2023 kovo 23 d. ketvirtadienis, 7:46
Reklama  |  facebook

CEDIMA pristato naujovę – DRS FLOOR sistemą, skirtą betono paviršiams įrengti ir remontuoti Fotogalerija

2023-02-10 07:31
Vokietijos CEDIMA GmbH – jau šimtmetį pasaulyje gerai žinomas kaip deimantinių įrankių ir mašinų, skirtų betonui apdirbti, tiekėjas. Praėjusių metų pabaigoje Vokietijoje, Miunhene, įvykusioje tarptautinėje statybos parodoje „Bauma“ CEDIMA GmbH pristatė pagrindines technikos naujienas.
nuotrauka
CEDIMA - DRS FLOOR produktų programa arba sistema, skirta betono paviršiams įrengti ir remontuoti. CEDIMA / „Cedima Vilnius“ nuotr.


Minimos įmonės
Cedima Vilnius, CEDIMA GMBH Filialas,
Elremta Mastermann (prekinis ženklas „Technitis“), UAB

Pagrindiniu parodos akcentu tapo CEDIMA - DRS FLOOR produktų programa arba sistema, skirta betono paviršiams įrengti ir remontuoti.

„Tai visiškai nauja produktų grupė arba dangų remonto sistema, kurią rinkai pristato CEDIMA GmbH. DRS FLOOR – tai technologija, mašinos, instrumentai, žinios, kaip reikia tinkamai, efektyviai ir kokybiškai įrengti naujas ir renovuoti esamas betoninių grindų dangas sandėliuose ar biuruose. Ši grupė produktų skirta naudoti uždarose patalpose, bet su kai kuriais apribojimais, esant tam tikroms oro sąlygoms, galima naudoti ir lauke“, – sako filialo „Cedima Vilnius“ direktorius Alfonsas Volungevičius.

Šioje sistemoje arba grupėje naudojamos šratavimo, kai paviršius valomas naudojant metalo abrazyvą, mašinos, kuriomis apdorojami betono paviršiai, nes įranga gali greitai bei efektyviai pašalinti seną dangos paviršių. Šios mašinos efektyvios frezuojant industrinių pastatų grindis bei kitas dangas. Frezuojant suformuojami labai lygūs paviršiai, išlyginami ir nuvalomi sunkiai pasiekiami paviršiai, kaip, pvz., kanalai, skilimai, įdubimai; daug spartesnis ir ekonomiškesnis darbas duobėtuose paviršiuose – iki 150 kv. m/val.; žema darbų savikaina; švarus darbas su maža dulkių emisija. Visa sistema labai gerai nuvalo polimerinius ir epoksidinius paviršius.

CEDIMA DRS FLOOR

Gali būti, kad rinkoje tai yra pirmasis toks pasiūlymas, kai į vieną sistemą sujungta medžiagos, mašinos ir statybos bei remonto technologija. Su šioje sistemoje siūlomomis DRS FLOOR mašinomis galima paruošti, įrengti ir remontuoti betonines dangas, galima pasinaudoti kompanijos specialistais, kurie sudėtingesniais atvejais pakonsultuos, kaip greičiausiai, kokybiškai, mažiausiomis sąnaudomis atlikti betoninių grindų ar dangų remonto ir statybos darbus.

Pristatė patobulintas naujos kartos mašinas

„Bauma“ parodoje Vokietijoje CEDIMA GmbH pristatė savaeigę 2000 klasės betono dangų pjovimo mašiną CF-2900, kurios pjovimo gylis siekia iki 40 cm. Dar viena gamintojų naujovė – elektrinė savaeigė kernų gręžimo priekaba BW-446, kuri naudojama atliekant kelių ir oro uostų statybos bei remonto darbus. „Padidintas naujosios mašinos gręžimo skersmuo – dabar jis siekia iki 600 mm, darbo metu nusiurbiamas purvas bei tiekiamas vanduo“, – aiškina A.Volungevičius.

CEDIMA  DKS32-011Nuotraukoje –
stacionarus gręžimo variklis
su „minkšto kalimo“
arba perforavimo funkcija
DKS32-011.

