2022 sausio 28 d. penktadienis, 14:23
Reklama  |  facebook

Į virtualią erdvę persikelia ir parodos: statybų parodoje „Resta“ kviečia apsilankyti neišėjus iš namų

2020-05-19 11:35
Gyvenimui ir darbui persikėlus į virtualią erdvę, tarptautinė statybų paroda „Resta 2020“ taip pat keičia formatą. Ji keliasi į skaitmeninį pasaulį ir kviečia statybų sektoriaus įmones virtualiai pristatyti savo aktualiausias naujienas vartotojams patogiai ir saugiai – vienoje platformoje, vienu prisijungimu.
nuotrauka
Resta 2019. Portalo Statybunaujienos.lt archyvo nuotr.


Minimos įmonės
Litexpo,
Layher Baltic, UAB
MC Grupė, UAB
Parodą „Resta“ perkelti į skaitmeninę erdvę sugalvojusio Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“ direktoriaus Justino Bortkevičiaus teigimu, pasaulyje sustabdžius renginius, visi planai dėl parodų taip pat pasikeitė, todėl buvo būtina imtis netradicinių sprendimų, kad padėtume verslui atrasti naujas nišas, kaip pasiekti klientus.

„Su tokiu nelengvu iššūkiu pirmąkart susidūręs „Litexpo“, siūlydamas turimą infrastruktūrą ir patirtį organizuojant renginius, ryžosi imtis įvairių nestandartinių projektų: tai lauko kino teatras, šeimų protmūšiai atviroje kavinės terasoje. Ryžomės išbandyti ir skaitmeninį formatą, ten perkelti vieną didžiausių statybų parodų, rengiamų mūsų šalyje. „Resta“ šiemet bus kitokia ir laikinai kelsis į virtualią erdvę, kurioje tiek dalyviai, tiek lankytojai, naudodamiesi išmaniosiomis technologijomis, galės pristatyti ir pamatyti naujausias šio sektoriaus inovacijas bei ateities sprendimus“, – pranešime cituojamas J. Bortkevičius.

Pasak jo, kaip parodė laikotarpis po finansų krizės 2008–2010 m., būtent parodos buvo vienas iš būdų verslui kuo greičiau atsigauti, todėl virtualioje erdvėje rengiama paroda „Resta“ – tai puiki galimybė skatinti statybų sektoriaus pardavimus.

„Net ir dabar, karantino metu, bendravimas aktualiomis temomis su tiksline auditorija, galimybė pristatyti savo produktą ar paslaugą, naujų kontaktų užmezgimas – tiesiausias kelias didinti pardavimus“, – neabejoja „Litexpo“ direktorius.

Kaip pasakoja „Virtuali Resta“ projekto vadovė Indrė Reimorienė, toks parodos formatas buvo pasirinktas dėl dabartinės renginių situacijos. Šiuo metu tai vienintelis būdas patenkinti klientų poreikius: tiek parodos dalyvių, tiek ir lankytojų.

„Žinome, kad toks prisistatymo klientams būdas neatstoja gyvo kontakto, tačiau suteikia galimybę maksimaliai koncentruotai auditorijai papasakoti apie save, savo produktus. Ir tai visiškai saugu. Mes tikimės, kad tai bus naujas žingsnis į ateities parodas. Jau dabar suprantame, kad jos bus kitokios, tad dabar turime puikią progą išbandyti naujus įrankius“, – kitokios „Restos“ privalumus vardija I. Reimorienė.

Verslas mato naujas galimybes

Skaitmenines galimybes, bendraujant su esamais ir ieškant potencialių klientų, išbandžiusios UAB „MC grupės“ generalinis direktorius Audrius Mockus teigia, kad karantinas, neabejotinai, yra didelis iššūkis verslui, tačiau kartu tai ir galimybė atrasti naujas, klientui patogias, prekybos formas.

