2023 gegužės 29 d. pirmadienis, 17:48
Reklama  |  facebook

„Rawlplug EasyFix“ garantuoja optimalius tvirtinimo sprendimus tiek naujos statybos, tiek renovuojamuose objektuose Fotogalerija

2022-09-12 06:41
Atliekant statybos darbus, kiekvienam naujos statybos ar renovuojamam pastatui reikia didelio kiekio tvirtinimo detalių. Ir jos – ne vien sąmatos eilutė, bet ir galutinio rezultato, pastato gyvavimo ciklo kokybės lėmėjos.
nuotrauka
„Koelner Vilnius“ / „Rawlplug“ nuotr.


Minimos įmonės
Koelner Vilnius (RAWLPLUG), UAB

Visiems statybos proceso dalyviams aišku, koks lėšų ir laiko sąnaudų skirtumas tarp, pvz., 4 ir 2,5 tvirtinimo taškų, kurių reikia įrengti 1 kv. m plokščiojo stogo. Statybos įmonės ieško sprendimų, kurie procesus darytų kuo trumpesnius, optimalesnius, bet galutinis rezultatas būtų kokybiškas ir neperžengtų numatyto biudžeto. Statybos verslo lūkesčiai, išreikšti formule „geriausias kainos ir kokybės santykis“, dažnai krypsta į specializuotas įmones, kurios turi ilgametę patirtį, žinomos pasaulyje ir į rinką tiekia pažangiausius sprendimus.

„Vienas tokių sprendimų yra patentuota laisvai naudojama programa „Rawlplug EasyFix“, leidžianti atlikti tikslius apkrovų skaičiavimus, kad būtų galima įdiegti reikalingus įvairių tipų elementų tvirtinimus, statybose naudojant „Rawlplug“ gaminius“, – sako „Rawlplug“ (tvirtinimo detalių ir įrankių) įmonių grupės atstovybės Baltijos šalims, vadovas Darius Šiliauskas.

„Rawlplug EasyFix“ – kas tai ir kam skirta?

„Rawlplug EasyFix“ – tai nemokama programa, sukurta bendradarbiaujant ekspertams, pramonės profesionalams ir klientams. Taigi, programa sukurta pagal klientų poreikius, įvertinus jų patirtį ieškant geriausių sprendimų. Be to, „Rawlplug EasyFix“ sukurta remiantis naujausiomis projektavimo gairėmis, atitinkanti EN 1992-4, ACI 318-11, AS 5216:2018, ETAG, FIB SAG4 06, CEN/TS 1992-4-4, REDM ir Eurokodą, užtikrinanti atitiktį standartams, tikslumą ir aukščiausią naudojimo patogumą.

Rawlplug EasyFix„Koelner Vilnius“ /
„Rawlplug“ nuotr.

„Rawlplug EasyFix“ skirta profesionaliam naudojimui. Ja, kaip pagalbine priemone naudojasi inžinieriai, projektuotojai, architektai, kurie rengia objektų projektus ir naudoja patikimas „Rawlplug“ tvirtinimo detales, nepriklausomai nuo investicijų tipo ir masto. Naudotis šia programa paprasta net mažiau patyrusiems projektuotojams, konstruktoriams, nes įvesties sąsaja yra aiški ir intuityvi naudoti.

„Rawlplug EasyFix“ programa apima 4 pagrindinius skaičiavimų modulius: inkaravimas (visuose pagrinduose), konstrukcinės jungtys su armatūros strypais (armavimas), vėjo apkrovų skaičiavimai (fasadai, stogai ir daugiasluoksnės plokštės) ir kelių bei tiltų apskaičiavimai (baliustrados, stulpai, triukšmo sienelės).

„Naudojantis „Rawlplug EasyFix“ vėjo apkrovų skaičiavimais, paprasta nustyti tvirtinimo taškų kiekį ir jų išdėstymą įvairiuose pagrinduose – betono ar tuščiavidurio betono, mūro, keramikinio pagrindo“, – vardina įmonės „Rawlplug“ techninio palaikymo inžinierius Jaroslav Dudanec.

