2023 gruodžio 4 d. pirmadienis, 20:49
Reklama  |  facebook

JUNG. Nuo nuginkluojančių retro stiliaus produktų iki išmanumo, paslėpto po paprastu dizainu

2019-04-24 18:46
Jungiklių ir išmaniųjų namų sistemų centras „Jung Vilnius“ RESTOJE pristato itin praktiškų produktų, kurie taupo namus įsirenginėjančių žmonių ir interjero dizainerių laiką, pinigus, tuo pat metu suteikdami galimybių rinktis, derinti ir lyginti kainas.
nuotrauka
Dabar interjero dizaineris gali nesukti galvos, kokios spalvos, formos reikės šviestuvo – visa tai – formą, spalvą, rėmelius – galima keisti vėliau ar net kaitalioti, kada panorėjus. JUNG iliustr.


Minimos įmonės
JUNG Vilnius, UAB

Viena tokių praktiškų naujovių – vadinamasis jungiklių vadybininkas. Internetinis įrankis www.jungiklis.eu sudaro galimybes pasirinkti jungiklio dizainą, rėmelį, spalvą, sudaryti specifikaciją. Tokiu būdu galima pačiam susikomplektuoti jungiklius už pačių pasirinktą kainą. Keiti spalvą, dizainą, rėmelį, o www.jungiklis.eu suskaičiuoja, kiek tai kainuos.

Nuotraukoje – „Jung Vilnius“ vadovas Raimundas Skurdenis

Kaip sakė „Jung Vilnius“ vadovas Raimundas Skurdenis, šis įrankis skirtas galutiniam vartotojui ir interjero specialistui, kuris nėra technikas. Iki šiol, norint klientui pasakyti, kiek kainuos jo pasirinktas vienoks ar kitoks variantas, reikėjo gaišti laiką paieškoms. Dabar užtenka internetiniame įrankyje parinkti jungiklį pagal funkcionalumą, spalvą ir kaina aiški iš karto. Tokį darbą vartotojas gali atlikti ir pats – be jokio vargo ar specialaus pasirinkimo, kaip ir pasitikrinti, kaip interjere atrodys konkretus jungiklis.

Šįkart JUNG pristato ir supaprastintą elektros instaliacijos sistemą, kuri nėra skirta išmaniajam namui, bet šie jungikliai, anot R. Skurdenio, ateityje pakeis dabar naudojamus įprastinius jungiklius. Tačiau tik vizualiai jie atrodo kaip įprasti. Iš tiesų jie nėra visai paprasti jungikliai: be papildomų laidų vedžiojimo galima pridėti šiek tiek išmanumo ir jungiklius valdyti naudojant programėles, valdyti naudojant jutiklius, nustatyti veikimą pagal laiką.

Siekiant maksimaliai vieningos interjero stilistikos, JUNG pasiūlė šviestuvėlius, derinamus prie jungiklio. Tai yra šviestuvai, integruoti jungiklio formos rėmeliuose. Naujovės esmė – šviestuvėlį galima tiesiog ištraukti iš vieno rėmo ir įdėti į kitą, reguliuoti apšvietimo intensyvumą. 

„LS 1912“ mena šimtametes gamybos tradicijas. JUNG iliustr. 

Dabar interjero dizaineris gali nesukti galvos, kokios spalvos, formos reikės šviestuvo – visa tai – formą, spalvą, rėmelius – galima keisti vėliau ar net kaitalioti, kada panorėjus. Paprasta tokie mobilūs šviestuvėliai rekomenduojami viešbučiuose, miegamuosiuose šalia lovos, naudoti kaip skaitymo lemputes, įrengti koridoriuje, apšviesti paveikslą. Tokiu pat principu galima keisti ir lubų šviestuvus.

Yra žmonių, kurie negali atsispirti retro stiliui. JUNG sukūrė jungiklį „LS 1912“, kuris mena šimtametes gamybos tradicijas (JUNG įkurta 1912 m.), tačiau yra pritaikytas moderniems namams – galima valdyti išmanaus namo sistemas, gali būti įdiegta elektronika, kuri valdo rimtas namo sistemas. Jungiklis su svirtele nuginkluos retro stiliaus gerbėjus – nuo įjungimo svirtelės, subtilaus jos trakštelėjimo iki spalvų. 

Taip pat skaitykite:

„Resta 2019“: kokias naujienas rasite JUNG stende?