„Mūsų valdomas specializuotas prekybos centras „Unideco“ pakankamai greitai persiorientavo ir atrado patrauklų būdą klientams pamatyti apdailos medžiagas, prieš jas įsigyjant. Kartu su nuomininkais klientams suteikėme sąlygas gauti apdailos medžiagų pavyzdžius saugiausiu ir žmogui patogiausiu būdu. Grindys, plytelės, net ir baldinių fasadų dekorai – prieš perkant galima medžiagų pavyzdžius užsisakyti tiesiai į remontuojamą ar įrenginėjamą objektą“, – pasakoja A. Mockus.

„Unideco“ organizuojami mokymai ir seminarai, skirti namus įsirenginėjantiems žmonėms, taip pat pakeitė savo formatą.

„Persikėlėme ten, kur klientui patogiausia – į socialinius tinklus. Tiesioginių transliacijų metu žmonės ne tik gali gauti naudingų žinių, tačiau ir užduoti klausimus, gyvai pabendrauti su lektoriais bei dizaineriais. Šiuo metu ir toliau ieškome patrauklių būdų, kurie padėtų prisitaikyti prie pasikeitusių pirkimo įpročių. Virtualios parodos, žinoma, yra vienas tų variantų. Apdailos, interjero medžiagos nėra tos prekės, kurias paprasta įsigyti internetu, tačiau darome viską, kad apsipirkimas klientams būtų kuo patogesnis“, – teigia „MC grupė“ generalinis direktorius.

Statybų technine įranga prekiaujančios UAB „Layher Baltic“ generalinis direktorius Viktoras Voroncovas taip pat džiaugiasi, kad atsiranda vis daugiau galimybių pristatyti savo produktus ir paslaugas virtualioje erdvėje.

„Dabartinė situacija privertė verslą ieškoti naujų galimybių savo produkcijos pristatymui. Viena iš jų – „Virtuali Resta“. Nekantriai laukiame, kada galėsime išbandyti šį inovatyvų būdą ir klientams papasakoti apie savo naujienas. O tiems, kurie dar dvejoja, jei turite galimybę, siūlyčiau nedelsti ir užsiregistruoti į šią skaitmeninę parodą, nes tai geriausias būdas statybų sektoriaus įmonėms kurti bei išbandyti naujas rinkodaros galimybes, atrasti modernius ir naujus sprendimus. Manau, kad įmonės, kurios sugeba skaitmeniniu būdu bendrauti su klientais, taip rodo savo tvirtą poziciją rinkoje ir tai, jog moka prisitaikyti net prie ekstremaliausių situacijų“, – teigia V. Voroncovas.

Kaip vyks paroda?

„Virtuali Resta 2020“ vyks birželio 2–5 dienomis, sistemos „Expodoc“ pagalba bus suformuotos virtualios parodų salės pagal temines grupes, su konkrečios salės dalyvių sąrašais bei dalyvių profiliuose talpinama aktualia informacija lankytojams: aprašymai, nuolaidos, nuotraukos, vaizdo įrašai. „Zoom“ vaizdo skambučių programa padės organizuoti virtualius seminarus, pristatymus ir susitikimus“, – pasakoja I. Reimorienė.

Renginio organizatorių tikslas – pasitelkus modernius sprendimus, kuriems galimybę atveria šiuolaikinės technologijos, tiek dalyviams, tiek lankytojams suteikti progą vieniems kitus atrasti. Į „Virtualią Restą“ „atvykę“ lankytojai galės rinktis renginius ir vebinarus arba patekti į temines sales, o jose ras dalyvius, kurių stenduose galės sužinoti apie jų siūlomą produkciją bei gauti visą reikiamą informaciją apie dominančią įmonę. Patogu ir tai, kad susirinkę aktualią informaciją, lankytojai ją galės iškart sisteminti, palyginti, rašyti parodos dalyviams su aktualiais klausimais. Ir viskas labai patogiai bei saugiai – savo namuose.
Statybunaujienos.lt
RESTA

