2024 vasario 25 d. sekmadienis, 14:47
Reklama  |  facebook

Rinka pateikia iššūkių – RESTA atsako sprendimais

2022-04-05 13:26
Gyvai grįžtančioje parodoje RESTA įmonės pristatys ne tik naują požiūrį į tradicinius, įprastus dalykus, bet ir suteiks galimybę gyvai pamatyti tai, ko pasaulyje yra vos kelios dešimtys.
nuotrauka
Mobilusis mokymų, bandymų ir inovacijų centras RAWLPLUG TRUCK. RAWLPLUG nuotr.


Minimos įmonės
LITEXPO Lietuvos parodų ir kongresų centras, UAB
Elremta Mastermann (prekinis ženklas „Technitis“), UAB
Koelner Vilnius (RAWLPLUG), UAB
OXYGEN group, UAB
Greitai besikeičianti rinka nuolat pateikia naujų iššūkių. Tiek verslui, tiek atskiriems specialistams ir net vartotojui svarbu greitai rasti sprendimus. RESTA yra erdvė ir būdas sužinoti apie efektyviausius rinkos sprendimus, juos „pačiupinėti“ ar net „čia ir dabar“ pasimokyti.

Tokių mašinų pasaulyje pagaminta tik 70, viena iš jų bus parodoje RESTA

Ekologiškumas, draugiškumas aplinkai aktualūs ir statybos įrenginių rinkai. Įvertinęs naujausias tendencijas, Vokietijos gamintojas „Bomag“ sukūrė 71 kg akumuliatorinį vibroplūktuvą „Bomag BT60e“, kuris savo darbinėmis charakteristikomis niekuo nenusileidžia benzininiams analogams, o akumuliatoriaus užtenka 30 minučių dirbti nepertraukiamai. Kol kas pagaminta tik pirmoji partija – 70 vnt. „Elremta Mastermann“ yra vienas iš nedaugelio paties gamintojo atrinktų atstovų, gavusių vieną įrenginį pristatymui parodoje.

„Kai kurios šalys, kaip pavyzdžiui, Norvegija, didžiųjų miestų centruose uždraudė vidaus degimo variklius dėl CO2 emisijos ir keliamo triukšmo, – apie tendencijas ir sprendimus pasakoja Ugnius Noreika, UAB „Elremta Mastermann“ pardavimų ir rinkodaros direktorius. – Pasauliui renkantis žalią kryptį, gamintojai plečia pasiūlą. Taip pat į parodą RESTA tikimės atvežti statybinės įrangos gamintojo „AtlasCopco“ energijos stotį „ZenergiZe ZBP45“. „AtlasCopco ZenergyZe“ – tai energijos saugojimo sistema, sprendimas aplinką tausojančiam ateities objektui.“

elremta technitis

„Elremta Mastermann“ nuotr.

Kita tendencija – darbuotojų, ypač kvalifikuotų, trūkumas. Atsakymas į šiuos iššūkius – daugiau ir profesionalesnės įrangos. Parodoje įmonė pristatys ir Vokietijos gamintojo „Knauf PFT“ GmbH gipso kartono pjaustymo stakles „PFT BoardMaster“, kurios ne tik kelis kartus išaugina darbo našumą, bet ir mažina atliekų kiekį. Įrenginio universalumas leidžia imtis sudėtingiausių gipso kartono pjaustymo ir frezavimo užduočių.

Paroda RESTA pasiūlys galimybių ne tik profesionaliam statybininkui, bet ir reikliam privačiam vartotojui, nes parodoje bus pristatomos pažangiausios darbui statybose reikalingos technologijos, nuo rankinio įrankio iki sudėtingiausių mašinų ir mechanizmų.

