2024 birželio 18 d. antradienis, 4:31
Reklama  |  facebook

MANITOU krautuvai statyboms – lengviau, patogiau ir greičiau

2023-06-15 12:51
MANITOU krovos technika puikiai darbuojasi statybų sektoriuje. Montuojant plieno konstrukcijas, karkasines konstrukcijas, atliekant apdailos ir mūrijimo darbus, visur, kur reikia pakelti sunkius krovinius į didelį aukštį ir padėti juos tiksliai į numatytą vietą. Visiems šiems darbams MANITOU turi sprendimus ir tinkamą techniką, kuri pagelbės tai atlikti lengviau, patogiau bei greičiau.
nuotrauka
MANITOU / „INTRAC Lietuva“ nuotr.


Minimos įmonės
INTRAC Lietuva, UAB
Esate statybų sektoriaus specialistas? Atraskite MANITOU krovos technikos asortimentą. Krautuvai, keltuvai, kėlimo platformos palengvins darbą, padės padidinti našumą ir pelningumą.
 
Technika, pritaikyta plieno konstrukcijų montuotojams
 
Specialistams statybose reikia krovos įrangos, kuri gali tiksliai ir saugiai transportuotų, krautų ir padėtų sumontuoti sunkias konstrukcijas. MANITOU sukūrė naujausios kartos didelio našumo krautuvus, kad patenkintų jūsų lūkesčius. MT ir MHT serijų teleskopiniai krautuvai, MRT serijos rotaciniai teleskopiniai krautuvai ir įvairių tipų kėlimo platformos palengvins darbus. Specialūs darbiniai priedai šią techniką daro universaliais pagalbininkais statybų sektoriaus profesionalams.
 
MANITOU krovos technikos asortimente rasite techniką, kuri galės dirbti judėdama skirtingais darbiniais paviršiais. Nesvarbu ar tai būtų bekelė, ar tankintas gruntas, ar pramoninė danga. Darbas aukštyje tampa lengvesnis ir saugesnis.
 
MANITOU krovos technika
 
ULM serijos MANITOU teleskopiniai krautuvai.ULM serijos
MANITOU
teleskopiniai
krautuvai
 
Krovinių perkėlimui mažose erdvėse, nedidelėse statybose pasitarnaus ULM serijos MANITOU teleskopiniai krautuvai.
 
Į 4 m aukštį keliantys iki 1,5 t krovinius šie krautuvus ypač patogūs transportuoti iš vienos statybvietės į kitą.
 
Kompaktiški ULM serijos teleskopiniai krautuvai patogūs transportuoti iki 3,5 t keliamosios galios priekabomis.   
 
 
MT serijos MANITOU teleskopiniai krautuvaiMT serijos
MANITOU
teleskopiniai
krautuvai
 
Krovimas ir kėlimas: padėklų, rėmų, santvarų ir įvairių agregatų sumontavimas milimetro tikslumu – tai darbai, kuriuos padės atlikti specialiai statybų sektoriui sukurti MT serijos MANITOU teleskopiniai krautuvai.
 
MANITOU jau pristatė ir pirmąjį elektrinį teleskopinį krautuvą
MT 625e.
 
 
 
MANITOU rotaciniai teleskopiniai krautuvai – MRT serija.MANITOU
rotaciniai
teleskopiniai
krautuvai
T serija
 
Surenkamų betono ir metalo konstrukcijų surinkimas, darbai dideliame aukštyje – tai darbai, kuriuos padės sklandžiai atlikti MANITOU rotaciniai teleskopiniai krautuvai. MRT serijos krautuvai su 360 laipsnių nepertraukiamu pasisukimu, panaudojus tinkamus darbinius priedus (galimi net 38 variantai) bus nepamainomas pagalbininkas statybose.
 
Skirtingiems darbams pritaikyti priedai:

• įvairios kėlimo platformos žmonėms kelti;
• skirtingų tipų palečių ir didmaišių kėlimo šakės;
• įvairūs kaušai birioms medžiagoms;
• ištraukiamos strėlės su kabliais paverčia krautuvą į kraną;
• kabliai sunkiems kroviniams kelti;
• betono maišyklės ir kt.
 
