2024 liepos 22 d. pirmadienis, 12:09
Reklama  |  facebook

CEDIMA pristato naujovę – DRS FLOOR sistemą, skirtą betono paviršiams įrengti ir remontuoti Fotogalerija

2023-02-10 07:31
Vokietijos CEDIMA GmbH – jau šimtmetį pasaulyje gerai žinomas kaip deimantinių įrankių ir mašinų, skirtų betonui apdirbti, tiekėjas. Praėjusių metų pabaigoje Vokietijoje, Miunhene, įvykusioje tarptautinėje statybos parodoje „Bauma“ CEDIMA GmbH pristatė pagrindines technikos naujienas.
nuotrauka
CEDIMA - DRS FLOOR produktų programa arba sistema, skirta betono paviršiams įrengti ir remontuoti. CEDIMA / „Cedima Vilnius“ nuotr.


Minimos įmonės
Cedima Vilnius, CEDIMA GMBH Filialas,
Elremta Mastermann (prekinis ženklas „Technitis“), UAB

Pagrindiniu parodos akcentu tapo CEDIMA - DRS FLOOR produktų programa arba sistema, skirta betono paviršiams įrengti ir remontuoti.

„Tai visiškai nauja produktų grupė arba dangų remonto sistema, kurią rinkai pristato CEDIMA GmbH. DRS FLOOR – tai technologija, mašinos, instrumentai, žinios, kaip reikia tinkamai, efektyviai ir kokybiškai įrengti naujas ir renovuoti esamas betoninių grindų dangas sandėliuose ar biuruose. Ši grupė produktų skirta naudoti uždarose patalpose, bet su kai kuriais apribojimais, esant tam tikroms oro sąlygoms, galima naudoti ir lauke“, – sako filialo „Cedima Vilnius“ direktorius Alfonsas Volungevičius.

Šioje sistemoje arba grupėje naudojamos šratavimo, kai paviršius valomas naudojant metalo abrazyvą, mašinos, kuriomis apdorojami betono paviršiai, nes įranga gali greitai bei efektyviai pašalinti seną dangos paviršių. Šios mašinos efektyvios frezuojant industrinių pastatų grindis bei kitas dangas. Frezuojant suformuojami labai lygūs paviršiai, išlyginami ir nuvalomi sunkiai pasiekiami paviršiai, kaip, pvz., kanalai, skilimai, įdubimai; daug spartesnis ir ekonomiškesnis darbas duobėtuose paviršiuose – iki 150 kv. m/val.; žema darbų savikaina; švarus darbas su maža dulkių emisija. Visa sistema labai gerai nuvalo polimerinius ir epoksidinius paviršius.

CEDIMA DRS FLOOR

Gali būti, kad rinkoje tai yra pirmasis toks pasiūlymas, kai į vieną sistemą sujungta medžiagos, mašinos ir statybos bei remonto technologija. Su šioje sistemoje siūlomomis DRS FLOOR mašinomis galima paruošti, įrengti ir remontuoti betonines dangas, galima pasinaudoti kompanijos specialistais, kurie sudėtingesniais atvejais pakonsultuos, kaip greičiausiai, kokybiškai, mažiausiomis sąnaudomis atlikti betoninių grindų ar dangų remonto ir statybos darbus.

Pristatė patobulintas naujos kartos mašinas

„Bauma“ parodoje Vokietijoje CEDIMA GmbH pristatė savaeigę 2000 klasės betono dangų pjovimo mašiną CF-2900, kurios pjovimo gylis siekia iki 40 cm. Dar viena gamintojų naujovė – elektrinė savaeigė kernų gręžimo priekaba BW-446, kuri naudojama atliekant kelių ir oro uostų statybos bei remonto darbus. „Padidintas naujosios mašinos gręžimo skersmuo – dabar jis siekia iki 600 mm, darbo metu nusiurbiamas purvas bei tiekiamas vanduo“, – aiškina A.Volungevičius.

CEDIMA  DKS32-011Nuotraukoje –
stacionarus gręžimo variklis
su „minkšto kalimo“
arba perforavimo funkcija
DKS32-011.

Našesniam ir patogesniam betoninių konstrukcijų demontavimui CEDIMA pristatė naujos kartos diskinę, aukšto dažnio 17 kW sienų pjaustymo mašiną WSx-296.

