2022 sausio 21 d. penktadienis, 13:16
Reklama  |  facebook

„Resta 2019“: kokias naujienas rasite JUNG stende? Fotogalerija

2019-04-17 07:33
Tarptautinėje statybų parodoje „RESTA 2019“ balandžio 24–27 d. parodų ir kongresų centre „Litexpo“ rasite visas jungiklių ir išmanių namų centro „JUNG Vilnius“ naujienas.
nuotrauka
Išmanusis JUNG – moderniems namams. JUNG iliustr.


Minimos įmonės
JUNG Vilnius, UAB

„Plug & Light“ – erdves formuojantis apšvietimas

„Plug & Light“ leidžia reguliuoti ir nuolat perkurti namų apšvietimą. Lengvai įmontuojami šviestuvėliai ne tik keičia kryptis, bet ir galima reguliuoti jų skleidžiamos šviesos intensyvumą ir temperatūrą. Tai leidžia susikurti norimą atmosferą: atsipalaiduoti arba, priešingai, susikaupti. „Plug & Light“ lengvai pritvirtinamas prie kiekvieno Europoje parduodamo kištukinio lizdo.

Sistema palaiko šviesos stiprumo reguliavimą nuo „šaltos“ baltos iki „šiltos“ šviesos. Įvairius šviestuvų gaubtus, tvirtinamus naudojant magnetus, galima sukioti 360˚ kampu bei bet kuriuo metu pakeisti.

Elegantiškai atrodantys gaubtai ilgaamžiai, nes padaryti iš nerūdijančiojo plieno arba dažyto aliuminio ir baltos ar juodos spalvos plastiko konstrukcijų.

Su „Plug & Light“ galite rankos judesiu pakeisti patalpos apšvietimą: vieną akimirką prieš jus skaitymui paruoštas darbo stalas, kitą – jauki vakarienei skirta erdvė, apšviesta malonia netiesiogine šviesa. 

Jungiklis „LS 1912“ – klasika istorinei datai atminti

1912 m. įkurta vokiečių kompanija JUNG iki šiol puoselėja savo principines idėjas bei vertybes, puristinį dizainą jungdama su inovacijomis.

Jungiklis „LS 1912“ mena šimtametes gamybos tradicijas ir pritaiko jas moderniems namams. „LS 1912“ dangtelis susilieja su rėmeliu preciziškai tolygiai, o vienintelis iš itin vientiso vaizdo jungiklio išsiskiriantis elementas – svirtelė, kuri gali būti cilindro, kūgio ar kubo formos.

Viršutinė „LS 1912“ jungiklių dalis gaminama iš metalo: aliuminio, poliruoto chromo, žalvario arba nerūdijančiojo plieno. Žalvarinio jungiklio paviršius šlifuojamas ir dailinamas rankomis, o papildoma lako danga ilgam apsaugo jo paviršių. Tamsesniam namų interjerui – iš aliuminio pagamintas ir prabangia tamsiai ruda spalva dažomas „LS 1912 Dark“.

Nepriekaištingai žvilgantis chromas puikiai tiks vonios kambariuose. Su „LS Zero“ dizainu sujungtos „LS 1912“ jungiklių linijos rezultatas – su sienos paviršiumi visiškai susiliejantis ir interjere praktiškai nepastebimas jungiklis. 

„Plug & Go“ – laiką taupanti elektros instaliacija

JUNG naujovė – iš anksto sukomplektuoti „Plug & Go“ gaminiai, pasiekiantys vartotoją jau surinkti ir maksimaliai parengti naudoti. Kaip tai vyksta? Suplanuojate, kokių kištukinių lizdų, jungiklių, telefono kroviklių ar kitų įrenginių pageidaujate viename rėmelyje, užsisakote juos internetu ir gaunate jau iš anksto sumontuotus – belieka patogiai sujungti su sienoje tam paliktais kištukais.

Potinkinės sistemos deriniai gali būti parinkti individualiai, pagal namų ar viešbučio (ar bet kurios kitos įstaigos) poreikius. Gamybos partneris „Wieland“ tiekia visiškai prie JUNG pritaikytus pagrindinės instaliacijos kištukus, skirstytuvus ir įvadus, tad montuojant „Plug & Go“ komponentus belieka sujungti tarpusavyje.

Montavimo laikas sutrumpėja 70 proc. Sumažėja klaidų tikimybė. Bendros instaliacijoms tenkančios sąnaudos sumažėja apie 30 proc. Didelis privalumas – iš anksto pagal užsakymą sukomplektuojami „Plug & Go“ prietaisai prieš išsiunčiant yra paties gamintojo patikrinami. 