Taigi, MANITOU rotaciniai krautuvai yra universalūs statybų specialistų pagalbininkai. Galingiausių modelių keliamoji galia net 7 t, o kėlimo aukštis siekia 34 metrus.
 
MRT serijos rotacinių teleskopinių krautuvų gamoje yra ir elektra varomi modeliai. Krautuvai turi ir nuotolinio valdymo pultą, o tai labai patogu, kai darbus reikia atlikti ypač tiksliai. Operatorius, būdamas kabinoje, ne visada gali matyti ,kaip ir kur labai tiksliai leidžiamas krovinys. Čia ir pasitarnauja ši nuotolinio valdymo galimybė.
 
Tikslumas, universalumas, mobilumas – MANITOU MRT serija. 
 
MHT serijos MANITOU teleskopiniai krautuvai.MHT serijos
MANITOU
teleskopiniai
krautuvai
 
Statybvietės aprūpinimas sunkiais blokais, plytomis, medžio drožlių plokštėmis ar ypač sunkių konstrukcijų ir krovinių kėlimas, jų transportavimas statybų aikštelėje – čia nepamainomi bus MHT serijos teleskopiniai krautuvai.
 
Jų keliamoji galia siekia net 33 t.
 
 
MANITOU kėlimo platformosMANITOU
kėlimo
platformos
 
Montavimo darbams, inžinerinių komunikacijų, elektros instaliacijos bei vėdinimo sistemų montavimui palengvinti ir paspartinti tinkamiausios
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
MANITOU gali pasiūlyti visų tipų kėlimo platformas:

• žirklinės kėlimo platformos;
• alkūninės kėlimo platformos;
• stiebinės kėlimo platformos;
• teleskopinės kėlimo platformos.
 
Jomis darbus atliksite net ir sunkiausiai pasiekiamose vietose. Gausus modelių pasirinkimas patiks net išrankiausiems. MANITOU gamoje rasite ir elektrines kėlimo platformas dirbti uždarose patalpose ar tose vietose, kur yra ribojamas triukšmo lygis.
 
Priedai, galintys palengvinti ir paspartinti darbus
 
MANITOU krautuvams skirti darbiniai priedai.
 
MANITOU krautuvams skirti darbiniai priedai
 
MANITOU sukūrė platų darbinių priedų asortimentą. MANITOU krautuvams skirti darbiniai priedai lengvai keičiami ir juos paverčia universaliais pagalbininkais. Kreipkitės ir rasime Jums tinkamą.
 
MANITOU technika gali būti pritaikyta naudojant kelias parinktis. Ypač patogūs nuotoliniai valdikliai ir kameros strėlės galvutėje – tai privalumai, kurie padeda padidinti operacijų tikslumą, sumažina riziką statybvietėje.
 
Individualūs sprendimai su MANITOU krovos technika:
 
MANITOU statybų sektoriui skirtos krovimo įrangos privalumai:
  • Galimybė tiksliai ir patogiai atlikti krovos darbus didesniame aukštyje.
  • Efektyviai ir saugiai atliksite visas konstrukcijų montavimo operacijas.
  • Galimybė dirbti visų tipų pagrindais, ar tai būtų bekelė, ar tankinta danga.
  • Naudosite naujausios kartos mašinas, atitinkančias visus saugumo reikalavimus.
  • Naudojantis originaliais MANITOU darbiniais priedais, vienu krautuvu galėsite atlikti kelis darbus.
MANITOU darbinių priedų asortimente – skirtingų tipų kėlimo platformos, strėlės, skirtingų tipų kaušai, hidraulinės šluotos – virš 60 skirtingų darbinių priedų.
 
Dirbkite saugiai ir patogiai su MANITOU!
 
Kilo klausimų? Susisiekime + 370 626 17721

Daugiau informacijos apie MANITOU krovos techniką https://www.intrac.lt/krautuvai 

MANITOU / „INTRAC Lietuva“ nuotr. 

