2024 liepos 21 d. sekmadienis, 22:33
Reklama  |  facebook

„Resta 2019“: kokias naujienas rasite JUNG stende? Fotogalerija

2019-04-17 07:33
Tarptautinėje statybų parodoje „RESTA 2019“ balandžio 24–27 d. parodų ir kongresų centre „Litexpo“ rasite visas jungiklių ir išmanių namų centro „JUNG Vilnius“ naujienas.
nuotrauka
Išmanusis JUNG – moderniems namams. JUNG iliustr.


Minimos įmonės
JUNG Vilnius, UAB

„Plug & Light“ – erdves formuojantis apšvietimas

„Plug & Light“ leidžia reguliuoti ir nuolat perkurti namų apšvietimą. Lengvai įmontuojami šviestuvėliai ne tik keičia kryptis, bet ir galima reguliuoti jų skleidžiamos šviesos intensyvumą ir temperatūrą. Tai leidžia susikurti norimą atmosferą: atsipalaiduoti arba, priešingai, susikaupti. „Plug & Light“ lengvai pritvirtinamas prie kiekvieno Europoje parduodamo kištukinio lizdo.

Sistema palaiko šviesos stiprumo reguliavimą nuo „šaltos“ baltos iki „šiltos“ šviesos. Įvairius šviestuvų gaubtus, tvirtinamus naudojant magnetus, galima sukioti 360˚ kampu bei bet kuriuo metu pakeisti.

Elegantiškai atrodantys gaubtai ilgaamžiai, nes padaryti iš nerūdijančiojo plieno arba dažyto aliuminio ir baltos ar juodos spalvos plastiko konstrukcijų.

Su „Plug & Light“ galite rankos judesiu pakeisti patalpos apšvietimą: vieną akimirką prieš jus skaitymui paruoštas darbo stalas, kitą – jauki vakarienei skirta erdvė, apšviesta malonia netiesiogine šviesa. 

Jungiklis „LS 1912“ – klasika istorinei datai atminti

1912 m. įkurta vokiečių kompanija JUNG iki šiol puoselėja savo principines idėjas bei vertybes, puristinį dizainą jungdama su inovacijomis.

Jungiklis „LS 1912“ mena šimtametes gamybos tradicijas ir pritaiko jas moderniems namams. „LS 1912“ dangtelis susilieja su rėmeliu preciziškai tolygiai, o vienintelis iš itin vientiso vaizdo jungiklio išsiskiriantis elementas – svirtelė, kuri gali būti cilindro, kūgio ar kubo formos.

Viršutinė „LS 1912“ jungiklių dalis gaminama iš metalo: aliuminio, poliruoto chromo, žalvario arba nerūdijančiojo plieno. Žalvarinio jungiklio paviršius šlifuojamas ir dailinamas rankomis, o papildoma lako danga ilgam apsaugo jo paviršių. Tamsesniam namų interjerui – iš aliuminio pagamintas ir prabangia tamsiai ruda spalva dažomas „LS 1912 Dark“.

Nepriekaištingai žvilgantis chromas puikiai tiks vonios kambariuose. Su „LS Zero“ dizainu sujungtos „LS 1912“ jungiklių linijos rezultatas – su sienos paviršiumi visiškai susiliejantis ir interjere praktiškai nepastebimas jungiklis. 

„Plug & Go“ – laiką taupanti elektros instaliacija

JUNG naujovė – iš anksto sukomplektuoti „Plug & Go“ gaminiai, pasiekiantys vartotoją jau surinkti ir maksimaliai parengti naudoti. Kaip tai vyksta? Suplanuojate, kokių kištukinių lizdų, jungiklių, telefono kroviklių ar kitų įrenginių pageidaujate viename rėmelyje, užsisakote juos internetu ir gaunate jau iš anksto sumontuotus – belieka patogiai sujungti su sienoje tam paliktais kištukais.

Potinkinės sistemos deriniai gali būti parinkti individualiai, pagal namų ar viešbučio (ar bet kurios kitos įstaigos) poreikius. Gamybos partneris „Wieland“ tiekia visiškai prie JUNG pritaikytus pagrindinės instaliacijos kištukus, skirstytuvus ir įvadus, tad montuojant „Plug & Go“ komponentus belieka sujungti tarpusavyje.

Montavimo laikas sutrumpėja 70 proc. Sumažėja klaidų tikimybė. Bendros instaliacijoms tenkančios sąnaudos sumažėja apie 30 proc. Didelis privalumas – iš anksto pagal užsakymą sukomplektuojami „Plug & Go“ prietaisai prieš išsiunčiant yra paties gamintojo patikrinami. 

