2024 birželio 15 d. šeštadienis, 13:07
Reklama  |  facebook

„Rawlplug EasyFix“ garantuoja optimalius tvirtinimo sprendimus tiek naujos statybos, tiek renovuojamuose objektuose Fotogalerija

2022-09-12 06:41
Atliekant statybos darbus, kiekvienam naujos statybos ar renovuojamam pastatui reikia didelio kiekio tvirtinimo detalių. Ir jos – ne vien sąmatos eilutė, bet ir galutinio rezultato, pastato gyvavimo ciklo kokybės lėmėjos.
nuotrauka
„Koelner Vilnius“ / „Rawlplug“ nuotr.


Minimos įmonės
Koelner Vilnius (RAWLPLUG), UAB

Visiems statybos proceso dalyviams aišku, koks lėšų ir laiko sąnaudų skirtumas tarp, pvz., 4 ir 2,5 tvirtinimo taškų, kurių reikia įrengti 1 kv. m plokščiojo stogo. Statybos įmonės ieško sprendimų, kurie procesus darytų kuo trumpesnius, optimalesnius, bet galutinis rezultatas būtų kokybiškas ir neperžengtų numatyto biudžeto. Statybos verslo lūkesčiai, išreikšti formule „geriausias kainos ir kokybės santykis“, dažnai krypsta į specializuotas įmones, kurios turi ilgametę patirtį, žinomos pasaulyje ir į rinką tiekia pažangiausius sprendimus.

„Vienas tokių sprendimų yra patentuota laisvai naudojama programa „Rawlplug EasyFix“, leidžianti atlikti tikslius apkrovų skaičiavimus, kad būtų galima įdiegti reikalingus įvairių tipų elementų tvirtinimus, statybose naudojant „Rawlplug“ gaminius“, – sako „Rawlplug“ (tvirtinimo detalių ir įrankių) įmonių grupės atstovybės Baltijos šalims, vadovas Darius Šiliauskas.

„Rawlplug EasyFix“ – kas tai ir kam skirta?

„Rawlplug EasyFix“ – tai nemokama programa, sukurta bendradarbiaujant ekspertams, pramonės profesionalams ir klientams. Taigi, programa sukurta pagal klientų poreikius, įvertinus jų patirtį ieškant geriausių sprendimų. Be to, „Rawlplug EasyFix“ sukurta remiantis naujausiomis projektavimo gairėmis, atitinkanti EN 1992-4, ACI 318-11, AS 5216:2018, ETAG, FIB SAG4 06, CEN/TS 1992-4-4, REDM ir Eurokodą, užtikrinanti atitiktį standartams, tikslumą ir aukščiausią naudojimo patogumą.

Rawlplug EasyFix„Koelner Vilnius“ /
„Rawlplug“ nuotr.

„Rawlplug EasyFix“ skirta profesionaliam naudojimui. Ja, kaip pagalbine priemone naudojasi inžinieriai, projektuotojai, architektai, kurie rengia objektų projektus ir naudoja patikimas „Rawlplug“ tvirtinimo detales, nepriklausomai nuo investicijų tipo ir masto. Naudotis šia programa paprasta net mažiau patyrusiems projektuotojams, konstruktoriams, nes įvesties sąsaja yra aiški ir intuityvi naudoti.

„Rawlplug EasyFix“ programa apima 4 pagrindinius skaičiavimų modulius: inkaravimas (visuose pagrinduose), konstrukcinės jungtys su armatūros strypais (armavimas), vėjo apkrovų skaičiavimai (fasadai, stogai ir daugiasluoksnės plokštės) ir kelių bei tiltų apskaičiavimai (baliustrados, stulpai, triukšmo sienelės).

„Naudojantis „Rawlplug EasyFix“ vėjo apkrovų skaičiavimais, paprasta nustyti tvirtinimo taškų kiekį ir jų išdėstymą įvairiuose pagrinduose – betono ar tuščiavidurio betono, mūro, keramikinio pagrindo“, – vardina įmonės „Rawlplug“ techninio palaikymo inžinierius Jaroslav Dudanec.

