2024 gegužės 31 d. penktadienis, 2:16
Reklama  |  facebook

Naudingi patarimai meistrams: kaip dirbti efektyviai ir pratęsti lauko darbų sezoną

2024-03-05 07:15
ESSVE stebi meistrų darbą ir ieško būdų, kaip padėti jiems būti efektyviais, demonstruoti aukštą darbo našumą. Ir tai ne tik kokybiški tvirtinimo ir sandarinimo produktai, bet ir darbo organizavimas, kuris primena „Lean“ metodą.
nuotrauka
ESSVE Lietuva nuotraukų koliažas


Minimos įmonės
ESSVE Lietuva, UAB

essve„Lean“ yra efektyvaus verslo, procesų valdymo metodika, kuri buvo sukurta ir ištobulinta Japonijos „Toyota“ kompanijoje. Ši metodika skirta optimizuoti verslo procesus, mažinti nuostolius ir didinti produktyvumą bei kokybę. Taikant „Lean“, siekiama pašalinti bet kokius laiko ir kitų sąnaudų švaistymo šaltinius ir tobulinti visus darbo etapus.

Švedijos kompanija ESSVE veikia pagal analogišką principą: siūlo tokius sprendimus, produktus ir paslaugas, kad profesionalių meistrų kasdienybė būtų lengvesnė, saugesnė ir pelningesnė. Vienas iš tokių sprendimų – naujoji ESSBOX+ sistema.

Kas yra ESSBOX+ sistema ir kuo ji naudinga meistrui

ESSVE kompanijos siūlomą ESSBOX+ sistemą sudaro 3 dalys: „Organize It“, „Store It“ ir „Roll It“ arba sutvarkyk, laikyk ir vežk.

Kas yra tos dalys ir kodėl apie jas verta žinoti meistrams?ESSVE„Organize It“ yra atnaujinto dizaino ESSBOX+ lagaminai. Kiekvienas meistras žino, kiek daug įvairių stambesnių ir smulkesnių priemonių jam kasdien reikia ir koks iššūkis laukia, kai juos reikia atsigabenti į darbo vietą, o po darbo vėl neštis atgal. Užuot vaikštinėjus pirmyn ir atgal, galima įsigyti vieną – „Organize It“ lagaminų sistemą – ir patogiai vienu sykiu nešti kelis lagaminus, kurie dedami vienas ant kito, tvirtinami tarpusavyje ir, paėmus už rankenos, juos galima nešti vienoje rankoje.

Antroji sudėtinė šios sistemos dalis – „Store It“. Tai yra patvarus, iš 100 % perdirbto plastiko pagamintas dėklas, kuriame telpa viskas, ko reikia dailidei.

Taigi „Store It“ yra daiktadėžė, kurioje, pasinaudojus dviem lanksčiomis pertvaromis, galima patogiai susidėti įrankius ir tvirtinimo detales: joje yra daug vietos vinių pistoletui, suktukui, klijų/putų pistoletui ir kitiems daiktams, kuriuos reikia atsinešti į statybvietę.

Kad darbų organizavimo procesas būtų maksimaliai patogus, gamintojai siūlo „Roll It“ – tvirtą sulankstomą transportavimo vėžimėlį, kuris išlaiko 125 kg svorį, o automobilyje užima mažai vietos, nors iš tiesų jame galima vežti netgi cemento maišus, medieną ir visa, ko reikia darbui.

Tad nebūtina sunkumų tampyti rankomis: „Organize It“ ir „Store It“ padėkite ant kompaktiško vežimėlio ir lengvai vežkite ten, kur reikia.

Kas „vagia“ meistrų laiką ir kelia stresą

ESSBOX+ sistemą gamintojai sukūrė išsiaiškinę, kas trukdo meistrams būti efektyviais, su kokiais iššūkiais jie susiduria.

ESSVE

Paprastai meistrams reikia daugybės priemonių – detalių ir įrankių, tad nenuostabu, kad po keletą kartų tenka eiti iki automobilio, kad susirastų ir atsineštų tai, ko reikia. Trumpindami kelią arba žinodami, kad susinešti į darbo vietą visas priemones reikės nemažai laiko, rizikuoja statyti automobilį neleistinoje vietoje, trukdydami kitiems. Tokie iššūkiai kelia nemažai streso. O jį dar labiau didina reikalingos detalės, įrankio paieškos, nes priemonės laikomos be sistemos.

