2024 gegužės 31 d. penktadienis, 0:29
Reklama  |  facebook

Įspūdingą įmonės „Acrylicon Baltic“ rinkų žemėlapį lėmė išskirtinis produktas ir nestandartinis požiūris į darbą

2024-04-24 06:18
Lietuvių įmonė „Acrylicon Baltic“, kuri specializuojasi įrengdama pramoninių grindų dangas, užsienio rinkose vykdo daugiau negu pusę visų užsakymų. 20 metų veiklą vykdanti įmonė pastaruosius 17 metų projektus įgyvendina ne tik Europoje, bet ir Amerikoje, Azijoje, Afrikoje.
nuotrauka
„Acrylicon Baltic“ nuotr.


Minimos įmonės
Acrylicon Baltic, UAB
ACRYLICONTokį įmonės paslaugų eksportą lėmė nestandartinis produktas, su kuriuo „Acrylicon Baltic“ įrenginėja pramonines grindų dangas, ir aukšta lietuvių komandos kompetencija, kurią pripažįsta ir vertina užsakovai iš viso pasaulio. Įmonės įkūrėjas ir pagrindinis akcininkas Egidijus Ancius suskaičiavo, kad per 20 metų „Acrylicon Baltic“ užsakymus vykdė 25-iose pasaulio šalyse: kai kur dirbo jau 10–15 kartų, o projektus Skandinavijoje skaičiuoja šimtais.

Išskirtinis produktas reikalauja specifinių įgūdžių

Jau 20 metų statybos inžinieriaus E.Anciaus įkurta įmonė pramonines grindų dangas kloja su „AcryliCon“ medžiagomis. Šios medžiagos – tai itin ilgaamžė, labai atspari cheminiam ir aplinkos poveikiui danga. Vienas iš jos pranašumų – ši danga greitai įrengiama, ir tai reiškia, kad gamybos procesus teks stabdyti tik trumpam. Nors užsakovams tai didelis pranašumas, apsaugantis nuo galimų nuostolių dėl ilgų prastovų, tačiau kaip tik ši savybė reikalauja specialių žinių ir įgūdžių, kaip teisingai dirbti su šia medžiaga, kad būtų pasiektas optimalus rezultatas.

„AcryliCon“ danga kietėja vos per 1–2 val. Tai rodo, kad liejimo procesas reikalauja ypatingo tikslumo ir greičio. Šios dedamosios įmanomos tik turint specialių įgūdžių ir patirties, komandos darbas turi būti sinchronizuotas ir labai efektyvus, nes klaidų taisymui laiko praktiškai nėra“, – darbo subtilumus vardija įmonės vadovas Vytis Jakštas.

„AcryliCon Baltic“ sugebėjo išugdyti aukštos kvalifikacijos komandą, kuri dėl profesionaliai ir kokybiškai atliekamo darbo yra žinoma ir vertinama visame pasaulyje. Šie specialistai yra atlikę grindų įrengimo darbus JAV, Izraelyje, Singapūre, Pietų Korėjoje, Pietų Afrikos Respublikoje, Esvatinyje (anksčiau – Svazilandas), Islandijoje, Karibų salose, daugumoje Europos Sąjungos šalių.

Dirba sudėtinguose objektuose: nuo „Coca cola“ gamyklų iki naftos platformų

Įmonė „Acrylicon Baltic“ nuo 2004 m. yra oficialus įgaliotas kompanijos „AcryliCon Polymers“ atstovas ir rangovas Baltijos šalyse, turi teises tiekti, įrengti ir teikti paslaugas, susijusias su „AcryliCon Polymers“ gaminių asortimentu Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

„AcryliCon“ produktus savo objektuose renkasi naudoti tokios kompanijos kaip „Coca cola“, „Pepsi“ – įrengdamos naujas ar atnaujindamos esamas gamyklas. Sertifikuotas, laiko patikrintas dangas ir remontinius mišinius renkasi ir Norvegijos naftos kompanijos, statydamos platformas Pietų Korėjoje, Singapūre, Tailande, Malaizijoje.