100 metų istorija – modernios rinkos sąlygomis

UAB „Koelner Vilnius“, kuri yra RAWLPLUG (tvirtinimo sprendimų) atstovė Baltijos šalims, veikia pagal principą – jei žmogus neina prie kalno, tai kalnas ateina pats. Į parodą atvažiuoja istorija, kuri prieš 100-metį sukėlė revoliuciją tuometinės rinkodaros ir tiesioginio pardavimo srityje. Tada tai buvo sunkvežimiai - mobilūs parodų salonai „Rawlplug Traveling Showroom“, dabar – mobilusis mokymų, bandymų ir inovacijų centras RAWLPLUG TRUCK, kurį į parodą atveš RAWLPLUG atstovė Baltijos šalims „Koelner Vilnius“.

Rawlplug„Koelner Vilnius“ (RAWLPLUG) nuotr.

„Pirmąsias 3 parodos dienas mobiliajame centre vyks praktiniai mokymai apie naujausius RAWLPLUG tvirtinimo sprendimus, apie darbą su „EasyFix“ programa projektuotojams. Taip pat pristatysime elektrinius įrankius, dujines viniakales ir tvirtinimo medienoje sprendimus“, – pasakoja įmonės vadovas Darius Šiliauskas, akcentuodamas pranašumą vienoje vietoje ir tuo pačiu metu teorijos sujungimą su praktika.

Šiuolaikinės europinės normos įtvirtino nuostatą – sertifikuotos tvirtinimo sistemos pagal sertifikuotas metodikas arba ETA, Europos techninis įvertinimas.

Parodos dalyviams – statyba besiverčiantiems meistrams ir įmonėms, kurioms svarbu įgyti kvalifikuotų darbuotojų, – RAWLPLUG atstovai, tiekiantys sertifikuotus tvirtinimo sprendimus ir atliekantys profesionalius mokymus, yra dar vienas efektyvus problemos sprendimas.

Patalpų vėdinimas keičia žaidimo taisykles

Įsigaliojus reikalavimui statyti A++ energinio naudingumo pastatus, kilo prastai vėdinamų patalpų grėsmė su drėkstančiomis sienomis ir pelėsiu. Tai ne tik gendantis pastatas, bet, svarbiausia, žmogaus sveikata, kokybiškas gyvenimas.

Modernūs gyvenamųjų patalpų vėdinimo sistemų gamintojai iš Lietuvos „OXYGEN group“ siūlo išmanius naujos kartos vėdinimo sprendimus, keičia sektoriaus žaidimo taisykles.

OXYGEN„OXYGEN group“ nuotr.

„Mes orientuojamės ne tiek į pačią geležinę įrangą, kuri pučia orą, kiek į tai, koks oras pučiamas. Oras gyvenamosiose patalpose turi būti toks, kokio reikia, kada jo reikia ir kiek reikia, nes savo misija laikome užtikrinti žmogui kokybišką mikroklimatą ir itin paprastą rekuperatoriaus valdymą, – akcentus dėlioja „OXYGEN group“ vadovas Žilvinas Salialionis. – Paprastai rekuperatorių žmonės priima kaip dėžę, kuri pučia orą, bet praleidžia esmę – kam ta dėžė iš viso reikalinga. Parodoje pabandysime žmonėms atverti rekuperatoriaus esmę, nes gera nuo blogo paprastai pradedama skirti tik pagyvenus patalpose be rekuperatoriaus ir su juo. Beje, kokybiškas mikroklimatas – tai ne tik oro, bet ir reikiamo drėgmės kiekio užtikrinimas, pasitelkus naujos kartos entalpinę technologiją.“

Parodoje RESTA įmonė pristatys itin kompaktiškus, vos 25 kg svorio rekuperatorius arba apie 20 kg lengvesnius už populiarius rinkoje. Taip yra todėl, kad „OXYGEN group“ taiko pažangiausias gamybos technologijas, kurios metalinį korpusą leidžia pakeisti polipropilenu (EPP), užtikrinančiu aukštą šiluminę ir akustinę varžą. Dabartinių aktualijų kontekste tokie rekuperatoriai itin aktualūs, nes jiems reikia kur kas mažiau metalo, kurio kainos jau pakilo apie pusantro karto. Rekuperacija su „OXYGEN“ yra taip lengva, kaip kvėpuoti oru.

