2024 birželio 20 d. ketvirtadienis, 6:18
Reklama  |  facebook

NEWSEC Vilniuje ieškos nuomininkų verslo centrui „Hero“

2024-03-13 14:47
Nekilnojamojo turto (NT) bendrovė „Realco“ skelbia pradedanti nuomos procesą Vilniaus centriniame verslo rajone vystomam verslo centrui „Hero“. Įmonė ne tik sustiprino savo vidinę komandą, bet ir sudarė sutartį su NT konsultacijų bendrove „Newsec“, kuri užsiims aktyvia nuomininkų paieška. Sostinės A klasės biurų rinką „Hero“ papildys 32 tūkst. kv. metrų nuomojamo ploto. Planuojama, kad įsikurti naujajame verslo centre bus galima 2025 m. vasarą.
nuotrauka
Verslo centro „Hero“ statybos. Bendrovės „Realco“ nuotr.


Minimos įmonės
Newsec, UAB
Realco, UAB

„Verslo centro „Hero“ statybos įsibėgėjo, tad kreipiame fokusą ir į nuomos procesą. Tuo tikslu neseniai sustiprinome savo vidinę komandą, prie kurios prisijungė komercinio NT valdymo ir nuomos ekspertė Gintarė Žemaitė, turinti sėkmingos ilgametės patirties valdant didelės apimties projektus. Taip pat pasirinkome patyrusį partnerį „Newsec“ ir aktyviai startuojame su verslo centro patalpų nuoma rinkoje. Projektas bus baigtas 2025 m. vasarą, mūsų siekis yra verslo centro atidarymo metu turėti kuo daugiau išnuomoto ploto ir jau pirmosiomis dienomis girdėti nuomininkų šurmulį bendrose erdvėse. Manome, kad savo tikslus įgyvendinsime, nes nuo pat verslo centro statybų pradžios sulaukėme nemažo susidomėjimo iš rinkos – tas teikia pamatuoto optimizmo“, – komentuoja pranešime cituojamas „Realco“ vadovas Julius Dovidonis.

Indrė Juščė,
„Newsec“ nuotr.

Pasak „Newsec“ biurų sprendimų vadovės Indrės Juščės, „Hero“ yra rinkoje labai laukiamas projektas ne tik dėl savo ypatumų, bet ir dėl itin menkos naujų A klasės biurų pasiūlos Vilniaus centriniame verslo rajone.

„2024-aisiais naujų biurų plotų pasiūla Vilniaus rinkoje sieks vos 33 000 kv. metrų, o centriniame verslo rajone neatsidarys nei vienas nuomai laisvas verslo centras. 2025 metais planuojama didesnė, tačiau taip pat kukli – 85 000 kv. metrų – naujų biurų pasiūla. Esant tokiai situacijai, tikėtina, turėtų padaugėti išankstinių nuomos sutarčių. Be to, „Hero“ verslo centras turi keletą unikalių rinkoje išskirtinumų. Vienas jų – šis pastatas siūlys nuomininkams net 4.000 kv. metrų ploto biurą viename aukšte. Tai atvers patogesnes galimybes didelėms įmonėms perkelti savo biurus į centrinę verslo zoną“, – sako pranešime pacituota I. Juščė.

Ekspertės vertinimu, dar vienas reikšmingas projekto išskirtinumas yra nuomojančios bendrovės įsipareigojimas už siūlomą nuomos kainą pilnai įrengti biuro patalpas pagal paruoštą interjero projektą. Tai supaprastins biuro relokacijos procesą kompanijoms, kurios neturi vidinių žmogiškųjų resursų, galinčių užsiimti patalpų projektavimu ir įrengimu ar nėra nusimačiusios tam lėšų.

„Newsec“ ekspertės teigimu, nors pastaraisiais metais sumažėjo biurus besinuomojančių užsienio investuotojų, stebimas vietinių kompanijų aktyvumas. 2023 metais sostinėje apie 30 proc. biurų nuomos sutarčių buvo sudaryta su IT sektoriaus atstovais, apie 20 proc. – finansų sektoriaus įmonėmis, 8 proc. – su logistikos ir aviacijos kompanijomis. Keli dideli biurų nuomos sandoriai A klasės verslo centruose Vilniaus centriniame verslo rajone fiksuoti ir su energetikos kompanijomis.

„Šiuo metu Vilniuje patraukliausi biurai, kurių nuomotojai siūlo jau įrengtas patalpas arba galimybę tai padaryti efektyviai, standartizuotai ir nereikalaujant didelio nuomininko įsitraukimo. Taip pat laimi galintys nuomininkams pasiūlyti lanksčias nuomos sąlygas ir terminus“, – kalba I. Juščė.

Gintarė Žemaitė,
„Realco“ nuotr.

Pasak „Realco“ komercinio NT vystymo vadovės Gintarės Žemaitės, verslo centre „Hero“ nuomininkams bus suteikiami pilnai įrengti A klasės biurai ir patrauklus komercinių sąlygų bei pridėtinių verčių paketas. Bus galima rinktis tiek standartinius 200-800 kv. metrų plotus biurams, tiek patogiai viename aukšte įkurdinti didesnes įmones, kurių ploto poreikis bus 1 500 ar net 4 000 kv. metrų.

