2022 gruodžio 8 d. ketvirtadienis, 14:54
Reklama  |  facebook

Keturios dienos sužinoti, kaip gyventi komfortiškiau, šiuolaikiškiau, estetiškiau

2022-04-20 16:54
Šiandien, balandžio 20 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO prasidėjo 4 dienas truksianti tarptautinė statybos ir remonto paroda RESTA, kuri šiemet vyksta kartu su paroda „Baldai ir dizaino sprendimai“.
nuotrauka
Portalo Statybunaujienos.lt nuotr.


Minimos įmonės
LITEXPO Lietuvos parodų ir kongresų centras, UAB
LSA (Lietuvos statybininkų asociacija), VŠĮ
APVA (Aplinkos projektų valdymo agentūra),
Lauksva, UAB
Gyvai po dviejų metų sugrįžusioje parodoje jos dalyviai pristato sprendimus verslui ir namų ūkiams, atsako į klausimus, kylančius tiek mėgėjams, tiek ir specialistams. Jeigu paroda „Baldai ir dizaino sprendimai“ orientuojasi į naujausias mados tendencijas, kurios Lietuvą pasiekia net iš prestižinių pasaulio parodų, tai paroda RESTA fokusuojasi į pastatų energinį naudingumą, siūlydama aktualius sprendimus.

Informacija apie efektyvius sprendimus – čia ir dabar

Renovacija kasmet tampa vis aktualesnė – ir ne tik todėl, kad sparčiai sensta daugiabučiai. Situacija pasaulyje aiškiai rodo: reikia siekti energinio pastatų efektyvumo ir ieškoti vidinių rezervų, kaip gyventi komfortiškai, bet neišlaidaujant šildymui. Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) siūlo interaktyvią programą – tiesiog ekspozicijoje per keletą minučių galima bus susipažinti su pagrindiniais kompleksinės daugiabučio renovacijos komponentais ir sužinoti galimus energijos sutaupymus po renovacijos.

Pagrindinis parodos RESTA partneris – Lietuvos statybininkų asociacija parodą vertina kaip galimybę statybos sektoriaus dalyviams susitikti gyvai ir kartu spręsti gamybos, žaliavų tiekimo, planavimo ir kitus, šiuo metu aktualius, iššūkius. Tradiciškai parodos metu vyks konferencijoja „Skaitmeninė statyba 2022. Vilnius“, kurioje ekspertai diskutuos apie sektoriaus aktualijas, bus įvardinti konkurso „Lietuvos BIM projektai 2022“ nugalėtojai.

Amžinas klausimas – nesibaigiantys atsakymai

Didelio dėmesio visada sulaukia baldai ir dizaino sprendimai, nes niekada nepavyksta kartą ir visiems laikams atsakyti į klausimus: Kaip susikurti, įsirengti ir apstatyti namus? Kaip tai padaryti meniškai? Kokius baldus rinktis? Kaip estetiką suderinti su patogumu? Paroda „Baldai ir dizaino sprendimai 2022“ suteikia galimybę ne tik pamatyti, bet ir pasitarti su srities specialistais. Pavyzdžiui, „Lauksva“ yra pasirengusi įtikinti abejojančius: ekspozicijoje galima baldus ne tik paliesti, bet ir gyvai išbandyti jų priežiūrą ir patvarumą.

Naujų vėjų, netikėtų idėjų pateikia ne tik Vilniaus dailės akademijos studentai. Šioje parodoje stabtelėti privers ne tik tradiciniu dizainu ar puošnumu traukiantys baldai, bet ir tokie, kokių yra tik vienetai. Ne atsitiktinai baldų parodos pritraukia ir kolekcininkų.

Parodos dalyviai – nuo karo pabėgę Ukrainos dailininkai

Parodoje – „Baldai ir dizaino sprendimai“ savo darbus pristato menininkų penketukas iš Ukrainos. Tarp jų – iš Lietuvos kilusi ir Ukrainoje gyvenanti dailininkė Nomeda Čiurlionytė. Dailininkės žodžiais, dar ne visi į Lietuvą pabėgę menininkai turi jėgų kurti, iki šiol sapnuose jie girdi apie oro pavojų įspėjančias sirenas.

Ekspozicijos metu lankytojai galės įsigyti Ukrainos menininkų darbų. Lietuvoje prisiglaudę menininkai žada didžiąją pinigų, gautų pardavus savo darbus, dalį skirti Ukrainoje kariaujantiems tėvynainiams.

