2024 gegužės 29 d. trečiadienis, 12:10
Reklama  |  facebook

MILSA grupė plečia savo veiklą: įsigijo sprogdinimo darbus vykdančios bendrovės akcijų paketą

2024-04-19 12:36
Viena didžiausių dolomito ir granito skaldos gamintojų Lietuvoje „Milsa“ grupė įsigijo Estijos bendrovės „Voglers Eesti“ kontrolinį akcijų paketą. Toks žingsnis leidžia įmonei ne tik sustiprinti paslaugų plėtrą už Lietuvos ribų, bet ir suteikia galimybę perimti svarbius procesus „Milsa“ įmonių grupės valdomame Klovainių dolomito karjere.
nuotrauka
„Milsa“ grupės nuotr.


Minimos įmonės
Milsa, UAB
Klovainių skalda, AB
„Milsa“ įmonių grupė, pasak jos atstovų, visuomet siekė būti tarptautine įmone, todėl bendrovės „Voglers Eesti“ akcijų paketo įsigijimas – didelis žingsnis šia linkme. Taip pat toks pirkinys – strateginė vertikali integracija, leidžianti valdyti vieną svarbiausių dolomito karjero procesų – uolienos gręžimus ir sprogdinimus. Toliau tęsiama veikla Klovainių karjere leis kurti didesnę sinergiją, todėl galėsime įmonės „Voglers Eesti“ veiklą plėtoti visose Baltijos šalyse“, – teigia „Milsa“ grupės generalinis direktorius Mantas Makulavičius.

Iki atlikto pirkimo, Estijos kapitalo bendrovę „Voglers Eesti“ pilnai valdė įmonės vadovė Viive Tuuna, kuri ir po sandorio išlieka bendrovės akcininkė bei toliau vadovaus Estijos bendrovei. „Voglers Eesti“ dalyvauja įvairių asociacijų veikloje: Europos sprogmenų inžinierių federacijoje, (EFEE), tarptautinėje sprogmenų inžinierių bendrijoje (ISEE), Švedijos sprogdintojų asociacijoje (BEF). Šiuo metu Viive Tuuna taip pat yra ir Europos sprogmenų inžinierių federacijos (European Federation of Explosives Engineers) prezidentė.

Paklausa skatina investicijas

Rinkos augimas paskatino bendrovę „Milsa“ apjungti Estijos bendrovės „Voglers Eesti“ kontrolinio akcijų paketo įsigijimą su būsima 10 mln. investicija į Klovainiuose projektuojamą dar vieną gamybos liniją. Pastaroji ne tik padidins produktų gamybos pajėgumus, bet ir leis atnaujinti senąsias gamybos linijas.

milsaMantas Makulavičius.
„Milsa“ grupės
nuotr.
 
„Sparti urbanizacija ir gyventojų skaičiaus augimas nemenkai prisideda prie infrastruktūros plėtros, jos priežiūros, transporto sektoriaus bei statybos pramonės augimo. Tai skatina mus kaip įmonę atliepti besikeičiančius ir augančius vartotojų lūkesčius. Todėl vienas iš įmonės prioritetų dabar ir ateityje – investuoti į įrangos bei procesų modernizavimą bei plėtrą. Stebėdami rinkos tendencijas, koreguojame gamybos lygius ir strategijas taip, kad galėtume atliepti vis didėjančią produktų paklausą. Jaučiamės pasiruošę plėsti savo galimybes ir resursus, todėl apjungdami investicijas tiek į naują gamybos liniją, tiek į kontrolinį akcijų paketo įsigijimą, klientams galėsime suteikti platesnes paslaugas bei tiekti didesnius produktų kiekius“, – sako pranešime cituojamas M. Makulavičius.

Prieš šešerius metus užsimezgusi partnerystė

Estijos bendrovės „Voglers Eesti“ pagrindinė veikla – gręžimo ir sprogdinimo darbai, kurie atliekami Estijoje, Lietuvoje ir kitose valstybėse. „Voglers Eesti“ veiklą Lietuvoje pradėjo vystyti dar 2018 metais „Milsa“ įmonių grupės valdomame Klovainių dolomito karjere. Naudodama GPS technologiją, įmonė gali užtikrinti tinkamus gręžimo parametrus, o sprogdinimo darbus gali atlikti nenaudojant elektrinių sistemų. Verta paminėti ir tai, kad įmonė atlieka ir kitus specialiuosius darbus, tarp kurių lauko akmenų trupinimas, pastatų griovimas, povandeniniai sprogdinimo darbai ar specialieji efektai.