Statybunaujienos.ltStatybinė ir kelių technika, įrankiai

nuotrauka
2024-01-25 11:09
Akumuliatoriniai darbo įrankiai populiarūs, nes jie ne tik patogūs naudoti, be ir puikiai pritaikomi tiek profesionalams, tiek mėgėjams. Šios rūšies įrankio veikimas tiesiogiai priklauso nuo akumuliatoriaus galingumo, jo dydžio ir talpos. Jei nesinori darbo nutraukti todėl, kad išseko baterija, nau...
nuotrauka
2024-01-19 10:23
Pietų Korėjos statybinės technikos gamintoja DEVELON (naujas DOOSAN vardas) 2024 metus pradeda geromis naujienomis. Klientai, kurie pirks šios kompanijos mini ekskavatorius DX17Z ir DX19 sausio-kovo mėnesiais, galės pasinaudoti ne tik labai patraukliomis finansavimo sąlygomis (finansavimo palūkanos ...
nuotrauka
2023-12-04 13:10
Nuo šiol „INTRAC Lietuva“ gali pasiūlyti DEVELON buldozerius, kurie yra galingi ir lengvai valdomi. DEVELON buldozeriai turi efektyvią hidrostatinę pavarą, 2D sistemos reguliuojamus stūmimo peilius (verstuves), paprastą valdymą, ypač patogią operatoriaus kabiną ir puikų matomumą, kuris dar labiau pa...
nuotrauka
2023-11-21 10:26
DEVELON statybinės technikos asortimentą papildo gamykloje modifikuoti ekskavatoriai, kurie pritaikyti specifinių pramonės sričių poreikiams. Specialios paskirties ekskavatoriai gamykliškai pritaikyti įvairių medžiagų tvarkymo ir krovos darbams, yra ir specialūs modeliai, skirti griovimo darbams atl...
nuotrauka
2023-11-16 12:13
Nuo plaktuko, atsuktuvo ir replių iki skirtingų rūšių grąžtų bei suktuvų – kiekvieno meistro įrankių dėžėje galima sutikti pačius įvairiausius įrankius. Nors namų remonto ar kiti statybos darbai neįsivaizduojami be elektrinių įrankių, savo patvarumu ir funkcionalumu gali nustebinti ir šiuolaikiški a...
nuotrauka
2023-09-13 16:03
Šiais metais Vilniaus miesto gatvės vėl bus skenuojamos siekiant įvertinti asfalto dangos nusidėvėjimą. Remiantis gautais duomenimis bus sudėlioti gatvių remonto prioritetai – tai leidžia ir kasmet sutaupyti apie 5 proc. gatvių remontui skiriamų lėšų.
nuotrauka
2023-09-01 07:52
Vokietijos CEDIMA GmbH, pasaulyje gerai žinomas deimantinių įrankių ir mašinų betonui apdirbti tiekėjas, pristato betono apdirbimo naujienas ir atnaujintas mašinas, kurios darbą daro efektyvesnį, nes, nepriklausomai nuo betono tipo, mašinos galingumo ar kitų savybių, leidžia greitai surasti optimalų...
nuotrauka
2023-07-21 06:50
Antrąjį šių metų ketvirtį elektroninių aukcionų ir varžytynių dalyviai tradiciškai pirko įvairų nekilnojamąjį turtą patraukliose šalies vietovėse, bet kartu pastebimai išaugo susidomėjimas įvairia kelių technika bei transporto priemonėmis, skelbia elektroninių varžytynių ir aukcionų portalą evarzyty...
nuotrauka
2023-06-09 07:30
Šalinant bet kokio tipo dangą, ypač nuo betoninių ir metalinių paviršių, svarbu yra tai atlikti kokybiškai, sparčiai ir patogiai dirbančiam žmogui. HUSQVARNA CONSTRUCTION atliepia šiuos poreikius, rinkai pasiūlydama ilgaamžes, tvarias grindų grandymo, frezavimo, skutimo, šlifavimo mašinas bei šratas...
nuotrauka
2023-04-24 07:51
