2020 rugsėjo 18 d. penktadienis, 19:01
Reklama  |  El. paštas  |  facebook

Naujausios statybinės technikos technologijos parodoje „Resta 2016“

2016-04-27 07:03
Šiais metais tarptautinė statybų ir remonto paroda „Resta 2016“ atveria duris visiems, norintiems sužinoti statybų pasaulio naujienas, pamatyti šios srities pažangiausių technologijų sprendimus bei įdomius eksponatus, padedančius lengviau, greičiau ir ekonomiškiau įvykdyti įvairius statybų darbus. Ilgametė parodos dalyvė – „Cat“ atstovė Lietuvoje UAB „Witraktor“ – prisideda prie įspūdingos „Resta“ parodos statybinės technikos lauko ekspozicijos ir lankytojų dėmesiui pristato visą spektrą patikimų „Cat“ mašinų, tarp kurių bus unikalių, į Baltijos šalis atvežtų pirmą kartą.
nuotrauka
UAB „Witraktor“ ekspozicijos puošmena – ratinis krautuvas „Cat 972M XE“. UAB „Witraktor“ nuotr.


Minimos įmonės
Avesco Lithuania (buvusi „Witraktor“), UAB

Apsilankę „Cat“ technikos stende rasite net 16 įvairaus dydžio ir paskirties naujausių statybinių mašinų modelių bei itin patikumus, visame pasaulyje ir Lietuvoje gerą vardą pelnusius „Cat“ elektros generatorius.

Ypatingai džiaugiamės, galėdami pristatyti naujos kartos vikšrinį asfaltbetonio klotuvą „Cat AP655F“ ir ratinį krautuvą „Cat 972M XE“. Šios įspūdingos mašinos jau sulaukė didelio susidomėjimo tarptautinėje statybos parodoje „Bauma 2016“, vykusioje Vokietijoje. Dabar jas apžiūrėti ir įvertinti gali „Resta“ parodos lankytojai.

Kuo unikalus F-serijos „Cat AP655F“ vikšrinis asfaltbetonio klotuvas? (nuotraukoje kairėje)

Šioje mašinoje įdiegtos naujausios technologijos, padedančios maksimaliai didinti darbo našumą. Joje apjungtos labai svarbios asfalto klotuvui savybės: galingumas, patikimumas, darbo greitis ir lengvas valdymas. Viena iš ryškiausių inovacijų – asfalto garų surinkimo ir ventiliavimo sistema, kuri ištraukia dūmus ir garus, susidarančius klojant asfaltą, ir tokiu būdu suteikia mašinos operatoriui žymiai daugiau konforto. 

Be to, „AP655F“ modelyje įdiegta inovatyvi „Mobil-TrackTM“ technologija. Tai pažangi vikšrinės važiuoklės sistema (nuotraukoje dešinėje), suteikianti mašinai išskirtinį stabilumą, manevringumą ir didesnį transportavimo greitį (iki 14 km/val.). Technologija veikia tokiu principu, kad asfalto klojimo procesas būtų nepertraukiamas, o asfalto danga – tolygi ir vientisa.

Svarbu paminėti ir tai, kad šis klotuvas turi galingą 70 kW generatorių, leidžiantį įkaitinti klojimo plokštę per rekordinį laiką – 15 minučių. 

Dar viena svarbi naujovė – vandeniui atsparus bei turintis dieninio ir naktinio režimo funkcijas klotuvo valdymo skydelis, valdomas mygtukais, o ne svirtimis. Toks valdymo skydelis yra ypatingai patikimas. Bandymai patvirtino, kad net po 1 milijono ciklų naudojimo tokio tipo skydelis dirba nepriekaištingai ir be gedimų.

Dar viena, ypatingo dėmesio verta UAB „Witraktor“ ekspozicijos puošmena – ratinis krautuvas „Cat 972M XE“. 

Tai tobulas galios, degalų ekonomijos ir efektyvumo derinys. Šios mašinos kuro sąnaudos 25 proc. mažesnės nei kitų „Cat“ M serijos ratinių krautuvų ir 35 proc. mažesnės nei ankstesnių „Cat“ K serijos ratinių krautuvų. Tai viena tvirčiausių, inovatyviausių, patikimiausių ir ekonomiškiausių mašinų savo klasėje.

