2019 rugpjūčio 17 d. šeštadienis, 13:29
Reklama  |  El. paštas  |  facebook

Atnaujintos Marijampolės ugdymo įstaigos

2018-09-06 11:10
Modernios ir nuolat atsinaujinančios ugdymo įstaigos – toks yra vienas iš prioritetų, siekiant, kad vaikui aplinka būtų draugiška ir maloni. Marijampolės savivaldybė pasirūpino, kad mokyklos būtų atnaujintos naujiesiems mokslo metams.
nuotrauka
Petro Aramino progimnzija naujuosius mokslo metus pasitiko atnaujintu mokyklos fasadu. Marijampolės sav. nuotr.


Minimos įmonės
Marijampolės savivaldybė,

Kaip rašoma Marijampolės savivaldybės išplatintame pranešime, bene daugiausiai lėšų investavo „Šaltinio“ progimnazija. Čia pakeista virtuvės ištraukiamoji ventiliacija ir dalis elektros apšvietimo, suremontuotas vienas pradinių klasių kabinetas, įrengta patalpa 1 - 4 kl. gamtos mokslų laboratorijai, apšiltinta dalis stogo. Į šią mokyklą investuota 84 800 Eur (beveik 1/3 pinigų iš Marijampolės savivaldybės biudžeto, dalis mokyklos lėšų ir 50 000 Eur iš valstybės lėšų modernizavimo projekto).

Pagal darbų kiekį neatsiliko ir Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla. Čia atnaujinti bėgimo takai, suremontuota krepšinio aikštelė, atnaujintas technologijų kabinetas, pakeisti garažo vartai. Ši mokykla įsisavino 39 086 Eur (pusė sumos iš Marijampolės savivaldybės biudžeto, dalis mokyklos lėšų ir dalis valstybės lėšų). Perpus mažesnę sumą investavo (¾ sumos iš Marijampolės savivaldybės biudžeto lėšų, likusi suma – mokyklos lėšos)

„Ryto“ pagrindinė mokykla – suremontuotas vienas kabinetas, sutvarkyta laiptinė, atnaujinta virtuvės įranga.

Petro Armino progimnazijai šiemet iš biudžeto lėšų skirta 11 352 Eur, už šią sumą atnaujintas mokyklos pastato fasadas ir išdažytos keturios klasės. Iš savo lėšų (15 420 Eur)

„Smalsučio“ pradinė mokykla užsitvėrė tvoras, atsinaujino virtuvės įrangą, atliko smulkų patalpų remontą.

Jono Totoraičio progimnazijoje ir toliau sėkmingai įgyvendinamas projektas ,,Bendrojo ugdymo mokyklų (progimnazijų, pagrindinių mokyklų) modernizavimas ir šiuolaikinių mokymosi erdvių kūrimas“. Įgyvendinant šį projektą bus modernizuota Jono Totoraičio progimnazijos edukacinės erdvės.

Nuo miesto neatsiliko ir kaimiškose vietovėse esančios mokyklos – Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazija atsinaujinimui panaudojo 48 389 Eur (nepilnai ¾ lėšų iš biudžeto lėšų, likusi suma iš valstybės lėšų). Šioje mokykloje naujai įrengti keturi gimnazijos tualetai, pakeistos I aukšto koridoriaus grindys, įrengta išmanioji klasė (matematikos kabinetas).

15 000 Eur iš biudžeto lėšų ir 2243 Eur mokyklos lėšų, skirta Sasnavos pagrindinės mokyklos atnaujinimui. Atnaujinta valgyklos patalpa, suremontuota priešmokyklinio ugdymo grupė, du mokomieji kabinetai ir muziejus.

Aktyviai remontų darbus vykdė ir darželiai. Mokykloje-darželyje „Želmenėliai“ pakeistas stogas ir salės grindys, suremontuota skalbykla, sutvarkyti sanitariniai mazgai prie valgyklos, atlikti kai kurių patalpų kosmetiniai remontai – šiems darbams skirta 78 166 Eur (850 Eur įstaigos lėšų, likusi suma iš Marijampolės savivaldybės biudžeto).

Vaikų lopšelyje-darželyje „Pasaka“ atlikti trijų sanitarinių mazgų remonto darbai, kosmetinis grupės remontas, lauko aikštynų atnaujinimas – darbams skirta 36 216 Eur (34 850 Eur iš biudžeto lėšų, likusi suma – mokyklos lėšos).