Toks elektros įrenginių instaliavimo modelis idealiai tinka viešbučiams ar biurams, kur skirtingose patalpose kartojasi tas pats kištukinių lizdų, šviestuvų, mobiliųjų įkrovimo jungčių ir kitokių reikalingų prietaisų komplektas. Prireikus galima net jau instaliuotą modelį pakeisti ar pritaikyti pagal naujus poreikius.

Didelių objektų statybose – didžiulis elektros montavimo darbų palengvinimas ir laiko, resursų taupymas.

„A 550“ ir „A flow“ – paprasta ir ilgaamžiška

Naujas jungiklių dizaino serijas „A 550“ ir „A flow“ galima drąsiai priskirti prie klasikinio minimalizmo. Paprastų formų balti, juodi ir aliuminio spalvos jungikliai vienas nuo kito skiriasi itin subtilia, bet interjerams labai svarbia detale: „A 550“ išlaiko aiškius kvadrato kampus, o „A flow“ kampai – vos vos užapvalinti. 

Lengvai sumontuojami jungikliai patogūs elektrikams ir populiarūs tarp pirkėjų, kurie namuose nori ramios spalvų paletės bei akiai malonių linijų. Abu jungikliai labai ploni, tad neišsiskiria iš sienos ir neprikaupia dulkių, juos lengva nuvalyti.

Visas JUNG naujienas rasite trečiojoje „Litexpo“ salėje, stende Nr. 3.61, SIEDLE naujienos – 3.54 stende 

JUNG iliustr. 

