2022 gruodžio 4 d. sekmadienis, 13:18
Reklama  |  facebook

„Rawlplug EasyFix“ garantuoja optimalius tvirtinimo sprendimus tiek naujos statybos, tiek renovuojamuose objektuose Fotogalerija

2022-09-12 06:41
Atliekant statybos darbus, kiekvienam naujos statybos ar renovuojamam pastatui reikia didelio kiekio tvirtinimo detalių. Ir jos – ne vien sąmatos eilutė, bet ir galutinio rezultato, pastato gyvavimo ciklo kokybės lėmėjos.
nuotrauka
„Koelner Vilnius“ / „Rawlplug“ nuotr.


Minimos įmonės
Koelner Vilnius (RAWLPLUG), UAB

Visiems statybos proceso dalyviams aišku, koks lėšų ir laiko sąnaudų skirtumas tarp, pvz., 4 ir 2,5 tvirtinimo taškų, kurių reikia įrengti 1 kv. m plokščiojo stogo. Statybos įmonės ieško sprendimų, kurie procesus darytų kuo trumpesnius, optimalesnius, bet galutinis rezultatas būtų kokybiškas ir neperžengtų numatyto biudžeto. Statybos verslo lūkesčiai, išreikšti formule „geriausias kainos ir kokybės santykis“, dažnai krypsta į specializuotas įmones, kurios turi ilgametę patirtį, žinomos pasaulyje ir į rinką tiekia pažangiausius sprendimus.

„Vienas tokių sprendimų yra patentuota laisvai naudojama programa „Rawlplug EasyFix“, leidžianti atlikti tikslius apkrovų skaičiavimus, kad būtų galima įdiegti reikalingus įvairių tipų elementų tvirtinimus, statybose naudojant „Rawlplug“ gaminius“, – sako „Rawlplug“ (tvirtinimo detalių ir įrankių) įmonių grupės atstovybės Baltijos šalims, vadovas Darius Šiliauskas.

„Rawlplug EasyFix“ – kas tai ir kam skirta?

„Rawlplug EasyFix“ – tai nemokama programa, sukurta bendradarbiaujant ekspertams, pramonės profesionalams ir klientams. Taigi, programa sukurta pagal klientų poreikius, įvertinus jų patirtį ieškant geriausių sprendimų. Be to, „Rawlplug EasyFix“ sukurta remiantis naujausiomis projektavimo gairėmis, atitinkanti EN 1992-4, ACI 318-11, AS 5216:2018, ETAG, FIB SAG4 06, CEN/TS 1992-4-4, REDM ir Eurokodą, užtikrinanti atitiktį standartams, tikslumą ir aukščiausią naudojimo patogumą.

Rawlplug EasyFix„Koelner Vilnius“ /
„Rawlplug“ nuotr.

„Rawlplug EasyFix“ skirta profesionaliam naudojimui. Ja, kaip pagalbine priemone naudojasi inžinieriai, projektuotojai, architektai, kurie rengia objektų projektus ir naudoja patikimas „Rawlplug“ tvirtinimo detales, nepriklausomai nuo investicijų tipo ir masto. Naudotis šia programa paprasta net mažiau patyrusiems projektuotojams, konstruktoriams, nes įvesties sąsaja yra aiški ir intuityvi naudoti.

„Rawlplug EasyFix“ programa apima 4 pagrindinius skaičiavimų modulius: inkaravimas (visuose pagrinduose), konstrukcinės jungtys su armatūros strypais (armavimas), vėjo apkrovų skaičiavimai (fasadai, stogai ir daugiasluoksnės plokštės) ir kelių bei tiltų apskaičiavimai (baliustrados, stulpai, triukšmo sienelės).

„Naudojantis „Rawlplug EasyFix“ vėjo apkrovų skaičiavimais, paprasta nustyti tvirtinimo taškų kiekį ir jų išdėstymą įvairiuose pagrinduose – betono ar tuščiavidurio betono, mūro, keramikinio pagrindo“, – vardina įmonės „Rawlplug“ techninio palaikymo inžinierius Jaroslav Dudanec.