Toks elektros įrenginių instaliavimo modelis idealiai tinka viešbučiams ar biurams, kur skirtingose patalpose kartojasi tas pats kištukinių lizdų, šviestuvų, mobiliųjų įkrovimo jungčių ir kitokių reikalingų prietaisų komplektas. Prireikus galima net jau instaliuotą modelį pakeisti ar pritaikyti pagal naujus poreikius.

Didelių objektų statybose – didžiulis elektros montavimo darbų palengvinimas ir laiko, resursų taupymas.

„A 550“ ir „A flow“ – paprasta ir ilgaamžiška

Naujas jungiklių dizaino serijas „A 550“ ir „A flow“ galima drąsiai priskirti prie klasikinio minimalizmo. Paprastų formų balti, juodi ir aliuminio spalvos jungikliai vienas nuo kito skiriasi itin subtilia, bet interjerams labai svarbia detale: „A 550“ išlaiko aiškius kvadrato kampus, o „A flow“ kampai – vos vos užapvalinti. 

Lengvai sumontuojami jungikliai patogūs elektrikams ir populiarūs tarp pirkėjų, kurie namuose nori ramios spalvų paletės bei akiai malonių linijų. Abu jungikliai labai ploni, tad neišsiskiria iš sienos ir neprikaupia dulkių, juos lengva nuvalyti.

Visas JUNG naujienas rasite trečiojoje „Litexpo“ salėje, stende Nr. 3.61, SIEDLE naujienos – 3.54 stende 

JUNG iliustr. 

