2024 liepos 13 d. šeštadienis, 22:03
Reklama  |  facebook

Specialistai pataria, kaip išsirinkti ir prižiūrėti svetainės baldus

2020-10-21 13:11
Svetainė – patalpa, kurioje susiburia visi šeimos nariai, kurioje renkasi draugai bei giminaičiai, vieta, kurioje mes poilsiaujame ir bendraujame. Visiškai natūralu, kad siekiant jaukiai jaustis tokioje svarbioje aplinkoje – reikia suderinti labai daug smulkmenų, apgalvoti labai daug niuansų bei analizuoti funkcionalumo aspektus. Tam, kad svetainė būtų ne tik estetiškai patraukli, tačiau taip pat ir funkcionali, lengvai prižiūrima, jauki.
nuotrauka
UAB „Deinava“ svetainės baldai


Minimos įmonės
Deinava, UAB

Svetainės erdvės komponavimas prasideda nuo sienų, lubų bei grindų dekoro. Sekantis žingsnis – baldai, prie kurių derinami visi kiti smulkūs akcentai padedantys erdvėje išlaikyti harmoniją. O kaip atrodo svetainės baldai? Kuo jie skiriasi nuo miegamojo baldų ir kodėl svarbu ne tik tinkamai pasirinkti, tačiau ir tinkamai prižiūrėti?

Svetainės baldų pasirinkimas: 7 svarbiausi kriterijai

Svetainės baldai – labai įvairūs, tad kiekvienas gali rasti tiek komplektą, tiek atskirą baldą pagal savo poreikius. Pasiūla atrodo per plati? Konsultuokitės su specialistais, kurie pagal Jūsų poreikius pasiūlys tinkamiausius baldus. O kad paieškos su profesionalais būtų greitesnės ir paprastesnės – nurodysime svarbiausius 7 kriterijus, kuriuos įvertinę rasite tobulus baldus tobulai svetainės patalpai.

1. BALDŲ KOMPOZICIJOS KŪRIMAS

Bet kokios erdvės komponavimas prasideda nuo idėjos. Ji gali būti kuriama Jūsų galvoje arba galima pasinaudoti kompiuterinėmis programomis, kurios pagreitina ir supaprastina baldų pasirinkimo darbus. Išmatuokite kambarį, paskirstykite erdves: vienos skirtos poilsiui, kitos – valgymui, trečios – mokslams… Paprastas ir greitas kompozicijos kūrimas – baldų išdėstymo perteikimas popieriuje. Tokiu atveju bus paprasčiau įvertinti – kokie svetainės baldai Jums yra reikalingi.

2. SVETAINĖJE KURIAMAS STILIUS

Svetainės baldai internetu pasirenkami įvertinus ir stiliaus niuansus. Deinava siūlo skirtingų stilių baldus, kad kiekvienas rastų jam labiausiai tinkamus. Gal Jums labiausiai patinka romantiškasis provanso stilius? Gal vintage? Šiuo metu labai mėgstami retro bei skandinaviško stiliaus baldai. Unikalus pasirinkimas – chesterfield baldai, industrinio tipo baldai, klasikiniai, prabangūs bei modernios klasikos, kurie puikiai tinka paprastumą, tačiau unikalumą mėgstančių žmonių svetainėse.

3. BALDŲ FUNKCIONALUMO IR PATOGUMO DERINIMAS

Svetainės baldai turi būti ne tik stilingi, tačiau ir funkcionalūs. Juk tai poilsiui skirta erdvė. Minkštieji baldai turi būti pritaikyti skirtingų šeimos narių poreikiams: seneliams dažniausiai reikalingi aukštesni foteliai, kad būtų paprasčiau atsisėsti, kai tuo tarpu vaikai dažnai vakarus mėgsta leisti supamosiose kėdėse. Kadangi būtent svetainėje priimami svečiai, o ir šeimos nariai praleidžia nemažai laiko – svarbu įsigyti itin kokybiškus ir nelepius baldus, kurie visada atrodys puikiai, tačiau neteks skirti daug laiko priežiūrai.

