2023 gruodžio 9 d. šeštadienis, 6:35
Reklama  |  facebook

SBA keičia įmonių pavadinimus ir vizualinį identitetą

2021-03-29 11:56
Į naują plėtros etapą įžengusi SBA keičia savo ir grupės įmonių pavadinimus, atnaujina prekės ženklus, misiją bei vizualinį identitetą. Pokyčiais, kurie daromi konsultuojantis su pasaulinių prekių ženklų kūrėjais, toliau stiprinamas grupės vertybinis integralumas, ryškinama kryptis į globalias rinkas, inovacijas bei akcentuojama strateginė slinktis į žmogų, kaip pagrindinę veiklos ašį.
nuotrauka
SBA Grupės nuotr.


Minimos įmonės
SBA Grupė (buvęs SBA koncernas), UAB
SBA Modular, UAB
SBA Urban (buvusi Urban Inventors), UAB
SBA Modular, UAB
Orientacija į žmones ir inovacijas

SBA transformaciją įkūnys nauja visos grupės misija „Invent Everyday, for the Better“, kurioje koduojamas įsipareigojimas, o kartu ir kvietimas pasitelkus inovacijas kurti sveikesnį, draugiškesnį pasaulį. Įgyvendinant pokyčius oficialiame SBA pavadinime atsisakoma žodžio „koncernas“, rašoma išplatintame pranešime.

„Keičiame oficialų pavadinimą į „SBA Grupė“, o pasaulinėse rinkose naudosime „SBA Group“. Pokyčių imamės įžengę į naują brandos etapą, kurio metu visą energiją nukreipsime į tarptautinę plėtrą. Taip pat iš esmės atnaujiname ir kitų verslų identitetą. Mūsų siekis: viena grupė – viena kultūra. Ją įprasmina „Invent Everyday“ filosofija, kurios esmė – pradėti kiekvieną darbo dieną galvojant, ką aš galiu patobulinti, išrasti, kad pasaulis būtų sveikesnis, pažangesnis ir draugiškesnis. Kartu kreipiame mūsų verslo ideologiją nuo prioriteto „verslas verslui“ į „žmogus žmogui“ ašį. Tai darome ne tik norėdami geriau suprasti savo galutinį klientą, bet ir siekdami pasiūlyti žmonių gyvenimus pozityviai keičiančias idėjas bei sprendimus“, – cituojamas SBA prezidentas Arūnas Martinkevičius.

SBA ženklų ir vizualinio identiteto evoliucija pastaruosius metus buvo rengiama kartu su vienais garsiausių pasaulyje rinkodaros ir prekės ženklų kūrėjais kompanija „LANDOR & FITCH”. Jos klientų sąraše „Apple”, „Barclays“, „BP“ „Microsoft“, „Nike“, „Procter & Gamble“, „Huawei“, „Kellogg’s“, „Kraft Heinz“, „Lego“ ir kitos globalios kompanijos.

Nauji pavadinimai ir vizualinis identitetas

Vykdant pokyčius su minėtos pasaulinės kompanijos Prancūzijos divizionu atnaujintas SBA logotipas: į priekį iškeltas ir vizualiai sustiprintas gerai atpažįstamas SBA simbolis. Taip pat į modernesnį pakeistas senasis logotipo šriftas.

„SBA Group“„Grupės logotipą atnaujinome suteikdami jam lengvumo ir aptakumo, kuriančio žmogiško artumo įspūdį ir atspindinčio grupės tapatybės posūkį. Į priekį iškeltas žinomas ir stiprus ženklas akcentuoja vertybinį užtaisą. Gerai atpažįstamas logotipo spalvas palikome išlaikydami atsakingų inovacijų kodavimą. Kitų mūsų verslų ženklodaroje pakeistos tiek spalvos, tiek grafika, tiek verbalika“, – pokyčius komentavo SBA strateginio marketingo direktorius Nerijus Kalinauskas.

Kaip pranešama, gryninant ir konstruojant kitų SBA įmonių ženklų architektūrą, remtasi trimis esminiais principais. Pirma, siekta sustiprinti atskirų verslų sąsajas su grupe, todėl pavadinimuose atsiranda vienijantis ženklas ir užrašas SBA. Antra, po jų einanti pavadinimo dalis atspindės verslo esmę ir žmogaus gyvenimo sritį, kuriai kuriamas produktas ar paslauga. Trečia – pavadinimas turi būti atpažįstamas ir suprantamas užsienio rinkose.

Pagal šiuos principus baldų gamybos įmones valdanti „SBA baldų kompanija“ pervadinama į „SBA Home“. Naujasis pavadinimas atspindės įmonės veikos esmę – geriau suprasti galutinio vartotojo poreikius ir pasiūlyti pažangias idėjas ir sprendimus tvariems bei žmogui draugiškiems namams. „SBA Home“ valdomų baldų gamybos įmonių pavadinimai nesikeis, bet išlaikant sąsajas su grupe jų logotipai bus unifikuoti grafiškai ir spalvomis bei turės nuorodą į „SBA Home“. Verslo krypčiai parinkta aktyvi žalia spalva pabrėš dinamiką, tvarumą bei žmogus-žmogui kryptį.

Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Urban Inventors“ keičia pavadinimą į „SBA Urban“, referuojantį į geresnių miesto erdvių žmonėms kūrimą. Įmonės plėtojamų dinamiškų ir inovacijomis grįstoms idėjoms atspindėti pasirinkta aktyvi raudonojo greipfruto spalva.

Modulinių daugiaaukščių verslo krypties įmonė „SBA Modular“, sieksianti padaryti proveržį visoje Europoje vystant sveikus ir draugiškus aplinkai pastatus, pavadinimo nekeis, kadangi jis atitinka aukščiau nurodytus kriterijus. Šios verslo krypties stilistikoje dominuos pozityvūs geltoni atspalviai.

Tekstilės sektoriuje SBA valdoma „Utenos trikotažo“ grupė pavadinimo nekeičia, tačiau registruojamas papildomas „SBA Apparel“ prekės ženklas, kuris bus naudojamas kalbant apie tekstilės veiklos kryptį grupės kontekste. Krypties esmė – atsakinga ir tvari drabužių gamyba, geresnei žmonių savijautai. Grupės įmonių „Utenos trikotažas“ bei „Šatrija“ stilistikoje dominuos melsvai žalią turkio spalva, pabrėšianti lengvumą, pusiausvyrą tarp tvarumo ir atsakomybės už pozityvią kliento patirtį.

SBA jau pradėjo naujųjų pavadinimų ir prekės ženklų registravimo procedūras, o galutinai jie bus pakeisti per artimiausius porą mėnesių. Kovo pradžioje SBA grupė pranešė pradėjusi ambicingos plėtros etapą – per trejus metus numato investuoti 300 mln. Eur bei sukurti 800 naujų darbo vietų. 
Statybunaujienos.ltObjektai. Technologijos. Verslas

