2024 gegužės 26 d. sekmadienis, 20:15
Reklama  |  facebook

EIKA skolinasi 8,8 mln. eurų „Mėlynų vilkų“ projektui

2022-12-20 10:54
Bankas „Bigbank“ suteikė 8,8 mln. eurų finansavimą gyvenamųjų namų „Mėlyni vilkai“ II etapo statyboms, priklausančiam „Eika Asset Management“ valdomam fondui „Eika Residential Fund“. Iki 2023 m. IV ketvirčio pabaigos bus pastatyti nauji 141 butas ir 11 komercinių patalpų.
nuotrauka
EIKOS vizualizac.


Minimos įmonės
Eika Asset Management, UAB
Bigbank AS filialas,
Vilniaus Skroblų gatvėje plėtoti „Mėlynus vilkus“ „Eika Residential Fund“ pradėjo 2021 m. balandžio mėnesį, šiuo metu 96 proc. visų I etapu įrengtų butų ir patalpų jau yra parduota.

II projekto etapas plėtojamas nuo 2022 vasario mėn., tuo tarpu išparduota 10 proc. visų butų. Bendros investicijos į II etapą sieks 15,7 mln. eurų, iš kurių 8,8 mln. bus finansuojama banko „Bigbank“ paskola.

„Nuo pat bendravimo su banku „Bigbank“ pradžios jautėme profesionalų, partnerišką, etišką bei lankstų požiūrį į verslą. Bankas atsakingai renkasi būsimus partnerius bei atidžiai vertina rizikas, o pats procesas reikalauja abiejų pusių atvirumo ir pasitikėjimo, tačiau norime pažymėti, kad šis bankas išsiskiria savo noru bendradarbiauti bei greitai priimamais sprendimais, kas mums ypatingai svarbu. Vertiname mums parodytą pasitikėjimą ir tikimės tęsti partnerystę ateityje“, – įmonės pranešime cituojamas UAB „Eika“ plėtros vadovas Tomas Žiaugra.

Deividas Žukas, „Bigbank“ verslo paskolų skyriaus vadovas sako, kad jo atstovaujamas bankas visada įvertina galimas rizikas, tačiau arti Naujamiesčio vystomas projektas, kaip parodė I jo etapas, jau yra sėkmingas, o jo valdytojas – NT rinkos lyderis.

TOMAS ŽIAUGRA eikaEIKOS nuotraukoje –
UAB „Eika“ plėtros vadovas
Tomas Žiaugra

„Pirmiausia atsižvelgėme į klientą, jo patirtį, akcininkų sudėtį. „Eika“ yra stipri bendrovė, turinti gerą valdymo struktūrą, aiškius tiekėjus, su kuriais turi ilgametę patirtį, bei gerus statybų vadovus. Esame ramūs dėl statybų eigos ir čia ypatingų rizikų neįžvelgėme. Pats projektas yra vidutinio dydžio, su tipiniu butų skaičiumi, gera kainodara ir pelniningumo rodikliais. Tad nuo tokių rizikų, kaip kylantys projekto kaštai arba mažėjančios butų kainos, mes saugiklius jau turime nuo pat pradžių. Žinoma ir tai, kad prisijungėme prie projekto antrajame statybų etape suteikia garantijų, kad jis toliau išliks sėkmingu“, – sako D. Žukas.

Vilkpėdės mikrorajone plėtojamas NT projektas „Mėlyni vilkai“ yra prie pat Naujamiesčio, Skroblų gatvėje. Arti miesto centro, pasižyminti gera infrastruktūra, susisiekimu ir visų paslaugų pasiekiamumu, vieta. Pats projektas išsiskiria aukščiausia A++ energetine klase, kuri lems mažesnes šildymo išlaidas, gyventojai turės galimybę įsirengti mechaninį oro vėdinimą. Dviejuose penkių-šešių bei devynių aukštų projekto pastatuose statomi 1-4 kambarių, 26-93 kv. m butai.

Vystytojas itin daug dėmesio skiria gyventojų saugumui – projekto teritorija uždara, stebima vaizdo kameromis, vidiniame kieme kuriamos žaidimo, poilsio aikštelės, apželdinama aplinka. Gyventojai taip pat turės galimybę įsigyti požemines ir antžemines automobilių stovėjimo vietas.
MĖLYNIEJI VILKAI

EIKOS vizualizac.

