2024 kovo 2 d. šeštadienis, 8:47
Reklama  |  facebook

LITEXPO paroda „Resta“ pelnė sertifikatą, kurio neturi niekas kitas Baltijos šalyse

2023-05-30 13:31
Didžiausiai Baltijos šalyse tarptautinei statybų verslo parodai „Resta“ suteiktas Pasaulinės parodų industrijos asociacijos UFI sertifikatas. Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO teigimu, ši paroda yra vienintelė Baltijos šalyse, pelniusi tokį įvertinimą.
nuotrauka
LITEXPO vadovai (iš dešinės) J. Beniulienė ir J. Bortkevičius su UFI auditoriais. LITEPO nuotr.


Minimos įmonės
LITEXPO Lietuvos parodų ir kongresų centras, UAB
Pasak LITEXPO Parodų organizavimo skyriaus vadovės Jolantos Beniulienės, UFI sertifikato suteikimas patvirtina, kad paroda atitinka aukščiausius tarptautinius standartus ir kuria didelę pridėtinę vertę tiek parodos dalyviams, tiek jos lankytojams.

„Žinoma, sertifikatas padeda ir mums, kaip organizatoriams, nes galime pateikti šį savotišką kokybės antspaudą partneriams ir klientams, drąsiai sakydami, kad renginys – aukščiausio lygio“, – LITEXPO pranešime cituojama J. Beniulienė.

Pasaulinės parodų industrijos asociacijos sertifikatą turinti statybų verslo paroda „Resta“ bus įtraukta į metinį UFI pripažinimą pelniusių parodų kalendorių, kurį atidžiai stebi industrijos lyderiai visame pasaulyje ir pagal jį planuoja savo investicijas į dalyvavimą parodose.

Parodos „Resta“ sėkmės istorija LITEXPO paskatino siekti sertifikato ir kitai savo parodai.

LITEXPO

„Auditui jau pateikti visi reikalingi duomenys, o 2024 metų laisvalaikio ir turizmo parodoje „Adventur“, kuri vyks sausio mėnesį, laukiame UFI audito atstovų. Manome, kad parodos sertifikavimui didesnių kliūčių neturėtų kilti“, – džiaugėsi J. Beniulienė.

Be to, kad UFI sertifikato siekiančios parodos sulaukia tarptautinių auditorių, joms taip pat keliami ir kiti griežti reikalavimai – įvertinama, kiek dalyvių ir lankytojų paroda sulaukia iš užsienio, atkreipiamas dėmesys į dalyvių registracijos ir bilietų pardavimo sistemos skaidrumą, parodos planavimo bei organizavimo procesus ir techninį įgyvendinimą.

„Siekiant UFI sertifikavimo, parodos organizatoriui reikia užaugti iki tam tikro lygio, kitaip net nėra įmanoma pradėti sertifikavimo proceso“, – pabrėžė J. Beniulienė ir pridūrė, kad paroda „Resta“ pirmą kartą UFI sertifikatą pelnė 2006 metais. Nuo tada parodos sertifikavimas buvo sėkmingai atnaujinamas kasmet iki pandemijos.

Šiuo metu pasaulyje yra 927 UFI sertifikuotos parodos, organizuojamos 67 šalyse ir regionuose. Asociacijos UFI narystę iki šiol yra pelnę 725 parodų organizatoriai, tarp kurių ir LITEXPO, kartu su tokiais garsiais parodų verslo vilkais kaip „Messe Berlin“, „Cannes – Palais des Festivals et des Congrès“, „Hannover Fairs International“, „Stockholmsmässan“, „Consumer Technology Association“ ir kitais.

LITEXPO yra vienintelis parodų centras Baltijos šalyse, kuriam buvo suteikta asociacijos UFI narystė.

Per pirmąjį šių metų pusmetį Lietuvos parodų ir kongresų centras LITEXPO sėkmingai suorganizavo 7 parodas: „Adventur“, „Vilniaus knygų mugė“, „Karjera & studijos“, „Pelenė“, „Resta“, „Baldai ir dizaino sprendimai“ bei „Motivated@Work“. Skaičiuojama, kad iš viso jose apsilankė daugiau nei 90 tūkst. lankytojų. 
Statybunaujienos.lt
Žymės  Resta, ApdovanojimaiRESTA