Specializuoti moduliai – įvairiems statybos darbų segmentams

Patikimiems skaičiavimams atlikti naudojami specializuoti moduliai, taikomi atskiriems statybos darbų segmentams. Kiekvienas iš jų turi specifinių savybių, leidžiančių atlikti greitus, tikslius ir naudingus skaičiavimus, atsižvelgiant į darbo apimties specifiką:

Inkarų modulis – optimalus cheminių ir mechaninių inkarų pasirinkimas A B C D pagrindams.
Konstrukcinių jungčių su armatūros strypais modulis – lengva projektuoti tiek armatūros tęstinumą su armatūros strypais, tiek papildomą armavimą.
Stogų modulis – optimalus tvirtinimo detalių pasirinkimas plokščių stogų dangai ir izoliacijai tvirtinti prie betoninių, plieninių ir medinių pagrindų;
Fasado modulis – optimalus mechaninių tvirtinimo detalių pasirinkimas izoliacijai tvirtinti pagal ETICS normas.
Dervos sąnaudų skaičiuoklė, dervos kiekio, reikalingo pritvirtinti strypą angoje, apskaičiavimas realiais matmenimis. Modulis taip pat leidžia apskaičiuoti reikalingą dervos pakuotės kiekį visiems montavimo darbams atlikti.

Rawlplug EasyFix

„Koelner Vilnius“ / „Rawlplug“ nuotr.

Atskiruose „Rawlplug EasyFix“ moduliuose yra visa informacija, moduliai yra pagrįsti esamomis konkretaus sprendimo gairėmis. Kiekvienas iš jų leidžia atlikti skaičiavimus realiu laiku, suteikdamas neribotas galimybes pritaikyti tvirtinimo detales ir elementus pagal realius poreikius tam tikru momentu. Moduliuose yra surinkimo elementai, parinkti atsižvelgiant į specifinius poreikius, atsirandančius investuojant į statybas.

„Mes padedame projektuotojams parinkti kokybiškas, sertifikuotas tvirtinimo sistemas, taip pat parinkti analogiškus sprendimus jau esamuose projekto mazguose, pasiekiant geriausią kainos ir kokybės santykį. O tipinių ir specifinių filtrų rinkinys leidžia rasti optimalų sprendimą, taip pat ir netradicinį, atitinkantį ir projektuotojo, ir statybos vadovo, ir techninio prižiūrėtojo lūkesčius, kartu neprasilenkiantį su privalomais reikalavimais, – sako J.Dudanec, akcentuodamas, kad „Rawlplug EasyFix“ atitinka ir BIM reikalavimus. – Aplikacijoje galima rinktis iš visos BIM „Rawlplug“ programinėje įrangoje esančios BIM ir CAD modelių bei techninių brėžinių duomenų bazės. Tokios sąsajos rodo, kad šios programos prasmingai viena kitą papildo.“

Paslaugų pakete – gaminiai, sprendiniai, bandymai ir mokymai

Rawlplug“ į rinką tiekia ETA sertifikatą turinčias tvirtinimo detales ir sprendinius.

ETA sertifikatas užtikrina gaminių atitiktį ES sertifikavimo taisyklėms, tačiau be kliūčių gali būti naudojami ne tik ES erdvėje, bet ir Norvegijoje, Anglijoje bei kt. šalyse. Naudodama pažangią „Rawlplug EasyFix“ programą, įmonė atlieka apkrovų skaičiavimus ir pateikia sprendinius su tvirtinimo detalėmis.

Į paslaugų paketą, naudojant sertifikuotus įrankius, įtraukiama ir natūriniai bandymai statybose bei profesionalus klientų apmokymas dirbti su „Rawlplug EasyFix“ programa.

„Mūsų paslaugos naudingos ne tik naujoje statyboje, bet ir renovuojant pastatus, įrengiant, pavyzdžiui, vėdinamus fasadus. „Rawlplug EasyFix“ programa iš gausaus asortimento padės išrinkti optimalius fasadų, plokščių stogų tvirtinimo sprendinius, pasiūlys kokybišką variantą, kuris ne tik užtikrins ilgalaikį tolimesnį pastato eksploatavimą, bet galiausiai, įvertinus papildomus kaštus, gali būti net ir pigesnis negu dirbant su pačiais pigiausiais gaminiais“, – neabejodamas sako įmonės vadovas D.Šiliauskas.

