2024 birželio 20 d. ketvirtadienis, 6:28
Reklama  |  facebook

Naujausios statybinės technikos technologijos parodoje „Resta 2016“

2016-04-27 07:03
Šiais metais tarptautinė statybų ir remonto paroda „Resta 2016“ atveria duris visiems, norintiems sužinoti statybų pasaulio naujienas, pamatyti šios srities pažangiausių technologijų sprendimus bei įdomius eksponatus, padedančius lengviau, greičiau ir ekonomiškiau įvykdyti įvairius statybų darbus. Ilgametė parodos dalyvė – „Cat“ atstovė Lietuvoje UAB „Witraktor“ – prisideda prie įspūdingos „Resta“ parodos statybinės technikos lauko ekspozicijos ir lankytojų dėmesiui pristato visą spektrą patikimų „Cat“ mašinų, tarp kurių bus unikalių, į Baltijos šalis atvežtų pirmą kartą.
nuotrauka
UAB „Witraktor“ ekspozicijos puošmena – ratinis krautuvas „Cat 972M XE“. UAB „Witraktor“ nuotr.


Minimos įmonės
Avesco Lithuania (buvusi „Witraktor“), UAB

Apsilankę „Cat“ technikos stende rasite net 16 įvairaus dydžio ir paskirties naujausių statybinių mašinų modelių bei itin patikumus, visame pasaulyje ir Lietuvoje gerą vardą pelnusius „Cat“ elektros generatorius.

Ypatingai džiaugiamės, galėdami pristatyti naujos kartos vikšrinį asfaltbetonio klotuvą „Cat AP655F“ ir ratinį krautuvą „Cat 972M XE“. Šios įspūdingos mašinos jau sulaukė didelio susidomėjimo tarptautinėje statybos parodoje „Bauma 2016“, vykusioje Vokietijoje. Dabar jas apžiūrėti ir įvertinti gali „Resta“ parodos lankytojai.

Kuo unikalus F-serijos „Cat AP655F“ vikšrinis asfaltbetonio klotuvas? (nuotraukoje kairėje)

Šioje mašinoje įdiegtos naujausios technologijos, padedančios maksimaliai didinti darbo našumą. Joje apjungtos labai svarbios asfalto klotuvui savybės: galingumas, patikimumas, darbo greitis ir lengvas valdymas. Viena iš ryškiausių inovacijų – asfalto garų surinkimo ir ventiliavimo sistema, kuri ištraukia dūmus ir garus, susidarančius klojant asfaltą, ir tokiu būdu suteikia mašinos operatoriui žymiai daugiau konforto. 

Be to, „AP655F“ modelyje įdiegta inovatyvi „Mobil-TrackTM“ technologija. Tai pažangi vikšrinės važiuoklės sistema (nuotraukoje dešinėje), suteikianti mašinai išskirtinį stabilumą, manevringumą ir didesnį transportavimo greitį (iki 14 km/val.). Technologija veikia tokiu principu, kad asfalto klojimo procesas būtų nepertraukiamas, o asfalto danga – tolygi ir vientisa.

Svarbu paminėti ir tai, kad šis klotuvas turi galingą 70 kW generatorių, leidžiantį įkaitinti klojimo plokštę per rekordinį laiką – 15 minučių. 

Dar viena svarbi naujovė – vandeniui atsparus bei turintis dieninio ir naktinio režimo funkcijas klotuvo valdymo skydelis, valdomas mygtukais, o ne svirtimis. Toks valdymo skydelis yra ypatingai patikimas. Bandymai patvirtino, kad net po 1 milijono ciklų naudojimo tokio tipo skydelis dirba nepriekaištingai ir be gedimų.

Dar viena, ypatingo dėmesio verta UAB „Witraktor“ ekspozicijos puošmena – ratinis krautuvas „Cat 972M XE“. 

Tai tobulas galios, degalų ekonomijos ir efektyvumo derinys. Šios mašinos kuro sąnaudos 25 proc. mažesnės nei kitų „Cat“ M serijos ratinių krautuvų ir 35 proc. mažesnės nei ankstesnių „Cat“ K serijos ratinių krautuvų. Tai viena tvirčiausių, inovatyviausių, patikimiausių ir ekonomiškiausių mašinų savo klasėje.

Apsilankę mūsų stende galėsite susipažinti su gamyklinio finansavimo paslaugomis – lizingu ir paskola. „Cat Financial“ atstovė suteiks visą reikiamą informaciją apie technikos finansavimo būdus ir galimybes bei paaiškins, kaip galite plėsti verslą ir panaudoti savo finansines galimybes, neįšaldant apyvartinių lėšų.