Betono dažai, skiedinio likučiai ant fasadų, klojinių ar statybinių mašinų gali tapti rimtu iššūkiu, norint juos nuvalyti nepažeidžiant konstrukcijos ar sudėtingo pasiekiamumo. KARCHER siūlo sprendimą – 12 naujų šalto vandens aukšto slėgio plovimo įrenginių superklasės segmente.
nuotrauka
2023-04-05 07:23
Įmonė RANDVEL į rinką tiekia žinomų pasaulyje prekinių ženklų statybų techniką – kokybišką ir įgijusią rinkos pasitikėjimą. Papildomos vertės šiai technikai suteikia tai, kad įmonės meistrai ją puikiai išmano ir geba remontuoti, o gamintojai į įmonės sandėlius tiekia atsargines detales. Tai yra fakt...
nuotrauka
2023-03-27 07:53
Kompanija „Doosan Infracore“ (HDI) paskelbė, kad keičia statybinės technikos DOOSAN prekės ženklą ir pristato naująjį prekės ženklą – DEVELON.
nuotrauka
2023-02-10 07:31
Vokietijos CEDIMA GmbH – jau šimtmetį pasaulyje gerai žinomas kaip deimantinių įrankių ir mašinų, skirtų betonui apdirbti, tiekėjas. Praėjusių metų pabaigoje Vokietijoje, Miunhene, įvykusioje tarptautinėje statybos parodoje „Bauma“ CEDIMA GmbH pristatė pagrindines technikos naujienas.
nuotrauka
2022-12-15 07:24
Ancenis (Prancūzija), 2022 m. gruodžio 6 d. „MANITOU Group“, pasaulinė statybų, pramonės ir žemės ūkio sektoriams skirtos krovos technikos, kėlimo platformų gamintoja, pristatė vandenilinių mašinų tyrimų ir plėtros planą bei pirmąjį teleskopinio krautuvo prototipą, kuris veikia, naudodamas žaliąjį v...
nuotrauka
2022-12-02 11:41
Atliekant skirtingus apdailos darbus, reikalingi specifiniai statybiniai įrankiai skirti šlifavimui, dažymui, pjovimui ar sienų matavimui. Nors dažnas skuba pirkti statybinius įrankius, tačiau tai nėra vienintelis sprendimo būdas. Būtent tokiais atvejais vertėtų apsvarstyti galimybę pasinaudoti įran...
nuotrauka
2022-11-04 06:27
Parodoje „Bauma 2022“, kuri vyko Miunchene (Vokietija) spalio 24–30 dienomis, DOOSAN pristatė pramonėje pirmaujančią naujų pažangiausių mašinų ir skaitmeninių technologijų ekspoziciją. UAB „INTRAC Lietuva“ – DOOSAN statybinės technikos atstovas Lietuvoje.
nuotrauka
2022-10-25 14:57
Miunchene (Vokietija) spalio 24 d. prasidėjusioje didžiausioje tarptautinėje statybos ir pramonės parodoje BAUMA (ekspozicijos stendas FS 908/1) kompanija MANITOU pristatė rekordinį naujų produktų skaičių.
nuotrauka
2022-09-16 07:24
Terasa tapo neatskiriama būsto dalimi. Kad šis statinys leistų patirti visus malonumus ne tik šiltuoju metų laiku, reikia pasidomėti statybos ypatumais.
nuotrauka
2022-08-30 12:26
Nesvarbu, turite nuosavą būstą ar nuomojatės butą, natūralu, kad kartais tenka atlikti remontą namuose. Yra labai lengva paskambinti santechnikui, elektrikui ar kitam meistrui, nors iš tikrųjų kai kuriuos dažniausiai pasitaikančius būsto remonto darbus galima nesunkiai atlikti patiems. Be to, sutaup...
nuotrauka
2022-08-25 09:35
Įrankius, reikalingus būsto remontui, geriau pasiruošti dar prieš pradedant remontą, kad nesiblaškyti ieškant kokios nors smulkmenos, sujaukiančios visą suplanuotą darbo grafiką. Įrankių sąrašas sudaromas pagal suplanuotus darbų etapus, kuriuos reikės atlikti.

Statybunaujienos.lt » Statybinė ir kelių technika, įrankiai