nuotrauka
2020-06-02 10:01,      papildyta 2020-10-02 15:00, Papildyta pranešimų vaizdo įrašais
Kaip atsitiko, kad viena pagrindinių ekonomikos sričių – statybos, dažnai linksniuojama kaip efektyvumo stokojančių industrijos šakų?
nuotrauka
2020-06-01 10:09
Dėl šiuolaikinių technologijų, net ir karantino metu atsiradę apribojimai nėra kliūtis, norintiems ir toliau sėkmingai organizuoti renginius. Vienas tokių pavyzdžių – Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“ organizuojama statybų paroda „Resta 2020“, kuri šiais metais dalyvius ir lankytojus pasi...
nuotrauka
2019-05-06 14:44
Prieš penkerius metus VŠĮ „Skaitmeninė statyba“ steigėjai organizavo pirmąją konferenciją „Skaitmeninė statyba 2014“, kuri tapo neatskiriama „Restos“ dalimi. Steigėjų pastangos spartinti BIM diegimą Lietuvoje ir šviesti statybos sektoriaus bendruomenę, pradėjo duoti pirmuosius rezultatus.
nuotrauka
2019-05-03 08:24
Jau trečią kartą iš eilės parodoje RESTA įvyko konkursas „Įspūdingiausios Restos ekspozicijos“, kurio metu komisija išrinko įdomiausių ekspozicijų penketuką – įmones ir ekspozicijų projektų autorius.
nuotrauka
2019-05-02 07:50
Balandžio 25-26 d. Lietuvoje viešėjo Europos statybos pramonės federacijos (FIEC) prezidentas Kjetil Tonning kartu su federacijos technologijų vadove Sue Arundale.
nuotrauka
2019-04-30 14:51
„Restoje“ įvykusio tarptautinio pastolininkų čempionato nugalėtojais tapo UAB „Hotrema“ profesionalai. Antroji liko pastolininkų komanda iš Estijos įmonės „Adelante“, trečioji – įmonės „Arad“ komanda iš Lenkijos.
nuotrauka
2019-04-29 16:50
Jau ketvirtus metus iš eilės VšĮ „Skaitmeninė statyba“ kartu su Lietuvos statybininkų asociacija organizavo konkursą „Lietuvos BIM projektai”, kurio nugalėtojai buvo apdovanoti „Skaitmeninė statyba 2019. Vilnius“ konferencijoje, didžiausios statybų parodos „Resta“ metu. Konkursas yra skirtas išrinkt...
nuotrauka
2019-04-29 16:08
„Ukmergės gelžbetonis“ ką tik pasibaigusioje „Restoje“ pristatė tradicinius gaminius. Įmonei buvo svarbu priminti parodos lankytojams apie gamyklą ir savo gaminius.
nuotrauka
2019-04-26 07:25
Į Vilnių atvyko ir dalyvaus šiandien vykstančioje konferencijoje RESTOJE Europos statybos pramonės (FIEC) prezidentas Kjetil Tonning. Jis statybų sektoriaus bendruomenei skaitys pranešimą konferencijoje „Skaitmeninė statyba 2019. Vilnius”.
nuotrauka
2019-04-26 07:09
Kol Lietuvoje vis dar diskutuojama, verta ar neverta eiti statybų pramonės skaitmeninimo keliu, Vakaruose tuo seniai neabejojama. Atsiliekame net nuo Rytų – NVS šalys sparčiai juda pažangos kryptimi ir intensyviai dirba prie statybų skaitmeninimo projektų, tvirtina UAB „AGA CAD“. Pažangos pavyzdžiu ...
nuotrauka
2019-04-25 16:47
Tarptautinės statybos ir remonto parodos RESTA metu jau trečią kartą įvyko konkursas „Įspūdingiausios RESTOS ekspozicijos“. Šiandien, balandžio 24 d., paskelbti nugalėtojai.
nuotrauka
2019-04-25 09:20