Kartu su UAB „Witraktor“ savo produktus pristatys „Sitech“ atstovybė. Galėsite įvertinti „Trimble“ mašinų valdymo 2D-3D sistemas, svėrimo įrangą ir medžiagų valdymą, programinę įrangą, duomenų paruošimą ir BIM (statinio informacinis modeliavimas) sprendimą.

Ateikite ir įsitikinsite – kaip paprasta valdyti šias sistemas, kurios garantuotai padidins Jūsų veiklos našumą.

Taip pat norime paminėti, kad visomis parodos dienomis mūsų stende konsultuos UAB „Witraktor“ specialistai, o visiems pas mus apsilankiusiems pasiūlysime sužaisti jau tradicija tapusį žaidimą su „Cat“ technika. Nugalėtojų laukia puikūs prizai ir marios teigiamų emocijų! 

Ateikite, išbandykite ir įsitikinkite, kad „Caterpillar®“ ilgametė patirtis ir pažangios technologijos – sukurta Tau!

Mus rasite UAB „Witraktor“ lauko parodinėje aikštelėje Nr. L5.16.

UAB „Witraktor“ iliustr.

Reklama

 RESTA

nuotrauka
2024-05-06 13:00
Į parodą atvežėte gerą gaminį, norėjote pristatyti įdomią naujovę, bet prie ekspozicijos priėjo vos vienas kitas žmogus. Priešais įsikūrusioje ekspozicijoje nebuvo nieko naujo, bet žmonės nuolat prie jos būriavosi. Kaip įminti buvimo parodos dalyviu mįslę, kad išleisti pinigai sugrįžtų padidėjusiu ž...
nuotrauka
2024-04-30 12:15
„OmnispowerEurope“ drauge su partneriais sukūrė unikalią bateriją, galinčią dirbti ir aukštoje, ir žemoje temperatūroje bei užtikrinti didžiausią įrenginio našumą. Ji ne tik dirba 24x7 režimu, kad maksimaliai sumažintų sąnaudas ir generuotų didžiausias vertes, bet ir yra besimokanti baterija. Ji nuo...
nuotrauka
2024-04-29 16:39
Balandžio 26 d. didžiausiame skaitmeninės statybos forume Lietuvoje – tarptautinėje konferencijoje „Skaitmeninė statyba 2024. Vilnius" – paskelbti ir apdovanoti geriausi praėjusiais metais Lietuvos įmonių įgyvendinti skaitmeninės statybos projektai.
nuotrauka
2024-04-26 16:47
Tarptautinėje statybų verslo parodoje „RESTA 2024" buvo diskutuojama ir apie tai, ar duomenys apie pastato techninę eksploataciją yra svarbūs ir ar jie padidina pastato vertę.
nuotrauka
2024-04-26 10:20
Tarptautinės statybos verslo parodos RESTA metu jau šeštą kartą įvyko konkursas „Įspūdingiausios RESTA ekspozicijos“ (ĮRE). Konkurso metu apdovanotos 5 įspūdingiausias ekspozicijas parengusios bendrovės bei architektai/projektuotojai, įrengę nugalėtojų ekspozicijas.
nuotrauka
2024-04-26 10:08
Įsitikinti, kaip įvairiai interjerą mato ir kokias emocijas juo gali perteikti skirtingi žmonės, galima užsukus į LITEXPO parodos „Baldai ir dizaino sprendimai" garsių nuomonės formuotojų erdvę. Joje dizaineris Robertas Kalinkinas, menininkė Monika Dirsytė ir tinklaraščio susitvarkyk.lt autorė Toma ...
nuotrauka
2024-04-26 06:16
Protingų namų ekspertai iš „JUNG Vilnius" 2024 metų tarptautinės statybų verslo parodos „RESTA" lankytojams demonstruoja, jog namai gali tapti dinamiška aplinka, kuri su mumis sąveikauja, supranta mūsų poreikius ir padeda gyventi patogesnį gyvenimą. Šią naujos kartos namų evoliuciją, kartu su kitomi...
nuotrauka
2024-04-26 06:10
Daugiabučių atnaujinimo klausimas tampa vis aktualesnis – Vyriausybės programoje iškelto tikslo kasmet renovuoti po 1000 daugiabučių pasiekti kol kas nepavyksta. Aplinkos ministras Simonas Gentvilas mano, kad pastatų atnaujinimas skydais leistų pamatyti 3 kartus greitesnį renovacijos procesą ir suta...
nuotrauka
2024-04-25 07:10
Balandžio 25 d. „LITEXPO“ vyksiančioje parodoje „RESTA 2024“ Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) organizuoja konferenciją „Pastatų renovacija skydais Lietuvoje: iššūkiai ir perspektyvos“. Konferencijoje išskirtinis dėmesys bus skiriamas efektyviems senų daugiabučių modernizavimo sprendimams. L...
