2022 gegužės 28 d. šeštadienis, 11:18
Reklama  |  facebook

Visa konferencinė įranga iš vienų rankų

2017-05-15 08:12
Įrengiant posėdžių kambarius, organizuojant konferencijas, seminarus, pristatymus ar kitus verslo susitikimus, svarbi kiekviena detalė. Reikalingas nepriekaištingas garsas, kokybiškas vaizdas ir beveik nematoma, bet tobulai veikianti technika. Tad siekiant aukščiausios kokybės, sklandžių renginių, visuomet verta kreiptis į patyrusius ir savo sritį išmanančius specialistus.
nuotrauka
Rekomenduojama įsigyti pagrindinę įrangą, o vėliau, artėjant konkrečiam renginiui, išsinuomoti papildomą. Bendrovės „Konferenta“ nuotr.


Minimos įmonės
Konferenta, UAB

Bendrovė „Konferenta“ verslo pranešimų ir konferencinių sistemų prekyba, diegimu, nuoma ir aptarnavimu užsiima jau daugiau nei 15 metų. Įmonė puikiai išmano visus šios įrangos ypatumus ir gali pasiūlyti geriausius individualius sprendimus. Komandą sudaro daugiau nei 20 srities profesionalų, kurie nuolat domisi naujovėmis, dirba su geriausiais pasaulio gamintojais, savo sričių lyderiais. Bendrovė siūlo platų paslaugų paketą – nuo konsultavimo, projekto parengimo, visiško įrangos sumontavimo ir integravimo su kitomis sistemomis, reikalingų programų įdiegimo, iki derinimo, paleidimo ir vartotojų apmokymo.

Populiarėja maži konferencijų kambariai

Tradicinis konferencijų sistemos modelis – didelė posėdžių salė su įvairiais projektoriais, užuolaidomis, specialiu apšvietimu – išlikęs didžiuosiuose viešbučiuose, teatruose, kultūros namuose. Sparčiai tobulėjant šiuolaikinėms technologijoms, vis labiau populiarėja maži konferencijų kambariai ir darbo grupėse sistemos.

Pasak UAB „Konferenta“ administracijos direktoriaus Jauniaus Bieliausko, paskutinis mados šauksmas yra nedideli su puikiomis vaizdo ir garso galimybėmis konferencijų kambarėliai, kuriuose galima rodyti prezentacijas iš bet kokio savo atsinešto įrenginio, jungtis be laidų. Toks praktiškas sprendimas dažnai pasirenkamas statant verslo centrus.

„Anksčiau vaizdo konferencijos reikalaudavo daug laiko, kruopštaus pasiruošimo: reikėdavo išsiaiškinti, kokia operacinė sistema įdiegta pranešėjo kompiuteryje, suderinti sistemas, jungtis, pasirūpinti reikiamais laidais, todėl jos nebuvo populiarios. Pažangių technologijų dėka visų šių problemų nebeliko. Suorganizuoti vaizdo konferenciją tapo taip pat paprasta, kaip tiesiog paskambinti telefonu“, – nuotolinio darbo bei darbo kintamose grupėse technologijų pokyčius vardija J. Bieliauskas.

Inovatyvūs sprendimai

Vienas iš pagrindinių bendrovės iššūkių – sukurti geriausią sprendimą konkrečiam klientui. Ypač tai svarbu įrengiant universalias konferencijų patalpas, kurias planuojama nuomoti skirtingiems klientams. Gerų rezultatų pasiekti padeda nuolatinis tobulėjimas ir žengimas koja kojon su pasaulinėmis tendencijomis.

Bendrovės specialistai konsultuoja įrangos pasirinkimo klausimais, parenka sprendimus pagal kliento poreikius, objekto specifiką. Kad būtų lengviau pasirinkti, siūlomos įrangos demonstracijos. UAB „Konferenta“ kompetenciją ir profesionalumą įrodo klientų pasitikėjimas ir įgyvendinti dideli projektai. Kompanija diegė konferencinę įrangą visuose didžiuosiuose verslo centruose, taip pat dirbo didžiausiuose konferenciniuose viešbučiuose visoje Lietuvoje.

Konferencinės įrangos nuoma

Pasak J. Bieliausko, šiais laikais statant naują viešbutį ar konferencijų centrą neįmanoma numatyti visko, ko ateity gali prireikti, tad ir susipirkti visą rinkoje siūlomą įrangą tiesiog neapsimoka. Rekomenduojama įsigyti pagrindinę įrangą, o vėliau, artėjant konkrečiam renginiui, išsinuomoti papildomą.

