2022 gruodžio 6 d. antradienis, 10:14
Reklama  |  facebook

Rinka pateikia iššūkių – RESTA atsako sprendimais

2022-04-05 13:26
Gyvai grįžtančioje parodoje RESTA įmonės pristatys ne tik naują požiūrį į tradicinius, įprastus dalykus, bet ir suteiks galimybę gyvai pamatyti tai, ko pasaulyje yra vos kelios dešimtys.
nuotrauka
Mobilusis mokymų, bandymų ir inovacijų centras RAWLPLUG TRUCK. RAWLPLUG nuotr.


Minimos įmonės
LITEXPO Lietuvos parodų ir kongresų centras, UAB
Elremta Mastermann (prekinis ženklas „Technitis“), UAB
Koelner Vilnius (RAWLPLUG), UAB
OXYGEN group, UAB
Greitai besikeičianti rinka nuolat pateikia naujų iššūkių. Tiek verslui, tiek atskiriems specialistams ir net vartotojui svarbu greitai rasti sprendimus. RESTA yra erdvė ir būdas sužinoti apie efektyviausius rinkos sprendimus, juos „pačiupinėti“ ar net „čia ir dabar“ pasimokyti.

Tokių mašinų pasaulyje pagaminta tik 70, viena iš jų bus parodoje RESTA

Ekologiškumas, draugiškumas aplinkai aktualūs ir statybos įrenginių rinkai. Įvertinęs naujausias tendencijas, Vokietijos gamintojas „Bomag“ sukūrė 71 kg akumuliatorinį vibroplūktuvą „Bomag BT60e“, kuris savo darbinėmis charakteristikomis niekuo nenusileidžia benzininiams analogams, o akumuliatoriaus užtenka 30 minučių dirbti nepertraukiamai. Kol kas pagaminta tik pirmoji partija – 70 vnt. „Elremta Mastermann“ yra vienas iš nedaugelio paties gamintojo atrinktų atstovų, gavusių vieną įrenginį pristatymui parodoje.

„Kai kurios šalys, kaip pavyzdžiui, Norvegija, didžiųjų miestų centruose uždraudė vidaus degimo variklius dėl CO2 emisijos ir keliamo triukšmo, – apie tendencijas ir sprendimus pasakoja Ugnius Noreika, UAB „Elremta Mastermann“ pardavimų ir rinkodaros direktorius. – Pasauliui renkantis žalią kryptį, gamintojai plečia pasiūlą. Taip pat į parodą RESTA tikimės atvežti statybinės įrangos gamintojo „AtlasCopco“ energijos stotį „ZenergiZe ZBP45“. „AtlasCopco ZenergyZe“ – tai energijos saugojimo sistema, sprendimas aplinką tausojančiam ateities objektui.“

elremta technitis

„Elremta Mastermann“ nuotr.

Kita tendencija – darbuotojų, ypač kvalifikuotų, trūkumas. Atsakymas į šiuos iššūkius – daugiau ir profesionalesnės įrangos. Parodoje įmonė pristatys ir Vokietijos gamintojo „Knauf PFT“ GmbH gipso kartono pjaustymo stakles „PFT BoardMaster“, kurios ne tik kelis kartus išaugina darbo našumą, bet ir mažina atliekų kiekį. Įrenginio universalumas leidžia imtis sudėtingiausių gipso kartono pjaustymo ir frezavimo užduočių.

Paroda RESTA pasiūlys galimybių ne tik profesionaliam statybininkui, bet ir reikliam privačiam vartotojui, nes parodoje bus pristatomos pažangiausios darbui statybose reikalingos technologijos, nuo rankinio įrankio iki sudėtingiausių mašinų ir mechanizmų.

