2019 rugsėjo 16 d. pirmadienis, 1:39
Reklama  |  El. paštas  |  facebook

Šiemet UAB „ALVORA“ įgyvendintų projektų sąrašą papildys dar keliais įspūdingais objektais

2016-05-02 07:07
2015 metus rekordine apyvarta paženklinusi UAB „ALVORA“ tempo nelėtina. Pernai įgavusi pagreitį, viena iš sėkmingiausiai Lietuvoje ir užsienyje dirbančių šalies statybų bendrovių šiemet įgyvendins dar kelis ambicingus projektus.
nuotrauka
Bendrovės „Alvora“ administracinis pastatas Visorių g. 33, Vilniaus mieste. Į jį persikėlė administracijos darbuotojai iš gerokai mažesnių patalpų. Bendrovės nuotr.


Minimos įmonės
Alvora, UAB

Patirtis ir lankstumas rinkoje, suburta kvalifikuotų ir atsakingų specialistų komanda, didelis kompetentingų darbuotojų skaičius leidžia bendrovei imtis atsakingų projektų Lietuvoje ir už jos ribų. Įmonė pajėgi atlikti ne tik bendruosius statybos, bet ir technologinių įrenginių bei vamzdynų montavimo darbus.

Prieš 23 metus veiklą pradėjusios įmonės atliktų darbų sąraše – daugybė itin sudėtingų objektų, bylojančių apie bendrovės profesionalumą ir galimybes. Per šį laiką įmonė pelnė patikimos partnerės ir atsakingo generalinio rangovo, garantuojančio atliekamus aukštos kokybės statybos ir montavimo darbus, vardą. 

Imtis atsakingų darbų statant strategiškai svarbius objektus įmonei leidžia ypač stipri materialinė bazė. UAB „ALVORA“ nuolat investuoja į šiuolaikišką ir modernią techniką. Bendrovės parke yra pati moderniausia krovimo-kėlimo, kasimo bei smulkioji statybinė technika.

Šiemet – dar šeši svarbūs projektai

Nuotraukoje – bendrovės „Alvora“ generalinis direktorius N. Kolesnikas

Šiuo metu įmonė įgyvendina šešis stambius projektus Lietuvoje, Estijoje, Rusijoje ir Baltarusijoje. Lietuvoje vykdomi magistralinių dujotiekių intarpų įvirinimo bei avarinio vamzdyno remonto darbai. Pasirašius sutartį su UAB „Vilniaus energija“ atliekamas riebokšlinių kompensatorių šiluminių tinklų trasose remontas keičiant linziniais.

Estijoje, Taline, bendrovės darbuotojai atlieka karšto vandens vamzdynų ir metalo konstrukcijų montavimo 21 MW elektros galios kogeneracinėje elektrinėje darbus.

Pelniusi gerą vardą Rusijos rinkoje, įmonė nuolat gauna naujų užsakymų ir sėkmingai konkuruoja dirbdama Kaliningrado srityje. Šiemet bendrovės specialistų rankomis čia kyla daugiafunkcinis verslo ir aptarnavimo centras. Taip pat atliekami gamybinio korpuso statybos bei administracinio pastato rekonstrukcijos darbai, užsakovas – Rusijos Federacijos autotransporto rinkoje ilgus metus lyderiaujanti bendrovė „Avtotor“. Bendras plotas – 13 377 kv. metrų.

Beveik 16 metų Baltarusijos rinkoje sėkmingai veikianti bendrovė šiemet kaimyninėje šalyje taip pat įgyvendina du didelius projektus. Lydos rajone kyla modernus kalakutienos gaminių gamybos kompleksas. Netoliese statomas dar vienas šio rajono ekonominei plėtrai itin svarbus objektas – kalakutų auginimo ferma. Objektų statybos darbai bus baigti 2016 metų rugsėjo viduryje.

Pasiektas rekordas

2015-ieji pagal apyvartą buvo rekordiniai UAB „ALVORA“ istorijoje nuo pat jos įkūrimo 1993-iaisiais. Bendrovė atliko darbų už 70,5 mln. eurų. „Pernai buvo baigtas stambus objektas Lietuvoje – magistralinis dujotiekis „Klaipėda-Kuršėnai DN800“. Pastaruoju metu pastebima tendencija, kad Baltarusijos rinka traukiasi. Tačiau daugėja užsakymų Kaliningrade. Bus labai geras rodiklis, jei mes pasieksime 60 proc. 2015-ųjų darbų lygio“, – prognozuoja bendrovės generalinis direktorius Nikolajus Kolesnikas.