Kaip nepasiklysti tarp technologijų ir gaminių

Kaip jau įprasta, parodos metu vyksta įvairių renginių. Tarptautiniame profesinio meistriškumo konkurse „Apdailos montuotojas“ rungiasi būsimieji šios srities specialistai, vyks Aplinkotvarkos specialisto diena. Profesionalai padės susivokti šiuolaikinėse statybos technologijose, patars, kokias statybines medžiagas, gaminius rinktis.

Jau ketvirtą kartą vyksta „Įspūdingiausios ekspozicijos“ konkursas. Didžioji jo vertė – ne tik įvardinti įdomiausias ekspozicijas surengusias įmones, bet ir profesionalių komisijos narių įžvalgos, kaip būti pastebėtam tarp kelių šimtų parodos dalyvių.

Dvi parodos – vienas bilietas

Paroda „Baldai ir dizaino sprendimai 2022“ vyksta centrinių rūmų 1 ir 2 salėse, o 3–5 salėse kuriasi statybos ir susiję sektoriai. Lauko ekspozicijose lankytojai tradiciškai ras statybinių medžiagų, statybos ir sodo technikos, lauko baldų bei modulinių statinių.

Apjungus viena kitą papildančias temas – statybą, baldus ir dizainą, paroda atliepia ir specialistų, ir lankytojų lūkesčius. Kita vertus, tai yra proga vienu metu „pastatyti, įrengti ir apstatyti“ savo svajonių būstą.

Vienu metu vykstančias 2 parodos – RESTA ir „Baldai ir dizaino sprendimai 2022“, – galima aplankyti su vienu bilietu.