Taigi programa „Rawlplug EasyFix“ yra nemokama programa, prieinama kiekvienam, kuris kasdien projektuoja statybinius objektus, naudodamas profesionalius „Rawlplug“ tvirtinimo elementus. Norint turėti prieigą prie programos, pakanka ją atsisiųsti iš svetainės.

awlplug EasyFixUAB „Koelner Vilnius“
www.koelner.lt
Tel. +370 5 232 4862
Mob. +370 676 12232
koelner@koelner.lt 
Statybunaujienos.lt
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
Objektai. Technologijos. Verslas

nuotrauka
2024-06-14 10:55
Verslo parką „Business Garden Vilnius“ plėtojanti „Vastint Lithuania“ gavo leidimą projekto antrajam statybų etapui. Verslo parke Vilniuje iškils du biurų pastatai ir daugiaaukštė automobilių stovėjimo aikštelė, bus įrengta ir daugiau viešųjų erdvių. Į darbuotojų patogumą orientuotų biurų paklausą š...
nuotrauka
2024-06-14 10:42
„Ruukki Construction“, priklausanti SSAB, pasirašė sutartį su kelionių bendrove „Experience Pyhä Oy“ dėl „Ruukki® Classic LowCarbon“ stogo dangos, pagamintos iš SSAB „Fossil-free™“ plieno, tiekimo investicinės bendrovės ekologinių atostogų vilų projektui Pyhätunturi, Suomijos Laplandijoje. Ateityje ...
nuotrauka
2024-06-11 11:46
„Omniva LT“ baigė pirmąjį naujo Kauno logistikos centro statybos darbų etapą – jame užbaigtas biuro patalpų įrengimas, čia dirbti persikėlė administracijos darbuotojai iš Kauno. 2400 kv. m ploto patalpose sukurtos ne tik modernios darbo vietos, bet ir darbuotojų laisvalaikio bei poilsio erdvės. Suku...
nuotrauka
2024-06-11 10:49
Šiais metais grįžtančius į paskaitas studentus ar naują gyvenimo etapą Kaune pradedančius pirmakursius Kauno technologijos universitetas (KTU) pasitiks pasikeitęs. Šiemet užbaigta Studentų gatvės rekonstrukcija, šiuo metu daug dėmesio skiriama bendrabučių atnaujinimui, pastatų modernizavimui ir saul...
nuotrauka
2024-06-10 10:32
Naujuoju „Kärcher“ vadovu Lietuvoje paskirtas Mindaugas Levickas. Jis tapo atsakingas už Lietuvos padalinio tolesnę verslo plėtrą, veiklos strategijos planavimą ir įgyvendinimą, finansų bei personalo valdymą.
nuotrauka
2024-06-10 08:04
Karo kontekste, pažangios technologijos tampa svarbiu faktoriumi. Termovizoriai – įranga, gebanti atvaizduoti šilumą infraraudonųjų spindulių spektre – viena tokių technologijų. Ši įranga ne tik leidžia kariams identifikuoti priešus ir jų judėjimą teritorijoje, bet ir apsaugo jų gyvybes, padeda numa...
nuotrauka
2024-06-07 13:26
Lietuvoje pirmą kartą pradedama įgyvendinti „GovTech smėliadėžės" programa, skirta praktiškai išbandyti dirbtinio intelekto (DI) technologija grįstų sprendimų galimybes viešajame sektoriuje. Birželio 5 d. Vilniuje vykusiame programos atidarymo renginyje 14 viešojo sektoriaus institucijų pristatė sav...
nuotrauka
2024-06-07 10:54
SBA grupė, valdanti daugiau kaip 40 įmonių ir vienijanti 3 500 darbuotojų bendruomenę, personalo valdymą kelia į skaitmeninę sistemą „SAP SuccessFactors“.
nuotrauka
2024-06-07 09:56
Centrinėje sostinės dalyje esantis Šnipiškių rajonas, kuriame telkiasi didieji sostinės verslai ir neseniai duris atvėrė ramybe alsuojantis Vilniaus japoniškas sodas, pasipildė naujais daugiabučiais. Tvarios miestų plėtros ir statybų bendrovė „YIT Lietuva“ drauge su Čekijos investicijų grupe „RSJ In...
nuotrauka
2024-06-06 12:38
Su finansiniais sunkumais susidurianti pastatų vidaus inžinerinių sistemų montavimo ir projektavimo įmonė „Alinita“, priklausanti „Panevėžio statybos tresto“ grupei, planuoja pradėti restruktūrizavimo procesą.