„Tokiais atvejais esam itin lankstūs. Pavyzdžiui, jei viešbutis ar kita įmonė iš mūsų įsigijo sinchroninio vertimo sistemą, prireikus galimerenginiams išnuomoti papildomus tos pačios sistemos pultelius ar sertifikuotas kabinas vertėjams“, – paaiškina J. Bieliauskas.

Parinkus tinkamiausią įrangą ir sukūrus efektyvią sistemą, galima užtikrinti puikią vaizdo ir garso kokybę ir suorganizuoti sklandų, sėkmingą

 renginį net ir tam nepritaikytose patalpose, transliuoti jį internetu ar padaryti kokybišką vaizdo bei garso įrašą, tinkamą net televizijai.

UAB „Konferenta“ prekiauja visa vaizdo ir garso konferencijoms reikalinga įranga, o esant reikalui, ir nuomoja ją. Sinchroninio vertimo ir diskusijų įranga, konferenciniai telefonai, monitoriai, interaktyvios lentos, ekranai, garso ir apšvietimo įrenginiai, signalų komunikacinė įranga, valdymo skydeliai, mikrofonai, įvairaus galingumo projektoriai, kompiuterinė įranga, vaizdo konferencijų sistemos – visko gali pasiūlyti UAB „Konferenta“. Įrangą aptarnauja kvalifikuotas techninis personalas, dirbęs ne vienoje aukšto lygio konferencijoje. UAB „Konferenta“ komanda patikima, sutelkta ir mobili, tad savo paslaugas teikia visoje Lietuvoje ir už jos ribų. 

 

Bendrovės nuotr. 

