2023 vasario 8 d. trečiadienis, 6:43
Reklama  |  facebook

Į virtualią erdvę persikelia ir parodos: statybų parodoje „Resta“ kviečia apsilankyti neišėjus iš namų

2020-05-19 11:35
Gyvenimui ir darbui persikėlus į virtualią erdvę, tarptautinė statybų paroda „Resta 2020“ taip pat keičia formatą. Ji keliasi į skaitmeninį pasaulį ir kviečia statybų sektoriaus įmones virtualiai pristatyti savo aktualiausias naujienas vartotojams patogiai ir saugiai – vienoje platformoje, vienu prisijungimu.
nuotrauka
Resta 2019. Portalo Statybunaujienos.lt archyvo nuotr.


Minimos įmonės
LITEXPO Lietuvos parodų ir kongresų centras, UAB
Layher Baltic, UAB
MC Grupė, UAB
Parodą „Resta“ perkelti į skaitmeninę erdvę sugalvojusio Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“ direktoriaus Justino Bortkevičiaus teigimu, pasaulyje sustabdžius renginius, visi planai dėl parodų taip pat pasikeitė, todėl buvo būtina imtis netradicinių sprendimų, kad padėtume verslui atrasti naujas nišas, kaip pasiekti klientus.

„Su tokiu nelengvu iššūkiu pirmąkart susidūręs „Litexpo“, siūlydamas turimą infrastruktūrą ir patirtį organizuojant renginius, ryžosi imtis įvairių nestandartinių projektų: tai lauko kino teatras, šeimų protmūšiai atviroje kavinės terasoje. Ryžomės išbandyti ir skaitmeninį formatą, ten perkelti vieną didžiausių statybų parodų, rengiamų mūsų šalyje. „Resta“ šiemet bus kitokia ir laikinai kelsis į virtualią erdvę, kurioje tiek dalyviai, tiek lankytojai, naudodamiesi išmaniosiomis technologijomis, galės pristatyti ir pamatyti naujausias šio sektoriaus inovacijas bei ateities sprendimus“, – pranešime cituojamas J. Bortkevičius.

Pasak jo, kaip parodė laikotarpis po finansų krizės 2008–2010 m., būtent parodos buvo vienas iš būdų verslui kuo greičiau atsigauti, todėl virtualioje erdvėje rengiama paroda „Resta“ – tai puiki galimybė skatinti statybų sektoriaus pardavimus.

„Net ir dabar, karantino metu, bendravimas aktualiomis temomis su tiksline auditorija, galimybė pristatyti savo produktą ar paslaugą, naujų kontaktų užmezgimas – tiesiausias kelias didinti pardavimus“, – neabejoja „Litexpo“ direktorius.

Kaip pasakoja „Virtuali Resta“ projekto vadovė Indrė Reimorienė, toks parodos formatas buvo pasirinktas dėl dabartinės renginių situacijos. Šiuo metu tai vienintelis būdas patenkinti klientų poreikius: tiek parodos dalyvių, tiek ir lankytojų.

„Žinome, kad toks prisistatymo klientams būdas neatstoja gyvo kontakto, tačiau suteikia galimybę maksimaliai koncentruotai auditorijai papasakoti apie save, savo produktus. Ir tai visiškai saugu. Mes tikimės, kad tai bus naujas žingsnis į ateities parodas. Jau dabar suprantame, kad jos bus kitokios, tad dabar turime puikią progą išbandyti naujus įrankius“, – kitokios „Restos“ privalumus vardija I. Reimorienė.

Verslas mato naujas galimybes

Skaitmenines galimybes, bendraujant su esamais ir ieškant potencialių klientų, išbandžiusios UAB „MC grupės“ generalinis direktorius Audrius Mockus teigia, kad karantinas, neabejotinai, yra didelis iššūkis verslui, tačiau kartu tai ir galimybė atrasti naujas, klientui patogias, prekybos formas.

„Mūsų valdomas specializuotas prekybos centras „Unideco“ pakankamai greitai persiorientavo ir atrado patrauklų būdą klientams pamatyti apdailos medžiagas, prieš jas įsigyjant. Kartu su nuomininkais klientams suteikėme sąlygas gauti apdailos medžiagų pavyzdžius saugiausiu ir žmogui patogiausiu būdu. Grindys, plytelės, net ir baldinių fasadų dekorai – prieš perkant galima medžiagų pavyzdžius užsisakyti tiesiai į remontuojamą ar įrenginėjamą objektą“, – pasakoja A. Mockus.

„Unideco“ organizuojami mokymai ir seminarai, skirti namus įsirenginėjantiems žmonėms, taip pat pakeitė savo formatą.