Lopšelyje-darželyje „Nykštukas“ atliktas dviejų sanitarinių mazgų remontas, pakeistos tvoros, kosmetiniai grupių remontai – darbams skirta 33 500 Eur (32 300 Eur iš biudžeto lėšų ir likusi suma – mokyklos lėšos).

Mažesnio masto atsinaujinimo darbai atlikti ir kitose mokyklose bei darželiuose: atnaujinti kabinetai, virtuvės patalpos, aplinkos darbai. Iš viso šiais metais iš Marijampolės savivaldybės biudžeto visoms švietimo ugdymo įstaigoms skirta 335 304 Eur. 
Statybunaujienos.ltRašyti komentarą:
Vardas:

Tekstas:

Komentarai šalinami, jeigu juose naudojami necenzūriniai žodžiai, skatinamas smurtas, grasinama.


Savivaldybėse

nuotrauka
2019-08-16 07:55
Šiaulių miesto savivaldybėje pristatyta iniciatyva surengti laisvą Prisikėlimo aikštėje numatomo statyti paminklo „Tautos Laisvei“ idėjų konkursą. Siūlymus teikti gali ne tik architektai, menininkai ar dizaineriai, bet ir visi bendruomenės atstovai.
nuotrauka
2019-08-16 07:50
Šiemet sostinės savivaldybė planuoja įrengti iš viso 50 naujų modernių vaikų žaidimų aikštelių. Naujomis net 25 vaikų žaidimo aikštelėmis jau džiaugiasi Antakalnio, Verkių, Lazdynų, Fabijoniškių, Justiniškių, Pašilaičių, Naujamiesčio, Karoliniškių rajonų mažieji vilniečiai, o iki metų pabaigos aikšt...
nuotrauka
2019-08-16 07:32
Alytaus rajono savivaldybė planuoja tęsti bendradarbiavimą su Alytaus pataisos namais ir stiprinant nuteistųjų darbinius ir socialinius įgūdžius, juos įdarbinant ar įtraukiant į visuomeninę ar savanorišką veiklą. Bausmę atliekantys vyrai prieš kelis metus jau dirbo rajono seniūnijose, o seniūnai jų ...
nuotrauka
2019-08-16 07:31
Lietuvos aukščiausiasis teismas paskelbė, kad atsisako priimti nagrinėti UAB „Vilniaus nacionalinis stadionas“ skundą dėl Vilniaus miesto savivaldybės sprendimo pašalinti bendrovę iš Daugiafunkcio komplekso koncesijos konkurso.
nuotrauka
2019-08-14 14:36
Palangos paplūdimiuose triūsia nauja ir moderni smėlio valymo mašina „BeachTech Marina“. Ekonomiškai ir tyliai dirbanti savaeigė technika kol kas neturi analogo Baltijos jūros regione.
nuotrauka
2019-08-14 13:25
Kretingos rajono savivaldybės sodininkų bendrijų pirmininkai išgirdo gerų žinių – bus rengiamas Tarybos sprendimo projektas dėl likusios nepanaudotos finansinės paramos sodininkų bendrijų infrastruktūros tvarkymui perskirstymo. Be to, sudarytas prioritetinis artimiausiais metais Savivaldybės planuoj...
nuotrauka
2019-08-14 12:37
Naujovė Klaipėdoje – skaitmenizuotos kapinės. Projektą pristatantys uostamiesčio savivaldybės darbuotojai siūlo interneto naršyklės laukelyje surinkti kapines.klaipeda.lt ir išnagrinėti galimybes patiems. Pabrėžiama, jog „www.“ adreso pradžioje įvesti nereikia.
nuotrauka
2019-08-09 10:27
Vos viena paplūdimyje numesta nuorūka gali užteršti net penkis kubinius metrus vandens. Vandens, kuriame, pasiilgę jūros, maudomės ne tik mes patys, bet ir mūsų vaikai. Specialistai neabejoja – jei kiekvienas apie tai susimąstytų, nuorūkų, o taip pat – ir kitų smulkių atliekų paplūdimiuose būtų ger...
nuotrauka
2019-08-09 10:13
Alytaus rajono savivaldybės teritorijoje, šalia Lietuvos tūkstantmečio tilto per Nemuną, atsirado naujas kaimas, pavadintas Alytupio. Jis yra keturi šimtoji rajone įregistruota gyvenamoji vietovė.
nuotrauka
2019-08-09 09:43
