2019 birželio 21 d. penktadienis, 0:06
Reklama  |  El. paštas  |  facebook

Atnaujintos Marijampolės ugdymo įstaigos

2018-09-06 11:10
Modernios ir nuolat atsinaujinančios ugdymo įstaigos – toks yra vienas iš prioritetų, siekiant, kad vaikui aplinka būtų draugiška ir maloni. Marijampolės savivaldybė pasirūpino, kad mokyklos būtų atnaujintos naujiesiems mokslo metams.
nuotrauka
Petro Aramino progimnzija naujuosius mokslo metus pasitiko atnaujintu mokyklos fasadu. Marijampolės sav. nuotr.


Minimos įmonės
Marijampolės savivaldybė,

Kaip rašoma Marijampolės savivaldybės išplatintame pranešime, bene daugiausiai lėšų investavo „Šaltinio“ progimnazija. Čia pakeista virtuvės ištraukiamoji ventiliacija ir dalis elektros apšvietimo, suremontuotas vienas pradinių klasių kabinetas, įrengta patalpa 1 - 4 kl. gamtos mokslų laboratorijai, apšiltinta dalis stogo. Į šią mokyklą investuota 84 800 Eur (beveik 1/3 pinigų iš Marijampolės savivaldybės biudžeto, dalis mokyklos lėšų ir 50 000 Eur iš valstybės lėšų modernizavimo projekto).

Pagal darbų kiekį neatsiliko ir Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla. Čia atnaujinti bėgimo takai, suremontuota krepšinio aikštelė, atnaujintas technologijų kabinetas, pakeisti garažo vartai. Ši mokykla įsisavino 39 086 Eur (pusė sumos iš Marijampolės savivaldybės biudžeto, dalis mokyklos lėšų ir dalis valstybės lėšų). Perpus mažesnę sumą investavo (¾ sumos iš Marijampolės savivaldybės biudžeto lėšų, likusi suma – mokyklos lėšos)

„Ryto“ pagrindinė mokykla – suremontuotas vienas kabinetas, sutvarkyta laiptinė, atnaujinta virtuvės įranga.

Petro Armino progimnazijai šiemet iš biudžeto lėšų skirta 11 352 Eur, už šią sumą atnaujintas mokyklos pastato fasadas ir išdažytos keturios klasės. Iš savo lėšų (15 420 Eur)

„Smalsučio“ pradinė mokykla užsitvėrė tvoras, atsinaujino virtuvės įrangą, atliko smulkų patalpų remontą.

Jono Totoraičio progimnazijoje ir toliau sėkmingai įgyvendinamas projektas ,,Bendrojo ugdymo mokyklų (progimnazijų, pagrindinių mokyklų) modernizavimas ir šiuolaikinių mokymosi erdvių kūrimas“. Įgyvendinant šį projektą bus modernizuota Jono Totoraičio progimnazijos edukacinės erdvės.

Nuo miesto neatsiliko ir kaimiškose vietovėse esančios mokyklos – Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazija atsinaujinimui panaudojo 48 389 Eur (nepilnai ¾ lėšų iš biudžeto lėšų, likusi suma iš valstybės lėšų). Šioje mokykloje naujai įrengti keturi gimnazijos tualetai, pakeistos I aukšto koridoriaus grindys, įrengta išmanioji klasė (matematikos kabinetas).

15 000 Eur iš biudžeto lėšų ir 2243 Eur mokyklos lėšų, skirta Sasnavos pagrindinės mokyklos atnaujinimui. Atnaujinta valgyklos patalpa, suremontuota priešmokyklinio ugdymo grupė, du mokomieji kabinetai ir muziejus.

Aktyviai remontų darbus vykdė ir darželiai. Mokykloje-darželyje „Želmenėliai“ pakeistas stogas ir salės grindys, suremontuota skalbykla, sutvarkyti sanitariniai mazgai prie valgyklos, atlikti kai kurių patalpų kosmetiniai remontai – šiems darbams skirta 78 166 Eur (850 Eur įstaigos lėšų, likusi suma iš Marijampolės savivaldybės biudžeto).

Vaikų lopšelyje-darželyje „Pasaka“ atlikti trijų sanitarinių mazgų remonto darbai, kosmetinis grupės remontas, lauko aikštynų atnaujinimas – darbams skirta 36 216 Eur (34 850 Eur iš biudžeto lėšų, likusi suma – mokyklos lėšos).

Lopšelyje-darželyje „Nykštukas“ atliktas dviejų sanitarinių mazgų remontas, pakeistos tvoros, kosmetiniai grupių remontai – darbams skirta 33 500 Eur (32 300 Eur iš biudžeto lėšų ir likusi suma – mokyklos lėšos).

