2021 rugsėjo 21 d. antradienis, 13:44
Reklama  |  facebook

SBA keičia įmonių pavadinimus ir vizualinį identitetą

2021-03-29 11:56
Į naują plėtros etapą įžengusi SBA keičia savo ir grupės įmonių pavadinimus, atnaujina prekės ženklus, misiją bei vizualinį identitetą. Pokyčiais, kurie daromi konsultuojantis su pasaulinių prekių ženklų kūrėjais, toliau stiprinamas grupės vertybinis integralumas, ryškinama kryptis į globalias rinkas, inovacijas bei akcentuojama strateginė slinktis į žmogų, kaip pagrindinę veiklos ašį.
nuotrauka
SBA Grupės nuotr.


Minimos įmonės
SBA Grupė (buvęs SBA koncernas), UAB
SBA Modular, UAB
SBA Urban (buvusi Urban Inventors), UAB
SBA Modular, UAB
Orientacija į žmones ir inovacijas

SBA transformaciją įkūnys nauja visos grupės misija „Invent Everyday, for the Better“, kurioje koduojamas įsipareigojimas, o kartu ir kvietimas pasitelkus inovacijas kurti sveikesnį, draugiškesnį pasaulį. Įgyvendinant pokyčius oficialiame SBA pavadinime atsisakoma žodžio „koncernas“, rašoma išplatintame pranešime.

„Keičiame oficialų pavadinimą į „SBA Grupė“, o pasaulinėse rinkose naudosime „SBA Group“. Pokyčių imamės įžengę į naują brandos etapą, kurio metu visą energiją nukreipsime į tarptautinę plėtrą. Taip pat iš esmės atnaujiname ir kitų verslų identitetą. Mūsų siekis: viena grupė – viena kultūra. Ją įprasmina „Invent Everyday“ filosofija, kurios esmė – pradėti kiekvieną darbo dieną galvojant, ką aš galiu patobulinti, išrasti, kad pasaulis būtų sveikesnis, pažangesnis ir draugiškesnis. Kartu kreipiame mūsų verslo ideologiją nuo prioriteto „verslas verslui“ į „žmogus žmogui“ ašį. Tai darome ne tik norėdami geriau suprasti savo galutinį klientą, bet ir siekdami pasiūlyti žmonių gyvenimus pozityviai keičiančias idėjas bei sprendimus“, – cituojamas SBA prezidentas Arūnas Martinkevičius.

SBA ženklų ir vizualinio identiteto evoliucija pastaruosius metus buvo rengiama kartu su vienais garsiausių pasaulyje rinkodaros ir prekės ženklų kūrėjais kompanija „LANDOR & FITCH”. Jos klientų sąraše „Apple”, „Barclays“, „BP“ „Microsoft“, „Nike“, „Procter & Gamble“, „Huawei“, „Kellogg’s“, „Kraft Heinz“, „Lego“ ir kitos globalios kompanijos.

Nauji pavadinimai ir vizualinis identitetas

Vykdant pokyčius su minėtos pasaulinės kompanijos Prancūzijos divizionu atnaujintas SBA logotipas: į priekį iškeltas ir vizualiai sustiprintas gerai atpažįstamas SBA simbolis. Taip pat į modernesnį pakeistas senasis logotipo šriftas.

„SBA Group“„Grupės logotipą atnaujinome suteikdami jam lengvumo ir aptakumo, kuriančio žmogiško artumo įspūdį ir atspindinčio grupės tapatybės posūkį. Į priekį iškeltas žinomas ir stiprus ženklas akcentuoja vertybinį užtaisą. Gerai atpažįstamas logotipo spalvas palikome išlaikydami atsakingų inovacijų kodavimą. Kitų mūsų verslų ženklodaroje pakeistos tiek spalvos, tiek grafika, tiek verbalika“, – pokyčius komentavo SBA strateginio marketingo direktorius Nerijus Kalinauskas.

Kaip pranešama, gryninant ir konstruojant kitų SBA įmonių ženklų architektūrą, remtasi trimis esminiais principais. Pirma, siekta sustiprinti atskirų verslų sąsajas su grupe, todėl pavadinimuose atsiranda vienijantis ženklas ir užrašas SBA. Antra, po jų einanti pavadinimo dalis atspindės verslo esmę ir žmogaus gyvenimo sritį, kuriai kuriamas produktas ar paslauga. Trečia – pavadinimas turi būti atpažįstamas ir suprantamas užsienio rinkose.

Pagal šiuos principus baldų gamybos įmones valdanti „SBA baldų kompanija“ pervadinama į „SBA Home“. Naujasis pavadinimas atspindės įmonės veikos esmę – geriau suprasti galutinio vartotojo poreikius ir pasiūlyti pažangias idėjas ir sprendimus tvariems bei žmogui draugiškiems namams. „SBA Home“ valdomų baldų gamybos įmonių pavadinimai nesikeis, bet išlaikant sąsajas su grupe jų logotipai bus unifikuoti grafiškai ir spalvomis bei turės nuorodą į „SBA Home“. Verslo krypčiai parinkta aktyvi žalia spalva pabrėš dinamiką, tvarumą bei žmogus-žmogui kryptį.

Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Urban Inventors“ keičia pavadinimą į „SBA Urban“, referuojantį į geresnių miesto erdvių žmonėms kūrimą. Įmonės plėtojamų dinamiškų ir inovacijomis grįstoms idėjoms atspindėti pasirinkta aktyvi raudonojo greipfruto spalva.

Modulinių daugiaaukščių verslo krypties įmonė „SBA Modular“, sieksianti padaryti proveržį visoje Europoje vystant sveikus ir draugiškus aplinkai pastatus, pavadinimo nekeis, kadangi jis atitinka aukščiau nurodytus kriterijus. Šios verslo krypties stilistikoje dominuos pozityvūs geltoni atspalviai.

Tekstilės sektoriuje SBA valdoma „Utenos trikotažo“ grupė pavadinimo nekeičia, tačiau registruojamas papildomas „SBA Apparel“ prekės ženklas, kuris bus naudojamas kalbant apie tekstilės veiklos kryptį grupės kontekste. Krypties esmė – atsakinga ir tvari drabužių gamyba, geresnei žmonių savijautai. Grupės įmonių „Utenos trikotažas“ bei „Šatrija“ stilistikoje dominuos melsvai žalią turkio spalva, pabrėšianti lengvumą, pusiausvyrą tarp tvarumo ir atsakomybės už pozityvią kliento patirtį.

SBA jau pradėjo naujųjų pavadinimų ir prekės ženklų registravimo procedūras, o galutinai jie bus pakeisti per artimiausius porą mėnesių. Kovo pradžioje SBA grupė pranešė pradėjusi ambicingos plėtros etapą – per trejus metus numato investuoti 300 mln. Eur bei sukurti 800 naujų darbo vietų. 
Statybunaujienos.lt
Objektai. Technologijos. Verslo naujienos