Reklama

Statybunaujienos.lt
RESTA

nuotrauka
2022-04-28 07:10
Paroda paprastai suvokiama kaip renginys, kurio metu lankytojams pristatomi eksponatai, sprendimai, veikla. Ir todėl svarbūs du klausimai: ką pristatyti ir kaip tai padaryti.
nuotrauka
2022-04-22 14:24
Medienos vilnos plokštės „Cewood“ Lietuvoje dar itin naujas produktas. Tuo tarpu Latvijoje, namų rinkoje, šis produktas naudojamas labai plačiai: nuo lubų apdailos privačiuose namuose iki daugelio mokyklų, verslo pastatų, kitų objektų atnaujinimo ir statybos projektų.
nuotrauka
2022-04-22 13:27
Mes gaminame priešgaisrinius produktus, kurie skirti pasyviai gaisrinei saugai. Rinkai pristatome įvairius sertifikuotus sprendimus: dūmų šalinimo kanalus, ugniai atsparius ortakius, plieninių ir medinių konstrukcijų apsaugą – tai labai platus spektras sprendimų, dalį kurių su partneriais (UAB FOGO)...
nuotrauka
2022-04-22 11:30
RESTOJE pristatome dvi temas, kurios būdingos mūsų įmonei: išmaniosios technologijos ir dizainas. Parodos lankytojams pristatome naujas išmaniųjų namų sistemas, naujus lietimui jautrius ekranus, šiek tiek pigesnes naujas sistemas valdyti išmanius namus ir kaip visada – naujo dizaino, spalvų jungikli...
nuotrauka
2022-04-20 18:06
Šiemet jau ketvirtą kartą įvyko konkursas „Įspūdingiausios parodos ekspozicijos“. Pamatykite nugalėtojų ekspozicijas.
nuotrauka
2022-04-20 16:54
Šiandien, balandžio 20 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO prasidėjo 4 dienas truksianti tarptautinė statybos ir remonto paroda RESTA, kuri šiemet vyksta kartu su paroda „Baldai ir dizaino sprendimai“.
nuotrauka
2022-04-19 10:52
Jau balandžio 22 d. apie statybų sektoriaus skaitmenizaciją, statybos leidimų išdavimo spartinimą ir reikalingus pokyčius sektoriuje bus diskutuojama jau 11-us metus iš eilės vykstančiame didžiausiame skaitmeninės statybos tematikos renginyje Lietuvoje – tarptautinėje konferencijoje „Skaitmeninė sta...
nuotrauka
2022-04-19 09:22
Žmogus – itin gerai prisitaikanti būtybė. Statybos, energetikos ar susijusių sektorių atveju tai reiškia gebėjimą sukurti ir naudoti technologijas, kurios įveikia ribojimus arba kuria pridėtinių verčių
nuotrauka
2022-04-15 07:48
Po dviejų metų pertraukos „Layher Baltic“ ir Baltijos pastolininkų asociacija BSA rengia antrąjį pastolininkų čempionatą. Dalyvauti jame rengiasi komandos ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Suomijos, Švedijos, Norvegijos.
nuotrauka
2022-04-14 07:37
Kaip susikurti, įsirengti ir apstatyti namus? Kaip tai padaryti meniškai? Kokius baldus rinktis? Kaip estetiką suderinti su patogumu? Tai kiekvieno naujakurio klausimai, kurie neapleidžia ir sugalvojusių atnaujinti būstą.
nuotrauka
2022-04-05 13:26
Gyvai grįžtančioje parodoje RESTA įmonės pristatys ne tik naują požiūrį į tradicinius, įprastus dalykus, bet ir suteiks galimybę gyvai pamatyti tai, ko pasaulyje yra vos kelios dešimtys.
nuotrauka
2022-03-17 15:37
Balandžio 20–23 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vyks didžiausia Baltijos šalyse statybų verslo paroda RESTA. Kartu vyks ir paroda „Baldai ir dizaino sprendimai 2022“.
nuotrauka
2022-03-02 13:45,      papildyta 2022-04-14 06:00, Patikslinta informacija
Tarptautinės statybos ir remonto parodos RESTA metu jau ketvirtą kartą įvyks konkursas „Įspūdingiausios RESTOS ekspozicijos“ (ĮRE). Konkurso metu bus apdovanotos 5 įspūdingiausias ekspozicijas parengusios bendrovės bei architektai/projektuotojai, įrengę nugalėtojų ekspozicijas.
nuotrauka
2020-06-02 10:01,      papildyta 2020-10-02 15:00, Papildyta pranešimų vaizdo įrašais
Kaip atsitiko, kad viena pagrindinių ekonomikos sričių – statybos, dažnai linksniuojama kaip efektyvumo stokojančių industrijos šakų?
nuotrauka
2020-06-01 10:09
Dėl šiuolaikinių technologijų, net ir karantino metu atsiradę apribojimai nėra kliūtis, norintiems ir toliau sėkmingai organizuoti renginius. Vienas tokių pavyzdžių – Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“ organizuojama statybų paroda „Resta 2020“, kuri šiais metais dalyvius ir lankytojus pasi...
nuotrauka
2020-05-19 11:35
Gyvenimui ir darbui persikėlus į virtualią erdvę, tarptautinė statybų paroda „Resta 2020“ taip pat keičia formatą. Ji keliasi į skaitmeninį pasaulį ir kviečia statybų sektoriaus įmones virtualiai pristatyti savo aktualiausias naujienas vartotojams patogiai ir saugiai – vienoje platformoje, vienu pri...
nuotrauka
2019-05-06 14:44
Prieš penkerius metus VŠĮ „Skaitmeninė statyba“ steigėjai organizavo pirmąją konferenciją „Skaitmeninė statyba 2014“, kuri tapo neatskiriama „Restos“ dalimi. Steigėjų pastangos spartinti BIM diegimą Lietuvoje ir šviesti statybos sektoriaus bendruomenę, pradėjo duoti pirmuosius rezultatus.
nuotrauka
2019-05-03 08:24
Jau trečią kartą iš eilės parodoje RESTA įvyko konkursas „Įspūdingiausios Restos ekspozicijos“, kurio metu komisija išrinko įdomiausių ekspozicijų penketuką – įmones ir ekspozicijų projektų autorius.
nuotrauka
2019-05-02 07:50
Balandžio 25-26 d. Lietuvoje viešėjo Europos statybos pramonės federacijos (FIEC) prezidentas Kjetil Tonning kartu su federacijos technologijų vadove Sue Arundale.
nuotrauka
2019-04-30 14:51
„Restoje“ įvykusio tarptautinio pastolininkų čempionato nugalėtojais tapo UAB „Hotrema“ profesionalai. Antroji liko pastolininkų komanda iš Estijos įmonės „Adelante“, trečioji – įmonės „Arad“ komanda iš Lenkijos.

Statybunaujienos.lt » RESTA

nuotrauka

Lietaus nuotekų valdymo sistema: kaip išvengti vandens taršos, didesnių mokesčių ir panaudoti lietaus vandenį

Tinkamas lietaus nuotekų srautų suvaldymas lietaus vandens kaupimosi vietose gali užkirsti kelią potvyniams. Universali Pipelife lietaus nuotekų valdymo sistema „Raineo“ – tai galimybė ne ti...