2020 birželio 3 d. trečiadienis, 21:00
Reklama  |  El. paštas  |  facebook

Atnaujintos Marijampolės ugdymo įstaigos

2018-09-06 11:10
Modernios ir nuolat atsinaujinančios ugdymo įstaigos – toks yra vienas iš prioritetų, siekiant, kad vaikui aplinka būtų draugiška ir maloni. Marijampolės savivaldybė pasirūpino, kad mokyklos būtų atnaujintos naujiesiems mokslo metams.
nuotrauka
Petro Aramino progimnzija naujuosius mokslo metus pasitiko atnaujintu mokyklos fasadu. Marijampolės sav. nuotr.


Minimos įmonės
Marijampolės savivaldybė,

Kaip rašoma Marijampolės savivaldybės išplatintame pranešime, bene daugiausiai lėšų investavo „Šaltinio“ progimnazija. Čia pakeista virtuvės ištraukiamoji ventiliacija ir dalis elektros apšvietimo, suremontuotas vienas pradinių klasių kabinetas, įrengta patalpa 1 - 4 kl. gamtos mokslų laboratorijai, apšiltinta dalis stogo. Į šią mokyklą investuota 84 800 Eur (beveik 1/3 pinigų iš Marijampolės savivaldybės biudžeto, dalis mokyklos lėšų ir 50 000 Eur iš valstybės lėšų modernizavimo projekto).

Pagal darbų kiekį neatsiliko ir Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla. Čia atnaujinti bėgimo takai, suremontuota krepšinio aikštelė, atnaujintas technologijų kabinetas, pakeisti garažo vartai. Ši mokykla įsisavino 39 086 Eur (pusė sumos iš Marijampolės savivaldybės biudžeto, dalis mokyklos lėšų ir dalis valstybės lėšų). Perpus mažesnę sumą investavo (¾ sumos iš Marijampolės savivaldybės biudžeto lėšų, likusi suma – mokyklos lėšos)

„Ryto“ pagrindinė mokykla – suremontuotas vienas kabinetas, sutvarkyta laiptinė, atnaujinta virtuvės įranga.

Petro Armino progimnazijai šiemet iš biudžeto lėšų skirta 11 352 Eur, už šią sumą atnaujintas mokyklos pastato fasadas ir išdažytos keturios klasės. Iš savo lėšų (15 420 Eur)

„Smalsučio“ pradinė mokykla užsitvėrė tvoras, atsinaujino virtuvės įrangą, atliko smulkų patalpų remontą.

Jono Totoraičio progimnazijoje ir toliau sėkmingai įgyvendinamas projektas ,,Bendrojo ugdymo mokyklų (progimnazijų, pagrindinių mokyklų) modernizavimas ir šiuolaikinių mokymosi erdvių kūrimas“. Įgyvendinant šį projektą bus modernizuota Jono Totoraičio progimnazijos edukacinės erdvės.

Nuo miesto neatsiliko ir kaimiškose vietovėse esančios mokyklos – Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazija atsinaujinimui panaudojo 48 389 Eur (nepilnai ¾ lėšų iš biudžeto lėšų, likusi suma iš valstybės lėšų). Šioje mokykloje naujai įrengti keturi gimnazijos tualetai, pakeistos I aukšto koridoriaus grindys, įrengta išmanioji klasė (matematikos kabinetas).

15 000 Eur iš biudžeto lėšų ir 2243 Eur mokyklos lėšų, skirta Sasnavos pagrindinės mokyklos atnaujinimui. Atnaujinta valgyklos patalpa, suremontuota priešmokyklinio ugdymo grupė, du mokomieji kabinetai ir muziejus.

Aktyviai remontų darbus vykdė ir darželiai. Mokykloje-darželyje „Želmenėliai“ pakeistas stogas ir salės grindys, suremontuota skalbykla, sutvarkyti sanitariniai mazgai prie valgyklos, atlikti kai kurių patalpų kosmetiniai remontai – šiems darbams skirta 78 166 Eur (850 Eur įstaigos lėšų, likusi suma iš Marijampolės savivaldybės biudžeto).

Vaikų lopšelyje-darželyje „Pasaka“ atlikti trijų sanitarinių mazgų remonto darbai, kosmetinis grupės remontas, lauko aikštynų atnaujinimas – darbams skirta 36 216 Eur (34 850 Eur iš biudžeto lėšų, likusi suma – mokyklos lėšos).