Našesniam ir patogesniam betoninių konstrukcijų demontavimui CEDIMA pristatė naujos kartos diskinę, aukšto dažnio 17 kW sienų pjaustymo mašiną WSx-296.

Deimantinių instrumentų linijoje gamintojai pasiūlė ir betono gręžimui skirtą stacionarų gręžimo variklį su vadinamąja „minkšto kalimo“ arba perforavimo funkcija DKS32-011. Šis 3,2 kW/230V variklis gali gręžti armuotą betoną 2–3 kartus sparčiau nei standartinis gręžimo variklis, pasirenkant sausą arba šlapią būdą.

„Ši mašina garantuoja darbą be dulkių – tai užtikrina efektyvi dulkių pašalinimo sistema. Dulkių nusiurbimo / vandens tiekimo jungtis lengvai tvirtinama per GEKA tipo jungtį“, – sako A.Volungevičius ir akcentuoja mašinos kompaktiškumą, kuris leidžia dirbti patogiai ir maloniai.

Vokietijoje vykusioje parodoje CEDIMA pristatė universalias frezavimo-poliravimo mašinas: 230V / 400V galios, o darbinis plotis siekia iki 1540 mm. Populiariausias šių mašinų modelis – DBS-650-4H. Tai mašina, kuri idealiai tinka išlyginant grindis bei šlifavimo / poliravimo darbams atlikti.

CEDIMA

Įmonėms ir specialistams, kurie įrengia betonines dangas, CEDIMA pristatė betono kanalų pjovimo ir nuožulų formavimo mašinas su elektriniais ir benzininiais varikliais. Šiomis mašinomis galima formuoti kompensacines ir termines siūles betone bei suformuoti reikalingas nuožulas vieno važiavimo metu.

Tarp naujienų – poliurėjos ir ličio pagrindu sukurtos medžiagos

„Daug naujienų pristatėme biurų ir garažų betono dangai remontuoti, sandėliams statyti. Pirmiausia poliurėjos (organinis polimeras, panaši į plastiką ar gumą medžiaga) ir minkšto bei plastiško ir skvarbaus ličio medžiagų pagrindu sukurti „Metzger / McGuire“ produktai. Tai Jungtinėse Amerikos Valstijose sukurti ir per 40 metų ištobulinti produktai. Dėl jų savybių per 15–60 minučių betono paviršiuose esantys įtrūkimai suremontuojami ir vėl naudojami kasdieninėse operacijose. Šie produktai puikiai tinka pramoniniam naudojimui, o temperatūros diapazonas itin platus: nuo –29°C iki +49°C“, – aiškina A.Volungevičius.

„Metzger / McGuire“ produktai yra draugiški aplinkai. O didžiulis spalvų pasirinkimas juos leidžia pritaikyti prie esamos dangos spalvos ir paslėpti remonto zonas.

CEDIMA technologijos garantuoja greitą darbą

Vienas iš pagrindinių Vokietijos gamintojo CEDIMA GmbH pranašumų, dėl kurio pelnytas didelis populiarumas įvairiose pasaulio rinkose – tiekiama technologija, mašinos bei instrumentai leidžia atlikti remonto ir renovacijos darbus nenutraukiant įmonės darbo veiklos.

CEDIMA„Darbą, naudojant CEDIMA mašinas, technologijas ir įrankius, galima atlikti kelis kartus mažesnėmis nei įprasta sąnaudomis, o rezultatą turėti ilgam – net iki 50 metų klientai džiaugsis kokybiškomis grindų dangomis, – sako filialo „Cedima Vilnius“ direktorius A.Volungevičius. – Be to, per daugelį metų sukaupta patirtis leidžia kokybiškai ir ekonomiškai – apie 10 EUR/kv. m – suremontuoti betono dangas sandėliuose.“

Visos parodoje pristatytos naujienos pasiekiamos ir filiale „Cedima Vilnius“ bei įmonėje „Elremta Mastermann“ (prekinis ženklas „Technitis“).

