2023 gegužės 29 d. pirmadienis, 18:51
Reklama  |  facebook

„Layher Baltic" ir „Prorentus" pristato sprendimus, keičiančius darbo kultūrą Fotogalerija Video

2017-04-27 15:57
„Mūsų RESTOS ekspozicijos idėja buvo pasatyti realų projektą – parodyti mūsų sprendimus, kaip statyti tiltus", – sakė laikančius pastolius ir jų sistemas tiekiančios įmonės „Layher Baltic" direktorius Viktoras Voroncovas. Įmonės vadovas neslėpė, kad tai yra pasirengimas „Rail Baltic" statyboms – savo kompetencijų ir galimybių pristatymas šio projekto rangovams. Ekspozicija įrengta bendradarbiaujant su bendrove „Prorentus".
nuotrauka
„Restoje" bendrovės „Layher Baltic" ir „Prorentus" pristato klojinių rangos paslaugą ir realius realaus tilto klojinius. Portalo Statybunaujienos.lt nuotr.


Minimos įmonės
Layher Baltic, UAB
Prorentus, UAB

„Restoje" bendrovės „Layher Baltic" ir „Prorentus" pristato klojinių rangos paslaugą ir realius realaus tilto klojinius. Konstrukcijos mastelis identiškas realiam: tai yra lyg iš monolitinio tilto klojinių išpjauta dalis ir pastatyta LITEXPO. Kaip sako „Layher Baltic" direktorius Viktoras Voroncovas, abiem įmonėms svarbu pasakyti būsimiems „Rail Baltica" rangovams, kad jie yra visiškai pasirengę darbui, turi saugius sprendinius.

„Mes norime, kad visi žmonės kiekvieną vakarą grįžtų namo. Tai viena. Antra – mūsų sprendimai efektyvūs, – sako V. Voroncovas. – Mes nesakome, kad siūlome už mažiausią kainą, mes turime tobulą techninį sprendimą, kuris leidžia rangovams sutaupyti."

Nuotraukoje - Viktoras Voroncovas

„Layher" yra numeris vienas pastolių gamyboje, o jų produktai yra labai inovatyvūs, todėl jų aptarnavimas ir projektavimas tampa vis sudėtingesnis, – sako bendrovės „Prorentus" vadovas Linas Adomavičius. – Paprastam statybininkui tai visiškai nebeprieinama, nes reikia labai daug specifinių žinių, programinės įrangos, specialiai apmokyto personalo, kuris galėtų aptarnauti konstrukciją."

Kad „Layher" pastoliai ir jų sistemos būtų konkurencingi, „Prorentus" pasiūlė savo sprendimus ir kompetencijas, kurie padeda „Layher" produktams atrasti kelią į rinką. „Prorentus" projektuoja konstrukcijas, kad pastoliai ir jų sistemos būtų naudojamas taip, kaip sukurtos.

„Procesą galima palyginti su specifine įranga, kurios eksploatavimui ne kiekvienas turi kompetencijos. „Layher“ sukūrė ypatingą gaminį, tačiau masėms jis yra nesuprantamas, – sako L. Adomavičius, akcentuodamas, kad sukurti didelę pridėtinę vertę galima tik tuo atveju, jeigu produktas bus tinkamai naudojamas. – Mūsų užduotis – padaryti pastolius tinkamai naudojamus, kad galutinis klientas gautų didelę naudą. Mes suprantame šią sistemą ir esame įgalūs tinkamai ją suprojektuoti ir pastatyti, o tam labai reikia specialių žinių ir kompetencijos."

Nuotraukoje - Linas Adomavičius

Parodoje dalyvauja „Layher" klientai ir iš užsienio. Nuvežti tokią konstrukciją į kelias šalis būtų neracionalu. Tad ekspozicija padaryta Lietuvoje ir pakviesti klientai iš Skandinavijos, Baltijos šalių, Lenkijos, Danijos. Tai, kas čia pristatoma, pasak V. Voroncovo ir L. Adomavičiaus, keičia žaidimo taisykles visame pasaulyje, keičia darbo kultūrą, keičia pasaulį.

