2023 gruodžio 8 d. penktadienis, 23:56
Reklama  |  facebook

„Rawlplug EasyFix“ garantuoja optimalius tvirtinimo sprendimus tiek naujos statybos, tiek renovuojamuose objektuose Fotogalerija

2022-09-12 06:41
Atliekant statybos darbus, kiekvienam naujos statybos ar renovuojamam pastatui reikia didelio kiekio tvirtinimo detalių. Ir jos – ne vien sąmatos eilutė, bet ir galutinio rezultato, pastato gyvavimo ciklo kokybės lėmėjos.
nuotrauka
„Koelner Vilnius“ / „Rawlplug“ nuotr.


Minimos įmonės
Koelner Vilnius (RAWLPLUG), UAB

Visiems statybos proceso dalyviams aišku, koks lėšų ir laiko sąnaudų skirtumas tarp, pvz., 4 ir 2,5 tvirtinimo taškų, kurių reikia įrengti 1 kv. m plokščiojo stogo. Statybos įmonės ieško sprendimų, kurie procesus darytų kuo trumpesnius, optimalesnius, bet galutinis rezultatas būtų kokybiškas ir neperžengtų numatyto biudžeto. Statybos verslo lūkesčiai, išreikšti formule „geriausias kainos ir kokybės santykis“, dažnai krypsta į specializuotas įmones, kurios turi ilgametę patirtį, žinomos pasaulyje ir į rinką tiekia pažangiausius sprendimus.

„Vienas tokių sprendimų yra patentuota laisvai naudojama programa „Rawlplug EasyFix“, leidžianti atlikti tikslius apkrovų skaičiavimus, kad būtų galima įdiegti reikalingus įvairių tipų elementų tvirtinimus, statybose naudojant „Rawlplug“ gaminius“, – sako „Rawlplug“ (tvirtinimo detalių ir įrankių) įmonių grupės atstovybės Baltijos šalims, vadovas Darius Šiliauskas.

„Rawlplug EasyFix“ – kas tai ir kam skirta?

„Rawlplug EasyFix“ – tai nemokama programa, sukurta bendradarbiaujant ekspertams, pramonės profesionalams ir klientams. Taigi, programa sukurta pagal klientų poreikius, įvertinus jų patirtį ieškant geriausių sprendimų. Be to, „Rawlplug EasyFix“ sukurta remiantis naujausiomis projektavimo gairėmis, atitinkanti EN 1992-4, ACI 318-11, AS 5216:2018, ETAG, FIB SAG4 06, CEN/TS 1992-4-4, REDM ir Eurokodą, užtikrinanti atitiktį standartams, tikslumą ir aukščiausią naudojimo patogumą.

Rawlplug EasyFix„Koelner Vilnius“ /
„Rawlplug“ nuotr.

„Rawlplug EasyFix“ skirta profesionaliam naudojimui. Ja, kaip pagalbine priemone naudojasi inžinieriai, projektuotojai, architektai, kurie rengia objektų projektus ir naudoja patikimas „Rawlplug“ tvirtinimo detales, nepriklausomai nuo investicijų tipo ir masto. Naudotis šia programa paprasta net mažiau patyrusiems projektuotojams, konstruktoriams, nes įvesties sąsaja yra aiški ir intuityvi naudoti.

„Rawlplug EasyFix“ programa apima 4 pagrindinius skaičiavimų modulius: inkaravimas (visuose pagrinduose), konstrukcinės jungtys su armatūros strypais (armavimas), vėjo apkrovų skaičiavimai (fasadai, stogai ir daugiasluoksnės plokštės) ir kelių bei tiltų apskaičiavimai (baliustrados, stulpai, triukšmo sienelės).

„Naudojantis „Rawlplug EasyFix“ vėjo apkrovų skaičiavimais, paprasta nustyti tvirtinimo taškų kiekį ir jų išdėstymą įvairiuose pagrinduose – betono ar tuščiavidurio betono, mūro, keramikinio pagrindo“, – vardina įmonės „Rawlplug“ techninio palaikymo inžinierius Jaroslav Dudanec.