Vakar, balandžio 24 d., prasidėjusioje tarptautinėje statybų parodoje „Resta 2019“ lankytojai galėjo ne tik pasisemti įkvėpimo, kaip įsirengti svetainę, vonią, virtuvę ar terasą, tačiau ir pamatyti tris skirtingus miegamųjų interjerus. 40 kv. m plote įrengtos interjerų ekspozicijos, atspindinčios tr...
nuotrauka
2019-04-25 07:54
Bendrovė BAUMIT, į Lietuvą tiekianti fasadų sistemas, RESTOJE pristatinėja sveiką statybą.
nuotrauka
2019-04-25 07:48
Statybinės medžiagos, kurias RESTOJE pristato įmonė BAUROC, nesikeičia jau kurį laiką. Tačiau, kaip sako įmonės direktorius Alvidas Musius, keičiasi technologijos ir pasiūlymai.
nuotrauka
2019-04-24 18:46
Jungiklių ir išmaniųjų namų sistemų centras „Jung Vilnius“ RESTOJE pristato itin praktiškų produktų, kurie taupo namus įsirenginėjančių žmonių ir interjero dizainerių laiką, pinigus, tuo pat metu suteikdami galimybių rinktis, derinti ir lyginti kainas.
nuotrauka
2019-04-24 16:03
Kaip dekoruoti namų sienas ir lubas? Kokios statybų sektoriaus naujienos pasiekė Lietuvos rinką, kokios tendencijos įsitvirtina? Kaip nesuklysti renkantis augalus ir įsirengiant žalią plotą prie namų ar balkone? Atsakymų visi statybų sektoriaus profesionalai, naujakuriai bei savo būstą statyti, įsir...
nuotrauka
2019-04-24 07:27
Saulei kylant laikas susimąstyti apie namų eksterjerą, nes jaukus rytas su kavos puodeliu, savaitgalio pietūs arba nuostabi vakarienė lauko terasoje – tikras malonumas. Tačiau subjuręs oras ar, atvirkščiai, pernelyg intensyvūs, varginantys saulės spinduliai gali sugriauti planus ir pasisėdėjimas gry...
nuotrauka
2019-04-19 10:34
Ar žinote, kokios interjero tendencijos šiuo metu madingiausios? Kaip įsirengti mažą erdvę? Kaip atnaujinti vienspalves namų sienas ir papuošti jas, pavyzdžiui, žydinčiomis gėlėmis? Visi atsakymai parodoje RESTA.
nuotrauka
2019-04-17 07:33
Tarptautinėje statybų parodoje „RESTA 2019“ balandžio 24–27 d. parodų ir kongresų centre „Litexpo“ rasite visas jungiklių ir išmanių namų centro „JUNG Vilnius“ naujienas.
nuotrauka
2019-04-08 10:08
Statybų sektoriaus pokyčiai per pastarąjį dešimtmetį visai nekilnojamojo turto rinkai suteikė ne tik naują kvėpavimą, bet ir iš esmės pakeitė statybų greitį, ištobulino projektavimo, technologinių sprendimų grandis. Kol paprastam gyventojui permainos labiausiai jaučiamos per mažesnius komunalinius m...

Statybunaujienos.lt » RESTA

nuotrauka

Algirdas Reipas: „Ne lipdukas rodo, kad įmonė „žalia“

Atliekų tvarkymas pilnas paradoksų. Žmonės nori, kad atliekos būtų sutvarkytos, bet priešinasi konteinerių ir aikštelių įrengimui prie namų. Įmonės tiekia į rinką neperdirbamas pakuotes, bet...
nuotrauka

Apdovanotas UAB „Gelgaudiškio gelžbetonio“ gaminys viešojo transporto aikštelėms saugias sąlygas kuria ne tik riboto judumo žmonėms

Statybos pramonės grupėje UAB „Gelgaudiškio gelžbetonis“ gaminys – plokštė autobusų stotelėms – pelnė „Lietuvos metų gaminio 2021“ aukso medalį. Plokštė sudaro galimybę judėti saugiau, jaust...