2021 birželio 14 d. pirmadienis, 21:35
Reklama  |  facebook

„Layher Baltic" ir „Prorentus" pristato sprendimus, keičiančius darbo kultūrą Fotogalerija Video

2017-04-27 15:57
„Mūsų RESTOS ekspozicijos idėja buvo pasatyti realų projektą – parodyti mūsų sprendimus, kaip statyti tiltus", – sakė laikančius pastolius ir jų sistemas tiekiančios įmonės „Layher Baltic" direktorius Viktoras Voroncovas. Įmonės vadovas neslėpė, kad tai yra pasirengimas „Rail Baltic" statyboms – savo kompetencijų ir galimybių pristatymas šio projekto rangovams. Ekspozicija įrengta bendradarbiaujant su bendrove „Prorentus".
nuotrauka
„Restoje" bendrovės „Layher Baltic" ir „Prorentus" pristato klojinių rangos paslaugą ir realius realaus tilto klojinius. Portalo Statybunaujienos.lt nuotr.


Minimos įmonės
Layher Baltic, UAB
Prorentus, UAB

„Restoje" bendrovės „Layher Baltic" ir „Prorentus" pristato klojinių rangos paslaugą ir realius realaus tilto klojinius. Konstrukcijos mastelis identiškas realiam: tai yra lyg iš monolitinio tilto klojinių išpjauta dalis ir pastatyta LITEXPO. Kaip sako „Layher Baltic" direktorius Viktoras Voroncovas, abiem įmonėms svarbu pasakyti būsimiems „Rail Baltica" rangovams, kad jie yra visiškai pasirengę darbui, turi saugius sprendinius.

„Mes norime, kad visi žmonės kiekvieną vakarą grįžtų namo. Tai viena. Antra – mūsų sprendimai efektyvūs, – sako V. Voroncovas. – Mes nesakome, kad siūlome už mažiausią kainą, mes turime tobulą techninį sprendimą, kuris leidžia rangovams sutaupyti."

Nuotraukoje - Viktoras Voroncovas

„Layher" yra numeris vienas pastolių gamyboje, o jų produktai yra labai inovatyvūs, todėl jų aptarnavimas ir projektavimas tampa vis sudėtingesnis, – sako bendrovės „Prorentus" vadovas Linas Adomavičius. – Paprastam statybininkui tai visiškai nebeprieinama, nes reikia labai daug specifinių žinių, programinės įrangos, specialiai apmokyto personalo, kuris galėtų aptarnauti konstrukciją."

Kad „Layher" pastoliai ir jų sistemos būtų konkurencingi, „Prorentus" pasiūlė savo sprendimus ir kompetencijas, kurie padeda „Layher" produktams atrasti kelią į rinką. „Prorentus" projektuoja konstrukcijas, kad pastoliai ir jų sistemos būtų naudojamas taip, kaip sukurtos.

„Procesą galima palyginti su specifine įranga, kurios eksploatavimui ne kiekvienas turi kompetencijos. „Layher“ sukūrė ypatingą gaminį, tačiau masėms jis yra nesuprantamas, – sako L. Adomavičius, akcentuodamas, kad sukurti didelę pridėtinę vertę galima tik tuo atveju, jeigu produktas bus tinkamai naudojamas. – Mūsų užduotis – padaryti pastolius tinkamai naudojamus, kad galutinis klientas gautų didelę naudą. Mes suprantame šią sistemą ir esame įgalūs tinkamai ją suprojektuoti ir pastatyti, o tam labai reikia specialių žinių ir kompetencijos."

Nuotraukoje - Linas Adomavičius

Parodoje dalyvauja „Layher" klientai ir iš užsienio. Nuvežti tokią konstrukciją į kelias šalis būtų neracionalu. Tad ekspozicija padaryta Lietuvoje ir pakviesti klientai iš Skandinavijos, Baltijos šalių, Lenkijos, Danijos. Tai, kas čia pristatoma, pasak V. Voroncovo ir L. Adomavičiaus, keičia žaidimo taisykles visame pasaulyje, keičia darbo kultūrą, keičia pasaulį.

„Jeigu tai pamatytume JAV, Vokietijoje, gal ir nekeltų nuostabos, o kai tai pristatoma Lietuvoje, įkvepia klientus", – dalijasi pirmosios parodos dienos įspūdžiais bendrovių vadovai.