Specializuoti moduliai – įvairiems statybos darbų segmentams

Patikimiems skaičiavimams atlikti naudojami specializuoti moduliai, taikomi atskiriems statybos darbų segmentams. Kiekvienas iš jų turi specifinių savybių, leidžiančių atlikti greitus, tikslius ir naudingus skaičiavimus, atsižvelgiant į darbo apimties specifiką:

Inkarų modulis – optimalus cheminių ir mechaninių inkarų pasirinkimas A B C D pagrindams.
Konstrukcinių jungčių su armatūros strypais modulis – lengva projektuoti tiek armatūros tęstinumą su armatūros strypais, tiek papildomą armavimą.
Stogų modulis – optimalus tvirtinimo detalių pasirinkimas plokščių stogų dangai ir izoliacijai tvirtinti prie betoninių, plieninių ir medinių pagrindų;
Fasado modulis – optimalus mechaninių tvirtinimo detalių pasirinkimas izoliacijai tvirtinti pagal ETICS normas.
Dervos sąnaudų skaičiuoklė, dervos kiekio, reikalingo pritvirtinti strypą angoje, apskaičiavimas realiais matmenimis. Modulis taip pat leidžia apskaičiuoti reikalingą dervos pakuotės kiekį visiems montavimo darbams atlikti.

Rawlplug EasyFix

„Koelner Vilnius“ / „Rawlplug“ nuotr.

Atskiruose „Rawlplug EasyFix“ moduliuose yra visa informacija, moduliai yra pagrįsti esamomis konkretaus sprendimo gairėmis. Kiekvienas iš jų leidžia atlikti skaičiavimus realiu laiku, suteikdamas neribotas galimybes pritaikyti tvirtinimo detales ir elementus pagal realius poreikius tam tikru momentu. Moduliuose yra surinkimo elementai, parinkti atsižvelgiant į specifinius poreikius, atsirandančius investuojant į statybas.

„Mes padedame projektuotojams parinkti kokybiškas, sertifikuotas tvirtinimo sistemas, taip pat parinkti analogiškus sprendimus jau esamuose projekto mazguose, pasiekiant geriausią kainos ir kokybės santykį. O tipinių ir specifinių filtrų rinkinys leidžia rasti optimalų sprendimą, taip pat ir netradicinį, atitinkantį ir projektuotojo, ir statybos vadovo, ir techninio prižiūrėtojo lūkesčius, kartu neprasilenkiantį su privalomais reikalavimais, – sako J.Dudanec, akcentuodamas, kad „Rawlplug EasyFix“ atitinka ir BIM reikalavimus. – Aplikacijoje galima rinktis iš visos BIM „Rawlplug“ programinėje įrangoje esančios BIM ir CAD modelių bei techninių brėžinių duomenų bazės. Tokios sąsajos rodo, kad šios programos prasmingai viena kitą papildo.“

Paslaugų pakete – gaminiai, sprendiniai, bandymai ir mokymai

Rawlplug“ į rinką tiekia ETA sertifikatą turinčias tvirtinimo detales ir sprendinius.

ETA sertifikatas užtikrina gaminių atitiktį ES sertifikavimo taisyklėms, tačiau be kliūčių gali būti naudojami ne tik ES erdvėje, bet ir Norvegijoje, Anglijoje bei kt. šalyse. Naudodama pažangią „Rawlplug EasyFix“ programą, įmonė atlieka apkrovų skaičiavimus ir pateikia sprendinius su tvirtinimo detalėmis.

Į paslaugų paketą, naudojant sertifikuotus įrankius, įtraukiama ir natūriniai bandymai statybose bei profesionalus klientų apmokymas dirbti su „Rawlplug EasyFix“ programa.

„Mūsų paslaugos naudingos ne tik naujoje statyboje, bet ir renovuojant pastatus, įrengiant, pavyzdžiui, vėdinamus fasadus. „Rawlplug EasyFix“ programa iš gausaus asortimento padės išrinkti optimalius fasadų, plokščių stogų tvirtinimo sprendinius, pasiūlys kokybišką variantą, kuris ne tik užtikrins ilgalaikį tolimesnį pastato eksploatavimą, bet galiausiai, įvertinus papildomus kaštus, gali būti net ir pigesnis negu dirbant su pačiais pigiausiais gaminiais“, – neabejodamas sako įmonės vadovas D.Šiliauskas.

