2024 balandžio 17 d. trečiadienis, 14:21
Reklama  |  facebook

Statyba, baldai ir dizainas – gyvai grįžtančioje parodoje RESTA

2022-03-17 15:37
Balandžio 20–23 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vyks didžiausia Baltijos šalyse statybų verslo paroda RESTA. Kartu vyks ir paroda „Baldai ir dizaino sprendimai 2022“.
nuotrauka
RESTA. Portalo Statybunaujienos.lt archyvo nuotr.


Minimos įmonės
LITEXPO Lietuvos parodų ir kongresų centras, UAB
LSA (Lietuvos statybininkų asociacija), VŠĮ
APVA (Aplinkos projektų valdymo agentūra),
RESTA ir kartu vyksiančioje „Baldų ir dizaino sprendimų 2022“ parodoje laukiama apie 300 dalyvių iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Vokietijos, Turkijos, Rumunijos, Čekijos bei kitų užsienio šalių. Prognozuojama, kad per 4 dienas parodose apsilankys apie 30 tūkstančių lankytojų.

„Šiemet kaip niekada aktualiomis tapo temos, kurios yra svarbios tiek parodų dalyviams, tiek lankytojams: ateities namai siekiantiems gyvenimo kokybės, tvari renovacija, skaitmeninė statyba, inovacijos, technologijos, – vardina LITEXPO vadovas Justinas Bortkevičius. – Ši paroda yra ir diskusijų platforma, kurioje kalbama apie sektoriaus aktualijas, ieškoma sprendimų, ryškinami pranašumai ir mezgami verslo ryšiai“.

RESTA verslui teikia naujų galimybių

Tradiciškai pagrindinis parodos RESTA partneris yra Lietuvos statybininkų asociacija (LSA), parodą vertinanti kaip galimybę statybos sektoriaus dalyviams susitikti gyvai ir kartu spręsti gamybos, žaliavų tiekimo, planavimo ir kitus, šiuo metu aktualius, iššūkius.

Gedvilas DaliusLSA prezidentas Dalius Gedvilas.
LSA nuotr. 

„Pasaulis nenusisuks nuo žaliojo kurso, nestabdys inovacijų ir skaitmenizacijos pasiekimų. Daugelis gamintojų parodoje RESTA pristatys inovatyvius sprendimus, naujas statybos technologijas ir gaminius, atliepiančius žalios statybos koncepciją, – sako LSA prezidentas Dalius Gedvilas. – Tokie renginiai ne vieną verslininką paskatina pradėti gaminti naujus produktus, taikyti naujas technologijas. Tad paroda RESTA – naujų galimybių ir apsisprendimų inspiravimo renginys.“

Visos krizės kada nors pasibaigia – verslas turi greitai reaguoti ir spręsti savo gyvybingumo, gebėjimo išlikti klausimus, konkuruoti ir uždirbti.

Šiuo laikotarpiu, akcentuoja D. Gedvilas, svarbu priimti racionalius sprendimus, „kad naują rytojų pasitiktume su mažiausiais praradimais“.

Konsultuos daugiabučių gyventojus dėl šilumos kainų mažinimo

Pasak Vytauto Vrubliausko, Aplinkos projektų valdymo agentūros (APVA) Pastatų energinio taupumo departamento direktoriaus, daugiabučių renovacija, o ypač būsto atnaujinimas įdiegiant alternatyvius energijos šaltinius, yra vienas iš būdų mažinti šildymo kainas.

APVA VrubliauskasAPVA Pastatų energinio taupumo departamento
direktorius Vytautas Vrubliauskas.
APVA nuotr. 

„Dalyvaudami parodoje, pirmiausia siekiame gyvai susitikti su daugiabučių gyventojais, projektų administratoriais, kitais renovacijos proceso dalyviais, atsakyti į klausimus, išgirsti jų problemas, nepagrįstas baimes, – sako V. Vrubliauskas. – Stendo lankytojams pasiūlysime unikalią galimybę: taikant interaktyvią programą per keletą minučių susipažinti su pagrindiniais kompleksinės daugiabučio renovacijos komponentais ir sužinoti galimus energijos sutaupymus po renovacijos. Kiekvienas šio įrankio naudotojas galės pats „atnaujinti“ daugiabutį – pakeisti langus, apšiltinti sienas bei stogą, pakeisti šilumos punktą ir tokiu būdu išsiaiškinti, kiek kiekviena iš tų priemonių gali padidinti namo energinį efektyvumą.“

APVA stende bus galima sužinoti naujausią informaciją apie daugiabučių namų programos įgyvendinimą, o specialistai atsakys į klausimus apie renovaciją, valstybės paramos dydžius ir būdus.