Daugiau parkavimo vietų, pakilusi nekilnojamojo turto vertė, erdvesnis ir tvarkingesnis kiemas – tokiais privalumais džiaugiasi daugiabučių kiemų tvarkymo programa „Svajonių kiemas“ pasinaudoję kauniečiai. Prieš beveik dvejus metus Kauno savivaldybės pasiūlytu įrankiu ir finansine parama pasinaudojo...
nuotrauka
2019-08-08 12:01
Lietuvos miestuose ir miesteliuose – vis daugiau galimybių kasdieniam susisiekimui patogiai naudotis dviračiu. Nauji pėsčiųjų ir dviračių takai, tiesiami arba rekonstruojami panaudojant Europos Sąjungos fondų investicijas, jau įrengti 20-yje savivaldybių, dar 27 savivaldybių projektai baigiami įgyve...
nuotrauka
2019-08-08 09:15
Viešo elektroninio aukciono būdu, sumažinus pradinę kainą, Plungės r. savivaldybė pardavė dalį Šateikių oranžerijos (administracinio pastato), esančio Dvaro g. 2.
nuotrauka
2019-08-08 09:07
Praėjusią savaitę Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos atstovai susitiko su Trušelių kaimo (Sendvario sen.) gyventojais, turinčiais sklypus šalia planuojamos rekonstruoti Danės gatvės. Kad čia gyvenantys žmonės galėtų naudotis asfaltuota gatve, dalis privačių sklypų teritorijų turi būti pai...
nuotrauka
2019-08-07 15:50
Viena populiariausių vasaros poilsio ir pramogų vietų – Balžio ežeras – jau kitąmet vilniečius ir miesto svečius pasitiks atsinaujinęs. Šiuo metu savivaldybės įmonė „Vilniaus planas“ projektuoja naują paplūdimį, kuris bus pritaikytas ir neįgaliųjų poilsiui bei patogumui. Tai bus pirmoji tokia poilsi...
nuotrauka
2019-08-07 15:28
Priekulės seniūnijoje (Klaipėdos rajonas) antrą kartą vyko Klaipėdos ir Žalgirio gatvių rekonstravimo projekto aptarimas su gyventojais.
nuotrauka
2019-08-07 15:02
„Kauno švara“ kartu su Kauno miesto savivaldybe džiaugiasi sėkminga vaizdo kamerų akcijos pradžia: šalia bendrojo naudojimo konteinerių įrengtos kameros fiksuoja viešosios tvarkos pažeidėjus, o Kauno miesto policija ir Viešosios tvarkos skyrius pagal vaizdo kamerų duomenis pradėjo juos drausminti pi...
nuotrauka
2019-08-06 14:09
Uostamiesčio savivaldybėje pasirašyta Joniškės gatvės rekonstrukcijos II etapo rangos darbų sutartis. Parašus padėjo Klaipėdos m. savivaldybės administracijos direktorius Gintaras Neniškis bei UAB „YIT Lietuva“ generalinis direktorius Kęstutis Vanagas.
nuotrauka
2019-08-05 10:55
Grafų Tiškevičių rūmai Kretingoje įgaus autentišką vaizdą ir išplanavimą – oficialiai pradėti istorinės, reprezentacinės Kretingos dvaro rūmų verandos atstatymo darbai. Ta proga Kretingos dvaro parteryje esančiame „Atminties take“ buvo įmontuota speciali granito plokštė, žyminti oficialią rūmų veran...
nuotrauka
2019-08-02 13:42
Praėjusių metų rugsėjo mėnesį rangovas UAB „Ukmergės keliai“ pradėjo pėsčiųjų tilto per Širvėnos ežerą rekonstrukciją. Darbai truko trumpiau, nei buvo numatyta sutartimi.
nuotrauka
2019-08-02 13:22
Šiaulių rajono savivaldybės įmonė UAB „Kuršėnų komunalinis ūkis“, atsakinga už rajone veikiančių kapinių priežiūrą, baigia darbus naujosiose Kuršėnų miesto kapinėse. Čia jau įrengtas kolumbariumas, įrengta ir išasfaltuota nauja automobilių stovėjimo, kurioje baigiamos braižyti stovėjimo juostas ir k...

Statybunaujienos.lt » Savivaldybėse

nuotrauka

Naujos CAT® technikos paklausa Baltijos šalyse didėja

Š. m. gegužės mėn. vyko statybinės technikos šventė „Caterpillar Roadshow“, kurios metu visiems besidomintiems statybinės technikos naujovėmis buvo pademonstruotos pažangiausios „Cat“ prekės...