2024 birželio 19 d. trečiadienis, 17:46
Reklama  |  facebook

Rinka pateikia iššūkių – RESTA atsako sprendimais

2022-04-05 13:26
Gyvai grįžtančioje parodoje RESTA įmonės pristatys ne tik naują požiūrį į tradicinius, įprastus dalykus, bet ir suteiks galimybę gyvai pamatyti tai, ko pasaulyje yra vos kelios dešimtys.
nuotrauka
Mobilusis mokymų, bandymų ir inovacijų centras RAWLPLUG TRUCK. RAWLPLUG nuotr.


Minimos įmonės
LITEXPO Lietuvos parodų ir kongresų centras, UAB
Elremta Mastermann (prekinis ženklas „Technitis“), UAB
Koelner Vilnius (RAWLPLUG), UAB
OXYGEN group, UAB
Greitai besikeičianti rinka nuolat pateikia naujų iššūkių. Tiek verslui, tiek atskiriems specialistams ir net vartotojui svarbu greitai rasti sprendimus. RESTA yra erdvė ir būdas sužinoti apie efektyviausius rinkos sprendimus, juos „pačiupinėti“ ar net „čia ir dabar“ pasimokyti.

Tokių mašinų pasaulyje pagaminta tik 70, viena iš jų bus parodoje RESTA

Ekologiškumas, draugiškumas aplinkai aktualūs ir statybos įrenginių rinkai. Įvertinęs naujausias tendencijas, Vokietijos gamintojas „Bomag“ sukūrė 71 kg akumuliatorinį vibroplūktuvą „Bomag BT60e“, kuris savo darbinėmis charakteristikomis niekuo nenusileidžia benzininiams analogams, o akumuliatoriaus užtenka 30 minučių dirbti nepertraukiamai. Kol kas pagaminta tik pirmoji partija – 70 vnt. „Elremta Mastermann“ yra vienas iš nedaugelio paties gamintojo atrinktų atstovų, gavusių vieną įrenginį pristatymui parodoje.

„Kai kurios šalys, kaip pavyzdžiui, Norvegija, didžiųjų miestų centruose uždraudė vidaus degimo variklius dėl CO2 emisijos ir keliamo triukšmo, – apie tendencijas ir sprendimus pasakoja Ugnius Noreika, UAB „Elremta Mastermann“ pardavimų ir rinkodaros direktorius. – Pasauliui renkantis žalią kryptį, gamintojai plečia pasiūlą. Taip pat į parodą RESTA tikimės atvežti statybinės įrangos gamintojo „AtlasCopco“ energijos stotį „ZenergiZe ZBP45“. „AtlasCopco ZenergyZe“ – tai energijos saugojimo sistema, sprendimas aplinką tausojančiam ateities objektui.“

elremta technitis

„Elremta Mastermann“ nuotr.

Kita tendencija – darbuotojų, ypač kvalifikuotų, trūkumas. Atsakymas į šiuos iššūkius – daugiau ir profesionalesnės įrangos. Parodoje įmonė pristatys ir Vokietijos gamintojo „Knauf PFT“ GmbH gipso kartono pjaustymo stakles „PFT BoardMaster“, kurios ne tik kelis kartus išaugina darbo našumą, bet ir mažina atliekų kiekį. Įrenginio universalumas leidžia imtis sudėtingiausių gipso kartono pjaustymo ir frezavimo užduočių.

Paroda RESTA pasiūlys galimybių ne tik profesionaliam statybininkui, bet ir reikliam privačiam vartotojui, nes parodoje bus pristatomos pažangiausios darbui statybose reikalingos technologijos, nuo rankinio įrankio iki sudėtingiausių mašinų ir mechanizmų.

100 metų istorija – modernios rinkos sąlygomis

UAB „Koelner Vilnius“, kuri yra RAWLPLUG (tvirtinimo sprendimų) atstovė Baltijos šalims, veikia pagal principą – jei žmogus neina prie kalno, tai kalnas ateina pats. Į parodą atvažiuoja istorija, kuri prieš 100-metį sukėlė revoliuciją tuometinės rinkodaros ir tiesioginio pardavimo srityje. Tada tai buvo sunkvežimiai - mobilūs parodų salonai „Rawlplug Traveling Showroom“, dabar – mobilusis mokymų, bandymų ir inovacijų centras RAWLPLUG TRUCK, kurį į parodą atveš RAWLPLUG atstovė Baltijos šalims „Koelner Vilnius“.