Taigi ESSVE meistrams siūlo sistemas, kurios primena Japonijoje gimusią „Lean“ metodiką, pasklidusią po visą pasaulį. Smulkius ir stambesnius darbus atliekantys meistrai gauna iš ESSVE darbų organizavimo sistemą, kuri mažina stresą, didina darbo našumą, gerina kokybę ir klientų aptarnavimo efektyvumą.

Apgalvotas ir patogus įrankių bei priemonių rūšiavimas, laikymas ir transportavimas mažina laiko švaistymą ieškant reikalingų įrankių ir medžiagų, optimizuoja darbo procesus.

Iš ESSBOX+ sistemos naudos gali gauti ne tik meistrai, bet ir jų klientai. Meistrai patiria didesnį darbo pasitenkinimą, darbas tampa efektyvesniu, nes mažiau švaistoma laiko ieškant reikalingos detalės, įrankio – optimizuojamas darbo procesas: efektyviau naudojami meistro resursai ir greičiau baigiami darbai. Klientai, savo ruožtu, gali tikėtis geresnio aptarnavimo ir paslaugos kokybės, nes ESSBOX+ sistema skatina nuoseklumą, standartizavimą ir kokybę. Taigi, optimizuojant procesą, meistrai gali pasiekti didesnį darbo efektyvumą, o klientai gauti geresnę aptarnavimo kokybę.

„ESSTACK Nordic Pro“ – klijai, kurie pratęsia lauko darbų sezoną

Kaip svarbus yra darbo organizavimas, taip svarbūs yra ir meistrų naudojami produktai. Viena iš paskutinių ESSVE naujovių – „ESSTACK Nordic Pro“ klijai. Tai yra tvirti, atmosferos poveikiui atsparūs montažiniai klijai, kurių didžiausias pranašumas – greitai kietėja net esant žemai temperatūrai.

ESSVE

ESSVE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„ESSTACK Nordic Pro“ klijus galima vienodai efektyviai naudoti tiek viduje, tiek ir lauke. Jie gerai limpa ne tik prie daugelio tokių populiarių medžiagų kaip medis, metalas, betonas, stiklas, netgi prie veidrodžio, bet ir puikiai tinka montavimo darbams statyboje, pramonėje, laivyboje – jų panaudojimas itin platus. Šie klijai gali būti naudojami vietoj varžtų, kniedžių, vinių, kitų tvirtinimo elementų.

„ESSTACK“ produktų serija buvo sukurta prieš dešimtmetį. Tačiau rinkai modernėjant, tobulėjant technologijoms, atsiranda galimybių tobulinti esamus ir kurti inovatyvius produktus, kurie atlieptų kasdienius poreikius ir padėtų įveikti iššūkius.

Vienas iš didžiausių iššūkių, su kuriuo susiduriama statybose mūsų klimatinėje zonoje – šalti orai. Ką daryti, kai temperatūra nukrenta žemiau nulio? Stabdyti darbus ne visada racionalu, nes priverstinės pertraukos nenaudingos nei meistrams, nei jų klientams.

Todėl ESSVE pasiūlė sprendimą – labai stiprius ir greitai kietėjančius montažinius klijus „ESSTACK Nordic Pro“, kurie ne tik turi didelę pirminę sukibimo jėgą, bet ir gali būti naudojami šaltu oru – išbandyta iki minus 15 laipsnių šalčio. Net ir esant šalčiui, klijai lengvai išspaudžiami iš talpos. Jie yra šiek tiek elastingi, pagaminti be tirpiklių ir bekvapiai.

Tad lauko darbų sezonas su „ESSTACK Nordic Pro“ tampa ilgesnis ir labiau organizuotas. 

ESSVE Lietuva nuotr.

