2023 vasario 5 d. sekmadienis, 12:51
Reklama  |  facebook

„Resta 2019“: kokias naujienas rasite JUNG stende? Fotogalerija

2019-04-17 07:33
Tarptautinėje statybų parodoje „RESTA 2019“ balandžio 24–27 d. parodų ir kongresų centre „Litexpo“ rasite visas jungiklių ir išmanių namų centro „JUNG Vilnius“ naujienas.
nuotrauka
Išmanusis JUNG – moderniems namams. JUNG iliustr.


Minimos įmonės
JUNG Vilnius, UAB

„Plug & Light“ – erdves formuojantis apšvietimas

„Plug & Light“ leidžia reguliuoti ir nuolat perkurti namų apšvietimą. Lengvai įmontuojami šviestuvėliai ne tik keičia kryptis, bet ir galima reguliuoti jų skleidžiamos šviesos intensyvumą ir temperatūrą. Tai leidžia susikurti norimą atmosferą: atsipalaiduoti arba, priešingai, susikaupti. „Plug & Light“ lengvai pritvirtinamas prie kiekvieno Europoje parduodamo kištukinio lizdo.

Sistema palaiko šviesos stiprumo reguliavimą nuo „šaltos“ baltos iki „šiltos“ šviesos. Įvairius šviestuvų gaubtus, tvirtinamus naudojant magnetus, galima sukioti 360˚ kampu bei bet kuriuo metu pakeisti.

Elegantiškai atrodantys gaubtai ilgaamžiai, nes padaryti iš nerūdijančiojo plieno arba dažyto aliuminio ir baltos ar juodos spalvos plastiko konstrukcijų.

Su „Plug & Light“ galite rankos judesiu pakeisti patalpos apšvietimą: vieną akimirką prieš jus skaitymui paruoštas darbo stalas, kitą – jauki vakarienei skirta erdvė, apšviesta malonia netiesiogine šviesa. 

Jungiklis „LS 1912“ – klasika istorinei datai atminti

1912 m. įkurta vokiečių kompanija JUNG iki šiol puoselėja savo principines idėjas bei vertybes, puristinį dizainą jungdama su inovacijomis.

Jungiklis „LS 1912“ mena šimtametes gamybos tradicijas ir pritaiko jas moderniems namams. „LS 1912“ dangtelis susilieja su rėmeliu preciziškai tolygiai, o vienintelis iš itin vientiso vaizdo jungiklio išsiskiriantis elementas – svirtelė, kuri gali būti cilindro, kūgio ar kubo formos.

Viršutinė „LS 1912“ jungiklių dalis gaminama iš metalo: aliuminio, poliruoto chromo, žalvario arba nerūdijančiojo plieno. Žalvarinio jungiklio paviršius šlifuojamas ir dailinamas rankomis, o papildoma lako danga ilgam apsaugo jo paviršių. Tamsesniam namų interjerui – iš aliuminio pagamintas ir prabangia tamsiai ruda spalva dažomas „LS 1912 Dark“.

Nepriekaištingai žvilgantis chromas puikiai tiks vonios kambariuose. Su „LS Zero“ dizainu sujungtos „LS 1912“ jungiklių linijos rezultatas – su sienos paviršiumi visiškai susiliejantis ir interjere praktiškai nepastebimas jungiklis. 

„Plug & Go“ – laiką taupanti elektros instaliacija

JUNG naujovė – iš anksto sukomplektuoti „Plug & Go“ gaminiai, pasiekiantys vartotoją jau surinkti ir maksimaliai parengti naudoti. Kaip tai vyksta? Suplanuojate, kokių kištukinių lizdų, jungiklių, telefono kroviklių ar kitų įrenginių pageidaujate viename rėmelyje, užsisakote juos internetu ir gaunate jau iš anksto sumontuotus – belieka patogiai sujungti su sienoje tam paliktais kištukais.

Potinkinės sistemos deriniai gali būti parinkti individualiai, pagal namų ar viešbučio (ar bet kurios kitos įstaigos) poreikius. Gamybos partneris „Wieland“ tiekia visiškai prie JUNG pritaikytus pagrindinės instaliacijos kištukus, skirstytuvus ir įvadus, tad montuojant „Plug & Go“ komponentus belieka sujungti tarpusavyje.