Mažesnio masto atsinaujinimo darbai atlikti ir kitose mokyklose bei darželiuose: atnaujinti kabinetai, virtuvės patalpos, aplinkos darbai. Iš viso šiais metais iš Marijampolės savivaldybės biudžeto visoms švietimo ugdymo įstaigoms skirta 335 304 Eur. 
Statybunaujienos.ltRašyti komentarą:
Vardas:

Tekstas:

Komentarai šalinami, jeigu juose naudojami necenzūriniai žodžiai, skatinamas smurtas, grasinama.


Savivaldybėse

nuotrauka
2019-06-20 13:43
Vilniaus gatvės senosios bulvaro dalies atnaujinimas prasidės liepos vidury. Sutarta palaukti, kol mieste baigsis tarptautinis folkloro konkursas-festivalis „Saulės žiedas“. Vilniaus gatvės atkarpos (tarp Tilžės g. ir Draugystės pr.) ir Vasario 16-osios gatvės rekonstrukcija turi būti atlikta iki 20...
nuotrauka
2019-06-19 13:59
Klaipėdoje prasideda naujos bendrojo ugdymo mokyklos Senvagės g. 4 ir 6 statybos. Trečiadienį, birželio 19 d., Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Neniškis ir UAB „Versina“ gamybinio skyriaus vadovas Šarūnas Želnys pasirašė rangos darbų sutartį.
nuotrauka
2019-06-19 12:53
Elektrėnų savivaldybė ieško investuotojo sklypui su apleistu pastatu prestižinėje vietoje – miesto centre, marių pakrantėje. Tikimasi, kad ateityje vietoje apleisto komercinės paskirties pastato iškils 5 aukštų viešbutis su vaizdu į marias ir bus suformuota nauja poilsio erdvė, padėsianti pritraukti...
nuotrauka
2019-06-19 12:34
Druskininkų savivaldybė atnaujino Alkos tvenkinio paplūdimį, kuriame poilsiauti galės druskininkiečiai.
nuotrauka
2019-06-19 12:13
Sostinėje tarp Giedraičių ir Kintų gatvių planuojamai įrengti viešajai erdvei vilniečiai pasiūlė pavadinimą – iš beveik 3 tūkst. balsavusiųjų internetu daugiausia pasisakė už Šnipiškių aikštės vardą.
nuotrauka
2019-06-19 10:02
Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai perdavė teismui Specialiųjų tyrimų tarnybos Kauno valdybos pareigūnų tirtą baudžiamąją bylą, kurioje kaltinamas buvęs bendrovės „Dzūkijos vandenys“ direktorius R. Ž.
nuotrauka
2019-06-18 14:36
Panevėžio centre prasidėjo projekto „Laisvės aikštės ir jos prieigų kompleksinis sutvarkymas“ statybos darbai. Bus atnaujinama aikštės danga, fontanas, želdiniai, įrengiamos vaikų žaidimo aikštelės, poilsio zonos, terasos, mažosios architektūros elementai, gerinama aikštės aplinkos kokybė, praneša P...
nuotrauka
2019-06-18 10:14
Ilgą laiką privačių namų kvartalo gyventojai jautėsi palyginti saugūs, jų rimtį trikdė tik netoliese veikianti medžio apdirbimo įmonė „Fornestas“. Šiemet paaiškėjo, kad šalia esančiame laisvame sklype Šiltnamių g. ketina įsikurti dar vienas verslo objektas – „Šilo“ prekybos centras, kurį sumanė past...
nuotrauka
2019-06-18 08:53
Pilaitėje, viename sparčiausiai augančių sostinės rajonų, vos per porą mėnesių iškart atnaujintos dvi svarbios gatvės, kuriomis kasdien keliauja apie 11 tūkst. vilniečių: Taurupės gatvės dalis (iki Sietyno gatvės) ir Senasis Pilaitės kelias. Sutvarkius šias jungtis šiuo metu kur kas patogiau ir saug...
nuotrauka
2019-06-14 14:17
Konkurencijos taryba pradėjo tyrimą dėl Palangos miesto savivaldybės sprendimų, kuriais ši pavedė savo įmonei „Palangos komunalinis ūkis“ teikti miesto teritorijos tvarkymo ir priežiūros paslaugas.
nuotrauka
2019-06-14 10:23
Lietuvos Aukščiausiojo Teismo išplėstinė septynių teisėjų kolegija išnagrinėjo Žilvino Povilonio ir Zinos Povilonienės bei Druskininkų savivaldybės administracijos kasacinius skundus ir nurodė, kad sprendimas bus skelbiamas š. m. liepos 12 d.