4. BALDŲ MEDŽIAGŲ NIUANSAI

Deinava parduodami baldai skiriasi ir savo sudėtimi. Geriausias pasirinkimas – mediniai baldai, kurių dalis kuriama iš medžio fasado. Taip suderinamas patrauklus kainos bei kokybės santykis. Taip pat svarbi ir minkštų baldų aptraukiamoji medžiaga. Sintetiniai baldai kainuoja pigiau, tačiau dažnai trumpiau ir tarnauja, po 5-erių metų gali tekti keisti apvalkalus. Tuo tarpu natūralios odos baldai brangesni, tačiau ilgai išlaiko estetinį vaizdą. Priklausomai nuo konkretaus baldo konkrečios stovėjimo vietos – rinkitės Jums priimtinesnį variantą.

5. NUO DIDŽIAUSIŲ IKI MAŽIAUSIŲ BALDŲ

Kambario interjeras pradedamas kurti pirmiausia apgalvojus bei dažnai įsigijus didesnius baldus ir tik paskui prie didesnių derinami mažieji. Taigi, pirmieji žingsniai: minkšti baldai, valgomojo stalai, komodos, sekcijos, knygų lentynos ir panašiai. O kai jie sustatyti – derinamos kėdės, kavos staliukai, pufai, pakabinamos lentynėlės ir panašiai. Judame nuo didžiausių link mažiausių! Tinkamai komplektavus baldus – vaizdas nustebins net ir Jus pačius!

6. ERDVĖS KŪRIMO NIUANSAI

Kurdami svetainės erdvę turite apgalvoti - kokią tiksliai funkciją ši patalpa atlieka. Ar ji skirta buvimui su šeima, ar dažnai tenka priimti svečius? Ar turite augintinių, kurie šeriasi? Gal svetainė sujungta su valgomojo erdve? Ar svetainėje teks apnakvindinti giminaičius? Kuriant erdvę labai pasitarnauja toks komponavimas žingsnis po žingsnio. Nepirkite visų baldų vienu kartu, tegul kambarys kuria pats save.

7. BALDŲ SPALVINIAI KRITERIJAI

Patalpos dizainas neatsiejamas ir nuo spalvinės gamos. Nuo pastelinių atspalvių baldų iki tamsesnių, nuo žemės spalvų, kurios labiausiai tinka klasikinio stiliaus interjere, iki labai ryškių, kurios įprasmina modernizmo potėpius.

Deinavosbaldai.lt – vieta, kurioje rasite įvairius baldus pritaikytus jaukių namų poreikiams.

Svetainės baldų priežiūra

Svetainės baldų išdėstymas – pirmas ir bene svarbiausias žingsnis formuojant patalpą. Visgi, svarbu ne tik tinkamai pasirinkti ir išdėstyti baldus, tačiau ir juos išlaikyti estetiškai patrauklius. Jūsų dėmesiui – kelios idėjos ilgaamžiams baldams!