Patogioje miesto vietoje esančio „Hero“ nuomininkai galės naudotis čia įrengtomis funkcionaliomis bendrosiomis erdvėmis, tarp kurių – panoraminė stogo terasa su 300 m bėgimo taku, sveiko maisto restoranas, sveikatingumo įstaigos, erdvės bendravimui, poilsiui, sportui, natūrali augmenija, patogumai dviratėmis transporto priemonėmis atvykstantiems darbuotojams, biblioteka, apgalvoti architektūriniai, techniniai ir dizaino sprendimai, orientuoti į gerą savijautą ir visapusišką komfortą.

Realco

Bendrovės „Realco“ vizualizacija

„Verslo centrą vystome vadovaudamiesi pasaulinio lygio tvarumo ir gerovės standartais „BREEAM Excellent New Construction“ ir „WELL Gold“. Tai leidžia garantuoti, kad verslo centro patalpose bus sukurta naujos kartos ir kokybine prasme rinkoje neturinti analogų darbo aplinka, kurioje maksimaliai tenkinami tvarumo, ekologijos, aplinkosaugos reikalavimai ir orientuojamasi į darbuotojų gerovę“, – sako G. Žemaitė.

Reikalavimai biurams auga nuolatos, tad šiandien išties nebeužtenka vien geros lokacijos ir aukšto energinio efektyvumo. Labai daug dėmesio skiriama biurų kompleksų pasiekiamumui, infrastruktūrai, juose teikiamoms paslaugoms, interjerui, tvarumui. „Visa tai sieksime užtikrinti savo verslo centre „Hero“, – reziumuoja verslo centrą vystančios bendrovės „Realco“ ekspertė.
 