Deimantinių instrumentų linijoje gamintojai pasiūlė ir betono gręžimui skirtą stacionarų gręžimo variklį su vadinamąja „minkšto kalimo“ arba perforavimo funkcija DKS32-011. Šis 3,2 kW/230V variklis gali gręžti armuotą betoną 2–3 kartus sparčiau nei standartinis gręžimo variklis, pasirenkant sausą arba šlapią būdą.

„Ši mašina garantuoja darbą be dulkių – tai užtikrina efektyvi dulkių pašalinimo sistema. Dulkių nusiurbimo / vandens tiekimo jungtis lengvai tvirtinama per GEKA tipo jungtį“, – sako A.Volungevičius ir akcentuoja mašinos kompaktiškumą, kuris leidžia dirbti patogiai ir maloniai.

Vokietijoje vykusioje parodoje CEDIMA pristatė universalias frezavimo-poliravimo mašinas: 230V / 400V galios, o darbinis plotis siekia iki 1540 mm. Populiariausias šių mašinų modelis – DBS-650-4H. Tai mašina, kuri idealiai tinka išlyginant grindis bei šlifavimo / poliravimo darbams atlikti.

CEDIMA

Įmonėms ir specialistams, kurie įrengia betonines dangas, CEDIMA pristatė betono kanalų pjovimo ir nuožulų formavimo mašinas su elektriniais ir benzininiais varikliais. Šiomis mašinomis galima formuoti kompensacines ir termines siūles betone bei suformuoti reikalingas nuožulas vieno važiavimo metu.

Tarp naujienų – poliurėjos ir ličio pagrindu sukurtos medžiagos

„Daug naujienų pristatėme biurų ir garažų betono dangai remontuoti, sandėliams statyti. Pirmiausia poliurėjos (organinis polimeras, panaši į plastiką ar gumą medžiaga) ir minkšto bei plastiško ir skvarbaus ličio medžiagų pagrindu sukurti „Metzger / McGuire“ produktai. Tai Jungtinėse Amerikos Valstijose sukurti ir per 40 metų ištobulinti produktai. Dėl jų savybių per 15–60 minučių betono paviršiuose esantys įtrūkimai suremontuojami ir vėl naudojami kasdieninėse operacijose. Šie produktai puikiai tinka pramoniniam naudojimui, o temperatūros diapazonas itin platus: nuo –29°C iki +49°C“, – aiškina A.Volungevičius.

„Metzger / McGuire“ produktai yra draugiški aplinkai. O didžiulis spalvų pasirinkimas juos leidžia pritaikyti prie esamos dangos spalvos ir paslėpti remonto zonas.

CEDIMA technologijos garantuoja greitą darbą

Vienas iš pagrindinių Vokietijos gamintojo CEDIMA GmbH pranašumų, dėl kurio pelnytas didelis populiarumas įvairiose pasaulio rinkose – tiekiama technologija, mašinos bei instrumentai leidžia atlikti remonto ir renovacijos darbus nenutraukiant įmonės darbo veiklos.

CEDIMA„Darbą, naudojant CEDIMA mašinas, technologijas ir įrankius, galima atlikti kelis kartus mažesnėmis nei įprasta sąnaudomis, o rezultatą turėti ilgam – net iki 50 metų klientai džiaugsis kokybiškomis grindų dangomis, – sako filialo „Cedima Vilnius“ direktorius A.Volungevičius. – Be to, per daugelį metų sukaupta patirtis leidžia kokybiškai ir ekonomiškai – apie 10 EUR/kv. m – suremontuoti betono dangas sandėliuose.“

Visos parodoje pristatytos naujienos pasiekiamos ir filiale „Cedima Vilnius“ bei įmonėje „Elremta Mastermann“ (prekinis ženklas „Technitis“).

Vokietijos CEDIMA GmbH jau šimtmetį gamina instrumentus ir specialias mašinas, paprastai naudojamas pjauti, gręžti ar atlikti panašius betono apdirbimo darbus. Kompanija gaminius eksportuoja į 63 šalis, turi penkis filialus su serviso padaliniais ir sandėliais. Vienas iš filialų, aptarnaujantis Lietuvą, Latviją ir Estiją, yra Vilniuje. 