Pirmiausia tai keičia požiūrį į darbuotoją. Abi įmonės pastatė šią konstrukciją norėdami parodyti, kad už rinkos kainą yra įmanoma įrengti saugią darbo vietą bet kokiam darbuotojui, kad jis galėtų dirbti taip pat, kaip ir ant žemės, saugiai užlipti į darbo vietą ir atlikti tai, kas privalu – kai neužlyja lietus, nekrinta sniegas. Kai darbuotojas dirba geroje aplinkoje, jis visada duos patį didžiausią našumą, bus tinkamai nusiteikęs, parneš geriausią žinią savo šeimai, nes visi nori dirbti oriomis sąlygomis.

„Mes tai darome Lietuvoje jau pusantrų metų ir laimėjome visus konkursus, kuriuose dalyvavome. Tai reiškia, kad dirbti saugiomis sąlygomis įmanoma, kad rinkos kainos sudaro galimybes įsigyti saugius sprendimus", – sako L. Adomavičius.
Statybunaujienos.lt
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka

Layher ir Prorentus Restoje 2017

RESTA

nuotrauka
2020-06-03 20:28
Jau šį ketvirtadienį, birželio 4 d.,virtualios statybų parodos RESTA 2020 metu vyks diskusija „Statybos darbų viešieji pirkimai: kaip teisingai atsirinkti rangovą ir sėkmingai įgyvendinti projektą".
nuotrauka
2020-06-02 10:01,      papildyta 2020-10-02 15:00, Papildyta pranešimų vaizdo įrašais
Kaip atsitiko, kad viena pagrindinių ekonomikos sričių – statybos, dažnai linksniuojama kaip efektyvumo stokojančių industrijos šakų?
nuotrauka
2020-06-01 13:38
Jau šį trečiadienį, birželio 3 d., kviečia dalyvauti virtualios statybų parodos RESTA 2020 metu vyksiančioje konferencijoje „Statyba ir infrastruktūra: Vizija 2030"!
nuotrauka
2020-06-01 10:09
Dėl šiuolaikinių technologijų, net ir karantino metu atsiradę apribojimai nėra kliūtis, norintiems ir toliau sėkmingai organizuoti renginius. Vienas tokių pavyzdžių – Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“ organizuojama statybų paroda „Resta 2020“, kuri šiais metais dalyvius ir lankytojus pasi...
nuotrauka
2020-05-27 07:44
Šiemet viskas kitaip, net ir didžiausia statybų paroda RESTA. Birželio 2 d. susitikime RESTA metu vyksiančioje virtualioje konferencijoje „Kaip skaitmeninės priemonės padeda efektyviai organizuoti darbą statybvietėse?“
nuotrauka
2020-05-19 11:35
Gyvenimui ir darbui persikėlus į virtualią erdvę, tarptautinė statybų paroda „Resta 2020“ taip pat keičia formatą. Ji keliasi į skaitmeninį pasaulį ir kviečia statybų sektoriaus įmones virtualiai pristatyti savo aktualiausias naujienas vartotojams patogiai ir saugiai – vienoje platformoje, vienu pri...
nuotrauka
2020-05-06 08:18
Jau penktus metus iš eilės VšĮ „Skaitmeninė statyba“ kartu su Lietuvos statybininkų asociacija organizuoja konkursą „Lietuvos BIM projektai”, skirtą išrinkti geriausią Lietuvos įmonių praktiką, naudojant statinio informacinio modeliavimo (BIM) technologijas ir metodologiją.
nuotrauka
2020-03-05 10:35,      papildyta 2020-04-01 11:14, Pakeista data
Jau penktus metus iš eilės VšĮ „Skaitmeninė statyba“ kartu su Lietuvos statybininkų asociacija skelbia konkursą „Lietuvos BIM projektai”, skirtą išrinkti geriausią Lietuvos įmonių praktiką, naudojant statinio informacinio modeliavimo (BIM) technologijas ir metodologiją.
nuotrauka
2020-01-22 09:03