100 metų istorija – modernios rinkos sąlygomis

UAB „Koelner Vilnius“, kuri yra RAWLPLUG (tvirtinimo sprendimų) atstovė Baltijos šalims, veikia pagal principą – jei žmogus neina prie kalno, tai kalnas ateina pats. Į parodą atvažiuoja istorija, kuri prieš 100-metį sukėlė revoliuciją tuometinės rinkodaros ir tiesioginio pardavimo srityje. Tada tai buvo sunkvežimiai - mobilūs parodų salonai „Rawlplug Traveling Showroom“, dabar – mobilusis mokymų, bandymų ir inovacijų centras RAWLPLUG TRUCK, kurį į parodą atveš RAWLPLUG atstovė Baltijos šalims „Koelner Vilnius“.

Rawlplug„Koelner Vilnius“ (RAWLPLUG) nuotr.

„Pirmąsias 3 parodos dienas mobiliajame centre vyks praktiniai mokymai apie naujausius RAWLPLUG tvirtinimo sprendimus, apie darbą su „EasyFix“ programa projektuotojams. Taip pat pristatysime elektrinius įrankius, dujines viniakales ir tvirtinimo medienoje sprendimus“, – pasakoja įmonės vadovas Darius Šiliauskas, akcentuodamas pranašumą vienoje vietoje ir tuo pačiu metu teorijos sujungimą su praktika.

Šiuolaikinės europinės normos įtvirtino nuostatą – sertifikuotos tvirtinimo sistemos pagal sertifikuotas metodikas arba ETA, Europos techninis įvertinimas.

Parodos dalyviams – statyba besiverčiantiems meistrams ir įmonėms, kurioms svarbu įgyti kvalifikuotų darbuotojų, – RAWLPLUG atstovai, tiekiantys sertifikuotus tvirtinimo sprendimus ir atliekantys profesionalius mokymus, yra dar vienas efektyvus problemos sprendimas.

Patalpų vėdinimas keičia žaidimo taisykles

Įsigaliojus reikalavimui statyti A++ energinio naudingumo pastatus, kilo prastai vėdinamų patalpų grėsmė su drėkstančiomis sienomis ir pelėsiu. Tai ne tik gendantis pastatas, bet, svarbiausia, žmogaus sveikata, kokybiškas gyvenimas.

Modernūs gyvenamųjų patalpų vėdinimo sistemų gamintojai iš Lietuvos „OXYGEN group“ siūlo išmanius naujos kartos vėdinimo sprendimus, keičia sektoriaus žaidimo taisykles.

OXYGEN„OXYGEN group“ nuotr.

„Mes orientuojamės ne tiek į pačią geležinę įrangą, kuri pučia orą, kiek į tai, koks oras pučiamas. Oras gyvenamosiose patalpose turi būti toks, kokio reikia, kada jo reikia ir kiek reikia, nes savo misija laikome užtikrinti žmogui kokybišką mikroklimatą ir itin paprastą rekuperatoriaus valdymą, – akcentus dėlioja „OXYGEN group“ vadovas Žilvinas Salialionis. – Paprastai rekuperatorių žmonės priima kaip dėžę, kuri pučia orą, bet praleidžia esmę – kam ta dėžė iš viso reikalinga. Parodoje pabandysime žmonėms atverti rekuperatoriaus esmę, nes gera nuo blogo paprastai pradedama skirti tik pagyvenus patalpose be rekuperatoriaus ir su juo. Beje, kokybiškas mikroklimatas – tai ne tik oro, bet ir reikiamo drėgmės kiekio užtikrinimas, pasitelkus naujos kartos entalpinę technologiją.“

Parodoje RESTA įmonė pristatys itin kompaktiškus, vos 25 kg svorio rekuperatorius arba apie 20 kg lengvesnius už populiarius rinkoje. Taip yra todėl, kad „OXYGEN group“ taiko pažangiausias gamybos technologijas, kurios metalinį korpusą leidžia pakeisti polipropilenu (EPP), užtikrinančiu aukštą šiluminę ir akustinę varžą. Dabartinių aktualijų kontekste tokie rekuperatoriai itin aktualūs, nes jiems reikia kur kas mažiau metalo, kurio kainos jau pakilo apie pusantro karto. Rekuperacija su „OXYGEN“ yra taip lengva, kaip kvėpuoti oru.

