai galėjo ne tik pasisemti įkvėpimo, kaip įsirengti svetainę, vonią, virtuvę ar terasą, tačiau ir pamatyti tris skirtingus miegamųjų interjerus. 40 kv. m plote įrengtos interjerų ekspozicijos, atspindinčios tr...
nuotrauka
2019-04-25 07:54
Bendrovė BAUMIT, į Lietuvą tiekianti fasadų sistemas, RESTOJE pristatinėja sveiką statybą.
nuotrauka
2019-04-25 07:48
Statybinės medžiagos, kurias RESTOJE pristato įmonė BAUROC, nesikeičia jau kurį laiką. Tačiau, kaip sako įmonės direktorius Alvidas Musius, keičiasi technologijos ir pasiūlymai.
nuotrauka
2019-04-24 16:03
Kaip dekoruoti namų sienas ir lubas? Kokios statybų sektoriaus naujienos pasiekė Lietuvos rinką, kokios tendencijos įsitvirtina? Kaip nesuklysti renkantis augalus ir įsirengiant žalią plotą prie namų ar balkone? Atsakymų visi statybų sektoriaus profesionalai, naujakuriai bei savo būstą statyti, įsir...
nuotrauka
2019-04-24 07:27
Saulei kylant laikas susimąstyti apie namų eksterjerą, nes jaukus rytas su kavos puodeliu, savaitgalio pietūs arba nuostabi vakarienė lauko terasoje – tikras malonumas. Tačiau subjuręs oras ar, atvirkščiai, pernelyg intensyvūs, varginantys saulės spinduliai gali sugriauti planus ir pasisėdėjimas gry...
nuotrauka
2019-04-19 10:34
Ar žinote, kokios interjero tendencijos šiuo metu madingiausios? Kaip įsirengti mažą erdvę? Kaip atnaujinti vienspalves namų sienas ir papuošti jas, pavyzdžiui, žydinčiomis gėlėmis? Visi atsakymai parodoje RESTA.
nuotrauka
2019-04-17 07:33
Tarptautinėje statybų parodoje „RESTA 2019“ balandžio 24–27 d. parodų ir kongresų centre „Litexpo“ rasite visas jungiklių ir išmanių namų centro „JUNG Vilnius“ naujienas.
nuotrauka
2019-04-08 10:08
Statybų sektoriaus pokyčiai per pastarąjį dešimtmetį visai nekilnojamojo turto rinkai suteikė ne tik naują kvėpavimą, bet ir iš esmės pakeitė statybų greitį, ištobulino projektavimo, technologinių sprendimų grandis. Kol paprastam gyventojui permainos labiausiai jaučiamos per mažesnius komunalinius m...

Statybunaujienos.lt » RESTA