2024 balandžio 16 d. antradienis, 16:28
Reklama  |  facebook

CENTOR sprendimas plačioms angoms. Kaip apsisaugoti nuo vabzdžių ir valdyti šviesą

2024-02-29 07:45
Būstuose populiarėja plačios ir aukštos stumdomos sistemos į terasą, balkoną ar kiemą. Tačiau kartu kyla problema – kaip apsisaugoti nuo vabzdžių ir valdyti šviesos srautą. Amerikiečių gamintojas CENTOR pasiūlė modernų sprendimą: stilingus ištraukiamus tinklelius ir susukamas vertikalias žaliuzes. Šie sprendiniai skirti uždengti didelio ploto (kaip HS stumdomos sistemos) angas.
nuotrauka
„Gretsch-Unitas Baltic“ ir CENTOR nuotr.


Minimos įmonės
Gretsch-Unitas Baltic, UAB
„CENTOR sukūrė 2 sprendinius durims ir langams. S2 idealiai tinka apsisaugoti nuo vabzdžių ir šviesos akinimo angose iki 4 m, o S4 sistema yra specialiai sukurta didelėms – iki 3,2 m aukščio ir 9,01 m pločio – durims su įvairiomis tinklelių, žaliuzių ir jų kombinavimo galimybėmis“, – sako Svajūnas Rutkauskas, projektų vadovas iš įmonės „Gretsch-Unitas Baltic“, kuri yra įgaliota CENTOR atstovė.

S4 sistema – patikima apsauga ir lengvas valdymas

S4 sistema sukurta specialiai itin didelėms – iki 3,2 m aukščio ir 9,01 m pločio – angoms. Šio tipo sistema – tinkleliai ir/arba žaliuzės – leidžia būsto su didelėmis durų angomis savininkams mėgautis prabanga be tradicinių nemalonumų, kurių sunku išvengti dėl vabzdžių, akinančios saulės, prarandamo privatumo.

S4 tinkleliai nuo vabzdžių yra sukurti iš itin patvarus poliesterio (PVC). Tinkleliai gali būti dviejų skirtingų tankių, pynimų. Standartinio pynimo tinklelis sulaiko muses, uodus ir panašius vabzdžius. Tvirtojo pynimo tinklelis pagamintas iš tokios pat medžiagos, kaip ir standartinis variantas, bet tinklelio akučių skersmuo yra dar mažesnis, tad apsaugo nuo dar smulkesnių vabzdžių.

Žaliuzės leis išvengti akinimo, susikurti prieblandą ir pasislėpti nuo svetimų akių.

S4 sistema pagaminta su tvirtu aliumininiu rėmu. Tinkleliai ir žaliuzės jame yra sandariai ir patikimai įtvirtinami, tad yra atsparūs vėjo gūsiams, nelieka plyšių vabzdžiams patekti.

Modernūs inžineriniai sprendimai CENTOR tinklelius daro patogiai valdomus – jie lengvai slysta per visą durų angą, net palietus pirštų galiukais, ir be vargo gali būti sustabdomi bet kurioje norimoje padėtyje. Kai tinklelis arba žaliuzės nenaudojamos, jos vertikaliai susukamos į rėmą, atverdamos vaizdą lauke. Tuo pat būdu sistemos medžiaga yra apsaugota nuo pažeidimų, dulkių ar nešvarumų, o tai ypač svarbu sezoniškai naudojamam uždengimui.

Keturi variantai leidžia susikurti norimą sistemą

S4 sistemos tinkleliai ir žaliuzės gali būti įvairių konfigūracijų. Vienas galimų variantų – tinklelis arba žaliuzės, kurios dengia angą nuo vieno rėmo iki kito, apimdamos visą angos plotą. Pasirinkus dvigubą uždengimą, gali būti įrengiami du tinkleliai arba dvejos žaliuzės, kurios susijungia bet kurioje angos vietoje. Galima rinktis ir dviejų skirtingų tipų audinius – vienoje rėmo pusėje įtaisomas tinklelis, kitoje – žaliuzės. Šios sistemos taip pat gali būti įrengiamos taip, kad užsidarytų 90 laipsnių kampu.

S4 sistema gali būti montuojama tiek viduje, tiek išorėje. Montuojant sistemas išorėje, ant slenksčio įrengiami drenažo latakai.

Sistemą galima pritaikyti prie bet kokio dizaino

S4 sistema yra vizualiai patrauklaus dizaino, atverianti vaizdą nuo vieno angos krašto iki kito.

