2019 lapkričio 19 d. antradienis, 18:09
Reklama  |  El. paštas  |  facebook

Šiemet UAB „ALVORA“ įgyvendintų projektų sąrašą papildys dar keliais įspūdingais objektais

2016-05-02 07:07
2015 metus rekordine apyvarta paženklinusi UAB „ALVORA“ tempo nelėtina. Pernai įgavusi pagreitį, viena iš sėkmingiausiai Lietuvoje ir užsienyje dirbančių šalies statybų bendrovių šiemet įgyvendins dar kelis ambicingus projektus.
nuotrauka
Bendrovės „Alvora“ administracinis pastatas Visorių g. 33, Vilniaus mieste. Į jį persikėlė administracijos darbuotojai iš gerokai mažesnių patalpų. Bendrovės nuotr.


Minimos įmonės
Alvora, UAB

Patirtis ir lankstumas rinkoje, suburta kvalifikuotų ir atsakingų specialistų komanda, didelis kompetentingų darbuotojų skaičius leidžia bendrovei imtis atsakingų projektų Lietuvoje ir už jos ribų. Įmonė pajėgi atlikti ne tik bendruosius statybos, bet ir technologinių įrenginių bei vamzdynų montavimo darbus.

Prieš 23 metus veiklą pradėjusios įmonės atliktų darbų sąraše – daugybė itin sudėtingų objektų, bylojančių apie bendrovės profesionalumą ir galimybes. Per šį laiką įmonė pelnė patikimos partnerės ir atsakingo generalinio rangovo, garantuojančio atliekamus aukštos kokybės statybos ir montavimo darbus, vardą. 

Imtis atsakingų darbų statant strategiškai svarbius objektus įmonei leidžia ypač stipri materialinė bazė. UAB „ALVORA“ nuolat investuoja į šiuolaikišką ir modernią techniką. Bendrovės parke yra pati moderniausia krovimo-kėlimo, kasimo bei smulkioji statybinė technika.

Šiemet – dar šeši svarbūs projektai

Nuotraukoje – bendrovės „Alvora“ generalinis direktorius N. Kolesnikas

Šiuo metu įmonė įgyvendina šešis stambius projektus Lietuvoje, Estijoje, Rusijoje ir Baltarusijoje. Lietuvoje vykdomi magistralinių dujotiekių intarpų įvirinimo bei avarinio vamzdyno remonto darbai. Pasirašius sutartį su UAB „Vilniaus energija“ atliekamas riebokšlinių kompensatorių šiluminių tinklų trasose remontas keičiant linziniais.

Estijoje, Taline, bendrovės darbuotojai atlieka karšto vandens vamzdynų ir metalo konstrukcijų montavimo 21 MW elektros galios kogeneracinėje elektrinėje darbus.

Pelniusi gerą vardą Rusijos rinkoje, įmonė nuolat gauna naujų užsakymų ir sėkmingai konkuruoja dirbdama Kaliningrado srityje. Šiemet bendrovės specialistų rankomis čia kyla daugiafunkcinis verslo ir aptarnavimo centras. Taip pat atliekami gamybinio korpuso statybos bei administracinio pastato rekonstrukcijos darbai, užsakovas – Rusijos Federacijos autotransporto rinkoje ilgus metus lyderiaujanti bendrovė „Avtotor“. Bendras plotas – 13 377 kv. metrų.

Beveik 16 metų Baltarusijos rinkoje sėkmingai veikianti bendrovė šiemet kaimyninėje šalyje taip pat įgyvendina du didelius projektus. Lydos rajone kyla modernus kalakutienos gaminių gamybos kompleksas. Netoliese statomas dar vienas šio rajono ekonominei plėtrai itin svarbus objektas – kalakutų auginimo ferma. Objektų statybos darbai bus baigti 2016 metų rugsėjo viduryje.

Pasiektas rekordas

2015-ieji pagal apyvartą buvo rekordiniai UAB „ALVORA“ istorijoje nuo pat jos įkūrimo 1993-iaisiais. Bendrovė atliko darbų už 70,5 mln. eurų. „Pernai buvo baigtas stambus objektas Lietuvoje – magistralinis dujotiekis „Klaipėda-Kuršėnai DN800“. Pastaruoju metu pastebima tendencija, kad Baltarusijos rinka traukiasi. Tačiau daugėja užsakymų Kaliningrade. Bus labai geras rodiklis, jei mes pasieksime 60 proc. 2015-ųjų darbų lygio“, – prognozuoja bendrovės generalinis direktorius Nikolajus Kolesnikas.