Statybunaujienos.ltRESTA

nuotrauka
2023-05-30 13:31
Didžiausiai Baltijos šalyse tarptautinei statybų verslo parodai „Resta“ suteiktas Pasaulinės parodų industrijos asociacijos UFI sertifikatas. Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO teigimu, ši paroda yra vienintelė Baltijos šalyse, pelniusi tokį įvertinimą.
nuotrauka
2023-05-03 08:49
Jau penktą kartą Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vykstančios tarptautinės statybų verslo parodos RESTA metu buvo įvardintos įspūdingiausios ekspozicijos. Konkurso „Įspūdingiausios RESTA ekspozicijos“ vertinimo komisija analizavo, kodėl vienoms įmonėms pavyksta būti matomoms, išskirtinėms,...
nuotrauka
2023-04-28 09:26
Jau penktą kartą įvyko konkursas „Įspūdingiausios parodos ekspozicijos“. Jungtinės RESTA ir BALDAI IR DIZAINO SPRENDIMAI 2023 parodos išrinktos įspūdingiausios ekspozicijos, įvardinti jų autoriai.
nuotrauka
2023-04-27 18:59
Ketvirtadienį, balandžio 27 d., LITEXPO atidaryta 3 dienas truksianti didžiausia Baltijos šalyse tarptautinė statybų verslo paroda „Resta 2023". Daugiausia dėmesio joje skiriama energiniam statinių tvarumui, skaitmeninei statybai, profesiniam orientavimui, darniam miestų vystymui ir Ukrainos atstaty...
nuotrauka
2023-04-18 10:43
Išmanių namų ekspertai šių metų tarptautinės statybų verslo parodos RESTA lankytojus balandžio 27–29 d. pasitiks pristatydami tvariam ir komfortiškam gyvenimui sukurtus gaminius. Estetiškų elektros instaliacijos prietaisų ir išmaniųjų sistemų gamintojo JUNG stende didžiausio dėmesio tikimasi naujos ...
nuotrauka
2023-02-03 07:30,      papildyta 2023-04-18 06:50, Komisijos nariai
Tarptautinės statybų verslo parodos RESTA metu jau penktą kartą įvyks konkursas „Įspūdingiausios RESTA ekspozicijos“ (ĮRE). Konkurso metu bus apdovanotos 5 įspūdingiausias ekspozicijas parengusios bendrovės bei architektai/projektuotojai, įrengę nugalėtojų ekspozicijas.
nuotrauka
2022-04-28 07:10
Paroda paprastai suvokiama kaip renginys, kurio metu lankytojams pristatomi eksponatai, sprendimai, veikla. Ir todėl svarbūs du klausimai: ką pristatyti ir kaip tai padaryti.
nuotrauka
2022-04-22 14:24
Medienos vilnos plokštės „Cewood“ Lietuvoje dar itin naujas produktas. Tuo tarpu Latvijoje, namų rinkoje, šis produktas naudojamas labai plačiai: nuo lubų apdailos privačiuose namuose iki daugelio mokyklų, verslo pastatų, kitų objektų atnaujinimo ir statybos projektų.
nuotrauka
2022-04-22 13:27
Mes gaminame priešgaisrinius produktus, kurie skirti pasyviai gaisrinei saugai. Rinkai pristatome įvairius sertifikuotus sprendimus: dūmų šalinimo kanalus, ugniai atsparius ortakius, plieninių ir medinių konstrukcijų apsaugą – tai labai platus spektras sprendimų, dalį kurių su partneriais (UAB FOGO)...
nuotrauka
2022-04-22 11:30
RESTOJE pristatome dvi temas, kurios būdingos mūsų įmonei: išmaniosios technologijos ir dizainas. Parodos lankytojams pristatome naujas išmaniųjų namų sistemas, naujus lietimui jautrius ekranus, šiek tiek pigesnes naujas sistemas valdyti išmanius namus ir kaip visada – naujo dizaino, spalvų jungikli...
nuotrauka
2022-04-20 18:06
Šiemet jau ketvirtą kartą įvyko konkursas „Įspūdingiausios parodos ekspozicijos“. Pamatykite nugalėtojų ekspozicijas.
nuotrauka
2022-04-20 16:54
Šiandien, balandžio 20 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO prasidėjo 4 dienas truksianti tarptautinė statybos ir remonto paroda RESTA, kuri šiemet vyksta kartu su paroda „Baldai ir dizaino sprendimai“.
nuotrauka
2022-04-19 10:52
Jau balandžio 22 d. apie statybų sektoriaus skaitmenizaciją, statybos leidimų išdavimo spartinimą ir reikalingus pokyčius sektoriuje bus diskutuojama jau 11-us metus iš eilės vykstančiame didžiausiame skaitmeninės statybos tematikos renginyje Lietuvoje – tarptautinėje konferencijoje „Skaitmeninė sta...
nuotrauka
2022-04-19 09:22
Žmogus – itin gerai prisitaikanti būtybė. Statybos, energetikos ar susijusių sektorių atveju tai reiškia gebėjimą sukurti ir naudoti technologijas, kurios įveikia ribojimus arba kuria pridėtinių verčių
nuotrauka
2022-04-15 07:48
Po dviejų metų pertraukos „Layher Baltic“ ir Baltijos pastolininkų asociacija BSA rengia antrąjį pastolininkų čempionatą. Dalyvauti jame rengiasi komandos ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Suomijos, Švedijos, Norvegijos.
nuotrauka
2022-04-14 07:37
Kaip susikurti, įsirengti ir apstatyti namus? Kaip tai padaryti meniškai? Kokius baldus rinktis? Kaip estetiką suderinti su patogumu? Tai kiekvieno naujakurio klausimai, kurie neapleidžia ir sugalvojusių atnaujinti būstą.
nuotrauka
2022-04-05 13:26
Gyvai grįžtančioje parodoje RESTA įmonės pristatys ne tik naują požiūrį į tradicinius, įprastus dalykus, bet ir suteiks galimybę gyvai pamatyti tai, ko pasaulyje yra vos kelios dešimtys.
nuotrauka
2022-03-17 15:37
Balandžio 20–23 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vyks didžiausia Baltijos šalyse statybų verslo paroda RESTA. Kartu vyks ir paroda „Baldai ir dizaino sprendimai 2022“.
nuotrauka
2022-03-02 13:45,      papildyta 2022-04-14 06:00, Patikslinta informacija
Tarptautinės statybos ir remonto parodos RESTA metu jau ketvirtą kartą įvyks konkursas „Įspūdingiausios RESTOS ekspozicijos“ (ĮRE). Konkurso metu bus apdovanotos 5 įspūdingiausias ekspozicijas parengusios bendrovės bei architektai/projektuotojai, įrengę nugalėtojų ekspozicijas.
nuotrauka
2020-06-02 10:01,      papildyta 2020-10-02 15:00, Papildyta pranešimų vaizdo įrašais
Kaip atsitiko, kad viena pagrindinių ekonomikos sričių – statybos, dažnai linksniuojama kaip efektyvumo stokojančių industrijos šakų?

Statybunaujienos.lt » RESTA