nuotrauka
2024-04-23 07:10
Tarptautinės statybos verslo parodos RESTA metu jau šeštą kartą įvyks konkursas „Įspūdingiausios RESTA ekspozicijos“ (ĮRE). Konkurso metu bus apdovanotos 5 įspūdingiausias ekspozicijas parengusios bendrovės bei architektai/projektuotojai, įrengę nugalėtojų ekspozicijas.
nuotrauka
2024-04-10 14:13
Paskutinį balandžio savaitgalį, 25-27 d., LITEXPO parodų ir kongresų centras, kaip ir kasmet, vėl pakvies į svarbiausią šalyje statybų sektoriaus temoms dedikuotą parodą – „Resta 2024“. Pirmą kartą surengta dar 1994-aisiais, „Resta“ per 30 metų ženkliai išaugo, sustiprėjo ir dabar yra vienintelė spe...
nuotrauka
2024-02-07 15:06
Pandemija parodų verslui tapo tikrai egzistencine grėsme. Jos laikotarpiu LITEXPO pajamos smuko net penkis kartus. Panašią statistiką fiksavo ir parodų organizatoriai užsienyje. Pesimistiškesni analitikai netgi prognozavo, kad sektorius išgyvena negrįžtamus pokyčius ir patyrė neatitaisomą žalą. Vis ...
nuotrauka
2023-05-30 13:31
Didžiausiai Baltijos šalyse tarptautinei statybų verslo parodai „Resta“ suteiktas Pasaulinės parodų industrijos asociacijos UFI sertifikatas. Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO teigimu, ši paroda yra vienintelė Baltijos šalyse, pelniusi tokį įvertinimą.
nuotrauka
2023-05-03 08:49
Jau penktą kartą Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vykstančios tarptautinės statybų verslo parodos RESTA metu buvo įvardintos įspūdingiausios ekspozicijos. Konkurso „Įspūdingiausios RESTA ekspozicijos“ vertinimo komisija analizavo, kodėl vienoms įmonėms pavyksta būti matomoms, išskirtinėms,...
nuotrauka
2023-04-28 09:26
Jau penktą kartą įvyko konkursas „Įspūdingiausios parodos ekspozicijos“. Jungtinės RESTA ir BALDAI IR DIZAINO SPRENDIMAI 2023 parodos išrinktos įspūdingiausios ekspozicijos, įvardinti jų autoriai.
nuotrauka
2023-04-27 18:59
Ketvirtadienį, balandžio 27 d., LITEXPO atidaryta 3 dienas truksianti didžiausia Baltijos šalyse tarptautinė statybų verslo paroda „Resta 2023". Daugiausia dėmesio joje skiriama energiniam statinių tvarumui, skaitmeninei statybai, profesiniam orientavimui, darniam miestų vystymui ir Ukrainos atstaty...
nuotrauka
2023-04-18 10:43
Išmanių namų ekspertai šių metų tarptautinės statybų verslo parodos RESTA lankytojus balandžio 27–29 d. pasitiks pristatydami tvariam ir komfortiškam gyvenimui sukurtus gaminius. Estetiškų elektros instaliacijos prietaisų ir išmaniųjų sistemų gamintojo JUNG stende didžiausio dėmesio tikimasi naujos ...
nuotrauka
2023-02-03 07:30,      papildyta 2023-04-18 06:50, Komisijos nariai
Tarptautinės statybų verslo parodos RESTA metu jau penktą kartą įvyks konkursas „Įspūdingiausios RESTA ekspozicijos“ (ĮRE). Konkurso metu bus apdovanotos 5 įspūdingiausias ekspozicijas parengusios bendrovės bei architektai/projektuotojai, įrengę nugalėtojų ekspozicijas.
nuotrauka
2022-04-28 07:10
Paroda paprastai suvokiama kaip renginys, kurio metu lankytojams pristatomi eksponatai, sprendimai, veikla. Ir todėl svarbūs du klausimai: ką pristatyti ir kaip tai padaryti.
nuotrauka
2022-04-22 14:24
Medienos vilnos plokštės „Cewood“ Lietuvoje dar itin naujas produktas. Tuo tarpu Latvijoje, namų rinkoje, šis produktas naudojamas labai plačiai: nuo lubų apdailos privačiuose namuose iki daugelio mokyklų, verslo pastatų, kitų objektų atnaujinimo ir statybos projektų.

Statybunaujienos.lt » RESTA