2021 kovo 1 d. pirmadienis, 3:28
Reklama  |  facebook

Austriškas faktorius įgalina suderinti aukštą kokybę ir dėmesį žmogui

2018-04-28 11:10
Bendrovė BAUMIT yra vienas iš statybos rinkos lyderių, į Lietuvą tiekiančių fasadų sistemas. 100-o metų patirtį turinti įmonė siūlo savo klientams sprendimus, kurie sukuria ilgalaikę vertę, dėl kurių dėmesio centre atsiduria ne pastatas, jo konstrukcijos, o žmogus, jo jausena, komfortas.
nuotrauka
BAUMIT ekspozicija parodoje RESTA. Kairėje – E. Radavičius, bendrovės BAUMIT generalinis direktorius. Portalo Statybunaujienos.lt nuotr.


Minimos įmonės
Baumit, UAB

„BAUMIT sistemos orientuotos ne į namą, o pirmiausia – į žmogų, – sako Edmundas Radavičius, bendrovės BAUMIT generalinis direktorius. – Netgi mūsų koncerno, kurio ištakos yra Austrijoje ir kurio dalimi esame, vizija yra aiškiai orientuota į žmogų, į sveiką ir komfortišką aplinką, kurioje jis gyvena, dirba, ilsisi. Būtent tai yra svarbiausi kriterijai, aplink kuriuos ir kuriuos paremiant, kuriami kiti sprendiniai, užtikrinantys aukštą energinį efektyvumą, keliantys estetinį pasigėrėjimą.“

RESTOJE austriškų ištakų bendrovė pristato įvairių dekorų, fasadų ir vidaus apdailos sistemų. Pristatomų produktų įvairovę lemia koncernas, kurio metinė apyvarta siekia apie pusantro milijardo eurų, kurio įmonės dirba daugiau negu 30-yje valstybių, kuris turi per 50 fabrikų, gaminančių šlapius tinkuojamus fasadus, įvairius sausus mišinius, kuris specializuojasi šlapių tinkuojamų fasadų sistemose.

„Parodos lankytojams mes akcentuojame, kad BAUMIT visų pirma galvoja apie žmogaus komfortą ir sveikatą, nepamiršdami energinio efektyvumo, estetikos ir funkcionalumo. Labai dažnai galvodami tik apie A, A+ energinės klasės reikalavimus mes pamirštame, kad svarbiausias yra žmogus ir jo savijauta“, – sako Edmundas Radavičius, bendrovės BAUMIT generalinis direktorius. 

BAUMIT jau trečius metus Austrijoje kartu su Vienos medicinos universitetu vysto projektą „Viva park“, kurio rezultatai įgalins sukurti dar aukštesnę gyvenimo kokybę pastatuose. Projekto metu pastatyta 10 standartinių namų, kurių įvairūs parametrai nuolat matuojami ir analizuojami. Kaip sakė E. Radavičius, jau sukaupta per 5 mln. įvairių parametrų, tampa aišku, kokios statybinės sistemos leidžia sukurti sveikiausią aplinką žmogui.

„Kaip ir sakiau, fasadas, vidaus apdaila – labai svarbūs, bet nevalia pamiršti, kad visa tai turi tarnauti žmogui, šeimai, gyvenančiai pastate, todėl kalbėdami apie visą sistemą arba vadinamąjį sumuštinį, mes namo sienas suvokiame kaip trečią žmogaus odą, – sako įmonės vadovas. – Ir parodos lankytojams akcentuojame, kad svarbiausias dalykas yra aplinka, kurioje gyvename, tad ši aplinka turi būti sveika, komfortabili, lemianti gerą žmogaus savijautą. Tik patenkinus šiuos žmogaus poreikius, galima galvoti apie estetiką ir energinį efektyvumą.“ 