„Persikėlėme ten, kur klientui patogiausia – į socialinius tinklus. Tiesioginių transliacijų metu žmonės ne tik gali gauti naudingų žinių, tačiau ir užduoti klausimus, gyvai pabendrauti su lektoriais bei dizaineriais. Šiuo metu ir toliau ieškome patrauklių būdų, kurie padėtų prisitaikyti prie pasikeitusių pirkimo įpročių. Virtualios parodos, žinoma, yra vienas tų variantų. Apdailos, interjero medžiagos nėra tos prekės, kurias paprasta įsigyti internetu, tačiau darome viską, kad apsipirkimas klientams būtų kuo patogesnis“, – teigia „MC grupė“ generalinis direktorius.

Statybų technine įranga prekiaujančios UAB „Layher Baltic“ generalinis direktorius Viktoras Voroncovas taip pat džiaugiasi, kad atsiranda vis daugiau galimybių pristatyti savo produktus ir paslaugas virtualioje erdvėje.

„Dabartinė situacija privertė verslą ieškoti naujų galimybių savo produkcijos pristatymui. Viena iš jų – „Virtuali Resta“. Nekantriai laukiame, kada galėsime išbandyti šį inovatyvų būdą ir klientams papasakoti apie savo naujienas. O tiems, kurie dar dvejoja, jei turite galimybę, siūlyčiau nedelsti ir užsiregistruoti į šią skaitmeninę parodą, nes tai geriausias būdas statybų sektoriaus įmonėms kurti bei išbandyti naujas rinkodaros galimybes, atrasti modernius ir naujus sprendimus. Manau, kad įmonės, kurios sugeba skaitmeniniu būdu bendrauti su klientais, taip rodo savo tvirtą poziciją rinkoje ir tai, jog moka prisitaikyti net prie ekstremaliausių situacijų“, – teigia V. Voroncovas.

Kaip vyks paroda?

„Virtuali Resta 2020“ vyks birželio 2–5 dienomis, sistemos „Expodoc“ pagalba bus suformuotos virtualios parodų salės pagal temines grupes, su konkrečios salės dalyvių sąrašais bei dalyvių profiliuose talpinama aktualia informacija lankytojams: aprašymai, nuolaidos, nuotraukos, vaizdo įrašai. „Zoom“ vaizdo skambučių programa padės organizuoti virtualius seminarus, pristatymus ir susitikimus“, – pasakoja I. Reimorienė.

Renginio organizatorių tikslas – pasitelkus modernius sprendimus, kuriems galimybę atveria šiuolaikinės technologijos, tiek dalyviams, tiek lankytojams suteikti progą vieniems kitus atrasti. Į „Virtualią Restą“ „atvykę“ lankytojai galės rinktis renginius ir vebinarus arba patekti į temines sales, o jose ras dalyvius, kurių stenduose galės sužinoti apie jų siūlomą produkciją bei gauti visą reikiamą informaciją apie dominančią įmonę. Patogu ir tai, kad susirinkę aktualią informaciją, lankytojai ją galės iškart sisteminti, palyginti, rašyti parodos dalyviams su aktualiais klausimais. Ir viskas labai patogiai bei saugiai – savo namuose.
Statybunaujienos.lt
RESTA