Statybunaujienos.lt
RESTA

nuotrauka
2022-04-28 07:10
Paroda paprastai suvokiama kaip renginys, kurio metu lankytojams pristatomi eksponatai, sprendimai, veikla. Ir todėl svarbūs du klausimai: ką pristatyti ir kaip tai padaryti.
nuotrauka
2022-04-22 14:24
Medienos vilnos plokštės „Cewood“ Lietuvoje dar itin naujas produktas. Tuo tarpu Latvijoje, namų rinkoje, šis produktas naudojamas labai plačiai: nuo lubų apdailos privačiuose namuose iki daugelio mokyklų, verslo pastatų, kitų objektų atnaujinimo ir statybos projektų.
nuotrauka
2022-04-22 13:27
Mes gaminame priešgaisrinius produktus, kurie skirti pasyviai gaisrinei saugai. Rinkai pristatome įvairius sertifikuotus sprendimus: dūmų šalinimo kanalus, ugniai atsparius ortakius, plieninių ir medinių konstrukcijų apsaugą – tai labai platus spektras sprendimų, dalį kurių su partneriais (UAB FOGO)...
nuotrauka
2022-04-22 11:30
RESTOJE pristatome dvi temas, kurios būdingos mūsų įmonei: išmaniosios technologijos ir dizainas. Parodos lankytojams pristatome naujas išmaniųjų namų sistemas, naujus lietimui jautrius ekranus, šiek tiek pigesnes naujas sistemas valdyti išmanius namus ir kaip visada – naujo dizaino, spalvų jungikli...
nuotrauka
2022-04-20 18:06
Šiemet jau ketvirtą kartą įvyko konkursas „Įspūdingiausios parodos ekspozicijos“. Pamatykite nugalėtojų ekspozicijas.
nuotrauka
2022-04-19 10:52
Jau balandžio 22 d. apie statybų sektoriaus skaitmenizaciją, statybos leidimų išdavimo spartinimą ir reikalingus pokyčius sektoriuje bus diskutuojama jau 11-us metus iš eilės vykstančiame didžiausiame skaitmeninės statybos tematikos renginyje Lietuvoje – tarptautinėje konferencijoje „Skaitmeninė sta...
nuotrauka
2022-04-19 09:22
Žmogus – itin gerai prisitaikanti būtybė. Statybos, energetikos ar susijusių sektorių atveju tai reiškia gebėjimą sukurti ir naudoti technologijas, kurios įveikia ribojimus arba kuria pridėtinių verčių
nuotrauka
2022-04-15 07:48
Po dviejų metų pertraukos „Layher Baltic“ ir Baltijos pastolininkų asociacija BSA rengia antrąjį pastolininkų čempionatą. Dalyvauti jame rengiasi komandos ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Suomijos, Švedijos, Norvegijos.
nuotrauka
2022-04-14 07:37
Kaip susikurti, įsirengti ir apstatyti namus? Kaip tai padaryti meniškai? Kokius baldus rinktis? Kaip estetiką suderinti su patogumu? Tai kiekvieno naujakurio klausimai, kurie neapleidžia ir sugalvojusių atnaujinti būstą.
nuotrauka
2022-04-05 13:26
Gyvai grįžtančioje parodoje RESTA įmonės pristatys ne tik naują požiūrį į tradicinius, įprastus dalykus, bet ir suteiks galimybę gyvai pamatyti tai, ko pasaulyje yra vos kelios dešimtys.
nuotrauka
2022-03-17 15:37
Balandžio 20–23 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vyks didžiausia Baltijos šalyse statybų verslo paroda RESTA. Kartu vyks ir paroda „Baldai ir dizaino sprendimai 2022“.
nuotrauka
2022-03-02 13:45,      papildyta 2022-04-14 06:00, Patikslinta informacija
Tarptautinės statybos ir remonto parodos RESTA metu jau ketvirtą kartą įvyks konkursas „Įspūdingiausios RESTOS ekspozicijos“ (ĮRE). Konkurso metu bus apdovanotos 5 įspūdingiausias ekspozicijas parengusios bendrovės bei architektai/projektuotojai, įrengę nugalėtojų ekspozicijas.
nuotrauka
2020-06-02 10:01,      papildyta 2020-10-02 15:00, Papildyta pranešimų vaizdo įrašais
Kaip atsitiko, kad viena pagrindinių ekonomikos sričių – statybos, dažnai linksniuojama kaip efektyvumo stokojančių industrijos šakų?
nuotrauka
2020-06-01 10:09
Dėl šiuolaikinių technologijų, net ir karantino metu atsiradę apribojimai nėra kliūtis, norintiems ir toliau sėkmingai organizuoti renginius. Vienas tokių pavyzdžių – Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“ organizuojama statybų paroda „Resta 2020“, kuri šiais metais dalyvius ir lankytojus pasi...
nuotrauka
2020-05-19 11:35
Gyvenimui ir darbui persikėlus į virtualią erdvę, tarptautinė statybų paroda „Resta 2020“ taip pat keičia formatą. Ji keliasi į skaitmeninį pasaulį ir kviečia statybų sektoriaus įmones virtualiai pristatyti savo aktualiausias naujienas vartotojams patogiai ir saugiai – vienoje platformoje, vienu pri...
nuotrauka
2019-05-06 14:44
Prieš penkerius metus VŠĮ „Skaitmeninė statyba“ steigėjai organizavo pirmąją konferenciją „Skaitmeninė statyba 2014“, kuri tapo neatskiriama „Restos“ dalimi. Steigėjų pastangos spartinti BIM diegimą Lietuvoje ir šviesti statybos sektoriaus bendruomenę, pradėjo duoti pirmuosius rezultatus.
nuotrauka
2019-05-03 08:24
Jau trečią kartą iš eilės parodoje RESTA įvyko konkursas „Įspūdingiausios Restos ekspozicijos“, kurio metu komisija išrinko įdomiausių ekspozicijų penketuką – įmones ir ekspozicijų projektų autorius.
nuotrauka
2019-05-02 07:50
Balandžio 25-26 d. Lietuvoje viešėjo Europos statybos pramonės federacijos (FIEC) prezidentas Kjetil Tonning kartu su federacijos technologijų vadove Sue Arundale.
nuotrauka
2019-04-30 14:51
„Restoje“ įvykusio tarptautinio pastolininkų čempionato nugalėtojais tapo UAB „Hotrema“ profesionalai. Antroji liko pastolininkų komanda iš Estijos įmonės „Adelante“, trečioji – įmonės „Arad“ komanda iš Lenkijos.
nuotrauka
2019-04-29 16:50
Jau ketvirtus metus iš eilės VšĮ „Skaitmeninė statyba“ kartu su Lietuvos statybininkų asociacija organizavo konkursą „Lietuvos BIM projektai”, kurio nugalėtojai buvo apdovanoti „Skaitmeninė statyba 2019. Vilnius“ konferencijoje, didžiausios statybų parodos „Resta“ metu. Konkursas yra skirtas išrinkt...

Statybunaujienos.lt » RESTA