2024 gegužės 28 d. antradienis, 19:30
Reklama  |  facebook

SBA keičia įmonių pavadinimus ir vizualinį identitetą

2021-03-29 11:56
Į naują plėtros etapą įžengusi SBA keičia savo ir grupės įmonių pavadinimus, atnaujina prekės ženklus, misiją bei vizualinį identitetą. Pokyčiais, kurie daromi konsultuojantis su pasaulinių prekių ženklų kūrėjais, toliau stiprinamas grupės vertybinis integralumas, ryškinama kryptis į globalias rinkas, inovacijas bei akcentuojama strateginė slinktis į žmogų, kaip pagrindinę veiklos ašį.
nuotrauka
SBA Grupės nuotr.


Minimos įmonės
SBA Grupė (buvęs SBA koncernas), UAB
SBA Modular, UAB
SBA Urban (buvusi Urban Inventors), UAB
SBA Modular, UAB
Orientacija į žmones ir inovacijas

SBA transformaciją įkūnys nauja visos grupės misija „Invent Everyday, for the Better“, kurioje koduojamas įsipareigojimas, o kartu ir kvietimas pasitelkus inovacijas kurti sveikesnį, draugiškesnį pasaulį. Įgyvendinant pokyčius oficialiame SBA pavadinime atsisakoma žodžio „koncernas“, rašoma išplatintame pranešime.

„Keičiame oficialų pavadinimą į „SBA Grupė“, o pasaulinėse rinkose naudosime „SBA Group“. Pokyčių imamės įžengę į naują brandos etapą, kurio metu visą energiją nukreipsime į tarptautinę plėtrą. Taip pat iš esmės atnaujiname ir kitų verslų identitetą. Mūsų siekis: viena grupė – viena kultūra. Ją įprasmina „Invent Everyday“ filosofija, kurios esmė – pradėti kiekvieną darbo dieną galvojant, ką aš galiu patobulinti, išrasti, kad pasaulis būtų sveikesnis, pažangesnis ir draugiškesnis. Kartu kreipiame mūsų verslo ideologiją nuo prioriteto „verslas verslui“ į „žmogus žmogui“ ašį. Tai darome ne tik norėdami geriau suprasti savo galutinį klientą, bet ir siekdami pasiūlyti žmonių gyvenimus pozityviai keičiančias idėjas bei sprendimus“, – cituojamas SBA prezidentas Arūnas Martinkevičius.

SBA ženklų ir vizualinio identiteto evoliucija pastaruosius metus buvo rengiama kartu su vienais garsiausių pasaulyje rinkodaros ir prekės ženklų kūrėjais kompanija „LANDOR & FITCH”. Jos klientų sąraše „Apple”, „Barclays“, „BP“ „Microsoft“, „Nike“, „Procter & Gamble“, „Huawei“, „Kellogg’s“, „Kraft Heinz“, „Lego“ ir kitos globalios kompanijos.

Nauji pavadinimai ir vizualinis identitetas

Vykdant pokyčius su minėtos pasaulinės kompanijos Prancūzijos divizionu atnaujintas SBA logotipas: į priekį iškeltas ir vizualiai sustiprintas gerai atpažįstamas SBA simbolis. Taip pat į modernesnį pakeistas senasis logotipo šriftas.

„SBA Group“„Grupės logotipą atnaujinome suteikdami jam lengvumo ir aptakumo, kuriančio žmogiško artumo įspūdį ir atspindinčio grupės tapatybės posūkį. Į priekį iškeltas žinomas ir stiprus ženklas akcentuoja vertybinį užtaisą. Gerai atpažįstamas logotipo spalvas palikome išlaikydami atsakingų inovacijų kodavimą. Kitų mūsų verslų ženklodaroje pakeistos tiek spalvos, tiek grafika, tiek verbalika“, – pokyčius komentavo SBA strateginio marketingo direktorius Nerijus Kalinauskas.

Kaip pranešama, gryninant ir konstruojant kitų SBA įmonių ženklų architektūrą, remtasi trimis esminiais principais. Pirma, siekta sustiprinti atskirų verslų sąsajas su grupe, todėl pavadinimuose atsiranda vienijantis ženklas ir užrašas SBA. Antra, po jų einanti pavadinimo dalis atspindės verslo esmę ir žmogaus gyvenimo sritį, kuriai kuriamas produktas ar paslauga. Trečia – pavadinimas turi būti atpažįstamas ir suprantamas užsienio rinkose.

Pagal šiuos principus baldų gamybos įmones valdanti „SBA baldų kompanija“ pervadinama į „SBA Home“. Naujasis pavadinimas atspindės įmonės veikos esmę – geriau suprasti galutinio vartotojo poreikius ir pasiūlyti pažangias idėjas ir sprendimus tvariems bei žmogui draugiškiems namams. „SBA Home“ valdomų baldų gamybos įmonių pavadinimai nesikeis, bet išlaikant sąsajas su grupe jų logotipai bus unifikuoti grafiškai ir spalvomis bei turės nuorodą į „SBA Home“. Verslo krypčiai parinkta aktyvi žalia spalva pabrėš dinamiką, tvarumą bei žmogus-žmogui kryptį.

Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Urban Inventors“ keičia pavadinimą į „SBA Urban“, referuojantį į geresnių miesto erdvių žmonėms kūrimą. Įmonės plėtojamų dinamiškų ir inovacijomis grįstoms idėjoms atspindėti pasirinkta aktyvi raudonojo greipfruto spalva.

Modulinių daugiaaukščių verslo krypties įmonė „SBA Modular“, sieksianti padaryti proveržį visoje Europoje vystant sveikus ir draugiškus aplinkai pastatus, pavadinimo nekeis, kadangi jis atitinka aukščiau nurodytus kriterijus. Šios verslo krypties stilistikoje dominuos pozityvūs geltoni atspalviai.

Tekstilės sektoriuje SBA valdoma „Utenos trikotažo“ grupė pavadinimo nekeičia, tačiau registruojamas papildomas „SBA Apparel“ prekės ženklas, kuris bus naudojamas kalbant apie tekstilės veiklos kryptį grupės kontekste. Krypties esmė – atsakinga ir tvari drabužių gamyba, geresnei žmonių savijautai. Grupės įmonių „Utenos trikotažas“ bei „Šatrija“ stilistikoje dominuos melsvai žalią turkio spalva, pabrėšianti lengvumą, pusiausvyrą tarp tvarumo ir atsakomybės už pozityvią kliento patirtį.

SBA jau pradėjo naujųjų pavadinimų ir prekės ženklų registravimo procedūras, o galutinai jie bus pakeisti per artimiausius porą mėnesių. Kovo pradžioje SBA grupė pranešė pradėjusi ambicingos plėtros etapą – per trejus metus numato investuoti 300 mln. Eur bei sukurti 800 naujų darbo vietų. 
Statybunaujienos.ltObjektai. Technologijos. Verslas