Montavimo laikas sutrumpėja 70 proc. Sumažėja klaidų tikimybė. Bendros instaliacijoms tenkančios sąnaudos sumažėja apie 30 proc. Didelis privalumas – iš anksto pagal užsakymą sukomplektuojami „Plug & Go“ prietaisai prieš išsiunčiant yra paties gamintojo patikrinami. 

Toks elektros įrenginių instaliavimo modelis idealiai tinka viešbučiams ar biurams, kur skirtingose patalpose kartojasi tas pats kištukinių lizdų, šviestuvų, mobiliųjų įkrovimo jungčių ir kitokių reikalingų prietaisų komplektas. Prireikus galima net jau instaliuotą modelį pakeisti ar pritaikyti pagal naujus poreikius.

Didelių objektų statybose – didžiulis elektros montavimo darbų palengvinimas ir laiko, resursų taupymas.

„A 550“ ir „A flow“ – paprasta ir ilgaamžiška

Naujas jungiklių dizaino serijas „A 550“ ir „A flow“ galima drąsiai priskirti prie klasikinio minimalizmo. Paprastų formų balti, juodi ir aliuminio spalvos jungikliai vienas nuo kito skiriasi itin subtilia, bet interjerams labai svarbia detale: „A 550“ išlaiko aiškius kvadrato kampus, o „A flow“ kampai – vos vos užapvalinti. 

Lengvai sumontuojami jungikliai patogūs elektrikams ir populiarūs tarp pirkėjų, kurie namuose nori ramios spalvų paletės bei akiai malonių linijų. Abu jungikliai labai ploni, tad neišsiskiria iš sienos ir neprikaupia dulkių, juos lengva nuvalyti.

Visas JUNG naujienas rasite trečiojoje „Litexpo“ salėje, stende Nr. 3.61, SIEDLE naujienos – 3.54 stende 

JUNG iliustr. 