nuotrauka
2024-02-07 15:06
Pandemija parodų verslui tapo tikrai egzistencine grėsme. Jos laikotarpiu LITEXPO pajamos smuko net penkis kartus. Panašią statistiką fiksavo ir parodų organizatoriai užsienyje. Pesimistiškesni analitikai netgi prognozavo, kad sektorius išgyvena negrįžtamus pokyčius ir patyrė neatitaisomą žalą. Vis ...
nuotrauka
2023-05-03 08:49
Jau penktą kartą Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vykstančios tarptautinės statybų verslo parodos RESTA metu buvo įvardintos įspūdingiausios ekspozicijos. Konkurso „Įspūdingiausios RESTA ekspozicijos“ vertinimo komisija analizavo, kodėl vienoms įmonėms pavyksta būti matomoms, išskirtinėms,...
nuotrauka
2023-04-28 09:26
Jau penktą kartą įvyko konkursas „Įspūdingiausios parodos ekspozicijos“. Jungtinės RESTA ir BALDAI IR DIZAINO SPRENDIMAI 2023 parodos išrinktos įspūdingiausios ekspozicijos, įvardinti jų autoriai.
nuotrauka
2023-04-27 18:59
Ketvirtadienį, balandžio 27 d., LITEXPO atidaryta 3 dienas truksianti didžiausia Baltijos šalyse tarptautinė statybų verslo paroda „Resta 2023". Daugiausia dėmesio joje skiriama energiniam statinių tvarumui, skaitmeninei statybai, profesiniam orientavimui, darniam miestų vystymui ir Ukrainos atstaty...
nuotrauka
2023-04-18 10:43
Išmanių namų ekspertai šių metų tarptautinės statybų verslo parodos RESTA lankytojus balandžio 27–29 d. pasitiks pristatydami tvariam ir komfortiškam gyvenimui sukurtus gaminius. Estetiškų elektros instaliacijos prietaisų ir išmaniųjų sistemų gamintojo JUNG stende didžiausio dėmesio tikimasi naujos ...
nuotrauka
2023-02-03 07:30,      papildyta 2023-04-18 06:50, Komisijos nariai
Tarptautinės statybų verslo parodos RESTA metu jau penktą kartą įvyks konkursas „Įspūdingiausios RESTA ekspozicijos“ (ĮRE). Konkurso metu bus apdovanotos 5 įspūdingiausias ekspozicijas parengusios bendrovės bei architektai/projektuotojai, įrengę nugalėtojų ekspozicijas.
nuotrauka
2022-04-28 07:10
Paroda paprastai suvokiama kaip renginys, kurio metu lankytojams pristatomi eksponatai, sprendimai, veikla. Ir todėl svarbūs du klausimai: ką pristatyti ir kaip tai padaryti.
nuotrauka
2022-04-22 14:24
Medienos vilnos plokštės „Cewood“ Lietuvoje dar itin naujas produktas. Tuo tarpu Latvijoje, namų rinkoje, šis produktas naudojamas labai plačiai: nuo lubų apdailos privačiuose namuose iki daugelio mokyklų, verslo pastatų, kitų objektų atnaujinimo ir statybos projektų.
nuotrauka
2022-04-22 13:27
Mes gaminame priešgaisrinius produktus, kurie skirti pasyviai gaisrinei saugai. Rinkai pristatome įvairius sertifikuotus sprendimus: dūmų šalinimo kanalus, ugniai atsparius ortakius, plieninių ir medinių konstrukcijų apsaugą – tai labai platus spektras sprendimų, dalį kurių su partneriais (UAB FOGO)...
nuotrauka
2022-04-22 11:30
RESTOJE pristatome dvi temas, kurios būdingos mūsų įmonei: išmaniosios technologijos ir dizainas. Parodos lankytojams pristatome naujas išmaniųjų namų sistemas, naujus lietimui jautrius ekranus, šiek tiek pigesnes naujas sistemas valdyti išmanius namus ir kaip visada – naujo dizaino, spalvų jungikli...
nuotrauka
2022-04-20 18:06
Šiemet jau ketvirtą kartą įvyko konkursas „Įspūdingiausios parodos ekspozicijos“. Pamatykite nugalėtojų ekspozicijas.
nuotrauka
2022-04-20 16:54
Šiandien, balandžio 20 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO prasidėjo 4 dienas truksianti tarptautinė statybos ir remonto paroda RESTA, kuri šiemet vyksta kartu su paroda „Baldai ir dizaino sprendimai“.
nuotrauka
2022-04-19 10:52
Jau balandžio 22 d. apie statybų sektoriaus skaitmenizaciją, statybos leidimų išdavimo spartinimą ir reikalingus pokyčius sektoriuje bus diskutuojama jau 11-us metus iš eilės vykstančiame didžiausiame skaitmeninės statybos tematikos renginyje Lietuvoje – tarptautinėje konferencijoje „Skaitmeninė sta...
nuotrauka
2022-04-19 09:22
Žmogus – itin gerai prisitaikanti būtybė. Statybos, energetikos ar susijusių sektorių atveju tai reiškia gebėjimą sukurti ir naudoti technologijas, kurios įveikia ribojimus arba kuria pridėtinių verčių
nuotrauka
2022-04-15 07:48
Po dviejų metų pertraukos „Layher Baltic“ ir Baltijos pastolininkų asociacija BSA rengia antrąjį pastolininkų čempionatą. Dalyvauti jame rengiasi komandos ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Suomijos, Švedijos, Norvegijos.
nuotrauka
2022-04-14 07:37
Kaip susikurti, įsirengti ir apstatyti namus? Kaip tai padaryti meniškai? Kokius baldus rinktis? Kaip estetiką suderinti su patogumu? Tai kiekvieno naujakurio klausimai, kurie neapleidžia ir sugalvojusių atnaujinti būstą.
nuotrauka
2022-04-05 13:26
Gyvai grįžtančioje parodoje RESTA įmonės pristatys ne tik naują požiūrį į tradicinius, įprastus dalykus, bet ir suteiks galimybę gyvai pamatyti tai, ko pasaulyje yra vos kelios dešimtys.
nuotrauka
2022-03-17 15:37
Balandžio 20–23 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vyks didžiausia Baltijos šalyse statybų verslo paroda RESTA. Kartu vyks ir paroda „Baldai ir dizaino sprendimai 2022“.
nuotrauka
2022-03-02 13:45,      papildyta 2022-04-14 06:00, Patikslinta informacija
Tarptautinės statybos ir remonto parodos RESTA metu jau ketvirtą kartą įvyks konkursas „Įspūdingiausios RESTOS ekspozicijos“ (ĮRE). Konkurso metu bus apdovanotos 5 įspūdingiausias ekspozicijas parengusios bendrovės bei architektai/projektuotojai, įrengę nugalėtojų ekspozicijas.
nuotrauka
2020-06-02 10:01,      papildyta 2020-10-02 15:00, Papildyta pranešimų vaizdo įrašais
Kaip atsitiko, kad viena pagrindinių ekonomikos sričių – statybos, dažnai linksniuojama kaip efektyvumo stokojančių industrijos šakų?

Statybunaujienos.lt » RESTA