Vokietijos CEDIMA GmbH jau šimtmetį gamina instrumentus ir specialias mašinas, paprastai naudojamas pjauti, gręžti ar atlikti panašius betono apdirbimo darbus. Kompanija gaminius eksportuoja į 63 šalis, turi penkis filialus su serviso padaliniais ir sandėliais. Vienas iš filialų, aptarnaujantis Lietuvą, Latviją ir Estiją, yra Vilniuje. 

CEDIMA / „Cedima Vilnius“ nuotr.

Statybunaujienos.lt
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka

Statybinė ir kelių technika, įrankiai

nuotrauka
2022-12-15 07:24
Ancenis (Prancūzija), 2022 m. gruodžio 6 d. „MANITOU Group“, pasaulinė statybų, pramonės ir žemės ūkio sektoriams skirtos krovos technikos, kėlimo platformų gamintoja, pristatė vandenilinių mašinų tyrimų ir plėtros planą bei pirmąjį teleskopinio krautuvo prototipą, kuris veikia, naudodamas žaliąjį v...
nuotrauka
2022-12-02 11:41
Atliekant skirtingus apdailos darbus, reikalingi specifiniai statybiniai įrankiai skirti šlifavimui, dažymui, pjovimui ar sienų matavimui. Nors dažnas skuba pirkti statybinius įrankius, tačiau tai nėra vienintelis sprendimo būdas. Būtent tokiais atvejais vertėtų apsvarstyti galimybę pasinaudoti įran...
nuotrauka
2022-11-04 06:27
Parodoje „Bauma 2022“, kuri vyko Miunchene (Vokietija) spalio 24–30 dienomis, DOOSAN pristatė pramonėje pirmaujančią naujų pažangiausių mašinų ir skaitmeninių technologijų ekspoziciją. UAB „INTRAC Lietuva“ – DOOSAN statybinės technikos atstovas Lietuvoje.
nuotrauka
2022-10-25 14:57
Miunchene (Vokietija) spalio 24 d. prasidėjusioje didžiausioje tarptautinėje statybos ir pramonės parodoje BAUMA (ekspozicijos stendas FS 908/1) kompanija MANITOU pristatė rekordinį naujų produktų skaičių.
nuotrauka
2022-09-16 07:24
Terasa tapo neatskiriama būsto dalimi. Kad šis statinys leistų patirti visus malonumus ne tik šiltuoju metų laiku, reikia pasidomėti statybos ypatumais.
nuotrauka
2022-08-30 12:26
Nesvarbu, turite nuosavą būstą ar nuomojatės butą, natūralu, kad kartais tenka atlikti remontą namuose. Yra labai lengva paskambinti santechnikui, elektrikui ar kitam meistrui, nors iš tikrųjų kai kuriuos dažniausiai pasitaikančius būsto remonto darbus galima nesunkiai atlikti patiems. Be to, sutaup...
nuotrauka
2022-08-25 09:35
Įrankius, reikalingus būsto remontui, geriau pasiruošti dar prieš pradedant remontą, kad nesiblaškyti ieškant kokios nors smulkmenos, sujaukiančios visą suplanuotą darbo grafiką. Įrankių sąrašas sudaromas pagal suplanuotus darbų etapus, kuriuos reikės atlikti.
nuotrauka
2022-06-20 06:30
Į krovos pajėgumų didinimą Malkų įlankos terminalas investavo 5 mln. Eur. Į terminalą pristatytas mobilus, elektra varomas hidraulins kranas „Mansinen 300 ER“, kuris šiuo metu yra didžiausias toks Baltijos šalių uostuose. Taip pat baigiamas statyti naujas 3200 kv. m dengtas sandėlis, o iki liepos pa...
nuotrauka
2022-05-09 12:03
Pjovimo bei gręžimo mašinų ir instrumentų rinka Lietuvoje demonstruoja aiškias tendencijas: naudojimo laiką pratęsti restauruojant, susigrąžinti senus, bet pasiteisinusius modelius, benzininius vidaus degimo variklius keisti elektriniais ir ekonomiškais dyzeliniais.
nuotrauka
2022-02-21 11:16