  • Įsigykite specialias valymo priemones, kurios padės pasirūpinti baldais. Natūraliai odai reikia vienokių, o sintetiniam audiniui – kitokių. Jeigu spec. priemonių kaina Jums netinka – naudokite paprasčiausią vandenį su vaikišku muilu.
  • Tiesioginiai saulės spinduliai yra žalingi minkštiems baldams. Kuomet svetainė apstatoma baldais – reikia tai įvertinti.
  • Medinių baldų atnaujinimas nereikalauja specialisto žinių. Puikiai tai padaryti gali kiekvienas, tik nelaukite, kol baldas labai apsidėvės. Atnaujinimui reikalingas švitrinis popierius bei geras impregnantas.
  • Natūralios odos priežiūrai tinkamos tik natūralios valymo priemonės. Lygiai taip pat šio tipo baldams reikia rasti tinkamą stovėjimo vietą. Blogas pasirinkimas – prie karščio šaltinio, pavyzdžiui, židinio arba radiatoriaus.
  • Batų tepalas gali sėkmingai panaikinti ant dirbtinės odos atsiradusius įbrėžimus.
  • Stiklinius paviršius labai puikiai nublizginsite naudodami actą.
  • Bandydami iš audinio pašalinti dėmes per daug intensyviai netrinkite, kadangi taip galite sugadinti audinio paviršių.
  • Norėdami išvengti augintinio plaukų – naudokite specialius pledukus ant gobeleninių baldų. Pledukai gali būti reguliariai keičiami, tad turėkite bent kelis vienetus.
  • Kartą per pusę metų naudinga atlikti profesionalų baldų cheminį valymą.

„Deinava“ svetainės baldai – visai šeimai

Nauji ir kokybiški Deinavos baldai dažniausiai žavi gebėjimu suderinti stilių su funkcionalumu. Suprantama, kad svetainės erdvėje praleidžiate nemažai laiko, tad norisi, kad baldai būtų gražūs, per greitai nenusidėvėtų. Tuo pačiu išlaikytų savo stilių, kadangi tik estetiškai patrauklioje aplinkoje yra gera būti.

Jeigu norite kuo greičiau įsirengti svetainę – Deinava siūlo baldų kolekcijas, kurios projektuotos dizainerių puikiai išmanančių ne tik spalvinius niuansus, tačiau ir atspalvių psichologiją. AVIGNON kolekcija puikiai tinka lietuviško interjero mylėtojams, CUBE – mėgstantiems modernizmą, o MASSIMO – prabangą. Negaiškite savo laiko kurdami svetainės interjerą, kai viską už Jus padaryti galime mes! Mūsų kataloge pateiktos prekių fotografijos ne tik padės susipažinti su galimybėmis, tačiau ir “pasisemti” idėjų, kurios apima visapusišką svetainės erdvės sukūrimą. Mūsų prekių katalogas – tarsi galerija, kuri leis Jums lavinti savo fantaziją ir paprasčiau mintyse kurti svajonių svetainės erdvę.

Deinava baldų kainos – patrauklios, pritaikytos lietuvių poreikiams. Papildomai, pagal poreikius, baldus galite įsigyti išsimokėtinai. Metinė palūkanų norma – 0 %! Ar taip būna? Deinavos salone – taip.

Gyvai apžiūrėti svetainės baldus galite mūsų parduotuvėse Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Elektrėnuose. Susipažinkite su foto WEB galerijoje, palieskite gyvai salone ir netrukus gražūs ir geri baldai bus pristatyti į Jūsų namus.

UAB „Deinava“ svetainės baldai – jaukiems šeimos vakarams. Nes būti kartu — gera! 
Statybunaujienos.ltArchitektūra. Interjeras