CEDIMA / „Cedima Vilnius“ nuotr.

Statybunaujienos.lt
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
nuotrauka
Statybinė ir kelių technika, įrankiai

nuotrauka
2024-07-03 07:55
Liepos 3-ąją CEDIMA – kaip įmonė, pradėjusi eksportuoti mašinas ir įrankius į užsienio rinkas, – mini 40 metų veiklos sukaktį ir siūlo klientams specialią programą. Sukakties išvakarėse Baltijos šalių rinką taip pat pasiekė daugiafunkcės, visiškai hidraulinės CEDIMA mašinos profesionaliems betono ap...
nuotrauka
2024-01-25 11:09
Akumuliatoriniai darbo įrankiai populiarūs, nes jie ne tik patogūs naudoti, be ir puikiai pritaikomi tiek profesionalams, tiek mėgėjams. Šios rūšies įrankio veikimas tiesiogiai priklauso nuo akumuliatoriaus galingumo, jo dydžio ir talpos. Jei nesinori darbo nutraukti todėl, kad išseko baterija, nau...
nuotrauka
2024-01-19 10:23
Pietų Korėjos statybinės technikos gamintoja DEVELON (naujas DOOSAN vardas) 2024 metus pradeda geromis naujienomis. Klientai, kurie pirks šios kompanijos mini ekskavatorius DX17Z ir DX19 sausio-kovo mėnesiais, galės pasinaudoti ne tik labai patraukliomis finansavimo sąlygomis (finansavimo palūkanos ...
nuotrauka
2023-12-04 13:10
Nuo šiol „INTRAC Lietuva“ gali pasiūlyti DEVELON buldozerius, kurie yra galingi ir lengvai valdomi. DEVELON buldozeriai turi efektyvią hidrostatinę pavarą, 2D sistemos reguliuojamus stūmimo peilius (verstuves), paprastą valdymą, ypač patogią operatoriaus kabiną ir puikų matomumą, kuris dar labiau pa...
nuotrauka
2023-11-21 10:26
DEVELON statybinės technikos asortimentą papildo gamykloje modifikuoti ekskavatoriai, kurie pritaikyti specifinių pramonės sričių poreikiams. Specialios paskirties ekskavatoriai gamykliškai pritaikyti įvairių medžiagų tvarkymo ir krovos darbams, yra ir specialūs modeliai, skirti griovimo darbams atl...
nuotrauka
2023-11-16 12:13
Nuo plaktuko, atsuktuvo ir replių iki skirtingų rūšių grąžtų bei suktuvų – kiekvieno meistro įrankių dėžėje galima sutikti pačius įvairiausius įrankius. Nors namų remonto ar kiti statybos darbai neįsivaizduojami be elektrinių įrankių, savo patvarumu ir funkcionalumu gali nustebinti ir šiuolaikiški a...
nuotrauka
2023-09-13 16:03
Šiais metais Vilniaus miesto gatvės vėl bus skenuojamos siekiant įvertinti asfalto dangos nusidėvėjimą. Remiantis gautais duomenimis bus sudėlioti gatvių remonto prioritetai – tai leidžia ir kasmet sutaupyti apie 5 proc. gatvių remontui skiriamų lėšų.
nuotrauka
2023-09-01 07:52
Vokietijos CEDIMA GmbH, pasaulyje gerai žinomas deimantinių įrankių ir mašinų betonui apdirbti tiekėjas, pristato betono apdirbimo naujienas ir atnaujintas mašinas, kurios darbą daro efektyvesnį, nes, nepriklausomai nuo betono tipo, mašinos galingumo ar kitų savybių, leidžia greitai surasti optimalų...
nuotrauka
2023-07-21 06:50
Antrąjį šių metų ketvirtį elektroninių aukcionų ir varžytynių dalyviai tradiciškai pirko įvairų nekilnojamąjį turtą patraukliose šalies vietovėse, bet kartu pastebimai išaugo susidomėjimas įvairia kelių technika bei transporto priemonėmis, skelbia elektroninių varžytynių ir aukcionų portalą evarzyty...
nuotrauka
2023-06-15 12:51