Sistemos tinklelis gali būti įvairių pynimo stilių, be klosčių ar stumdomų plokščių, kurios sumažintų vaizdą. Pasirinkus žaliuzes, prabangus audinys apsaugo nuo akinimo, gali užtemdyti patalpas, yra stilingų raštų ir spalvų, tad tinka bet kokioms erdvėms, pritaikomas prie bet kokio dizaino.

Aliumininis rėmas gali būti nudažytas pasirinkta spalva – siūloma gamintojų arba priderinant prie esamos durų, langų, interjero spalvos.

S4 sistema savo kategorijoje pelnė geriausio gaminio apdovanojimą „Red Dot: Best of the Best 2019“. Tai yra vienas iš didžiausių pasaulyje dizaino konkursų.

S2 sistema – tokia pat patogi, bet siauresnė

Sistema S2 taip pat apsaugo nuo vabzdžių, įleidžia gryną orą, leidžia grožėtis ištisiniu vaizdu. Ši vienpusė sistema skirta mažesnėms – iki 2025 mm pločio ir 3150 mm aukščio – durų bei langų angoms, tad lengvai galima derinti su mažesniais langais ir durimis. Kaip ir visose CENTOR sistemose, S2 neturi jokių plisuotų klosčių, kurios trukdytų grožėtis vaizdu per visą lango arba durų plotą. Ši sistema paprastai gali būti įrengiama tiek naujos statybos metu, tiek renovuojant, remontuojant patalpas.

S2 sistemos valdymas, uždangų susukimas yra analogiškas kaip ir S4 – mechanizmai veikia vienodai lengvai, gali būti palikta atitraukta bet kokiame taške. Jeigu tinklelis iššoka iš rėmo, jis paprastai grąžinamas atgal.

S2 sistemos konstrukcija kompaktiška: žemo profilio – vos 19 mm arba 25 mm aukščio – slenkstis, leidžiantis sistemą sulygiuoti su grindimis.

Jeigu S4 sistemos atveju galimi keturi variantai, tai S2 atveju – du. Gali būti įrengiamas viengubas (1,3 m pločio ir 3,15 m aukščio) tinklelis arba dvigubas (2,6 m pločio ir 3,15 m aukščio).

Patvarus aliumininis rėmas yra anoduotas arba dažytas – baltos arba bronzinės spalvos. Tinklelis nuo vabzdžių pagamintas iš patvaraus poliesterio (PVC) – standartinio arba tankaus pynimo.

S2 sistema gali būti įrengiama su dvigubomis varstomomis arba stumdomomis durimis, ji puikiai tiks bet kokio stiliaus langams. Sistemą paprasta valyti, remontuoti – užtenka nuimti dangtelius.

Universalaus dizaino ir komforto jungtis

Universalaus dizaino principai gaminius ir paslaugas orientuoja taip, kad visiems būtų galima jais naudotis vienodai lengvai ir patogiai. JAV pradžią gavę universalaus dizaino principai įgyvendinti ir CENTOR gaminiuose.

Gretsch-Unitas Baltic ir CENTOR

S2 ir S4 sistemos maksimaliai atveria durų, langų angas, leisdamos be apribojimų, be angų suskirstymo mėgautis vaizdais lauke. Dar vienas didelis šių sistemų pranašumas – patogus, universalus naudojimasis. Rėmas su tinkleliu, kuris saugo nuo uodų, arba žaliuzės, saugančios nuo akinimo, suteikiančios privatumo, itin lengvai stumdomas. Jis lengvai slysta vos palietus pirštų galiukais, tad rėmą gali stumdyti ir vaikas, ir žmogus, turintis problemų dėl sąnarių, nes tam nereikia didelių pastangų. Dar vienas svarbus elementas – sistemos konstrukcija yra žemo profilio, tad nereikia slenksčio. Tokiu būdu eliminuojama kliūtis stumiant vaikišką vežimėlį, naudojantis neįgaliojo vežimėliu, turint judėjimo negalių.

Gretsch-Unitas Baltic ir CENTOR

Amerikiečių gamintojo CENTOR gaminiai sujungia komfortą ir patogų naudojimąsi. Jis prieinamas tiek naujai statomuose būstuose, tiek ir senuose, remontuojamuose pastatuose.

Sistemos yra gaminamos pagal individualius užsakymus: matmenis, spalvą, medžiagos tankumą ir raštą galima rinktis pagal pageidavimą. Sistemoms suteikiama 5 metų garantija.