nuotrauka
2023-12-08 10:59
Vienos didžiausių Lietuvoje kelių tiesimo bendrovių UAB „Fegda“ generaliniu direktoriumi paskirtas Jonas Jablonskis. Iki šiol ir UAB „Fegda“, ir UAB „Fegda grupė“ vadovavęs Gediminas Gribulis tęsia darbą kaip įmonių grupės generalinis direktorius ir toliau koncentruosis ties strateginiais įmonių gru...
nuotrauka
2023-12-08 10:50
90 proc. vadovų mano, kad tvarumas yra svarbus, tačiau tvarumo strategiją turi vos 60 proc. įmonių. Anot „Deloitte“, įtraukią kultūrą turinčios įmonės yra 27 proc. pelningesnės ir 22 proc. produktyvesnės. Tad kodėl kone pusė organizacijų vis dar atidėlioja tvarumo strategijos kūrimą ir integravimą?
nuotrauka
2023-12-08 09:41
Per sausį-lapkritį šiemet Lietuvoje buvo įsteigta 14681 nauja įmonė, bankrutavo 872. Daugiausia naujų bendrovių sukuriama paslaugų, prekybos ir statybų sektoriuose. 22 proc. visų bankrutavusių įmonių yra statybų bendrovės. Naujų įmonių vadovų kreditingumo analizė parodė, kad beveik 800 iš jų yra asm...
nuotrauka
2023-12-07 14:28
2023 metams artėjant į pabaigą šalies nekilnojamojo turto (NT) sandorių rinkoje dar labiau įsivyravo pasyvios nuotaikos. Įregistruotus NT sandorius analizuojančio Registrų centro analitikų teigimu, mažėjantis NT sandorių skaičius atspindi šalyje vyraujančias makroekonomines tendencijas ir gyventojų ...
nuotrauka
2023-12-06 10:51
Profesinio mokymo įstaigų ir verslo bendradarbiavimas, rodos, yra neišvengiamas – kasmet darbo rinką papildo apie 20 tūkst. naujų specialistų, kurie iki tol išbando savo jėgas praktikos ar pameistrystės metu. Vis dėlto, tik trečdalis šalies įmonių noriai ir aktyviai bendradarbiauja su profesinio mok...
nuotrauka
2023-12-06 10:27
Nestandartinių inžinerinių įrenginių ir mechanizmų projektavimo bei gamybos įmonė „Arginta Engineering" plečiasi ir ieško net 50 naujų darbuotojų. „Į naują gamyklą Panevėžyje investavome daugiau nei 8 mln. eurų. O per pastaruosius dvejus metus mūsų komanda Lietuvoje papildė daugiau nei 100 naujų spe...
nuotrauka
2023-12-05 12:40
Šiandien, gruodžio 5-ąją, parašus ant bendradarbiavimo sutarties padėjo Kauno technologijos universiteto (KTU) rektorius Eugenijus Valatka ir Lietuvos futbolo federacijos (LFF) prezidentas Edgaras Stankevičiaus.
nuotrauka
2023-12-01 14:09
Nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovės „Realco“ duomenimis, šių metų lapkričio mėnesį Vilniaus pirminėje NT rinkoje parduotas 171 naujas būstas ir fiksuota 15 sutarčių nutraukimų. Iš visų praėjusį mėnesį parduotų būstų 30 buvo rezervuoti ankstesniais mėnesiais, o į lapkričio statistiką įtraukti ...
nuotrauka
2023-12-01 10:07
Sostinės Savanorių prospekte esančiame sklype simboliniu kapsulės įkasimu pradedamos pirmųjų socialinių dirbtuvių ir dienos užimtumo centro statybos. Juose intelekto ar psichosocialinę negalią turintys žmonės vykdys socialinį verslą: daigins augalus, gamins biohumusą, lies žvakes, megs šviesą atspin...
nuotrauka
2023-11-30 09:55
Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka kartu su Kultūros paveldo departamentu prie Kultūros ministerijos (KPD) įgyvendina projektą „Kultūros paveldo informacinių sistemų konsolidavimas ir modernizavimas“.
nuotrauka
2023-11-29 12:41
Kultūros infrastruktūros objektų savininkai ir valdytojai kviečiami teikti projektų įgyvendinimo planus ir pretenduoti į paramą objektui atnaujinti.
nuotrauka
2023-11-28 12:23
Tęsdamas ilgalaikį bendradarbiavimą, „Luminor" bankas suteikė 10,4 mln. eurų ilgalaikę paskolą vienai didžiausių nekilnojamojo turto plėtotojų Baltijos šalyse „Sirin Development", plėtojančiai A klasės logistikos parką „Rumbula" Rygoje. Projektas buvo įgyvendinamas keliais etapais – ketvirtasis 28 t...
nuotrauka
2023-11-28 11:58
Neseniai užbaigtas, daugiau nei 6 mln. eurų kainavęs naujausias Kauno technologijos universiteto (KTU) projektas – tarpdisciplininio prototipavimo laboratorijų centras „M-Lab“. Mokslininkų poreikius atliepiančios aukšto lygio laboratorijos, poilsio ir susitikimų erdvės bei įvairūs technologiniai spr...
nuotrauka
2023-11-27 10:01
Sąnaudų požiūriu gyvenamųjų ir negyvenamųjų pastatų statyba nuo šių metų rugsėjo mėnesio atpigo po 0,5 proc., o pastatų remontas – 0,4 proc.
nuotrauka
2023-11-27 09:28
Daugiau nei ketvirtį amžiaus – nuo 1996 metų Vilniaus miestą planavusi ir jo skaitmenizavimo procesus vysčiusi bendrovė „Vilniaus planas“ keičia vizualinį identitetą – nuo šiol ji tampa „ID Vilnius“.
nuotrauka
2023-11-24 16:17
Tarptautinis Šiaulių oro uostas šią savaitę paskelbė turimo paskutinio laisvo žemės sklypo aukcioną, kuris įvyks gruodžio 18 d. Į jį tikimasi pritraukti logistikos ar sandėliavimo veikla užsiimantį investuotoją. Oro uosto vadovė Aurelija Kuezada teigia, kad atsižvelgiant į oro uostų specifiką, tokia...
nuotrauka
2023-11-24 09:56
Didžiausias Baltijos šalyse privataus kapitalo fondų valdytojas „BaltCap" nutraukė sutartį su fondo „BaltCap Infrastructure Fund" (BInF) partneriu Šarūnu Stepukoniu ir kreipėsi į teisėsaugą po to, kai BInF finansų direktoriai nustatė veiklos pažeidimų tvarkant jo vadovaujamo fondo finansus. Vadovav...
nuotrauka
2023-11-24 09:35
„Ruukki Construction“, priklausanti „SSAB“ grupei, statybos bendrovė „Peab“ bei nekilnojamojo turto bendrovė „Wihlborgs“ Lunde (Švedija) pristato pirmąjį pasaulyje pastatą, kurio statyboms buvo naudojamas plienas, pagamintas nenaudojant iškastinio kuro. Pastato sienų ir stogo konstrukcijas suprojekt...
nuotrauka
2023-11-24 07:56
Statyba paprastai orientuota į žmogų. Statybos ir rekonstravimo darbai Lietuvos zoologijos sode Kaune įvedė dar vieną, patį svarbiausią šiame objekte elementą – gyvūnus. Tad įmonei STATYBOS RITMAS, šio projekto generaliniam rangovui, teko įgyvendinti netradicinį projektą.
nuotrauka
2023-11-23 13:28
Vievyje oficialiai atidaryti senjorų globos namai „Gemma" Vievio namai, kuriuose jau apsigyveno pirmieji senjorai. Tarp jų – ir Amerikos lietuvė, atvykusi tiesiai iš oro uosto. Kone 5 tūkst. kv. m ploto komplekse galės apsigyventi 160 senjorų.

Statybunaujienos.lt » Objektai. Technologijos. Verslas