nuotrauka
2021-09-21 07:22
UAB „INSTITA“ įgyvendino unikalų projektą Lietuvoje. Pirmą kartą vandens valymo įrenginiai buvo pastatyti ežero dalyje. Šis projektas, įgyvendintas bendrovės „Dzūkijos vandenys“ užsakymu, Alytaus miestui yra itin svarbus gamtosauginiu požiūriu.
nuotrauka
2021-09-17 13:37
Klaipėdos centrinio pašto rūmų komplekse tikslingiausia yra įkurti daugiafunkcę kultūros erdvę – Klaipėdoje gimusio pasaulinio garso mokslininko astronomo F. W. Argelanderio vardo mokslo ir meno centrą su muziejinėmis, renginių, rezidencijų funkcijomis, įprasminant istorinį palikimą ir orientuojanti...
nuotrauka
2021-09-17 13:30
NT plėtros bendrovė „Sirin Development“ užbaigė Kauno logistikos centro antrąjį statybų etapą. Martinavos kaime, Kauno rajone, greta automagistralės Vilnius-Kaunas, atidaryta 16 tūkst. kv. m ploto sandėlių su administracinėmis patalpomis.
nuotrauka
2021-09-16 12:14
Didžiausio Baltijos šalyse ir Suomijoje greitojo maisto restoranų tinklo „Hesburger“, gavęs reikiamus statybos leidimus, pradeda statyti pirmąjį savo restoraną Druskininkuose, M.K. Čiurlionio g. 78. Naujasis restoranas turėtų pradėti veikti po metų, iš viso į šį projektą planuojama investuoti 1,3 ml...
nuotrauka
2021-09-16 12:00
Rugsėjo 15 d. gautas Vilniaus m. savivaldybės leidimas DHL skubių siuntų terminalo statyboms Vilniaus oro uosto teritorijoje. Terminalo statybų build-to-suit tipo projektą valdo investicinės bendrovės UAB „Eika Asset Management“ (EAM) fondas UAB „Eika Real Estate Fund“ (EREF), kuris per II platinimo...
nuotrauka
2021-09-16 11:48
Ant Tauro kalno sostinėje kuriamo naujo, modernaus ir daugiafunkcio meno centro – Nacionalinė koncertų salės „Tautos namai“ naujienos – projekto eiga ir tikslai nuo šiol bus skelbiami naujoje interneto svetainėje.
nuotrauka
2021-09-16 10:21
Įmonių grupė „Panevėžio keliai“, efektyvindama veiklą ir reaguodama į rinką, pertvarko dalį įmonių. Per artimiausius mėnesius bus įgyvendinti Grupei priklausančių kelių infrastruktūros įmonių pokyčiai, po kurių bus išgrynintas veikiančių įmonių portfelis, konsoliduotos kompetencijos ir atsakomybės.
nuotrauka
2021-09-16 10:00
Rugsėjo pradžioje rekonstrukcijai uždarytame Palangos oro uoste bus atnaujintas ne tik kilimo ir tūpimo takas, peronas ir riedėjimo takas – rekonstrukcijos metu diegiami tvarūs inžineriniai sprendimai, dėl kurių visi procesai taps draugiškesni aplinkai.
nuotrauka
2021-09-15 11:42
Aplinkos ministerija sugriežtino atliekų deginimo metu susidariusių nepavojingųjų pelenų ir šlako atliekų tvarkymo reikalavimus. Nuo šiol šias atliekas bus galima saugiai panaudoti keliams tiesti, pastatų pamatams, šalinamų atliekų sluoksniams perdengti, sąvartynų uždarymui ir laikiniems keliams juo...
nuotrauka
2021-09-15 10:12
Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Darnu Group“ prekybinių biuro sandėlių plėtrai (angl. stock office) įsigijo 1,7 ha sklypą sostinės Gariūnų gatvėje.
nuotrauka
2021-09-15 07:00
„Naresta“ pranešė pasirašiusi rangos sutartį su įmonės „Lords LB Asset Management“ valdomam fondui „LB Special Fund IV“ priklausančia bendrove „Orkela“.
nuotrauka
2021-09-14 06:32
Klaipėdoje atidaryta atnaujinta, šiuolaikinius reikalavimus atitinkanti ir moderni sporto bazė – Paryžiaus Komunos gatvėje esanti Klaipėdos futbolo mokykla.
nuotrauka
2021-09-13 05:56
Balta stogo danga dengtas žaliausias Lietuvoje logistikos centras WESTHUB visą eksploatacijai reikalingą energiją planuoja gauti iš saulės elektrinės, sumontuotos ant stogo. Dėl specialios stogo dangos „RENOLIT ALKORPLAN Bright“ šio pastato energinis naudingumas yra kur kas aukštesnis – tokie stogai...
nuotrauka
2021-09-07 14:19
Įmonių grupė „KG Constructions Group“ įsteigė dvi antrines įmones – „KGC Facades UK Ltd“ Jungtinėje Karalystėje, kuri atsakinga už pardavimų plėtrą ir projektų įgyvendinimą, bei projektavimo įmonę „KGC Switzerland AG“ Šveicarijoje, kuri atsakinga už projektavimą, o ateityje ir už projektų vykdymą vi...
nuotrauka
2021-09-07 10:12
Pramoninėms sostinės vietoms transformuojantis į darnias miesto zonas, Drujos g. 2 esantį pramoninės paskirties pastatą rengiamasi rekonstruoti į administracinį, o jo projektiniai pasiūlymai netrukus nuotoliniu būdu bus pristatyti visuomenei.
nuotrauka
2021-09-06 13:56
Tarptautinis viešbučių tinklas „Accor“ plečia visame pasaulyje žinomų prekių ženklų portfelį Baltijos regione. Tinklas pasirašė sutartį su UAB „Ramusis pamarys“ dėl naujo „Mercure“ viešbučio Klaipėdoje.
nuotrauka
2021-09-06 07:00,      papildyta 2021-09-14 21:36, Papildyta nuotraukomis
Visi pokyčiai – dideli ar mažesni, esminiai ar mažareikšmiai – turi turėti patikimą, išbandytą atramą. 25-tus metus rinkoje veikiančioje UAB „Empower-Fidelitas“ pasikeitė vadovai. Generaliniu direktoriumi tapęs Artūras Lapinskas sako, kad didelių pokyčių artimiausiu laiku neplanuoja, tačiau perspekt...
nuotrauka
2021-09-06 06:45
Daugiau nei 500 km ilgio fizinio barjero įrengimo projektas bus įgyvendinamas dviem etapais, o pirmieji darbai svarbiausiame 100 km ruože prasidės jau rugsėjo antroje pusėje. Taip šeštadienį, rugsėjo 4 d., nusprendė Fizinio barjero prie sienos su Baltarusija projekto priežiūros komisija, patvirtinus...
nuotrauka
2021-09-03 15:47
Buvusio Šv. Jokūbo ligoninės komplekso teritorijoje tarp Vasario 16-osios, J. Tumo-Vaižganto, A. Goštauto g. ir Lukiškių a. prasideda rekonstrukcijos ir statybos darbai, kuriuos baigus duris atvers viešbučio pastatų kompleksas, administracinės paskirties pastatai, restoranai, kavinės ir parduotuvės....
nuotrauka
2021-09-02 15:10
Vykdydama investavimo strategiją nekilnojamojo turto rinkoje Baltijos šalyse, „BTA Baltic Insurance Company AAS“ (toliau – BTA) sudarė reikšmingą sandorį su statybų bendrove „YIT“ dėl penkių daugiabučių nuomai statybos Baltijos šalyse. Šis sandoris – iki šiol didžiausias šiame sektoriuje.

Statybunaujienos.lt » Objektai. Technologijos. Verslo naujienos