Įmonės vadovas – vėdinimo ekspertas Ž. Salialionis parodoje skaitys pranešimą „Rekuperacija: baubas ar draugas?“

Tai tik kelios iš daugelio gyvai sugrįžtančios parodos RESTA naujienų. Naujas požiūris, naujos technologijos ir žaliosios tendencijos yra tai, kas ne tik įkvepia, bet ir padeda rasti sprendimus, įkvepia verslui gyvybingumo. 

Balandžio 20–23 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vyks didžiausia Baltijos šalyse statybų verslo paroda RESTA. Pirmą kartą sykiu vyks ir paroda „Baldai ir dizaino sprendimai 2022“.

Statybunaujienos.lt
Žymės  Resta 2022
RESTA

nuotrauka
2022-04-28 07:10
Paroda paprastai suvokiama kaip renginys, kurio metu lankytojams pristatomi eksponatai, sprendimai, veikla. Ir todėl svarbūs du klausimai: ką pristatyti ir kaip tai padaryti.
nuotrauka
2022-04-22 14:24
Medienos vilnos plokštės „Cewood“ Lietuvoje dar itin naujas produktas. Tuo tarpu Latvijoje, namų rinkoje, šis produktas naudojamas labai plačiai: nuo lubų apdailos privačiuose namuose iki daugelio mokyklų, verslo pastatų, kitų objektų atnaujinimo ir statybos projektų.
nuotrauka
2022-04-22 13:27
Mes gaminame priešgaisrinius produktus, kurie skirti pasyviai gaisrinei saugai. Rinkai pristatome įvairius sertifikuotus sprendimus: dūmų šalinimo kanalus, ugniai atsparius ortakius, plieninių ir medinių konstrukcijų apsaugą – tai labai platus spektras sprendimų, dalį kurių su partneriais (UAB FOGO)...
nuotrauka
2022-04-22 11:30
RESTOJE pristatome dvi temas, kurios būdingos mūsų įmonei: išmaniosios technologijos ir dizainas. Parodos lankytojams pristatome naujas išmaniųjų namų sistemas, naujus lietimui jautrius ekranus, šiek tiek pigesnes naujas sistemas valdyti išmanius namus ir kaip visada – naujo dizaino, spalvų jungikli...
nuotrauka
2022-04-20 18:06
Šiemet jau ketvirtą kartą įvyko konkursas „Įspūdingiausios parodos ekspozicijos“. Pamatykite nugalėtojų ekspozicijas.
nuotrauka
2022-04-20 16:54
Šiandien, balandžio 20 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO prasidėjo 4 dienas truksianti tarptautinė statybos ir remonto paroda RESTA, kuri šiemet vyksta kartu su paroda „Baldai ir dizaino sprendimai“.
nuotrauka
2022-04-19 10:52
Jau balandžio 22 d. apie statybų sektoriaus skaitmenizaciją, statybos leidimų išdavimo spartinimą ir reikalingus pokyčius sektoriuje bus diskutuojama jau 11-us metus iš eilės vykstančiame didžiausiame skaitmeninės statybos tematikos renginyje Lietuvoje – tarptautinėje konferencijoje „Skaitmeninė sta...
nuotrauka
2022-04-19 09:22
Žmogus – itin gerai prisitaikanti būtybė. Statybos, energetikos ar susijusių sektorių atveju tai reiškia gebėjimą sukurti ir naudoti technologijas, kurios įveikia ribojimus arba kuria pridėtinių verčių
nuotrauka
2022-04-15 07:48
Po dviejų metų pertraukos „Layher Baltic“ ir Baltijos pastolininkų asociacija BSA rengia antrąjį pastolininkų čempionatą. Dalyvauti jame rengiasi komandos ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Suomijos, Švedijos, Norvegijos.
nuotrauka
2022-04-14 07:37