Apsilankę mūsų stende galėsite susipažinti su gamyklinio finansavimo paslaugomis – lizingu ir paskola. „Cat Financial“ atstovė suteiks visą reikiamą informaciją apie technikos finansavimo būdus ir galimybes bei paaiškins, kaip galite plėsti verslą ir panaudoti savo finansines galimybes, neįšaldant apyvartinių lėšų.

Kartu su UAB „Witraktor“ savo produktus pristatys „Sitech“ atstovybė. Galėsite įvertinti „Trimble“ mašinų valdymo 2D-3D sistemas, svėrimo įrangą ir medžiagų valdymą, programinę įrangą, duomenų paruošimą ir BIM (statinio informacinis modeliavimas) sprendimą.

Ateikite ir įsitikinsite – kaip paprasta valdyti šias sistemas, kurios garantuotai padidins Jūsų veiklos našumą.

Taip pat norime paminėti, kad visomis parodos dienomis mūsų stende konsultuos UAB „Witraktor“ specialistai, o visiems pas mus apsilankiusiems pasiūlysime sužaisti jau tradicija tapusį žaidimą su „Cat“ technika. Nugalėtojų laukia puikūs prizai ir marios teigiamų emocijų! 

Ateikite, išbandykite ir įsitikinkite, kad „Caterpillar®“ ilgametė patirtis ir pažangios technologijos – sukurta Tau!

Mus rasite UAB „Witraktor“ lauko parodinėje aikštelėje Nr. L5.16.

UAB „Witraktor“ iliustr.

Reklama

 Rašyti komentarą:
Vardas:

Tekstas:

Komentarai šalinami, jeigu juose naudojami necenzūriniai žodžiai, skatinamas smurtas, grasinama.