Statybunaujienos.ltObjektai. Technologijos. Verslas

nuotrauka
2024-06-17 11:50
Vilniuje, Zigmantiškių gatvėje, šalia Lentvario, „Maxima LT“ atidarė vieną moderniausių logistikos centrų Baltijos šalyse. Logistikos centras aptarnaus visą „Maximos“ prekybos tinklą – arti pustrečio šimto parduotuvių.
nuotrauka
2024-06-17 10:40
Šiuo metu statomame naujajame Vilniaus oro uosto išvykimo terminale – baigti saulės energijos modulių montavimo darbai. Saulės moduliai dengia 5 tūkst. kv. metrų plotą ant pastato stogo ir ateityje patenkins apie trečdalį viso naujojo išvykimo terminalo elektros poreikio.
nuotrauka
2024-06-17 10:34
Sostinės Naujamiestyje, buvusio „Lelijos“ siuvimo fabriko vietoje, oficialiai pradedamas didžiausio Europoje technologijų ir kūrybinių industrijų miestelio „Tech Zity Vilnius“ statybos. Pirmasis projekto etapas, apimantis 16,5 tūkst. kv. m ploto, duris atvers jau 2025 m. vasarą, o 75 proc. patalpų j...
nuotrauka
2024-06-14 10:55
Verslo parką „Business Garden Vilnius“ plėtojanti „Vastint Lithuania“ gavo leidimą projekto antrajam statybų etapui. Verslo parke Vilniuje iškils du biurų pastatai ir daugiaaukštė automobilių stovėjimo aikštelė, bus įrengta ir daugiau viešųjų erdvių. Į darbuotojų patogumą orientuotų biurų paklausą š...
nuotrauka
2024-06-14 10:42
„Ruukki Construction“, priklausanti SSAB, pasirašė sutartį su kelionių bendrove „Experience Pyhä Oy“ dėl „Ruukki® Classic LowCarbon“ stogo dangos, pagamintos iš SSAB „Fossil-free™“ plieno, tiekimo investicinės bendrovės ekologinių atostogų vilų projektui Pyhätunturi, Suomijos Laplandijoje. Ateityje ...
nuotrauka
2024-06-11 11:46
„Omniva LT“ baigė pirmąjį naujo Kauno logistikos centro statybos darbų etapą – jame užbaigtas biuro patalpų įrengimas, čia dirbti persikėlė administracijos darbuotojai iš Kauno. 2400 kv. m ploto patalpose sukurtos ne tik modernios darbo vietos, bet ir darbuotojų laisvalaikio bei poilsio erdvės. Suku...
nuotrauka
2024-06-11 10:49
Šiais metais grįžtančius į paskaitas studentus ar naują gyvenimo etapą Kaune pradedančius pirmakursius Kauno technologijos universitetas (KTU) pasitiks pasikeitęs. Šiemet užbaigta Studentų gatvės rekonstrukcija, šiuo metu daug dėmesio skiriama bendrabučių atnaujinimui, pastatų modernizavimui ir saul...
nuotrauka
2024-06-10 10:32
Naujuoju „Kärcher“ vadovu Lietuvoje paskirtas Mindaugas Levickas. Jis tapo atsakingas už Lietuvos padalinio tolesnę verslo plėtrą, veiklos strategijos planavimą ir įgyvendinimą, finansų bei personalo valdymą.
nuotrauka
2024-06-10 08:04
Karo kontekste, pažangios technologijos tampa svarbiu faktoriumi. Termovizoriai – įranga, gebanti atvaizduoti šilumą infraraudonųjų spindulių spektre – viena tokių technologijų. Ši įranga ne tik leidžia kariams identifikuoti priešus ir jų judėjimą teritorijoje, bet ir apsaugo jų gyvybes, padeda numa...
nuotrauka
2024-06-07 13:26
Lietuvoje pirmą kartą pradedama įgyvendinti „GovTech smėliadėžės" programa, skirta praktiškai išbandyti dirbtinio intelekto (DI) technologija grįstų sprendimų galimybes viešajame sektoriuje. Birželio 5 d. Vilniuje vykusiame programos atidarymo renginyje 14 viešojo sektoriaus institucijų pristatė sav...
nuotrauka
2024-06-07 10:54
SBA grupė, valdanti daugiau kaip 40 įmonių ir vienijanti 3 500 darbuotojų bendruomenę, personalo valdymą kelia į skaitmeninę sistemą „SAP SuccessFactors“.
nuotrauka
2024-06-07 09:56
Centrinėje sostinės dalyje esantis Šnipiškių rajonas, kuriame telkiasi didieji sostinės verslai ir neseniai duris atvėrė ramybe alsuojantis Vilniaus japoniškas sodas, pasipildė naujais daugiabučiais. Tvarios miestų plėtros ir statybų bendrovė „YIT Lietuva“ drauge su Čekijos investicijų grupe „RSJ In...
nuotrauka
2024-06-06 12:38
Su finansiniais sunkumais susidurianti pastatų vidaus inžinerinių sistemų montavimo ir projektavimo įmonė „Alinita“, priklausanti „Panevėžio statybos tresto“ grupei, planuoja pradėti restruktūrizavimo procesą.
nuotrauka
2024-06-06 10:40
UAB „Translinija", bendradarbiaudama su nekilnojamojo turto plėtros bendrove „EIKA Development", imasi naujo projekto – Utenoje planuoja statyti viešbutį su restoranu, konferencijų centru bei SPA zona. J. Basanavičiaus gatvėje, buvusio banko vietoje, iškilsiantį viešbutį planuojama baigti statyti 20...
nuotrauka
2024-06-05 14:50
Vienai iš didžiausių Lietuvoje NT plėtros bendrovių „Omberg group“, kartu su investiciniais fondais plėtojančiai gyvenamosios paskirties projektus Vilniuje ir komercinės – Kaune, vadovauti pradeda Deimantė Laumytė. Prie įmonių grupės vairo stojus ilgametę vadovavimo patirtį sukaupusiai verslo strate...
nuotrauka
2024-06-05 14:36
Šiemet praėjusių metų finansinę atskaitomybę laiku pateikė 103 882 bendrovės – tai penktadaliu (20,14 proc.) daugiau nei pernai (86 468). Nors savo 2023 m. rezultatus deklaravo daugiau įmonių, dalis sektorių patyrė pajamų mažėjimą palyginti su 2022 m., rodo kredito biuro „Creditinfo Lietuva" analizė...
nuotrauka
2024-06-05 13:23
Stiklo gamyba yra ne tik itin svarbus Europos pramonės sektorius, bet ir vienas iš pagrindinių energijos vartotojų bei aplinkos teršėjų. Vien 2021 metais jis į aplinką išmetė 17 mln. tonų anglies dvideginio, daugiausia dėl iškastinio kuro deginimo. Galimą šios problemos sprendimą netrukus gali pasiū...
nuotrauka
2024-06-04 09:46
Lietuvoje ketvirtadalis smulkių įmonių įvardija, kad susiduria su sunkumais ieškant darbuotojų. Ką daryti, kad darbuotojų paieškos procesas smulkioms įmonėms būtų lengvesnis ir kaip joms išsiskirti kitų darbdavių gausoje, pasakoja Užimtumo tarnybos ir „Luminor“ banko ekspertės.
nuotrauka
2024-06-04 08:57
Didžiausia Lietuvoje ekstremalaus sporto erdvė po stogu „Banga Ramp Park“ duris atvers rugpjūtį. Paspirtukų, BMX dviračių, riedlenčių ir riedučių sporto entuziastams skirtas 850 kv. m. rampų parkas įsikurs „SBA Urban“ plėtojamame projekte „Urban HUB“ šalia Ukmergės gatvės Avižieniuose, Vilniaus pašo...
nuotrauka
2024-06-04 08:51
Šiandien visame pasaulyje tvarumo klausimai tampa neatsiejama modernaus verslo dalimi. Dėl augančio vartotojų sąmoningumo ir tarptautinių teisinių reikalavimų, įmonės vis dažniau įdiegia tvarumo strategijas – Lietuvoje ši tendencija taip pat įgauna pagreitį.

Statybunaujienos.lt » Objektai. Technologijos. Verslas