Kaip susikurti, įsirengti ir apstatyti namus? Kaip tai padaryti meniškai? Kokius baldus rinktis? Kaip estetiką suderinti su patogumu? Tai kiekvieno naujakurio klausimai, kurie neapleidžia ir sugalvojusių atnaujinti būstą.
nuotrauka
2022-03-17 15:37
Balandžio 20–23 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vyks didžiausia Baltijos šalyse statybų verslo paroda RESTA. Kartu vyks ir paroda „Baldai ir dizaino sprendimai 2022“.
nuotrauka
2022-03-02 13:45,      papildyta 2022-04-14 06:00, Patikslinta informacija
Tarptautinės statybos ir remonto parodos RESTA metu jau ketvirtą kartą įvyks konkursas „Įspūdingiausios RESTOS ekspozicijos“ (ĮRE). Konkurso metu bus apdovanotos 5 įspūdingiausias ekspozicijas parengusios bendrovės bei architektai/projektuotojai, įrengę nugalėtojų ekspozicijas.
nuotrauka
2020-06-02 10:01,      papildyta 2020-10-02 15:00, Papildyta pranešimų vaizdo įrašais
Kaip atsitiko, kad viena pagrindinių ekonomikos sričių – statybos, dažnai linksniuojama kaip efektyvumo stokojančių industrijos šakų?
nuotrauka
2020-06-01 10:09
Dėl šiuolaikinių technologijų, net ir karantino metu atsiradę apribojimai nėra kliūtis, norintiems ir toliau sėkmingai organizuoti renginius. Vienas tokių pavyzdžių – Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“ organizuojama statybų paroda „Resta 2020“, kuri šiais metais dalyvius ir lankytojus pasi...
nuotrauka
2020-05-19 11:35
Gyvenimui ir darbui persikėlus į virtualią erdvę, tarptautinė statybų paroda „Resta 2020“ taip pat keičia formatą. Ji keliasi į skaitmeninį pasaulį ir kviečia statybų sektoriaus įmones virtualiai pristatyti savo aktualiausias naujienas vartotojams patogiai ir saugiai – vienoje platformoje, vienu pri...
nuotrauka
2019-05-06 14:44
Prieš penkerius metus VŠĮ „Skaitmeninė statyba“ steigėjai organizavo pirmąją konferenciją „Skaitmeninė statyba 2014“, kuri tapo neatskiriama „Restos“ dalimi. Steigėjų pastangos spartinti BIM diegimą Lietuvoje ir šviesti statybos sektoriaus bendruomenę, pradėjo duoti pirmuosius rezultatus.
nuotrauka
2019-05-03 08:24
Jau trečią kartą iš eilės parodoje RESTA įvyko konkursas „Įspūdingiausios Restos ekspozicijos“, kurio metu komisija išrinko įdomiausių ekspozicijų penketuką – įmones ir ekspozicijų projektų autorius.
nuotrauka
2019-05-02 07:50
Balandžio 25-26 d. Lietuvoje viešėjo Europos statybos pramonės federacijos (FIEC) prezidentas Kjetil Tonning kartu su federacijos technologijų vadove Sue Arundale.
nuotrauka
2019-04-30 14:51
„Restoje“ įvykusio tarptautinio pastolininkų čempionato nugalėtojais tapo UAB „Hotrema“ profesionalai. Antroji liko pastolininkų komanda iš Estijos įmonės „Adelante“, trečioji – įmonės „Arad“ komanda iš Lenkijos.
nuotrauka
2019-04-29 16:50
Jau ketvirtus metus iš eilės VšĮ „Skaitmeninė statyba“ kartu su Lietuvos statybininkų asociacija organizavo konkursą „Lietuvos BIM projektai”, kurio nugalėtojai buvo apdovanoti „Skaitmeninė statyba 2019. Vilnius“ konferencijoje, didžiausios statybų parodos „Resta“ metu. Konkursas yra skirtas išrinkt...

Statybunaujienos.lt » RESTA