Pernai bendrovės darbų apimtys Lietuvoje sudarė 65 proc., Baltarusijoje – 31 proc., Rusijoje – 4 procentus.

N. Kolesnikas aiškina, kad tokie pokyčiai atsirado dėl pasikeitusios situacijos Baltarusijos ekonomikoje. „Apyvarta Lietuvoje ir Baltarusijoje visada būdavo maždaug „penkiasdešimt prie penkiasdešimt“. Šiuo metu Baltarusijoje jaučiama krizė. Mažėja vystomų projektų skaičius, nes jų finansavimas tapo komplikuotas, todėl darbų apimtys Baltarusijoje sumažėjo“, – aiškina vadovas.

Jis pabrėžia, kad puikių rezultatų nebūtų pavykę pasiekti be darbui atsidavusios ir motyvuotos komandos. Nuo pat pirmų įmonės įkūrimo dienų joje dirba savo srities profesionalai. Šiuo metu kolektyvą sudaro 312 darbuotojų, iš jų – 81 administracijoje, likę – techniniai darbuotojai. Įmonė džiaugiasi ir didžiuojasi, kad darbuotojų kaita vyksta retai. Tačiau kasmet kolektyvas vis jaunėja. Bendrovė drąsiai priima praktiką panorusius atlikti jaunuolius, o gabiausiems pasiūloma likti įmonėje.  

Objektai

UAB „ALVORA“ kolektyvas didžiuojasi, kad tūkstančiai žmonių šiandien gali naudotis patogiais ir šiuolaikiškais statiniais: prekybos ir pramogų centrais, turizmo objektais, ledo rūmais, kino teatrais, plaukimo baseinais, logistikos centrais, cechais, fabrikais, viešbučiais, automobilių servisais.

Per daugiau nei du veiklos dešimtmečius bendrovė įgyvendino daugybę sudėtingų projektų – visus darbus būtų sunku ir išvardinti. Kviečiame iš arčiau susipažinti su kai kuriais iš jų.

 Nuotraukose – Magistralinis dujotiekis Klaipėda–Kuršėnai, kuris driekiasi per Klaipėdos, Plungės, Telšių, Rietavo ir Šiaulių rajonų savivaldybes. Pastačius jį, įgyvendintas ES projektas „Dujotiekio Klaipėda–Kiemėnai pajėgumų padidinimas“, kuris suteikia reikiamus pajėgumus transportuoti dujas iš SGD terminalo Klaipėdoje tiek vartotojams Lietuvoje, tiek per dujotiekio jungtį į kitas Baltijos šalis. Dujotiekis buvo nutiestas per 27 mėnesius. Trasos ilgis – 110 kilometrų. Įgyvendinant projektą, užsakovui pavyko sutaupyti daugiau nei 5 proc. planuotų investicijų. Objektas pripažintas valstybei svarbiu ekonominiu projektu, siekiant Lietuvos nacionalinių ir ES energetikos politikos tikslų įgyvendinimo.

Nuotraukose – Prekybos centras Borisovo mieste, Baltarusijoje. Atlikti statybos darbai „iki rakto“. Šis mažmeninės prekybos centras turi didelę socialinę reikšmę miesto gyventojams ir visam regionui, kadangi tokio dydžio pastatas su išskirtiniu dizainu ir architektūra – pirmasis Baltarusijos Respublikoje. Bendras prekybos centro pastato plotas – 10 337 kv. metrų.

 

 

 

 

 

 

 

Nuotraukose –  „Evipak Indastriz“ gamybinės bazės statyba, Fanipolio mieste, Dzeržinskio rajone, Baltarusijoje. Tai stambus investicinis projektas, kuris ateityje neabejotinai turės įtakos bendroms investicijoms į Baltarusijos rinką bei prisidės prie ekonomikos formavimo. Gamybinio pastato plotas siekia 11 721 kv. m., administracinio pastato plotas – 3 130 kv. metrų.

Nuotraukoje –  UAB „Alvora“ administracinis pastatas, esantis Visorių g. 33, Vilniaus mieste. Į jį persikėlė administracijos darbuotojai iš gerokai mažesnių patalpų. Naujasis erdvus įmonės biuras pagerino darbuotojų tarpusavio komunikaciją bei suteikė galimybių patogiau aptarnauti užsakovus, klientus ir svečius. Tarp gamybinių patalpų ir senojo administracinio pastato įrengtas biuras yra išskirtinis tuo, kad yra pakeltas į devynių metrų aukštį ir stovi ant 10 kolonų. Tinkamai suplanuotų darbo vietų išdėstymas sukuria darbui palankią atmosferą. Kadangi įmonėje dirba daug žmonių, naudojama kelios dešimtys kompiuterių – išskirtinis dėmesys skirtas oro kondicionavimo ir vėdinimo sistemoms. Plotas – 790 kv. metrų.