Lopšelyje-darželyje „Nykštukas“ atliktas dviejų sanitarinių mazgų remontas, pakeistos tvoros, kosmetiniai grupių remontai – darbams skirta 33 500 Eur (32 300 Eur iš biudžeto lėšų ir likusi suma – mokyklos lėšos).

Mažesnio masto atsinaujinimo darbai atlikti ir kitose mokyklose bei darželiuose: atnaujinti kabinetai, virtuvės patalpos, aplinkos darbai. Iš viso šiais metais iš Marijampolės savivaldybės biudžeto visoms švietimo ugdymo įstaigoms skirta 335 304 Eur. 
Statybunaujienos.ltRašyti komentarą:
Vardas:

Tekstas:

Komentarai šalinami, jeigu juose naudojami necenzūriniai žodžiai, skatinamas smurtas, grasinama.


Savivaldybėse

nuotrauka
2020-06-02 16:30
Šiuolaikinis miestas neįsivaizduojamas be medžių, krūmų, žolynų ar gėlynų, nes želdiniai mieste kuria teigiamas emocijas, suteikia pavėsį, slopina triukšmą, valo orą ir sukurią realią naudą miesto gyventojams. Kita vertus, reikia paisyti tam tikros tvarkos, siekiant sukurti jaukią ir patogią erdvę m...
nuotrauka
2020-06-02 12:36
UAB „Biržų ranga“, su kuria Biržų rajono savivaldybės administracija pernai pasirašė statybos darbų rangos sutartį dėl techniniame projekte „Astravo dvaro sodybos parko Astravo g. 17A, Biržuose, sutvarkymas“ numatytų darbų įgyvendinimo, tvarko Astravo dvaro sodybos parką. tas pats rangovas gražina i...
nuotrauka
2020-06-02 11:58
Seimas po svarstymo bendru sutarimu pritarė siūlymui Finansinės paskatos pirmąjį būstą įsigyjančioms jaunoms šeimoms įstatyme įtvirtinti papildymą, prisidėsiantį prie siekio padėti jaunoms šeimoms apsirūpinti nuosavu būstu.
nuotrauka
2020-06-02 09:19
Šių metų pradžioje pristačiusi visiems atvirą trimatį Vilniaus žemėlapį, miesto savivaldybė sėkmingai naudojasi juo ir pati – tiek planuodama pokyčius, tiek tikrindama projektų kokybę.
nuotrauka
2020-05-29 08:27
AB „Grigeo Klaipėda“ Aplinkos apsaugos agentūros Taršos prevencijos departamentui pateikė paraišką Taršos integruotos prevencijos ir kontrolės (toliau – TIPK) leidimui pakeisti. Tačiau Klaipėdos miesto savivaldybė kreipėsi į prokuratūrą, prašydama, kad būtų sustabdyti nesavalaikiai veiksmai, siekian...
nuotrauka
2020-05-27 15:53
Šią savaitę pradėta valstybinės reikšmės kelio – pagrindinės Tauralaukio gatvės – rekonstrukcija, praneša Klaipėdos m. savivaldybė. Tai paskutinis likęs nesutvarkytas, keletą metų savo valandos laukęs įvažiavimo į Klaipėdą kelias, kurio rekonstrukcija svarbi ne tik Tauralaukio gyventojams, bet ir vi...
nuotrauka
2020-05-27 13:08
„BaltCap“ fondas „BaltCap Infrastructure Fund“ ir Kauno rajono savivaldybė pasirašė 15 metų viešosios ir privačios partnerystės (PPP) sutartį, pagal kurią fondas iki 2022 m. rudens įsipareigojo atnaujinti švietimo infrastruktūros objektus Mastaičiuose, Kačerginėje ir Zapyškyje.
nuotrauka
2020-05-27 08:17
Druskininkų savivaldybė ir bendrovė „Druskininkų Hermis“ pasirašė žemės nuomos sutartį, kurioje numatyta atvirų ir uždarų teniso kortų įrengimas Mizarų gatvėje, šalia aerodromo.
nuotrauka
2020-05-26 14:41
Jonavoje šiais metais prasidės pėsčiųjų tilto per Žeimių gatvę statybos – gavusi Vyriausybės finansavimą, Jonavos rajono savivaldybė antradienį, gegužės 26 d., pasirašė sutartį dėl statybos darbų su viešojo pirkimo konkurso laimėtoja AB „Kauno tiltai“.
nuotrauka
2020-05-25 08:36
Kėdainių rajono savivaldybė trumpiau nei per metus sugebėjo įrodyti savo nuosavybės teises ir Kauno apylinkės teismo sprendimu atgauti valstybės saugomas nekilnojamąsias kultūros vertybes – du pastatus pačioje Kėdainių senamiesčio širdyje.
