2024 kovo 2 d. šeštadienis, 9:33
Reklama  |  facebook

Visa konferencinė įranga iš vienų rankų

2017-05-15 08:12
Įrengiant posėdžių kambarius, organizuojant konferencijas, seminarus, pristatymus ar kitus verslo susitikimus, svarbi kiekviena detalė. Reikalingas nepriekaištingas garsas, kokybiškas vaizdas ir beveik nematoma, bet tobulai veikianti technika. Tad siekiant aukščiausios kokybės, sklandžių renginių, visuomet verta kreiptis į patyrusius ir savo sritį išmanančius specialistus.
nuotrauka
Rekomenduojama įsigyti pagrindinę įrangą, o vėliau, artėjant konkrečiam renginiui, išsinuomoti papildomą. Bendrovės „Konferenta“ nuotr.


Minimos įmonės
Konferenta, UAB

Bendrovė „Konferenta“ verslo pranešimų ir konferencinių sistemų prekyba, diegimu, nuoma ir aptarnavimu užsiima jau daugiau nei 15 metų. Įmonė puikiai išmano visus šios įrangos ypatumus ir gali pasiūlyti geriausius individualius sprendimus. Komandą sudaro daugiau nei 20 srities profesionalų, kurie nuolat domisi naujovėmis, dirba su geriausiais pasaulio gamintojais, savo sričių lyderiais. Bendrovė siūlo platų paslaugų paketą – nuo konsultavimo, projekto parengimo, visiško įrangos sumontavimo ir integravimo su kitomis sistemomis, reikalingų programų įdiegimo, iki derinimo, paleidimo ir vartotojų apmokymo.

Populiarėja maži konferencijų kambariai

Tradicinis konferencijų sistemos modelis – didelė posėdžių salė su įvairiais projektoriais, užuolaidomis, specialiu apšvietimu – išlikęs didžiuosiuose viešbučiuose, teatruose, kultūros namuose. Sparčiai tobulėjant šiuolaikinėms technologijoms, vis labiau populiarėja maži konferencijų kambariai ir darbo grupėse sistemos.

Pasak UAB „Konferenta“ administracijos direktoriaus Jauniaus Bieliausko, paskutinis mados šauksmas yra nedideli su puikiomis vaizdo ir garso galimybėmis konferencijų kambarėliai, kuriuose galima rodyti prezentacijas iš bet kokio savo atsinešto įrenginio, jungtis be laidų. Toks praktiškas sprendimas dažnai pasirenkamas statant verslo centrus.

„Anksčiau vaizdo konferencijos reikalaudavo daug laiko, kruopštaus pasiruošimo: reikėdavo išsiaiškinti, kokia operacinė sistema įdiegta pranešėjo kompiuteryje, suderinti sistemas, jungtis, pasirūpinti reikiamais laidais, todėl jos nebuvo populiarios. Pažangių technologijų dėka visų šių problemų nebeliko. Suorganizuoti vaizdo konferenciją tapo taip pat paprasta, kaip tiesiog paskambinti telefonu“, – nuotolinio darbo bei darbo kintamose grupėse technologijų pokyčius vardija J. Bieliauskas.

Inovatyvūs sprendimai

Vienas iš pagrindinių bendrovės iššūkių – sukurti geriausią sprendimą konkrečiam klientui. Ypač tai svarbu įrengiant universalias konferencijų patalpas, kurias planuojama nuomoti skirtingiems klientams. Gerų rezultatų pasiekti padeda nuolatinis tobulėjimas ir žengimas koja kojon su pasaulinėmis tendencijomis.

Bendrovės specialistai konsultuoja įrangos pasirinkimo klausimais, parenka sprendimus pagal kliento poreikius, objekto specifiką. Kad būtų lengviau pasirinkti, siūlomos įrangos demonstracijos. UAB „Konferenta“ kompetenciją ir profesionalumą įrodo klientų pasitikėjimas ir įgyvendinti dideli projektai. Kompanija diegė konferencinę įrangą visuose didžiuosiuose verslo centruose, taip pat dirbo didžiausiuose konferenciniuose viešbučiuose visoje Lietuvoje.

Konferencinės įrangos nuoma

Pasak J. Bieliausko, šiais laikais statant naują viešbutį ar konferencijų centrą neįmanoma numatyti visko, ko ateity gali prireikti, tad ir susipirkti visą rinkoje siūlomą įrangą tiesiog neapsimoka. Rekomenduojama įsigyti pagrindinę įrangą, o vėliau, artėjant konkrečiam renginiui, išsinuomoti papildomą.