ACRYLICON

Ilgametę patirtį sukaupę Lietuvos specialistai kviečiami padėti įrengti grindų dangas objektuose visame pasaulyje. Laiko patikrinta lietuvių patirtis ir išsamios žinios apie „AcryliCon“ produktus bei įrengimo procesus ne tik užtikrina aukštą darbų kokybę, bet ir padeda išlaikyti bei plėsti įmonės kompetencijas, garantuojant vienodus kokybės standartus visuose projektuose ir padaliniuose visame pasaulyje.

Pasak E.Anciaus, lietuvių darbas daugeliu atvejų yra kokybiškesnis nei vietinių įmonių kitose šalyse. „Lietuviai yra kruopštūs, pastabūs, atidūs detalėms. Ne kartą iš užsakovų ar kolegų užsienyje esame sulaukę vertinimo, kad tokią kokybę, kokią garantuojame mes, rasti sunku. Dažnai daroma paprasčiau, greičiau, o mes renkamės ne skubėti, bet kiekvieną darbą atlikti kokybiškai. Taip išvengiama klaidų, o pastangos atsiperka patenkintais ir grįžtančiais klientais bei naujais užsakymais“, – lietuvių darbo pranašumus, kurie nedidelę įmonę padarė geidžiama darbų partnere, vardija įmonės įkūrėjas E.Ancius.

Gamintojai seka tvarumo tendencijomis

„Acrylicon“ kompanija buvo įkurta Norvegijoje, todėl tvarumas tradiciškai yra pagrindinis įmonės vertybių pagrindas, integruotas į kiekvieną projektuojamą, gaminamą ir įrengiamą sistemą. Kaip akcentuoja V.Jakštas, šios grindų sistemos yra be tirpiklių, netoksiškos. Sekant pasaulinėmis tvarumo tendencijomis, kompanija orientuojasi ne šalinti sugadintas dangas, bet jas pataisyti ir greitai atnaujinti, nes taip mažinamas žaliavų naudojimas.

ACRYLICON

Pasaulyje vis dažniau statytojai siekia pastatų tvarumo sertifikatų, tad skrupulingai skaičiuoja anglies dvideginio pėdsaką, siekia naudoti kuo daugiau tvarių statybinių medžiagų. Šiuo atveju specifinė grindų danga, su kuria dirba lietuvių įmonė „Acrylicon Baltic“, ne tik yra ilgaamžė, lengvai remontuojama, bet ir sukietėjusi tampa visiškai inertiška. „Acrylicon“ dangai yra suteikti sertifikatai (M1, BREAAM ir CE), rodantys, kad danga yra saugi ir prisideda prie bendro pastato tvarumo.

Verslo sėkmę lemia tiksli laiko ir klientų poreikių pajauta

Tam, kad nedidelė Lietuvos įmonė savo srityje taptų žinoma ir būtų vertinama pasaulyje, lėmė nuolatinės pastangos tiksliai suprasti ir patenkinti klientų poreikius. Individualus kiekvieno projekto vertinimas, maksimalus klientų lūkesčių identifikavimas, kaupiamoji įmonės patirtis ir lietuviškas kruopštumas leido sukurti sprendinius, atitinkančius konkrečias klientų operacines ir verslo specifikas.

„Šių faktorių sąveika sudarė tvirtą pagrindą įmonės „Acrylicon Baltic“ sėkmei įrengiant pramonines grindų dangas, suteikiant stabilumą ir leidžiant įmonei augti bei prisitaikyti prie besikeičiančių rinkos sąlygų. Tai tapo komandos vertybėmis ir leidžia teikti savo paslaugas visame pasaulyje bei pažinti įvairių šalių darbo kultūras“, – reziumuoja įmonės „AcryliCon Baltic“ direktorius V.Jakštas. 

„Acrylicon Baltic“ nuotr. 