Prieš 28 metus įkurtos bendrovės vykdoma veikla spėjo atnešti apčiuopiamų rezultatų. 2023 metais įmonės metinės pajamos viršijo 3 mln. EUR.

Sandorio metu „Milsa“ grupę konsultavo „CEE Attorneys“. 
Statybunaujienos.ltObjektai. Technologijos. Verslas

nuotrauka
2024-05-29 09:56
Šią savaitę užbaigti konstrukciniai „Sand Offices" verslo centro statybų darbai. Ta proga, tradiciškai, virš pastato iškeltas vainikas. Vilniaus Žalgirio ir Linkmenų gatvių sankirtoje kylančio verslo centro statybos prasidėjo šių metų sausio mėnesį.
nuotrauka
2024-05-28 10:40
Nekilnojamojo turto plėtros kompanija „Hanner“ didina dukterinės bendrovės „Lvovo projektai“ įstatinį kapitalą nuo 300 tūkst. iki 50 mln. eurų. Šiuo žingsniu siekiama efektyvinti įmonių grupės struktūrą ir Latvijoje uždirbtą kapitalą reinvestuoti Lietuvoje.
nuotrauka
2024-05-28 09:57
Apsaugos paslaugas teikianti bendrovė „Eurocash1" ir „Panevėžio statybos tresto" (PST) valdoma įmonė „Šeškinės projektai" pasirašė sutartį dėl daugiau nei 800 kv. m ploto biuro erdvių verslo centre „U219", Vilniuje. Jose įsikurs „Eurocash1" pagrindinė būstinė Baltijos šalyse.
nuotrauka
2024-05-27 14:50
Investicijų valdymo įmonė „Demus Asset Management“ valdomas uždarojo tipo fondas „Victory Development Venture“ įsigijo naują projektą – „Ežero takais by Citus“. Iš viso į projektą ketinama investuoti 8 mln. eurų, iš informuotųjų investuotojų „Demus Asset Management“ pritraukė 2 mln. eurų.
nuotrauka
2024-05-27 10:26
Naujausia, šių metų gegužės mėnesį atlikta Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos (LNTPA) narių apklausa rodo, kad nekilnojamojo turto (NT) verslas labiausiai tiki būsto rinka ir būtent šiame sektoriuje kreips didesnę dalį savo investicijų. Neapibrėžtumo kupinoje rinkoje NT plėtotojai vis ...
nuotrauka
2024-05-27 09:40
Generalinė rangos įmonė „Conres“ pradėjo „Ukmergės pramonės parko“ plėtros I etapo statybos darbus. Penktadienį, simbolinės laiko kapsulės įkasimu, pažymėta šio projekto pradžia. Naujose gamybinėse patalpose įsikurs viena iš grupės įmonių – „Stansefabrikken“.
nuotrauka
2024-05-24 11:36
Per pirmąsias tris savaites nuo finansinės priemonės „Milijardas verslui" starto įmonės suskubo aktyviai teikti paraiškas finansavimui gauti. Nacionalinė plėtros įstaiga INVEGA sulaukė 25 paraiškų paskoloms, kurių bendra prašoma suma viršija 1 mlrd. eurų, tad nuo šiol klientų teikiamos paraiškos sko...
nuotrauka
2024-05-23 13:36
Didžiausia pasaulyje lanksčiai nuomojamų įrengtų darbo vietų kompanija IWG, kuriai priklauso biurų nuomos tinklas „Regus", verslo centre „U219" Vilniuje steigia naują darbo erdvę. Joje bus sukurtos hibridiniam darbui pritaikytos darbo vietos, privatūs biurai, posėdžių salės ir kūrybinės erdvės. Biur...
nuotrauka
2024-05-23 10:47
„Pro Kapital Lietuva" pasirinko finansinį partnerį plėtojamo aukščiausios klasės NT projekto Vilniaus senamiestyje įgyvendinimui – pasirašyta sutartis su „Šiaulių banku" dėl 13,2 mln. eurų paskolos.
nuotrauka
2024-05-22 17:24
„EIKA Development" valdomame, naujai statomame verslo centre „Jasinskio 2" daugiau nei pusė ploto jau yra išnuomota: čia įsikurs advokatų kontora „Ellex Valiūnas" bei į kokybiškas, modernias patalpas kelsis ir Nyderlandų karalystės ambasada, kuri sudarė sutartį dėl 552 kv. m ploto patalpų nuomos.