Specializuoti moduliai – įvairiems statybos darbų segmentams

Patikimiems skaičiavimams atlikti naudojami specializuoti moduliai, taikomi atskiriems statybos darbų segmentams. Kiekvienas iš jų turi specifinių savybių, leidžiančių atlikti greitus, tikslius ir naudingus skaičiavimus, atsižvelgiant į darbo apimties specifiką:

Inkarų modulis – optimalus cheminių ir mechaninių inkarų pasirinkimas A B C D pagrindams.
Konstrukcinių jungčių su armatūros strypais modulis – lengva projektuoti tiek armatūros tęstinumą su armatūros strypais, tiek papildomą armavimą.
Stogų modulis – optimalus tvirtinimo detalių pasirinkimas plokščių stogų dangai ir izoliacijai tvirtinti prie betoninių, plieninių ir medinių pagrindų;
Fasado modulis – optimalus mechaninių tvirtinimo detalių pasirinkimas izoliacijai tvirtinti pagal ETICS normas.
Dervos sąnaudų skaičiuoklė, dervos kiekio, reikalingo pritvirtinti strypą angoje, apskaičiavimas realiais matmenimis. Modulis taip pat leidžia apskaičiuoti reikalingą dervos pakuotės kiekį visiems montavimo darbams atlikti.

Rawlplug EasyFix

„Koelner Vilnius“ / „Rawlplug“ nuotr.

Atskiruose „Rawlplug EasyFix“ moduliuose yra visa informacija, moduliai yra pagrįsti esamomis konkretaus sprendimo gairėmis. Kiekvienas iš jų leidžia atlikti skaičiavimus realiu laiku, suteikdamas neribotas galimybes pritaikyti tvirtinimo detales ir elementus pagal realius poreikius tam tikru momentu. Moduliuose yra surinkimo elementai, parinkti atsižvelgiant į specifinius poreikius, atsirandančius investuojant į statybas.

„Mes padedame projektuotojams parinkti kokybiškas, sertifikuotas tvirtinimo sistemas, taip pat parinkti analogiškus sprendimus jau esamuose projekto mazguose, pasiekiant geriausią kainos ir kokybės santykį. O tipinių ir specifinių filtrų rinkinys leidžia rasti optimalų sprendimą, taip pat ir netradicinį, atitinkantį ir projektuotojo, ir statybos vadovo, ir techninio prižiūrėtojo lūkesčius, kartu neprasilenkiantį su privalomais reikalavimais, – sako J.Dudanec, akcentuodamas, kad „Rawlplug EasyFix“ atitinka ir BIM reikalavimus. – Aplikacijoje galima rinktis iš visos BIM „Rawlplug“ programinėje įrangoje esančios BIM ir CAD modelių bei techninių brėžinių duomenų bazės. Tokios sąsajos rodo, kad šios programos prasmingai viena kitą papildo.“

Paslaugų pakete – gaminiai, sprendiniai, bandymai ir mokymai

Rawlplug“ į rinką tiekia ETA sertifikatą turinčias tvirtinimo detales ir sprendinius.

ETA sertifikatas užtikrina gaminių atitiktį ES sertifikavimo taisyklėms, tačiau be kliūčių gali būti naudojami ne tik ES erdvėje, bet ir Norvegijoje, Anglijoje bei kt. šalyse. Naudodama pažangią „Rawlplug EasyFix“ programą, įmonė atlieka apkrovų skaičiavimus ir pateikia sprendinius su tvirtinimo detalėmis.

Į paslaugų paketą, naudojant sertifikuotus įrankius, įtraukiama ir natūriniai bandymai statybose bei profesionalus klientų apmokymas dirbti su „Rawlplug EasyFix“ programa.

„Mūsų paslaugos naudingos ne tik naujoje statyboje, bet ir renovuojant pastatus, įrengiant, pavyzdžiui, vėdinamus fasadus. „Rawlplug EasyFix“ programa iš gausaus asortimento padės išrinkti optimalius fasadų, plokščių stogų tvirtinimo sprendinius, pasiūlys kokybišką variantą, kuris ne tik užtikrins ilgalaikį tolimesnį pastato eksploatavimą, bet galiausiai, įvertinus papildomus kaštus, gali būti net ir pigesnis negu dirbant su pačiais pigiausiais gaminiais“, – neabejodamas sako įmonės vadovas D.Šiliauskas.