Kaip pastebi daugelyje šalių įvairiose parodose buvojantis BAUMIT vadovas E. Radavičius, Lietuvos klientai yra labai sumanūs ir gudrūs žmonės: jie domisi, aiškinasi technologinius sprendimus, jų pranašumus, jiems svarbu, kiek ir kodėl kas nors kainuoja daugiau, žmonės yra labai atviri naujovėms, kurios orientuotos į vidinę gerą savijautą, nes labai gerai suvokia, kad name gyvena šeima. Vadovas džiaugiasi pastebėdamas, kad žmonės, nepaleisdami iš akiračio kainos, yra atviri BAUMIT nuostatai ekonominės naudos siekti ne per pigias medžiagas, o per technologinius sprendimus. Vienas iš tokių sprendimų – naujos kartos smeigės „StarTrack“, patikimas pasirinkimas naujo namo statybai ir seno renovacijai, kurios, užtikrindamos aukštus parametrus, leidžia rasti ekonomiškai efektyvesnius sprendimus.

BAUMIT rasite 5-ojoje parodos salėje. 

Statybunaujienos.lt
RESTA

nuotrauka
2020-06-03 20:28
Jau šį ketvirtadienį, birželio 4 d.,virtualios statybų parodos RESTA 2020 metu vyks diskusija „Statybos darbų viešieji pirkimai: kaip teisingai atsirinkti rangovą ir sėkmingai įgyvendinti projektą".
nuotrauka
2020-06-02 10:01,      papildyta 2020-10-02 15:00, Papildyta pranešimų vaizdo įrašais
Kaip atsitiko, kad viena pagrindinių ekonomikos sričių – statybos, dažnai linksniuojama kaip efektyvumo stokojančių industrijos šakų?
nuotrauka
2020-06-01 13:38
Jau šį trečiadienį, birželio 3 d., kviečia dalyvauti virtualios statybų parodos RESTA 2020 metu vyksiančioje konferencijoje „Statyba ir infrastruktūra: Vizija 2030"!
nuotrauka
2020-06-01 10:09
Dėl šiuolaikinių technologijų, net ir karantino metu atsiradę apribojimai nėra kliūtis, norintiems ir toliau sėkmingai organizuoti renginius. Vienas tokių pavyzdžių – Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“ organizuojama statybų paroda „Resta 2020“, kuri šiais metais dalyvius ir lankytojus pasi...
nuotrauka
2020-05-27 07:44
Šiemet viskas kitaip, net ir didžiausia statybų paroda RESTA. Birželio 2 d. susitikime RESTA metu vyksiančioje virtualioje konferencijoje „Kaip skaitmeninės priemonės padeda efektyviai organizuoti darbą statybvietėse?“
nuotrauka
2020-05-19 11:35
Gyvenimui ir darbui persikėlus į virtualią erdvę, tarptautinė statybų paroda „Resta 2020“ taip pat keičia formatą. Ji keliasi į skaitmeninį pasaulį ir kviečia statybų sektoriaus įmones virtualiai pristatyti savo aktualiausias naujienas vartotojams patogiai ir saugiai – vienoje platformoje, vienu pri...
nuotrauka
2020-05-06 08:18
Jau penktus metus iš eilės VšĮ „Skaitmeninė statyba“ kartu su Lietuvos statybininkų asociacija organizuoja konkursą „Lietuvos BIM projektai”, skirtą išrinkti geriausią Lietuvos įmonių praktiką, naudojant statinio informacinio modeliavimo (BIM) technologijas ir metodologiją.
nuotrauka
2020-03-05 10:35,      papildyta 2020-04-01 11:14, Pakeista data
Jau penktus metus iš eilės VšĮ „Skaitmeninė statyba“ kartu su Lietuvos statybininkų asociacija skelbia konkursą „Lietuvos BIM projektai”, skirtą išrinkti geriausią Lietuvos įmonių praktiką, naudojant statinio informacinio modeliavimo (BIM) technologijas ir metodologiją.
