2023 spalio 3 d. antradienis, 17:10
Reklama  |  facebook

Klaipėdos rajono savivaldybė ieškos investuotojų Slengių daugiafunkciam centrui

2017-09-18 15:00
Slengiuose, vienoje sparčiausiai augančių gyvenviečių Klaipėdos rajone, prie mokyklos-daugiafunkcio centro jau baigia išdygti 75 vietų darželis su valgykla, į kurį, tikimasi, vaikai galės praverti duris jau lapkričio mėnesį. Tačiau Klaipėdos rajono savivaldybės užmojai Slengiuose – didesni. Jau parengtas Slengių daugiafunkcio centro investicijų projektas, kuris šiemet buvo pristatytas investuotojams didžiausioje Baltijos šalyse statybų tematikos parodoje „RESTA 2017“.
nuotrauka
Lazdynų sveikatinimo centras. Asociatyvi Vilniaus mieto savivaldybės vizualizacija


Minimos įmonės
Klaipėdos r. savivaldybė,

Projekte numatyta, kad, sprendžiant Sendvario seniūnijos gyventojų poreikį turėti darželį bei didesnę mokyklą, erdvę kultūrai ir sportui, siekiama Slengiuose pastatyti naują pastatą, kuriame būtų užtikrintas ugdymo paslaugų teikimas ikimokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikams, įrengta universali sporto salė bei transformuojama kultūros renginių erdvė ir teikiamos privačios paslaugos.

Pranešama, kad šiam tikslui ieškoma potencialių investuotojų, rengiami dokumentai viešo ir privataus sektoriaus bendradarbiavimui. Investuotojas į projektą turėtų investuoti apie 5 mln. eurų, pastatyti 3 303 kv. m pastatą 88 arų sklype, už kurio naudojimąsi ir priežiūrą savivaldybė 25 metus mokėtų preliminariai 271 tūkst. eurų nuomos mokesčio per metus, taip pat apie 225 tūkst. eurų per metus Savivaldybė skirtų įstaigų darbuotojų darbo užmokesčiui, 40 tūkst. eurų – ryšio ir kitoms išlaidoms.

Šiame pastate būtų užtikrintas 350 ikimokyklinio, priešmokyklinio ir mokyklinio amžiaus vaikų ugdymas bei reikiama ugdymo infrastruktūra. Taip pat būtų įrengta vaikams ir seniūnijos gyventojams reikalinga bent 500 kv. m universali sporto salė bei infrastruktūra ir 200 kv. m kultūros ir bendruomenės veikloms pritaikytos patalpos su infrastruktūra.

Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėja Raimonda Kučinskaitė informavo, kad dėl Slengių daugiafunkcio centro vyko pasitarimas su Centrine projektų valdymo agentūra, kuri sutinka, kad projektas turėtų būti patrauklus privačiam sektoriui, tačiau siūlo Savivaldybei turėti savo žemės sklypą. Tuomet projektas būtų patrauklesnis, mažėtų rizika bei būtų galima sumažinti metinį mokestį.

Kaip skelbia Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Ryšių su visuomene skyriaus vyriausioji specialistė Ernesta Strakšytė, rugsėjo 5 dieną Klaipėdos rajono savivaldybėje vyko pasitarimas dėl Slengių daugiafunkcio centro, kuriam pirmininkavo meras Vaclovas Dačkauskas. Pasitarime taip pat dalyvavo mero pavaduotojos Rūta Cirtautaitė ir Violeta Riaukienė, Administracijos direktorius Sigitas Karbauskas ir jo pavaduotojai Ligita Liutikienė ir Česlovas Banevičius, Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėja Raimonda Kučinskaitė ir vyriausiasis specialistas Mindaugas Šatkus bei Turto valdymo skyriaus vedėjas Audrius Kampas. Nuspręsta pavesti Savivaldybės administracijos direktoriui įpareigoti atsakingą skyrių parengti Savivaldybės tarybos sprendimą dėl žemės sklypo Sendvario seniūnijoje įsigijimo.