Taigi programa „Rawlplug EasyFix“ yra nemokama programa, prieinama kiekvienam, kuris kasdien projektuoja statybinius objektus, naudodamas profesionalius „Rawlplug“ tvirtinimo elementus. Norint turėti prieigą prie programos, pakanka ją atsisiųsti iš svetainės.

awlplug EasyFixUAB „Koelner Vilnius“
www.koelner.lt
Tel. +370 5 232 4862
Mob. +370 676 12232
koelner@koelner.lt 
Statybunaujienos.lt
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka

Objektai. Technologijos. Verslas

nuotrauka
2022-11-30 10:20
Technologijoms sparčiai keičiant pasaulį, viena sfera – nekilnojamasis turtas (NT) – liko praktiškai nepaliesta inovacijų. Tačiau pamažu situacija ima keistis ir inovatoriai skiria vis daugiau dėmesio šiai sričiai. Kokios perspektyviausios NT technologijų, dar vadinamų PropTech, idėjos yra vystomos ...
nuotrauka
2022-11-30 10:00
Bankas „Bigbank“ suteikė 8,5 mln. eurų paskolą Druskininkuose atgimstančios „Nemuno“ sanatorijos konversiją plėtojančiai „Citus“ grupės įmonei UAB „Arinela“. Paskola bus finansuojama pirmoji projekto „Nemunas by CITUS“ konversijos dalis, o visą projektą sudarys trys savarankiški etapai.
nuotrauka
2022-11-29 13:39
Ekonominei situacijai prastėjant, Lietuvos įmonės ruošiasi sudėtingesniems laikams. Ekonomistas Aleksandras Izgorodinas sako, kad, nors šalies ekonomika iššūkiams pasiruošusi neblogai, tačiau bendros Euro zonos ir pasaulinės tendencijos ją taip pat palies, o kitąmet greičiausiai bus neišvengta ekono...
nuotrauka
2022-11-29 07:16
Įmonė „Kauno šilas“, į rinką tiekianti šiltinimo medžiagas, specialistams pasiūlė ir konkrečių šiltinimo sprendinių – sukurti du katalogai – „Energiškai efektyvus šiltinimas Šiloporu. Brėžinių katalogas, A+, A++ klasė“ ir „Skydiniai namai. A+, A++ klasė“. Didžioji šių katalogų vertė – ilgametė patir...
nuotrauka
2022-11-27 06:07
Miestų veidas nuolat keičiasi ir tobulėja, kurdamas ne tik patogesnę, bet ir patrauklesnę aplinką. Ieškant optimaliausio balanso, analizuojama, kaip galima atgaivinti primirštas ir neretai apleistas teritorijas. Teigiamų rezultatų siekia ne tik miesto valdžia, bet ir nekilnojamojo turto (NT) vystyto...
nuotrauka
2022-11-24 14:48
Kaune duris atvėrė prekybos ir verslo centras „Kalniečiai“, pavadintas anksčiau buvusio prekybos centro vardu. Savanorių prospekte 375-uoju numeriu pažymėto 6 aukštų nekilnojamojo turto objekto bendras patalpų plotas – beveik 7 tūkst. kv. metrų, per 3 tūkst. kv. metrų iš jų užima verslo centro erdvė...
nuotrauka
2022-11-22 15:34
Po kelių dešimtmečių pertraukos „Rotonda" vėl kviečia vilniečius ir miesto svečius apsilankyti. Prie daugeliui nostalgiją keliančio pastato Sereikiškių parke atgimimo prisidėjo ir Vilniaus miesto savivaldybė, kuri, siekdama atgaivinti sostinės širdyje ilgą laiką apleistą kavinę, investavo apie 230 t...
nuotrauka
2022-11-22 07:27
Statybų sektorius susiduria ne tik su daugelį sričių paliečiančiais kylančių kainų, žaliavų trūkumo ar vis augančio investicijų ekologiškiems sprendimams poreikio iššūkiais. Didėjančio vartotojų reiklumo ir rinkos bei aplinkos sąlygų diktuojami pokyčiai reikalauja kūrybiškų ir tvarių sprendimų.
nuotrauka
2022-11-21 16:04
Lazdijuose pradedamos naujojo sporto centro statybos, po kurių iškils 8293,71 kv. m ploto statinys. Jo erdvėse numatytos patalpos įvairioms sporto šakoms, baseinui bei krepšinio salei.
nuotrauka
2022-11-21 09:56