nuotrauka
2020-01-22 09:03
Jau penktus metus iš eilės VšĮ „Skaitmeninė statyba“ kartu su Lietuvos statybininkų asociacija skelbia konkursą „LIETUVOS BIM PROJEKTAI“, skirtą išrinkti geriausią Lietuvos įmonių praktiką, naudojant statinio informacinio modeliavimo (BIM) technologijas ir metodologiją.
nuotrauka
2019-05-06 14:44
Prieš penkerius metus VŠĮ „Skaitmeninė statyba“ steigėjai organizavo pirmąją konferenciją „Skaitmeninė statyba 2014“, kuri tapo neatskiriama „Restos“ dalimi. Steigėjų pastangos spartinti BIM diegimą Lietuvoje ir šviesti statybos sektoriaus bendruomenę, pradėjo duoti pirmuosius rezultatus.
nuotrauka
2019-05-03 08:24
Jau trečią kartą iš eilės parodoje RESTA įvyko konkursas „Įspūdingiausios Restos ekspozicijos“, kurio metu komisija išrinko įdomiausių ekspozicijų penketuką – įmones ir ekspozicijų projektų autorius.
nuotrauka
2019-05-02 07:50
Balandžio 25-26 d. Lietuvoje viešėjo Europos statybos pramonės federacijos (FIEC) prezidentas Kjetil Tonning kartu su federacijos technologijų vadove Sue Arundale.
nuotrauka
2019-04-30 14:51
„Restoje“ įvykusio tarptautinio pastolininkų čempionato nugalėtojais tapo UAB „Hotrema“ profesionalai. Antroji liko pastolininkų komanda iš Estijos įmonės „Adelante“, trečioji – įmonės „Arad“ komanda iš Lenkijos.
nuotrauka
2019-04-29 16:50
Jau ketvirtus metus iš eilės VšĮ „Skaitmeninė statyba“ kartu su Lietuvos statybininkų asociacija organizavo konkursą „Lietuvos BIM projektai”, kurio nugalėtojai buvo apdovanoti „Skaitmeninė statyba 2019. Vilnius“ konferencijoje, didžiausios statybų parodos „Resta“ metu. Konkursas yra skirtas išrinkt...
nuotrauka
2019-04-29 16:08
„Ukmergės gelžbetonis“ ką tik pasibaigusioje „Restoje“ pristatė tradicinius gaminius. Įmonei buvo svarbu priminti parodos lankytojams apie gamyklą ir savo gaminius.
nuotrauka
2019-04-26 07:25
Į Vilnių atvyko ir dalyvaus šiandien vykstančioje konferencijoje RESTOJE Europos statybos pramonės (FIEC) prezidentas Kjetil Tonning. Jis statybų sektoriaus bendruomenei skaitys pranešimą konferencijoje „Skaitmeninė statyba 2019. Vilnius”.
nuotrauka
2019-04-26 07:09
Kol Lietuvoje vis dar diskutuojama, verta ar neverta eiti statybų pramonės skaitmeninimo keliu, Vakaruose tuo seniai neabejojama. Atsiliekame net nuo Rytų – NVS šalys sparčiai juda pažangos kryptimi ir intensyviai dirba prie statybų skaitmeninimo projektų, tvirtina UAB „AGA CAD“. Pažangos pavyzdžiu ...
nuotrauka
2019-04-25 16:47
Tarptautinės statybos ir remonto parodos RESTA metu jau trečią kartą įvyko konkursas „Įspūdingiausios RESTOS ekspozicijos“. Šiandien, balandžio 24 d., paskelbti nugalėtojai.
nuotrauka
2019-04-25 09:20
Vakar, balandžio 24 d., prasidėjusioje tarptautinėje statybų parodoje „Resta 2019“ lankytojai galėjo ne tik pasisemti įkvėpimo, kaip įsirengti svetainę, vonią, virtuvę ar terasą, tačiau ir pamatyti tris skirtingus miegamųjų interjerus. 40 kv. m plote įrengtos interjerų ekspozicijos, atspindinčios tr...
nuotrauka
2019-04-25 07:54
Bendrovė BAUMIT, į Lietuvą tiekianti fasadų sistemas, RESTOJE pristatinėja sveiką statybą.

Statybunaujienos.lt » RESTA