Statybunaujienos.ltObjektai. Technologijos. Verslas

nuotrauka
2024-05-30 08:03
Čerpės daugeliui asocijuojasi su raudonais senamiesčių stogais ir istoriniais objektais. Privačių namų savininkams čerpės atrodo patraukliai, bet kai kurie vengia jų dėl esą aukštos kainos ir apkrovos stogui. Tačiau čerpės būna ne tik keraminės, bet ir betoninės, kurios vizualiai nesiskiria nuo moli...
nuotrauka
2024-05-29 09:56
Šią savaitę užbaigti konstrukciniai „Sand Offices" verslo centro statybų darbai. Ta proga, tradiciškai, virš pastato iškeltas vainikas. Vilniaus Žalgirio ir Linkmenų gatvių sankirtoje kylančio verslo centro statybos prasidėjo šių metų sausio mėnesį.
nuotrauka
2024-05-28 10:40
Nekilnojamojo turto plėtros kompanija „Hanner“ didina dukterinės bendrovės „Lvovo projektai“ įstatinį kapitalą nuo 300 tūkst. iki 50 mln. eurų. Šiuo žingsniu siekiama efektyvinti įmonių grupės struktūrą ir Latvijoje uždirbtą kapitalą reinvestuoti Lietuvoje.
nuotrauka
2024-05-28 09:57
Apsaugos paslaugas teikianti bendrovė „Eurocash1" ir „Panevėžio statybos tresto" (PST) valdoma įmonė „Šeškinės projektai" pasirašė sutartį dėl daugiau nei 800 kv. m ploto biuro erdvių verslo centre „U219", Vilniuje. Jose įsikurs „Eurocash1" pagrindinė būstinė Baltijos šalyse.
nuotrauka
2024-05-27 14:50
Investicijų valdymo įmonė „Demus Asset Management“ valdomas uždarojo tipo fondas „Victory Development Venture“ įsigijo naują projektą – „Ežero takais by Citus“. Iš viso į projektą ketinama investuoti 8 mln. eurų, iš informuotųjų investuotojų „Demus Asset Management“ pritraukė 2 mln. eurų.
nuotrauka
2024-05-27 10:26
Naujausia, šių metų gegužės mėnesį atlikta Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos (LNTPA) narių apklausa rodo, kad nekilnojamojo turto (NT) verslas labiausiai tiki būsto rinka ir būtent šiame sektoriuje kreips didesnę dalį savo investicijų. Neapibrėžtumo kupinoje rinkoje NT plėtotojai vis ...
nuotrauka
2024-05-27 09:40
Generalinė rangos įmonė „Conres“ pradėjo „Ukmergės pramonės parko“ plėtros I etapo statybos darbus. Penktadienį, simbolinės laiko kapsulės įkasimu, pažymėta šio projekto pradžia. Naujose gamybinėse patalpose įsikurs viena iš grupės įmonių – „Stansefabrikken“.
nuotrauka
2024-05-24 11:36
Per pirmąsias tris savaites nuo finansinės priemonės „Milijardas verslui" starto įmonės suskubo aktyviai teikti paraiškas finansavimui gauti. Nacionalinė plėtros įstaiga INVEGA sulaukė 25 paraiškų paskoloms, kurių bendra prašoma suma viršija 1 mlrd. eurų, tad nuo šiol klientų teikiamos paraiškos sko...
nuotrauka
2024-05-23 13:36
Didžiausia pasaulyje lanksčiai nuomojamų įrengtų darbo vietų kompanija IWG, kuriai priklauso biurų nuomos tinklas „Regus", verslo centre „U219" Vilniuje steigia naują darbo erdvę. Joje bus sukurtos hibridiniam darbui pritaikytos darbo vietos, privatūs biurai, posėdžių salės ir kūrybinės erdvės. Biur...
nuotrauka
2024-05-23 10:47
„Pro Kapital Lietuva" pasirinko finansinį partnerį plėtojamo aukščiausios klasės NT projekto Vilniaus senamiestyje įgyvendinimui – pasirašyta sutartis su „Šiaulių banku" dėl 13,2 mln. eurų paskolos.
nuotrauka
2024-05-22 17:24