nuotrauka
2024-07-11 09:22
Baigti Panevėžio autobusų stoties statybų rangos darbai. Šiuo metu tvarkoma aplinka, gaminami baldai, pagal sutartį iki spalio mėnesio turi būti baigti sutvarkyti statybos užbaigimo dokumentai. Su kelis dešimtmečius lauktu nauju statiniu panevėžiečiams ir miesto svečiams sudaryta galimybė susipažint...
nuotrauka
2024-07-10 11:01
Įsibėgėja Klaipėdoje planuojamos statyti ledo arenos projektavimas. Jau įvyko viešas projektinių pasiūlymų pristatymas, kurio metu visi besidomintys šiuo objektu turėjo galimybę detaliau susipažinti su būsimąja arena, užduoti rūpimus klausimus, pateikti savo pasiūlymus bei išsakyti pastebėjimus.
nuotrauka
2024-07-08 15:46
NT plėtros bendrovė „Homa Group“ buvusio Panevėžio mėsos kombinato teritorijoje Smėlynės g. 85 ketvirtadienį oficialiai pradės beveik 9000 kv. m ploto prekybos parko „TOWER" statybas. Kompanija jau yra susitarusi dėl didesnės dalies ploto nuomos, o 14 mln. Eur vertės projektą planuojama atidaryti ki...
nuotrauka
2024-07-03 13:29
Lietuvoje vystomi verslo centrų projektai vis dažniau pritraukia ne tik vietinius, bet ir žymius užsienio architektus. Vieni naujausių pavyzdžių – Vilniaus veidą gerokai pakeitęs Danielio Libeskindo suprojektuotas verslo centras „Artery“ ir šalia jo Konstitucijos pr. 14A kylantis investicijų valdymo...
nuotrauka
2024-07-02 07:56
Terminas „tvarumas“, ekologų imtas naudoti praėjusio amžiaus 7-ojo dešimtmečio pradžioje, anglų kalboje reiškia maždaug „gebėjimą palaikyti, paremti, patvirtinti“ arba „pastatyta, kad išliktų“. Terminas išpopuliarėjo, imtas plačiai naudotis įvairiausiose gyvenimo srityse – nuo gyvenimo būdo, politik...
nuotrauka
2024-06-28 14:11
Išlaikyti vėsą namuose pačiame vasaros įkarštyje gali būti tikras iššūkis. Čia gali padėti išmanesnių namų sistema JUNG HOME. Vienas iš šios sistemos produktų yra specialus valdiklis, kuris gali automatiškai kontroliuoti ne tik žaliuzes, bet ir užuolaidas, roletus nuo saulės bei markizes. Tai inovat...
nuotrauka
2024-06-27 10:18
Vilniaus Jeruzalės rajone esantis sklypas ties Braškių ir Maumedžių gatvių sankryža taps naujo vaikų darželio erdve – skelbiamas atviras jo architektūrinio projekto konkursas.
nuotrauka
2024-06-25 12:02
Niujorke atidengtas 10 Europos šalių ir JAV menininkų viešojo meno kūrinys – freska „Kolektyvinės ateities sodas“. Tarp freską kūrusių menininkų – ir Niujorke gyvenantis lietuvių tapytojas Julius Ludavičius. Ši 25 metrų ilgio freska nutapyta ant viešbučio „The Standard“ sodo išorinės sienos Manhatan...
nuotrauka
2024-06-24 08:44
Įrenginėjant vonios kambarį, svarbu atsižvelgti ne tik į patogumą ir baldų kokybę, bet ir išsaugoti erdvės bei švaros pojūtį. Interjero dizainerė papasakojo, kaip viską suderinti net ir nedidelės kvadratūros vonios kambaryje ir atskleidė, koks sprendimas visada pasiteisina apjungiant estetiką bei fu...
nuotrauka
2024-06-20 15:17
Tvarkingas vonios kambarys leidžia dieną pradėti ir ją pabaigti be papildomo streso. Tačiau dažnai dėl netinkamo baldų išdėstymo šios erdvės potencialas lieka neišnaudotas. Interjero dizainerė sako, kad, protingai suplanavus erdvę, net ir mažiausiame vonios kambaryje galima palaikyti tvarką. Geriaus...
nuotrauka
2024-06-19 11:05