Statybunaujienos.ltRašyti komentarą:
Vardas:

Tekstas:

Komentarai šalinami, jeigu juose naudojami necenzūriniai žodžiai, skatinamas smurtas, grasinama.


Objektai. Technologijos. Bendrovėse

nuotrauka
2019-09-12 15:12,      papildyta 2019-09-14 10:20, tikslinamas transportavimo laikas
Dėl sudėtingo oro sąlygų ir papildomų darbų transportavimas atidėtas šeštadienio vakarui. Alytaus bendrovė „Traidenis“ pradės Kauno kogeneracinei jėgainei skirto įrenginio – skruberio, dydžiu prilygstančio 12 aukštų namui, transportavimą. Vietomis bus ribojamas eismas.
nuotrauka
2019-09-12 09:46
Įmonė „Raseinių statyba“, įgyvendindama vieną iš sudėtingiausių technologiniu požiūriu objektų – „Intersurgical“ užsakymu statydama automatizuotą specialios paskirties sandėlį Pabradėje – būtinos statybinės technikos turėjo ieškoti užsienyje. Tai buvo tik vienas iš iššūkių, kuriuos teko įveikti gene...
nuotrauka
2019-09-10 11:00
Lietuvos paštas į savo tinklo atnaujinimą Kaune iki šių metų pabaigos investuos 610 tūkst. Eur – tiek numatyta skirti „miegamuosiuose“ mikrorajonuose šiuolaikiškiems pašto skyriams įrengti.
nuotrauka
2019-09-05 08:00
Savo žmones „Caverion Lietuva“ vadovas Egidijus Šydeikis vadina žvaigždžių komanda. Visomis prasmėmis: tiek inžinerinių žinių ir inovatyvumo, tiek požiūrio į gyvenimą, lankstumo ir įsiklausymo. Darbštūs, talentingi bei nuolat tobulėjantys darbuotojai – tai ir yra įmonės sėkmės pagrindas.
nuotrauka
2019-09-03 12:03
Šiuolaikinis pasaulis jau garsiai konstatuoja faktą – dirbtinis intelektas (DI) sparčiai transformuoja verslą ir ekonominius procesus. Vykstantys pokyčiai neišvengiamai keičia ir darbų prigimtį, ir pačią darbo vietos koncepciją. Dar didesnių transformacijų galime tikėtis jau visai netolimoje ateityj...
nuotrauka
2019-09-02 15:24
Pašilaičiuose, Medeinos gatvėje, 14 numeriu pažymėtame sklype nauja mokykla iškilo greičiau nei per metus – praėjusių metų rugpjūčio 28 d. pradėtus darbus bendrovė „Merko statyba“ baigė šiemet pirmosiomis liepos dienomis, rugpjūčio 27 d. pastatas oficialiai perduotas savininkui.
nuotrauka
2019-09-02 09:44
Vilniaus oro uoste planuojama lėktuvų riedėjimo takų plėtra, leisianti orlaiviams atlikti mažiau sudėtingų manevrų bei sutrumpinti nutūpusių ir pakilimui riedančių lėktuvų riedėjimo laiką. Panaudojant Europos Sąjungos fondų investicijas, numatoma praplatinti ir pailginti vieną esamą riedėjimo taką b...
nuotrauka
2019-09-02 08:00
Jau 40 metų „UNILIN“ kuria sprendimus pastatų sandarinimui ir šioje įmonių grupėje „tvarumas“ yra ne skambus žodis, o apgalvota strategija. „Tvarus mąstymas yra būtina sąlyga kiekviename mūsų įmonės lygmenyje. Kad ilgainiui sukeltum pokytį, turi dirbti ekologiškai ir sukurti žiedinę ekonomiką. Visuo...
nuotrauka
2019-08-30 11:13
Prie Balsių progimnazijos sparčiai kyla nauja pradinė mokykla, kurią lankys apie 600 moksleivių. Šiandien sostinės meras Remigijus Šimašius apsilankė statybų aikštelėje ir drauge su rangovais, UAB „Jungtiniai projektai“ atstovais aptarė darbų eigą.
nuotrauka
2019-08-30 11:03
Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos (Kelių direkcija) pasirašė sutartį su UAB „Tilsta“ dėl viaduko, dar kitaip vadinamo „Nausodės viaduku“, virš kelio Panevėžys–Šiauliai, rekonstravimo. Pagal sutartį bus keičiamos viaduko perdangos (sijos), atnaujintos statinio dangos ...
nuotrauka