„Tokiais atvejais esam itin lankstūs. Pavyzdžiui, jei viešbutis ar kita įmonė iš mūsų įsigijo sinchroninio vertimo sistemą, prireikus galimerenginiams išnuomoti papildomus tos pačios sistemos pultelius ar sertifikuotas kabinas vertėjams“, – paaiškina J. Bieliauskas.

Parinkus tinkamiausią įrangą ir sukūrus efektyvią sistemą, galima užtikrinti puikią vaizdo ir garso kokybę ir suorganizuoti sklandų, sėkmingą

 renginį net ir tam nepritaikytose patalpose, transliuoti jį internetu ar padaryti kokybišką vaizdo bei garso įrašą, tinkamą net televizijai.

UAB „Konferenta“ prekiauja visa vaizdo ir garso konferencijoms reikalinga įranga, o esant reikalui, ir nuomoja ją. Sinchroninio vertimo ir diskusijų įranga, konferenciniai telefonai, monitoriai, interaktyvios lentos, ekranai, garso ir apšvietimo įrenginiai, signalų komunikacinė įranga, valdymo skydeliai, mikrofonai, įvairaus galingumo projektoriai, kompiuterinė įranga, vaizdo konferencijų sistemos – visko gali pasiūlyti UAB „Konferenta“. Įrangą aptarnauja kvalifikuotas techninis personalas, dirbęs ne vienoje aukšto lygio konferencijoje. UAB „Konferenta“ komanda patikima, sutelkta ir mobili, tad savo paslaugas teikia visoje Lietuvoje ir už jos ribų. 

 

Bendrovės nuotr. 