Parodos lankytojams – atsakymai į aktualiausius klausimus

Brangstant energetiniams resursams, D. Gedvilas prognozuoja lankytojų susidomėjimą ekonomiškais būsto šildymo sprendimais, o verslui yra svarbu, kaip mokymo įstaigos rengia specialistus statybų sektoriui, ypač aukštos kvalifikacijos. Užsakovų ir investuotojų raginimai statyti kuo sparčiau skatina dėmesį skaitmeninėms technologijoms, lemiančioms kokybišką planavimą ir statybos procesų optimizavimą.

Pirmą kartą apjungiamos viena kitą papildančios temos – statyba, baldai ir dizainas. Tai aplieps tiek specialistų, tiek ir lankytojų interesą.

Dvi parodos – vienas bilietas

Paroda „Baldai ir dizaino sprendimai 2022“ vyks centrinių rūmų 1 ir 2 salėse, o 3–5 salėse kursis statybos ir susiję sektoriai.

RESTA 2022

Lauko ekspozicijose lankytojai tradiciškai ras statybinių medžiagų, statybos ir sodo technikos, lauko baldų bei modulinių statinių.

Nors vienu metu vyks 2 parodos – RESTA ir „Baldai ir dizaino sprendimai 2022“, – su vienu bilietu bus galima apsilankyti abiejose.
Statybunaujienos.lt
Žymės  Resta 2022RESTA