nuotrauka
2024-06-06 10:40
UAB „Translinija", bendradarbiaudama su nekilnojamojo turto plėtros bendrove „EIKA Development", imasi naujo projekto – Utenoje planuoja statyti viešbutį su restoranu, konferencijų centru bei SPA zona. J. Basanavičiaus gatvėje, buvusio banko vietoje, iškilsiantį viešbutį planuojama baigti statyti 20...
nuotrauka
2024-06-05 14:50
Vienai iš didžiausių Lietuvoje NT plėtros bendrovių „Omberg group“, kartu su investiciniais fondais plėtojančiai gyvenamosios paskirties projektus Vilniuje ir komercinės – Kaune, vadovauti pradeda Deimantė Laumytė. Prie įmonių grupės vairo stojus ilgametę vadovavimo patirtį sukaupusiai verslo strate...
nuotrauka
2024-06-05 14:36
Šiemet praėjusių metų finansinę atskaitomybę laiku pateikė 103 882 bendrovės – tai penktadaliu (20,14 proc.) daugiau nei pernai (86 468). Nors savo 2023 m. rezultatus deklaravo daugiau įmonių, dalis sektorių patyrė pajamų mažėjimą palyginti su 2022 m., rodo kredito biuro „Creditinfo Lietuva" analizė...
nuotrauka
2024-06-05 13:23
Stiklo gamyba yra ne tik itin svarbus Europos pramonės sektorius, bet ir vienas iš pagrindinių energijos vartotojų bei aplinkos teršėjų. Vien 2021 metais jis į aplinką išmetė 17 mln. tonų anglies dvideginio, daugiausia dėl iškastinio kuro deginimo. Galimą šios problemos sprendimą netrukus gali pasiū...
nuotrauka
2024-06-04 09:46
Lietuvoje ketvirtadalis smulkių įmonių įvardija, kad susiduria su sunkumais ieškant darbuotojų. Ką daryti, kad darbuotojų paieškos procesas smulkioms įmonėms būtų lengvesnis ir kaip joms išsiskirti kitų darbdavių gausoje, pasakoja Užimtumo tarnybos ir „Luminor“ banko ekspertės.
nuotrauka
2024-06-04 08:57
Didžiausia Lietuvoje ekstremalaus sporto erdvė po stogu „Banga Ramp Park“ duris atvers rugpjūtį. Paspirtukų, BMX dviračių, riedlenčių ir riedučių sporto entuziastams skirtas 850 kv. m. rampų parkas įsikurs „SBA Urban“ plėtojamame projekte „Urban HUB“ šalia Ukmergės gatvės Avižieniuose, Vilniaus pašo...
nuotrauka
2024-06-04 08:51
Šiandien visame pasaulyje tvarumo klausimai tampa neatsiejama modernaus verslo dalimi. Dėl augančio vartotojų sąmoningumo ir tarptautinių teisinių reikalavimų, įmonės vis dažniau įdiegia tvarumo strategijas – Lietuvoje ši tendencija taip pat įgauna pagreitį.
nuotrauka
2024-06-03 10:05
Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Darnu Group“ pristatė 71 ha teritorijos Vilniaus pietinėje dalyje vystymo planus. Numatoma, kad tarp Eišiškių plento ir P. Joniko gatvės per 10 metų bus pastatytas naujas rajonas „Launagiai“, kuriame, bendrovės skaičiavimais, galės gyventi apie 13-15 tūkst. žmon...
nuotrauka
2024-05-30 08:03
Čerpės daugeliui asocijuojasi su raudonais senamiesčių stogais ir istoriniais objektais. Privačių namų savininkams čerpės atrodo patraukliai, bet kai kurie vengia jų dėl esą aukštos kainos ir apkrovos stogui. Tačiau čerpės būna ne tik keraminės, bet ir betoninės, kurios vizualiai nesiskiria nuo moli...
nuotrauka
2024-05-29 09:56
Šią savaitę užbaigti konstrukciniai „Sand Offices" verslo centro statybų darbai. Ta proga, tradiciškai, virš pastato iškeltas vainikas. Vilniaus Žalgirio ir Linkmenų gatvių sankirtoje kylančio verslo centro statybos prasidėjo šių metų sausio mėnesį.

Statybunaujienos.lt » Objektai. Technologijos. Verslas