„EIKA Development" valdomame, naujai statomame verslo centre „Jasinskio 2" daugiau nei pusė ploto jau yra išnuomota: čia įsikurs advokatų kontora „Ellex Valiūnas" bei į kokybiškas, modernias patalpas kelsis ir Nyderlandų karalystės ambasada, kuri sudarė sutartį dėl 552 kv. m ploto patalpų nuomos.
nuotrauka
2024-05-22 09:29
Panevėžio miesto savivaldybės užsibrėžta ambicija mieste įkurti profesionalaus, šiuolaikinio meno erdvę, virsta realybe: jau kitą savaitę duris atvers pasaulinio garso menininko, daugiafunkcionalisto Stasio Eidrigevičiaus menų centras, pavadintas Stasys Museum.
nuotrauka
2024-05-21 14:36
Investicija į nekilnojamąjį turtą (NT) lietuviams visada buvo viliojantis pasirinkimas, tai atskleidė ir pandemija, kai dažnas puolė ieškoti antro būsto pajūryje ar sodybos užmiestyje. Pranešime cituojamas NT ekspertas Marius Bružas sako, kad nors šis bumas jau praėjo, išskirtinio būsto poreikis yra...
nuotrauka
2024-05-21 13:13
Nekilnojamojo turto plėtros kompanija „Hanner“ verslo centro „Business Stadium Central“ vidaus inžinerinių sistemų montavimo rangovais pasirinko Lietuvos įmones „Aktinis“, „Todera“, „Ivalta“, „PoolPro“. Bendra su rangovais sudarytų sutarčių vertė – 5,6 mln. eurų.
nuotrauka
2024-05-21 12:56
Kada prekybos centras gali vadintis tvariu? Ar tam užtenka deramai surūšiuoti atliekas ir pakeisti lemputes? Vienas iš technologiškai pažangiausių „Nordika“ tvarumo aspektų – R8 tech įrankio, kuris paremtas dirbtiniu intelektu, naudojimas. Ši automatizavimo sistema valdo prekybos centro šildymo, vė...
nuotrauka
2024-05-21 09:50
Dar prieš kelerius metus prie rekordinio efektyvumo saulės elementų kūrimo prisidėję Kauno technologijos universiteto (KTU) chemikai šiemet išradimą dar patobulino. Pasak jų, tai – itin svarbus žingsnis link naujos kartos saulės elementų gamybos.
nuotrauka
2024-05-21 07:11
Apie 40 % visų šalčio tiltų pastate susidaro dėl sienų ir kolonų. Ir tai lemia apie 10 % šildymo energijos nuostolių. Vokietijos įmonė SCHÖCK BAUTEILE GmbH sukūrė ir rinkai pasiūlė tvarių, patogių ir aukštos kokybės sprendimų – SCHÖCK SCONNEX gaminių asortimentą, prisidedantį prie tvaraus pastato ko...
nuotrauka
2024-05-20 14:25
Tankiai gyvenamame Vilniaus Pašilaičių rajone atsiras dar vienas valstybinis lopšelis-darželis, kurį galės lankyti 280 vaikų. Projektui jau išduotas statybą leidžiantis dokumentas ir, jei procesas vyks sklandžiai, statyba turėtų prasidėti iki kitų metų ir trukti apie dvejus metus. Priimti vaikus dar...
nuotrauka
2024-05-20 11:09
Oficialiai pažymėtas Tauragės daugiafunkcės arenos antrasis statybų etapas – į būsimus sporto ir kultūros centro pamatus įkasta simbolinė laiko kapsulė ateities kartoms. Tikimasi, kad itin laukta ir regionui svarbi arena įneš dar daugiau kultūros ir galimybių sportuoti į visos apskrities gyvenimą. ...
nuotrauka
2024-05-20 10:51
Ekonomikos ir inovacijų ministerija investuoja į Lietuvoje veikiančių verslo paslaugų centrų modernizavimą. Skelbiamas 2,4 mln. eurų kvietimas teikti projektų įgyvendinimo planus verslo paslaugų centrams, norintiems automatizuoti savo veiklos procesus.

Statybunaujienos.lt » Objektai. Technologijos. Verslas