Taigi programa „Rawlplug EasyFix“ yra nemokama programa, prieinama kiekvienam, kuris kasdien projektuoja statybinius objektus, naudodamas profesionalius „Rawlplug“ tvirtinimo elementus. Norint turėti prieigą prie programos, pakanka ją atsisiųsti iš svetainės.

awlplug EasyFixUAB „Koelner Vilnius“
www.koelner.lt
Tel. +370 5 232 4862
Mob. +370 676 12232
koelner@koelner.lt 
Statybunaujienos.lt
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
Objektai. Technologijos. Verslas

nuotrauka
2023-05-29 14:50
Nekilnojamo turto plėtros kompanija „Hanner“ gavo leidimą verslo centro „Business Stadium Central“ sostinės Rinktinės gatvėje statyboms. Darbus įmonė planuoja pradėti iš karto, investicijos sieks 60 mln. eurų.
nuotrauka
2023-05-29 11:00
Skaitmeninius sprendimus statybos ir gamybos pramonei sėkmingai vysčiusios Lietuvos įmonės sutelkia jėgas naujam etapui prancūzų kapitalo grupėje.
nuotrauka
2023-05-23 14:49
Vilniaus daugiafunkcio komplekso Šeškinėje projektas keliasi į naują etapą – šiandien, gegužės 23 d., išduotas statybos leidimas Nacionaliniam stadionui ir jame įsikursiančiam sporto muziejui. Stadiono statybos darbai – kartu su visu Daugiafunkciniu kompleksu – turėtų būti baigti 2025 m. Projektą vy...
nuotrauka
2023-05-22 09:53
Estijos kapitalo bankas „Bigbank“ suteikė 9,8 mln. eurų finansavimą NT vystymo grupei „Lithome“, įgyvendinančiai aukštos klasės gyvenamąjį kompleksą Vilniaus Naujamiestyje – „Algirdo promenada“. Bendros investicijos į 119 butų ir 10 komercinių patalpų kompleksą sieks 14,5 mln. eurų, o komplekso dydi...
nuotrauka
2023-05-18 11:58
„Eika“ įmonių grupei priklausantis nutolęs saulės elektrinės parkas Klaipėdos rajone jau gamina elektros energiją. Nuo 2023 pavasario 5 megavatų bendros galios elektrinė aprūpina apie 85 proc. „Eika“ grupės dabartinio energijos poreikio.
nuotrauka
2023-05-18 08:04
Statybos pramonė ieško būdų, kaip pagaminti tokius gaminius, kurie pastatams padėtų kuo taupiau naudoti energiją ir būtų tvarūs – paliktų kuo mažesnį anglies dvideginio pėdsaką ir būtų perdirbami. Vienas tokių gaminių – BIOPORAS, kuris naudojamas kaip efektyvi termoizoliacinė medžiaga.
nuotrauka
2023-05-18 06:46
Vyriausybė pritarė Finansų ministerijos pateiktam A. Goštauto gatvės administracinio kvartalo konversijos pirmojo etapo investiciniam projektui. Šis projektas apima pastato, esančio A. Goštauto g. 11, kapitalinį remontą. Skaičiuojama darbų vertė siekia 16,185 mln. eurų, darbus ketinama baigti 2025 m...
nuotrauka
2023-05-18 06:20
Fondas „East Capital Real Estate Fund IV“ susitarė dėl dviejų Vilniuje esančių 10 aukštų biurų pastatų – „Duetto A“ ir „Duetto B“, kurių bendras nuomai skirtas plotas sudaro 17 260 kv. m. Sandoris bus užbaigtas 2023 m. birželio pradžioje.
nuotrauka
2023-05-15 09:39
Lietuvos zoologijos sodo renovacija jau beveik pasiekė tikslą – įgyvendinta daugiau nei 80 proc. numatytų darbų. Pastatyti daugumos gyvūnų vidaus bei žiemojimo pastatai, lauko voljerai, baigtas rekonstruoti senasis žirafų, zebrų pastatas, pastatytas apžvalgos bokštas su liftu, pilnai įrengtas takas ...
nuotrauka
2023-05-15 09:36
Pilnai rekonstravęs vieną universiteto bendrabutį, Kauno technologijos universitetas (KTU) toliau modernizuoja turimus gyvenamosios paskirties pastatus. Siekiant sukurti šiuolaikišką, studento poreikius atitinkančią gyvenamąją aplinką, šiuo metu ruošiami dar kelių KTU bendrabučių rekonstrukcijos pro...