Pernai bendrovės darbų apimtys Lietuvoje sudarė 65 proc., Baltarusijoje – 31 proc., Rusijoje – 4 procentus.

N. Kolesnikas aiškina, kad tokie pokyčiai atsirado dėl pasikeitusios situacijos Baltarusijos ekonomikoje. „Apyvarta Lietuvoje ir Baltarusijoje visada būdavo maždaug „penkiasdešimt prie penkiasdešimt“. Šiuo metu Baltarusijoje jaučiama krizė. Mažėja vystomų projektų skaičius, nes jų finansavimas tapo komplikuotas, todėl darbų apimtys Baltarusijoje sumažėjo“, – aiškina vadovas.

Jis pabrėžia, kad puikių rezultatų nebūtų pavykę pasiekti be darbui atsidavusios ir motyvuotos komandos. Nuo pat pirmų įmonės įkūrimo dienų joje dirba savo srities profesionalai. Šiuo metu kolektyvą sudaro 312 darbuotojų, iš jų – 81 administracijoje, likę – techniniai darbuotojai. Įmonė džiaugiasi ir didžiuojasi, kad darbuotojų kaita vyksta retai. Tačiau kasmet kolektyvas vis jaunėja. Bendrovė drąsiai priima praktiką panorusius atlikti jaunuolius, o gabiausiems pasiūloma likti įmonėje.  

Objektai

UAB „ALVORA“ kolektyvas didžiuojasi, kad tūkstančiai žmonių šiandien gali naudotis patogiais ir šiuolaikiškais statiniais: prekybos ir pramogų centrais, turizmo objektais, ledo rūmais, kino teatrais, plaukimo baseinais, logistikos centrais, cechais, fabrikais, viešbučiais, automobilių servisais.

Per daugiau nei du veiklos dešimtmečius bendrovė įgyvendino daugybę sudėtingų projektų – visus darbus būtų sunku ir išvardinti. Kviečiame iš arčiau susipažinti su kai kuriais iš jų.

 Nuotraukose – Magistralinis dujotiekis Klaipėda–Kuršėnai, kuris driekiasi per Klaipėdos, Plungės, Telšių, Rietavo ir Šiaulių rajonų savivaldybes. Pastačius jį, įgyvendintas ES projektas „Dujotiekio Klaipėda–Kiemėnai pajėgumų padidinimas“, kuris suteikia reikiamus pajėgumus transportuoti dujas iš SGD terminalo Klaipėdoje tiek vartotojams Lietuvoje, tiek per dujotiekio jungtį į kitas Baltijos šalis. Dujotiekis buvo nutiestas per 27 mėnesius. Trasos ilgis – 110 kilometrų. Įgyvendinant projektą, užsakovui pavyko sutaupyti daugiau nei 5 proc. planuotų investicijų. Objektas pripažintas valstybei svarbiu ekonominiu projektu, siekiant Lietuvos nacionalinių ir ES energetikos politikos tikslų įgyvendinimo.

Nuotraukose – Prekybos centras Borisovo mieste, Baltarusijoje. Atlikti statybos darbai „iki rakto“. Šis mažmeninės prekybos centras turi didelę socialinę reikšmę miesto gyventojams ir visam regionui, kadangi tokio dydžio pastatas su išskirtiniu dizainu ir architektūra – pirmasis Baltarusijos Respublikoje. Bendras prekybos centro pastato plotas – 10 337 kv. metrų.

 

 

 

 

 

 

 

Nuotraukose –  „Evipak Indastriz“ gamybinės bazės statyba, Fanipolio mieste, Dzeržinskio rajone, Baltarusijoje. Tai stambus investicinis projektas, kuris ateityje neabejotinai turės įtakos bendroms investicijoms į Baltarusijos rinką bei prisidės prie ekonomikos formavimo. Gamybinio pastato plotas siekia 11 721 kv. m., administracinio pastato plotas – 3 130 kv. metrų.