Antrojo etapo metu numatyti statybos darbai įsibėgėjo, parduota 10 proc. šio etapo butų. Statybos darbus planuojama pabaigti 2023 metų pabaigoje. 

Statybunaujienos.ltObjektai. Technologijos. Verslas

nuotrauka
2024-05-24 11:36
Per pirmąsias tris savaites nuo finansinės priemonės „Milijardas verslui" starto įmonės suskubo aktyviai teikti paraiškas finansavimui gauti. Nacionalinė plėtros įstaiga INVEGA sulaukė 25 paraiškų paskoloms, kurių bendra prašoma suma viršija 1 mlrd. eurų, tad nuo šiol klientų teikiamos paraiškos sko...
nuotrauka
2024-05-23 13:36
Didžiausia pasaulyje lanksčiai nuomojamų įrengtų darbo vietų kompanija IWG, kuriai priklauso biurų nuomos tinklas „Regus", verslo centre „U219" Vilniuje steigia naują darbo erdvę. Joje bus sukurtos hibridiniam darbui pritaikytos darbo vietos, privatūs biurai, posėdžių salės ir kūrybinės erdvės. Biur...
nuotrauka
2024-05-23 10:47
„Pro Kapital Lietuva" pasirinko finansinį partnerį plėtojamo aukščiausios klasės NT projekto Vilniaus senamiestyje įgyvendinimui – pasirašyta sutartis su „Šiaulių banku" dėl 13,2 mln. eurų paskolos.
nuotrauka
2024-05-22 17:24
„EIKA Development" valdomame, naujai statomame verslo centre „Jasinskio 2" daugiau nei pusė ploto jau yra išnuomota: čia įsikurs advokatų kontora „Ellex Valiūnas" bei į kokybiškas, modernias patalpas kelsis ir Nyderlandų karalystės ambasada, kuri sudarė sutartį dėl 552 kv. m ploto patalpų nuomos.
nuotrauka
2024-05-22 09:29
Panevėžio miesto savivaldybės užsibrėžta ambicija mieste įkurti profesionalaus, šiuolaikinio meno erdvę, virsta realybe: jau kitą savaitę duris atvers pasaulinio garso menininko, daugiafunkcionalisto Stasio Eidrigevičiaus menų centras, pavadintas Stasys Museum.
nuotrauka
2024-05-21 14:36
Investicija į nekilnojamąjį turtą (NT) lietuviams visada buvo viliojantis pasirinkimas, tai atskleidė ir pandemija, kai dažnas puolė ieškoti antro būsto pajūryje ar sodybos užmiestyje. Pranešime cituojamas NT ekspertas Marius Bružas sako, kad nors šis bumas jau praėjo, išskirtinio būsto poreikis yra...
nuotrauka
2024-05-21 13:13
Nekilnojamojo turto plėtros kompanija „Hanner“ verslo centro „Business Stadium Central“ vidaus inžinerinių sistemų montavimo rangovais pasirinko Lietuvos įmones „Aktinis“, „Todera“, „Ivalta“, „PoolPro“. Bendra su rangovais sudarytų sutarčių vertė – 5,6 mln. eurų.
nuotrauka
2024-05-21 12:56
Kada prekybos centras gali vadintis tvariu? Ar tam užtenka deramai surūšiuoti atliekas ir pakeisti lemputes? Vienas iš technologiškai pažangiausių „Nordika“ tvarumo aspektų – R8 tech įrankio, kuris paremtas dirbtiniu intelektu, naudojimas. Ši automatizavimo sistema valdo prekybos centro šildymo, vė...
nuotrauka
2024-05-21 09:50
Dar prieš kelerius metus prie rekordinio efektyvumo saulės elementų kūrimo prisidėję Kauno technologijos universiteto (KTU) chemikai šiemet išradimą dar patobulino. Pasak jų, tai – itin svarbus žingsnis link naujos kartos saulės elementų gamybos.
nuotrauka
2024-05-21 07:11
Apie 40 % visų šalčio tiltų pastate susidaro dėl sienų ir kolonų. Ir tai lemia apie 10 % šildymo energijos nuostolių. Vokietijos įmonė SCHÖCK BAUTEILE GmbH sukūrė ir rinkai pasiūlė tvarių, patogių ir aukštos kokybės sprendimų – SCHÖCK SCONNEX gaminių asortimentą, prisidedantį prie tvaraus pastato ko...