Specializuoti moduliai – įvairiems statybos darbų segmentams

Patikimiems skaičiavimams atlikti naudojami specializuoti moduliai, taikomi atskiriems statybos darbų segmentams. Kiekvienas iš jų turi specifinių savybių, leidžiančių atlikti greitus, tikslius ir naudingus skaičiavimus, atsižvelgiant į darbo apimties specifiką:

Inkarų modulis – optimalus cheminių ir mechaninių inkarų pasirinkimas A B C D pagrindams.
Konstrukcinių jungčių su armatūros strypais modulis – lengva projektuoti tiek armatūros tęstinumą su armatūros strypais, tiek papildomą armavimą.
Stogų modulis – optimalus tvirtinimo detalių pasirinkimas plokščių stogų dangai ir izoliacijai tvirtinti prie betoninių, plieninių ir medinių pagrindų;
Fasado modulis – optimalus mechaninių tvirtinimo detalių pasirinkimas izoliacijai tvirtinti pagal ETICS normas.
Dervos sąnaudų skaičiuoklė, dervos kiekio, reikalingo pritvirtinti strypą angoje, apskaičiavimas realiais matmenimis. Modulis taip pat leidžia apskaičiuoti reikalingą dervos pakuotės kiekį visiems montavimo darbams atlikti.

Rawlplug EasyFix

„Koelner Vilnius“ / „Rawlplug“ nuotr.

Atskiruose „Rawlplug EasyFix“ moduliuose yra visa informacija, moduliai yra pagrįsti esamomis konkretaus sprendimo gairėmis. Kiekvienas iš jų leidžia atlikti skaičiavimus realiu laiku, suteikdamas neribotas galimybes pritaikyti tvirtinimo detales ir elementus pagal realius poreikius tam tikru momentu. Moduliuose yra surinkimo elementai, parinkti atsižvelgiant į specifinius poreikius, atsirandančius investuojant į statybas.

„Mes padedame projektuotojams parinkti kokybiškas, sertifikuotas tvirtinimo sistemas, taip pat parinkti analogiškus sprendimus jau esamuose projekto mazguose, pasiekiant geriausią kainos ir kokybės santykį. O tipinių ir specifinių filtrų rinkinys leidžia rasti optimalų sprendimą, taip pat ir netradicinį, atitinkantį ir projektuotojo, ir statybos vadovo, ir techninio prižiūrėtojo lūkesčius, kartu neprasilenkiantį su privalomais reikalavimais, – sako J.Dudanec, akcentuodamas, kad „Rawlplug EasyFix“ atitinka ir BIM reikalavimus. – Aplikacijoje galima rinktis iš visos BIM „Rawlplug“ programinėje įrangoje esančios BIM ir CAD modelių bei techninių brėžinių duomenų bazės. Tokios sąsajos rodo, kad šios programos prasmingai viena kitą papildo.“

Paslaugų pakete – gaminiai, sprendiniai, bandymai ir mokymai

Rawlplug“ į rinką tiekia ETA sertifikatą turinčias tvirtinimo detales ir sprendinius.

ETA sertifikatas užtikrina gaminių atitiktį ES sertifikavimo taisyklėms, tačiau be kliūčių gali būti naudojami ne tik ES erdvėje, bet ir Norvegijoje, Anglijoje bei kt. šalyse. Naudodama pažangią „Rawlplug EasyFix“ programą, įmonė atlieka apkrovų skaičiavimus ir pateikia sprendinius su tvirtinimo detalėmis.

Į paslaugų paketą, naudojant sertifikuotus įrankius, įtraukiama ir natūriniai bandymai statybose bei profesionalus klientų apmokymas dirbti su „Rawlplug EasyFix“ programa.

„Mūsų paslaugos naudingos ne tik naujoje statyboje, bet ir renovuojant pastatus, įrengiant, pavyzdžiui, vėdinamus fasadus. „Rawlplug EasyFix“ programa iš gausaus asortimento padės išrinkti optimalius fasadų, plokščių stogų tvirtinimo sprendinius, pasiūlys kokybišką variantą, kuris ne tik užtikrins ilgalaikį tolimesnį pastato eksploatavimą, bet galiausiai, įvertinus papildomus kaštus, gali būti net ir pigesnis negu dirbant su pačiais pigiausiais gaminiais“, – neabejodamas sako įmonės vadovas D.Šiliauskas.