Statybunaujienos.ltObjektai. Technologijos. Verslas

nuotrauka
2024-05-30 08:03
Čerpės daugeliui asocijuojasi su raudonais senamiesčių stogais ir istoriniais objektais. Privačių namų savininkams čerpės atrodo patraukliai, bet kai kurie vengia jų dėl esą aukštos kainos ir apkrovos stogui. Tačiau čerpės būna ne tik keraminės, bet ir betoninės, kurios vizualiai nesiskiria nuo moli...
nuotrauka
2024-05-29 09:56
Šią savaitę užbaigti konstrukciniai „Sand Offices" verslo centro statybų darbai. Ta proga, tradiciškai, virš pastato iškeltas vainikas. Vilniaus Žalgirio ir Linkmenų gatvių sankirtoje kylančio verslo centro statybos prasidėjo šių metų sausio mėnesį.
nuotrauka
2024-05-28 10:40
Nekilnojamojo turto plėtros kompanija „Hanner“ didina dukterinės bendrovės „Lvovo projektai“ įstatinį kapitalą nuo 300 tūkst. iki 50 mln. eurų. Šiuo žingsniu siekiama efektyvinti įmonių grupės struktūrą ir Latvijoje uždirbtą kapitalą reinvestuoti Lietuvoje.
nuotrauka
2024-05-28 09:57
Apsaugos paslaugas teikianti bendrovė „Eurocash1" ir „Panevėžio statybos tresto" (PST) valdoma įmonė „Šeškinės projektai" pasirašė sutartį dėl daugiau nei 800 kv. m ploto biuro erdvių verslo centre „U219", Vilniuje. Jose įsikurs „Eurocash1" pagrindinė būstinė Baltijos šalyse.
nuotrauka
2024-05-27 14:50
Investicijų valdymo įmonė „Demus Asset Management“ valdomas uždarojo tipo fondas „Victory Development Venture“ įsigijo naują projektą – „Ežero takais by Citus“. Iš viso į projektą ketinama investuoti 8 mln. eurų, iš informuotųjų investuotojų „Demus Asset Management“ pritraukė 2 mln. eurų.
nuotrauka
2024-05-27 10:26
Naujausia, šių metų gegužės mėnesį atlikta Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos (LNTPA) narių apklausa rodo, kad nekilnojamojo turto (NT) verslas labiausiai tiki būsto rinka ir būtent šiame sektoriuje kreips didesnę dalį savo investicijų. Neapibrėžtumo kupinoje rinkoje NT plėtotojai vis ...
nuotrauka
2024-05-27 09:40
Generalinė rangos įmonė „Conres“ pradėjo „Ukmergės pramonės parko“ plėtros I etapo statybos darbus. Penktadienį, simbolinės laiko kapsulės įkasimu, pažymėta šio projekto pradžia. Naujose gamybinėse patalpose įsikurs viena iš grupės įmonių – „Stansefabrikken“.
nuotrauka
2024-05-24 11:36
Per pirmąsias tris savaites nuo finansinės priemonės „Milijardas verslui" starto įmonės suskubo aktyviai teikti paraiškas finansavimui gauti. Nacionalinė plėtros įstaiga INVEGA sulaukė 25 paraiškų paskoloms, kurių bendra prašoma suma viršija 1 mlrd. eurų, tad nuo šiol klientų teikiamos paraiškos sko...
nuotrauka
2024-05-23 13:36
Didžiausia pasaulyje lanksčiai nuomojamų įrengtų darbo vietų kompanija IWG, kuriai priklauso biurų nuomos tinklas „Regus", verslo centre „U219" Vilniuje steigia naują darbo erdvę. Joje bus sukurtos hibridiniam darbui pritaikytos darbo vietos, privatūs biurai, posėdžių salės ir kūrybinės erdvės. Biur...
nuotrauka
2024-05-23 10:47
„Pro Kapital Lietuva" pasirinko finansinį partnerį plėtojamo aukščiausios klasės NT projekto Vilniaus senamiestyje įgyvendinimui – pasirašyta sutartis su „Šiaulių banku" dėl 13,2 mln. eurų paskolos.
nuotrauka
2024-05-22 17:24