Nelaukiant, kol bus rastas investuotojas į didįjį projektą, 2017-ųjų birželį buvo pradėtos 75 vietų Slengių lopšelio-darželio statybos. Prie Slengių mokyklos-daugiafunkcio centro bus pastatytas priestatas su valgykla. Klaipėdos rajono savivaldybei šis projektas atsieis apie 400 tūkst. eurų. Įvykdžius projektą, darželį galės pradėti lankyti dar apie 75 vaikų, o 140 vaikų, kurie jau šiandien lanko centre veikiančias darželio bei mokyklos grupes, bus tiekiamas kokybiškas maistas. Tačiau ir šis pastatas nepatenkins visų Sendvario seniūnijos gyventojų poreikių. Tikėtina, kad vaikų, norinčių lankyti ugdymo įstaigą, dar padaugės. Be to, būtina išspręsti ir kultūrai, sportui reikalingų patalpų poreikį.

Sendvario seniūnija yra auganti, čia gyvena apie 7 tūkst. gyventojų. Viliamasi, kad suradus privačius investuotojus ir pradėjus įgyvendinti Slengių daugiafunkcio centro projektą, atsiradus daugiau vietų ugdymo įstaigoje bei laisvalaikio praleidimo būdų, atsiras ir daugiau šeimų, deklaruojančių gyvenamąją vietą Sendvario seniūnijoje. Taip į biudžetą būtų surenkama daugiau lėšų. 