nuotrauka
2023-05-10 13:57
Tradiciškai gegužės pradžioje Videniškių (Molėtų r.) Šv. Lauryno bažnyčioje ir vienuolyno muziejuje paminėta palaimintojo Mykolo Giedraičio diena. Kultūros infrastruktūros centro (KIC) užsakymu pernai buvo atlikti koplyčios ir zakristijų stogų, fasadų tvarkybos (remonto) darbai.
nuotrauka
2023-05-09 07:49
Pavasaris, kaip rodo ilgametė specialistų patirtis, yra geriausias metas apšiltinti sienas ir stogą. Itin svarbu, kad statybų ekspertams siūloma vis daugiau patikimų sprendimų, kurių vienas populiariausių – greičiausio stingimo putų klijai rinkoje „FOME FLEX 60 Seconds Fast Fix“.
nuotrauka
2023-05-08 09:18
„SBA Urban“ naujos koncepcijos verslo miestelio „Urban HUB“ pirmojo etapo statyboms partneriu pasirinko įmonę „YIT Lietuva“. Pasirašytos generalinės rangos sutarties vertė – 30 mln. eurų. Pirmojo etapo darbus numatoma baigti jau 2024 m. pradžioje.
nuotrauka
2023-05-05 11:35
Vilniaus oro uoste prasidėjęs darbų įkarštis vyksta ne tik naujojo terminalo statybų aikštelėje. Intensyviai planuojamas naujas oro uosto išplanavimas, naujos erdvės ir kiti pokyčiai. Pastačius naująjį terminalą ir sujungus jį su esamu, Vilniaus oro uoste keleiviai skrydžių lauks šiuolaikiškoje erdv...
nuotrauka
2023-05-05 10:48
Jau visai netrukus Vilniuje, Viršuliškių rajone, duris atvers naujas 18 aukštų „Sky Office“ verslo centras. Statybos darbus šiuo metu vykdanti darnios miestų plėtros ir statybų bendrovė „YIT Lietuva“ sostinės biuro erdvių rinką papildys 8800 kv. m nuomojamo ploto. Projektuodamas naująjį verslo centr...
nuotrauka
2023-05-03 10:08
Dronai skverbiasi į daugelį sričių. Jie reikalingi pramonės, karybos, žemės ūkio, privataus gyvenimo sferose. Statybos sektorius – viena iš sričių, kur vis daugiau ir plačiau naudojami dronai bei jų sistemos.
nuotrauka
2023-05-02 11:32
Buvusiame Subačiaus priemiestyje, šalia Vilniaus gynybinės sienos bastėjos, įsikūrusi rokoko stiliaus Vilniaus Misionierių vienuolyno ir Viešpaties Dangun Žengimo bažnyčia, dar žinoma Misionierių vardu, pasitinka savo grakščiais bokštais ir proporcijomis. Užpernai prasidėjo šio išskirtinio komplekso...
nuotrauka
2023-05-02 11:09
Bendrovės „Realco“ duomenimis, šių metų balandį Vilniaus pirminėje NT rinkoje parduoti 191 būstai ir fiksuota 40 sutarties nutraukimų. Didžioji dalis parduotų būstų yra pastatytuose projektuose. 95 būstai parduoti ekonominiame, 86 vidutiniame ir 10 prestižiniame segmente. Pasak ekspertų, pirkėjus nu...
nuotrauka
2023-05-01 20:20
Balandžio pabaigoje Turto bankas paskelbė apie aukcionuose parduodamus net keturis milijono eurų ir didesnės vertės valstybei nereikalingo turto objektus Vilniaus mieste. Vienas iš jų – buvusių ligoninės pastatų kompleksas su žemės sklypu prestižiniame sostinės Antakalnio rajone. Pradinė šio išskirt...
nuotrauka
2023-04-29 09:59
Terasa yra labiau jausmas nei statinys. Nes joje būti gera. Todėl planuodami terasą, pirmiausia galvokite apie save: ką joje veiksite, kiek daug ar mažiau vietos norite, kuo ji turi kvepėti, kokiomis spalvomis džiuginti, ar vaikščiosite joje basomis. Terasa turi būti jūsų oazė. Kaip tai įgyvendinti?

Statybunaujienos.lt » Objektai. Technologijos. Verslas