Įmonės vadovas – vėdinimo ekspertas Ž. Salialionis parodoje skaitys pranešimą „Rekuperacija: baubas ar draugas?“

Tai tik kelios iš daugelio gyvai sugrįžtančios parodos RESTA naujienų. Naujas požiūris, naujos technologijos ir žaliosios tendencijos yra tai, kas ne tik įkvepia, bet ir padeda rasti sprendimus, įkvepia verslui gyvybingumo. 

Balandžio 20–23 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vyks didžiausia Baltijos šalyse statybų verslo paroda RESTA. Pirmą kartą sykiu vyks ir paroda „Baldai ir dizaino sprendimai 2022“.

Statybunaujienos.lt
Žymės  Resta 2022RESTA

nuotrauka
2024-02-07 15:06
Pandemija parodų verslui tapo tikrai egzistencine grėsme. Jos laikotarpiu LITEXPO pajamos smuko net penkis kartus. Panašią statistiką fiksavo ir parodų organizatoriai užsienyje. Pesimistiškesni analitikai netgi prognozavo, kad sektorius išgyvena negrįžtamus pokyčius ir patyrė neatitaisomą žalą. Vis ...
nuotrauka
2023-05-30 13:31
Didžiausiai Baltijos šalyse tarptautinei statybų verslo parodai „Resta“ suteiktas Pasaulinės parodų industrijos asociacijos UFI sertifikatas. Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO teigimu, ši paroda yra vienintelė Baltijos šalyse, pelniusi tokį įvertinimą.
nuotrauka
2023-05-03 08:49
Jau penktą kartą Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vykstančios tarptautinės statybų verslo parodos RESTA metu buvo įvardintos įspūdingiausios ekspozicijos. Konkurso „Įspūdingiausios RESTA ekspozicijos“ vertinimo komisija analizavo, kodėl vienoms įmonėms pavyksta būti matomoms, išskirtinėms,...
nuotrauka
2023-04-28 09:26
Jau penktą kartą įvyko konkursas „Įspūdingiausios parodos ekspozicijos“. Jungtinės RESTA ir BALDAI IR DIZAINO SPRENDIMAI 2023 parodos išrinktos įspūdingiausios ekspozicijos, įvardinti jų autoriai.
nuotrauka
2023-04-27 18:59
Ketvirtadienį, balandžio 27 d., LITEXPO atidaryta 3 dienas truksianti didžiausia Baltijos šalyse tarptautinė statybų verslo paroda „Resta 2023". Daugiausia dėmesio joje skiriama energiniam statinių tvarumui, skaitmeninei statybai, profesiniam orientavimui, darniam miestų vystymui ir Ukrainos atstaty...
nuotrauka
2023-04-18 10:43
Išmanių namų ekspertai šių metų tarptautinės statybų verslo parodos RESTA lankytojus balandžio 27–29 d. pasitiks pristatydami tvariam ir komfortiškam gyvenimui sukurtus gaminius. Estetiškų elektros instaliacijos prietaisų ir išmaniųjų sistemų gamintojo JUNG stende didžiausio dėmesio tikimasi naujos ...
nuotrauka
2023-02-03 07:30,      papildyta 2023-04-18 06:50, Komisijos nariai
Tarptautinės statybų verslo parodos RESTA metu jau penktą kartą įvyks konkursas „Įspūdingiausios RESTA ekspozicijos“ (ĮRE). Konkurso metu bus apdovanotos 5 įspūdingiausias ekspozicijas parengusios bendrovės bei architektai/projektuotojai, įrengę nugalėtojų ekspozicijas.
nuotrauka
2022-04-28 07:10
Paroda paprastai suvokiama kaip renginys, kurio metu lankytojams pristatomi eksponatai, sprendimai, veikla. Ir todėl svarbūs du klausimai: ką pristatyti ir kaip tai padaryti.
nuotrauka
2022-04-22 14:24