2019-08-29 13:05
Iki metų pabaigos Vilniuje duris atvers penki moduliniai darželiai. Keturiems iš jų – „Gabijėlei“, „Atžalėlei“, „Gintarėliui“ ir „Medynėliui“ – modulius pagamino ir tiekė bendrovė „Ryterna Modul“.
nuotrauka
2019-08-29 08:32
Aplinkos ministerija toliau sėkmingai tęsia Klimato kaitos programą, jau patvirtinta kompensacinių išmokų fiziniams asmenims tvarka, vis daugiau įmonių ir asmenų dalyvauja mažindami aplinkos taršą. Padažnėjus klimato atšilimo reiškiniams (liūtys, sausra, karštis), pasikeitė ir visuomenės požiūris. T...
nuotrauka
2019-08-28 14:12
Žaliausias Lietuvoje būsto projektas „Aeronamai“ tapo pirmuoju ir kol kas vieninteliu Baltijos šalyse būsto projektu, įvertintu dviem aukščiausios energinės klasės sertifikatais. Negana to, visą reikiamą elektros energiją – ir skirtą šildymui, vėsinimui ar vėdinimui, ir kasdienėms gyventojų reikmėms...
nuotrauka
2019-08-27 15:58
Nuo rugpjūčio pradžios bendrovėje „Dzūkijos statyba“ – pokyčiai. Įmonės generalinio direktoriaus pareigas eina naujas vadovas – Edvardas Mačiulaitis.
nuotrauka
2019-08-27 14:06
Vilniaus Balsių rajone jau metus veikiančiam 6,5 mln. eurų vertės prekybos ir paslaugų centrui „Žali“ suteiktas BREEAM (angl. Building Research Establishment Environmental Assessment Method) galutinis sertifikatas. Centrą pastatė bendrovė „Eikos statyba“.
nuotrauka
2019-08-27 10:18
Jau 2022-aisiais Kauno oro uostas keleivius planuoja pasitikti atsinaujinęs – didesnis, erdvesnis ir patogesnis. Pokyčius diktuoja sparčiai augantys oro transportu keliaujančių srautai. Keleivių terminalo plėtros projekto architektas Gintautas Natkevičius pažymi, kad šiame oro uosto plėtros etape nu...
nuotrauka
2019-08-27 09:39
Nors Europa Sąjunga draudžia šalinti senas padangas sąvartynuose, tačiau nemažai jų ten dar patenka. Visgi pasaulyje atsiranda naujų sprendimų, kaip efektyviai panaudoti senas padangas.
nuotrauka
2019-08-26 09:38
Nauji „Cat“ mini ekskavatoriai nuo didžiųjų ekskavatorių skiriasi dydžiu ir svoriu, tačiau išmanumu mažai kuo nusileidžia didžiosioms kasimo mašinoms. Tai universali ir nepamainoma smulkioji statybinė technika, kuri dabar dar efektyvesnė, taupesnė ir patogesnė nei bet kada.
nuotrauka
2019-08-23 08:20
Siekiant didesnio pastatų energinio efektyvumo ir sveikesnės, patogesnės gyvenamosios aplinkos, neišvengiamai tenka spręsti šilumos nuostolių mažinimo klausimus tiek statant naujus būstus, tiek ir renovuojant senus. Kad pasiektume norimą rezultatą ir gyventume šiltuose jaukiuose namuose, reikėtų atk...
nuotrauka
2019-08-21 15:38
Trečiadienį, rugpjūčio 21 d., oficialiai paskelbta naujosios Klaipėdos futbolo mokyklos statybos pradžia. Į pamatus buvo įkasta simbolinė laiko kapsulė su pranešimu apie mokyklos siekius ir laukiamus pokyčius.

Statybunaujienos.lt » Objektai. Technologijos. Bendrovėse

nuotrauka

„UTHERM premium“ – pagerinto šilumos laidumo PIR plokštės

„UTHERM premium“ plokštės pasižymi puikiomis šiluminėmis savybėmis, yra perpus plonesnės negu mineralinės vatos ar EPS sluoksnis. Tokiu būdu taupoma erdvė. Šios plokštės lengvos ir lengvai m...
nuotrauka

Naujos CAT® technikos paklausa Baltijos šalyse didėja

Š. m. gegužės mėn. vyko statybinės technikos šventė „Caterpillar Roadshow“, kurios metu visiems besidomintiems statybinės technikos naujovėmis buvo pademonstruotos pažangiausios „Cat“ prekės...