Rawlplug„Koelner Vilnius“ (RAWLPLUG) nuotr.

„Pirmąsias 3 parodos dienas mobiliajame centre vyks praktiniai mokymai apie naujausius RAWLPLUG tvirtinimo sprendimus, apie darbą su „EasyFix“ programa projektuotojams. Taip pat pristatysime elektrinius įrankius, dujines viniakales ir tvirtinimo medienoje sprendimus“, – pasakoja įmonės vadovas Darius Šiliauskas, akcentuodamas pranašumą vienoje vietoje ir tuo pačiu metu teorijos sujungimą su praktika.

Šiuolaikinės europinės normos įtvirtino nuostatą – sertifikuotos tvirtinimo sistemos pagal sertifikuotas metodikas arba ETA, Europos techninis įvertinimas.

Parodos dalyviams – statyba besiverčiantiems meistrams ir įmonėms, kurioms svarbu įgyti kvalifikuotų darbuotojų, – RAWLPLUG atstovai, tiekiantys sertifikuotus tvirtinimo sprendimus ir atliekantys profesionalius mokymus, yra dar vienas efektyvus problemos sprendimas.

Patalpų vėdinimas keičia žaidimo taisykles

Įsigaliojus reikalavimui statyti A++ energinio naudingumo pastatus, kilo prastai vėdinamų patalpų grėsmė su drėkstančiomis sienomis ir pelėsiu. Tai ne tik gendantis pastatas, bet, svarbiausia, žmogaus sveikata, kokybiškas gyvenimas.

Modernūs gyvenamųjų patalpų vėdinimo sistemų gamintojai iš Lietuvos „OXYGEN group“ siūlo išmanius naujos kartos vėdinimo sprendimus, keičia sektoriaus žaidimo taisykles.

OXYGEN„OXYGEN group“ nuotr.

„Mes orientuojamės ne tiek į pačią geležinę įrangą, kuri pučia orą, kiek į tai, koks oras pučiamas. Oras gyvenamosiose patalpose turi būti toks, kokio reikia, kada jo reikia ir kiek reikia, nes savo misija laikome užtikrinti žmogui kokybišką mikroklimatą ir itin paprastą rekuperatoriaus valdymą, – akcentus dėlioja „OXYGEN group“ vadovas Žilvinas Salialionis. – Paprastai rekuperatorių žmonės priima kaip dėžę, kuri pučia orą, bet praleidžia esmę – kam ta dėžė iš viso reikalinga. Parodoje pabandysime žmonėms atverti rekuperatoriaus esmę, nes gera nuo blogo paprastai pradedama skirti tik pagyvenus patalpose be rekuperatoriaus ir su juo. Beje, kokybiškas mikroklimatas – tai ne tik oro, bet ir reikiamo drėgmės kiekio užtikrinimas, pasitelkus naujos kartos entalpinę technologiją.“

Parodoje RESTA įmonė pristatys itin kompaktiškus, vos 25 kg svorio rekuperatorius arba apie 20 kg lengvesnius už populiarius rinkoje. Taip yra todėl, kad „OXYGEN group“ taiko pažangiausias gamybos technologijas, kurios metalinį korpusą leidžia pakeisti polipropilenu (EPP), užtikrinančiu aukštą šiluminę ir akustinę varžą. Dabartinių aktualijų kontekste tokie rekuperatoriai itin aktualūs, nes jiems reikia kur kas mažiau metalo, kurio kainos jau pakilo apie pusantro karto. Rekuperacija su „OXYGEN“ yra taip lengva, kaip kvėpuoti oru.

Įmonės vadovas – vėdinimo ekspertas Ž. Salialionis parodoje skaitys pranešimą „Rekuperacija: baubas ar draugas?“

Tai tik kelios iš daugelio gyvai sugrįžtančios parodos RESTA naujienų. Naujas požiūris, naujos technologijos ir žaliosios tendencijos yra tai, kas ne tik įkvepia, bet ir padeda rasti sprendimus, įkvepia verslui gyvybingumo. 