nuotrauka
2024-05-20 14:25
Tankiai gyvenamame Vilniaus Pašilaičių rajone atsiras dar vienas valstybinis lopšelis-darželis, kurį galės lankyti 280 vaikų. Projektui jau išduotas statybą leidžiantis dokumentas ir, jei procesas vyks sklandžiai, statyba turėtų prasidėti iki kitų metų ir trukti apie dvejus metus. Priimti vaikus dar...
nuotrauka
2024-05-20 11:09
Oficialiai pažymėtas Tauragės daugiafunkcės arenos antrasis statybų etapas – į būsimus sporto ir kultūros centro pamatus įkasta simbolinė laiko kapsulė ateities kartoms. Tikimasi, kad itin laukta ir regionui svarbi arena įneš dar daugiau kultūros ir galimybių sportuoti į visos apskrities gyvenimą. ...
nuotrauka
2024-05-20 10:51
Ekonomikos ir inovacijų ministerija investuoja į Lietuvoje veikiančių verslo paslaugų centrų modernizavimą. Skelbiamas 2,4 mln. eurų kvietimas teikti projektų įgyvendinimo planus verslo paslaugų centrams, norintiems automatizuoti savo veiklos procesus.
nuotrauka
2024-05-17 07:46
Rekonstruotas Kauno apskrities VPK Kauno miesto Nemuno policijos komisariato pastatas. Atlikti rekonstrukcijos darbai kainavo apie 1,2 mln. Eur.
nuotrauka
2024-05-15 08:46
Aukštaitijos sostinėje toliau tęsiami tarptautinės plaukimo federacijos (FINA) standartus atitiksiančio daugiafunkcio sporto ir sveikatingumo centro „Aukštaitija“ rekonstravimo darbai. Kyla priestatas, kuriame bus įrengtas 10-ies takelių, 50 metrų ilgio tarptautinius standartus atitinkantis baseinas...
nuotrauka
2024-05-15 08:30
Vilniaus vakarinėje dalyje, šalia Buivydiškių tvenkinio, neseniai iškilęs modernus 5 aukštų biurų pastatas „Vestum" vilioja nuomininkus. Naujasis nekilnojamojo turto objektas vienoje iš pagrindinių Vilniaus miesto sankryžų, kur susikerta Šiaurinė gatvė ir Vakarinis aplinkkelis, pirmiausia domina pat...
nuotrauka
2024-05-14 10:50
Praėję metai UAB „Merko statyba“ buvo sėkmingi naujai pasirašytomis generalinės rangos sutartimis. Šiais metais jau matomi akivaizdūs jų rezultatai – 2024 metų pirmo ketvirčio UAB Merko statyba apyvarta iš generalinės rangos sutarčių pasiekė 49 mln. eurų. Palyginimui – 2023 metų pirmą ketvirtį šis s...
nuotrauka
2024-05-10 09:10
Pirmieji keturi šių metų mėnesiai pagal įregistruotų nekilnojamojo turto (NT) sandorių skaičių atsilieka nuo praėjusių metų – reikšmingesnių pokyčių neįnešė ir balandžio mėnuo, skelbia įregistruotus NT sandorius analizuojantis Registrų centras.
nuotrauka
2024-05-10 08:09
„Turto bankas“ paskelbė išskirtinį aukcioną laikinojoje sostinėje – parduodamas prestižinis administracinis pastatas su inžineriniais statiniais ir žemės sklypo dalimi centrinėje Kauno miesto dalyje, Laisvės alėjoje. Pradinė kaina aukcione, nustatyta nepriklausomų vertintojų, siekia 1, 7 mln. eurų.
nuotrauka
2024-05-09 09:36
Akcinė bendrovė „Via Lietuva“ gegužės mėnesio pradžioje pradeda konsultacijas dėl Valstybinio ir privataus kapitalo partnerystės principu vystomų projektų įgyvendinimo galimybių. Šio finansavimo modelio pritaikymas leistų kur kas greičiau įgyvendinti svarbiausius šalies kelių infrastruktūros gerinim...

Statybunaujienos.lt » Objektai. Technologijos. Verslas