Statybunaujienos.lt
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka

RESTA

nuotrauka
2020-06-02 10:01,      papildyta 2020-10-02 15:00, Papildyta pranešimų vaizdo įrašais
Kaip atsitiko, kad viena pagrindinių ekonomikos sričių – statybos, dažnai linksniuojama kaip efektyvumo stokojančių industrijos šakų?
nuotrauka
2020-06-01 10:09
Dėl šiuolaikinių technologijų, net ir karantino metu atsiradę apribojimai nėra kliūtis, norintiems ir toliau sėkmingai organizuoti renginius. Vienas tokių pavyzdžių – Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“ organizuojama statybų paroda „Resta 2020“, kuri šiais metais dalyvius ir lankytojus pasi...
nuotrauka
2020-05-19 11:35
Gyvenimui ir darbui persikėlus į virtualią erdvę, tarptautinė statybų paroda „Resta 2020“ taip pat keičia formatą. Ji keliasi į skaitmeninį pasaulį ir kviečia statybų sektoriaus įmones virtualiai pristatyti savo aktualiausias naujienas vartotojams patogiai ir saugiai – vienoje platformoje, vienu pri...
nuotrauka
2019-05-06 14:44
Prieš penkerius metus VŠĮ „Skaitmeninė statyba“ steigėjai organizavo pirmąją konferenciją „Skaitmeninė statyba 2014“, kuri tapo neatskiriama „Restos“ dalimi. Steigėjų pastangos spartinti BIM diegimą Lietuvoje ir šviesti statybos sektoriaus bendruomenę, pradėjo duoti pirmuosius rezultatus.
nuotrauka
2019-05-03 08:24
Jau trečią kartą iš eilės parodoje RESTA įvyko konkursas „Įspūdingiausios Restos ekspozicijos“, kurio metu komisija išrinko įdomiausių ekspozicijų penketuką – įmones ir ekspozicijų projektų autorius.
nuotrauka
2019-05-02 07:50
Balandžio 25-26 d. Lietuvoje viešėjo Europos statybos pramonės federacijos (FIEC) prezidentas Kjetil Tonning kartu su federacijos technologijų vadove Sue Arundale.
nuotrauka
2019-04-30 14:51
„Restoje“ įvykusio tarptautinio pastolininkų čempionato nugalėtojais tapo UAB „Hotrema“ profesionalai. Antroji liko pastolininkų komanda iš Estijos įmonės „Adelante“, trečioji – įmonės „Arad“ komanda iš Lenkijos.
nuotrauka
2019-04-29 16:50
Jau ketvirtus metus iš eilės VšĮ „Skaitmeninė statyba“ kartu su Lietuvos statybininkų asociacija organizavo konkursą „Lietuvos BIM projektai”, kurio nugalėtojai buvo apdovanoti „Skaitmeninė statyba 2019. Vilnius“ konferencijoje, didžiausios statybų parodos „Resta“ metu. Konkursas yra skirtas išrinkt...
nuotrauka
2019-04-29 16:08
„Ukmergės gelžbetonis“ ką tik pasibaigusioje „Restoje“ pristatė tradicinius gaminius. Įmonei buvo svarbu priminti parodos lankytojams apie gamyklą ir savo gaminius.
nuotrauka
2019-04-26 07:25
Į Vilnių atvyko ir dalyvaus šiandien vykstančioje konferencijoje RESTOJE Europos statybos pramonės (FIEC) prezidentas Kjetil Tonning. Jis statybų sektoriaus bendruomenei skaitys pranešimą konferencijoje „Skaitmeninė statyba 2019. Vilnius”.
nuotrauka
2019-04-26 07:09
Kol Lietuvoje vis dar diskutuojama, verta ar neverta eiti statybų pramonės skaitmeninimo keliu, Vakaruose tuo seniai neabejojama. Atsiliekame net nuo Rytų – NVS šalys sparčiai juda pažangos kryptimi ir intensyviai dirba prie statybų skaitmeninimo projektų, tvirtina UAB „AGA CAD“. Pažangos pavyzdžiu ...
nuotrauka
2019-04-25 16:47
Tarptautinės statybos ir remonto parodos RESTA metu jau trečią kartą įvyko konkursas „Įspūdingiausios RESTOS ekspozicijos“. Šiandien, balandžio 24 d., paskelbti nugalėtojai.
nuotrauka
2019-04-25 09:20
Vakar, balandžio 24 d., prasidėjusioje tarptautinėje statybų parodoje „Resta 2019“ lankytojai galėjo ne tik pasisemti įkvėpimo, kaip įsirengti svetainę, vonią, virtuvę ar terasą, tačiau ir pamatyti tris skirtingus miegamųjų interjerus. 40 kv. m plote įrengtos interjerų ekspozicijos, atspindinčios tr...
nuotrauka
2019-04-25 07:54
Bendrovė BAUMIT, į Lietuvą tiekianti fasadų sistemas, RESTOJE pristatinėja sveiką statybą.
nuotrauka
2019-04-25 07:48
Statybinės medžiagos, kurias RESTOJE pristato įmonė BAUROC, nesikeičia jau kurį laiką. Tačiau, kaip sako įmonės direktorius Alvidas Musius, keičiasi technologijos ir pasiūlymai.
nuotrauka
2019-04-24 18:46
Jungiklių ir išmaniųjų namų sistemų centras „Jung Vilnius“ RESTOJE pristato itin praktiškų produktų, kurie taupo namus įsirenginėjančių žmonių ir interjero dizainerių laiką, pinigus, tuo pat metu suteikdami galimybių rinktis, derinti ir lyginti kainas.
nuotrauka
2019-04-24 16:03
Kaip dekoruoti namų sienas ir lubas? Kokios statybų sektoriaus naujienos pasiekė Lietuvos rinką, kokios tendencijos įsitvirtina? Kaip nesuklysti renkantis augalus ir įsirengiant žalią plotą prie namų ar balkone? Atsakymų visi statybų sektoriaus profesionalai, naujakuriai bei savo būstą statyti, įsir...
nuotrauka
2019-04-24 07:27
Saulei kylant laikas susimąstyti apie namų eksterjerą, nes jaukus rytas su kavos puodeliu, savaitgalio pietūs arba nuostabi vakarienė lauko terasoje – tikras malonumas. Tačiau subjuręs oras ar, atvirkščiai, pernelyg intensyvūs, varginantys saulės spinduliai gali sugriauti planus ir pasisėdėjimas gry...
nuotrauka
2019-04-19 10:34
Ar žinote, kokios interjero tendencijos šiuo metu madingiausios? Kaip įsirengti mažą erdvę? Kaip atnaujinti vienspalves namų sienas ir papuošti jas, pavyzdžiui, žydinčiomis gėlėmis? Visi atsakymai parodoje RESTA.
nuotrauka
2019-04-08 10:08
Statybų sektoriaus pokyčiai per pastarąjį dešimtmetį visai nekilnojamojo turto rinkai suteikė ne tik naują kvėpavimą, bet ir iš esmės pakeitė statybų greitį, ištobulino projektavimo, technologinių sprendimų grandis. Kol paprastam gyventojui permainos labiausiai jaučiamos per mažesnius komunalinius m...

Statybunaujienos.lt » RESTA