Paėjusią savaitę ambasadoje Vilniuje įteikti Suomijos valstybiniai apdovanojimai nusipelniusiems lietuviams. Suomijos Liūto ordino riterio kryžiumi apdovanotas architektas, LAS Tarybos narys, prof. Gintaras Čaikauskas.
nuotrauka
2024-06-19 10:23
Dažnas įsivaizduoja, kaip turėtų atrodyti svajonių namas, o tie, kuriems pritrūksta idėjų ar įkvėpimo, pagalbos gali kreiptis į dirbtinį intelektą. Anot dirbtinio intelekto programos „ChatGPT", lietuviai nori gyventi miškingoje vietovėje prie vandens telkinio, mediniame name su atviru išplanavimu, t...
nuotrauka
2024-06-14 12:18
Paskelbti prekybos ir laisvalaikio centro „Panorama“ kviestinio architektūrinio projekto konkurso nugalėtojai, žadantys dideles šalia prekybos centro esančios teritorijos transformacijas. Konkursui savo projektus pateikė penki architektų biurai iš Lietuvos bei užsienio šalių, o geriausiais išrinkti ...
nuotrauka
2024-06-14 10:40
Turto bankas baigė derybas ir pasirašė projektavimo sutartį su „Studija Archispektras“, laimėjusia tarptautinį A. Goštauto kvartalo architektūrinį-urbanistinį konkursą. Projektas „Demokratijos uostas“ apima senų kvartalo pastatų atnaujinimą, naują statybą ir aplinkos sutvarkymą. Sutarties vertė siek...
nuotrauka
2024-06-14 08:40
Interjero dizainas – tai ne vien tik gražūs baldai ir sienų spalvos. Norint sukurti harmoningą ir jaukią erdvę, net ir tokia smulki detalė kaip jungiklis ar kištukinis lizdas tampa labai svarbia. Todėl kartais įprastų sprendimų – paprastų plastikinių elektros instaliacijos elementų – neužtenka. Namų...
nuotrauka
2024-06-12 11:01
Baigėsi nekilnojamojo turto plėtros bendrovės „Darnu Group“ inicijuotų trijų kviestinių architektūrinių konkursų pasiūlymų teikimo terminas pirmiesiems dviem „Launagių“ rajono etapams. Kviestiniuose konkursuose dalyvavo 19 Lietuvos architektūros įmonių, kurios pasiūlė savo vizijas, kaip vystyti dalį...
nuotrauka
2024-06-12 10:29
MB „Lapukas ir pieštukas“, kaip mozaikinio betono tiekimo ir įrengimo lyderė Lietuvoje, buvo vienintelė Baltijos šalių regiono įmonė, pakviesta į didžiausio Europoje mozaikinio betono (terrazzo) gamintojo (AGGLOTECH) organizuojamą išskirtinį renginį Italijoje.
nuotrauka
2024-06-11 12:37
Lietui ir tiesioginiams saulės spinduliams atsparūs lauko baldai gali būti ne tik funkcionalūs, bet ir stilingi. Jie gali tapti išskirtiniu jūsų kiemo akcentu ir sukurti erdvę patogiai bei jaukiai leisti laisvalaikį.
nuotrauka
2024-06-05 11:16
Kultūros ministerijos konkursą vadovauti naujai įsteigtam Nacionaliniam architektūros institutui laimėjo menotyrininkas ir kuratorius Kęstutis Kuizinas. Iš konkurse dalyvavusių aštuonių pretendentų jis surinko daugiausiai komisijos balų.
nuotrauka
2024-06-03 16:26
Nuo metų pradžios Vilniaus miesto savivaldybė kvietė pastatų savininkus dalyvauti paveldotvarkos programoje ir pasinaudoti parama susitvarkyti namų, tarp jų ir daugiabučių, išorę, balkonus, atkurti senus medinius langus ir duris. Iš viso gauti 145 prašymai, paramos vertė siekia apie 10 mln. Eur.

Statybunaujienos.lt » Architektūra. Interjeras

nuotrauka

Įmonės GERBŪVIO PROJEKTAI apyvartas augina plečiamas paslaugų paketas ir kelių projektai

Įmonė „Gerbūvio projektai“ įgyja pagreitį. Jau trečius metus sparčiai auga užsakymų portfelis, o nuo 2020 m. apyvarta kasmet auga kone dvigubai. 2023-aisiais įmonė tempo nemažino.