RESTA

nuotrauka
2020-06-03 20:28
Jau šį ketvirtadienį, birželio 4 d.,virtualios statybų parodos RESTA 2020 metu vyks diskusija „Statybos darbų viešieji pirkimai: kaip teisingai atsirinkti rangovą ir sėkmingai įgyvendinti projektą".
nuotrauka
2020-06-02 10:01
Kaip atsitiko, kad viena pagrindinių ekonomikos sričių – statybos, dažnu atveju linksniuojama kaip efektyvumo stokojančių industrijos šakų?
nuotrauka
2020-06-01 13:38
Jau šį trečiadienį, birželio 3 d., kviečia dalyvauti virtualios statybų parodos RESTA 2020 metu vyksiančioje konferencijoje „Statyba ir infrastruktūra: Vizija 2030"!
nuotrauka
2020-06-01 10:09
Dėl šiuolaikinių technologijų, net ir karantino metu atsiradę apribojimai nėra kliūtis, norintiems ir toliau sėkmingai organizuoti renginius. Vienas tokių pavyzdžių – Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“ organizuojama statybų paroda „Resta 2020“, kuri šiais metais dalyvius ir lankytojus pasi...
nuotrauka
2020-05-27 07:44
Šiemet viskas kitaip, net ir didžiausia statybų paroda RESTA. Birželio 2 d. susitikime RESTA metu vyksiančioje virtualioje konferencijoje „Kaip skaitmeninės priemonės padeda efektyviai organizuoti darbą statybvietėse?“
nuotrauka
2020-05-19 11:35
Gyvenimui ir darbui persikėlus į virtualią erdvę, tarptautinė statybų paroda „Resta 2020“ taip pat keičia formatą. Ji keliasi į skaitmeninį pasaulį ir kviečia statybų sektoriaus įmones virtualiai pristatyti savo aktualiausias naujienas vartotojams patogiai ir saugiai – vienoje platformoje, vienu pri...
nuotrauka
2020-05-06 08:18
Jau penktus metus iš eilės VšĮ „Skaitmeninė statyba“ kartu su Lietuvos statybininkų asociacija organizuoja konkursą „Lietuvos BIM projektai”, skirtą išrinkti geriausią Lietuvos įmonių praktiką, naudojant statinio informacinio modeliavimo (BIM) technologijas ir metodologiją.
nuotrauka
2020-03-05 10:35,      papildyta 2020-04-01 11:14, Pakeista data
Jau penktus metus iš eilės VšĮ „Skaitmeninė statyba“ kartu su Lietuvos statybininkų asociacija skelbia konkursą „Lietuvos BIM projektai”, skirtą išrinkti geriausią Lietuvos įmonių praktiką, naudojant statinio informacinio modeliavimo (BIM) technologijas ir metodologiją.
nuotrauka
2020-01-22 09:03
Jau penktus metus iš eilės VšĮ „Skaitmeninė statyba“ kartu su Lietuvos statybininkų asociacija skelbia konkursą „LIETUVOS BIM PROJEKTAI“, skirtą išrinkti geriausią Lietuvos įmonių praktiką, naudojant statinio informacinio modeliavimo (BIM) technologijas ir metodologiją.
nuotrauka
2019-05-06 14:44
Prieš penkerius metus VŠĮ „Skaitmeninė statyba“ steigėjai organizavo pirmąją konferenciją „Skaitmeninė statyba 2014“, kuri tapo neatskiriama „Restos“ dalimi. Steigėjų pastangos spartinti BIM diegimą Lietuvoje ir šviesti statybos sektoriaus bendruomenę, pradėjo duoti pirmuosius rezultatus.
nuotrauka
2019-05-03 08:24
Jau trečią kartą iš eilės parodoje RESTA įvyko konkursas „Įspūdingiausios Restos ekspozicijos“, kurio metu komisija išrinko įdomiausių ekspozicijų penketuką – įmones ir ekspozicijų projektų autorius.
nuotrauka
2019-05-02 07:50
Balandžio 25-26 d. Lietuvoje viešėjo Europos statybos pramonės federacijos (FIEC) prezidentas Kjetil Tonning kartu su federacijos technologijų vadove Sue Arundale.
nuotrauka
2019-04-30 14:51
„Restoje“ įvykusio tarptautinio pastolininkų čempionato nugalėtojais tapo UAB „Hotrema“ profesionalai. Antroji liko pastolininkų komanda iš Estijos įmonės „Adelante“, trečioji – įmonės „Arad“ komanda iš Lenkijos.
nuotrauka
2019-04-29 16:50
Jau ketvirtus metus iš eilės VšĮ „Skaitmeninė statyba“ kartu su Lietuvos statybininkų asociacija organizavo konkursą „Lietuvos BIM projektai”, kurio nugalėtojai buvo apdovanoti „Skaitmeninė statyba 2019. Vilnius“ konferencijoje, didžiausios statybų parodos „Resta“ metu. Konkursas yra skirtas išrinkt...
nuotrauka
2019-04-29 16:08
„Ukmergės gelžbetonis“ ką tik pasibaigusioje „Restoje“ pristatė tradicinius gaminius. Įmonei buvo svarbu priminti parodos lankytojams apie gamyklą ir savo gaminius.
nuotrauka
2019-04-26 07:25
Į Vilnių atvyko ir dalyvaus šiandien vykstančioje konferencijoje RESTOJE Europos statybos pramonės (FIEC) prezidentas Kjetil Tonning. Jis statybų sektoriaus bendruomenei skaitys pranešimą konferencijoje „Skaitmeninė statyba 2019. Vilnius”.
nuotrauka
2019-04-26 07:09
Kol Lietuvoje vis dar diskutuojama, verta ar neverta eiti statybų pramonės skaitmeninimo keliu, Vakaruose tuo seniai neabejojama. Atsiliekame net nuo Rytų – NVS šalys sparčiai juda pažangos kryptimi ir intensyviai dirba prie statybų skaitmeninimo projektų, tvirtina UAB „AGA CAD“. Pažangos pavyzdžiu ...
nuotrauka
2019-04-25 16:47
Tarptautinės statybos ir remonto parodos RESTA metu jau trečią kartą įvyko konkursas „Įspūdingiausios RESTOS ekspozicijos“. Šiandien, balandžio 24 d., paskelbti nugalėtojai.
nuotrauka
2019-04-25 09:20
Vakar, balandžio 24 d., prasidėjusioje tarptautinėje statybų parodoje „Resta 2019“ lankytojai galėjo ne tik pasisemti įkvėpimo, kaip įsirengti svetainę, vonią, virtuvę ar terasą, tačiau ir pamatyti tris skirtingus miegamųjų interjerus. 40 kv. m plote įrengtos interjerų ekspozicijos, atspindinčios tr...
nuotrauka
2019-04-25 07:54
Bendrovė BAUMIT, į Lietuvą tiekianti fasadų sistemas, RESTOJE pristatinėja sveiką statybą.

Statybunaujienos.lt » RESTA

nuotrauka

Patalpų valymas po statybų – ar įveiksime patys?

Nors užbaigus statyti ar renovuoti pastatą, rodos, rangovų bendrovė jau gali atsipalaiduoti, tačiau iki pastato pridavimo akimirkos turi būti atliktas dar vienas svarbus įsipareigojimas – pa...