Lietuvos nekilnojamojo turto (NT) vystytojai pirmieji Baltijos šalys pasiekė aukštą garso izoliaciją. Vilniuje vystomas NT projektas „Mindaugo rezidencija“ yra pirmasis daugiabutis Baltijos šalyse, turintis A klasės garso izoliaciją, kuri gyventojams užtikrina maksimalų privatumą ir komfortą.
nuotrauka
2022-11-18 14:24
Į aplinką harmoningai įsiliejantis fasadas, dvi modernios koncertų salės su preciziška akustika, transformuojama konferencijų, kongresų erdvė, tvariais sprendimais paremta šildymo bei vėsinimo sistema. Visa tai ir kur kas daugiau architektai numato M. K. Čiurlionio koncertų centro Kaune vizijoje.
nuotrauka
2022-11-17 16:10
VĮ Lietuvos automobilių kelių direkcija (toliau – Kelių direkcija) skelbia viešąjį pirkimą sukurti Lietuvos klimatinėms sąlygoms tinkamus asfalto mišinius panaudojant perdirbtų padangų gumą ir nustatyti jų eksploatacines savybes, siekiant įvertinti tolesnio panaudojimo galimybes. Atvirame konkurse d...
nuotrauka
2022-11-17 16:01
Pradėjęs modernizuoti savo valdomus pastatus Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje bei kituose šalies miestuose, Turto bankas nepaliks nuošalyje ir savo valdomo turto Šiauliuose. Planuojama, jog jau gruodį prasidės Vilniaus g. 265, Šiauliuose esančio pastatų komplekso, kuriame įsikūrusi Valstybinė mokesčių in...
nuotrauka
2022-11-17 10:57
Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Galio Group" Klaipėdoje baigė komercinių patalpų komplekso „STOCK-o" pirmojo etapo statybas. Šis projektas, kartu su vasarą duris atvėrusia „Decathlon" parduotuve, Baltijos prospekte sukurs naują prekybinį miestelį.
nuotrauka
2022-11-16 15:30
UAB „Statybos inžinierių konsultantų biuras“, pasiūlęs tinkamiausią kruiziniams laivams švartuoti skirtos krantinės ir naujo Uosto direkcijos administracinio pastato projekto sprendinį, jau netrukus imsis darbų. Su įmone pasirašyta ir jau yra įsigaliojusi projektavimo paslaugų pirkimo sutartis. Proj...
nuotrauka
2022-11-15 10:32
SBA grupės nekilnojamojo turto (NT) vystytoja „SBA Urban“ su danų tvarios architektūros kūrėjais „PLH Architects“ pristato šalia Ukmergės gatvės iškilsiantį el. prekybos miestelį „Urban HUB Vilnius“. 22 tūkst. kv. m ploto „stock office“ tipo projektą planuojama įgyvendinti iki ateinančių metų pabaig...
nuotrauka
2022-11-15 07:36
Įmonės TECHNOGAJA sukurti AMAZING KIS vėdinimo sistemų filtrai sėkmingai naudojami tiek vietos rinkoje, tiek Vokietijoje, Švedijoje, Suomijoje, Norvegijoje, žengia ir į kitas rinkas. Tokį AMAZING KIS filtrų populiarumą lemia ne tik tiesioginės, bet ir pridėtinės vertės šiuos filtrus naudojančiam bei...
nuotrauka
2022-11-09 09:17
UAB Merko statyba apyvarta iš generalinės rangos sutarčių 2022 metų trečią ketvirtį pasiekė 56 mln. eurų ir buvo 30 proc. didesnė nei pernai tuo pačiu laiku (43 mln. eurų).
nuotrauka
2022-11-08 14:52
Prieš 15 metų įkurtame kvartale „Bajorų kalvos" po poros savaičių duris atvers naujas Vilniaus savivaldybės darželis „Bajorėlis". Pirmuoju etapu į darželį priimta 140 vaikų, tačiau grupių bus ir daugiau.
nuotrauka
2022-11-07 10:53
Bankas „Bigbank“ suteikė 6,32 mln. eurų paskolą Vilniuje, Visoriuose plėtojamam butų projektui „Visi savi by CITUS“, kuriam valdyti buvo pasitelkta nekilnojamojo turto (NT) paslaugų bendrovė „Citus“. Projekto savininkas – uždarojo tipo informuotiesiems investuotojams skirta investicinė bendrovė UAB ...

Statybunaujienos.lt » Objektai. Technologijos. Verslas