Statybunaujienos.lt
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
RESTA

nuotrauka
2024-05-06 13:00
Į parodą atvežėte gerą gaminį, norėjote pristatyti įdomią naujovę, bet prie ekspozicijos priėjo vos vienas kitas žmogus. Priešais įsikūrusioje ekspozicijoje nebuvo nieko naujo, bet žmonės nuolat prie jos būriavosi. Kaip įminti buvimo parodos dalyviu mįslę, kad išleisti pinigai sugrįžtų padidėjusiu ž...
nuotrauka
2024-04-30 12:15
„OmnispowerEurope“ drauge su partneriais sukūrė unikalią bateriją, galinčią dirbti ir aukštoje, ir žemoje temperatūroje bei užtikrinti didžiausią įrenginio našumą. Ji ne tik dirba 24x7 režimu, kad maksimaliai sumažintų sąnaudas ir generuotų didžiausias vertes, bet ir yra besimokanti baterija. Ji nuo...
nuotrauka
2024-04-29 16:39
Balandžio 26 d. didžiausiame skaitmeninės statybos forume Lietuvoje – tarptautinėje konferencijoje „Skaitmeninė statyba 2024. Vilnius" – paskelbti ir apdovanoti geriausi praėjusiais metais Lietuvos įmonių įgyvendinti skaitmeninės statybos projektai.
nuotrauka
2024-04-26 16:47
Tarptautinėje statybų verslo parodoje „RESTA 2024" buvo diskutuojama ir apie tai, ar duomenys apie pastato techninę eksploataciją yra svarbūs ir ar jie padidina pastato vertę.
nuotrauka
2024-04-26 10:20
Tarptautinės statybos verslo parodos RESTA metu jau šeštą kartą įvyko konkursas „Įspūdingiausios RESTA ekspozicijos“ (ĮRE). Konkurso metu apdovanotos 5 įspūdingiausias ekspozicijas parengusios bendrovės bei architektai/projektuotojai, įrengę nugalėtojų ekspozicijas.
nuotrauka
2024-04-26 10:08
Įsitikinti, kaip įvairiai interjerą mato ir kokias emocijas juo gali perteikti skirtingi žmonės, galima užsukus į LITEXPO parodos „Baldai ir dizaino sprendimai" garsių nuomonės formuotojų erdvę. Joje dizaineris Robertas Kalinkinas, menininkė Monika Dirsytė ir tinklaraščio susitvarkyk.lt autorė Toma ...
nuotrauka
2024-04-26 06:16
Protingų namų ekspertai iš „JUNG Vilnius" 2024 metų tarptautinės statybų verslo parodos „RESTA" lankytojams demonstruoja, jog namai gali tapti dinamiška aplinka, kuri su mumis sąveikauja, supranta mūsų poreikius ir padeda gyventi patogesnį gyvenimą. Šią naujos kartos namų evoliuciją, kartu su kitomi...
nuotrauka
2024-04-26 06:10
Daugiabučių atnaujinimo klausimas tampa vis aktualesnis – Vyriausybės programoje iškelto tikslo kasmet renovuoti po 1000 daugiabučių pasiekti kol kas nepavyksta. Aplinkos ministras Simonas Gentvilas mano, kad pastatų atnaujinimas skydais leistų pamatyti 3 kartus greitesnį renovacijos procesą ir suta...
nuotrauka
2024-04-25 07:10
Balandžio 25 d. „LITEXPO“ vyksiančioje parodoje „RESTA 2024“ Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) organizuoja konferenciją „Pastatų renovacija skydais Lietuvoje: iššūkiai ir perspektyvos“. Konferencijoje išskirtinis dėmesys bus skiriamas efektyviems senų daugiabučių modernizavimo sprendimams. L...
nuotrauka
2024-04-23 07:10
Tarptautinės statybos verslo parodos RESTA metu jau šeštą kartą įvyks konkursas „Įspūdingiausios RESTA ekspozicijos“ (ĮRE). Konkurso metu bus apdovanotos 5 įspūdingiausias ekspozicijas parengusios bendrovės bei architektai/projektuotojai, įrengę nugalėtojų ekspozicijas.
nuotrauka
2024-04-10 14:13
Paskutinį balandžio savaitgalį, 25-27 d., LITEXPO parodų ir kongresų centras, kaip ir kasmet, vėl pakvies į svarbiausią šalyje statybų sektoriaus temoms dedikuotą parodą – „Resta 2024“. Pirmą kartą surengta dar 1994-aisiais, „Resta“ per 30 metų ženkliai išaugo, sustiprėjo ir dabar yra vienintelė spe...
nuotrauka
2024-02-07 15:06
Pandemija parodų verslui tapo tikrai egzistencine grėsme. Jos laikotarpiu LITEXPO pajamos smuko net penkis kartus. Panašią statistiką fiksavo ir parodų organizatoriai užsienyje. Pesimistiškesni analitikai netgi prognozavo, kad sektorius išgyvena negrįžtamus pokyčius ir patyrė neatitaisomą žalą. Vis ...
nuotrauka
2023-05-30 13:31
Didžiausiai Baltijos šalyse tarptautinei statybų verslo parodai „Resta“ suteiktas Pasaulinės parodų industrijos asociacijos UFI sertifikatas. Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO teigimu, ši paroda yra vienintelė Baltijos šalyse, pelniusi tokį įvertinimą.
nuotrauka
2023-05-03 08:49
Jau penktą kartą Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vykstančios tarptautinės statybų verslo parodos RESTA metu buvo įvardintos įspūdingiausios ekspozicijos. Konkurso „Įspūdingiausios RESTA ekspozicijos“ vertinimo komisija analizavo, kodėl vienoms įmonėms pavyksta būti matomoms, išskirtinėms,...
nuotrauka
2023-04-28 09:26
Jau penktą kartą įvyko konkursas „Įspūdingiausios parodos ekspozicijos“. Jungtinės RESTA ir BALDAI IR DIZAINO SPRENDIMAI 2023 parodos išrinktos įspūdingiausios ekspozicijos, įvardinti jų autoriai.
nuotrauka
2023-04-27 18:59
Ketvirtadienį, balandžio 27 d., LITEXPO atidaryta 3 dienas truksianti didžiausia Baltijos šalyse tarptautinė statybų verslo paroda „Resta 2023". Daugiausia dėmesio joje skiriama energiniam statinių tvarumui, skaitmeninei statybai, profesiniam orientavimui, darniam miestų vystymui ir Ukrainos atstaty...
nuotrauka
2023-04-18 10:43
Išmanių namų ekspertai šių metų tarptautinės statybų verslo parodos RESTA lankytojus balandžio 27–29 d. pasitiks pristatydami tvariam ir komfortiškam gyvenimui sukurtus gaminius. Estetiškų elektros instaliacijos prietaisų ir išmaniųjų sistemų gamintojo JUNG stende didžiausio dėmesio tikimasi naujos ...
nuotrauka
2023-02-03 07:30,      papildyta 2023-04-18 06:50, Komisijos nariai
Tarptautinės statybų verslo parodos RESTA metu jau penktą kartą įvyks konkursas „Įspūdingiausios RESTA ekspozicijos“ (ĮRE). Konkurso metu bus apdovanotos 5 įspūdingiausias ekspozicijas parengusios bendrovės bei architektai/projektuotojai, įrengę nugalėtojų ekspozicijas.
nuotrauka
2022-04-28 07:10
Paroda paprastai suvokiama kaip renginys, kurio metu lankytojams pristatomi eksponatai, sprendimai, veikla. Ir todėl svarbūs du klausimai: ką pristatyti ir kaip tai padaryti.
nuotrauka
2022-04-22 14:24
Medienos vilnos plokštės „Cewood“ Lietuvoje dar itin naujas produktas. Tuo tarpu Latvijoje, namų rinkoje, šis produktas naudojamas labai plačiai: nuo lubų apdailos privačiuose namuose iki daugelio mokyklų, verslo pastatų, kitų objektų atnaujinimo ir statybos projektų.

Statybunaujienos.lt » RESTA