Balandžio 20–23 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vyks didžiausia Baltijos šalyse statybų verslo paroda RESTA. Pirmą kartą sykiu vyks ir paroda „Baldai ir dizaino sprendimai 2022“.

Statybunaujienos.lt
Žymės  Resta 2022RESTA

nuotrauka
2024-05-06 13:00
Į parodą atvežėte gerą gaminį, norėjote pristatyti įdomią naujovę, bet prie ekspozicijos priėjo vos vienas kitas žmogus. Priešais įsikūrusioje ekspozicijoje nebuvo nieko naujo, bet žmonės nuolat prie jos būriavosi. Kaip įminti buvimo parodos dalyviu mįslę, kad išleisti pinigai sugrįžtų padidėjusiu ž...
nuotrauka
2024-04-30 12:15
„OmnispowerEurope“ drauge su partneriais sukūrė unikalią bateriją, galinčią dirbti ir aukštoje, ir žemoje temperatūroje bei užtikrinti didžiausią įrenginio našumą. Ji ne tik dirba 24x7 režimu, kad maksimaliai sumažintų sąnaudas ir generuotų didžiausias vertes, bet ir yra besimokanti baterija. Ji nuo...
nuotrauka
2024-04-29 16:39
Balandžio 26 d. didžiausiame skaitmeninės statybos forume Lietuvoje – tarptautinėje konferencijoje „Skaitmeninė statyba 2024. Vilnius" – paskelbti ir apdovanoti geriausi praėjusiais metais Lietuvos įmonių įgyvendinti skaitmeninės statybos projektai.
nuotrauka
2024-04-26 16:47
Tarptautinėje statybų verslo parodoje „RESTA 2024" buvo diskutuojama ir apie tai, ar duomenys apie pastato techninę eksploataciją yra svarbūs ir ar jie padidina pastato vertę.
nuotrauka
2024-04-26 10:20
Tarptautinės statybos verslo parodos RESTA metu jau šeštą kartą įvyko konkursas „Įspūdingiausios RESTA ekspozicijos“ (ĮRE). Konkurso metu apdovanotos 5 įspūdingiausias ekspozicijas parengusios bendrovės bei architektai/projektuotojai, įrengę nugalėtojų ekspozicijas.
nuotrauka
2024-04-26 10:08
Įsitikinti, kaip įvairiai interjerą mato ir kokias emocijas juo gali perteikti skirtingi žmonės, galima užsukus į LITEXPO parodos „Baldai ir dizaino sprendimai" garsių nuomonės formuotojų erdvę. Joje dizaineris Robertas Kalinkinas, menininkė Monika Dirsytė ir tinklaraščio susitvarkyk.lt autorė Toma ...
nuotrauka
2024-04-26 06:16
Protingų namų ekspertai iš „JUNG Vilnius" 2024 metų tarptautinės statybų verslo parodos „RESTA" lankytojams demonstruoja, jog namai gali tapti dinamiška aplinka, kuri su mumis sąveikauja, supranta mūsų poreikius ir padeda gyventi patogesnį gyvenimą. Šią naujos kartos namų evoliuciją, kartu su kitomi...
nuotrauka
2024-04-26 06:10
Daugiabučių atnaujinimo klausimas tampa vis aktualesnis – Vyriausybės programoje iškelto tikslo kasmet renovuoti po 1000 daugiabučių pasiekti kol kas nepavyksta. Aplinkos ministras Simonas Gentvilas mano, kad pastatų atnaujinimas skydais leistų pamatyti 3 kartus greitesnį renovacijos procesą ir suta...
nuotrauka
2024-04-25 07:10
Balandžio 25 d. „LITEXPO“ vyksiančioje parodoje „RESTA 2024“ Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) organizuoja konferenciją „Pastatų renovacija skydais Lietuvoje: iššūkiai ir perspektyvos“. Konferencijoje išskirtinis dėmesys bus skiriamas efektyviems senų daugiabučių modernizavimo sprendimams. L...
nuotrauka
2024-04-23 07:10
Tarptautinės statybos verslo parodos RESTA metu jau šeštą kartą įvyks konkursas „Įspūdingiausios RESTA ekspozicijos“ (ĮRE). Konkurso metu bus apdovanotos 5 įspūdingiausias ekspozicijas parengusios bendrovės bei architektai/projektuotojai, įrengę nugalėtojų ekspozicijas.