Taigi programa „Rawlplug EasyFix“ yra nemokama programa, prieinama kiekvienam, kuris kasdien projektuoja statybinius objektus, naudodamas profesionalius „Rawlplug“ tvirtinimo elementus. Norint turėti prieigą prie programos, pakanka ją atsisiųsti iš svetainės.

awlplug EasyFixUAB „Koelner Vilnius“
www.koelner.lt
Tel. +370 5 232 4862
Mob. +370 676 12232
koelner@koelner.lt 
Statybunaujienos.lt
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
Objektai. Technologijos. Verslas

nuotrauka
2023-12-08 10:59
Vienos didžiausių Lietuvoje kelių tiesimo bendrovių UAB „Fegda“ generaliniu direktoriumi paskirtas Jonas Jablonskis. Iki šiol ir UAB „Fegda“, ir UAB „Fegda grupė“ vadovavęs Gediminas Gribulis tęsia darbą kaip įmonių grupės generalinis direktorius ir toliau koncentruosis ties strateginiais įmonių gru...
nuotrauka
2023-12-08 10:50
90 proc. vadovų mano, kad tvarumas yra svarbus, tačiau tvarumo strategiją turi vos 60 proc. įmonių. Anot „Deloitte“, įtraukią kultūrą turinčios įmonės yra 27 proc. pelningesnės ir 22 proc. produktyvesnės. Tad kodėl kone pusė organizacijų vis dar atidėlioja tvarumo strategijos kūrimą ir integravimą?
nuotrauka
2023-12-08 09:41
Per sausį-lapkritį šiemet Lietuvoje buvo įsteigta 14681 nauja įmonė, bankrutavo 872. Daugiausia naujų bendrovių sukuriama paslaugų, prekybos ir statybų sektoriuose. 22 proc. visų bankrutavusių įmonių yra statybų bendrovės. Naujų įmonių vadovų kreditingumo analizė parodė, kad beveik 800 iš jų yra asm...
nuotrauka
2023-12-07 14:28
2023 metams artėjant į pabaigą šalies nekilnojamojo turto (NT) sandorių rinkoje dar labiau įsivyravo pasyvios nuotaikos. Įregistruotus NT sandorius analizuojančio Registrų centro analitikų teigimu, mažėjantis NT sandorių skaičius atspindi šalyje vyraujančias makroekonomines tendencijas ir gyventojų ...
nuotrauka
2023-12-06 10:51
Profesinio mokymo įstaigų ir verslo bendradarbiavimas, rodos, yra neišvengiamas – kasmet darbo rinką papildo apie 20 tūkst. naujų specialistų, kurie iki tol išbando savo jėgas praktikos ar pameistrystės metu. Vis dėlto, tik trečdalis šalies įmonių noriai ir aktyviai bendradarbiauja su profesinio mok...
nuotrauka
2023-12-06 10:27
Nestandartinių inžinerinių įrenginių ir mechanizmų projektavimo bei gamybos įmonė „Arginta Engineering" plečiasi ir ieško net 50 naujų darbuotojų. „Į naują gamyklą Panevėžyje investavome daugiau nei 8 mln. eurų. O per pastaruosius dvejus metus mūsų komanda Lietuvoje papildė daugiau nei 100 naujų spe...
nuotrauka
2023-12-05 12:40
Šiandien, gruodžio 5-ąją, parašus ant bendradarbiavimo sutarties padėjo Kauno technologijos universiteto (KTU) rektorius Eugenijus Valatka ir Lietuvos futbolo federacijos (LFF) prezidentas Edgaras Stankevičiaus.
nuotrauka
2023-12-01 14:09
Nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovės „Realco“ duomenimis, šių metų lapkričio mėnesį Vilniaus pirminėje NT rinkoje parduotas 171 naujas būstas ir fiksuota 15 sutarčių nutraukimų. Iš visų praėjusį mėnesį parduotų būstų 30 buvo rezervuoti ankstesniais mėnesiais, o į lapkričio statistiką įtraukti ...
nuotrauka
2023-12-01 10:07
Sostinės Savanorių prospekte esančiame sklype simboliniu kapsulės įkasimu pradedamos pirmųjų socialinių dirbtuvių ir dienos užimtumo centro statybos. Juose intelekto ar psichosocialinę negalią turintys žmonės vykdys socialinį verslą: daigins augalus, gamins biohumusą, lies žvakes, megs šviesą atspin...