Gretsch-Unitas Baltic

CENTOR sprendimų pranašumai:

• Lengvai valdomi – stumdyti galima pirštų galiukais
• 100 % apsauga nuo vabzdžių
• Sumažina akinimą ir saulės šviesą
• Uždengimo medžiagos atsparios blukimui
• Galima naudoti vieną arba kombinuoti kelis sprendimus
• Tinka naujai įrengiamam, renovuojama arba esamam durų, lango rėmui
• Galima montuoti viduje ir išorėje
• Sistemos yra gaminamos pagal individualius užsakymus: matmenis, spalvą, medžiagos tankumą ir raštą galima rinktis pagal pageidavimą.
• Sistemoms suteikiama 5 metų garantija.
„Gretsch-Unitas Baltic“ ir CENTOR nuotr.
Statybunaujienos.ltSPRENDIMAI

nuotrauka
2024-04-15 10:06
Apgyvendinti skirtingo amžiaus vaikus viename kambaryje daugeliui tėvų skamba kaip rimtas iššūkis. Ypač, kai vaikų amžius ir poreikiai yra skirtingi, o vietos reikia ne tik namų darbams ruošti, bet ir žaidimams. Kaip padaryti, kad kambaryje vyrautų tvarka, o vietos pakaktų visiems, pademonstravo int...
nuotrauka
2024-04-09 07:44
Artėjant šiltajam metų sezonui, daugelis privačių ir daugiabučių namų įgauna naują išvaizdą. Dažnai būna keičiamos namų ar butų, lauko arba vidaus durys. Tačiau vienas iš pirmųjų žingsnių, renkantis duris, – apgalvoti ir nuspręsti, koks durų rakinimo sprendimas Jums bus tinkamiausias ir pateisins Jū...
nuotrauka
2024-04-04 11:44
Skirdami daugiau dėmesio tvarumui, gyventojai vis dažniau ieško būdų, kaip savo namuose sumažinti anglies dvideginio pėdsaką ir padidinti energijos vartojimo efektyvumą. Galvojant apie tai, šiltinami pastatai ir jų stogai, keičiami fasadų langai, tačiau dažnai neįvertinama, kokie svarbūs stogo langa...
nuotrauka
2024-04-03 07:43
Statant ar remontuojant klijai yra svarbus elementas, nes jie gali labai paveikti darbo kokybę ir patvarumą. Tinkamai parinkti klijai gali padėti užtikrinti, kad konstrukcija bus tvirta, patvari, estetiška ir atitiks visus reikalavimus. Klijų pasirinkimas yra svarbus ir gali turėti didelę įtaką meis...
nuotrauka
2024-03-30 08:30
Kai atsirado šviesa, žmonės būrėsi aplink ją. Prisijaukinęs šviesą, 21-ojo amžiaus žmogus nori, kad ji sektų paskui jį ir keistųsi pagal jo poreikius. „LEMONA electronics“ siūlo išmanius apšvietimo sprendimus, kurie atliepia modernios visuomenės poreikį – būste, spintoje, net virtuvinės spintelės st...
nuotrauka
2024-03-26 15:16
Ar kada nors pagalvojote, kad įmanoma padidinti saugumą, palengvinti savo buitį ir dar sumažinti sąskaitas už elektrą? Aktyviai tobulinamos išmaniosios sistemos ne tik padeda siekti šių tikslų, bet ir nereikalauja daug investicijų, o jų nauda pajuntama gana greitai.
nuotrauka
2024-03-22 12:06
Netinkami pastatų projektavimo sprendimai vėliau gali lemti ne tik dar didesnes išlaidas, bet ir sveikatos problemas. Dėl prastai suprojektuotų vėdinimo sistemų gyventojai gali susidurti su pelėsiu, kurio išnaikinimas neretai tampa neįmanomas.
nuotrauka
2024-03-15 15:55
Dabartinėje nekilnojamojo turto rinkoje itin didelis mažesnių būstų pasirinkimas. Jų kainos labiau prieinamos, tad perkant galima gerokai sutaupyti, o pasitelkus keletą gudrybių įrengti taip, kad atrodytų kur kas erdvesni. Pasak ekspertų, žinant vos kelias taisykles, keliolikos kvadratinių metrų lo...
nuotrauka
2024-02-23 07:15
Parduodamo arba nuomojamo objekto kainą lemia plotas. Tad užsakovai suinteresuoti turėti kuo daugiau ploto, bet neprarasti kokybiškos apdailos. Tradiciškai laikoma, kad kuo storesnis atitvarų ar perdangų apdailos sluoksnis, tuo geriau izoliuojamas garsas. Bet taip mažėja plotas, patalpų aukštis. Vok...
nuotrauka
2024-02-14 14:36