nuotrauka
2024-05-28 10:40
Nekilnojamojo turto plėtros kompanija „Hanner“ didina dukterinės bendrovės „Lvovo projektai“ įstatinį kapitalą nuo 300 tūkst. iki 50 mln. eurų. Šiuo žingsniu siekiama efektyvinti įmonių grupės struktūrą ir Latvijoje uždirbtą kapitalą reinvestuoti Lietuvoje.
nuotrauka
2024-05-28 09:57
Apsaugos paslaugas teikianti bendrovė „Eurocash1" ir „Panevėžio statybos tresto" (PST) valdoma įmonė „Šeškinės projektai" pasirašė sutartį dėl daugiau nei 800 kv. m ploto biuro erdvių verslo centre „U219", Vilniuje. Jose įsikurs „Eurocash1" pagrindinė būstinė Baltijos šalyse.
nuotrauka
2024-05-27 14:50
Investicijų valdymo įmonė „Demus Asset Management“ valdomas uždarojo tipo fondas „Victory Development Venture“ įsigijo naują projektą – „Ežero takais by Citus“. Iš viso į projektą ketinama investuoti 8 mln. eurų, iš informuotųjų investuotojų „Demus Asset Management“ pritraukė 2 mln. eurų.
nuotrauka
2024-05-27 10:26
Naujausia, šių metų gegužės mėnesį atlikta Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos (LNTPA) narių apklausa rodo, kad nekilnojamojo turto (NT) verslas labiausiai tiki būsto rinka ir būtent šiame sektoriuje kreips didesnę dalį savo investicijų. Neapibrėžtumo kupinoje rinkoje NT plėtotojai vis ...
nuotrauka
2024-05-27 09:40
Generalinė rangos įmonė „Conres“ pradėjo „Ukmergės pramonės parko“ plėtros I etapo statybos darbus. Penktadienį, simbolinės laiko kapsulės įkasimu, pažymėta šio projekto pradžia. Naujose gamybinėse patalpose įsikurs viena iš grupės įmonių – „Stansefabrikken“.
nuotrauka
2024-05-24 11:36
Per pirmąsias tris savaites nuo finansinės priemonės „Milijardas verslui" starto įmonės suskubo aktyviai teikti paraiškas finansavimui gauti. Nacionalinė plėtros įstaiga INVEGA sulaukė 25 paraiškų paskoloms, kurių bendra prašoma suma viršija 1 mlrd. eurų, tad nuo šiol klientų teikiamos paraiškos sko...
nuotrauka
2024-05-23 13:36
Didžiausia pasaulyje lanksčiai nuomojamų įrengtų darbo vietų kompanija IWG, kuriai priklauso biurų nuomos tinklas „Regus", verslo centre „U219" Vilniuje steigia naują darbo erdvę. Joje bus sukurtos hibridiniam darbui pritaikytos darbo vietos, privatūs biurai, posėdžių salės ir kūrybinės erdvės. Biur...
nuotrauka
2024-05-23 10:47
„Pro Kapital Lietuva" pasirinko finansinį partnerį plėtojamo aukščiausios klasės NT projekto Vilniaus senamiestyje įgyvendinimui – pasirašyta sutartis su „Šiaulių banku" dėl 13,2 mln. eurų paskolos.
nuotrauka
2024-05-22 17:24
„EIKA Development" valdomame, naujai statomame verslo centre „Jasinskio 2" daugiau nei pusė ploto jau yra išnuomota: čia įsikurs advokatų kontora „Ellex Valiūnas" bei į kokybiškas, modernias patalpas kelsis ir Nyderlandų karalystės ambasada, kuri sudarė sutartį dėl 552 kv. m ploto patalpų nuomos.
nuotrauka
2024-05-22 09:29
Panevėžio miesto savivaldybės užsibrėžta ambicija mieste įkurti profesionalaus, šiuolaikinio meno erdvę, virsta realybe: jau kitą savaitę duris atvers pasaulinio garso menininko, daugiafunkcionalisto Stasio Eidrigevičiaus menų centras, pavadintas Stasys Museum.
nuotrauka
2024-05-21 14:36
Investicija į nekilnojamąjį turtą (NT) lietuviams visada buvo viliojantis pasirinkimas, tai atskleidė ir pandemija, kai dažnas puolė ieškoti antro būsto pajūryje ar sodybos užmiestyje. Pranešime cituojamas NT ekspertas Marius Bružas sako, kad nors šis bumas jau praėjo, išskirtinio būsto poreikis yra...
nuotrauka
2024-05-21 13:13
Nekilnojamojo turto plėtros kompanija „Hanner“ verslo centro „Business Stadium Central“ vidaus inžinerinių sistemų montavimo rangovais pasirinko Lietuvos įmones „Aktinis“, „Todera“, „Ivalta“, „PoolPro“. Bendra su rangovais sudarytų sutarčių vertė – 5,6 mln. eurų.
nuotrauka
2024-05-21 12:56
Kada prekybos centras gali vadintis tvariu? Ar tam užtenka deramai surūšiuoti atliekas ir pakeisti lemputes? Vienas iš technologiškai pažangiausių „Nordika“ tvarumo aspektų – R8 tech įrankio, kuris paremtas dirbtiniu intelektu, naudojimas. Ši automatizavimo sistema valdo prekybos centro šildymo, vė...
nuotrauka
2024-05-21 09:50
Dar prieš kelerius metus prie rekordinio efektyvumo saulės elementų kūrimo prisidėję Kauno technologijos universiteto (KTU) chemikai šiemet išradimą dar patobulino. Pasak jų, tai – itin svarbus žingsnis link naujos kartos saulės elementų gamybos.
nuotrauka
2024-05-21 07:11
Apie 40 % visų šalčio tiltų pastate susidaro dėl sienų ir kolonų. Ir tai lemia apie 10 % šildymo energijos nuostolių. Vokietijos įmonė SCHÖCK BAUTEILE GmbH sukūrė ir rinkai pasiūlė tvarių, patogių ir aukštos kokybės sprendimų – SCHÖCK SCONNEX gaminių asortimentą, prisidedantį prie tvaraus pastato ko...
nuotrauka
2024-05-20 14:25
Tankiai gyvenamame Vilniaus Pašilaičių rajone atsiras dar vienas valstybinis lopšelis-darželis, kurį galės lankyti 280 vaikų. Projektui jau išduotas statybą leidžiantis dokumentas ir, jei procesas vyks sklandžiai, statyba turėtų prasidėti iki kitų metų ir trukti apie dvejus metus. Priimti vaikus dar...
nuotrauka
2024-05-20 11:09
Oficialiai pažymėtas Tauragės daugiafunkcės arenos antrasis statybų etapas – į būsimus sporto ir kultūros centro pamatus įkasta simbolinė laiko kapsulė ateities kartoms. Tikimasi, kad itin laukta ir regionui svarbi arena įneš dar daugiau kultūros ir galimybių sportuoti į visos apskrities gyvenimą. ...
nuotrauka
2024-05-20 10:51
Ekonomikos ir inovacijų ministerija investuoja į Lietuvoje veikiančių verslo paslaugų centrų modernizavimą. Skelbiamas 2,4 mln. eurų kvietimas teikti projektų įgyvendinimo planus verslo paslaugų centrams, norintiems automatizuoti savo veiklos procesus.
nuotrauka
2024-05-17 07:46
Rekonstruotas Kauno apskrities VPK Kauno miesto Nemuno policijos komisariato pastatas. Atlikti rekonstrukcijos darbai kainavo apie 1,2 mln. Eur.
nuotrauka
2024-05-15 08:46
Aukštaitijos sostinėje toliau tęsiami tarptautinės plaukimo federacijos (FINA) standartus atitiksiančio daugiafunkcio sporto ir sveikatingumo centro „Aukštaitija“ rekonstravimo darbai. Kyla priestatas, kuriame bus įrengtas 10-ies takelių, 50 metrų ilgio tarptautinius standartus atitinkantis baseinas...

Statybunaujienos.lt » Objektai. Technologijos. Verslas