Medienos vilnos plokštės „Cewood“ Lietuvoje dar itin naujas produktas. Tuo tarpu Latvijoje, namų rinkoje, šis produktas naudojamas labai plačiai: nuo lubų apdailos privačiuose namuose iki daugelio mokyklų, verslo pastatų, kitų objektų atnaujinimo ir statybos projektų.
nuotrauka
2022-04-22 13:27
Mes gaminame priešgaisrinius produktus, kurie skirti pasyviai gaisrinei saugai. Rinkai pristatome įvairius sertifikuotus sprendimus: dūmų šalinimo kanalus, ugniai atsparius ortakius, plieninių ir medinių konstrukcijų apsaugą – tai labai platus spektras sprendimų, dalį kurių su partneriais (UAB FOGO)...
nuotrauka
2022-04-22 11:30
RESTOJE pristatome dvi temas, kurios būdingos mūsų įmonei: išmaniosios technologijos ir dizainas. Parodos lankytojams pristatome naujas išmaniųjų namų sistemas, naujus lietimui jautrius ekranus, šiek tiek pigesnes naujas sistemas valdyti išmanius namus ir kaip visada – naujo dizaino, spalvų jungikli...
nuotrauka
2022-04-20 18:06
Šiemet jau ketvirtą kartą įvyko konkursas „Įspūdingiausios parodos ekspozicijos“. Pamatykite nugalėtojų ekspozicijas.
nuotrauka
2022-04-20 16:54
Šiandien, balandžio 20 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO prasidėjo 4 dienas truksianti tarptautinė statybos ir remonto paroda RESTA, kuri šiemet vyksta kartu su paroda „Baldai ir dizaino sprendimai“.
nuotrauka
2022-04-19 10:52
Jau balandžio 22 d. apie statybų sektoriaus skaitmenizaciją, statybos leidimų išdavimo spartinimą ir reikalingus pokyčius sektoriuje bus diskutuojama jau 11-us metus iš eilės vykstančiame didžiausiame skaitmeninės statybos tematikos renginyje Lietuvoje – tarptautinėje konferencijoje „Skaitmeninė sta...
nuotrauka
2022-04-19 09:22
Žmogus – itin gerai prisitaikanti būtybė. Statybos, energetikos ar susijusių sektorių atveju tai reiškia gebėjimą sukurti ir naudoti technologijas, kurios įveikia ribojimus arba kuria pridėtinių verčių
nuotrauka
2022-04-15 07:48
Po dviejų metų pertraukos „Layher Baltic“ ir Baltijos pastolininkų asociacija BSA rengia antrąjį pastolininkų čempionatą. Dalyvauti jame rengiasi komandos ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Suomijos, Švedijos, Norvegijos.
nuotrauka
2022-04-14 07:37
Kaip susikurti, įsirengti ir apstatyti namus? Kaip tai padaryti meniškai? Kokius baldus rinktis? Kaip estetiką suderinti su patogumu? Tai kiekvieno naujakurio klausimai, kurie neapleidžia ir sugalvojusių atnaujinti būstą.
nuotrauka
2022-03-17 15:37
Balandžio 20–23 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vyks didžiausia Baltijos šalyse statybų verslo paroda RESTA. Kartu vyks ir paroda „Baldai ir dizaino sprendimai 2022“.
nuotrauka
2022-03-02 13:45,      papildyta 2022-04-14 06:00, Patikslinta informacija
Tarptautinės statybos ir remonto parodos RESTA metu jau ketvirtą kartą įvyks konkursas „Įspūdingiausios RESTOS ekspozicijos“ (ĮRE). Konkurso metu bus apdovanotos 5 įspūdingiausias ekspozicijas parengusios bendrovės bei architektai/projektuotojai, įrengę nugalėtojų ekspozicijas.
nuotrauka
2020-06-02 10:01,      papildyta 2020-10-02 15:00, Papildyta pranešimų vaizdo įrašais
Kaip atsitiko, kad viena pagrindinių ekonomikos sričių – statybos, dažnai linksniuojama kaip efektyvumo stokojančių industrijos šakų?

Statybunaujienos.lt » RESTA