Nuotraukoje –  UAB „Alvora“ administracinis pastatas, esantis Visorių g. 33, Vilniaus mieste. Į jį persikėlė administracijos darbuotojai iš gerokai mažesnių patalpų. Naujasis erdvus įmonės biuras pagerino darbuotojų tarpusavio komunikaciją bei suteikė galimybių patogiau aptarnauti užsakovus, klientus ir svečius. Tarp gamybinių patalpų ir senojo administracinio pastato įrengtas biuras yra išskirtinis tuo, kad yra pakeltas į devynių metrų aukštį ir stovi ant 10 kolonų. Tinkamai suplanuotų darbo vietų išdėstymas sukuria darbui palankią atmosferą. Kadangi įmonėje dirba daug žmonių, naudojama kelios dešimtys kompiuterių – išskirtinis dėmesys skirtas oro kondicionavimo ir vėdinimo sistemoms. Plotas – 790 kv. metrų.

Statybunaujienos.ltRašyti komentarą:
Vardas:

Tekstas:

Komentarai šalinami, jeigu juose naudojami necenzūriniai žodžiai, skatinamas smurtas, grasinama.


Objektai. Technologijos. Verslo naujienos

nuotrauka
2019-11-11 16:24
Vilniaus miesto savivaldybės užsakymu, SĮ „Vilniaus planas“ suprojektavo naują požeminį tunelį Zuikių gatvėje po geležinkeliu.
nuotrauka
2019-11-11 13:12
Vilnius imasi aktyvių veiksmų dėl autobusų stoties atnaujinimo – lapkričio 11 d. savivaldybėje pasirašyti keturšaliai sostinės, AB „Lietuvos geležinkeliai”, UAB „Vilniaus autobusų stotis“ ir UAB „Baltisches Haus“ ketinimai rajoną drauge paversti prestižiniu mobilumo centru. Tokiu būdu dvi pastarosio...
nuotrauka
2019-11-07 11:37
Vilkaviškyje kyla nauja autobusų stotis. Šį mėnesį jau pradėti darbai pastato viduje, o į naujosios stoties atidarymą tikimasi keleivius pakviesti 2020 metų kovo 1 dieną.
nuotrauka
2019-11-07 11:35
Šį gruodį Latvijoje baigiamos išparduotuvių miestelio „Via Jurmala Outlet Village“ (VJOV) statybos. Pirmasis projekto etapas, kurio parduotuvių plotas sieks 13,500 kv. m., duris atvers jau 2020 metų pavasarį. Čia lankytojų lauks 70 drabužių, avalynės, aksesuarų ir laisvalaikio parduotuvių, kavinės b...
nuotrauka
2019-11-07 10:01
UAB „Merko statyba“ apyvarta per tris 2019 m. ketvirčius pasiekė 45 mln. eurų, buvo parduota 210 iš 500 šiuo metu statomų butų.
nuotrauka
2019-10-29 16:33
Netrukus vietoj uždarosios akcinės bendrovės EIKA veiks dvi įmonės: EIKA ir veiklą pradės naujai įsteigta įmonė UAB AVI INVEST LT, praneša EIKA.
nuotrauka
2019-10-28 07:56
Šiuolaikiški pastatai turi būti saugūs ir efektyvūs energijos vartojimo požiūriu. Dažnai jie turi tenkinti ir kitas papildomas sąlygas, pavyzdžiui, bent jau akustinio komforto. Norint tai pasiekti, geriausia naudoti aukštos kokybės ir ilgaamžius termoizoliacinius gaminius iš akmens vatos. Tai, kas g...
nuotrauka
2019-10-24 11:12
Ignas Rėksnys – vilnietis verslininkas, jau daugiau kaip 20 metų parduodantis interjero sprendimus. Tiesa, jis ir savo paties namams kurti skyrė ypatingai daug dėmesio, tad posakis „batsiuvys be batų“ jam negalioja.
nuotrauka
2019-10-24 10:02
Naujausi šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo (ŠVOK) sistemų, pramonės bei jūrinės techninės izoliacijos garso sugerties duomenys jau surinkti vienoje vietoje, „Paroc“ techninės izoliacijos akustikos vadove, ir šiais duomenimis galima laisvai bei patogiai naudotis.