Net viena trečioji Europos Sąjungoje (ES) sunaudojamos energijos atitenka transporto sektoriui. Automobiliai, sunkvežimiai ir autobusai sukuria apie 70 proc. transporto sektoriaus šiltnamio efektą sukeliančių dujų kiekio, likusią dalį – aviacija ir laivyba.
nuotrauka
2021-12-09 07:32
STORCH kuria ir gamina aukštos kokybės dažymo įrankius, skirtus profesionaliam naudojimui, jau daugiau nei 120 metų. Ilgametė patirtis reiškia patikimus gaminius.
nuotrauka
2021-09-29 07:16
Vokietijos CEDIMA GmbH jau šimtmetį deimantus „augina“ laboratorijose, kontroliuodama jų stiprumą, išmatavimus ir savybes, kokių reikia gaminant instrumentus ir specialias mašinas, paprastai naudojamas pjauti, gręžti ar atlikti panašius darbus.
nuotrauka
2021-09-22 06:25
Kiekvienas Europos ir Lietuvos keliais riedantis vilkikas jo savininkui yra didžiulė investicija. Visgi kartais vadovaujamasi klaidinga prielaida, jog kol transporto priemonė važiuoja – viskas gerai, ir per mažai dėmesio skiriama reguliariai jos priežiūrai.
nuotrauka
2021-08-30 07:30
Naujieji „Cat“ mini ekskavatorių modeliai 302.7 CR, 303 CR ir 303.5 CR – tai išties unikalios 2,7–3,5 t klasės kasimo mašinos, žymiai našesnės už ankstesnės kartos modelius. Minėti modeliai kuria papildomą pridėtinę vertę verslui – tiesioginę ir netiesioginę.
nuotrauka
2021-07-29 07:41
Statybos verslas sukasi kokybės ir terminų karuselėje, nes šie faktoriai lemia užsakymų portfelį ir pelną. Vienu iš itin svarbių faktorių, kurie gali garantuoti našumą arba lemti nemenkus nuostolius, tampa įrangos, technikos patikimumas. Ką daryti, kad technika taptų efektyvia pagalbininke, o ne gal...
nuotrauka
2021-05-04 07:05
Kad statybinė technika atlieptų konkurencinės rinkos iššūkius, ji turi būti ne tik efektyvi, bet taip pat ir patraukli ja dirbantiems žmonėms, nes visuotinai žinomos problemos dėl darbuotojų trūkumo. Todėl 125 metų patirtis, kurią sukaupė „Doosan Infracore Europe“ – Pietų Korėjos konglomeratui „Doos...
nuotrauka
2021-02-19 07:16
Vilniuje įsikūrusios įmonės „Trantera“ veikla yra susijusi su transporto priemonėmis. Todėl įmonės vadovas Aleksandr Lavrinovič įsitikinęs: verslo sėkmei ypač svarbu, kad mechanizmai ir transporto priemonės būtų ne tik patikimos, efektyvios, bet ir stiprintų įmonės įvaizdį. Neatsitiktinai jau beveik...
nuotrauka
2021-02-15 07:49
Idealu, kad būsimam šaltukui galima būtų pasirengti iš anksto. Tai ypač svarbu vairuotojams, kurie slidžiais keliais išbandomi kiekvieną žiemą, ir kelius prižiūrinčioms tarnyboms, kurios vis kaltinamos, kad „vėl nespėjo pasirengti“.
nuotrauka
2021-02-11 09:28
Esant stipriam snygiui, vis dažniau visuomenėje pasigirsta, kad keliai valomi prastai, labai retai. Tačiau ar žinojote, kad sniego valymo, barstymo eiga ir sparta priklauso nuo kelio ar gatvės reikšmės? Kuo kelias aukštesnės kategorijos, tuo priežiūros darbai vykdomi greičiau, reikalavimai atliekami...
nuotrauka
2020-10-01 08:00
Ekskavatorinis krautuvas – bene populiariausia mašina, atliekant įvairius žemės kasimo, krovimo, pervežimo ir kitus darbus. Ši technika sėkmingai dirba statybose – pirmoji atvyksta, paskutinė išvyksta.

Statybunaujienos.lt » Statybinė ir kelių technika, įrankiai