„Jeigu tai pamatytume JAV, Vokietijoje, gal ir nekeltų nuostabos, o kai tai pristatoma Lietuvoje, įkvepia klientus", – dalijasi pirmosios parodos dienos įspūdžiais bendrovių vadovai.

Pirmiausia tai keičia požiūrį į darbuotoją. Abi įmonės pastatė šią konstrukciją norėdami parodyti, kad už rinkos kainą yra įmanoma įrengti saugią darbo vietą bet kokiam darbuotojui, kad jis galėtų dirbti taip pat, kaip ir ant žemės, saugiai užlipti į darbo vietą ir atlikti tai, kas privalu – kai neužlyja lietus, nekrinta sniegas. Kai darbuotojas dirba geroje aplinkoje, jis visada duos patį didžiausią našumą, bus tinkamai nusiteikęs, parneš geriausią žinią savo šeimai, nes visi nori dirbti oriomis sąlygomis.

„Mes tai darome Lietuvoje jau pusantrų metų ir laimėjome visus konkursus, kuriuose dalyvavome. Tai reiškia, kad dirbti saugiomis sąlygomis įmanoma, kad rinkos kainos sudaro galimybes įsigyti saugius sprendimus", – sako L. Adomavičius.
Statybunaujienos.lt
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka

Layher ir Prorentus Restoje 2017
RESTA

nuotrauka
2023-05-03 08:49
Jau penktą kartą Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vykstančios tarptautinės statybų verslo parodos RESTA metu buvo įvardintos įspūdingiausios ekspozicijos. Konkurso „Įspūdingiausios RESTA ekspozicijos“ vertinimo komisija analizavo, kodėl vienoms įmonėms pavyksta būti matomoms, išskirtinėms,...
nuotrauka
2023-04-28 09:26
Jau penktą kartą įvyko konkursas „Įspūdingiausios parodos ekspozicijos“. Jungtinės RESTA ir BALDAI IR DIZAINO SPRENDIMAI 2023 parodos išrinktos įspūdingiausios ekspozicijos, įvardinti jų autoriai.
nuotrauka
2023-04-27 18:59
Ketvirtadienį, balandžio 27 d., LITEXPO atidaryta 3 dienas truksianti didžiausia Baltijos šalyse tarptautinė statybų verslo paroda „Resta 2023". Daugiausia dėmesio joje skiriama energiniam statinių tvarumui, skaitmeninei statybai, profesiniam orientavimui, darniam miestų vystymui ir Ukrainos atstaty...
nuotrauka
2023-04-18 10:43
Išmanių namų ekspertai šių metų tarptautinės statybų verslo parodos RESTA lankytojus balandžio 27–29 d. pasitiks pristatydami tvariam ir komfortiškam gyvenimui sukurtus gaminius. Estetiškų elektros instaliacijos prietaisų ir išmaniųjų sistemų gamintojo JUNG stende didžiausio dėmesio tikimasi naujos ...
nuotrauka
2023-02-03 07:30,      papildyta 2023-04-18 06:50, Komisijos nariai
Tarptautinės statybų verslo parodos RESTA metu jau penktą kartą įvyks konkursas „Įspūdingiausios RESTA ekspozicijos“ (ĮRE). Konkurso metu bus apdovanotos 5 įspūdingiausias ekspozicijas parengusios bendrovės bei architektai/projektuotojai, įrengę nugalėtojų ekspozicijas.
nuotrauka
2022-04-28 07:10
Paroda paprastai suvokiama kaip renginys, kurio metu lankytojams pristatomi eksponatai, sprendimai, veikla. Ir todėl svarbūs du klausimai: ką pristatyti ir kaip tai padaryti.
nuotrauka
2022-04-22 14:24
Medienos vilnos plokštės „Cewood“ Lietuvoje dar itin naujas produktas. Tuo tarpu Latvijoje, namų rinkoje, šis produktas naudojamas labai plačiai: nuo lubų apdailos privačiuose namuose iki daugelio mokyklų, verslo pastatų, kitų objektų atnaujinimo ir statybos projektų.
nuotrauka
2022-04-22 13:27
Mes gaminame priešgaisrinius produktus, kurie skirti pasyviai gaisrinei saugai. Rinkai pristatome įvairius sertifikuotus sprendimus: dūmų šalinimo kanalus, ugniai atsparius ortakius, plieninių ir medinių konstrukcijų apsaugą – tai labai platus spektras sprendimų, dalį kurių su partneriais (UAB FOGO)...