Statybunaujienos.ltSavivaldybėse

nuotrauka
2023-10-03 13:02
Klaipėdoje paskutinius žingsnius žengia sveikatos centro įkūrimo procesas, pradėtas siekiant didesnio sveikatos paslaugų prieinamumo gyventojams. Galimybe dalyvauti kuriant sveikatos centrą Klaipėdoje jau susidomėjo daugiau nei trys dešimtys gydymo įstaigų visame uostamiestyje.
nuotrauka
2023-10-02 16:23
Anot architektų, Vilniaus plėtra iki vieno milijono įmanoma nebent darant miestą kompaktiškesnį. Seime diskusiją apie milijoninį miestą surengusio Ateities komiteto pirmininko Raimundo Lopatos teigimu, apie Lietuvos sostinę verta mąstyti ir futuristiškai.
nuotrauka
2023-09-29 15:41
Aplinkos ministerija parengė ir teikia derinti su institucijomis Vyriausybės nutarimo „Dėl steigiamo Germanto regioninio parko planavimo schemos (ribų ir tvarkymo planų) rengimo pradžios ir planavimo tikslų“ projektą. Iniciatyva įsteigti Germanto regioninį parką atėjo iš Telšių regiono, tam 2022 m. ...
nuotrauka
2023-09-26 13:31
Nuo 2024 m. sausio 1 d. miestuose ir miesteliuose savivaldybėms patikėjimo teise bus perduota valstybinė žemė, kuri nėra suplanuota valstybės reikmėms. Patikėjimo teise valdomoje valstybinėje žemėje savivaldybės miestų ir miestelių teritorijose atliks naujas funkcijas, kurias joms numato perduoti Na...
nuotrauka
2023-09-26 11:05
Panevėžyje sparčiai vykdomi miesto autobusų stoties statybos darbai. Jau įrengti lauko vandentiekio, vidaus lietaus nuotekų bei drenažo, vidaus vandentiekio tinklai, sumontuotos stoties pastato denginį laikysiančios metalinės kolonos, išbetonuota požeminės stovėjimo aikštelės perdanga, keleivių lau...
nuotrauka
2023-09-22 12:59
Diskusijose apie kvalifikuotų darbuotojų stoką bei jų pritraukimo galimybes vis dažniau atsigręžiama į emigracijoje gyvenančius ir į Lietuvą sugrįžti svajojančius mūsų piliečius. Juolab, kad grįžtančių į gimtinę ar rimtai ketinančių tai daryti skaičiai kasmet auga. Emigrantų, ypač kvalifikuotų darbu...
nuotrauka
2023-09-21 11:46
Sostinėje daugėja rekreacinių zonų, kuriose gyventojai gali mėgautis gamtos teikiamais malonumais ir poilsiu. Tyrimai rodo, kad arti namų esantys parkai ir žaliosios erdvės teigiamai veikia gyventojų sveikatą – mažina stresą, širdies ir kraujagyslių ligų riziką, padeda išvengti medžiagų apykaitos su...
nuotrauka
2023-09-21 11:13
Nuvilnijus informacijos bangai, kad sostinės gyventojai, gaunantys kompensacijas už šildymą ir balsuojantys prieš renovaciją, valstybės paramos nebegaus, patikslinama, kokių priemonių artimiausiu metu bus imtasi.
nuotrauka
2023-09-18 11:48
Prasideda priėjimo prie Gulbino ežero atvėrimo darbai. Vilniečiai galės patogiai ateiti prie ežero, esančio šalia Gulbinų kvartalo, iš šiaurinės ir pietinės pusių. Planuojamas įrengti apie 250 m ilgio medinis takas, ežero pakrantėje taip pat bus kuriama poilsiavietė, įrengiamos grilio vietos su suol...
nuotrauka
2023-09-14 11:55
Kauno apygardos prokuratūros Viešojo intereso gynimo skyriaus (VIGS) prokurorai, reaguodami į žiniasklaidoje pasirodžiusią informaciją apie bandymus keisti Alytaus bendrąjį planą ir miesto centre leisti statyti penkiaaukščius pastatus, inicijavo tyrimą dėl galimo viešojo intereso pažeidimo.
nuotrauka
2023-09-13 15:47
Baisogaloje ir Šeduvoje pradėta dviejų naujų didelių gabaritų atliekų surinkimo aikštelių statyba.
nuotrauka
2023-09-12 16:38
Šalia Vilniaus, Avižieniuose oficialiai pradėtos prekybinių sandėlių (angl. stock-office) projekto „Urban HUB" statybos.
nuotrauka
2023-09-12 15:39
Sparčiai augančiame sostinės Pilaitės mikrorajone simboliniu kapsulės įkasimu pažymėtas vaikų lopšelio-darželio statybos darbų startas.
nuotrauka
2023-09-11 11:17
Nuo rugsėjo 11 d. bus teikiamas finansavimas namų ūkiuose susidariusių asbestinio šiferio atliekų surinkimo, vežimo ir šalinimo išlaidoms.
nuotrauka
2023-09-08 09:11
2 201 gyventojas – tiek šiauliečių dalyvauja VšĮ Šiaulių regiono atliekų tvarkymo centro (ŠRATC) ir Šiaulių miesto savivaldybės administracijos įgyvendinamame maisto ir virtuvės atliekų surinkimo projekte „#AšPats. Planuoju. Valgau. Rūšiuoju. Saugau.“ Teisingai atskirtos ir išrūšiuotos maisto atliek...
nuotrauka
2023-09-07 08:16
Dar 2021 m. pavasarį Akmenės rajono savivaldybės administracija ir VŠĮ Lietuvos verslo paramos agentūra (dabar – Inovacijų agentūra) pasirašė projekto „Apšvietimo tinklų atnaujinimas, mažinant energijos suvartojimą Akmenės rajono savivaldybėje“ finansavimo sutartį (preliminari Projekto vertė – 3.101...
nuotrauka
2023-09-07 08:05
Pasirašyti pirmieji energijos sutaupymo susitarimai su savivaldybių valdomomis įmonėmis. Energetikos ministerija ir UAB „Šiaulių vandenys“ bei UAB „Kėdbusas“ sutarė dėl techninių energijos efektyvumo didinimo priemonių diegimo įmonių veikloje.
nuotrauka
2023-09-07 07:56
Vilniaus senamiesčio ir jo apsaugos zonos tvarkymo (specialųjį) planą planuojama parengti per dvejus metus. Parengtas, šis dokumentas taps pagrindiniu Vilniaus senamiesčio ir jo apsaugos zonos teritorijų planavimo dokumentu, kuriuo, be kita ko, bus numatoma, kokie statybos, rekonstrukcijos, remonto,...
nuotrauka
2023-09-07 07:33
Šiuo metu Panevėžyje yra 465 gatvės. Jų bendras ilgis siekia daugiau nei 295 km. Ilgiausia – J. Janonio g., jos ilgis siekia 5,8 km. Antra pagal ilgį gatvė Panevėžyje – Klaipėdos g. – 4,9 km, trečia – Smėlynės g. – 3,9 km. Toliau rikiuojasi Pušaloto g. – 3,6 km, Nemuno ir Kerbedžio gatvės, kurių ilg...
nuotrauka
2023-09-06 10:57
Telšiuose atidarytas „Ateities“ progimnazijos baseinas.

Statybunaujienos.lt » Savivaldybėse