Būsto statyboms ar renovacijai naudojamos šilumą atspindinčios medžiagos ir pastato apdaila gali turėti įtakos ryšio kokybei namuose. Aukštos energetinės klasės A++ pastatai pasižymi ekonomiškumu, tačiau juose gyvenantys ir dirbantys žmonės gali susidurti su ryšio sutrikimais. Ekspertas ramina – pas...
nuotrauka
2024-02-09 07:55
Rinkoje nuolat trūksta naujų kokybiškesnių izoliacinių gaminių. Poliuretano putos – tai medžiaga, turinti geriausias izoliacines savybes. Techniniu požiūriu tai reiškia, kad šie gaminiai turi mažiausią šilumos laidumą. Poliuretanas gali būti jau pagamintos plokštės arba aukšto ir žemo slėgio purškia...
nuotrauka
2024-02-08 08:04
Rinkoje vertinami sprendimai, kurie sudaro sąlygas statyti greitai, optimaliomis sąnaudomis bei gauti kokybišką rezultatą. Todėl itin populiarūs lego principu surenkami namai. Vieną tokių galimybių siūlo „ShellBau“ – karkasiniai namai iš patobulintų struktūrinių izoliacinių skydų (SIP).
nuotrauka
2024-02-07 12:57
Lietuvos gyventojai savo būstą nuo nepageidaujamų įsibrovėlių stengiasi apsaugoti įvairiais būdais. Tradiciškai vis dar yra populiarios šarvuotos durys, akylūs kaimynai ar garsiai lojantis šuo. Tačiau technologijų amžiuje yra ir gerokai efektyvesnių namų apsaugos būdų. Apsaugos sistemos gali būti e...
nuotrauka
2024-02-05 07:41
Kaip patikimai užsandarinti konstrukcines ir išsiplečiančias siūles fasaduose, stoguose ar pėsčiųjų takuose? Sprendimas – naujos kartos hermetikas „Fome Flex ROOF & FAÇADE“, padedantis suformuoti ypatingai elastingą ir patvarią siūlę.
nuotrauka
2024-02-02 14:10
Energetikos rinkoje vis dažniau kalbama apie ketvirtąją pramonės revoliuciją, kitaip dar vadinamą Pramone 4.0, ir pramonės šakų skaitmeninimą. Tačiau šiame kontekste pamirštami individualūs vartotojai, kurie daro vis didesnę įtaką energetikos transformacijai, elektros tinklams ir rinkos dalyviams. A...
nuotrauka
2024-02-01 10:16
Nuo š. m. sausio 1 d. pradėjus veikti Nuotekų tvarkymo informacinei sistemai (NTIS) jokių naujų reikalavimų šiems įrenginiams nėra. Neturintys galimybės prisijungti prie centrinės nuotekų sistemos gyventojai vis dar gali rinktis vieną iš trijų įrenginių tipų: rezervuaro tipo individualių nuotekų kau...
nuotrauka
2024-01-25 11:09
Akumuliatoriniai darbo įrankiai populiarūs, nes jie ne tik patogūs naudoti, be ir puikiai pritaikomi tiek profesionalams, tiek mėgėjams. Šios rūšies įrankio veikimas tiesiogiai priklauso nuo akumuliatoriaus galingumo, jo dydžio ir talpos. Jei nesinori darbo nutraukti todėl, kad išseko baterija, nau...
nuotrauka
2024-01-03 09:39
Nors gyventojams žadėta, kad šiemet šildymo išlaidos bus mažesnės nei praėjusiais metais, sulauktos pirmosios sąskaitos signalizuoja atvirkščiai – mokėti kai kuriems teks netgi daugiau. Vienas iš būdų efektyviai mažinti energijos suvartojimą ir taupyti nepriklausomai nuo valdžios sprendimų, bute ar ...
nuotrauka
2023-12-27 13:06
Elektriniai katilai – tai alternatyva tradicinėms šildymo sistemoms. Šie katilai yra atsakas į šiuolaikinius energetikos iššūkius: jie mažina priklausomybę nuo iškastinio kuro, yra ekologiški ir gali būti efektyvus sprendimas daugelyje situacijų. Be to, dėl savo paprastos konstrukcijos ir saugumo, e...
nuotrauka
2023-12-22 15:19
Įprastai namų remontu užsiimama šiltuoju sezonu ar rudens pradžioje, tačiau tam tikrus darbus atlikti patogiau žiemą. Visus vidaus darbus galite drąsiai pradėti net tuomet, kai už lango spaudžia šaltukas – tereikia pasirūpinti, kad namuose nesikauptų drėgmė ir šaltis. Sausis ir vasaris yra bene geri...

Statybunaujienos.lt » SPRENDIMAI