nuotrauka
2023-02-03 07:30
Tarptautinės statybų verslo parodos RESTA metu jau penktą kartą įvyks konkursas „Įspūdingiausios RESTA ekspozicijos“ (ĮRE). Konkurso metu bus apdovanotos 5 įspūdingiausias ekspozicijas parengusios bendrovės bei architektai/projektuotojai, įrengę nugalėtojų ekspozicijas.
nuotrauka
2022-04-28 07:10
Paroda paprastai suvokiama kaip renginys, kurio metu lankytojams pristatomi eksponatai, sprendimai, veikla. Ir todėl svarbūs du klausimai: ką pristatyti ir kaip tai padaryti.
nuotrauka
2022-04-22 14:24
Medienos vilnos plokštės „Cewood“ Lietuvoje dar itin naujas produktas. Tuo tarpu Latvijoje, namų rinkoje, šis produktas naudojamas labai plačiai: nuo lubų apdailos privačiuose namuose iki daugelio mokyklų, verslo pastatų, kitų objektų atnaujinimo ir statybos projektų.
nuotrauka
2022-04-22 13:27
Mes gaminame priešgaisrinius produktus, kurie skirti pasyviai gaisrinei saugai. Rinkai pristatome įvairius sertifikuotus sprendimus: dūmų šalinimo kanalus, ugniai atsparius ortakius, plieninių ir medinių konstrukcijų apsaugą – tai labai platus spektras sprendimų, dalį kurių su partneriais (UAB FOGO)...
nuotrauka
2022-04-22 11:30
RESTOJE pristatome dvi temas, kurios būdingos mūsų įmonei: išmaniosios technologijos ir dizainas. Parodos lankytojams pristatome naujas išmaniųjų namų sistemas, naujus lietimui jautrius ekranus, šiek tiek pigesnes naujas sistemas valdyti išmanius namus ir kaip visada – naujo dizaino, spalvų jungikli...
nuotrauka
2022-04-20 18:06
Šiemet jau ketvirtą kartą įvyko konkursas „Įspūdingiausios parodos ekspozicijos“. Pamatykite nugalėtojų ekspozicijas.
nuotrauka
2022-04-20 16:54
Šiandien, balandžio 20 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO prasidėjo 4 dienas truksianti tarptautinė statybos ir remonto paroda RESTA, kuri šiemet vyksta kartu su paroda „Baldai ir dizaino sprendimai“.
nuotrauka
2022-04-19 10:52
Jau balandžio 22 d. apie statybų sektoriaus skaitmenizaciją, statybos leidimų išdavimo spartinimą ir reikalingus pokyčius sektoriuje bus diskutuojama jau 11-us metus iš eilės vykstančiame didžiausiame skaitmeninės statybos tematikos renginyje Lietuvoje – tarptautinėje konferencijoje „Skaitmeninė sta...
nuotrauka
2022-04-19 09:22
Žmogus – itin gerai prisitaikanti būtybė. Statybos, energetikos ar susijusių sektorių atveju tai reiškia gebėjimą sukurti ir naudoti technologijas, kurios įveikia ribojimus arba kuria pridėtinių verčių
nuotrauka
2022-04-15 07:48
Po dviejų metų pertraukos „Layher Baltic“ ir Baltijos pastolininkų asociacija BSA rengia antrąjį pastolininkų čempionatą. Dalyvauti jame rengiasi komandos ne tik iš Lietuvos, bet ir iš Suomijos, Švedijos, Norvegijos.
nuotrauka
2022-04-14 07:37
Kaip susikurti, įsirengti ir apstatyti namus? Kaip tai padaryti meniškai? Kokius baldus rinktis? Kaip estetiką suderinti su patogumu? Tai kiekvieno naujakurio klausimai, kurie neapleidžia ir sugalvojusių atnaujinti būstą.
nuotrauka
2022-04-05 13:26
Gyvai grįžtančioje parodoje RESTA įmonės pristatys ne tik naują požiūrį į tradicinius, įprastus dalykus, bet ir suteiks galimybę gyvai pamatyti tai, ko pasaulyje yra vos kelios dešimtys.
nuotrauka
2022-03-17 15:37
Balandžio 20–23 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO vyks didžiausia Baltijos šalyse statybų verslo paroda RESTA. Kartu vyks ir paroda „Baldai ir dizaino sprendimai 2022“.
nuotrauka
2022-03-02 13:45,      papildyta 2022-04-14 06:00, Patikslinta informacija
Tarptautinės statybos ir remonto parodos RESTA metu jau ketvirtą kartą įvyks konkursas „Įspūdingiausios RESTOS ekspozicijos“ (ĮRE). Konkurso metu bus apdovanotos 5 įspūdingiausias ekspozicijas parengusios bendrovės bei architektai/projektuotojai, įrengę nugalėtojų ekspozicijas.
nuotrauka
2020-06-02 10:01,      papildyta 2020-10-02 15:00, Papildyta pranešimų vaizdo įrašais
Kaip atsitiko, kad viena pagrindinių ekonomikos sričių – statybos, dažnai linksniuojama kaip efektyvumo stokojančių industrijos šakų?
nuotrauka
2020-06-01 10:09
Dėl šiuolaikinių technologijų, net ir karantino metu atsiradę apribojimai nėra kliūtis, norintiems ir toliau sėkmingai organizuoti renginius. Vienas tokių pavyzdžių – Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“ organizuojama statybų paroda „Resta 2020“, kuri šiais metais dalyvius ir lankytojus pasi...
nuotrauka
2019-05-06 14:44
Prieš penkerius metus VŠĮ „Skaitmeninė statyba“ steigėjai organizavo pirmąją konferenciją „Skaitmeninė statyba 2014“, kuri tapo neatskiriama „Restos“ dalimi. Steigėjų pastangos spartinti BIM diegimą Lietuvoje ir šviesti statybos sektoriaus bendruomenę, pradėjo duoti pirmuosius rezultatus.
nuotrauka
2019-05-03 08:24
Jau trečią kartą iš eilės parodoje RESTA įvyko konkursas „Įspūdingiausios Restos ekspozicijos“, kurio metu komisija išrinko įdomiausių ekspozicijų penketuką – įmones ir ekspozicijų projektų autorius.
nuotrauka
2019-05-02 07:50
Balandžio 25-26 d. Lietuvoje viešėjo Europos statybos pramonės federacijos (FIEC) prezidentas Kjetil Tonning kartu su federacijos technologijų vadove Sue Arundale.
nuotrauka
2019-04-30 14:51
„Restoje“ įvykusio tarptautinio pastolininkų čempionato nugalėtojais tapo UAB „Hotrema“ profesionalai. Antroji liko pastolininkų komanda iš Estijos įmonės „Adelante“, trečioji – įmonės „Arad“ komanda iš Lenkijos.

Statybunaujienos.lt » RESTA