nuotrauka
2019-10-22 13:28
Statybos bendrovė „Veikmės statyba“ dar šiais metais pradės verslo centro „OFFICE 100 by Skraidenis“ statybos darbus Naugarduko gatvėje, Vilniuje. Kompanija pastatys 11 tūkst. kv. metrų, 7 aukštų verslo kompleksą pagal generalinės rangos sutartį, pasirašytą su įmone „Skraidenis“.
nuotrauka
2019-10-22 13:08
Į verslo centrą U219, esantį Ukmergės gatvėje, Vilniuje, pirmieji nuomininkai turėtų įsikurti jau pirmąjį 2020 m. ketvirtį.
nuotrauka
2019-10-21 11:26
Pernai šalia Vilniaus oro uosto pradėtą statyti modernią daugiafunkcę automobilių stovėjimo aikštelę jau baigiama įrengti. Planuojama, kad lapkričio mėnesį keleiviams bus pristatyta beveik tūkstantis naujų automobilių stovėjimo vietų.
nuotrauka
2019-10-18 14:11
Nuo 2017 metų kartu dirbančios ICOR grupės įmonės „Axis Technologies“ ir „Remeksi Keskus“ savo veiklą tęs su vieningu prekės ženklu „Axis Tech“. Toks akcininkų sprendimas priimtas siekiant sustiprinti kompanijos pozicijas žingsniui į tarptautines rinkas.
nuotrauka
2019-10-16 09:28
Š. m. lapkričio 14 dieną įvyks 3-ioji skaitmeninės statybos konferencija „BIMLINK 2019“.
nuotrauka
2019-10-08 11:51
Nuo 2024 m. sausio 1 d. visi ūkio subjektai Lietuvoje privalės užtikrinti, kad kvapai dėl jų vykdomos veiklos gyvenamosios aplinkos ore neviršytų 5 europinių kvapo vienetų (OUE/m³). Taip siekiama pagerinti netoli pramonės objektų gyvenančių žmonių aplinką. Iki šiol Lietuvoje galioja 8 europinių kvap...
nuotrauka
2019-10-08 11:23
Šį trečiadienį, spalio 9 d., pradėti griauti daugiau nei pusšimtį metų ant Tauro kalno stovėję apleisti Profsąjungų rūmai, o jų vietoje iškils Nacionalinė koncertų salė. Planuojama, kad Profsąjungų rūmų nebeliks jau iki metų pabaigos. Griovimo darbus vykdys konkursą laimėjusios bendrovės „Vaidva“ ir...
nuotrauka
2019-10-08 09:10
Šiandien darnios miestų plėtros bendrovė „YIT Lietuva“ gali didžiuotis, kad šalyje yra viena iš statybų ir NT sektoriaus lyderių. „YIT Lietuva“ lyderių gretose yra todėl, kad savo veikloje nuolat siekia taikyti pažangiausius statybų sprendimus ir inovacijas. Šie metai bendrovei išsiskyrė ne tik NT i...
nuotrauka
2019-10-07 13:31
Pagal bendrovės „Atamis“ projektą „Kauno tiltai“ stato pėsčiųjų ir dviratininkų tiltą per Ventą Kuršėnuose. Naujasis statinys trauks ne tik originalia išvaizda, bet ir interaktyvaus ir išmanaus tilto sprendimais, rašoma Šiaulių r. savivaldybės pranešime.
nuotrauka
2019-10-07 13:10
Šiaulių apygardos teismas nutartimi vienai iš stambiausių šalyje kelių ir tiltų statybos bendrovei „Šiaulių plentas“ iškėlė restruktūrizavimo bylą. Teismas nustatė sąlygas, kuriomis bendrovė galės disponuoti jos sąskaitoje esančiomis lėšomis, tarp jų – privalomi mokesčiai, darbuotojų atlyginimai. Pa...
nuotrauka
2019-10-07 11:45
Lietuvoje atliktas išsamus „Lean“ metodų, skaitmeninių inovacijų ir skaitmeninių paslaugų tyrimas atskleidė, kad šalies įmonėms konkurencinį pranašumą gali sukurti tik vis dar retos skaitmeninės paslaugos. Tuo tarpu išteklių mažinimu ir efektyvumo didinimu paremta „Lean“ metodologija bei skaitmeninė...

Statybunaujienos.lt » Objektai. Technologijos. Verslo naujienos