nuotrauka
2019-06-14 09:59
Sostinėje prasidėjo šnipiškiečių laukta Giedraičių gatvės rekonstrukcija. Čia tiesiamas dviračių takas, atnaujinama pėsčiųjų infrastruktūra, įrengiamas modernus apšvietimas, atnaujinama kelio danga.
nuotrauka
2019-06-14 09:57
Į Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro salę rinkosi Šiaulių rajono savivaldybės vadovai, Kuršėnų miesto seniūnijos darbuotojai, miesto gyventojai, bendruomenių atstovai, politikai susipažinti ir padiskutuoti dėl rengiamo kraštovaizdžio formavimo ir ekologinės būklės gerinimo Kuršėnų miesto Ve...
nuotrauka
2019-06-13 14:57
Susisiekimo ministro įsakymu šiandien, birželio 13 d., Lietuvos savivaldybėms paskirstyta 10 mln. eurų Kelių priežiūros ir plėtros programos lėšų, numatytų vietinės reikšmės keliams su žvyro danga asfaltuoti. Lėšų skiriama visoms 55 prašymus pateikusioms savivaldybėms. Iš viso šalyje bus kapitališka...
nuotrauka
2019-06-13 14:55
Sostinės savivaldybėje šią savaitę vyko susitikimas su daugiabučių namų valdytojais – pristatyta Vilniaus miesto energinio efektyvumo didinimo programa. Miesto Taryba šiemet patvirtino naują kvartalų atnaujinimo programą, kuri identifikuoja ir numato prioritetinius sostinės senųjų daugiabučių kvarta...
nuotrauka
2019-06-13 12:33
Šiaulių miesto savivaldybė, įgyvendindama Šiaulių miesto integruotą teritorijų vystymo programą, pradeda projekto „Pasaulio teisuolių skvero Vilniaus-Ežero gatvių sankirtoje, Ežero g. 18, Šiauliuose, ir jo prieigų kompleksinis sutvarkymas“ įgyvendinimą.
nuotrauka
2019-06-13 10:08
Statybą leidžiančių dokumentų išdavimo ir jos užbaigimą patvirtinančios procedūros bei statybos valstybinė priežiūra ne visada užtikrina, kad statyba bus teisėta, o statinių naudojimo priežiūra – jog statiniai bus naudojami pagal statybos leidime nurodytą paskirtį. Tai rodo aukščiausiosios audito in...
nuotrauka
2019-06-12 14:12
Tvyrant karštiems orams ir išaugus vandens suvartojimui, vandens tiekimo įmonės dirba pilnu pajėgumu. „Vilniaus vandenys“ fiksuoja, kad šiuo metu kai kuriose vietovėse Vilniaus mieste ir rajone geriamojo vandens sunaudojama tris kartus daugiau nei įprastai ir prašo gyventojų vandenį vartoti atsaking...
nuotrauka
2019-06-12 10:54
Uostamiesčio savivaldybė netrukus vienašališkai nutrauks visas sutartis su UAB „Žemkasa“. Bendrovė buvo atsakinga už Tilžės gatvės rekonstrukciją. Kaip aiškino savivaldybės Statybos ir infrastruktūros plėtros skyriaus vedėjas Valdas Švedas, žingsnio imtasi neapsikentus nuolatinio „Žemkasos“ darbų vi...
nuotrauka
2019-06-12 10:04
Druskininkų savivaldybėje vykusio pasitarimo metu buvo aptarti šiais metais vykdomi melioracijos infrastruktūros atkūrimo darbai ir numatomi paraiškų teikimai paramai žemės ūkio vandentvarkai gauti.

Statybunaujienos.lt » Savivaldybėse

nuotrauka

Buto vėdinimas su „Eco-Fresh“. Didelės mažo įrenginio galimybės

Lietuvą ištiko paradoksas. Modernizuoti daugiabučiai namai tapo kur kas šiltesni, sąskaitos už šildymą sumažėjo, tačiau butuose tapo drėgna, ėmė veistis pelėsis. Modernizavimas, turėjęs sute...
nuotrauka

Didelių pastatų vėsinimas 80 proc. mažesnėmis sąnaudomis

Tyrimai rodo, kad žmonės iki 90 proc. laiko praleidžia uždarose patalpose, tad nenuostabu, kad šviežio, vėsaus oro poreikis ir efektyvus technologijų bei gamtos resursų panaudojimas tampa vi...