nuotrauka
2020-05-22 13:37
Dūmų detektoriai yra patikrinta priemonė, padedanti išvengti gaisro pasekmių ir žūčių. Karantino laikotarpiu ypatingai svarbu izoliuotis saugioje aplinkoje. Laiko namuose praleidžiame kur kas daugiau nei įprasta, todėl dūmų detektorius gyvenamojoje aplinkoje yra privalomas. Deja, priešgaisrinės apsa...
nuotrauka
2020-05-22 08:38
Vilniaus apygardos administracinis teismas, išnagrinėjęs Vilniaus miesto savivaldybės administracijos ir Viešųjų pirkimų komisijos ginčą dėl koncesijos sutarties sudarymo sustabdymo, nusprendė atmesti pareiškėjos skundą kaip nepagrįstą.
nuotrauka
2020-05-21 08:37
Garliavoje, šalia Adomo Mitkaus pagrindinės mokyklos, UAB „Kelminta“ statybininkai rekonstruoja sporto aikštyną. Darbai bus baigti dar šįmet, tad Kauno rajonas turės natūralių matmenų, tarptautinius standartus atitinkantį futbolo stadioną.
nuotrauka
2020-05-20 08:38
Parengtas Klaipėdos miesto ekonomikos skatinimo ir COVID-19 krizės suvaldymo planas, pranešė uostamiesčio savivaldybė. Jame – esami ir būsimi žingsniai, reikalingi tiek tolimesnei koronaviruso plitimo prevencijai, tiek ekonomikos gyvybingumui, darbo vietų ir klaipėdiečių pajamų išsaugojimui.
nuotrauka
2020-05-19 14:01
Aplinkos ministerija kviečia savivaldybes ir vandentvarkos įmones parengti paraiškas finansavimui, skirtam gyventojų būstus prijungti prie centralizuotų nuotekų tinklų, ir teikti jas Aplinkos projektų valdymo agentūrai (APVA).
nuotrauka
2020-05-19 13:53,      papildyta 2020-05-22 08:44, papildyta teismo pranešimu
Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Šiaulių valdybos pareigūnai atlikdami ikiteisminį tyrimą, šiandien, gegužės 19 d., sulaikė dėl kyšininkavimo įtariamą Kelmės rajono savivaldybės merą Vaclovą Andrulį.
nuotrauka
2020-05-19 11:17
Klaipėdos miesto savivaldybės administracija įgyvendina didžiulės apimties projektą „Kompleksinis tikslinės teritorijos daugiabučių kiemų tvarkymas“. Jo sutarties vertė – daugiau kaip 5,5 mln. Eur. Tai pirmasis toks projektas Klaipėdoje, kuris iš esmės atnaujins Rumpiškės kvartalo daugiabučių namų g...
nuotrauka
2020-05-19 08:59
Aplinkos ministerija skyrė Kaunui beveik 4 milijonų eurų finansavimą iš Klimato kaitos programos. Ši suma bus paskirstyta 77 mieste veikiančioms įstaigoms, kurios atitiko Valstybės skelbto konkurso kriterijus. Lėšas numatyta investuoti į aplinkai draugiškų saulės elektrinių įrengimą ant visuomeninės...
nuotrauka
2020-05-18 14:30
Gegužės 18 d., minint popiežiaus Jono Pauliaus II 100-ąsias gimimo metines, Vilnius baigia dėlioti akcentus jo vardo aikštės sutvarkymo projekte. Birželio 9 d. numatytas viešas projektinių pasiūlymų pristatymas. Architektai pristatys planus, kaip atnaujinti aikštę, garbingą popiežiaus vardą gavusią ...
nuotrauka
2020-05-18 11:53
Baigti Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinės gimnazijos stadiono rekonstrukcijos darbai. Atnaujintas aikštynas tarnaus ne tik minėtos gimnazijos ir greta įsikūrusios Marijos Tiškevičiūtės mokyklos bendruomenių, bet ir vietos gyventojų sporto bei aktyvaus laisvalaikio reikmėms.

Statybunaujienos.lt » Savivaldybėse

nuotrauka

„Išjungti“ žmogui kenksmingus organizmus galima ir šviesos jungikliu?

Pastaruoju metu tam tikrais daiktais išmokome naudotis „be rankų“. Durų rankeną įmanoma nuspausti alkūne taip pat lengvai kaip ir įjungti šviesą, o pirkinių krepšelį prekybos centre – suimti...