MANITOU krovos technika puikiai darbuojasi statybų sektoriuje. Montuojant plieno konstrukcijas, karkasines konstrukcijas, atliekant apdailos ir mūrijimo darbus, visur, kur reikia pakelti sunkius krovinius į didelį aukštį ir padėti juos tiksliai į numatytą vietą. Visiems šiems darbams MANITOU turi sp...
nuotrauka
2023-06-09 07:30
Šalinant bet kokio tipo dangą, ypač nuo betoninių ir metalinių paviršių, svarbu yra tai atlikti kokybiškai, sparčiai ir patogiai dirbančiam žmogui. HUSQVARNA CONSTRUCTION atliepia šiuos poreikius, rinkai pasiūlydama ilgaamžes, tvarias grindų grandymo, frezavimo, skutimo, šlifavimo mašinas bei šratas...
nuotrauka
2023-04-24 07:51
Betono dažai, skiedinio likučiai ant fasadų, klojinių ar statybinių mašinų gali tapti rimtu iššūkiu, norint juos nuvalyti nepažeidžiant konstrukcijos ar sudėtingo pasiekiamumo. KARCHER siūlo sprendimą – 12 naujų šalto vandens aukšto slėgio plovimo įrenginių superklasės segmente.
nuotrauka
2023-04-05 07:23
Įmonė RANDVEL į rinką tiekia žinomų pasaulyje prekinių ženklų statybų techniką – kokybišką ir įgijusią rinkos pasitikėjimą. Papildomos vertės šiai technikai suteikia tai, kad įmonės meistrai ją puikiai išmano ir geba remontuoti, o gamintojai į įmonės sandėlius tiekia atsargines detales. Tai yra fakt...
nuotrauka
2023-03-27 07:53
Kompanija „Doosan Infracore“ (HDI) paskelbė, kad keičia statybinės technikos DOOSAN prekės ženklą ir pristato naująjį prekės ženklą – DEVELON.
nuotrauka
2022-12-15 07:24
Ancenis (Prancūzija), 2022 m. gruodžio 6 d. „MANITOU Group“, pasaulinė statybų, pramonės ir žemės ūkio sektoriams skirtos krovos technikos, kėlimo platformų gamintoja, pristatė vandenilinių mašinų tyrimų ir plėtros planą bei pirmąjį teleskopinio krautuvo prototipą, kuris veikia, naudodamas žaliąjį v...
nuotrauka
2022-12-02 11:41
Atliekant skirtingus apdailos darbus, reikalingi specifiniai statybiniai įrankiai skirti šlifavimui, dažymui, pjovimui ar sienų matavimui. Nors dažnas skuba pirkti statybinius įrankius, tačiau tai nėra vienintelis sprendimo būdas. Būtent tokiais atvejais vertėtų apsvarstyti galimybę pasinaudoti įran...
nuotrauka
2022-11-04 06:27
Parodoje „Bauma 2022“, kuri vyko Miunchene (Vokietija) spalio 24–30 dienomis, DOOSAN pristatė pramonėje pirmaujančią naujų pažangiausių mašinų ir skaitmeninių technologijų ekspoziciją. UAB „INTRAC Lietuva“ – DOOSAN statybinės technikos atstovas Lietuvoje.
nuotrauka
2022-10-25 14:57
Miunchene (Vokietija) spalio 24 d. prasidėjusioje didžiausioje tarptautinėje statybos ir pramonės parodoje BAUMA (ekspozicijos stendas FS 908/1) kompanija MANITOU pristatė rekordinį naujų produktų skaičių.
nuotrauka
2022-09-16 07:24
Terasa tapo neatskiriama būsto dalimi. Kad šis statinys leistų patirti visus malonumus ne tik šiltuoju metų laiku, reikia pasidomėti statybos ypatumais.
nuotrauka
2022-08-30 12:26
Nesvarbu, turite nuosavą būstą ar nuomojatės butą, natūralu, kad kartais tenka atlikti remontą namuose. Yra labai lengva paskambinti santechnikui, elektrikui ar kitam meistrui, nors iš tikrųjų kai kuriuos dažniausiai pasitaikančius būsto remonto darbus galima nesunkiai atlikti patiems. Be to, sutaup...

Statybunaujienos.lt » Statybinė ir kelių technika, įrankiai