Jau penktus metus iš eilės VšĮ „Skaitmeninė statyba“ kartu su Lietuvos statybininkų asociacija skelbia konkursą „LIETUVOS BIM PROJEKTAI“, skirtą išrinkti geriausią Lietuvos įmonių praktiką, naudojant statinio informacinio modeliavimo (BIM) technologijas ir metodologiją.
nuotrauka
2019-05-06 14:44
Prieš penkerius metus VŠĮ „Skaitmeninė statyba“ steigėjai organizavo pirmąją konferenciją „Skaitmeninė statyba 2014“, kuri tapo neatskiriama „Restos“ dalimi. Steigėjų pastangos spartinti BIM diegimą Lietuvoje ir šviesti statybos sektoriaus bendruomenę, pradėjo duoti pirmuosius rezultatus.
nuotrauka
2019-05-03 08:24
Jau trečią kartą iš eilės parodoje RESTA įvyko konkursas „Įspūdingiausios Restos ekspozicijos“, kurio metu komisija išrinko įdomiausių ekspozicijų penketuką – įmones ir ekspozicijų projektų autorius.
nuotrauka
2019-05-02 07:50
Balandžio 25-26 d. Lietuvoje viešėjo Europos statybos pramonės federacijos (FIEC) prezidentas Kjetil Tonning kartu su federacijos technologijų vadove Sue Arundale.
nuotrauka
2019-04-30 14:51
„Restoje“ įvykusio tarptautinio pastolininkų čempionato nugalėtojais tapo UAB „Hotrema“ profesionalai. Antroji liko pastolininkų komanda iš Estijos įmonės „Adelante“, trečioji – įmonės „Arad“ komanda iš Lenkijos.
nuotrauka
2019-04-29 16:50
Jau ketvirtus metus iš eilės VšĮ „Skaitmeninė statyba“ kartu su Lietuvos statybininkų asociacija organizavo konkursą „Lietuvos BIM projektai”, kurio nugalėtojai buvo apdovanoti „Skaitmeninė statyba 2019. Vilnius“ konferencijoje, didžiausios statybų parodos „Resta“ metu. Konkursas yra skirtas išrinkt...
nuotrauka
2019-04-29 16:08
„Ukmergės gelžbetonis“ ką tik pasibaigusioje „Restoje“ pristatė tradicinius gaminius. Įmonei buvo svarbu priminti parodos lankytojams apie gamyklą ir savo gaminius.
nuotrauka
2019-04-26 07:25
Į Vilnių atvyko ir dalyvaus šiandien vykstančioje konferencijoje RESTOJE Europos statybos pramonės (FIEC) prezidentas Kjetil Tonning. Jis statybų sektoriaus bendruomenei skaitys pranešimą konferencijoje „Skaitmeninė statyba 2019. Vilnius”.
nuotrauka
2019-04-26 07:09
Kol Lietuvoje vis dar diskutuojama, verta ar neverta eiti statybų pramonės skaitmeninimo keliu, Vakaruose tuo seniai neabejojama. Atsiliekame net nuo Rytų – NVS šalys sparčiai juda pažangos kryptimi ir intensyviai dirba prie statybų skaitmeninimo projektų, tvirtina UAB „AGA CAD“. Pažangos pavyzdžiu ...
nuotrauka
2019-04-25 16:47
Tarptautinės statybos ir remonto parodos RESTA metu jau trečią kartą įvyko konkursas „Įspūdingiausios RESTOS ekspozicijos“. Šiandien, balandžio 24 d., paskelbti nugalėtojai.
nuotrauka
2019-04-25 09:20
Vakar, balandžio 24 d., prasidėjusioje tarptautinėje statybų parodoje „Resta 2019“ lankytojai galėjo ne tik pasisemti įkvėpimo, kaip įsirengti svetainę, vonią, virtuvę ar terasą, tačiau ir pamatyti tris skirtingus miegamųjų interjerus. 40 kv. m plote įrengtos interjerų ekspozicijos, atspindinčios tr...
nuotrauka
2019-04-25 07:54
Bendrovė BAUMIT, į Lietuvą tiekianti fasadų sistemas, RESTOJE pristatinėja sveiką statybą.

Statybunaujienos.lt » RESTA

nuotrauka

Požeminis vanduo ir geoterminė energija – tvarumo ir naudos garantija

Gręžiniai, skirti požeminio vandens gavybai ar geoterminei energijai išgauti, yra svarbūs įrenginiai. Netinkamai naudojami žemės gelmių turtai gali brangiai kainuoti sveikatai ir biudžetui.