nuotrauka
2024-04-10 14:13
Paskutinį balandžio savaitgalį, 25-27 d., LITEXPO parodų ir kongresų centras, kaip ir kasmet, vėl pakvies į svarbiausią šalyje statybų sektoriaus temoms dedikuotą parodą – „Resta 2024“. Pirmą kartą surengta dar 1994-aisiais, „Resta“ per 30 metų ženkliai išaugo, sustiprėjo ir dabar yra vienintelė spe...
nuotrauka
2024-02-07 15:06
Pandemija parodų verslui tapo tikrai egzistencine grėsme. Jos laikotarpiu LITEXPO pajamos smuko net penkis kartus. Panašią statistiką fiksavo ir parodų organizatoriai užsienyje. Pesimistiškesni analitikai netgi prognozavo, kad sektorius išgyvena negrįžtamus pokyčius ir patyrė neatitaisomą žalą. Vis ...
nuotrauka
2023-05-30 13:31
Didžiausiai Baltijos šalyse tarptautinei statybų verslo parodai „Resta“ suteiktas Pasaulinės parodų industrijos asociacijos UFI sertifikatas. Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO teigimu, ši paroda yra vienintelė Baltijos šalyse, pelniusi tokį įvertinimą.
nuotrauka
2023-05-03 08:49
Jau penktą kartą Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vykstančios tarptautinės statybų verslo parodos RESTA metu buvo įvardintos įspūdingiausios ekspozicijos. Konkurso „Įspūdingiausios RESTA ekspozicijos“ vertinimo komisija analizavo, kodėl vienoms įmonėms pavyksta būti matomoms, išskirtinėms,...
nuotrauka
2023-04-28 09:26
Jau penktą kartą įvyko konkursas „Įspūdingiausios parodos ekspozicijos“. Jungtinės RESTA ir BALDAI IR DIZAINO SPRENDIMAI 2023 parodos išrinktos įspūdingiausios ekspozicijos, įvardinti jų autoriai.
nuotrauka
2023-04-27 18:59
Ketvirtadienį, balandžio 27 d., LITEXPO atidaryta 3 dienas truksianti didžiausia Baltijos šalyse tarptautinė statybų verslo paroda „Resta 2023". Daugiausia dėmesio joje skiriama energiniam statinių tvarumui, skaitmeninei statybai, profesiniam orientavimui, darniam miestų vystymui ir Ukrainos atstaty...
nuotrauka
2023-04-18 10:43
Išmanių namų ekspertai šių metų tarptautinės statybų verslo parodos RESTA lankytojus balandžio 27–29 d. pasitiks pristatydami tvariam ir komfortiškam gyvenimui sukurtus gaminius. Estetiškų elektros instaliacijos prietaisų ir išmaniųjų sistemų gamintojo JUNG stende didžiausio dėmesio tikimasi naujos ...
nuotrauka
2023-02-03 07:30,      papildyta 2023-04-18 06:50, Komisijos nariai
Tarptautinės statybų verslo parodos RESTA metu jau penktą kartą įvyks konkursas „Įspūdingiausios RESTA ekspozicijos“ (ĮRE). Konkurso metu bus apdovanotos 5 įspūdingiausias ekspozicijas parengusios bendrovės bei architektai/projektuotojai, įrengę nugalėtojų ekspozicijas.
nuotrauka
2022-04-28 07:10
Paroda paprastai suvokiama kaip renginys, kurio metu lankytojams pristatomi eksponatai, sprendimai, veikla. Ir todėl svarbūs du klausimai: ką pristatyti ir kaip tai padaryti.
nuotrauka
2022-04-22 14:24
Medienos vilnos plokštės „Cewood“ Lietuvoje dar itin naujas produktas. Tuo tarpu Latvijoje, namų rinkoje, šis produktas naudojamas labai plačiai: nuo lubų apdailos privačiuose namuose iki daugelio mokyklų, verslo pastatų, kitų objektų atnaujinimo ir statybos projektų.

Statybunaujienos.lt » RESTA