Statybunaujienos.lt
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka

RESTA

nuotrauka
2023-02-03 07:30
Tarptautinės statybų verslo parodos RESTA metu jau penktą kartą įvyks konkursas „Įspūdingiausios RESTA ekspozicijos“ (ĮRE). Konkurso metu bus apdovanotos 5 įspūdingiausias ekspozicijas parengusios bendrovės bei architektai/projektuotojai, įrengę nugalėtojų ekspozicijas.
nuotrauka
2022-04-28 07:10
Paroda paprastai suvokiama kaip renginys, kurio metu lankytojams pristatomi eksponatai, sprendimai, veikla. Ir todėl svarbūs du klausimai: ką pristatyti ir kaip tai padaryti.
nuotrauka
2022-04-22 14:24
Medienos vilnos plokštės „Cewood“ Lietuvoje dar itin naujas produktas. Tuo tarpu Latvijoje, namų rinkoje, šis produktas naudojamas labai plačiai: nuo lubų apdailos privačiuose namuose iki daugelio mokyklų, verslo pastatų, kitų objektų atnaujinimo ir statybos projektų.
nuotrauka
2022-04-22 13:27
Mes gaminame priešgaisrinius produktus, kurie skirti pasyviai gaisrinei saugai. Rinkai pristatome įvairius sertifikuotus sprendimus: dūmų šalinimo kanalus, ugniai atsparius ortakius, plieninių ir medinių konstrukcijų apsaugą – tai labai platus spektras sprendimų, dalį kurių su partneriais (UAB FOGO)...
nuotrauka
2022-04-22 11:30
RESTOJE pristatome dvi temas, kurios būdingos mūsų įmonei: išmaniosios technologijos ir dizainas. Parodos lankytojams pristatome naujas išmaniųjų namų sistemas, naujus lietimui jautrius ekranus, šiek tiek pigesnes naujas sistemas valdyti išmanius namus ir kaip visada – naujo dizaino, spalvų jungikli...
nuotrauka
2022-04-20 18:06
Šiemet jau ketvirtą kartą įvyko konkursas „Įspūdingiausios parodos ekspozicijos“. Pamatykite nugalėtojų ekspozicijas.
nuotrauka
2022-04-20 16:54
Šiandien, balandžio 20 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO prasidėjo 4 dienas truksianti tarptautinė statybos ir remonto paroda RESTA, kuri šiemet vyksta kartu su paroda „Baldai ir dizaino sprendimai“.
nuotrauka
2022-04-19 10:52
Jau balandžio 22 d. apie statybų sektoriaus skaitmenizaciją, statybos leidimų išdavimo spartinimą ir reikalingus pokyčius sektoriuje bus diskutuojama jau 11-us metus iš eilės vykstančiame didžiausiame skaitmeninės statybos tematikos renginyje Lietuvoje – tarptautinėje konferencijoje „Skaitmeninė sta...
nuotrauka
2022-04-19 09:22
Žmogus – itin gerai prisitaikanti būtybė. Statybos, energetikos ar susijusių sektorių atveju tai reiškia gebėjimą sukurti ir naudoti technologijas, kurios įveikia ribojimus arba kuria pridėtinių verčių
nuotrauka
2022-04-15 07:48
Po dviejų metų pertraukos „Layher Baltic“ ir Baltijos pastolininkų asociacija BSA rengia antrąjį pastolininkų čempionatą. Dalyvauti jame rengiasi komandos ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Suomijos, Švedijos, Norvegijos.
nuotrauka
2022-04-14 07:37
Kaip susikurti, įsirengti ir apstatyti namus? Kaip tai padaryti meniškai? Kokius baldus rinktis? Kaip estetiką suderinti su patogumu? Tai kiekvieno naujakurio klausimai, kurie neapleidžia ir sugalvojusių atnaujinti būstą.
nuotrauka
2022-04-05 13:26
Gyvai grįžtančioje parodoje RESTA įmonės pristatys ne tik naują požiūrį į tradicinius, įprastus dalykus, bet ir suteiks galimybę gyvai pamatyti tai, ko pasaulyje yra vos kelios dešimtys.
nuotrauka
2022-03-17 15:37
Balandžio 20–23 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vyks didžiausia Baltijos šalyse statybų verslo paroda RESTA. Kartu vyks ir paroda „Baldai ir dizaino sprendimai 2022“.
nuotrauka
2022-03-02 13:45,      papildyta 2022-04-14 06:00, Patikslinta informacija
Tarptautinės statybos ir remonto parodos RESTA metu jau ketvirtą kartą įvyks konkursas „Įspūdingiausios RESTOS ekspozicijos“ (ĮRE). Konkurso metu bus apdovanotos 5 įspūdingiausias ekspozicijas parengusios bendrovės bei architektai/projektuotojai, įrengę nugalėtojų ekspozicijas.
nuotrauka
2020-06-02 10:01,      papildyta 2020-10-02 15:00, Papildyta pranešimų vaizdo įrašais
Kaip atsitiko, kad viena pagrindinių ekonomikos sričių – statybos, dažnai linksniuojama kaip efektyvumo stokojančių industrijos šakų?
nuotrauka
2020-06-01 10:09
Dėl šiuolaikinių technologijų, net ir karantino metu atsiradę apribojimai nėra kliūtis, norintiems ir toliau sėkmingai organizuoti renginius. Vienas tokių pavyzdžių – Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“ organizuojama statybų paroda „Resta 2020“, kuri šiais metais dalyvius ir lankytojus pasi...
nuotrauka
2020-05-19 11:35
Gyvenimui ir darbui persikėlus į virtualią erdvę, tarptautinė statybų paroda „Resta 2020“ taip pat keičia formatą. Ji keliasi į skaitmeninį pasaulį ir kviečia statybų sektoriaus įmones virtualiai pristatyti savo aktualiausias naujienas vartotojams patogiai ir saugiai – vienoje platformoje, vienu pri...
nuotrauka
2019-05-06 14:44
Prieš penkerius metus VŠĮ „Skaitmeninė statyba“ steigėjai organizavo pirmąją konferenciją „Skaitmeninė statyba 2014“, kuri tapo neatskiriama „Restos“ dalimi. Steigėjų pastangos spartinti BIM diegimą Lietuvoje ir šviesti statybos sektoriaus bendruomenę, pradėjo duoti pirmuosius rezultatus.
nuotrauka
2019-05-03 08:24
Jau trečią kartą iš eilės parodoje RESTA įvyko konkursas „Įspūdingiausios Restos ekspozicijos“, kurio metu komisija išrinko įdomiausių ekspozicijų penketuką – įmones ir ekspozicijų projektų autorius.
nuotrauka
2019-05-02 07:50
Balandžio 25-26 d. Lietuvoje viešėjo Europos statybos pramonės federacijos (FIEC) prezidentas Kjetil Tonning kartu su federacijos technologijų vadove Sue Arundale.

Statybunaujienos.lt » RESTA