„EIKA Development" valdomame, naujai statomame verslo centre „Jasinskio 2" daugiau nei pusė ploto jau yra išnuomota: čia įsikurs advokatų kontora „Ellex Valiūnas" bei į kokybiškas, modernias patalpas kelsis ir Nyderlandų karalystės ambasada, kuri sudarė sutartį dėl 552 kv. m ploto patalpų nuomos.
nuotrauka
2024-05-22 09:29
Panevėžio miesto savivaldybės užsibrėžta ambicija mieste įkurti profesionalaus, šiuolaikinio meno erdvę, virsta realybe: jau kitą savaitę duris atvers pasaulinio garso menininko, daugiafunkcionalisto Stasio Eidrigevičiaus menų centras, pavadintas Stasys Museum.
nuotrauka
2024-05-21 14:36
Investicija į nekilnojamąjį turtą (NT) lietuviams visada buvo viliojantis pasirinkimas, tai atskleidė ir pandemija, kai dažnas puolė ieškoti antro būsto pajūryje ar sodybos užmiestyje. Pranešime cituojamas NT ekspertas Marius Bružas sako, kad nors šis bumas jau praėjo, išskirtinio būsto poreikis yra...
nuotrauka
2024-05-21 13:13
Nekilnojamojo turto plėtros kompanija „Hanner“ verslo centro „Business Stadium Central“ vidaus inžinerinių sistemų montavimo rangovais pasirinko Lietuvos įmones „Aktinis“, „Todera“, „Ivalta“, „PoolPro“. Bendra su rangovais sudarytų sutarčių vertė – 5,6 mln. eurų.
nuotrauka
2024-05-21 12:56
Kada prekybos centras gali vadintis tvariu? Ar tam užtenka deramai surūšiuoti atliekas ir pakeisti lemputes? Vienas iš technologiškai pažangiausių „Nordika“ tvarumo aspektų – R8 tech įrankio, kuris paremtas dirbtiniu intelektu, naudojimas. Ši automatizavimo sistema valdo prekybos centro šildymo, vė...
nuotrauka
2024-05-21 09:50
Dar prieš kelerius metus prie rekordinio efektyvumo saulės elementų kūrimo prisidėję Kauno technologijos universiteto (KTU) chemikai šiemet išradimą dar patobulino. Pasak jų, tai – itin svarbus žingsnis link naujos kartos saulės elementų gamybos.
nuotrauka
2024-05-21 07:11
Apie 40 % visų šalčio tiltų pastate susidaro dėl sienų ir kolonų. Ir tai lemia apie 10 % šildymo energijos nuostolių. Vokietijos įmonė SCHÖCK BAUTEILE GmbH sukūrė ir rinkai pasiūlė tvarių, patogių ir aukštos kokybės sprendimų – SCHÖCK SCONNEX gaminių asortimentą, prisidedantį prie tvaraus pastato ko...
nuotrauka
2024-05-20 14:25
Tankiai gyvenamame Vilniaus Pašilaičių rajone atsiras dar vienas valstybinis lopšelis-darželis, kurį galės lankyti 280 vaikų. Projektui jau išduotas statybą leidžiantis dokumentas ir, jei procesas vyks sklandžiai, statyba turėtų prasidėti iki kitų metų ir trukti apie dvejus metus. Priimti vaikus dar...
nuotrauka
2024-05-20 11:09
Oficialiai pažymėtas Tauragės daugiafunkcės arenos antrasis statybų etapas – į būsimus sporto ir kultūros centro pamatus įkasta simbolinė laiko kapsulė ateities kartoms. Tikimasi, kad itin laukta ir regionui svarbi arena įneš dar daugiau kultūros ir galimybių sportuoti į visos apskrities gyvenimą. ...
nuotrauka
2024-05-20 10:51
Ekonomikos ir inovacijų ministerija investuoja į Lietuvoje veikiančių verslo paslaugų centrų modernizavimą. Skelbiamas 2,4 mln. eurų kvietimas teikti projektų įgyvendinimo planus verslo paslaugų centrams, norintiems automatizuoti savo veiklos procesus.

Statybunaujienos.lt » Objektai. Technologijos. Verslas