Reklama

Statybunaujienos.ltRESTA

nuotrauka
2024-02-07 15:06
Pandemija parodų verslui tapo tikrai egzistencine grėsme. Jos laikotarpiu LITEXPO pajamos smuko net penkis kartus. Panašią statistiką fiksavo ir parodų organizatoriai užsienyje. Pesimistiškesni analitikai netgi prognozavo, kad sektorius išgyvena negrįžtamus pokyčius ir patyrė neatitaisomą žalą. Vis ...
nuotrauka
2023-05-30 13:31
Didžiausiai Baltijos šalyse tarptautinei statybų verslo parodai „Resta“ suteiktas Pasaulinės parodų industrijos asociacijos UFI sertifikatas. Lietuvos parodų ir kongresų centro LITEXPO teigimu, ši paroda yra vienintelė Baltijos šalyse, pelniusi tokį įvertinimą.
nuotrauka
2023-05-03 08:49
Jau penktą kartą Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vykstančios tarptautinės statybų verslo parodos RESTA metu buvo įvardintos įspūdingiausios ekspozicijos. Konkurso „Įspūdingiausios RESTA ekspozicijos“ vertinimo komisija analizavo, kodėl vienoms įmonėms pavyksta būti matomoms, išskirtinėms,...
nuotrauka
2023-04-28 09:26
Jau penktą kartą įvyko konkursas „Įspūdingiausios parodos ekspozicijos“. Jungtinės RESTA ir BALDAI IR DIZAINO SPRENDIMAI 2023 parodos išrinktos įspūdingiausios ekspozicijos, įvardinti jų autoriai.
nuotrauka
2023-04-27 18:59
Ketvirtadienį, balandžio 27 d., LITEXPO atidaryta 3 dienas truksianti didžiausia Baltijos šalyse tarptautinė statybų verslo paroda „Resta 2023". Daugiausia dėmesio joje skiriama energiniam statinių tvarumui, skaitmeninei statybai, profesiniam orientavimui, darniam miestų vystymui ir Ukrainos atstaty...
nuotrauka
2023-04-18 10:43
Išmanių namų ekspertai šių metų tarptautinės statybų verslo parodos RESTA lankytojus balandžio 27–29 d. pasitiks pristatydami tvariam ir komfortiškam gyvenimui sukurtus gaminius. Estetiškų elektros instaliacijos prietaisų ir išmaniųjų sistemų gamintojo JUNG stende didžiausio dėmesio tikimasi naujos ...
nuotrauka
2023-02-03 07:30,      papildyta 2023-04-18 06:50, Komisijos nariai
Tarptautinės statybų verslo parodos RESTA metu jau penktą kartą įvyks konkursas „Įspūdingiausios RESTA ekspozicijos“ (ĮRE). Konkurso metu bus apdovanotos 5 įspūdingiausias ekspozicijas parengusios bendrovės bei architektai/projektuotojai, įrengę nugalėtojų ekspozicijas.
nuotrauka
2022-04-28 07:10
Paroda paprastai suvokiama kaip renginys, kurio metu lankytojams pristatomi eksponatai, sprendimai, veikla. Ir todėl svarbūs du klausimai: ką pristatyti ir kaip tai padaryti.
nuotrauka
2022-04-22 14:24
Medienos vilnos plokštės „Cewood“ Lietuvoje dar itin naujas produktas. Tuo tarpu Latvijoje, namų rinkoje, šis produktas naudojamas labai plačiai: nuo lubų apdailos privačiuose namuose iki daugelio mokyklų, verslo pastatų, kitų objektų atnaujinimo ir statybos projektų.
nuotrauka
2022-04-22 13:27
Mes gaminame priešgaisrinius produktus, kurie skirti pasyviai gaisrinei saugai. Rinkai pristatome įvairius sertifikuotus sprendimus: dūmų šalinimo kanalus, ugniai atsparius ortakius, plieninių ir medinių konstrukcijų apsaugą – tai labai platus spektras sprendimų, dalį kurių su partneriais (UAB FOGO)...
nuotrauka
2022-04-22 11:30
RESTOJE pristatome dvi temas, kurios būdingos mūsų įmonei: išmaniosios technologijos ir dizainas. Parodos lankytojams pristatome naujas išmaniųjų namų sistemas, naujus lietimui jautrius ekranus, šiek tiek pigesnes naujas sistemas valdyti išmanius namus ir kaip visada – naujo dizaino, spalvų jungikli...
nuotrauka
2022-04-20 18:06
Šiemet jau ketvirtą kartą įvyko konkursas „Įspūdingiausios parodos ekspozicijos“. Pamatykite nugalėtojų ekspozicijas.
nuotrauka
2022-04-20 16:54
Šiandien, balandžio 20 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO prasidėjo 4 dienas truksianti tarptautinė statybos ir remonto paroda RESTA, kuri šiemet vyksta kartu su paroda „Baldai ir dizaino sprendimai“.
nuotrauka
2022-04-19 10:52
Jau balandžio 22 d. apie statybų sektoriaus skaitmenizaciją, statybos leidimų išdavimo spartinimą ir reikalingus pokyčius sektoriuje bus diskutuojama jau 11-us metus iš eilės vykstančiame didžiausiame skaitmeninės statybos tematikos renginyje Lietuvoje – tarptautinėje konferencijoje „Skaitmeninė sta...
nuotrauka
2022-04-19 09:22
Žmogus – itin gerai prisitaikanti būtybė. Statybos, energetikos ar susijusių sektorių atveju tai reiškia gebėjimą sukurti ir naudoti technologijas, kurios įveikia ribojimus arba kuria pridėtinių verčių
nuotrauka
2022-04-15 07:48
Po dviejų metų pertraukos „Layher Baltic“ ir Baltijos pastolininkų asociacija BSA rengia antrąjį pastolininkų čempionatą. Dalyvauti jame rengiasi komandos ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Suomijos, Švedijos, Norvegijos.
nuotrauka
2022-04-14 07:37
Kaip susikurti, įsirengti ir apstatyti namus? Kaip tai padaryti meniškai? Kokius baldus rinktis? Kaip estetiką suderinti su patogumu? Tai kiekvieno naujakurio klausimai, kurie neapleidžia ir sugalvojusių atnaujinti būstą.
nuotrauka
2022-04-05 13:26
Gyvai grįžtančioje parodoje RESTA įmonės pristatys ne tik naują požiūrį į tradicinius, įprastus dalykus, bet ir suteiks galimybę gyvai pamatyti tai, ko pasaulyje yra vos kelios dešimtys.
nuotrauka
2022-03-17 15:37
Balandžio 20–23 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vyks didžiausia Baltijos šalyse statybų verslo paroda RESTA. Kartu vyks ir paroda „Baldai ir dizaino sprendimai 2022“.
nuotrauka
2022-03-02 13:45,      papildyta 2022-04-14 06:00, Patikslinta informacija
Tarptautinės statybos ir remonto parodos RESTA metu jau ketvirtą kartą įvyks konkursas „Įspūdingiausios RESTOS ekspozicijos“ (ĮRE). Konkurso metu bus apdovanotos 5 įspūdingiausias ekspozicijas parengusios bendrovės bei architektai/projektuotojai, įrengę nugalėtojų ekspozicijas.

Statybunaujienos.lt » RESTA