nuotrauka
2022-04-22 11:30
RESTOJE pristatome dvi temas, kurios būdingos mūsų įmonei: išmaniosios technologijos ir dizainas. Parodos lankytojams pristatome naujas išmaniųjų namų sistemas, naujus lietimui jautrius ekranus, šiek tiek pigesnes naujas sistemas valdyti išmanius namus ir kaip visada – naujo dizaino, spalvų jungikli...
nuotrauka
2022-04-20 18:06
Šiemet jau ketvirtą kartą įvyko konkursas „Įspūdingiausios parodos ekspozicijos“. Pamatykite nugalėtojų ekspozicijas.
nuotrauka
2022-04-20 16:54
Šiandien, balandžio 20 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO prasidėjo 4 dienas truksianti tarptautinė statybos ir remonto paroda RESTA, kuri šiemet vyksta kartu su paroda „Baldai ir dizaino sprendimai“.
nuotrauka
2022-04-19 10:52
Jau balandžio 22 d. apie statybų sektoriaus skaitmenizaciją, statybos leidimų išdavimo spartinimą ir reikalingus pokyčius sektoriuje bus diskutuojama jau 11-us metus iš eilės vykstančiame didžiausiame skaitmeninės statybos tematikos renginyje Lietuvoje – tarptautinėje konferencijoje „Skaitmeninė sta...
nuotrauka
2022-04-19 09:22
Žmogus – itin gerai prisitaikanti būtybė. Statybos, energetikos ar susijusių sektorių atveju tai reiškia gebėjimą sukurti ir naudoti technologijas, kurios įveikia ribojimus arba kuria pridėtinių verčių
nuotrauka
2022-04-15 07:48
Po dviejų metų pertraukos „Layher Baltic“ ir Baltijos pastolininkų asociacija BSA rengia antrąjį pastolininkų čempionatą. Dalyvauti jame rengiasi komandos ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Suomijos, Švedijos, Norvegijos.
nuotrauka
2022-04-14 07:37
Kaip susikurti, įsirengti ir apstatyti namus? Kaip tai padaryti meniškai? Kokius baldus rinktis? Kaip estetiką suderinti su patogumu? Tai kiekvieno naujakurio klausimai, kurie neapleidžia ir sugalvojusių atnaujinti būstą.
nuotrauka
2022-04-05 13:26
Gyvai grįžtančioje parodoje RESTA įmonės pristatys ne tik naują požiūrį į tradicinius, įprastus dalykus, bet ir suteiks galimybę gyvai pamatyti tai, ko pasaulyje yra vos kelios dešimtys.
nuotrauka
2022-03-17 15:37
Balandžio 20–23 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vyks didžiausia Baltijos šalyse statybų verslo paroda RESTA. Kartu vyks ir paroda „Baldai ir dizaino sprendimai 2022“.
nuotrauka
2022-03-02 13:45,      papildyta 2022-04-14 06:00, Patikslinta informacija
Tarptautinės statybos ir remonto parodos RESTA metu jau ketvirtą kartą įvyks konkursas „Įspūdingiausios RESTOS ekspozicijos“ (ĮRE). Konkurso metu bus apdovanotos 5 įspūdingiausias ekspozicijas parengusios bendrovės bei architektai/projektuotojai, įrengę nugalėtojų ekspozicijas.
nuotrauka
2020-06-02 10:01,      papildyta 2020-10-02 15:00, Papildyta pranešimų vaizdo įrašais
Kaip atsitiko, kad viena pagrindinių ekonomikos sričių – statybos, dažnai linksniuojama kaip efektyvumo stokojančių industrijos šakų?
nuotrauka
2020-06-01 10:09
Dėl šiuolaikinių technologijų, net ir karantino metu atsiradę apribojimai nėra kliūtis, norintiems ir toliau sėkmingai organizuoti renginius. Vienas tokių pavyzdžių – Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“ organizuojama statybų paroda „Resta 2020“, kuri šiais metais dalyvius ir lankytojus pasi...

Statybunaujienos.lt » RESTA