nuotrauka
2023-11-30 09:55
Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka kartu su Kultūros paveldo departamentu prie Kultūros ministerijos (KPD) įgyvendina projektą „Kultūros paveldo informacinių sistemų konsolidavimas ir modernizavimas“.
nuotrauka
2023-11-29 12:41
Kultūros infrastruktūros objektų savininkai ir valdytojai kviečiami teikti projektų įgyvendinimo planus ir pretenduoti į paramą objektui atnaujinti.
nuotrauka
2023-11-28 12:23
Tęsdamas ilgalaikį bendradarbiavimą, „Luminor" bankas suteikė 10,4 mln. eurų ilgalaikę paskolą vienai didžiausių nekilnojamojo turto plėtotojų Baltijos šalyse „Sirin Development", plėtojančiai A klasės logistikos parką „Rumbula" Rygoje. Projektas buvo įgyvendinamas keliais etapais – ketvirtasis 28 t...
nuotrauka
2023-11-28 11:58
Neseniai užbaigtas, daugiau nei 6 mln. eurų kainavęs naujausias Kauno technologijos universiteto (KTU) projektas – tarpdisciplininio prototipavimo laboratorijų centras „M-Lab“. Mokslininkų poreikius atliepiančios aukšto lygio laboratorijos, poilsio ir susitikimų erdvės bei įvairūs technologiniai spr...
nuotrauka
2023-11-27 10:01
Sąnaudų požiūriu gyvenamųjų ir negyvenamųjų pastatų statyba nuo šių metų rugsėjo mėnesio atpigo po 0,5 proc., o pastatų remontas – 0,4 proc.
nuotrauka
2023-11-27 09:28
Daugiau nei ketvirtį amžiaus – nuo 1996 metų Vilniaus miestą planavusi ir jo skaitmenizavimo procesus vysčiusi bendrovė „Vilniaus planas“ keičia vizualinį identitetą – nuo šiol ji tampa „ID Vilnius“.
nuotrauka
2023-11-24 16:17
Tarptautinis Šiaulių oro uostas šią savaitę paskelbė turimo paskutinio laisvo žemės sklypo aukcioną, kuris įvyks gruodžio 18 d. Į jį tikimasi pritraukti logistikos ar sandėliavimo veikla užsiimantį investuotoją. Oro uosto vadovė Aurelija Kuezada teigia, kad atsižvelgiant į oro uostų specifiką, tokia...
nuotrauka
2023-11-24 09:56
Didžiausias Baltijos šalyse privataus kapitalo fondų valdytojas „BaltCap" nutraukė sutartį su fondo „BaltCap Infrastructure Fund" (BInF) partneriu Šarūnu Stepukoniu ir kreipėsi į teisėsaugą po to, kai BInF finansų direktoriai nustatė veiklos pažeidimų tvarkant jo vadovaujamo fondo finansus. Vadovav...
nuotrauka
2023-11-24 09:35
„Ruukki Construction“, priklausanti „SSAB“ grupei, statybos bendrovė „Peab“ bei nekilnojamojo turto bendrovė „Wihlborgs“ Lunde (Švedija) pristato pirmąjį pasaulyje pastatą, kurio statyboms buvo naudojamas plienas, pagamintas nenaudojant iškastinio kuro. Pastato sienų ir stogo konstrukcijas suprojekt...
nuotrauka
2023-11-24 07:56
Statyba paprastai orientuota į žmogų. Statybos ir rekonstravimo darbai Lietuvos zoologijos sode Kaune įvedė dar vieną, patį svarbiausią šiame objekte elementą – gyvūnus. Tad įmonei STATYBOS RITMAS, šio projekto generaliniam rangovui, teko įgyvendinti netradicinį projektą.
nuotrauka
2023-11-23 13:28
Vievyje oficialiai atidaryti senjorų globos namai „Gemma" Vievio namai, kuriuose jau apsigyveno pirmieji senjorai. Tarp jų – ir Amerikos lietuvė, atvykusi tiesiai iš oro uosto. Kone 5 tūkst. kv. m ploto komplekse galės apsigyventi 160 senjorų.

Statybunaujienos.lt » Objektai. Technologijos. Verslas