nuotrauka
2024-04-10 14:13
Paskutinį balandžio savaitgalį, 25-27 d., LITEXPO parodų ir kongresų centras, kaip ir kasmet, vėl pakvies į svarbiausią šalyje statybų sektoriaus temoms dedikuotą parodą – „Resta 2024“. Pirmą kartą surengta dar 1994-aisiais, „Resta“ per 30 metų ženkliai išaugo, sustiprėjo ir dabar yra vienintelė spe...
nuotrauka
2024-02-07 15:06
Pandemija parodų verslui tapo tikrai egzistencine grėsme. Jos laikotarpiu LITEXPO pajamos smuko net penkis kartus. Panašią statistiką fiksavo ir parodų organizatoriai užsienyje. Pesimistiškesni analitikai netgi prognozavo, kad sektorius išgyvena negrįžtamus pokyčius ir patyrė neatitaisomą žalą. Vis ...
nuotrauka
2023-05-30 13:31
Didžiausiai Baltijos šalyse tarptautinei statybų verslo parodai „Resta“ suteiktas Pasaulinės parodų industrijos asociacijos UFI sertifikatas. Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO teigimu, ši paroda yra vienintelė Baltijos šalyse, pelniusi tokį įvertinimą.
nuotrauka
2023-05-03 08:49
Jau penktą kartą Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vykstančios tarptautinės statybų verslo parodos RESTA metu buvo įvardintos įspūdingiausios ekspozicijos. Konkurso „Įspūdingiausios RESTA ekspozicijos“ vertinimo komisija analizavo, kodėl vienoms įmonėms pavyksta būti matomoms, išskirtinėms,...
nuotrauka
2023-04-28 09:26
Jau penktą kartą įvyko konkursas „Įspūdingiausios parodos ekspozicijos“. Jungtinės RESTA ir BALDAI IR DIZAINO SPRENDIMAI 2023 parodos išrinktos įspūdingiausios ekspozicijos, įvardinti jų autoriai.
nuotrauka
2023-04-27 18:59
Ketvirtadienį, balandžio 27 d., LITEXPO atidaryta 3 dienas truksianti didžiausia Baltijos šalyse tarptautinė statybų verslo paroda „Resta 2023". Daugiausia dėmesio joje skiriama energiniam statinių tvarumui, skaitmeninei statybai, profesiniam orientavimui, darniam miestų vystymui ir Ukrainos atstaty...
nuotrauka
2023-04-18 10:43
Išmanių namų ekspertai šių metų tarptautinės statybų verslo parodos RESTA lankytojus balandžio 27–29 d. pasitiks pristatydami tvariam ir komfortiškam gyvenimui sukurtus gaminius. Estetiškų elektros instaliacijos prietaisų ir išmaniųjų sistemų gamintojo JUNG stende didžiausio dėmesio tikimasi naujos ...
nuotrauka
2023-02-03 07:30,      papildyta 2023-04-18 06:50, Komisijos nariai
Tarptautinės statybų verslo parodos RESTA metu jau penktą kartą įvyks konkursas „Įspūdingiausios RESTA ekspozicijos“ (ĮRE). Konkurso metu bus apdovanotos 5 įspūdingiausias ekspozicijas parengusios bendrovės bei architektai/projektuotojai, įrengę nugalėtojų ekspozicijas.
nuotrauka
2022-04-28 07:10
Paroda paprastai suvokiama kaip renginys, kurio metu lankytojams pristatomi eksponatai, sprendimai, veikla. Ir todėl svarbūs du klausimai: ką pristatyti ir kaip tai padaryti.
nuotrauka
2022-04-22 14:24
Medienos vilnos plokštės „Cewood“ Lietuvoje dar itin naujas produktas. Tuo tarpu Latvijoje, namų rinkoje, šis produktas naudojamas labai plačiai: nuo lubų apdailos privačiuose namuose iki daugelio mokyklų, verslo pastatų, kitų objektų atnaujinimo ir statybos projektų.
nuotrauka
2022-04-22 13:27
Mes gaminame priešgaisrinius produktus, kurie skirti pasyviai gaisrinei saugai. Rinkai pristatome įvairius sertifikuotus sprendimus: dūmų šalinimo kanalus, ugniai atsparius ortakius, plieninių ir medinių konstrukcijų apsaugą – tai labai platus spektras sprendimų, dalį kurių su partneriais (UAB FOGO)...
nuotrauka
2022-04-22 11:30
RESTOJE pristatome dvi temas, kurios būdingos mūsų įmonei: išmaniosios technologijos ir dizainas. Parodos lankytojams pristatome naujas išmaniųjų namų sistemas, naujus lietimui jautrius ekranus, šiek tiek pigesnes naujas sistemas valdyti išmanius namus ir kaip visada – naujo dizaino, spalvų jungikli...
nuotrauka
2022-04-20 18:06
Šiemet jau ketvirtą kartą įvyko konkursas „Įspūdingiausios parodos ekspozicijos“. Pamatykite nugalėtojų ekspozicijas.
nuotrauka
2022-04-20 16:54
Šiandien, balandžio 20 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO prasidėjo 4 dienas truksianti tarptautinė statybos ir remonto paroda RESTA, kuri šiemet vyksta kartu su paroda „Baldai ir dizaino sprendimai“.
nuotrauka
2022-04-19 10:52
Jau balandžio 22 d. apie statybų sektoriaus skaitmenizaciją, statybos leidimų išdavimo spartinimą ir reikalingus pokyčius sektoriuje bus diskutuojama jau 11-us metus iš eilės vykstančiame didžiausiame skaitmeninės statybos tematikos renginyje Lietuvoje – tarptautinėje konferencijoje „Skaitmeninė sta...
nuotrauka
2022-04-19 09:22
Žmogus – itin gerai prisitaikanti būtybė. Statybos, energetikos ar susijusių sektorių atveju tai reiškia gebėjimą sukurti ir naudoti technologijas, kurios įveikia ribojimus arba kuria pridėtinių verčių
nuotrauka
2022-04-15 07:48
Po dviejų metų pertraukos „Layher Baltic“ ir Baltijos pastolininkų asociacija BSA rengia antrąjį pastolininkų čempionatą. Dalyvauti jame rengiasi komandos ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Suomijos, Švedijos, Norvegijos.
nuotrauka
2022-04-14 07:37
Kaip susikurti, įsirengti ir apstatyti namus? Kaip tai padaryti meniškai? Kokius baldus rinktis? Kaip estetiką suderinti su patogumu? Tai kiekvieno naujakurio klausimai, kurie neapleidžia ir sugalvojusių atnaujinti būstą.
nuotrauka
2022-04-05 13:26
Gyvai grįžtančioje parodoje RESTA įmonės pristatys ne tik naują požiūrį į tradicinius, įprastus dalykus, bet ir suteiks galimybę gyvai pamatyti tai, ko pasaulyje yra vos kelios dešimtys.
nuotrauka
2022-03-02 13:45,      papildyta 2022-04-14 06:00, Patikslinta informacija
Tarptautinės statybos ir remonto parodos RESTA metu jau ketvirtą kartą įvyks konkursas „Įspūdingiausios RESTOS ekspozicijos“ (ĮRE). Konkurso metu bus apdovanotos 5 įspūdingiausias ekspozicijas parengusios bendrovės bei architektai/projektuotojai, įrengę nugalėtojų ekspozicijas.

Statybunaujienos.lt » RESTA