nuotrauka
2024-05-22 09:29
Panevėžio miesto savivaldybės užsibrėžta ambicija mieste įkurti profesionalaus, šiuolaikinio meno erdvę, virsta realybe: jau kitą savaitę duris atvers pasaulinio garso menininko, daugiafunkcionalisto Stasio Eidrigevičiaus menų centras, pavadintas Stasys Museum.
nuotrauka
2024-05-21 14:36
Investicija į nekilnojamąjį turtą (NT) lietuviams visada buvo viliojantis pasirinkimas, tai atskleidė ir pandemija, kai dažnas puolė ieškoti antro būsto pajūryje ar sodybos užmiestyje. Pranešime cituojamas NT ekspertas Marius Bružas sako, kad nors šis bumas jau praėjo, išskirtinio būsto poreikis yra...
nuotrauka
2024-05-21 13:13
Nekilnojamojo turto plėtros kompanija „Hanner“ verslo centro „Business Stadium Central“ vidaus inžinerinių sistemų montavimo rangovais pasirinko Lietuvos įmones „Aktinis“, „Todera“, „Ivalta“, „PoolPro“. Bendra su rangovais sudarytų sutarčių vertė – 5,6 mln. eurų.
nuotrauka
2024-05-21 12:56
Kada prekybos centras gali vadintis tvariu? Ar tam užtenka deramai surūšiuoti atliekas ir pakeisti lemputes? Vienas iš technologiškai pažangiausių „Nordika“ tvarumo aspektų – R8 tech įrankio, kuris paremtas dirbtiniu intelektu, naudojimas. Ši automatizavimo sistema valdo prekybos centro šildymo, vė...
nuotrauka
2024-05-21 09:50
Dar prieš kelerius metus prie rekordinio efektyvumo saulės elementų kūrimo prisidėję Kauno technologijos universiteto (KTU) chemikai šiemet išradimą dar patobulino. Pasak jų, tai – itin svarbus žingsnis link naujos kartos saulės elementų gamybos.
nuotrauka
2024-05-21 07:11
Apie 40 % visų šalčio tiltų pastate susidaro dėl sienų ir kolonų. Ir tai lemia apie 10 % šildymo energijos nuostolių. Vokietijos įmonė SCHÖCK BAUTEILE GmbH sukūrė ir rinkai pasiūlė tvarių, patogių ir aukštos kokybės sprendimų – SCHÖCK SCONNEX gaminių asortimentą, prisidedantį prie tvaraus pastato ko...
nuotrauka
2024-05-20 14:25
Tankiai gyvenamame Vilniaus Pašilaičių rajone atsiras dar vienas valstybinis lopšelis-darželis, kurį galės lankyti 280 vaikų. Projektui jau išduotas statybą leidžiantis dokumentas ir, jei procesas vyks sklandžiai, statyba turėtų prasidėti iki kitų metų ir trukti apie dvejus metus. Priimti vaikus dar...
nuotrauka
2024-05-20 11:09
Oficialiai pažymėtas Tauragės daugiafunkcės arenos antrasis statybų etapas – į būsimus sporto ir kultūros centro pamatus įkasta simbolinė laiko kapsulė ateities kartoms. Tikimasi, kad itin laukta ir regionui svarbi arena įneš dar daugiau kultūros ir galimybių sportuoti į visos apskrities gyvenimą. ...
nuotrauka
2024-05-20 10:51
Ekonomikos ir inovacijų ministerija investuoja į Lietuvoje veikiančių verslo paslaugų centrų modernizavimą. Skelbiamas 2,4 mln. eurų kvietimas teikti projektų įgyvendinimo planus verslo paslaugų centrams, norintiems automatizuoti savo veiklos procesus.
nuotrauka
2024-05-17 07:46
Rekonstruotas Kauno apskrities VPK Kauno miesto Nemuno policijos komisariato pastatas. Atlikti rekonstrukcijos darbai kainavo apie 1,2 mln. Eur.

Statybunaujienos.lt » Objektai. Technologijos. Verslas